ویدیو

ویدیو

کی از شر کرونا خلاص می‌شویم؟ +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
حمیدرضا جمشیدی دبیر ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: همه می‌پرسند که کی از شر کرونا خلاص می‌شویم. باید بگوییم روزی که همه با هم دست به دست همدیگر بدهیم و همه بلا استثنا، اصول بهداشتی را رعایت کنند.

راننده بی احتیاط تصادف هولناکی را با قطار رقم زد + فیلم

رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش رکنا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است تصادف وحشتناک یک خودرو با قطار را به تصویر می‌کشد. در این ویدئو که نخستین بار توسط پلیس لس آنجلس آمریکا در توئیتر منتشر شد مشاهده می‌شود که بی احتیاطی راننده و دور زدن بدون مکث او حادثه‌ای هولناک را رقم می‌زند. این ویدئو نشان می‌دهد که راننده خودرو بدون اطمینان از خالی بودن ریل ناگهان اقدام به پیچیدن کرده و در مقابل یک قطار تندرو قرار می‌گیرد. در این ویدئو مشاهده می‌شد که قطار به طرزی وحشتناک خودرو را مانند کاغذ مچاله کرده و با خود به جلو حمل می‌کند. با وجود شدت بسیار زیاد این تصادف، راننده خودرو تنها دچار جراحت سطحی شد و بطرز معجزه آسایی از مرگ گریخت.

سازمان ملل در قرنطینه

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل

ساخت ربات جایگزین پرستار در اردبیل + فیلم

رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش رکنا، ربات حکیم توسط مهندسان شرکت الکترونیک پردازش سبلان برای اولین بار در کشور ساخته شده است. این ربات سخنگو بوده و قابلیت ارائه خدمات مختلف در بیمارستان‌ها را دارد. ربات حکیم جایگزین پرستار و کادر پزشکی بوده و به ارتباط بین پرستا و پزشک با بیماران به خصوص بیماران کرونایی کمک می‌کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فیلمی زیبا از ضدعفونی کردن دستان یک کودک کار توسط مأمور پلیس

رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش رکنا، این روزها که ویروس کرونا بیشتر شهرهای کشورمان را فراگرفته است، همه مردم در کنار شبکه بهداشت و درمان دست به دست هم دادند تا این ویروس هرچه سریع‌تر از کشور خارج شود. فیلمی زیبا از ضد عفونی کردن دستان یک کودک کار توسط مأمور پلیس را مشاهده می‌کنید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

عکس العمل باورنکردنی میمون‌ها با دیدن یک میمون غیرواقعی!

رکنارکنا3 هفته قبل
در این ویدئو دسته‌ای از میمون‌ها با دیدن یک میمون غیرواقعی در حالی که تصور می‌کنند مرده باشد شروع به سوگواری برای آن می‌کنند. در ابتدای ویدئو پس از آنکه یکی از میمون‌ها متوجه میمون غیرواقعی می‌شود سایر میمون‌ها نیز به آن ملحق شده و در اطراف میمون غیرواقعی جمع می‌شوند. در ادامه یکی از میمون‌ها، میمون غیرواقعی را از روی شاخه درخت بلند کرده و ناگهان تصادفا آن را به پایین پرت می‌کند. در حالی که میمون غیرواقعی مانند یک میمون مرده روی زمین دراز کشیده و مرده به نظر می‌رسد دوباره میمون‌ها دور آن جمع می‌شوند. انسان‌ها واقعا از حیوانات بیرحم‌تر هستند.» یکی دیگر از کاربران نوشت: «برخی اوقات انسان‌ها باید از حیوانات بیاموزند.» برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

قتل وحشتناک دانشجوی آمریکایی توسط پلیس +فیلم

رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، افسران پلیس تگزاس پسری جوان را در تگزاس با ضرب گلوله به قتل رساندند. گزارش رسانه‌های خارجی حاکی از آن است که قربانی با ماهی تابه اقدام به سر و صدا و شکستن لوستر کرده بود که این اقدام او برای همسایگان نیز مزاحمت ایجاد کرده بود. ماموران پلیس با ادعای این که این فرد آن‌ها را با ماهی‌تابه و چاقو تهدید کرده، به او شوک الکتریکی وارد کردند و پس از این که این دانشجو باز هم از جای خود بلند شد، او را با شلیک گلوله از پا درآوردند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فیلم لحظه خورده شدن بچه وال توسط فوک گرسنه

رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، به تازگی ویدیویی در رسانه‌های خارجی به انتشار گذاشته شد که لحظه خورده شدن یک بچه وال را توسط فوک آبی در آفریقای جنوبی به تصویر کشیده است. در ویدیو منتشر شده نشان می‌دهد که بچه وال به سرعت در دریا شنا می‌کند تا از چنگال فوک گرسنه فرار کند اما متاسفانه در دام فوک گرسنه گرفتار و خورده شد. ویدیو منتشر شده لحظه وقوع این حادثه را به تصویر کشیده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فداکاری پرستاری که با همسری مبتلا به‌ام اس به کرونایی‌ها خدمت می‌کند + فیلم

رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش رکنا، این پرستار زن که مشغول خدمت رسانی به بیماران کرونایی است می‌گوید: شوهرم به‌ام اس مبتلاست و فرزند کوچک دارم ولی با این وجود با عشق هر روز به بیمارستان می‌آیم و کار می‌کنم. قطعا بیماران در این شرایط به کمک ما نیاز دارند و خدا رو شکر که خانواده‌ای دارم که پشت و پناهم هستند و کمکم می‌کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فیلم لحظه تیراندازی به جوان ماهشهری در روز روشن +عکس

رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، ۶ اسفند ماه امسال تیراندازی هولناکی روبروی پاساژ نفت شهرستان ماهشهر به گوش رسید و اهالی منطقه با دیدن صحنه هولناک تیراندازی مرگبار از پلیس درخواست کمک کردند. در این تیراندازی مرگبار که در روز روشن در یکی از خیابان‌های شلوغ ماهشهر رخ داد پسر جوانی به نام رضا که قصد رفتن به محل کارش را داشت هدف گلوله‌های مرگبار قرار گرفت. یکی از اعضای خانواده رضا در خصوص این تیراندازی مرگبار به خبرنگار رکنا گفت: ساعت ۱۲ ظهر بود که رضا ۳۴ ساله قصد رفتن به مغازه کامپیوتری اش در پاساژ نفت در منطقه ناحیه ماهشهر برود و که یک خودروی پراید که شنیدیم پلاکش سرقتی بوده با شیشه‌های دودی به رضا نزدیک می‌شود. این مرد ادامه داد: مرد مسلح بعد از قتل رضا و زخمی کرد مرد جوان به آرامی سوار بر خودروی پراید شده و با سرعت از محل فرار می‌کنند و با گذشت نزدیک به دوهفته هنوز هیچ سرنخی از عاملان جنایت به دست نیامده است. بنا به این گزارش، تحقیقات پلیسی برای دستگیری عاملان این تیراندازی مرگبار ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱3 هفته قبل
اختصاصی | ویدیو جنجالی از علی انصاریان لو رفته است. ورزش ۱۱ - علی انصاریان ستارۀ سابق پرسپولیس که این روزها در امور سینمایی و بازیگری حضور دارد، در کانون حواشی قرار گرفته است و با ویدویی که از او لو رفته است حسابی حاشیه‌ساز شده است. علی انصاریاندر این ویدیو که غیرقابل انتشار است، انصاریان با بلندگویی که در دست دارد، خطاب به فردی در کنار خود می‌گوید: نکش (منظورش احتمالا سیگار است) و پس از این الفاظی رکیک استفاده می‌کند که در فضای مجازی بازتاب بسیاری داشته است.

ریزش کوه در فاز ۴ آزادراه تهران شمال +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل

تسریع در اعلام پاسخ آزمایشات بیماران مبتلا به کرونا

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 هفته قبل
ایرناایرنا3 هفته قبل
وزارت وزش در بسیاری از استانها تعطیلی اماکن ورزشی را اجباری کرده است و حتی همین الان در پایتخت بسیاری از باشگاه‌های ورزشی که توسط بخش خصوصی اداره می‌شود تعطیل شده‌اند. با این حال، مجموعه تله‌کابین توچال و پارک ارم که بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی یکی از عمده سهامداران این مراکز به شمار می‌رود، هنوز فعال هستند. تله کابین توچال صبح امروز پذیرای جمعیت زیادی از مردم پایتخت بود که برای گذران اوغات فراغت خود، این منطقه را انتخاب کرده بودند. ویروس کرونا که رسما کووید – ۱۹ نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به حدود یکصد کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا وضعیت فوق العاده اعلام کند. تعداد ابتلای قطعی به ویروس کرونا در کشور تا ظهر شنبه ۱۷ اسفندماه به ۵ هزار و ۸۲۳ نفر و فوت ناشی از آن به ۱۴۵ نفر رسیده و همچنین هزار و ۶۶۹ نفر تاکنون بهبود یافته‌اند.
همشهریهمشهری4 هفته قبل
به این جمله دقت کنید: «بدون دانش فنی و بدون هزینه اضافی برای خرید ماینر می‌توانید بیت‌کوین استخراج کنید». برای اجاره ماینر بیت کوین در ابتدا از منوی کشویی وارد بخش «استخراج» شوید. سرویس‌های استخراج شامل «اجاره ماینر فارم ایران»، «اجاره ماینر فارم ترکیه» و خرید ماینر است. به همین سادگی شما موفق شدید از آی ماینر، معتبرترین و پیشرفته‌ترین مزرعه استخراج بیت‌کوین در ایران، ماینر اجاره کرده و به استخراج بیت کوین مشغول شوید. برای ورود به سایت آی ماینر https: //iminer. net و آغاز استخراج بیت کوین کلیک کنید.

در این نقطه شهر، تامین نان شب مهمتر از کرونا است / توزیع ۲۵ هزار بسته حفاظتی در منطقه هروی + فیلم

رکنارکنا4 هفته قبل
با آنها همراه می‌شویم به در خانه به خانه منطقه می‌رویم. برپایه این گزارش، سازمان‌های مردم نهاد، هلال احمر و وزارت بهداشت در کنار هم و با همدلی و اهدافی مشترک برای این روزها حساس، در منطقه هروی ۲۵ هزار بسته حفاظتی، خانه به خانه بردند و تحویل دادند و آموزش استفاده را بیان کردند. یکی از اعضای طلوع بی نشان‌ها، در حالی که داشت بسته‌های حفاظتی را پخش می‌کرد گفت: اینجا نان شب مهمتر از کرونا است. مردم این منطقه برای تامین معاش خود مجبورند در خانه نمانند و برای کار به مناطق مختلف شهر بروند. اینجا منطقه آسیب زده شهر است و مسئولان باید دقت بیشتری نسبت به وضعیت معیشتی ساکنان داشته باشند.

علت نگهداری اجساد کرونایی‌ها چیست؟

رکنارکنا4 هفته قبل
رمضانی مدیر اجرایی آرامسان بهشت معصومه (س) گفت: علت درخواست خانواده‌ها برای نگهداری پیکر درگذشتگان این است که در صورت منفی شدن تست کرونای فرد فوت شده روند تدفین به صورت عادی انجام می‌شود. مدیر اجرایی آرامستان بهشت معصومه (س) بیان داشت: این فرد از نیروهای داوطلبی بوده که برای کمک به نیروهای بهشت معصومه (س) در حال فعالیت بوده است. وی با بیان اینکه ورود و خروج افراد به این محل کاملا تحت کنترل است افزود: تذکرات لازم به فرد خاطی داده شده و وی به مراجع ذی ربط معرفی شده است. رمضانی با بیان در صورت منفی شدن نتیجه آزمایش کرونا روند تدفین فرد متوفی به صورت عادی انجام می‌شود، گفت: به همین دلیل پیکرهای نمایش داده شده در فیلم به دلیل درخواست خانواده‌ها در محل بهشت معصومه تا زمان قطعی شدن نتیجه آزمایش کرونا نگهداری می‌شود. زارعی معاون دادستان قم هم انتشار چنین تصاویری را بر هم زدن آرامش جامعه و موجب تشویش اذهان عمومی است را خلاف قانون دانست و گفت: فرد منتشر کننده فیلم با دستور دادستان محترم استان بازداشت شد و تحقیقات از وی ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

توضیحات همتی در مورد تعویق اقساط وام‌ها

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 هفته قبل

رفتار نژادپرستانه دو مرد با پیرمرد ضایعاتی + فیلم

رکنارکنا4 هفته قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، به تازگی ویدیویی در رسانه‌های خارجی به انتشار گذاشته شد که اقدام نژادپرستانه دو مرد آمریکایی را با یک مرد سالخورده چینی الاصل در سان فرانسیسکو به تصویر کشیده است. در ویدیو نشان می‌دهد این مرد سالخورده که در حال جمع آوری ضایعات پلاستیکی و فلزی بود از سوی دو مرد سیاه پوست مورد اذیت و آزار نژادپرستانه قرار گرفت و در ادامه ویدیو مشاهده می‌شود که مرد چینی به خاطر رفتار وحشیانه دو مرد در حال گریه کردن است. گفتنی است که این اتفاق در حالی رخ داد که در زمان وقوع این حادثه دو مامور امنیتی در آن جا حضور داشتند و شاهد صحنه آزار و اذیت مرد سالخورده بودند و نه تنها برای دفاع از این پیرمرد وارد عمل نشدند بلکه از او خواستند تا با صرف نظر کردن از گونی ضایعات خود بلافاصله محل را ترک کند. پس از انتشار این ویدیو در فضای مجازی پلیس وارد ماجرا شده و با تعلیق دو مامور امنیتی رسیدگی به این حادثه را آغاز کرده و طی یک بیانیه اعلام کرد: این مرد سالخورده در حال انجام کاری بود که به او فرصت بقا و ادامه حیات می‌داد اما ماموران ما که وظیفه ایجاد نظم و امنیت در آن محل را بر عهده داشتند نه تنها به این مرد کمک نکردند بلکه اقدام به ترساندن او نیز کردند اکنون آماده‌ایم تمام رنجی را که به این مرد سالخورده وارد شده جبران کنیم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

منتشر شدن فیلم صحبت‌های مهم یک پرستار ایرانی در خصوص کرونا / حتما ببینید

رکنارکنا4 هفته قبل
به گزارش رکنا، پرستار جوان در این فیلم اعلام کرد که ما در کنار کادر پزشکی و با تمام قوا به همشهریانمان خدمت می‌کنیم و از هیچ کوششی برای شکست و پرچیده شدن کرونا ویروس از کشورمان دریغ نمی‌کنیم. وی افزود: مردم نکات بهداشتی را رعایت کنند و مراقب خود و خانواده هایشان باشند و در خانه بماند و در صورت نیاز از خانه خارج شوند. به شایعات توجه نکنید و اضطراب نداشته باشید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

این فرشتگان نجات به مبارزه به کرونا رفتند + فیلم

رکنارکنا4 هفته قبل
به گزارش رکنا، عوامل بخش اصلی بیماران کرونایی در بیمارستان طالقانی با انرژی و پیام‌های مثبتی که به مردم فرستادند به جنگ کرونا ویروس رفته‌اند. یکی از پرستاران می‌گوید با قدرت ایستاده‌ایم و کروناویروس را شکست می‌دهیم، پرستار دیگری می‌گوید دلتم برای پدر و مادرم تنگ شده است و تا آخر ایستاده‌ایم و پرستار دیگری می‌گوید دو هفته است پسرم را در آغوش نگرفته‌ام، لعنت به کرونا. این فرشتگان نجات با شرایط سخت ایستاده‌اند تا کروناویروس را از بین ببرند و جان بیماران را نجات دهند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

شعار رزمندگان دفاع مقدس روی لباس پزشکان +فیلم

رکنارکنا4 هفته قبل
به گزارش رکنا، پزشکان و پرستاران یکی از بیمارستان‌ها که در زمینه مبارزه با کروناویروس فعالیت دارند پشت لباس هایشان شعار رزمندگان دفاع مقدس را نوشتند. پزشکان و پرستاران پشت لباسشان نوشتند: ‌ما‌گر ز سر بریده می‌ترسیدیم در محفل عاشقان نمی‌رقصیدیم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

وزیر کشور آلمان از دست دادن با مرکل خودداری کرد + فیلم

رکنارکنا4 هفته قبل
به گزارش رکنا، در این جلسه مقامات بلندپایه آلمان با نمایندگان سازمان‌های غیردولتی این کشور دیدار کردنداین اقدام او به دنبال شیوع ویروس کرونا در این کشور و توصیه‌های بهداشتی برای جلوگیری از دست دادن و روبوسی کردن انجام شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فیلم از مقابله با کرونا در محل کار + جزییات

رکنارکنا4 هفته قبل
بیماری ایجاد شده با ویروس کرونا که به آن بیماری کرونا ۲۰۱۹ (COVID-۱۹) می‌گویند، اولین بار در ووهان چین شناسایی شد. ویروس COVID-۱۹ ویروس جدیدی بوده و به خانواده ویروس‌هایی همچون سارس (سندروم تنفسی حاد) و سایر سرماخوردگی‌های معمولی مرتبط است. ویروس COVID-۱۹ می­تواند ساعت‌ها روی سطوح زنده بماند، ولی یک ضدعفونی ساده می‌تواند آن را از بین ببرد. آیا باید ماسک بزنم؟ چنانچه علائم تنفسی (سرفه یا عطسه) دارید، برای محافظت از دیگران استفاده از ماسک پزشکی توصیه می‌شود. در ۲۸ بهمن، یونیسف درخواست ۴۲/۳ میلیون دلار برای بالابردن سطح کمک‌های مالی در تلاش برای مهار شیوع ویروس COVID-۱۹ داد.

وحشت از فیلم بیهوشی یک مرد در خیابان مهاباد / او از بیمارستان فرار کرده بود + فیلم

رکنارکنا4 هفته قبل
دکتر امیر بهزاد رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد در گفتگو با هاژه و در خصوص انتشار یک فایل ویدیویی با مضمون بیمار کرونایی در مهاباد اظهار کرد: بدنبال تماس شهروندان با بیمارستان، اورژانس ۱۱۵ به محل (خیابان شهیدشهریکندی) مراجعه نمود. فردی که در فایل ویدیویی نمایش داده می‌شود بدلیل مسمومیت ناشی از مصرف ترامادول بر زمین افتاده و وی از مراجعه به بیمارستان امتناع و فرار کرده است. دکتر امیر بهزاد افزود: بیماری کرونا دارای چنین علایمی نیست و علایم کرونا در بیمار بصورت تدریجی خود را نشان داده و یکباره بروز نمی‌کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اولین فیلم از قهرمان اسکی ایران که سلاخی شده است! + گفتگو

رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، ساعت یک بامداد چهارشنبه پوریا کیاشمشکی که قهرمان اسکی در رشته اسنوبرد است توسط ۵ مرد که سرنشینان یک پاترول سیاهرنگ بودند مورد حمله قرار گرفت و به طرز فجیعی سلاخی شد. پوریا ۲۹ ساله، در حالیکه روی تخت بیمارستان شهدای تجریش تحت نظر پزشکان قرار دارد به خبرنگار رکنا گفت: همراه دوستانم سوار بر خودرو بودیم و قصد داشتم دوستانم را به جلوی خانه شان برسانم و به خانه بازگردم تا صبح به پیست اسکی دربند سر بروم که ناگهان خودروی پاترول با سرعت از کنار ما عبور کرد و نزدیک بود با هم تصادف کنیم. وی افزود: خودروی پاترول پس از عبور از ما جلوی راهمان را گرفت و ۵ مرد با قمه و چاقو به جان ما افتادند که ۳ نفر از آنها با قمه به کمر، دست، سرم ضرباتی زدند و سپس با مشت و لگد مرا نیمه بیهوش روی زمین انداختند. قهرمان اسکی اسنوبرد ادامه داد: ریه‌ام پاره شده و تاندوم اصلی دست قطع شده که پزشکان می‌گویند احتمال دارد که پس از یکسال درمان بتوانم دستم را به راحتی تکان بدهم و روی سرم نیز جای ضربات چاقویشان قرار دارد که تا بهتر شدن ریه هایم باید در بیمارستان بمانم. پوریا گفت: ریه هایم التهاب دارد و از مردم می‌خواهم برایم دعا کنند و امیدوارم هرچه زودتر پلیس این شرورها را دستگیر کنند.

مبارزه خلاقانه معلم جوان شهرکردی با کرونا + فیلم

رکنارکنا1 ماه قبل
دانشگاه‌ها برای دومین هفته تعطیل شده و ساعت کار ادارات به ۸ صبح تا ۱۳ رسیده است. اما در این بین بحث سلامت دانش آموزان بسیار مهم است که به دلیل سفر نرفتن خانواده‌ها، تعطیلی آن را یکدفعه اعلام نمی‌کنند. در مسیر طراحی، با مشکلاتی روبرو شدیم که یکی از آنها این بود که یکسری از دانش آموزان دسترسی به وسایل ارتباطی نداشتند یا دانش زیادی برای استفاده از پلت فرم‌های پیچیده را ندارند بنابراین به اجبار از ساده‌ترین پلت فرم استفاده کردیم تا دانش آموزان مشکلی نداشته باشند. هزینه این کلاس‌ها نزدیک ۶ میلیون تومان شده است که دنبال این موضوع هستیم تا اینترنت دانش آموزان را نصف قیمت کنیم. بنابراین باید گفت که این کار معلم نمونه ساده‌ای از مدیریت بحران است.

انفجار شدید نیسان در جایگاه سوخت بابلسر + عکس و فیلم

رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، رئیس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی شهرستان بابلسر گفت: خودروی نیسان حامل لبنیات حین سوختگیری در جایگاه cng در جاده نیرو هوایی محور بابلسر_ بهنمیر (تازه آباد) منفجر شد. کمردی نژاد افزود: در این حادثه راننده خودروی نیسان که دچار صدمات جرحی شد به بیمارستان منتقل و جایگاه سوخت سی ان جی نیز پس از رفع خسارت فعال می‌شود. رئیس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی بابلسر گفت: خوشبختانه با اقدام به موقع کارکنان جایگاه پوراسماعیل حریق مهار شد و جایگاه سی ان جی دچار آسیب شده، پس از بررسی و رفع خسارت مجدد فعال می‌شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

فیلم لحظه خودکشی نافرجام دخترجوان از روی پل

رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش گروه ترجمه رکنا، به تازگی ویدیویی در رسانه لایولیک به انتشار گذاشته شد که لحظه خودکشی دختری جوان را در مقابل چشم خانواده‌اش به تصویر کشیده است. در ویدیو منتشر شده نشان می‌دهد دخترجوان قصد پریدن از بالای پل را دارد که با تماس خانواده‌اش با اداره پلیس ماموران و امدادرسانی بلافاصله به سراغ دخترجوان رفته و توانستند جان او را قبل از پریدن و خودکشی نجات دهند. گفتنی است که هنوز از انگیزه دختر جوان و محل وقوع این حادثه اطلاعاتی منتشر نشده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

به انتهای لیست رسیدید