وضعیت ترافیکی

وضعیت ترافیکی

ایمناایمنا16 ساعت قبل
سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی سطح شهر اصفهان اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در سطح شهر اصفهان روان است و خللی در تردد وجود ندارد. وی در خصوص روند فعالیت دوربین‌های کنترل ترافیک سطح شهر نیز افزود: همه دوربین‌ها فعال است و هیچ کدام از این دوربین‌ها آسیب ندیده است.. رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه ناآرامی‌های دو شب گذشته تنها به تعدادی از چراغ‌های راهنمای سطح شهر آسیب وارد کرده است، افزود: این چراغ‌ها مربوط به تقاطع‌ها بوده است که در حال اصلاح آنها هستیم و تاکنون خللی در نظم ترافیکی شهر ایجاد نکرده است.

فیلم | آخرین وضعیت ترافیکی و جوی تهران و استان‌های کشور را ببینید

خبرآنلاینخبرآنلاین17 ساعت قبل
اوپرت یکی از آن مناطقی است که با شنیدن نامش و دیدن تصاویرش ممکن است با خودمان بگوییم وای چه بهشتی، کاش اینجا ایران بود و می‌توانستیم به آن سفر کنیم. منطقه‌ای بین استان سمنان و مازندران با طبیعتی زیبا و خیره کننده. دیواره‌ای از کوه که مسیر حرکت ابرها را سد می‌کند، این دیواره اوپرت نام دارد. منطقه ایی ییلاقی برای مردم محلی که دامهای خود را به چرا می‌برند. خانه‌های روستایی دشت‌های زیبا، کوه‌های زیبا پوشیده شده از چمن، چشمه‌های جوشان با آب گوارا که در این منطقه به چشم می‌خورد همه از زیبایی‌های اوپرت می‌باشد.
اصفهان امروزاصفهان امروز18 ساعت قبل
۲۷ آبان ۱۳۹۸, ۱۳:۱۰ / کد خبر:۷۷۵۷۲ رئیس پلیس راهور استان اصفهان از ترافیک روان و عادی در شهر اصفهان خبر داد و گفت: تنها تعدادی از چراغ‌های راهنما در ناآرامی‌ها آسیب دیده است. سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت‌وگو با ایمنا در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی سطح شهر اصفهان اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در سطح شهر اصفهان روان است و خللی در تردد وجود ندارد. وی در خصوص روند فعالیت دوربین‌های کنترل ترافیک سطح شهر نیز افزود: همه دوربین‌ها فعال است و هیچ کدام از این دوربین‌ها آسیب ندیده است.. رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه ناآرامی‌های دو شب گذشته تنها به تعدادی از چراغ‌های راهنمای سطح شهر آسیب وارد کرده است، افزود: این چراغ‌ها مربوط به تقاطع‌ها بوده است که در حال اصلاح آنها هستیم و تاکنون خللی در نظم ترافیکی شهر ایجاد نکرده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- گوگل در برنامه مپ خود به تهرانی‌ها اعلام کرد که مسیر‌ها مسدود بوده و به علت ترافیک سنگین امکان تردد در معابر شهری وجود ندارد در حالی که پیگیری ما از فرمانده راهور تهران عکس این موضوع را ثابت کرد. به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، درحالی که گوگل در برنامه مپ خود به تهرانی‌ها اعلام می‌کتند که بیشتر مسیر‌ها مسدود است و حق تردد از داخل اتوبان‌ها و آزادراه‌های پایتخت را ندارند، اما پیگیری ما از فرمانده راهور تهران عکس این موضوع را اثبات کرد. هموطنان می‌توانند بدون دغدغه جهت سفر‌های درون شهری برنامه ریزی کنند. همچنین سایر نرم افزار‌های ترافیکی خارج از کشور مانند ویز نیز دستخوش بازی‌های سیاسی شده و ضمن عدم رعایت قوانین و دستورالعمل‌های خود شروع به دروغ پراکنی کرده‌اند. رویداد‌های ترافیکی و حوادث جاده‌ای در صفحه شهری، حوادث و انتظامی میزان مشاهده کنید.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به‌گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، سردار محمدرضا مهماندار، رییس پلیس راهور تهران بزرگ درباره آخرین وضعیت ترافیکی در تهران گفت: با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته، عصر امروز بارش‌های پراکنده در کشور پیش‌بینی شده است. وی ادامه داد: همچنین در روز آینده بارش‌های برف و باران نیز پیش‌بینی شده است با توجه به اینکه ترافیک تهران پرحجم است و در حالت اشباع قرار گرفته، لازم است همکاری بین مردم و پلیس صورت بگیرد. رییس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه پلیس از روز گذشته در حالت آماده باش صددرصدی است، تصریح کرد: پلیس برای روزهای آینده نیز به صورت صددرصد آماده است، مردم نیز در زمان بارندگی و در زمان بارش برف نباید انتظار شرایط عادی داشته باشند و بهتر است که در تهران با وجود ۲۰ میلیون سفر روزانه مردم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند. سردار مهماندار با بیان اینکه در روزهای برفی بازگشایی مدارس غیر از اینکه هدررفت ساعت‌ها وقت دانش‌آموزان در ترافیک تاثیر دیگری ندارد، گفت: در زمان بارش برف با توجه به وضعیت ترافیکی یکی از راهکارها تعطیلی مدارس است و با توجه به برودت هوا این اتفاق افتاد و در حال حاضر نیز ترافیک عادی است. به گفته وی هماهنگی با نهادهای دست‌اندرکار مانند شهرداری نیز اتفاق افتاده است.
فارسفارس1 روز قبل
سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، ‌ در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی معابر، میادین و بزرگراه‌ها به خصوص خیابان‌های واقع در منطقه یک تهران اظهار داشت: در حال حاضر معابر واقع در منطقه یک که در روز گذشته به دلیل بارش برف و ازدحام خودروها و عدم برف‌روبی و پاشیدن شن و نمک دچار اختلال شده بود، باز است و روند تردد بدون هیچ‌گونه مشکلی در حال جریان است. رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اعلام این مطلب که تمام معابر تهران بزرگ باز بوده و مشکل خاصی گزارش نشده، به پیش‌بینی‌های هواشناسی مبنی بر بارش پراکنده باران و برف از بعدازظهر امروز تا روز چهارشنبه پرداخت و تصریح کرد: پلیس راهور تهران بزرگ تا روز چهارشنبه در آماده‌باش خواهد بود تا با توجه به پیش‌بینی‌های هواشناسی بتواند در هنگام بارش بر جریان ترافیک مدیریت داشته باشد و اگر معبری دچار مشکل شد، بتواند نسبت به بازگشایی آن اقدام کند. انتهای پیام/
مهرمهر1 روز قبل
سرهنگ محمد رازقی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار داشت: شاهد تردد روان در محورهای هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین- رشت در هر دو مسیر رفت و برگشت هستیم. وی افزود: در ضمن در آزادراه قزوین- رشت بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات داریم و سه محور شمالی دیگر فاقد هر گونه مداخلات جوی هستند. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها گفت: تردد روان در تمامی محورهای اصلی کشور برقرار است. وی با اشاره به آخرین وضعیت جوی حاکم بر محورهای مواصلاتی کشور گفت: شاهد بارش برف و باران در محورهای استان‌های اردبیل، اصفهان، قم و سمنان و شاهد بارش باران در محورهای استان‌های گیلان، بوشهر و فارس هستیم. سرهنگ رحمانی ادامه داد: در ضمن برای تردد در محورهای کوهستانی به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی الزامی است.
فارسفارس1 روز قبل
مقام مسئول مرکز مدیریت راه‌ها با تأکید بر اینکه برای تردد در محورهای کوهستانی به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی الزامی است، از بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی استان‌های قم، اصفهان، اردبیل و سمنان خبر داد. * آخرین وضعیت جوی محورهای مواصلاتیمسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: ‌ برای تردد در محورهای کوهستانی به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی الزامی است. مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: دوربین‌های نظارت تصویری در آزادراه قزوین-رشت، بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات را نشان می‌دهد همچنین در ‌سه محور شمالی دیگر هیچ‌گونه مداخلات جوی گزارش نشده است. محرابی‌نیا از بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی استان‌های قم، اصفهان، اردبیل و سمنان و همچنین بارش باران در محورهای استان‌های فارس، گیلان و بوشهر خبر داد. * آزادراه‌‌ ‌‌‌کرج‌-تهران پرترددترین جاده‌‌ کشورمسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در ‌۲۴ ساعت گذشته بیشترین تردد در‌ آزادراه ‌کرج-تهران، آزادراه پاکدشت-تهران‌، آزادراه ‌قم-تهران، ثبت شد.
برنابرنا1 روز قبل
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از آماده‌باش مأموران پلیس راهور با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر بارش برف و باران از امروز تا روز چهارشنبه خبر داد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، ‌ در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی معابر، میادین و بزرگراه‌ها به خصوص خیابان‌های واقع در منطقه یک تهران اظهار داشت: در حال حاضر معابر واقع در منطقه یک که در روز گذشته به دلیل بارش برف و ازدحام خودروها و عدم برف‌روبی و پاشیدن شن و نمک دچار اختلال شده بود، باز است و روند تردد بدون هیچ‌گونه مشکلی در حال جریان است. رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اعلام این مطلب که تمام معابر تهران بزرگ باز بوده و مشکل خاصی گزارش نشده، به پیش‌بینی‌های هواشناسی مبنی بر بارش پراکنده باران و برف از بعدازظهر امروز تا روز چهارشنبه پرداخت و تصریح کرد: پلیس راهور تهران بزرگ تا روز چهارشنبه در آماده‌باش خواهد بود تا با توجه به پیش‌بینی‌های هواشناسی بتواند در هنگام بارش بر جریان ترافیک مدیریت داشته باشد و اگر معبری دچار مشکل شد، بتواند نسبت به بازگشایی آن اقدام کند.
ایلناایلنا1 روز قبل
رییس پلیس راهور تهران بزرگ آخرین وضعیت ترافیکی شهر تهران را اعلام کرد. به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار محمدرضا مهماندار، رییس پلیس راهور تهران بزرگ درباره آخرین وضعیت ترافیکی در تهران گفت: با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته، عصر امروز بارش‌های پراکنده در کشور پیش‌بینی شده است. وی ادامه داد: همچنین در روز آینده بارش‌های برف و باران نیز پیش‌بینی شده است با توجه به اینکه ترافیک تهران پرحجم است و در حالت اشباع قرار گرفته، لازم است همکاری بین مردم و پلیس صورت بگیرد. رییس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه پلیس از روز گذشته در حالت آماده باش صددرصدی است، تصریح کرد: پلیس برای روزهای آینده نیز به صورت صددرصد آماده است، مردم نیز در زمان بارندگی و در زمان بارش برف نباید انتظار شرایط عادی داشته باشند و بهتر است که در تهران با وجود ۲۰ میلیون سفر روزانه مردم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند. به گفته وی هماهنگی با نهادهای دست‌اندرکار مانند شهرداری نیز اتفاق افتاده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: شاهد تردد روان در محورهای هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین رشت در هر دو مسیر رفت و برگشت هستیم. سرهنگ محمد رازقی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار داشت: شاهد تردد روان در محورهای هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین- رشت در هر دو مسیر رفت و برگشت هستیم. وی افزود: در ضمن در آزادراه قزوین- رشت بارش باران و مه گرفتگی در ارتفاعات داریم و سه محور شمالی دیگر فاقد هر گونه مداخلات جوی هستند. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها گفت: تردد روان در تمامی محورهای اصلی کشور برقرار است. وی با اشاره به آخرین وضعیت جوی حاکم بر محورهای مواصلاتی کشور گفت: شاهد بارش برف و باران در محورهای استان‌های اردبیل، اصفهان، قم و سمنان و شاهد بارش باران در محورهای استان‌های گیلان، بوشهر و فارس هستیم.
ایلناایلنا2 روز قبل
رییس پلیس‌راهور فاتب آخرین وضعیت معابر شهری را اعلام کرد. به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار محمدرضا مهماندار رییس پلیس راهور فاتب درباره آخرین وضعیت ترافیکی در شهر تهران گفت: در حال حاضر ترافیک در مناطق‌شمالی شهر نیز وضعیت عادی دارد در برخی بزرگراه‌ها مانند امام علی، زین‌الدین و شیخ‌فضل‌الله دارای ترافیک هستند و به شهروندان توصیه می‌کنیم از این مسیرها استفاده نکنند. وی ادامه داد: فردا صبح یکشنبه ۲۴ آبان نیز با توجه به تعطیلی مدارس پیش‌بینی می‌کنیم بار ترافیکی کمتری در معابر شهری شاهد باشیم. سردار مهماندار متذکر شد: البته به‌دلیل لغزندگی و برودت مشکلاتی را باز هم در نیمه‌شمالی شهر خواهیم داشت از همین‌رو از شهروندان تقاضا می‌کنیم از سفرهای غیرضروری خودداری کرده تا وضعیت معابر شهر تهران به حالت عادی برگردد.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فاتب درباره وضعیت ترافیکی خیابان‌های شمال تهران توضیحاتی داد. سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور فاتب در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی پس از بارش اولین برف پاییزی در پایتخت گفت: خیابان شریعتی جنوب به شمال، پل صدر تا میدان قدس، خیابان ولیعصر مسیر جنوب به شمال، خیابان آفریقا، خیابا‌ن‌های الهیه و شهرداری، بلوار ارتش، ستارخان مسیر غرب به شرق، خیابان مقدس اردبیلی، بزرگراه رشید الدین و هر دو مسیر خیابان اندرزگو دچار گره‌های ترافیکی هستند. وی افزود: شهروندان با رعایت قوانین و مقررات در نظم دهی معابر به پلیس کمک کنند و در صورت وقوع حادثه رانندگی مسیر را برای سایرین باز کنند.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 روز قبل
سردار محمدرضا مهماندار با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی در معابر پایتخت اظهار کرد: شاهد ترافیک سنگین و پرحجم از صبح تاکنون در اکثر معابر پایتخت هستیم. پلیس راهور با بکارگیری ازی تمامی پرسنل خود سعی در روان سازی ترافیک دارد. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فاتب گفت: پلیس راهور با حداکثر توان خود در سطح معابر حضور دارند تا وضعیت ترافیک را روان کنند و گره‌های ترافیکی را باز کنند. مهماندار افزود: اگر تصادفی رخ دهد و یا اینکه ماشینی خراب شود همکاران ما فورا ماشین را از وسط خیابان به کناره‌های خیابان یا اتوبان منتقل می‌کنند تا از ترافیک‌های سنگین‌تر جلوگیری کنند. وی در پایان گفت: شهرداری و دیگر نهادها، نیروهای خدماتی خود را افزایش داده و در برخی مناطق مانند میدان قدس حضور بیشتری دارند تا بتوانند این گره ترافیکی را همراه با پلیس باز کنند.
مهرمهر2 روز قبل
سردار محمدرضا مهماندار در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی در معابر پایتخت اظهار کرد: شاهد ترافیک سنگین و پرحجم از صبح تاکنون در اکثر معابر پایتخت هستیم. پلیس راهور با بکارگیری تمامی پرسنل خود سعی در روان سازی ترافیک دارد. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فاتب گفت: پلیس راهور با حداکثر توان خود در سطح معابر حضور د ارند تا وضعیت ترافیک را روان کنند و گره‌های ترافیکی را باز کنند. مهماندار افزود: اگر تصادفی رخ دهد و یا اینکه ماشینی خراب شود همکاران ما فورا ماشین را از وسط خیابان به کناره‌های خیابان یا اتوبان منتقل می‌کنند تا از ترافیک‌های سنگین‌تر جلوگیری کنند. وی در پایان گفت: شهرداری و دیگر نهادها، نیروهای خدماتی خود را افزایش داده و در برخی مناطق مانند میدان قدس حضور بیشتری دارند تا بتوانند این گره ترافیکی را همراه با پلیس باز کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
به گزارش مشرق، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت با توجه به ادامه بارش‌ برف اظهار داشت: جنوب به شمال خیابان ولیعصر از پارک وی تا میدان تجریش، جنوب به شمال خیابان شریعتی از قیطریه تا میدان قدس، جنوب به شمال چمران از نمایشگاه تا پل پارک‌وی دارای ترافیک بسیار سنگین و پرحجم است. رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: خیابان باهنر، خیابان شهرداری و خیابان کامرانیه به سمت شمال دارای بار ترافیکی فوق‌سنگین و پرحجم است به طوری که می‌توان گفت در خیابان باهنر به دلیل ترافیک با حجم بسیار بالا امکان تردد وجود ندارد. سردار مهماندار به آماده‌باش و حضور کامل مأموران پلیس راهور از ساعت ۶ صبح امروز اشاره و خاطرنشان کرد: مأموران پلیس راهور به منظور تسهیل در تردد شهروندان و کمک به جریان ترافیک در معابر حضور فعال داشته و با همراهی مأموران شهرداری نسبت به برف‌روبی معابر و پاشیدن شن و نمک اقدام می‌کنند.
فارسفارس2 روز قبل
سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت با توجه به ادامه بارش‌ برف اظهار داشت: جنوب به شمال خیابان ولیعصر از پارک وی تا میدان تجریش، جنوب به شمال خیابان شریعتی از قیطریه تا میدان قدس، جنوب به شمال چمران از نمایشگاه تا پل پارک‌وی دارای ترافیک بسیار سنگین و پرحجم است. رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: خیابان باهنر، خیابان شهرداری و خیابان کامرانیه به سمت شمال دارای بار ترافیکی فوق‌سنگین و پرحجم است به طوری که می‌توان گفت در خیابان باهنر به دلیل ترافیک با حجم بسیار بالا امکان تردد وجود ندارد. سردار مهماندار به آماده‌باش و حضور کامل مأموران پلیس راهور از ساعت ۶ صبح امروز اشاره و خاطرنشان کرد: مأموران پلیس راهور به منظور تسهیل در تردد شهروندان و کمک به جریان ترافیک در معابر حضور فعال داشته و با همراهی مأموران شهرداری نسبت به برف‌روبی معابر و پاشیدن شن و نمک اقدام می‌کنند. انتهای پیام/
مهرمهر2 روز قبل
آخرین وضعیت محورهای شمالیدر حال حاضر تردد در محور‌های هراز، چالوس و آزادراه قزوین-رشت مسیر (رفت و برگشت) روان بوده؛ اما در محور‌های هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت بارش باران و برف وجود دارد. آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورهادر آزادراه قزوین-کرج محدوده‌های ساسانی، پایانه کلانتری و پل کلاک ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است. آخرین وضعیت جویدر برخی از محورهای استان‌های مازندران، تهران، البرز و قزوین بارش برف و باران گزارش شده و همچنین، در برخی از محورهای استان‌های خراسان شمالی، سمنان و گیلان بارش باران وجود دارد. محورهای مسدودجاده قدیم پلدختر-خرم آباد در استان لرستان و محور شهداد-نهبندان در استان‌های کرمان و خراسان جنوبی به عنوان محورهای شریانی، مسدود است. همچنین جاده‌های شمشک-دیزین، اولنگ-شاهرود و شهداد – اندوهجرد در استان‌های تهران، سمنان و کرمان به عنوان محورهای غیرشریانی هستند که مسدودند.
فارسفارس2 روز قبل
مقام مسؤول مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه دوربین‌های نظارت تصویری بارش برف و باران در ‌محور‌های کندوان، هراز، ‌‌ آزادراه قزوین-رشت و فیروزکوه را نشان می‌دهد، گفت: به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی الزامی است. ‌* آخرین وضعیت ترافیکی ‌محورهای منتهی به شمال کشور‌مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری، هم‌اکنون ترافیک در مسیر رفت و برگشت محور‌های کندوان، هراز‌ و آزادراه قزوین-رشت روان است. * آخرین وضعیت جوی محورهای مواصلاتیمحرابی‌نیا اظهار کرد: دوربین‌های نظارت تصویری بارش برف و باران در ‌محور‌های کندوان، هراز، ‌‌ آزادراه قزوین-رشت و فیروزکوه را نشان می‌دهد. مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها تأکید کرد: ‌برای تردد در محورهای کوهستانی به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی الزامی است. * آزادراه‌‌ ‌‌‌کرج‌-تهران پرترددترین جاده‌‌ کشورمحرابی‌نیا اظهار کرد: در ‌۲۴ ساعت گذشته بیشترین تردد در‌ آزادراه ‌کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج، آزادراه ‌قزوین-کرج، ثبت شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی کشور را اعلام کرد. سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان آخرین وضعیت ترافیکی و جوی امروز ۲۵ آبان را اعلام کرد. وی هشدار داد: تردد در استان خراسان رضوی محور جوین-سبزوار و استان گلستان محور آزادشهر-شاهرود نیازمند زنجیرچرخ است. رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره ترافیک گفت: در آزادراه قزوین به کرج محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و آزادراه کرج به تهران محدوده پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره ترافیک نیمه سنگین است. به گزارش میزان، سایرمحور‌های کشور جوی آرام و ترافیکی روان دارند.
افکارنیوزافکارنیوز2 روز قبل
‌* آخرین وضعیت ترافیکی ‌محورهای منتهی به شمال کشور‌مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری، هم‌اکنون ترافیک در مسیر رفت و برگشت محور‌های کندوان، هراز‌ و آزادراه قزوین-رشت روان است. ‌وی همچنین از بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج مقاطع پل کلاک، ساسانی و پایانه کلانتری خبر داد. * آخرین وضعیت جوی محورهای مواصلاتیمحرابی‌نیا اظهار کرد: دوربین‌های نظارت تصویری بارش برف و باران در ‌محور‌های کندوان، هراز، ‌‌ آزادراه قزوین-رشت و فیروزکوه را نشان می‌دهد. مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها تأکید کرد: ‌برای تردد در محورهای کوهستانی به همراه داشتن زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی الزامی است. * آزادراه‌‌ ‌‌‌کرج‌-تهران پرترددترین جاده‌‌ کشورمحرابی‌نیا اظهار کرد: در ‌۲۴ ساعت گذشته بیشترین تردد در‌ آزادراه ‌کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج، آزادراه ‌قزوین-کرج، ثبت شد.
فارسفارس4 روز قبل
مقام مسؤول مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه هم‌اکنون ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز در مقطع گالری امامزاده هاشم سنگین است، گفت: در حال حاضر در محورهای استان‌های گیلان و مازندران باران می‌بارد. مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور کندوان‌ تردد کامیون و تریلر و در ‌محور هراز‌ تردد تریلرها کماکان ممنوع است. وی یادآور شد: در محور هراز ‌تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز و فردا، ‌ممنوع است. ‌* آخرین وضعیت ترافیکی ‌محورهای منتهی به شمال کشور/ باران در محور قزوین-رشتوی بیان کرد: طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری، هم‌اکنون ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز در مقطع گالری امامزاده هاشم سنگین است. مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به ‌بارش باران در آزادراه قزوین-رشت، افزود: در‌ سه محور شمالی دیگر ‌مداخلات جوی گزارش نشده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 روز قبل
به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، بر اساس گزارش مرکز مدیریت راه‌ها از آخرین وضعیت جاده‌های شمالی هم اکنون ترافیک سنگینی در جاده هراز مسیر جنوب به شمال محدوده سه‌راهی چلاو وجود دارد. تردد در جاده‌های چالوس، فیروزکوه وآزادراه قزوین-رشت روان گزارش شده و جاده‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است. گزارش این مرکز از آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها حاکی از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل فردیس دارد. هم اکنون ترافیک نیمه سنگینی در آزادراه کرج - قزوین محدوده پلیس راه مهرشهر گزارش شده است. براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده‌های مسدود و ممنوع، مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد درآن‌ها به‌روال عادی درجریان است. در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲هزار و ۲۳۰ تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۲٫۴ درصد افزایش تردد را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۶درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعت‌های ۳ تا ۴ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.
فارسفارس5 روز قبل
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در محور کندوان‌ تردد کامیون و تریلر و در ‌محور هراز‌ تردد تریلرها کماکان ممنوع است. وی اضافه کرد: در محور هراز ‌تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ دو روز آینده، ‌ممنوع است. ‌* آخرین وضعیت ترافیکی ‌محورهای منتهی به شمال کشورمحرابی‌نیا بیان کرد: طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری، هم‌اکنون ‌در مسیر رفت و برگشت آزادراه قزوین-رشت و محورهای ‌فیروزکوه‌‌ و کندوان، تردد روان است. مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در حال حاضر شاهد بروز ترافیک نیمه‌سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال در برخی مقاطع هستیم. * آزادراه‌‌ ‌‌قزوین-کرج‌ پرترددترین جاده‌‌ کشوروی یادآور شد: در ‌۲۴ ساعت گذشته بیشترین تردد در‌ آزادراه قزوین-کرج، آزادراه ‌کرج-تهران و آزادراه ‌تهران-کرج‌، ثبت شد.
ایلناایلنا5 روز قبل
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین_کرج_تهران خبر داد. به گزارش ایلنا، سرهنگ نادر رحمانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت محورهای شمالی گفت: تردد در محورهای هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت (رفت وبرگشت) روان و فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است. وی درباره آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها تصریح کرد: ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک سنگین و در محور شهریار-تهران محدوده شهر قدس نیمه سنگین گزارش شده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل
خبرگزاری میزان- برابر اعلام پلیس راه استان‌های تهران شرق و مازندران، از صبح امروز محور هراز جهت انجام عملیات راهسازی مسدود می‌شود. سرهنگ نادر رحمانی، رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان آخرین وضعیت ترافیکی را به شرح زیر اعلام کرد. وی گفت: ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین کرج (ازپایانه شهیدکلانتری تا پل فردیس) و آزادراه کرج-تهران (ازپل فردیس تا پل کلاک و محدوده گرمدره) گزارش شده است. سرهنگ رحمانی افزود: برابر اعلام پلیس راه استان‌های تهران شرق و مازندران؛ از صبح امروز محور هراز جهت انجام عملیات راهسازی مسدود می‌شود. به گزارش میزان، سایر محور‌های مواصلاتی کشور دارای ترافیکی روان هستند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین6 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، به‌استثنای جاده‌های مسدود و ممنوع، ‌ مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد درآنها به‌روال عادی درجریان است. بر اساس گزارش این مرکز از آخرین وضعیت جاده‌های شمالی، جاده هراز واقع در استان‌های تهران و مازندران، امروز ۲۱ آبان، از ساعت ۸ تا ۱۷ به‌ دلیل اجرای عملیات راهداری مسدود بوده و تردد از مسیرهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می‌شود. هم اکنون تردد در جاده‌های چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت روان گزارش شده است. گزارش این مرکز از آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها حاکی از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده‌های ساسانی، پل کلاک گزارش شده است. ترافیک در جاده شهریار-تهران محدوده شهرقدس نیز سنگین است.
فارسفارس1 هفته قبل
مقام مسئول مرکز مدیریت راه‌ها گفت: طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری، هم‌اکنون ‌در مسیر رفت و برگشت محورهای ‌فیروزکوه‌، کندوان و آزادراه قزوین-رشت تردد روان است، ضمنا محور هراز هم امروز و فردا از ساعت ۸ تا ۱۷ مسدود است. وی افزود: ‌ ‌محور هراز ‌در محدوده جاده شکسته از روز ۲۰ آبان تا ۲۱ آبان ۹۸، از ساعت ۸ تا ۱۷، به‌ دلیل اجرای عملیات حفاری و انجام آزمایشات ژئوالکتریک و ژئوتکنیک در کیلومتر ۱۲ الی ۴۰۰+۱۲، ‌مسدود است و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام می‌شود. * آزادراه‌‌ ‌‌قزوین-کرج‌ پرترددترین جاده‌‌ کشورمسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در ‌۲۴ ساعت گذشته بیشترین تردد در‌ آزادراه قزوین-کرج، آزادراه ‌کرج-تهران و آزادراه ‌تهران-کرج‌ ثبت شد. ‌* آخرین وضعیت ترافیکی ‌محورهای منتهی به شمال کشوروی افزود: طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری، هم‌اکنون ‌در مسیر رفت و برگشت محورهای ‌فیروزکوه‌، کندوان و آزادراه قزوین-رشت تردد روان است، ضمنا محور هراز هم همان طور که اعلام شد مسدود است. مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه بارش خاصی در محورهای منتهی به شمالی کشور نداریم، گفت: دوربین‌های نظارت تصو‌یری ترافیک نیمه‌سنگین در مسیر رفت و برگشت آزادراه کرج-قزوین مقطع ساسانی نشان می‌دهد.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ نادر رحمانی آخرین وضعیت ترافیکی امروز بیستم آبان ساعت هفت صبح را اعلام کرد. رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره ترافیک گفت: در آزادراه قزوین به کرج (محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس) و آزادراه کرج به تهران (محدوده‌های پل فردیس تا پل کلاک و گرمدره) ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است. سایرمحور‌های کشور جوی آرام و ترافیکی روان دارند. سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور درباره وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی شهر تهران در صبح روز دوشنبه بیستم آبان گفت: محور غرب به شرق بزرگراه همت از باکری، محور غرب به شرق بزرگراه حکیم از بهار، محور غرب به شرق بزرگراه هاشمی رفسنجانی از ستاری، محور غرب به شرق بزرگراه شیخ فضل الله از جناح، مسیر غرب به شرق آزادی از استاد معین و در مسیر جنوب به شمال نواب از پل جوادیه با حجم بار ترافیک صبحگاهی مواجه است. وی در ادامه افزود: محور جنوب به شمال چمران در دو مقطع از تونل توحید تا همت، در محور شرق به غرب بزرگراه بابایی از پل نیرو زمینی، در محور جنوب به شمال بزرگراه امام علی (ع) از گلشن‌دوست، مسیر شرق به غرب صدر از خروجی کامرانیه، در مسیر شرق به غرب بزرگراه زین‌الدین از صدف، مسیر جنوب به شمال بزرگراه یادگار امام (ره) از صالحی، در مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از آزادگان با حجم بار ترافیکی صبحگاهی مواجه هستیم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایلناایلنا1 هفته قبل
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با ا شاره به مسدود بودن محور هراز از امروز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین_کرج_ تهران خبر داد. به گزارش ایلنا، سرهنگ نادر رحمانی، رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در باره آخرین وضعیت محورهای شمالی گفت: تردد در محورهای چالوس، فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت (رفت وبرگشت) روان و فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است. وی ادامه داد: محور هراز، از مورخ ۲۰ آبان لغایت ۲۱ آبان ۹۸، از ساعت ۸ الی ۱۷، به‌ دلیل اجرای عملیات راهداری، محور فوق مسدود بوده و تردد ازمحورهای جایگزین فیروزکوه و چالوس انجام است. رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها تصریح کرد: ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده‌های پایانه کلانتری، ساسانی، پل کلاک و در محور شهریار-تهران محدوده شهرقدس سنگین است.

به انتهای لیست رسیدید