ورزشگاه

ورزشگاه

تسنیمتسنیم2 روز قبل
اما در چند بازی اخیر ذوب‌آهن، عملکرد دفاعی سبزپوشان بهبود یافته و ۳ کلین‌شیت را به ثبت رسانده‌اند. منصوریان: ذوب‌آهن مقابل نساجی خیلی خوب بودسرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: تیم ما امروز خیلی زحمت کشید و خیلی خوب فوتبال بازی کرد. مهاجری: ذوب‌آهن تیم حرفه‌ای استسرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران اظهار داشت: ما به لحاظ بازیکن محدودیت داریم و ذوب‌آهن تیم حرفه‌ای است و خوب بسته شده است. سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران اظهار داشت: ما به لحاظ بازیکن محدودیت داریم و ذوب‌آهن تیم حرفه‌ای است و خوب بسته شده است. سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران افزود: تفاوت ۲ تیم در ۲۰ دقیقه آخر و در تعویض‌ها بود.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
در نزدیکی و در فاصله‌ی حدود ۴۰ متری از شهرستان شهرکرد، شهری قرار دارد که کوه‌های استان، آن را احاطه کرده‌اند. نام این شهر جونقاه است. در این شهر جاذبه تاریخی وجود دارد که بسیار حائز اهمیت است. قلعه جونقان یکی از بناهای تاریخی استان چهارمحال و بختیاری است که در شهر کوچک جونقان قرار دارد و در بخش ایرانگردی امروز قصد داریم این قلعه را که نقش مهمی در تاریخ سرزمینمان داشته، به شما معرفی کنیم، پس همراهمان باشید.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 روز قبل
دو تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و نساجی مازندران از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری دو گله شاگردان منصوریان به پایان رسید تا ذوبی‌ها موقتا از بحران خارج شوند و منصوریان نیز نفس راحتی بکشد. گل‌های ذوب آهن را در این دیدار، محمدرضا خلعتبری در دقیقه ۴۲ و ارسلان مطهری در دقیقه ۶۲ به ثمر رساندند. شاگردان منصوریان با این پیروزی، ۱۴ امتیازی شدند و به رده دهم صعود کردند و نساجی نیز به رده دوازدهم سقوط کرد.
ایلناایلنا3 روز قبل
ذوب آهن موفق شد با درخشش خلعتبری مقابل نساجی پیروز شود. به گزارش ایلنا، در ادامه دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال تیم‌های ذوب‌آهن و نساجی مازندران از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که این مسابقه با نتیجه ۲ بر صفر به سود شاگردان علیرضا منصوریان به پایان رسید. گل‌های ذوب‌آهن را محمدرضا خلعتبری در دقیقه ۴۲ و ارسلان مطهری در دقیقه ۶۴ به ثمر رساندند. قضاوت این دیدار برعهده حسن اکرمی بود. مجتبی ممشلی، حامد شیری و مهدی مهدی‌پور از ذوب‌آهن و علی اصغر عاشوری از نساجی در این مسابقه از داور کارت زرد گرفتند.
ایمناایمنا3 روز قبل
*هواداران ذوب آهن از این دیدار استقبال خوبی نکرده بودند و تعدادشان دقایقی پیش از شروع دیدار به ۱۰۰ نفر هم نمی‌رسید. *دانیال اسماعیلی‌فر بازیکن ذوب آهن اصفهان پیش از شروع دیدار سمت مهاجری رفت و برای دقایقی کوتاه در آغوش رضا مهاجری قرار گرفت. *پیش از شروع دیدار رضا مهاجری سمت هواداران نساجی رفت و آن‌ها را مورد احترام گذاشت. *محمدرضا خلعتبری پس از گل، شادی خود را با منصوریان تقسیم کرد و در اقدامی جالب کلاه از سر منصوریان برداشت تا سر وی را ببوسد. *در دقیقه ۷۴ وقتی هواداران ذوب آهن نساجی را با شعارهای ناشایست به تمسخر گرفته بودند؛ هواداران را به آرامش و سکوت دعوت کرد.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
در دقیقه ۳ شوت دانیال اسماعیلی‌فر با فاصله زیادی از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت. محمد عباس‌زاده پشت این ضربه پنالتی قرار گرفت، اما معراج اسماعیلی این ضربه را مهار کرد تا دروازه ذوب‌آهن را نجات دهد. در دقیقه ۶۸ عرفان معصومی به دلیل خطا روی بازیکن ذوب‌آهن با کارت زرد حسن اکرمی رو به رو شد. در دقیقه ۸۵ جعفری در ضدحمله به دروازه ذوب‌آهن نزدیک شد اما محمد نژادمهدی توپ او را به بیرون فرستاد. این دیدار در نهایت با برتری ۲ بر صفر ذوب‌آهن به پایان رسید تا علیرضا منصوریان به ابقا در ذوب‌آهن امیدوار شود.
وانانیوزوانانیوز3 روز قبل
محمدرضا خلعتبری در دقیقه ۴۲ برای تیم ذوب‌آهن گلزنی کرد. این در حالی است که پنالتی تیم نساجی توسط محمد عباس‌زاده زده شد اما دروازه‌بان ذوب آهن این توپ را مهار کرد. در نیمه دوم هم ارسلان مطهری در دقیقه ۶۲ دروازه تیم نساجی را باز کرد تا با این گل پیروزی ذوب‌آهن مسجل شود. تیم ذوب‌آهن با این برد ۱۴ امتیازی شد و با ۲ پله صعود به رده دهم جدول رده‌بندی لیگ برتر رفت. تیم نساجی هم با ۱۲ امتیاز به رده دوازدهم سقوط کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در ادامه دیدار‌های هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (دوشنبه) تیم‌های ذوب‌آهن و نساجی مازندران در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند. علیرضا منصوریان در تیم این دیدار در پایان با نتیجه ۲ بر صفر به سود شاگرداندر تیم ذوب‎آهن به پایان رسید تا این تیم اصفهانی سومین برد خود را در لیگ برتر جشن بگیرد. گل‌ها: محمدرضا خلعتبری (۴۲) و ارسلان مطهری (۶۲) برای ذوب‌آهن. در جدول رده‌بندی، با ثبت این نتیجه ذوب‌آهن ۱۴ امتیازی شد و در مکان ۱۰ قرار گرفت. نساجی هم با ۱۲ امتیاز در رده دوازدهم حضور دارد.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال تیم‌های ذوب‌آهن و نساجی مازندران از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که این مسابقه با نتیجه ۲ بر صفر به سود شاگردان علیرضا منصوریان به پایان رسید. گل‌های ذوب‌آهن را محمدرضا خلعتبری در دقیقه ۴۲ و ارسلان مطهری در دقیقه ۶۴ به ثمر رساندند. قضاوت این دیدار برعهده حسن اکرمی بود. مجتبی ممشلی، حامد شیری و مهدی مهدی‌پور از ذوب‌آهن و علی اصغر عاشوری از نساجی در این مسابقه از داور کارت زرد گرفتند. در این دیدار محمد عباس‌زاده در دقیقه ۳۴ ضربه پنالتی نساجی را از دست داد و علیرضا حقیقی هم در صحنه گل اول ذوب‌آهن اشتباه فاحشی داشت و در حالی که قصد دربیل بازیکن ذوب‌آهن را داشت توپ را لو داد تا دو بازیکن پیشین پرسپولیس نقش عمده‌ای در پیروزی تیم منصوریان ایفا کنند.
فارسفارس3 روز قبل
بعد از گل دوم تیم ذوب‌آهن، مهاجم این تیم درخواست می‌کرد بازیکنان نساجی بازی را زودتر آغاز کنند. حاشیه دیدار ذوب‌آهن و نساجی| اقدام عجیب مطهری بعد از گل دوم/ رجب‌زاده در فولادشهر حاضر شدبه گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، تیم فوتبال ذوب‌آهن تا دقیقه ۷۵ با نتیجه ۲ بر صفر از نساجی پیش است. * رضا حبیب‌زاده بازیکن ذوب‌آهن در بین ۲ نیمه با توپ جمع‌کن‌ها بازی کرد و چالش لایی ایجاد کرده بود. * مهدی رجب‌زاده بازیکن سابق ذوب‌آهن به همراه جواد محمدی مدیر عامل باشگاه ذوب‌آهن در فولادشهر حضور دارند و بازی را از نزدیک تماشا می‌کنند. * علیرضا منصوریان بعد از گل دوم ذوب‌آهن روی نیمکت نشست و خرمگاه از کنار زمین با بازیکنان صحبت می‌کرد.
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/اصفهان دیدار دو تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و نساجی مازندران عصر امروز و ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد. بازی با برتری شاگردان منصوریان آغاز شد و حملات دامنه‌دار این تیم بر روی دروازه نساجی مازندران ساخته و پرداخته می‌شد. این بازیکن پس از وارد شدن به محوطه جریمه شد اما توپ این بازیکن را سنگربان نساجی دفع کرد. دقیقه ۲۴ بازهم حمید ملکی از سمت راست نساجی وارد محوطه جریمه این تیم شد اما حقیقی با یک واکنش خوب مانع از گلزنی ذوب‌آهن شد. محمد عباس‌زاده پشت توپ ایستاد، اما ضربه کاپیتان نساجی را معراج اسماعیلی به خوبی مهار کرد و دروازه ذوب‌آهن را نجات داد.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
حواشی این مسابقه به شرح زیر است: * تمام عکاسان خبری در نیمه نخست پشت دروازه نساجی استقرار پیدا کرده و منتظر گلزنی بازیکنان ذوب‌آهن بودند. * محمد نژادمهدی در دقیقه ۳۳ با خطا بر روی بازیکن نساجی باعث شد تا قاضی دیدار اعلام پنالتی کند، اما معراج اسماعیلی پنالتی محمد عباس‌زاده را مهار کرد. اسماعیلی پس از مهار پنالتی دچار مصدومیت شد که با حضور کادر پزشکی ذوب‌آهن در زمین مداوا شد. * بازیکنان نساجی پس از از دست رفتن پنالتی این تیم به محمد عباس‌زاده که بسیار ناراحت بود دلداری دادند. * با اشتباه سنگین علیرضا حقیقی سنگربان نساجی محمدرضا خلعتبری در دقیقه ۴۲ موفق به گلزنی شد.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
حواشی نیمه نخست این مسابقه به شرح زیر است: * دانیال اسماعیلی‌فر قبل از شروع دیدار با رضا مهاجری سرمربی نساجی خوش و بش کرد. مهاجری روز گذشته در کنفرانس پیش از این دیدار تأکید کرده بود که تماشاگرانی مانند هواداران نساجی در فوتبال ایران ندیده است. * علیرضا منصوریان پس از ورود به زمین با یکی از هواداران خردسال ذوب‌آهن خوش و بش کرد و در ادامه پا به توپ هم شد و با توپ جمع‌کن‌ها بازی کرد. * ابوالحسن جعفری بازیکن تیم نساجی قبل از شروع دیدار به طرف نیمکت ذوب‌آهن رفت و با علیرضا منصوریان خوش و بش و گفت‌وگو کرد. * به گفته ناظر این دیدار هواداران نساجی نباید پشت نیمکت تیم‌ها طبل بزنند و به همین منظور آنها را از پشت نیمکت تیمشان به جای دیگری از ورزشگاه انتقال دادند.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
دیدار ذوب‌آهن و نساجی با برتری نسبی ذوبی‌ها آغاز شد. در دقیقه ۳ شوت دانیال اسماعیلی‌فر با فاصله زیادی از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت. در دقیقه ۲۷ ارسلان مطهری که در محاصره چند بازیکن نساجی بود شوت محکمی روانه دروازه نساجی کرد که البته علیرضا حیقی این شوت را مهار کرد و مانع باز شدن دروازه تیمش شد. در دقیقه ۳۲ محمد عباس‌زاده با خطای محمد نژاد‌مهدی در محوطه جریمه ذوب‌آهن سرنگون شد و داور یک ضربه پنالتی به سود نساجی اعلام کرد. محمد عباس‌زاده پشت این ضربه پنالتی قرار گرفت، اما معراج اسماعیلی این ضربه را مهار کرد تا دروازه ذوب‌آهن را نجات دهد.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
خبرگزاری تسنیم: در ادامه دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال تیم‌های ذوب‌آهن و نساجی مازندران از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که این مسابقه با نتیجه ۲ بر صفر به سود شاگردان علیرضا منصوریان به پایان رسید. گل‌های ذوب‌آهن را محمدرضا خلعتبری در دقیقه ۴۲ و ارسلان مطهری در دقیقه ۶۴ به ثمر رساندند. قضاوت این دیدار برعهده حسن اکرمی بود. مجتبی ممشلی، حامد شیری و مهدی مهدی‌پور از ذوب‌آهن و علی اصغر عاشوری از نساجی در این مسابقه از داور کارت زرد گرفتند. در این دیدار محمد عباس‌زاده در دقیقه ۳۴ ضربه پنالتی نساجی را از دست داد و علیرضا حقیقی هم در صحنه گل اول ذوب‌آهن اشتباه فاحشی داشت و در حالی که قصد دربیل بازیکن ذوب‌آهن را داشت توپ را لو داد تا دو بازیکن پیشین پرسپولیس نقش عمده‌ای در پیروزی تیم منصوریان ایفا کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و نساجی مازندران از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (دوشنبه) در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفته‌اند. این دیدار در پایان نیمه نخست با پیروزی یک بر صفر تیم میزبان پایان رسید. گل: محمدرضا خلعتبری (۴۲) برای ذوب‌آهن اصفهان. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال تیم‌های ذوب‌آهن و نساجی مازندران از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند که نیمه اول این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان علیرضا منصوریان به پایان رسید. تک گل ذوب‌آهن را محمدرضا خلعتبری در دقیقه ۴۲ به ثمر رساند. قضاوت این دیدار برعهده حسن اکرمی است. محمد عباس‌زاده در دقیقه ۳۴ ضربه پنالتی نساجی را از دست داد و معراج اسماعیلی موفق به مهار این توپ شد. انتهای پیام/
وانانیوزوانانیوز3 روز قبل
حاشیه دیدار ذوب‌آهن و نساجی| منصوریان پا به توپ شد/ خوش و بش مهاجری با هواداران قائمشهریحاشیه دیدار ذوب‌آهن و نساجی| منصوریان پا به توپ شد/ خوش و بش مهاجری با هواداران قائمشهریبه گزارش وانانیوز، تیم‌های ذوب‌آهن و نساجی از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند. * هواداران ذوب‌آهن استقبال بسیار کمی از این دیدار به عمل آوردند، این در حالی است که تعدادی از هواداران نساجی در فولادشهر حضور دارند و شعار «ذوب‌آهن به اصفهان خوش آمدی» سر دادند. * علیرضا منصوریان و نیمکت‌نشینان ذوب‌آهن در آستانه شروع بازی به سمت مهاجری و نیمکت‌نشینان نساجی رفتند. * دانیال اسماعیلی‌فر از ذوب‌آهن به سمت نیمکت نساجی رفت؛ حسن جعفری، رضا دهقانی و مجتبی بیژن نیز از نساجی با منصوریان خوش و بش کردند. * رضا مهاجری سرمربی نساجی با ورود به زمین چمن به سمت هواداران تیمش رفت و از آن‌ها تشکر کرد.
ایمناایمنا3 روز قبل
بازی در یک ربع ابتدایی با هجوم همه جانبه ذوب آهن همراه شد اما در ادامه نساجی کم کم به جریان بازی برگشت و در یکی دو مرحله بر روی دروازه ذوب آهن خطرساز شد و حتی یک پنالتی هم از دست داد. اما در دقایق پایانی نیمه اول ذوب آهن با زرنگی ارسلان مطهری و اشتباه حقیقی به گل برتری دست پیدا کرد تا شاگردان منصوریان برنده راهی رختکن شوند. دقیقه۳۳- شوت دهقان توسط معراج اسماعیلی برگشت داده شد ولی خظای نژاد مهدی بر روی عباس زاده باعث شد داور نقطه پنالتی را نشان دهد. دقیقه۴۸- خروج معراج اسماعیلی باعث شد ضربه نامتعادل عباس زاده از داخل محوطه جریمه توسط دروازه بان ذوب آهن برگشت داده شود. اتفاق ویژه: اشتباه عجیب حقیقی گلر نساجی و برد دوباره ذوب آهن برای نجات منصوریان نکته مهم این بازی بود.
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، تیم فوتبال ذوب آهن در شرایطی از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه از نساجی مازندران در ورزشگاه فولادشهر میزبانی می‌کند که فشار زیادی را برای کسب هر سه امتیاز بازی احساس می‌کند. در سوی دیگر نساجی مازندران هم با توجه به نتایجی که در بازی‌های اخیر کسب کرده، برای کسب حداقل امتیازات به اصفهان سفر کرده و همین موضوع می‌تواند این بازی را به یکی از بازی‌های جذاب هفته چهاردهم لیگ برتر تبدیل کند. منصوریان برای این مسابقه نفرات زیر را در نظر گرفته است: معراج اسماعیلی , محمد نژادمهدی , وحید محمدزاده , هادی محمدی , حمید بوحمدان , محمدرضا عباسی , قاسم حدادی‌فر , محمدرضا خلعتبری , دانیال اسماعیلی‌فر , حمید ملکی و امیرارسلان مطهری. مهاجری هم نفرات زیر را راهی میدان کرده است: علیرضا حقیقی - حامد شیری - مجتبی بیژن - حسن جعفری - مجتبی ممشلی - سیدمحمد میری - میلاد سرلک - علی‌اصغر عاشوری - رحمان جعفری - رضا دهقانی - محمد عباس‌زاده.
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران تیم ذوب آهن اصفهان مقابل نساجی قائم شهر صف‌آرایی خواهد کرد. ذوب آهن شرایط خوبی در جدول رده‌بندی ندارد و به دنبال پیروزی در این بازی است. مشخصات بازیهفته چهاردهم لیگ برترذوب آهن-نساجیدوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۰اصفهان، ورزشگاه فولادشهرپیش‌بازیحداقل از نظر جدولی، ذوب آهن در شرایط خوبی قرار ندارد. تعقیب‌کننده‌های ذوب آهن نیز سایپا و پارس جنوبی هستند. نساجی با ۲ پیروزی، ۶ تساوی و ۴ شکست و کسب ۱۲ امتیاز در رتبه یازدهم، یک رتبه بالاتر از ذوب آهن ایستاده اما یک بازی عقب افتاده نیز دارد.
نودنود4 روز قبل
در حساس‌ترین بازی هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر شهرخودرو پذیرای سپاهان است. به گزارش وبسایت نود، هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر روز دوشنبه با بازی حساس شهرخودرو و سپاهان آغاز می‌شود. به بهانه‌ی تقابل شهرخودرو و سپاهان، جدال‌های امیر قلعه‌نویی و یحیی‌ گل‌محمدی در لیگ برتر را مرور کرده‌ایم. شکست استقلال و هموار شدن راه قهرمانی یحییامیر قلعه‌نویی و یحیی گل‌محمدی یک جدال جذاب در جام حذفی با هم داشتند. یک برد بیشتر برای قلعه‌نوییتیم‌های امیر قلعه‌نویی و یحیی گل‌محمدی در لیگ برتر ۱۲ بار با هم بازی کرده‌اند.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
کنفرانس خبری قبل از دیدار ذوب‌آهن و نساجی در شرایط عجیبی برگزار شد. به گزارش «ورزش سه»، تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و نساجی مازندران در حالی از ساعت ۱۷:۳۰ امروز دوشنبه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم خواهند رفت که کنفرانس خبری قبل از این مسابقه در مکان و شرایط عجیبی صورت گرفت. نشست خبری علیرضا منصوریان و محمدرضا مهاجری، سرمربیان ذوب‌آهن و نساجی قرار بود از ساعت ۱۸ روز یکشنبه در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی ملت صورت بگیرد ولی قطعی برق این ورزشگاه موجب شد تا محل جدید و البته عجیبی برای برگزاری این نشست تعیین شود. قطعی برق مجموعه ورزشی ملت اصفهان در یک حادثه کاری کرد تا منصوریان و مهاجری به خبرنگاران احترام گذاشته و با حضور در محل نگهبانی این مجموعه به اصحاب رسانه پاسخگو باشند. البته خبرنگارانی که به این نشست آمده بودند نیز شرایط بهتری از منصوریان و مهاجری نداشتند و به دلیل نبود صندلی، به اجبار ایستاده و با تلفن همراه مجبور به نوشتن صحبت‌های این دو سرمربی شدند.
برترین‌هابرترین‌ها4 روز قبل
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: دیدارهای لیگ برتر را تا هفته سیزدهم بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که تیم ما به اندازه ۱۲ امتیاز از داوری‌ها ضربه خورده که عادلانه نیست. خبرگزاری ایرنا: سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: دیدارهای لیگ برتر را تا هفته سیزدهم بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که تیم ما به اندازه ۱۲ امتیاز از داوری‌ها ضربه خورده که عادلانه نیست. اما محمدرضا مهاجری و علیرضا منصوریان سرمربیان ۲ تیم نساجی مازندران و ذوب‌آهن اصفهان با تواضع در محل نگهبانی این مجموعه، به سووالات خبرنگاران پاسخ گفتند. سرمربی ذوب‌آهن در باره دیدار فردا نیز گفت: در مقابل تیم نساجی مازندران برای پیروزی به میدان خواهیم رفت و هدف ما کسب هر سه امتیاز بازی است. سرمربی ذوب‌آهن افزود: تیم نساجی مازندران با هدایت مهاجری شرایط خوبی دارد و فوتبال زیبایی ارائه می‌کند.
قدس آنلاینقدس آنلاین4 روز قبل
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: دیدارهای لیگ برتر را تا هفته سیزدهم بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که تیم ما به اندازه ۱۲ امتیاز از داوری‌ها ضربه خورده که عادلانه نیست. قدس آنلاین: نشست خبری سرمربیان دو تیم ذوب‌آهن و نساجی در حالی شامگاه یکشنبه برگزار شد که برق مجموعه ورزشی ملت اصفهان (محل نشست)، به‌دلیل یک حادثه قطع شد. اما محمدرضا مهاجری و علیرضا منصوریان سرمربیان ۲ تیم نساجی مازندران و ذوب‌آهن اصفهان با تواضع در محل نگهبانی این مجموعه، به سووالات خبرنگاران پاسخ گفتند. سرمربی ذوب‌آهن افزود: تیم نساجی مازندران با هدایت مهاجری شرایط خوبی دارد و فوتبال زیبایی ارائه می‌کند. دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و نساجی مازندران از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۷:۳۰ فردا دوشنبه ۱۸ آذر در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
او در ابتدای صحبت‌های خود از آخرین شرایط تیم خود سخن به میان آورد و گفت: بازیکنان تیم من برای دیدار فردا، انگیزه بالایی دارند و مطمئنم با این انگیزه، نمایش خوبی را از خود به اجرا در خواهند آورد. سرمربی نساجی مازندران ادامه داد: تیم ما در بازی با استقلال و پرسپولیس بازی خوبی را به نمایش گذاشت با این حال که نتیجه لازم را کسب نکردیم و امیدوارم در کنار بازی‌های زیبا و خوبی که ارائه می‌دهد بتواند نتیجه نیز بگیرد. او با بیان شرایط جدولی دو تیم گفت: جایگاه این دو تیم باید بهتر از مکان کنونی باشد، در بازی فردا هر تیمی که با تمرکز بهتری بازی کند می‌تواند پیروز میدان شود؛ امیدوارم در دیدار فردا تیم ما پیروز میدان شود و بتواند هر سه امتیاز این بازی را در اصفهان کسب کند. مهاجری در ادامه صحبت‌های خود از فشار مضاعف دیدارهای مستقیم با استقلال و پرسپولیس سخن گفت و افزود: سعی ما این بوده است تا با انجام تمرینات خوب و ریکاوری، خود را برای بازی با ذوب‌آهن آماده کنیم چرا که هر بازی مستقیم با استقلال و پرسپولیس، دو برابر یک بازی دیگر از تیم ما انرژی می‌گیرد. در پایان هم سرمربی مازنی‌ها به تمجید از هواداران خود پرداخت و اظهار داشت: کسی از تیم ما انتظار معجزه ندارد و با همین بضاعت، فوتبال زیبا و تماشاگرپسند بازی می‌کنیم و به کار خود ادامه می‌دهیم.
ایمناایمنا4 روز قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، در هفته چهاردم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال تیم‌های ذوب آهن و نساجی مازندران دوشنبه _۱۹آذرماه_ در ورزشگاه فولادشهر از ساعت ۱۷و ۳۰ دقیقه به مصاف هم خواهند رفت. علاقه مندان برای خرید بلیط جهت تماشای دیدارهای تیم‌های ذوب آهن و نساجی مازندران می‌توانند به سایت اینترنتی zobahansport. com مراجعه و بلیط تهیه کنند. قیمت بلیط دیدار ذوب آهن و نساچی مازندرانبا اعلام سامانه بلیط فروشی باشگاه ذوب آهن، بلیط جایگاه هوادارن ذوب آهن و نساجی مازندران با قیمت ۱۰۰۰۰۰ریال به فروش می‌رسد.
فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: دیدار پرفشار و فیزیکی سختی را فردا در مقابل تیم ذوب‌آهن اصفهان در پیش‌رو داریم. به گزارش فوتبالی، نشست خبری سرمربیان دو تیم ذوب‌آهن و نساجی در حالی شامگاه یکشنبه برگزار شد که برق مجموعه ورزشی ملت اصفهان (محل نشست)، به‌دلیل یک حادثه قطع شد. اما محمدرضا مهاجری و علیرضا منصوریان سرمربیان ۲ تیم نساجی مازندران و ذوب‌آهن اصفهان با تواضع در محل نگهبانی این مجموعه، به سوالات خبرنگاران پاسخ گفتند. محمدرضا مهاجری شامگاه یکشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیمش با ذوب‌آهن اصفهان افزود: بازیکنان تیم من از انگیزه بالایی برای دیدار فردا برخوردارند و بازی خوبی را به نمایش خواهند گذاشت. دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و نساجی مازندران از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۷:۳۰ فردا دوشنبه ۱۸ آذر در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود.
نودنود4 روز قبل
هر دو تیم ۲ هفته پیاپی نتیجه تکراری گرفتند. هرچند که دو تیم در ۲ هفته اخیر کارنامه دفاعی قابل قبولی نداشتند ولی با ۵ گل خورده بهترین خط دفاع لیگ را دارند. طبق اولتیماتومی که هیات مدیره ذوب‌آهن به منصوریان داده این مربی باید در هر ۲ بازی باقیمانده نیم فصل به پیروزی برسد. شهریار مغانلو با ۷ گل از پیکان آقای گل لیگ است و مهدی قائدی و شیخ دیاباته که در این بازی محروم است با ۶ گل دیگر گلزنان برتر لیگ هستند. پیکان که با ۲ بازی کمتر در رتبه دهم جای دارد در ۳ فصل اخیر در دیدار رفت مقابل استقلال به نتیجه تساوی دست یافته است.
خبر فوریخبر فوری4 روز قبل
تیم فوتبال ذوب‌آهن در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر به مصاف تیم نساجی مازندران می‌رود. ذوب‌آهن باید در یک هفته باقیمانده به پایان رقابت‌های نیم‌فصل نخست، به مصاف تیم نساجی مازندران برود. دیداری سخت و حساس که با توجه به نزدیکی امتیازات تیم‌های پایین جدول کسب ۳ امتیاز آن برای هر ۲ تیم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چالش بزرگ منصوریان در این دیدار، بازگرداندن نظم تاکتیکی و کم کردن فاصله بین خطوط تیم ذوب‌آهن است. برترین گلزنان: در تیم ذوب‌آهن ارسلان مطهری با ۴ گل و در نساجی محمد عباس‌زاده و علی شجاعی با ۳ گل زده، بهترین گلزنان ۲ تیم هستند.

به انتهای لیست رسیدید