ورزش بانوان

ورزش بانوان

تسنیمتسنیم1 روز قبل
همچنین با توسعه ورزش در جوامع روستایی و عشایری می‌توانیم از موضوع مهاجرت در این مناطق جلوگیری کنیم. وی کلنگ‌زنی سالن ورزشی در سربیشه، بازدید از استخر ورزشی و دیدار با نواب رئیس بانوان هیات ورزشی را بخشی از برنامه‌های سفر ایشان به خراسان جنوبی اعلام کرد. ۹۴ پروژه ورزشی فعال در استان در دست اجرا استمدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود مبلغ ۲ میلیارد تومان در این جشنواره جذب شود‌‌. وی از برگزاری جلسات بررسی عملکردی و ساختاری هیئت‌های ورزشی و سمن‌ها خبر داد و افزود: این جلسات می‌تواند به توسعه ورزش استان کمک کند‌. عزیزی با اشاره به فعالیت ۲۲ هزار ورزشکار سازمان یافته در استان ادامه داد: تا افق ۱۴۰۴ باید ۲۰ درصد از جمعیت استان خراسان جنوبی ورزشکار سازمان یافته باشند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 روز قبل
پیام خوزستان - اهواز - هاشمیه متقیان دارنده مدال نقره رقابت‌های پارادو ومیدانی قهرمانی جهان پس از ورود به اهواز مورد استقبال قرارگرفت. رقابت‌های پارادو و میدانی قهرمانی جهان از ۱۶ آبان به مدت ۹ روز با حضور ورزشکاران سراسر جهان در کشور امارات برگزار شد که هاشمیه متقیان در رشته پرتاب دیسک عنوان نایب قهرمانی رقابت‌ها را به خود اختصاص داد و سهمیه حضور در پاراالمپیک ۲۰۲۰ را کسب کرد. مهناز امینی دیگر ورزشکار استان در رشته پرتاب وزنه به مقام پنجم رسید، همچنین زهرا کرم زاده به عنوان مربی تیم ملی ایران را در این رقابت‌ها همراهی می‌کرد. وی با بیان اینکه ورزشکاران جانباز و معلول استان همواره در مسابقات جهانی و آسیایی افتخار آفرینی کردند افزود: امیدوارم در مسابقات پاراالمپیک ۲۰۲۰ شاهد افتخارآفرینی مجدد ورزشکاران استان باشیم و پرچم مقدس ایران را به اهتزاز درآورند. برچسب‌هاپارالمپیک خوزستان اهواز ورزشی
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
من هرگز با این ایده که داور زن داشته باشیم، موافق نیستم و گزارشگر زن هم نباید داشته باشیم. دیلی استار هم خبر گزارش اوتلی را با تیتر طعنه آمیز From Motty to Totty روی جلد برد. استیو کوری از دیلی میل هم صدای اوتلی را به آژیر خطر تشبیه کرد. هرچند اوتلی سد بلند را شکست اما بیش از یک دهه طول کشید تا صدای گزارشگر زن دیگری از MOTD شنیده شود. در همین گزارش همچنین از دکتر فیونا کووارد از دانشگاه بورنموث، نقل شده که صدای مردان و زنان در بخش‌های مختلفی از مغز تحلیل می‌شوند.
ایسناایسنا4 روز قبل
نایب رییس پیشین فدراسیون ژیمناستیک با ادعا به این که در دهه ۷۰ همراه اینچه درگاهی کارت مربیگری درجه ۲ خود را در ژیمناستیک هنری دریافت کرده است، می‌گوید: غیرمنطقی است که وی دهه ۵۰ و ۶۰ من را فراموش کرده و تاریح ژیمناستیک ایران را تحریف می‌کند. من از آن زمان تا سال ۱۳۹۱ نایب رییس فدراسیون ژیمناستیک و دارای کارت معتبر داوری بین المللی بودم. حال نمی‌دانم چرا رییس فدراسیون ژیمناستیک در رسانه ملی تاریخ ژیمناستیک را تحریف می‌کند و می‌گوید تقوایی از دهه ۷۰ و از آمادگی جسمانی وارد ژیمناستیک شده است، در حالی که این چنین نبود. سال ۷۰ مربی تیم ملی شدم و تقریبا ۲۰ ورزشکار نخبه تحت نظارت و مربیگری من و اساتیدی همچون حوروش خلیلی و آمنه رضوی بودند. تقوایی خاطرنشان کرد: متاسفانه یکی از مشکلات بزرگ رییس فدراسیون این است که از تجربیات دیگران استفاده نمی‌کند.
فارسفارس5 روز قبل
آزمون در خصوص شناخت از حریفان اظهار داشت: با توجه به اینکه تیم‌ها در سطح آسیا رشد خوبی دارند، نمی‌توان دیگر حریفی را دست کم گرفت. سرمربی تیم ملی فوتبال زیر ۲۳ سال در ادامه بیان کرد: سال قبل در این مسابقات شرکت کردیم و محدودیت سنی داشتیم. وی در پایان در خصوص حضور کادر فنی تیم زیر ۲۳ سال بانوان در تمرین تیم ملی فوتبال بزرگسالان گفت: حضورمان در تمرین باعث خوشحالی بود. باید تعاملات خود را با کادر فنی تیم ملی فوتبال بزرگسالان بیشتر کنیم و از تجربیات فنی مارک ویلموتس، سرمربی تیم استفاده کنیم. امیدوارم این روند ادامه دار باشد تا ما بتوانیم در مسیر رشد و گسترش ورزش بانوان از علم و تجربیات سرمربی تیم ملی فوتبال استفاده کنیم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 روز قبل
محمدرضا حیدری، رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شورای پنجم شهر مشهد علی‌رغم همه تلاش‌های رقیب، اقلیتی که به برخی اصول اخلاقی و انصاف پایبند نیستند، وارد فضاهای تقابلی و چالشی نشدیم و پیوسته اصرار داشته و خواهیم داشت تا شورا را از این جو دور نگه داریم تا بتوان بهتر به مردم خدمت کرد. حیدری با بیان اینکه اقلیتی محدود ولی برخوردار از امکانات رسانه‌ای گسترده از آغاز فعالیت شورای پنجم، شروع به فضاسازی و تخریب رسانه‌ای کرده‌اند، تصریح کرد: همین افراد اخیرا با رویکرد منفعتگرایانه سیاسی به موضوع مبارزه با فساد، در این فضای رسانه‌ای جولان می‌دهند. حیدری افزود: قطعا دستگاه‌های نظارتی نسبت به این موضوعات دوگانه عمل نخواهند کرد چراکه برخلاف انصاف و عدالت است. رئیس شورای شهر مشهد گفت: از سکوت بزرگان جریان اصولگرایی در مقابل این فضاسازی‌های رسانه‌ای تعجب می‌کنم. رئیس شورای شهر مشهدمقدس گفت: سوال برانگیز است که چرا نکات مثبت در هیچ تریبونی بیان نمی‌شود ولی نقاط ضعفی که اتفاق می‌افتد، بزرگنمایی می‌شوند.
مهرمهر5 روز قبل
عملکرد بازیکنان در این اردو قابل قبول بود و تک تک بازیکنان برای اینکه در تیم ملی باشند سعی کردند بهترین تمرین را پشت سر بگذارند. وی در پایان در خصوص حضور کادر فنی تیم زیر ۲۳ سال بانوان در تمرین تیم ملی فوتبال بزرگسالان گفت: حضورمان در تمرین باعث خوشحالی بود. باید تعاملات خود را با کادر فنی تیم ملی فوتبال بزرگسالان بیشتر کنیم و از تجربیات فنی مارک ویلموتس، سرمربی تیم استفاده کنیم. با فلسفه کاری وی بیشتر آشنا شویم و در برنامه کاری خود پیشرفت داشته باشیم. امیدوارم این روند ادامه دار باشد تا ما بتوانیم در مسیر رشد و گسترش ورزش بانوان از علم و تجربیات سرمربی تیم ملی فوتبال استفاده کنیم.
برنابرنا5 روز قبل
معاون توسعه ورزش بانوان موفقیت تیم تیراندازی و کسب ۶ سهمیه ارزشمند را تبریک گفت. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مهین فرهادی زاد، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان موفقیت تیم تیراندازی و کسب ۶ سهمیه ارزشمند را تبریک گفت. کسب ۶ سهمیه ارزشمند توسط ورزشکاران تیرانداز و به خصوص بانوان، برگ زرین دیگری به کلکسیون افتخارات و رکوردهای بانوان جهان اضافه کرد. کسب این افتخار مهم را به جامعه ورزش، فدراسیون مربوطه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال می‌خواهم خبرهای پیروزی ورزشکاران ایران اسلامی در عرصه‌های ملی و بین المللی مانا و پاینده باشد. مهین فرهادی زاد٢٠/آبان/٩٨
برنابرنا5 روز قبل
ورزشکار باسابقه و افتخارآفزین کشورمان پس از دو دوره حضور پیاپی در المپیک از رویداد مهم خداحافظی کرد. نجمه خدمتی، آرمینا صادقیان، هانیه رستمیان و فاطمه کرم‌زاده ورزشکارانی هستند در بخش بانوان به جواز حضور در المپیک ۲۰۲۰ رسیدند. پس از دو دوره پیاپی در بین این تیراندازان نام ورزشکار باسابقه و افتخارآفرین کشور یعنی الهه احمدی خالی است. او تنها ورزشکار زن ایرانی است که در تاریخ ورزش بانوان ایران توانسته در رده‌بندی جهانی فدراسیون‌های ورزشی، در جایگاه نخست قرار بگیرد. احمدی که سابقه حضور در دوره المپیک ۲۰۱۲ لندن و ۲۰۱۶ ریو را در کارنامه خود دارد، این بار از کاروان المپیک توکیو جا ماند و نتوانست سهمیه حضور در این رویداد بزرگ را برای بار سوم کسب کند، به این شکل از بازی‌های المپیک خداحافظی کرد.
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
سرمربی تیم ملی فوتبال زیر ۲۳ سال ادامه داد: سال قبل در این مسابقات شرکت کردیم و محدودیت سنی داشتیم. وی در پایان در خصوص حضور کادر فنی تیم زیر ۲۳ سال بانوان در تمرین تیم ملی فوتبال بزرگسالان گفت:: حضورمان در تمرین باعث خوشحالی بود. باید تعاملات خود را با کادر فنی تیم ملی فوتبال بزرگسالان بیشتر کنیم و از تجربیات فنی مارک ویلموتس، سرمربی تیم استفاده کنیم. با فلسفه کاری وی بیشتر آشنا شویم و در برنامه کاری خود پیشرفت داشته باشیم. امیدوارم این روند ادامه دار باشد تا ما بتوانیم در مسیر رشد و گسترش ورزش بانوان از علم و تجربیات سرمربی تیم ملی فوتبال استفاده کنیم.
ایلناایلنا5 روز قبل
مراسم‌ اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی کشور عصر امروز برگزار شد. به گزارش ایلنا، مراسم‌ اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی کشور بانوان بالای ۱۸ سال با حضور ژاله فرامرزیان، معاون توسعه و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان، حمید عزیزی، رئیس فدراسیون گلف در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد. مهرداد جمشیدی، دبیر فدراسیون در این مراسم گفت: مسابقات گلف بانوان قهرمانی کشور بدون هیچ حاشیه، تقلب و تبانی و در کمال صحت برگزار شد که از شرکت کنندگان تشکر می‌کنم. دو دوره مسابقات عکاسی ویژه گلف برگزار کردیم که نفرات برتر معرفی خواهند شد. وی در ادامه افزود: هر چه از فضای ورزش بانوان بیشتر مراقبت کنیم تعداد زنان و دختران بیشتری به ورزش اضافه می‌شوند.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم‌ اختتامیه مسابقات گلف قهرمانی کشور بانوان بالای ۱۸ سال با حضور ژاله فرامرزیان، معاون توسعه و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان، حمید عزیزی، رئیس فدراسیون گلف در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد. مهرداد جمشیدی، دبیر فدراسیون در این مراسم گفت: مسابقات گلف بانوان قهرمانی کشور بدون هیچ حاشیه، تقلب و تبانی و در کمال صحت برگزار شد که از شرکت کنندگان تشکر می‌کنم. دو دوره مسابقات عکاسی ویژه گلف برگزار کردیم که نفرات برتر معرفی خواهند شد. عزیزی، رئیس فدراسیون گلف نیز در این مراسم اظهار داشت: نگاه فدراسیون با فعالیت بانوان و آقایان مساوی و مشابه است. وی در ادامه افزود: هر چه از فضای ورزش بانوان بیشتر مراقبت کنیم تعداد زنان و دختران بیشتری به ورزش اضافه می‌شوند.
خانه ملتخانه ملت6 روز قبل
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در نشست (UPR) نیز در مورد اقداماتی که در کشور به منظور حمایت از حقوق زنان، کودکان و خانواده صورت گرفته به ایراد سخنرانی پرداخت. مایلم به نمایندگی از زنان مجلس شورای اسلامی به برخی از تحولات اخیر و دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در حوزه زنان و خانواده اشاره نمایم. حق آموزش: - با اقدامات انجام شده در زمینه حق آموزش، نرخ باسوادی کشور از ۸۷٫۱ درصد در سال ۲۰۱۵ به ۸۸٫۸ در سال ۲۰۱۸افزایش یافته است. - روند حضور زنان در آموزش عالی صعودی بوده و ۵۶ درصد از دانشجویان کل کشور را زنان تشکیل می‌دهند. حضور زنان در سطوح مدیریتی از ۱۴٫۹ درصد در سال ۲۰۱۷ به ۱۸٫۳ درصد در سال ۲۰۱۸ رسیده است.
فارسفارس6 روز قبل
بانوی پرافتخار استان قم در ادامه درخشش خود در رشته‌های رزمی موفق به کسب مقام قهرمانی و نشان طلای پیکارهای ووشو زنان ایران و انتخابی تیم ملی شد. به گزارش خبرگزاری فارس از قم، ورزش‌های رزمی در قم علاقمندان بسیار زیادی دارد و بین علاقمندان به این رشته خانم‌ها و بانوان از سهم ویژه‌ای برخوردار هستند، بانوانی که در باشگاه‌های مختلف رزمی قم فعالیت کرده و با تلاش و پشتکار فراوان حتی موفقیت‌های آنان با آقایان برابری می‌کند. ووشو یکی از رشته‌های موفقی است که بانوان شاخص و پرافتخاری در آن فعالیت می‌کنند، رشته‌ای که با درخشش یکی از بهترین‌های یک دهه اخیر ورزش بانوان قم یعنی پریسا حیدری توانست از پیکارهای ووشو زنان ایران و انتخابی تیم ملی یک عنوان قهرمانی و مدال طلای با ارزش به دست آورده و موجب سربلندی قمی‌ها شود. پریسا حیدری ورزشکاری است که در سبک‌های مختلف زیر مجموعه هیات ورزش‌های رزمی سابقه طولانی فعالیت و کسب افتخار دارد و اکنون در رشته ووشو یکی از بهترین‌های این ورزش مدال‌آور محسوب می‌شود، ورزشکار موفقی که در مسابقات رده سنی بزرگسالان بانوان کشور و انتخابی تیم ملی با شایستگی قهرمان شد. این دوره از مسابقات طبق برنامه‌ریزی فدراسیون ووشو به میزبانی هیات ووشو استان آذربایجان‌شرقی و در سالن شهید اقدمی شهر تبریز به انجام رسید، رقابت‌هایی حکم انتخابی تیم ملی را داشت و بانوان ووشوکار از تمامی استان‌های کشور در دو بخش ساندا و تالوی آن به میدان رفتند.
ایسناایسنا6 روز قبل
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی گفت: لازم است پست مشاور جوانان در تشکیلات سازمانی دیده شود تا این مشاوران با حضور خود در دستگاه‌های اجرایی بتوانند مطالبات جوانان را پیگیری کنند. نفیسه نخعی، امروز ۱۹ آبان، در دیدار هیات‌های ورزشی و سمن‌های خراسان جنوبی با معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: خراسان جنوبی با داشتن حداقل ۸ پدر علم و جاذبه‌های گردشگری و توریستی استانی برخوردار و سرشار از داشته‌ها است. به گزارش ایسنا، وی افزود: در حال حاضر مشاور امور بانوان در دستگاه‌ها وجود نداشته و در شرایطی که دولت به حضور بانوان در عرصه‌های مختلف تأکید کرده اما این پست در هیچ چارتی از ادارات دیده نشده است. مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه لازم است تا تجهیزات و امکاناتی از سوی وزارت ورزش برای ورزش بانوان در استان ایجاد شود، از اختصاص ۰٫۲۷ درصد از مالیات بر ارزش افزوده به ورزش بانوان خبر داد و یادآور شد: باید از این منبع، اعتباراتی برای ایجاد زیرساخت‌های ورزشی برای بانوان در پارک‌های سطح شهر و یا ایجاد یک پارک مخصوص بانوان استفاده شود. انتهای پیام
مهرمهر6 روز قبل
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی همچنین به اجرای طرح ساختار قامتی توسط وزارت ورزش و جوانان اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه در خراسان جنوبی ضعف قامتی وجود دارد باید خراسان جنوبی در این طرح به صورت ویژه دیده شود. نخعی از نبود مشاور امور بانوان در دستگاه‌ها انتقاد کرد و گفت: در شرایطی که دولت به حضور بانوان در عرصه‌های مختلف تأکید کرده اما حتی مشاور بانوان در هیچ چارتی از ادارات دیده نشده است. وی اضافه کرد: همچنین باید پست مشاور جوانان در تشکیلات سازمانی دیده شود تا این مشاوران بتوانند مطالبات جوانان را بهتر پیگیری کنند. عباس سروری با اشاره به اینکه طبق قانون قهرمانان ملی و جهانی در استخدامی‌ها دارای سهمیه هستند، بیان کرد: از این رو باید سهمیه استخدامی برای فعالان حوزه ورزش استان در نظر گرفته شود. وی، خواستار کمک به هیئت‌های ورزشی استان شد و گفت: اگر نگاه ویژه‌ای به هیئت‌های ورزشی استان‌های کم برخوردار شود به طور حتم موفقیت‌های خوبی در حوزه قهرمانی خواهند داشت.
مهرمهر1 هفته قبل
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان اضافه کرد: این فیلتر‌ها و واسطه‌ها سبب می‌شود تا منابع اعتباری منابع اعتباری به سرمنزل مقصود نرسد. معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: بنابراین انتظار داریم که این افزایش اعتبارات خود را نشان دهد. دستگاه‌ها از قانون استخدام قهرمانان ورزشی تبعیت نمی‌کنندمعاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان قول همچنین برای اختصاص اعتباری خاص برای سازمان‌های غیردولتی جوانان استان قول مساعد داد. فرامرزیان از وجود ۱۴ هزار هیئت ورزشی در سراسر کشور خبر داد و افزود: این شبکه یک ظرفیت مهم برای وزارت ورزش و جوانان است. فرامرزیان با بیان اینکه اگر هیئت ورزشی رویداد ورزش بانوان را در این استان گرفت برای برگزاری این رویداد یک کمک ویژه پرداخت خواهم کرد، افزود: همچنین مبلغ قابل توجهی برای کمک به هیئت‌های ورزشی استان اختصاص داده می‌شود.
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با اشاره به ضعف شدید زیرساخت‌های ورزش قهرمانی حرفه‌ای در خراسان جنوبی، گفت: توسعه زیرساخت‌ها برای هیات‌های ورزشی و سمن‌ها می‌تواند موجبات رشد و توسعه متوازن را فراهم آورد. حسن عزیزی، امروز ۱۹ آبان در مراسم دیدار روسای هیات‌های ورزشی و دبیران سمن‌های جوانان استان با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: روسای هیات‌های ورزشی و دبیران سمن‌های جوانان استان اظهار کرد: شرایط بسیار سختی بر حوزه اعتباری کشور مترتب است. به گزارش ایسنا، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی بیان کرد: در سفر وزیر ورزش و جوانان به استان، معافیت خراسان جنوبی از اخذ ورودیه به مسابقات کشوری به این استان هدیه داده شد. عزیزی با اشاره به ضعف شدید زیرساخت‌های ورزش قهرمانی حرفه‌ای در خراسان جنوبی، اظهار کرد: با وجود استعدادهای این استان اگر هیات‌های ورزشی همت کنند می‌توانند بسیار افتخارآفرین باشند. همچنین نمایندگان سمن‌ها و هیات‌های ورزشی بر استخدام و بکارگیری ورشکاران و قرار گرفتن سهمیه خاص در استخدامی‌ها به عنوان سهمیه مقام‌آوران کشوری تاکید کردند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/کرمانشاه مسئول ورزش بانوان استان کرمانشاه با اشاره به معضل کم تحرکی بانوان شاغل در استان، از احیاء و اجرایی شدن طرح «ورزش بانوان در ادارات» کرمانشاه خبر داد. نرگس یوسفی در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به گستردگی فقر حرکتی بین بانوان شاغل، اظهار کرد: تا چندسال پیش یکی از معضلاتی که در بحث ورزش بانوان داشتیم، عدم تحرک بانوان خانه‌دار بود، اما با مجموعه اقداماتی همچون راه اندازی ایستگاه‌های صبحگاهی ورزش در سطح پارک‌ها و فرهنگ سازی که انجام گرفت، این معضل تا حدود حل شده و معضل کنونی عدم تحرک بانوان شاغل است. وی افزود: باتوجه به اینکه بانواتن شاغل بخش زیادی از وقت خود را در طول روز در محیط کار می‌گذرانند، خستگی و نداشتن وقت کافی باعث شده تا تمایلی برای رفتن به باشگاه‌های ورزشی و یا انجام حرکات ورزشی نداشته باشند. یوسفی بابیان اینکه این طرح با حمایت‌ دفتر امور بانوان استانداری کرمانشاه درحال اجرا است، عنوان کرد: به تمامی ادارات هم اعلام کرده‌ایم که مربیان مورد نیاز را ما می‌توانیم در اختیار آنها قرار دهیم. وی تاکید کرد: هرچند این طرح را در چند دستگاه کرمانشاه اجرایی کرده‌ایم، اما متاسفانه شاهد استقبال چندانی از سوی بانوان از این فرصت نیستیم که برای رفع این مسئله هم باید فرهنگ‌سازی و برنامه‌های ترغیبی همچون برگزاری مسابقات داشته باشیم.
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: از برگزاری مسابقات جام جهانی رشته هاکی در یاسوج، مرکز استقبال می‌کنیم. به گزارش روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد «حسین کلانتری» در دیدار با بهرام قدیمی، رئیس فدراسیون هاکی جمهوری اسلامی افزود: برای تقویت حوزه ورزش استان، شناسایی استعدادهای ورزشی و معرفی توانمندی‌های استان خصوصا برگزاری مسابقات ورزشی در سطح ملی، آسیایی و از جمله جهانی در کهگیلویه و بویراحمد حمایت می‌کنیم. وی از اختصاص یک کرسی و انتخاب نماینده‌ای از استان کهگیلویه و بویراحمد در فدراسیون هاکی جمهوری اسلامی اظهار امیدواری کرد که استان در رشته ورزشی هاکی به جایگاه خوبی برسد. استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تقویت استعدادها در رشته‌های مختلف ورزش در استان تاکید و عنوان کرد: باید تلاش کنیم تا استان علاوه بر محیط پرورش استعدادهای ورزشی تیمی، محلی برای شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشی انفرادی باشد. انتهای پیام
فارسفارس1 هفته قبل
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری مسابقات جام جهانی رشته هاکی در یاسوج استقبال کرد. به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، حسین کلانتری در دیداری که بهرام قدیمی رئیس فدراسیون هاکی جمهوری اسلامی با وی داشت از برگزاری مسابقات جام جهانی رشته هاکی در یاسوج استقبال کرد. استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: برای تقویت حوزه ورزش استان، شناسایی استعدادهای ورزشی و معرفی توانمندی‌های استان خصوصا برگزاری مسابقات ورزشی در سطح ملی، آسیایی و از جمله جهانی در کهگیلویه و بویراحمد حمایت می‌کنیم. کلانتری از اختصاص یک کرسی و انتخاب نماینده‌ای از کهگیلویه و بویراحمد در فدراسیون هاکی جمهوری اسلامی اظهار امیدواری کرد که استان در رشته ورزشی هاکی به جایگاه خوبی برسد. استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تقویت استعدادها در رشته‌های مختلف ورزش در استان تاکید کرد و افزود: باید تلاش کنیم تا استان علاوه بر محیط پرورش استعدادهای ورزشی تیمی، محلی برای شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشی انفرادی باشد.
ایلناایلنا1 هفته قبل
معاون رئیس‌جمهوری در امور زنان و امور خانواده درخصوص دغدغه‌های معاونت امور زنان در زمینه ورزش و سلامت بانوان گفت: تلاش کردیم سهم زنان در سرانه فضاهای ورزشی کشور پیش بینی شود و هیچ نهاد و حتی بخش خصوصی نتواند سهم زنان از امکانات و سالن‌های ورزشی را حذف کند. به گزارش ایلنا، معصومه ابتکار با تاکید بر ضرورت توجه به نشاط اجتماعی بانوان افزود: برای افزایش سهم بانوان از فضاهای ورزشی با پیگیری‌ها و مکاتباتی که با کمیسیون مجلس در خصوص آیین نامه واگذاری اماکن ورزشی صورت گرفت تلاش کردیم سهم زنان در سرانه فضاهای ورزشی کشور پیش بینی شود و هیچ نهاد و حتی بخش خصوصی نتواند سهم زنان از امکان ورزشی را حذف کند که خوشبختانه این موضوع در آیین نامه قید شد. وی ادامه داد: مهم‌ترین مشکل برای ورزش بانوان این است که برخی سالن‌ها و فضاهای ورزشی در دسترس همه نیست یا استفاده از آنها هزینه زیادی بر دوش خانواده تحمیل می‌کند، در حالی که اگر بانوان یک بار ورزش در محیط‌های مناسب را تجربه کنند و متوجه تاثیر آن در روحیه و نشاط خود شوند طبیعتا ورزش و فعالیت بدنی را ادامه خواهند داد. معصومه ابتکار در خصوص دغدغه‌های معاونت امور زنان در زمینه ورزش و سلامت بانوان بیان کرد: اولین قدم معاونت امور زنان، اصلاحات در آموزش و پرورش از همان سنین ابتدایی بود، تمام تلاش خود را انجام دادیم تا مشکلی که در درس تربیت بدنی برای دختران در مدارس ابتدایی به وجود آمده بود به صورت عملی برطرف شود و دختران دانش آموز بتوانند در ساعت‌های ورزش، مهارت‌های حرکتی را به شکل اصولی آموزش ببینند. ابتکار تاکید کرد: نشاط اجتماعی زنان در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران در راستای ارتقای آگاهی خانواده‌ها دنبال می‌شود، سراهای محلات و فرهنگ‌سراهایی که در تهران و شهرستان‌ها وجود دارد می‌توانند در این امر کمک کنند، در صورتی که فضا برای ورزش بانوان فراهم شود بدون شک بانوان نیز استفاده خواهند کرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
به گزارش خبرآنلاین به نقل از معاونت امور زنان و خانواده، معصومه ابتکار با تاکید بر ضرورت توجه به نشاط اجتماعی بانوان افزود: برای افزایش سهم بانوان از فضاهای ورزشی با پیگیری‌ها و مکاتباتی که با کمیسیون مجلس در خصوص آیین نامه واگذاری اماکن ورزشی صورت گرفت تلاش کردیم سهم زنان در سرانه فضاهای ورزشی کشور پیش بینی شود و هیچ نهاد و حتی بخش خصوصی نتواند سهم زنان از امکان ورزشی را حذف کند که خوشبختانه این موضوع در آیین نامه قید شد. وی ادامه داد: مهم‌ترین مشکل برای ورزش بانوان این است که برخی سالن‌ها و فضاهای ورزشی در دسترس همه نیست یا استفاده از آنها هزینه زیادی بر دوش خانواده تحمیل می‌کند، در حالی که اگر بانوان یک بار ورزش در محیط‌های مناسب را تجربه کنند و متوجه تاثیر آن در روحیه و نشاط خود شوند طبیعتا ورزش و فعالیت بدنی را ادامه خواهند داد. معصومه ابتکار در خصوص دغدغه‌های معاونت امور زنان در زمینه ورزش و سلامت بانوان بیان کرد: اولین قدم معاونت امور زنان، اصلاحات در آموزش و پرورش از همان سنین ابتدایی بود، تمام تلاش خود را انجام دادیم تا مشکلی که در درس تربیت بدنی برای دختران در مدارس ابتدایی به وجود آمده بود به صورت عملی برطرف شود و دختران دانش آموز بتوانند در ساعت‌های ورزش، مهارت‌های حرکتی را به شکل اصولی آموزش ببینند. وی تصریح کرد: موضوع دیگر تلاش برای اجرای طرح مناسب سازی مدارس دخترانه است که در این راستا از تمامی خیرین، سازمان نوسازی مدارس، شهرداری‌ها و آموزش و پرورش دعوت می‌کنم تا فضای مدارس به شکلی مناسب‌سازی شود که دختران از نشاط بیشتر و فضای ورزشی و نور مستقیم آفتاب بهره مند شوند و مهارت‌های ورزشی و سواد حرکتی خود را تقویت کنند، مدارسی که از این امکان برخوردار نیستند باید تدابیر لازم در خصوص رفع این مشکل را به کار ببندند، رها کردن و پاک کردن صورت مسئله مشکلی را حل نخواهد کرد. ابتکار تاکید کرد: نشاط اجتماعی زنان در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران در راستای ارتقای آگاهی خانواده‌ها دنبال می‌شود، سراهای محلات و فرهنگ‌سراهایی که در تهران و شهرستان‌ها وجود دارد می‌توانند در این امر کمک کنند، در صورتی که فضا برای ورزش بانوان فراهم شود بدون شک بانوان نیز استفاده خواهند کرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
معصومه ابتکار، معاون رییس جمهوری در امور زنان و امور خانواده، گفت: تلاش کردیم سهم زنان در سرانه فضاهای ورزشی کشور پیش بینی شود و هیچ نهاد و حتی بخش خصوصی نتواند سهم زنان از امکانات و سالن‌های ورزشی حذف کند. معصومه ابتکار در خصوص دغدغه‌های معاونت امور زنان در زمینه ورزش و سلامت بانوان بیان کرد: اولین قدم معاونت امور زنان، اصلاحات در آموزش و پرورش و از همان سنین ابتدایی بود، تمام تلاش خود را انجام دادیم تا مشکلی که در درس تربیت بدنی برای دختران در مدارس ابتدایی به وجود آمده بود به صورت عملی برطرف شود و دختران دانش آموز بتوانند در ساعت‌های ورزش مهارتهای حرکتی را به شکل اصولی آموزش ببینند. وی تصریح کرد: موضوع دیگر تلاش برای اجرای طرح مناسب سازی مدارس دخترانه است که در این راستا از تمامی خیرین، سازمان نوسازی مدارس، شهرداری‌ها و آموزش و پرورش دعوت می‌کنم تا فضای مدارس به شکلی مناسب‌سازی شود که دختران از نشاط بیشتر و فضای ورزشی و نور مستقیم آفتاب بهره‌مند شوند و مهارتهای ورزشی و سواد حرکتی خود را تقویت کنند، مدارسی که از این امکان برخوردار نیستند باید تدابیر لازم در خصوص رفع این مشکل را به کار ببندند، رها کردن و پاک کردن صورت مسئله مشکلی را حل نخواهد کرد. ابتکار تاکید کرد: نشاط اجتماعی زنان در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران در راستای ارتقای آگاهی خانواده‌ها دنبال می‌شود، سراهای محلات و فرهنگ‌سراهایی که در تهران و شهرستان‌ها وجود دارد می‌توانند در این امر کمک کنند، در صورتی که فضا برای ورزش بانوان فراهم شود بدون شک بانوان نیز استفاده خواهند کرد. منبع: ایسنا
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
معاون رییس جمهور در امور زنان و امور خانواده گفت: تلاش کردیم سهم زنان در سرانه فضاهای ورزشی کشور پیش بینی شود و هیچ نهاد و حتی بخش خصوصی نتواند سهم زنان از امکانات و سالن‌های ورزشی حذف کند. مهمترین مشکل برای ورزش بانوان این است که برخی سالن‌ها و فضاهای ورزشی در دسترس همه نیست و یا استفاده از آنها هزینه زیادی بر دوش خانواده تحمیل می‌کند، در حالی که اگر بانوان یک بار ورزش در محیط‌های مناسب را تجربه کنند و متوجه تاثیر آن در روحیه و نشاط خود شوند طبیعتا ورزش و فعالیت بدنی را ادامه خواهند داد. معصومه ابتکار در خصوص دغدغه‌های معاونت امور زنان در زمینه ورزش و سلامت بانوان بیان کرد: اولین قدم معاونت امور زنان، اصلاحات در آموزش و پرورش و از همان سنین ابتدایی بود، تمام تلاش خود را انجام دادیم تا مشکلی که در درس تربیت بدنی برای دختران در مدارس ابتدایی به وجود آمده بود به صورت عملی برطرف شود و دختران دانش آموز بتوانند در ساعت‌های ورزش مهارتهای حرکتی را به شکل اصولی آموزش ببینند. وی تصریح کرد: موضوع دیگر تلاش برای اجرای طرح مناسب سازی مدارس دخترانه است که در این راستا از تمامی خیرین، سازمان نوسازی مدارس، شهرداری‌ها و آموزش و پرورش دعوت می‌کنم تا فضای مدارس به شکلی مناسب‌سازی شود که دختران از نشاط بیشتر و فضای ورزشی و نور مستقیم آفتاب بهره‌مند شوند و مهارتهای ورزشی و سواد حرکتی خود را تقویت کنند، مدارسی که از این امکان برخوردار نیستند باید تدابیر لازم در خصوص رفع این مشکل را به کار ببندند، رها کردن و پاک کردن صورت مسئله مشکلی را حل نخواهد کرد. ابتکار تاکید کرد: نشاط اجتماعی زنان در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران در راستای ارتقای آگاهی خانواده‌ها دنبال می‌شود، سراهای محلات و فرهنگ‌سراهایی که در تهران و شهرستان‌ها وجود دارد می‌توانند در این امر کمک کنند، در صورتی که فضا برای ورزش بانوان فراهم شود بدون شک بانوان نیز استفاده خواهند کرد.
ایسناایسنا1 هفته قبل
معاون رییس جمهور در امور زنان و امور خانواده گفت: تلاش کردیم سهم زنان در سرانه فضاهای ورزشی کشور پیش بینی شود و هیچ نهاد و حتی بخش خصوصی نتواند سهم زنان از امکانات و سالن‌های ورزشی حذف کند. به گزارش ایسنا، معصومه ابتکار با تاکید بر ضرورت توجه به نشاط اجتماعی بانوان گفت: برای افزایش سهم بانوان از فضاهای ورزشی با پیگیری‌ها و مکاتباتی که با کمیسیون مجلس در خصوص آیین نامه واگذاری اماکن ورزشی صورت گرفت تلاش کردیم سهم زنان در سرانه فضاهای ورزشی کشور پیش بینی شود و هیچ نهاد و حتی بخش خصوصی نتواند سهم زنان از امکان ورزشی را حذف کند که خوشبختانه این موضوع در آیین نامه قید شد. معصومه ابتکار در خصوص دغدغه‌های معاونت امور زنان در زمینه ورزش و سلامت بانوان بیان کرد: اولین قدم معاونت امور زنان، اصلاحات در آموزش و پرورش و از همان سنین ابتدایی بود، تمام تلاش خود را انجام دادیم تا مشکلی که در درس تربیت بدنی برای دختران در مدارس ابتدایی به وجود آمده بود به صورت عملی برطرف شود و دختران دانش آموز بتوانند در ساعت‌های ورزش مهارتهای حرکتی را به شکل اصولی آموزش ببینند. ابتکار تاکید کرد: نشاط اجتماعی زنان در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران در راستای ارتقای آگاهی خانواده‌ها دنبال می‌شود، سراهای محلات و فرهنگ‌سراهایی که در تهران و شهرستان‌ها وجود دارد می‌توانند در این امر کمک کنند، در صورتی که فضا برای ورزش بانوان فراهم شود بدون شک بانوان نیز استفاده خواهند کرد. انتهای پیام
برنابرنا1 هفته قبل
در راستای سفر هیات جوانان جمهوری آذربایجان به ایران، صبح امروز معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با رئیس مجمع جوانان این کشور دیدار و گفتگو کردند. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ در این دیدار محمدمهدی تندگویان «معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان» با الشان حسین اف «رئیس بخش حوزه جوانان و سازمان‌های دانشجویی جمهوری آذربایجان» و گروهی از جوانان این کشور، صبح امروز در ساختمان وزارت ورزش و جوانان دیدار و گفت و گو کردند. در این نشست علاوه بر گسترش روابط متقابل بین دو کشور موضوعاتی در خصوص تعاملات جوانان، کارآفرینی و پیشرفت اقتصادی کشورها مطرح شد. همچنین در این دیدار مقرر شد تا از پتانسیل‌های جوانان هر دو کشور بیش از گذشته استفاده شده و در آینده نیز این همکاری‌ها ادامه یابد.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 هفته قبل
پیام مازند - ساری - جمعی از مردم و مسئولان شهرستان جویبار، پایتخت کشتی ایران، روز شنبه از اعضای تیم فوتسال بانوان شهروند مقاومت این شهرستان در بازگشت از مسابقاتی که منجر به صعودشان به لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور شد، استقبال کردند. تیم شهروند مقاومت جویبار دیروز جمعه موفق شد با برتری مقابل حریفان خود در اصفهان عنوان قهرمانی لیگ دسته سوم کشور را از آن خود کرده و به لیگ دسته ۲ صعود کند. سرمربی تیم فوتسال بانوان شهروند مقاومت جویبار در حاشیه مراسم استقبال همشهریانش از او و اعضای تیم به خبرنگاران گفت: مسابقات فوتسال دسته ۳ بانوان کشور به میزبانی نطنز اصفهان و در قالب دو گروه انجام شد که تیم ما از گروه بی به عنوان تیم دوم صعود کرد و در بازی مقابل تیم آرمینه تهران با نتیجه ۲ بر ۱ به فینال راه یافت و در نهایت در فینال مقابل تیم قزوین قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر ۱ موفق شد تا به لیگ دسته دوم صعود کند. وی با ابراز رضایت از بازیکنانش در طول مسابقات لیگ دسته سوم، گفت: برای شروع فصل لیگ دسته دوم حداقل سه بازیکن باتجربه به تیم اضافه میکنم تا بتواینم لیگ دسته دوم را با موفقیت و صعود به لیگ دسته یک ادامه دهیم. مراسم استقبال از بازیکنان و مربی تیم شهروند مقاومت جویبار با حضور مسئولین شهرستانی در میدان کشتی شهرستان جویبار برگزار شد.
برنابرنا1 هفته قبل
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: اولین دوره جام خوشه چین روستاییان کشور در مراحل مقدماتى و استانى برگزار شد و امروز هم شاهد برگزارى مرحله منطقه اى این جشنواره روستایى هستیم. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه نخستین دوره جام خوشه چین منطقه یک کشور به میزبانی استان البرز گفت: هفته آینده میزبان جام خوشه چین در سطح ملى مشخص خواهد شد. وی افزود: اولین دوره جام خوشه چین روستاییان کشور در مراحل مقدماتى و استانى برگزار شد و امروز هم شاهد برگزارى مرحله منطقه اى این جشنواره روستایى هستیم و پس از اتمام این مرحله در دهه فجر مرحله ملى را برگزار خواهیم کرد. ایجاد شور و نشاط در جوانان از مهم‌ترین اهداف این مسابقات است. احمدی عنوان کرد: وزارت ورزش و جوانان در تلاش است تا با توسعه و تهیه برنامه هایى نوین در ورزش روستایى بتواند شرایط را براى فعالیت بیشتر و حرفه اى‌تر ورزشکاران روستایى فراهم کند وشعار ما برای توسعه ورزش همگانی و توسعه ورزش روستایی «پیش به سوی ایران فعال است».
برنابرنا1 هفته قبل
در راستای سفر هیات جوانان جمهوری آذربایجان به ایران، صبح امروز معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با رئیس مجمع جوانان این کشور دیدار و گفتگو کردند. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ در این دیدار محمدمهدی تندگویان «معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان» با الشان حسین اف «رییس بخش حوزه جوانان و سازمان‌های دانشجویی جمهوری آذربایجان» و گروهی از جوانان این کشور، صبح امروز در ساختمان وزارت ورزش و جوانان دیدار و گفت و گو کردند. در این نشست علاوه بر گسترش روابط متقابل بین دو کشور موضوعاتی در خصوص تعاملات جوانان، کارآفرینی و پیشرفت اقتصادی کشورها مطرح شد. همچنین در این دیدار مقرر شد تا از پتانسیل‌های جوانان هر دو کشور بیش از گذشته استفاده شده و در آینده نیز این همکاری‌ها ادامه یابد.

به انتهای لیست رسیدید