وضعیت ترافیکی جاده‌های مازندران

وضعیت ترافیکی جاده‌های مازندران

موجموج3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، علیرضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران درخصوص جدیدترین وضعیت ترافیکی جاده‌های مازندران گفت: درحال حاضر ترد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم و روان است. وی افزود: باتوجه به عاشورای حسینی بیشترین تردد خودروها را در مسیرهای روستایی و اماکن برگزاری مراسم‌های اطعام‌دهی و نذردهی شاهد هستیم. این مسؤول به ممنوع بودن تردد تمامی تریلی‌ها کماکان از محور هراز اشاره کرد و گفت: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ امروز (عاشورای حسینی) از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود که با توجه به وضعیت ترافیک اجرا خواهد شد. قدمی ادامه داد: همچنین تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای جمعه و شنبه تا دو بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روزهای جمعه و شنبه تا دو بامداد روزهای بعد از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود. رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: توصیه ما به تمام رانندگان رعایت سرعت مطمئنه و توجه به توصیه‌های پلیس راه است.
برنابرنا3 ماه قبل
رئیس پلیس راه مازندران گفت: باتوجه به وضعیت عادی ترافیک ممکن است یک طرفه شدن کرج به سمت شمال لغو شود. به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ علیرضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران درخصوص جدیدترین وضعیت ترافیکی جاده‌های مازندران گفت: درحال حاضر ترد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم و روان است. وی افزود: باتوجه به عاشورای حسینی بیشترین تردد خودروها را در مسیرهای روستایی و اماکن برگزاری مراسم‌های اطعام‌دهی و نذردهی شاهد هستیم. قدمی ادامه داد: همچنین تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای جمعه و شنبه تا دو بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روزهای جمعه و شنبه تا دو بامداد روزهای بعد از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود. رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: توصیه ما به تمام رانندگان رعایت سرعت مطمئنه و توجه به توصیه‌های پلیس راه است.
موجموج3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران درخصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های مازندران در ۱۶ شهریور گفت: روز گذشته، روز پرترافیکی تجربه کردیم به‌طوری‌که مسافرانی که بازگشت خود را در ساعات روز به بامداد موکول کردند نیز درگیر ترافیک شدند. وی با بیان اینکه درحال حاضر محدودیتی در دستور کار نداریم، افزود: تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است. قدمی بیان کرد: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز سه‌شنبه (عاشورای حسینی) از رودهن به سمت شمال ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از آب‌اسک به سمت رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود. قدمی یادآور شد: بحث ممنوع بودن تردد تریلی نیز از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه ۲۲ شهریور ماه امسال از محور سوادکوه در دستور کار قرار دارد. وی در پایان گفت: طی این مدت با توجه به دسته‌روی‌ها و برگزاری مراسم‌های عزاداری لازم است مسؤولان هیات‌ها با پلیس راه هماهنگ باشند تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.
موجموج4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، محسن هاشمی، رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های مازندران گفت: در حال حاضر آمد و شد خودروها در محدوده محور سه راه چلاو به صورت سنگین و در سایر مقاطع این محور به‌صورت پرحجم است. وی افزود: همچنین تردد خودروها در محدوده پل زنگوله، سیاه‌بیشه، ولی‌آباد و همچنین ورودی شهر مرزن‌آباد به‌صورت پرحجم است. رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران اضافه کرد: همچنین تردد خودروها در ورودی شهرهای زیراب و پل‌سفید محور سوادکوه به‌صورت پرحجم و در محور کیاسر به‌صورت عادی گزارش شده است. هاشمی درباره وضعیت جوی محورهای مازندران گفت: در حال حاضر شاهد مه‌گرفتگی در ارتفاعات محور کیاسر و همچنین محدوده هزارچم محور کندوان هستیم و در سایر محورهای استان شرایط جوی به‌صورت ابری است. وی با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی به‌مناسبت عید قربان از امروز در محورهای مازندران، افزود: تردد تمامی موتورسیکلت‌ها از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه تا ساعت ۶ روز سه‌شنبه از محورهای مازندران ممنوع اعلام شده است.
موجموج4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های مازندران گفت: درحال حاضر تردد خودروها در محدوده سه‌راهی چلاو محور هراز به‌صورت سنگین و در سایر محورهای کندوان، کیاسر و سوادکوه به‌صورت پرحجم است. وی افزود: از روز گذشته شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای مازندران بودیم به‌طوری‌که امروز نیز در محورهای استان ادامه دارد. رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد کامیون و کامیونت امروز و فردا در محور هراز، افزود: همچنین فردا بحث محدودیت محور کندوان در دستور کار قرار دارد که باتوجه به تابستان در ساعت اجرای آن تغییراتی به وجود آمده است. این مسؤول یادآور شد: همچنین بحث اعمال محدودیت‌های مقطعی فردا در محور کیاسر مازندران نیز باتوجه به حضور مسافران و بومیان در دستور کار قرار دارد. قدمی با تأکید بر پرهیز از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز، خاطرنشان کرد: لازم است مسافران در زمان بروز ترافیک از انحراف به شانه خاکی جاده پرهیز کنند.
موجموج4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های مازندران گفت: در حال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است. وی افزود: معمولا روزهای چهارشنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای مازندران هستیم که این موضوع بار ترافیک آخر هفته را به‌ویژه باتوجه به ایام تابستان افزایش می‌دهد. رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به افزایش تصادفات باتوجه به بالا رفتن حجم تردد در محورهای مازندران، اضافه کرد: هشدار پلیس بر رعایت بیش از پیش مقررات و قوانین راهنمایی و رانندگی است. این مسؤول درباره اعمال محدودیتهای ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران، تصریح کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنج‌شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است. رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: همچنین تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان ممنوع است.
موجموج4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های مازندران گفت: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم و روان بوده و تنها در محدوده سه‌راهی چلاو محور هراز شاهد ترافیک نیمه‌سنگین خودروها هستیم. وی افزود: روز گذشته، روز پرترافیکی داشتیم به‌طوری‌که محور کندوان از شب گذشته برای تخلیه بار ترافیکی مسدود شد. رئیس پلیس راه مازندران اضافه کرد: پپش از رفع انسداد بامداد امروز تردد از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه برقرار بود که درحال حاضر تردد خودروها در محور کندوان به‌صورت دوطرفه برقرار است. این مسؤول بیان کرد: همچنین روز گذشته دو نفر بر اثر تصادف فوت شدند که دلیل آن ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز بوده است. قدمی با اشاره به اجرای طرح تابستانه پلیس راه در محورهای مازندران، اظهار کرد: درست است شاهد حضور مأموران پلیس راه در محورهای استان هستیم اما مهم‌ترین موضوع توجه خود رانندگان به مقررات راهنمایی و رانندگی و رعایت سرعت مطمئنه است.
موجموج4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های مازندران گفت: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم و روان است. وی افزود: از لحاظ جوی نیز برخی از مقاطع محورهای مازندران شاهد بارش باران هستیم. رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: معمولا روزهای چهارشنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای استان هستیم که در همین زمینه بحث اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در دستور کار قرار دارد. قدمی یادآور شد: بحث اعمال محدودیت مقطعی یک‌طرفه در محور کیاسر نیز با توجه به تردد بومیان و مسافران در دستور کار قرار دارد که این محدودیت روزهای جمعه و پایان تعطیلات اعمال می‌شود. رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: فصل تابستان است و شاهد حضور مسافران تابستانی در استان هستیم که ضرورت دارد با توجه به توصیه‌ها سفر خوشی را برای خود و خانواده رقم زنند.
موجموج5 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های این استان گفت: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است. وی افزود: معمولا روزهای چهارشنبه شاهد بالا رفتن حجم ترافیک در محورهای ورودی مازندران هستیم که موجب افزایش بار خروجی در روزهای جمعه می‌شود. رئیس پلیس راه مازندران بیان کرد: باتوجه به تردد مسافران تابستانی در محورهای مازندران بحث محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پایانی هفته در محورهای استان در دستور کار قرار دارد. وی یادآور شد: بحث اجرای محدودیت‌های مقطعی یک‌طرفه در محور کیاسر نیز همچنان در دستور کار قرار دارد که این محدودیت معمولا روزهای جمعه و ایام تعطیلات اجرا می‌شود. رئیس پلیس راه مازندران اظهار کرد: در تصادفات هفته گذشته سرنشینان به‌دلیل عدم کمربند ایمنی به بیرون پرت شدند که درخواست پلیس این است هم برای رعایت قانون و همچنین حفظ ایمنی این موضوع را جدی بگیرند.
موجموج6 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، علی‌رضا قدمی، رئیس پلیس راه مازندران درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های مازندران گفت: درحال حاضر تردد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است و در محورهای هراز و کندوان شاهد حجم ترافیک بیشتری هستیم. وی افزود: روزهای پرترافیکی را باتوجه به سالروز رحلت امام رحل (ره)، در پیش بودن تعطیلات عید سعید فطر و قیام خونین ۱۵ خرداد در محورهای مازندران پیش رو داریم به‌طوری‌که روز گذشته شاهد ترافیک سنگینی در محورهای استان بودیم. قدمی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۱۵ خردادماه تا ساعت دو بامداد روز بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت۱۶ تا ساعت دو بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه است. رئیس پلیس راه استان مازندران به ممنوع بودن تردد تمامی تریلرها کماکان از محور هراز اشاره کرد و گفت: تردد تمامی کامیون‌ و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ روز دوشنبه ۱۳ خردادماه تا ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۸ خردادماه از این محور ممنوع اعلام شده است. قدمی با تأکید بر توجه رانندگان به توصیه‌های پلیس، خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه در برخی از موارد باتوجه به ترافیک سنگین مجبور به اعمال محدودیت‌های غیرقابل پیش‌بینی می‌شویم ضرورت دارد رانندگان به هشدارهای پلیس توجه کنند تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.
افتصادنیوزافتصادنیوز8 ماه قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرنگار ایرنا، مرکز مدیریت راههای استان مازندران در گزارش صبح امروز جمعه اعلام کرد: ترافیک در ۲ محور مواصلاتی سوادکوه و کیاسر عادی و روان است و تردد خودروها بدون ترافیک در این مسیرها در حال انجام است. جاده سوادکوه به عنوان یکی از جاده‌های اصلی ارتباطی مازندران به تهران طی چند روز اخیر ترافیک سنگینی داشت به طوریکه با وجود رانش زمین و پرتاب سنگ از کوهها، حجم بالای خودروی مسافران از این مسیر گذر کرد. مدیریت راههای مازندران وضعیت ترافیک در جاده کندوان و هراز در مسیر جنوب به شمال پرحجم اما روان اعلام کرد. این در حالیست قبل از تحویل سال و روزهای پایانی سال ۹۷ ترافیک سنگین در این ۲ جاده باعث شده بود تا پلیس راه مازندران برای خالی شدن بار ترافیک، هر از گاهی این مسیرها را مسدود بکند. مرکز مدیریت راههای مازندران شرایط جوی جاده‌های استان را صاف و افتابی گزارش داده است.

به انتهای لیست رسیدید