ویدیو

ویدیو

آموزش دانلود ویدیو از شبکه‌های اجتماعی در آیفون

21+
افتصادنیوزافتصادنیوز1 ماه قبل
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
مدت زمان زیادی از جایگزینی رادیو با ویدیو و موزیک ویدیو در عرصه موسیقی می‌گذرد، اما نکته جالب این است که در عصر یوتیوب نیز هنوز موزیک ویدیو با قدرت در جایگاه خود باقی مانده است. مدت زمان زیادی از جایگزینی رادیو با ویدیو و موزیک ویدیو در عرصه موسیقی می‌گذرد، اما نکته جالب این است که در عصر یوتیوب نیز هنوز موزیک ویدیو با قدرت در جایگاه خود باقی مانده است. در ادامه این مطلب قصد داریم که بهترین موزیک ویدیو‌های تاریخ موسیقی را به شما معرفی کنیم. ۱۲- Kendrick Lamar- Humbleاولین موزیک ویدیو‌های کندریک بسیار ساده ساخته شده بودند. در موزیک ویدیو «Humble» تصویر سازی مذهبی به اوج خود می‌رسد که بازسازی پویایی از شام آخر مسیح در سکانس ابتدایی موزیک ویدیو است و تصاویر ادامه ویدیو نیز بسیار تاثیر گذار هستند.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
اختصاصی طرفداری- در سومین قسمت از سومین سری صندلی داغ طرفداری، رفتیم سراغ مصطفی وسیع سری، یکی از بچه‌های فعال بخش ویدیو که تقریبا همیشه تو حسرت گذاشتن یه ویدیو موفقیت از تیم خودش مونده. کلا خودم زیاد از بخش ویدیو چیزی بلد نیستم بگم (خنده) اما تمام بچه‌های ویدیو خیلی زحمت می‌کشن تا بهترین امکانات رو فراهم بکنند. منم بعد از یکم سبک و سنگین کردن ماجرا و البته مکالمه چند دقیقه‌ای با سردبیر وقت سایت! یادمه اگه اشتباه نکنم گل‌های اچدی یکی از فینال‌های لیگ قهرمانان اروپا رو با ۱۰ گزارشگر مختلف در غالب یک ویدیو کار کردم. در مورد ویدیوهای دیگه هم بیشتر ویدیوهای زیرنویسی بوده که کار ترجمه و تنظیم نهایی ویدیو با خودمه معمولا.

بهترین موزیک ویدیو‌های تمام دوران

9+
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل

خرابش کردی؛ فرزاد فرزین

تابناکتابناک3 ماه قبل
در موزیک ویدیو این قطعه علاوه بر این خواننده، یکتا ناصر بازیگر سینما نیز نقش آفرینی کرده است. موزیک ویدیو خرابش کردی را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «خرابش کردی»، قطعه‌ای از فرزاد فرزین است. در موزیک ویدیو این قطعه علاوه بر این خواننده، یکتا ناصر بازیگر سینما نیز نقش آفرینی کرده است. موزیک ویدیو خرابش کردی را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

آموزش باز کردن جعبه‌دنده اتوماتیک

تابناکتابناک1 ماه قبل
در این ویدیو، نیت آن است که خودرویی با جعبه‌دنده اتوماتیک را به جعبه‌دنده دستی تبدیل کنند و در این ویدیو آموزش باز کردن جعبه‌دنده اتوماتیک به همراه اجزای آن، آورده شده است. با اینکه نیت عوض کردن جعبه‌دنده اتوماتیک با دستی می‌باشد، اما قواعد و اصول انجام گرفته در این ویدیو برای باز کردن دیگر جعبه‌دنده‌های اتوماتیک نیز صدق می‌کنند.

(ویدیو) اولین ویدیو از نفتکش‌های آسیب دیده بندر الفجیره

فراروفرارو1 هفته قبل
فرارو- خبرگزاری رسمی امارات (وام) به منظور عادی نشان دادن اوضاع در بندر الفجیره ویدیویی چند دقیقه‌ای منتشر کرد که در آن نفتکش‌های آسیب دیده قابل مشاهده است. محل آسیب دیدگی نفتکش‌ها نشان می‌دهد که احتمالا نفتکش‌ها با یک ماده انفجاری در سطح آب برخورد کرده‌اند. گفتنی است روز یکشنبه (دوازدهم می) چندین رسانه از وقوع انفجار در بندر فجیره امارات و آتش گرفتن دست‌کم هفت نفتکش خبر دادند. وزارت خارجه امارات اعلام کرد که «چهار فروند کشتی تجاری در نزدیکی آب‌های سرزمینی امارات در نزدیکی فجیره هدف عملیات خرابکارانه قرار گرفته است». ساعاتی بعد خالد الفالح وزیر انرژی عربستان سعودی نیز اذعان کرد که دو کشتی نفتکش سعودی نیز در این حادثه بشدت آسیب دیده است.

رفت و آمد ماربزرگ در اتوبان+فیلم

رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، این ویدیو رفت و آمد یک مار آناکوندا در یکی از اتوبان‌های برزیل به تصویر کشیده است. همان طور که در ویدیو مشاهده می‌شود راننده‌ها زمانی که متوجه مار در کنار اتوبان شدند با متوقف کردن خودروها اجازه رد شدن آناکوندای غول پیکر را از خیابان دادند. این ویدیو که توسط یک زوج جوان که برای تفریح به برزیل آمده بودند ضبط و به انتشار گذاشته شد و گفتنی است که پس از منتشر شدن ویدیو در فضای مجازی بازدید زیادی داشته است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

لحظه آویزان شدن پسر ۲۰ ساله از یک آسمانخراش + فیلم

رکنارکنا2 ماه قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، در این ویدیو پسر ۲۰ سال تنها با دو انگشت خود را از یک آسمان خراش در لندن آویزان کرده و با استفاده از انگشتان دستش وزن خود را کنترل می‌کند. پس از انتشار این ویدیو در فضای مجازی کاربران زیادی این استعداد، تمرکز و قدربت بدنی بالای او را ستایش کردند و با انتشار ویدیو اش در فضای مجازی موجب معروف شدن وی نیز شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

گربه سیاهی که روح بود+ فیلم واقعی باورنکردنی

رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، در این ویدیو روح یک گربه در حیاط خانه یک سرباز آمریکایی سرگردان است و موجب شده تا همسر باردار او که از دوربین شاهد ماجرا است از شدت ترس با اداره پلیس تماس بگیرد. گفتنی است که این اتفاق در تگزاس رخ داده و پس از انتشار این ویدیو در فضای مجازی کاربران زیادی نسبت به ویدیو واکنش نشان داده‌اند. اخبار ۲۴ ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

ویدیو/ «خرم‌رود» خروشید

انتخابانتخاب1 ماه قبل

دستور پخت سوپ فاء وگان

تابناکتابناک1 ماه قبل
در ویتنام این سوپ معمولا صبح‌ها و برای صبحانه سرو می‌شود اما به دلیل وجود مواد مغذی این سوپ می‌تواند یک غذای کامل به عنوان ناهار یا شام باشد. در این ویدیو می‌توانید دستور پخت سوپ فاء وگان را بیاموزید. سوپ فاء یک سوپ رشته و گوشت ویتنامی است. در این ویدیو و این دستور پخت خبری از گوشت یا فراورده‌ها حیوانی نیست. در این ویدیو می‌توانید دستور پخت سوپ فاء وگان را بیاموزید.

آشنایی کامل با ابزار برش و نحوه کار با آنها و ۱۳ روش برش فلزات

تابناکتابناک4 ماه قبل
با تماشای این ویدیو، تقریبا می‌توان برش تمام فلزات را آموخت. ضمن اینکه با ابزارهایی هم که برای این برش‌ها استفاده می‌شوند، آشنا خواهید شد. در بسیاری از موارد در هنگام تعمیر خودرو به این نیاز خواهیم داشت که تکه فلز یا لوله‌ای را برش بزنید. حالا با تماشای این ویدیو می‌توان نحوه برش آن را به شکل کامل یاد گرفت. می‌توان از آموخته‌های این ویدیو در سایر تعمیرات مثل تعمیرات ساختمانی هم استفاده کرد.

آموزش دوربین دی‌اس‌ال‌آر: نکات مهم در مرحله پس تولید فیلم‌ها

تابناکتابناک1 ماه قبل
با گسترش استفاده از نرم‌افزارهای کامپیوتری برای انجام کارهای مختلف و ورود این نرم‌افزارها به زمینه تولید فیلم و عکاسی درهای بسیاری به روی فیلمسازان و عکاسان باز شد و بسیاری از کارهایی که پیش از آن غیر ممکن بودند به سادگی انجام می‌شوند. در این ویدیو با قابلیت‌ها و محدودیت‌های نرم‌افزارهای ویرایش ویدیو و صدا و کارهایی که می‌توانند در مرحله پس تولید برای فیلم شما انجام دهند بیشتر آشنا شوید. این ویدیو بخشی از یک سری آموزشی برای آشنایی بیشتر با نحوه کار دوربین‌های دی‌اس‌ال‌آر است. این دوربین‌ها علی‌رغم قیمت نسبتا پایین خود گزینه‌ای عالی برای فیلمبرداری و عکاسی نیمه حرفه‌ای و حرفه‌ای هستند. این سری آموزشی را در ویدیو تابناک دنبال کنید.
سینماپرسسینماپرس2 ماه قبل
سینماپرس: پیرو نامه سناتور جمهوی‌خواه کنگره به مدیر سایت آمازون مبنی بر منع پخش مستندهای ضد واکسیناسیون، این سایت مستندها را از بخش «پرایم ویدیو» حذف کرد. به گزارش سینماپرس به نقل از ورایتی، پیرو نامه «آدام شیف» سناتور جمهوی‌خواه کنگره به «جف بزوس» مدیر سایت آمازون مبنی بر منع پخش مستندهای ضد واکسیناسیون، این سایت مستندها را از بخش «پرایم ویدیو» حذف کرد. آمازون سه فیلم مستند با محتوای ضد واکسیناسیون خود را از بخش «پرایم ویدیو» برداشت. مستندهای ضد واکسیناسیون در ایالات متحده تا روز جمعه در بخش «پرایم ویدیو» سایت آمازون مجود بودند و پس از آن از دسترس خارج شدند. در بازار جهانی امروزه، سایت آمازون جایگاهی منحصر به‌فرد در شکل‌دهی به مصرف و خرید در جهان داراست.»

آموزش دوربین دی‌اس‌ال‌آر: اصول اولیه کار با دوربین‌

تابناکتابناک1 ماه قبل
هنگام کار با دوربین‌های «دی‌اس‌ال‌آر / DSLR» درک نحوه کار آی‌او‌اس و به دست آوردن وایت بالانس و فوکوس اهمیت حیاتی دارد. در این ویدیو پس از توضیح نحوه عملکرد حسگرهای دوربین‌های دی‌اس‌ال‌آر روش به دست آوردن فوکوس و وایت بالانس خوب همینطور تنظیمات بهتر آی‌او‌اس و آی‌او‌اس نیتیو توضیح داده می‌شود. این ویدیو بخشی از یک سری آموزشی برای آشنایی بیشتر با نحوه کار دوربین‌های دی‌اس‌ال‌آر است. این دوربین‌ها علی‌رغم قیمت نسبتا پایین خود گزینه‌ای عالی برای فیلمبرداری و عکاسی نیمه حرفه‌ای و حرفه‌ای هستند. این سری آموزشی را در ویدیو تابناک دنبال کنید.

دوستی جالب گربه و جغد+فیلم

رکنارکنا2 ماه قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، در این ویدیو دوستی جالب گربه و جغد به تصویر کشیده شده است. ویدیو بامزه نشان می‌دهد جغد بازیگوش سعی دارد با گربه که روی کاناپه خوابیده است دوستی برقرار کند اما با اذیت و آزار گربه موجب عصبانیت او می‌شود. این در حالی است که چهره جغد پس از فرار گربه از دستش بسیار او را بامزه نشان می‌دهد و این ویدیو پس از انتشار در فضای مجازی با بازدید زیادی رو به رو شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
فارسفارس1 ماه قبل
ویدیوی کمپین دونالد ترامپ که بدون اجازه از فیلم «شوالیه تاریکی» بهره گرفته بود، بلافاصله پس از پیگرد قانونی از جانب کمپانی برادران وارنر، توئیتر ترامپ برداشته شد. به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس به نقل از ورایتی، تازه‌ترین ویدیوی کمپین ۲۰۲۰ ریاست‌جمهوری ترامپ دیشب بلافاصله پس از اعتراض و پیگیری قانونی کمپانی برادران وارنر مبنی بر استفاده بدون اجازه از موسیقی فیلم «شوالیه تاریکی» اثر آهنگساز این فیلم «هانس زیمر» از صفحه توئیتر وی برداشته شد. سخنگوی کمپانی برادران وارنر قبل از برداشته شدن ویدیو در این مورد گفت: «استفاده از موسیقی فیلم «شوالیه تاریکی» متعلق به کمپانی برادران وارنر در ویدیوی کمپین ترامپ غیرقانونی است و ما از طریق قانونی برای برداشتن این ویدیو اقدام می‌کنیم.» در این ویدیو نه تنها از موسیقی «هانس زیمر» استفاده شده بود بلکه از فونت تیتراژ این فیلم نیز در ویدیو بهره گرفته شده بود. در این ویدیو همچنین به شکلی سعی شده بود تا به قدرت رسیدن ترامپ را با عملکرد ضعیف باراک اوباما و هیلاری کلینتون و همچنین چهره‌های هالیوودی منتقد رئیس‌جمهور همچون «امی شامر» و «رزی اودانل» مقایسه شود. انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
توییتر ویدیویی که توسط دونالد ترامپ توییت شده بود را به علت نقض قانون کپی رایت حذف کرده است. در این ویدیو از موسیقی متن آخرین قسمت از سری فیلم‌های بتمن یعنی «شوالیه تاریکی بر می‌خیزد» استفاده شده بود. این ویدیو که مربوط به کمپین تبلیغاتی ترامپ برای دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می‌شد، حاوی یک قطعه موسیقی از این فیلم کریستوفر نولان بود و ظاهرا سازندگان آن از کمپانی صاحب فیلم یعنی برادران وارنر برای استفاده از موسیقی ذکر شده، اجازه نگرفته‌ بودند. ترامپ ویدیو را با شعار انتخاباتی معروف خود یعنی «عظمت را دوباره به آمریکا بر می‌گردانیم» و موسیقی دراماتیک شوالیه تاریکی بر می‌خیزد توییت کرده بود. در این ویدیو رقبای سیاسی ترامپ از جمله رییس جمهور قبلی آمریکا یعنی باراک اوباما و رقیب او در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ یعنی هیلاری کلینتون دیده می‌شدند.
نودنود2 ماه قبل
برنامه ۱۳ اسفند نود با محوریت بررسی مسابقات هفته بیستم لیگ برتر از ساعت ۲۲:۴۱ دوشنبه روی آنتن شبکه سه رفت. به گزارش وبسایت نود، در ابتدای برنامه سوال نظرسنجی درباره به‌یادماندنی‌ترین لحظه تلخ و شیرین فوتبال ایران در سال ۹۷ پخش شد. (ویدیو) کلیپی از لحظات به یادماندنی ذوب آهن، پرسپولیس و استقلال در دوره‌های گذشته باشگاه‌های آسیا پخش شد. (ویدیو) در ادامه مرور برترین گلهای تاریخ لیگ برتر، گلهای ۶۱ تا ۷۰ پخش شد. (ویدیو) داوری مسابقه فولاد - استقلال: برخورد توپ به دست وریا غفوری در محوطه جریمه استقلال پنالتی بود که اعلام نشد.

سه تکنیک برای اینکه هر روز کمی شادتر باشید

تابناکتابناک2 هفته قبل
مواقعی در زندگی همه ما پیش می‌آید که دچار افسردگی می‌شویم، این افسردگی می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد، مثلا به هم خوردن یک رابطه از دست دادن عزیزی، شکست خوردن در کاری یا هر دلیل دیگری. در این ویدیو نمی‌خواهیم به دلایل افسردگی بپردازیم، بلکه می‌خواهیم راه‌هایی برای شاد بودن را به اشتراک بگذرایم. اشتباه نکنید این ویدیو مثل سایر ویدیوها نیست که فقط سعی دارند چهارچوب ذهنی و طرز فکر شما را تغییر دهند، این ویدیو به سه روش عملی می‌پردازد که واقعا می‌توانید آنها را انجام دهید و بلافاصله حس بهتری پیدا کنید.

(ویدیو) انسان‌ها در این چند دهه چقدر قد بلندتر شده‌اند؟

فراروفرارو4 ماه قبل
آمار جالب ایران در این ویدیو، از نکته‌های قابل توجهی است که نشان می‌دهد چه تغییراتی در این سال‌ها در سبک زندگی ما و سایر نقاط جهان رخ داده است که منجر به بلندتر شدن قد انسان‌ها شده. دیدن این ویدیو را از دست ندهید …
زوم‌جیزوم‌جی2 هفته قبل
حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین ویدیو رسمی دنباله فیلم Spider-Man (اسپایدرمن) منتشر شده است. در طول این ویدیو شاهد اولین ملاقات شخصیت کوینتین بک ملقب به میستریو با بازی جیک جیلنهال با پیتر پارکر با بازی تام هالند، هستیم که ظاهرا از یک ماموریت بازگشته‌اند. در طول این ویدیو کوینتین بک می‌گوید که از یک دنیای دیگر به این دنیا آمده که در واقع‌ اشاره‌ای به وجود دنیاهای موازی دارد. در واقع Earth-۶۱۶ دنیای اصلی در کامیک‌های مارول است که حال این موضوع را در دنیای سینمایی آن نیز شاهد هستیم. علاوه بر این ویدیو، دو تصویر جدید از پشت صحنه فیلم Spider-Man: Far From Home نیز منتشر شده که پشت صحنه فیلمبرداری در ونیز را نشان می‌دهد: فیلم Spider-Man: Far From Home به کارگردانی جان واتس، برای اکران در تاریخ ۲ جولای ۲۰۱۹ (۱۱ تیر ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

آموزش باز کردن موتور خودرو

تابناکتابناک2 ماه قبل
در این ویدیو، نحوه باز کردن موتور از روی یک خودرو ولوو، آموزش داده می‌شود که شباهت‌های زیادی به خودروهای داخلی ایران هم دارد. در این ویدیو، در خودرو مورد نظر، یکی از انگشتی‌های پیستون، در داخل سیلندر شکسته است و نیاز است تا موتور را از روی جعبه‌دنده باز شده و پایین آورده شود.

شش ترفند کاربردی برای راحتی کار در آشپزخانه

تابناکتابناک2 ماه قبل
در این ویدیو ۶ ترفند کاربردی در آشپزخانه را خواهید آموخت که آشپزی را بسیار ساده و آسان‌تر خواهند کرد. ترفندهایی برای ساده کردن پوست کندن تخم‌مرغ و ریز ریز کردن پیاز همینطور روش‌هایی برای احیا نان کهنه و ذخیره و نگهداری از لیمو تنها بخشی از ترفندهای معرفی شده در این ویدیو هستند.

آموزش دوربین دی‌اس‌ال‌آر: مشکلات دوربین‌های دی‌اس‌ال‌آر

تابناکتابناک1 ماه قبل
دوربین‌های «DSLR/ دی‌اس‌ال‌آر» علی‌رغم تمام نکات مثبتی که دارند عاری از عیب و ایراد نیز نیستند. در این ویدیو با پدیده‌هایی مانند اثر رولینگ شاتر، مویر و همینطور دامنه‌های تغییرات نوردهی که می‌توانند کیفیت شات‌های شما را تحت تاثیر قرار دهند آشنا شده و روش‌هایی که می‌توان با استفاده از آن‌ها این مشکلات را برطرف کرد بیاموزید. این ویدیو بخشی از یک سری آموزشی برای آشنایی بیشتر با نحوه کار دوربین‌های دی‌اس‌ال‌آر است. این دوربین‌ها علی‌رغم قیمت نسبتا پایین خود گزینه‌ای عالی برای فیلمبرداری و عکاسی نیمه حرفه‌ای و حرفه‌ای هستند. این سری آموزشی را در ویدیو تابناک دنبال کنید.

موتور ۴ زمانه و ۴ سیلندر چگونه کار می‌کند؟

تابناکتابناک3 ماه قبل
در این ویدیو آموزشی، به صورت کامل، با نحوه کارکرد موتور ۴ سیلندر و ۴ زمانه، آشنا خواهید شد. این ویدیو به صورت جزء به جزء و با تصاویر پویانمایی شده، تمام عملکردهای موتور خودرو را به نمایش می‌گذارد و در مدتی کوتاه، می‌توانید با فرایند تولید قدرت توسط موتور، آشنا شوید.

نه روش بسیار سودمند برای استفاده از آهنربا در تعمیرگاه یا پارکینگ

تابناکتابناک4 ماه قبل
در این ویدیو ۹ روش مفید برای استفاده از آهنربا در هنگام تعمیر خودرو یا چیز دیگر، به شما آموزش داده می‌شود. اگر یک فرد فنی هستید و ابزار و قطعات زیادی دارید، این ویدیو می‌تواند در سازماندهی وسایل شما در پارکینگ یا تعمیرگاه شما، به شما کمک کند.

روش تعویض سیلندر چرخ در ترمزهای کاسه‌ای

تابناکتابناک3 ماه قبل
پیشتر در تابناک، ویدیو مربوط به تعویض و باز کردن ترمزهای کاسه‌ای بارگذاری شده است. در بسیاری موارد پیش می‌آید که تنها سیلندر چرخ یا سیلندر ترمز خراب می‌شود. در این ویدیو نحوه عوض کردن سیلندر ترمز، بدون اینکه مجبور باشید تمام اجزای ترمز را باز کنید، آموزش داده می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید