ورزش

ورزش

مهرمهر33 دقیقه قبل
اما موضوع این گزارش راجع به پدیده‌ای جالب و منحصربه‌فرد به نام «مونسون» در فصل تابستان است که چابهار را تبدیل به خنک‌ترین بندر ایران در گرم‌ترین فصل سال کرده است. این باعث شده در فصل تابستان که در اکثر نقاط کشور با گرمایی طاقت‌فرسا روبه‌رو هستیم، در بندر چابهار هوایی بهاری و لطیف را به سبب فصل مونسون تجربه کنیم. چابهار خنک‌ترین بندر ایران در گرم‌ترین فصل سالمدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: ماه‌های تیر و مرداد فصل مونسون دریایی در بندر چابهار و سواحل مکران است. وی ادامه داد: فصل مونسون از نیمه دوم اردیبهشت تا نیمه اول شهریور در سواحل مکران رخ می‌دهد و بیشترین تأثیر آن در فصل تابستان خصوصا در ماه‌های تیر و مرداد است. وی اظهار داشت: همچنین برگزاری جشنواره مونسون از جمله مهم‌ترین برنامه‌ای است که هرساله در فصل مونسون برای معرفی ظرفیت‌های چابهار و جذب گردشگر برگزار می‌شود.
الفالف48 دقیقه قبل
استقلال خانه من است و از امروز به بعد تمام تلاش خود را برای تمدید قرارداد دو سال آینده انجام خواهم داد. وی در واکنش به طولانی شدن روند تمدید قرارداد، اضافه کرد: یک مقدر طولانی شد اما نمی‌دانم چگونه بگویم. خیلی‌ها می‌گفتند من دنبال پول هستم؛ آقای منزوی به من گفتند ما یک مبلغی نزد عجمان داریم و برای پیش پرداخت شما می‌توانی به دبی بروی و این پول را بگیرید اما من به آقای فتحی گفتم من مشکل مالی دارم اما شما این پول را برای ماندن پاتوسی نگه دارید. آقای فتحی نیز از من تشکر کردند و من دنبال پول ندادم. خدا شاهد است که هزار تومان از باشگاه نگرفتم، هیچ شرطی ندارم و هیچ آپشنی نیز در قرارداد من نیست.

وحشتناک‌ترین و عجیب‌ترین روش‌ها برای لاغری

19+
رکنارکنا1 ساعت قبل
نودنود1 ساعت قبل
علی نظرمحمدی پس از در اختیار گرفتن سکان مربیگری سپیدرود رشت بیانیه‌ای خطاب به اهالی رسانه، هواداران، مسئولان، پیشکسوتان و بازیکنان سپیدرود منتشر کرد. ۲- همگان می‌دانند سپیدرود روزهای سختی را سپری می‌کند. ۳- لازم می‌دانم از زحمات و تلاش‌های همه‌ی مدیران بازیکنان مربیان و کادراجرایی و اداری باشگاه و هوادارانی که پشتوانه استوار سپیدرود بودند و هستند تشکر کنم. وظیفه اخلاقی ام حکم می‌کند که این زحمات را نادیده نگیرم و برای همه‌ی این عزیزان عزت و سلامتی و موفقیت آرزو کنم. وجود همدلی و سیاست‌های حمایتی و تشویقی مارا به زودی سطح نخست فوتبال ایران برخواهد گرداند و امید تخریب شده‌ی ما مجددا احیا خواهد شد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ساعت قبل
اختصاصی | گفته می‌شود گزینۀ استقلالی‌ها برای جانشینی رحمتی، تصمیم خود را برای پیوستن به تیمی دیگر گرفته است. ورزش ۱۱ - با جدایی سیدمهدی رحمتی از استقلال، شرایط برای فیکس شدن سیدحسین حسینی جوان در دروازۀاین تیم مهیا شد، اما آبی‌ها یکی از دو دروازه‌بان مطمئن خود را از دست دادند. طی روزهای گذشته نام‌ چند دروازه‌بان برای پیوستن به آبی‌پوشان به عنوان جانشین رحمتی در رسانه‌ها مطرح شد. حتی گفته می‌شد استقلالی‌ها در حال مذاکره با گزینه‌هایی چون محمدحسین اکبر منادی، سنگربان سایپا و کوروش ملکی، دروازه‌بان سپیدرود هستند که البته شنیده‌ها حاکی از این دارد که منادی با تیم پدیده توافق کرده است. ظاهرا ملکی با آبی‌ها مذاکراتی داشته است اما به دلیل تعلل مسئولان این باشگاه و ترس بابت از دست دادن دیگر پیشنهاداتش، تصمیم گرفته است به تیمی به غیر از استقلال منتقل شود!
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ساعت قبل
سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: امسال برای حضور در لیگ برتر فوتبال ایران تیمی لایق شما هواداران می‌سازم‌. ورزش ۱۱ - به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، مصطفی دنیزلی در مراسم معرفی کادرفنی و بازیکنان جدید تراکتور، بیان کرد: به هواداران تراکتور بابت حضور در تمرینات خوش آمد می‌گویم. دنیزلی تاکید کرد: مالک و مدیرعامل باشگاه اصلی‌ترین دلیل حضور من در اینجاست. وی افزود: با بازیکنان و کادرفنی، هر آن‌چیزی که شما می‌خواهید را انجام می‌دهیم و پس از مدتی با شما در استادیوم دیدار خواهم کرد. دنیزلی تاکید کرد: مالک و مدیریت باشگاه با من همکاری می‌کنند و هدفمان چیزی جز قهرمانی نیست.
مهرمهر1 ساعت قبل
وی با بیان اینکه پیش بینی شده ۳۰ درصد جمعیت بالای ۳۰ سال دچار فشار خون هستند، اظهار داشت: با کنترل فشار خون می‌توان ۱۰ تا ۱۵ سال عمر انسان را افزایش داد، فشار خون بیماری بدون علامت است. مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرند خاطرنشان کرد: کمپین کنترل فشار خون بالا در ۶۵ خانه بهداشت و ۲۵ مرکز سلامت شهرستان مرند اجرا شد. وی همچنین با بیان اینکه شهرستان مرند ۲۵۰ هزار نفر جمعیت دارد، گفت: ۱۴۰ هزار نفر یعنی ۵۶ درصد جمعیت شهرستان مرند بالای ۳۰ سال هستند و تاکنون ۶۰ درصد جمعیت در این کمپین شرکت کردند. مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرند عنوان کرد: پیش بینی می‌شود بیش از ۵ هزار نفر در شهرستان مرند دارای فشار خون بالا در این طرح شناسایی خواهند شد. طاهری تاکید کرد: بعد از اتمام طرح، پیامک به افراد دارای فشار خون ارسال شده و پس از لکه گیری، افراد به صورت رایگان، تحت نظر پزشکان قرار می‌گیرند.
فارسفارس1 ساعت قبل
علی نظرمحمدی پس از در اختیار گرفتن سکان مربیگریسپیدرود رشت بیانیه‌ای خطاب به اهالی رسانه، هواداران، مسئولان، پیشکسوتان و بازیکنان سپیدرود منتشر کرد. ۲- همگان می‌دانند سپیدرود روزهای سختی را سپری می‌کند. ۳- لازم می‌دانم از زحمات و تلاش‌های همه‌ی مدیران بازیکنان مربیان و کادراجرایی و اداری باشگاه و هوادارانی که پشتوانه استوار سپیدرود بودند و هستند تشکر کنم. وظیفه اخلاقی ام حکم می‌کند که این زحمات را نادیده نگیرم و برای همه‌ی این عزیزان عزت و سلامتی و موفقیت آرزو کنم. وجود همدلی و سیاست‌های حمایتی و تشویقی مارا به زودی سطح نخست فوتبال ایران برخواهد گرداند و امید تخریب شده‌ی ما مجددا احیا خواهد شد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ساعت قبل
اختصاصی | بمب نقل‌وانتقالات فوتبال جهان طرفدار بارسلونا از آب درآمد. ورزش ۱۱ - ماتیاس د لیخت پدیده فوتبال اروپا که اکثر غول‌های اروپایی خواهان به خدمت گیری او هستند، در اظهار نظر جدیدش ادعایی کرد که خیلی زود کذب بودن آن مشخص شد. د لیخت در گفتگوی جدیدش گفت که اولین لباس فوتبالی که داشته، لباس کریستیانو رونالدو در منچستر یونایتد بوده است اما تصویری از کودکی او در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌دهد این بازیکن طرفدار بارسلونا بوده و ادعای او درست نیست.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ساعت قبل
اختصاصی | سرمربی استقلال قصد دارد این تیم را به ابرقدرت فوتبال ایران و آسیا بدل کند. ورزش ۱۱ - استقلال تهران در فصل آینده باید در دو جبهۀ لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا به جنگ با رقیبان پرقدرتی بپردازد. بر همین اساس سرمربی این تیم برای ساختن یک تیم پرقدرت طرح خاصی دارد و نقشه‌هایی را در ذهن خلاق خود پرورش داده است. البته برای به سرانجام رساندن این طرح بزرگ از ابزار روز هم استفاده می‌کند. یکی از نکاتی که سرمربی استقلال خیلی روی آن تاکید دارد افزایش سرعت تیم است.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 ساعت قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹
مهرمهر2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مرتضی والی زاده عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به برگزاری مسابقات کنده زنی قدرتی در کاشان اظهار داشت: کاشان میزبان قوی‌ترین مردان استان اصفهان در رشته کنده زنی قدرتی است و این ورزشکاران روز پنجشنبه پنجم تیرماه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و امید است شاهد رکوردشکنی این ورزشکاران در رشته کنده زنی قدرتی باشیم. وی از حضور قهرمانان کشوری و استانی در این مسابقات در کاشان خبر داد و افزود: شرکت کنندگان در مسابقات کنده زنی قدرتی به میزبانی کاشان از ساعت ۱۹ با حضور در آمفی تئاتر روباز بام شهر این شهرستان به مصاف یکدیگر می‌روند و در هشت رده وزنی با یکدیگر رقابت می‌کنند. مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان شناسایی و کشف استعداد‌ها را از اهداف برگزاری این دوره از مسابقات در کاشان دانست و ابراز داشت: مسابقات کنده زنی قهرمانی باشگاه‌های استان اصفهان طی همکاری مشترک کمیته قوی‌ترین مردان هیات بدن سازی و پرورش اندام اداره ورزش و جوانان و نیز سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان به صورت آزاد بعد از انجام وزن کشی برگزار می‌شود. وی ضمن اشاره به جوایز مسابقات کنده زنی قدرتی گفت: در پایان این مسابقات به نفرات اول تا سوم مدال، حکم قهرمانی و جوائز ارزنده همراه با کمربند قهرمانی برای اورال و همچنین به تیم‌های اول تا سوم حکم و کاپ قهرمانی اهدا می‌شود.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 ساعت قبل
اولین تمرین تراکتور مدل ۹۸ با حضور پرشورها برگزار و طی مراسمی بازیکنان و مربیان این تیم به هواداران معرفی شد. ورزش ۱۱ - به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، این مراسم برای معرفی بازیکنان و سرمربی جدید تیم با حضور هواداران در زمین چمن از ساعت ۱۹ در ورزشگاه بنیان دیزل آغاز شد. برای ورود کادرفنی و بازیکنان، فرش قرمز پهن شد تا با مقدمات شکیل وارد زمین چمن شوند. مهدوی فرماندار تبریز، زنوزی مالک باشگاه و صادقیان مدیرعامل باشگاه که در جایگاه ویژه حضور داشتند همراه با شال تراکتور وارد زمین چمن شدند و به دنیزلی خوش آمد گفتند. پس از پایان مراسم معارفه جلسه تمرینی بازیکنان زیر نظر دنیزلی و تشویق هواداران برگزار شد.
خبر فوریخبر فوری2 ساعت قبل
جمعی از اعضای باشگاه فولاد خوزستان از بخش‌های مختلف باشگاه سپاهان دیدن کردند. بعدازظهر امروز، تعدادی از اعضای باشگاه فولاد خوزستان ضمن حضور در ساختمان باشگاه سپاهان، با مسعود تابش مدیرعامل این باشگاه دیدار و‌ گفت و گو کردند. نمایندگان فولاد ضمن برگزاری این‌جلسه با مدیرعامل سپاهان، از بخش‌های مختلف باشگاه اصفهانی مانند آکادمی و ورزش قهرمانی، با سیستم کاری و‌ چارت این ‌باشگاه آشنا شدند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 ساعت قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، نشست کتابخوان فرهنگ پهلوانی و مبارزه با مواد مخدر عصر امروز به‌منظور بررسی نقش مطالعه و ورزش در کاهش آمار اعتیاد در جامعه و با حضور جمعی از مسئولان و ورزشکاران گیلانی در رشت برگزار شد. مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گیلان در این نشست اظهار داشت: قهرمانان ورزشی با ارائه کتاب‌هایی که خواندند، آن را به مردم و جامعه معرفی و ما را در ترویج کتابخوانی یاری می‌کنند. پریسا کرمی با بیان اینکه ورزش نقش به‌سزایی در فرهنگ جامعه دارد تصریح کرد: در ایران اسلامی ورزش همواره با مضامین اخلاقی همراه بوده است و پهلوانان نیز به‌عنوان افراد روشنفکر و فرهیخته در جامعه شناخته می‌شوند. وی با اشاره به اهمیت پهلوانی در تاریخ و ادبیات ایران خاطرنشان کرد: در ایران همواره توجه به تفکر پهلوانی قابل توجه بود و در شاهنامه بارها به اندیشه و ارائه راهکارهای مناسب توسط پهلوانان و غیورمردان پرداخته شده است. کرمی به روز جهانی مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و افزود: هدف از برگزاری این نشست، مقابله با آثار شوم مواد مخدر و پیشگیری از ابتلای افراد به این بلای خانمان‌سوز است و روی آوردن به مسائل ورزشی و آئینی به‌عنوان راه نجات از مواد مخدر مدنظر است.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 ساعت قبل
اختصاصی | به طور قطع مهرۀ محبوب و تاثیرگذار استقلال از این تیم جدا خواهد شد. ورزش ۱۱ - ظاهرا طی روزهای اخیر و به خصوص در تمرین روز گذشته استقلال در سالن وزنه مجموعه انقلاب اختلافاتی بین حاجیلو و یکی از معاونانان استقلال به وجود آمده و همین موضوع باعث شد تا سرپرست تیم استقلال در تمرین نوبت عصر روز گذشته و صبح امروز شرکت نکند. مسئولان باشگاه استقلال با وجود اینکه تصمیم داشتند از حاجیلو در فصل آینده استفاده کنند اما نظر آنها تغییر کرده و شاید طی روزهای آینده شاهد انتخاب سرپرست جدید در تیم فوتبال استقلال باشیم و بدین ترتیب باید جدایی این مهرۀ متعصب و محبوب را از جمع آبی‌پوشان قطعی بدانیم. بیشتر بخوانیدآخرین مهلت استقلال برای جذب بمب نقل‌وانتقالات مشخص شدجانشین احتمالی رحمتی در استقلال با پدیده توافق کرد! + عکسپیام معنادار پدیده تکنیکی استقلال برای جدایی از این تیم + عکس
ورزش ۱۱ورزش ۱۱3 ساعت قبل
اختصاصی | سیدحسین حسینی پست جالبی در اینستاگرامش منتشر کرد. ورزش ۱۱ - سیدحسین حسینی، دروازه‌بان جوان استقلال پس از کش‌وقوس‌های فراوان با آبی‌ها به توافق رسید و برای دو سال دیگر در این تیم ماندنی شد. سنگربان تیم ملی کشورمان، پس از امضاء قرارداد با باشگاه، عکسی از انگشت جوهری خود که به نظر می‌رسد پای قراردادش با آبی‌ها خورده است، در اینستاگرامش منتشر کرد.
ایمناایمنا3 ساعت قبل
سلامت دهان و دندان با سلامت کلی انسان در ارتباط است. بیماری قلبیمطالعات متعدد پیوند بین سلامت ضعیف دهان و دندان و خطر بیشتر ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی را نشان داده‌اند. بر همین اساس، حفظ سلامت دهان و دندان می‌تواند به کاهش خطر سرطان و مدیریت انواع مختلف سرطان کمک کند. قهوه موجب کاهش خطر ابتلا به‌ام اس می‌شودمحققان دریافتند مصرف قهوه به کاهش خطر ابتلا به بیماری ام اس می‌انجامد. پژوهش‌های پیشین نشان داده بود که مصرف قهوه به کاهش خطر بیماری‌های پارکیسنون و آلزایمر می‌انجامد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱3 ساعت قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹
الفالف3 ساعت قبل
جنابعالی خوب می‌دانید که مردم آمریکا، تا قبل از سال ۱۷۷۶میلادی سال‌های طولانی طعم تلخ استعمار و استثمار بریتانیا را چشیده‌اند. با پیشنهادی که در این نامه آمده است، شما می‌توانید بنیان گذار صلح و دوستی در جهان شوید و طی سال‌های طولانی مقام نخست اقتصادی آمریکا را حفظ کنید. آیا جنابعالی سخن جناب آقای جیمی کارتر رئیس جمهور اسبق آمریکا را به شرح زیر باور ندارید؟ «این کشور جنگ دوست‌ترین کشور جهان است و در طول ۲۴۲ سال تاریخ خود، فقط ۱۶ سال در جنگ نبوده است». اصولا- آمریکا کشور ضعیف کشی است. کشور آمریکا را چه کسانی اداره می‌کنند شما و مجالس نمایندگان و سنا، یا «شلدون آدلسون و نتانیاهو»؟!
وانانیوزوانانیوز3 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، بعدازظهر امروز، تعدادی از اعضای باشگاه فولاد خوزستان ضمن حضور در ساختمان باشگاه سپاهان، با مسعود تابش مدیرعامل این باشگاه دیدار و‌ گفت و گو کردند. نمایندگان فولاد ضمن برگزاری این‌جلسه با مدیرعامل سپاهان، از بخش‌های مختلف باشگاه اصفهانی مانند آکادمی و ورزش قهرمانی، با سیستم کاری و‌ چارت این ‌باشگاه آشنا شدند. انتهای پیام/
مهرمهر3 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بهروز اکرمی روز چهارشنبه در مراسم سالروز جهانی مبارزه با سوء مصرف و قاچاق مواد مخدر در اراک اظهار داشت: با بررسی پدیده مواد مخدر از زوایای مختلف به این نتیجه می‌رسیم که شاید دستاوردها و آنچه که مورد انتظار بوده است محقق نشده است. وی ادامه داد: هیچیک از افراد جامعه از قبیل معلم، پلیس و افرادی که در حوزه پیشگیری از مصرف موادمخدر فعالیت می‌کنند نباید از امر مبارزه غفلت کنند زیرا مبارزه با مواد مخدر یک امر همیشگی و مستمر است. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی اظهار کرد: برای مصرف کننده نیز باید لذت‌های جایگزین تعیین کرد بطور مثال با ورزش می‌توان در این حوزه اقدام کرد. خطر مواد مخدر برای افراد جامعه جدی است و هیچ فردی از آسیب مواد مخدر مصون نیست. اکرمی بیان کرد: برگزاری کلاس‌ها، گفت و گو‌ها و تدابیر لازم از اعتیاد افراد به مواد مخدر جلوگیری می‌کند و این کار ارزشمند است.
نودنود3 ساعت قبل
مسئولان باشگاه پرسپولیس با جمع بندی مذاکراتشان با مربیان مدنظر در ترکیه، گزینه‌های سرمربیگری این تیم را اولویت بندی کردند. کالدرون را می‌توان گزینه دوم مدیران باشگاه پرسپولیس دانست که برخلاف کاررا شناخت خوبی از فوتبال آسیا دارد و قیمت پیشنهادی او فاصله بسیار زیادی با کاررای ایتالیایی دارد. اما تجربه کار کاررا در یوونتوس و تیم ملی ایتالیا باعث شده کالدرون به گزینه دوم تبدیل شود. اما چاچیچ که تا هفته گذشته گزینه نخست پرسپولیس بود، به خاطر اختلاف نظر بر سر مسائل مالی به گزینه سوم مدیران باشگاه تبدیل شده است. گزینه چهارم پرسپولیس تاکیس لمونیس مربی یونانی است که مبلغ درخواستی مناسبی پیشنهاد داده است.
نودنود3 ساعت قبل
جمعی از اعضای باشگاه فولاد خوزستان از بخش‌های مختلف باشگاه سپاهان دیدن کردند. به گزارش وب‌سایت نود، بعدازظهر امروز، تعدادی از اعضای باشگاه فولاد خوزستان ضمن حضور در ساختمان باشگاه سپاهان، با مسعود تابش مدیرعامل این باشگاه دیدار و‌ گفت و گو کردند. نمایندگان فولاد ضمن برگزاری این‌جلسه با مدیرعامل سپاهان، از بخش‌های مختلف باشگاه اصفهانی مانند آکادمی و ورزش قهرمانی، با سیستم کاری و‌ چارت این ‌باشگاه آشنا شدند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱3 ساعت قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹
فارسفارس3 ساعت قبل
به گزارش‌ خبرگزاری فارس، بعدازظهر امروز، تعدادی از اعضای باشگاه فولاد خوزستان ضمن حضور در ساختمان باشگاه سپاهان، با مسعود تابش مدیرعامل این باشگاه دیدار و‌ گفت و گو کردند. نمایندگان فولاد ضمن برگزاری این‌جلسه با مدیرعامل سپاهان، از بخش‌های مختلف باشگاه اصفهانی مانند آکادمی و ورزش قهرمانی، با سیستم کاری و‌ چارت این ‌باشگاه آشنا شدند. انتهای پیام/
ورزش ۱۱ورزش ۱۱3 ساعت قبل
اختصاصی | بنابر شنیده‌ها دروازه‌بان جوان سایپا با باشگاه پدیده برای حضور در این تیم به توافق رسیده است. ورزش ۱۱ - پس از جدایی سیدمهدی رحمتی از باشگاه استقلال، نام‌های زیادی برای جانشینی او در رسانه‌ها مطرح می‌شد. محمدحسین اکبرمنادی، دروازه‌بان جوان آبی‌ها، یکی از نام‌هایی بود که حتی برخی شنیده‌ها از توافق نهایی او با آبی‌ها خبر می‌دادند. اما ظاهرا این سنگربان با باشگاه پدیده شهرخودرو به توافق رسیده است و احتمالا فصل آینده پیراهن تیم مشهدی را بر تن خواهد کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- تونی کروس، هافبک آلمانی رئال مادرید، معتقد است جدایی کریستیانو رونالدو به سود همگان بوده است. به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، تابستان یک سال قبل بود که کریستیانو رونالدو بعد از سپری کردن نزدیک به یک دهه درخشان در رئال مادرید و تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ این باشگاه، تصمیم به جدایی گرفت و با مبلغ ۱۰۰ میلیون یورو راهی یوونتوس شد. تونی کروس گفت: "کریستیانو رونالدو بازیکنی است که در بسیاری از بازی‌ها با گل‌های خود تکلیف آن دیدار را روشن می‌کند و عجیب است اگر کسی بگوید غیبت رونالدو در ترکیب رئال مادرید بعد از جدایی حس نشده است. اما جدایی رونالدو و انتقال به یوونتوس باعث خوشحالی همه ما شد. رونالدو علاقمند بود تجربه جدیدی در دوران حرفه ایش داشته باشد و باشگاه رئال مادرید نیز با فروش این بازیکن درآمد هنگفتی کسب کرد. "

به انتهای لیست رسیدید