ویدیو‌ها

ویدیو‌ها

فراروفرارو2 ماه قبل
قدرت مظاهری؛ … مرده آتیش گرفته، نه؟ / تکه‌ی سر یه زنه، ‌ها؟ / انگشتای یه بچه‌اس، نه؟ / اه اه اه چه جوری دارن جزغاله می‌شن زنده زنده! / واااای، چه جوری داره قطع می‌کنه سرشو …! / نچ نچ نچ، تا دسه کرد تو قلبش قمه رو …! / نیگا پرایده عینهو جوجه کباب شده وسط گاردریل! قسمت‌هایی از یک فیلم در ژانر جایی هم به شمار نمی‌روند. جملات بالا، بخشی از مکالمات روزمره‌ی مردمی هستند که بی‌مهابا تصاویر خشونت‌آمیز واقعی را مثل نقل و نبات در صفحه‌ی گوشی‌های خود به دیگران تعارف می‌کنند و از آن‌ها می‌خواهند که در دیدن این تصاویر چندش آور با آن‌ها سهیم شوند. مدت زیادی است که ترویج خشونت، بخشی از زندگی روزمره‌مان شده است. نیم نگاهی به افزایش آمار خشونت و بزه‌های مجرمانه طی سال‌های اخیر، این حقیقت را به ذهن متبادر می‌کند که بخشی از این فرآیند تحت‌الشعاع نشر و گسترش چنین محصولاتی است.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
آبروی یک زن ۳۰ ساله قربانی حسادت ۲ نفر از دوستانش شد تا عکس‌های شخصی‌اش سر از فضای مجازی در آورد. سرهنگ مهدی دانش پور رییس پلس فتای فرماندهی انتظامی کردستان اظهار داشت: یک شهروند کردستانی نسبت به ایجاد صفحه‌ای بنام وی در شبکه مجازی اینستاگرام و انتشار برخی عکس‌های شخصی اش در این صفحه بدون اطلاع او، شکایتی به این پلیس تسلیم کرد. سرهنگ مهدی دانش پور اضافه کرد: کارشناسان پلیس فتا با توجه به حساسیت موضوع به صورت جدی پیگیری مساله را در دستور کار قرار دادند و در نهایت پس از چند روز، ۲ زن ۲۵ و ۳۰ ساله را که اقدام به انتشار عکس‌های متشاکی می‌کردند، شناسایی، دستگیر و روانه بازداشتگاه کردند. وی اضافه کرد: متهمان پس از مواجه با شواهد و مستندات لب به اعتراف گشوده و انگیره خود از این اقدام را حسادت به مشتاکی که دوست آنان است، اعلام کردند. سرهنگ دانش‌پور با بیان اینکه فضای مجازی جایی برای اشتراک عکس‌ها، ویدیو‌ها و تصاویر شخصی نیست، افزود: متهمه‌های این پرونده عکس‌های متشاکی را با استفاده از نرم افزار فتوشاپ دستکاری کرده و بعد در یک پروفایل به اسم او منتشر می‌کردند تا در زندگی شخصی با مشکلاتی مواجه شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادآنلاین، محمد صادق الحسینی، اقتصاددان با ارائه گزارش ویدیوهای سیاستی که به سومین کنفرانس حکمرانی شریف ارسال شده است گفت: در فرایند ارزیابی و انتخاب ویدیوهای سیاستی که امسال ارسال شده بود چون کاری جدید و نو بود، سختی‌هایی داشتیم. الحسینی ادامه داد: محتوا ۷۰درصد امتیاز و کیفیت هنری ۳۰درصد امتیاز را در بر داشت و ۴محور کلیدی در بررسی محتوا سیاستی بودن آن، بزرگی و اهمیت مقیاس آن، طرح مسئله و در آخر عدم وجود اشتباهات محتوایی و کارشناسانه در متن بود. طبق گفته وی آقایان ناجی، رییسی نژاد، باقری، عبدالله‌زاده و الحسینی داوران این بخش بودند که خارج از اندیشکده فعالیت می‌کنند. در مجموع ۲۲ویدیو به کنفراس ارسال شد که ۳ویدیو برگزیده انتخاب شد و به هرکدام اوج تقدیر و هدیه ۵میلیون تومانی تقدیم گردید. این ویدیو‌ها در سایت اندیشکده حکمرانی شریف قابل دسترس خواهد بود.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز2 ماه قبل
جی‌پلاس با این ترکیب، افق‌های دوردست را مد نظر قرار داده است؛ زیرا حضور در عرصه موبایل و IT، این برند را از سایر رقبا متمایز می‌کند. اما ویژگی‌های تلویزیون‌های هوشمند جی‌پلاس به موارد ذکرشده در بالا خلاصه نمی‌شود. گوشی موبایل هوشمند جی‌پلاس به عنوان یک مهره ارزشمند، مسیر جدیدی را پیش روی شرکت‌های گلدیران و مدیاپردازش ترسیم کرده است. جی‌پلاس با ترکیب طرح، تصویر، صدا و امکانات دیگر، محیطی جذاب را برای حاضرین خلق کرده و یادگیری را مفرح و آسان‌تر می‌سازد. مانیتور جی‌پلاس، نمونه‌ای از یک مانیتور ایده‌آل است.
الفالف3 ماه قبل
اما ویژگی‌های تلویزیون‌های هوشمند جی‌پلاس به موارد ذکرشده در بالا خلاصه نمی‌شود. گوشی موبایل هوشمند جی‌پلاس به عنوان یک مهره ارزشمند، مسیر جدیدی را پیش روی شرکت‌های گلدیران و مدیاپردازش ترسیم کرده است. ظرفشویی‌های جی‌پلاس با صرفه‌جویی در مصرف آب، زمان صرف شده و بهینه‌سازی مصرف برق (A++)، دستگاه هوشمند مناسبی برای انجام کارهای خانه است. مانیتور جی‌پلاس، نمونه‌ای از یک مانیتور ایده‌آل است. جی‌پلاس، همراه همیشگی شمااز دیگر مزایای رقابتی محصولات جی‌پلاس شبکه فروش حرفه‌ای بالغ بر ۱۰۰۰ فروشگاه مستقیم و غیرمستقیم در سراسر کشور است.
عصر ایرانعصر ایران3 ماه قبل
رپرتاژ آگهیپس از گذشت ۱۰ ماه از ورود سری اول تلویزیون‌های جی‌پلاس، این‌بار این برند با آرایش متفاوتی به میدان آمده است. اما ویژگی‌های تلویزیون‌های هوشمند جی‌پلاس به موارد ذکرشده در بالا خلاصه نمی‌شود. گوشی موبایل هوشمند جی‌پلاس به عنوان یک مهره ارزشمند، مسیر جدیدی را پیش روی شرکت‌های گلدیران و مدیاپردازش ترسیم کرده است. ظرفشویی‌های جی‌پلاس با صرفه‌جویی در مصرف آب، زمان صرف شده و بهینه‌سازی مصرف برق (A++)، دستگاه هوشمند مناسبی برای انجام کارهای خانه است. مانیتور جی‌پلاس، نمونه‌ای از یک مانیتور ایده‌آل است.
وانانیوزوانانیوز3 ماه قبل
اما ویژگی‌های تلویزیون‌های هوشمند جی‌پلاس به موارد ذکرشده در بالا خلاصه نمی‌شود. ماشین لباسشویی جی‌پلاس برای این مشکل، امکان ویژه‌‎ای به نام لانژری را به شما پیشنهاد می‌کند. گوشی موبایل هوشمند جی‌پلاس به عنوان یک مهره ارزشمند، مسیر جدیدی را پیش روی شرکت‌های گلدیران و مدیاپردازش ترسیم کرده است. ظرفشویی‌های جی‌پلاس با صرفه‌جویی در مصرف آب، زمان صرف شده و بهینه‌سازی مصرف برق (A++)، دستگاه هوشمند مناسبی برای انجام کارهای خانه است. مانیتور جی‌پلاس، نمونه‌ای از یک مانیتور ایده‌آل است.
الفالف3 ماه قبل
همکاران او اعلام کردند «ادوارد گالاگر» یکی از فرماندهان آمریکایی هنگام اشغال عراق به تمام معنا فردی روانی و وحشی بود که جنایت‌های غیرانسانی زیادی انجام داد. نظامیان آمریکایی از ۲۰ مارس ۲۰۰۳ میلادی تا ۱۸ دسامبر ۲۰۱۱ به مدت حدود ۹ سال عراق را اشغال کردند. در مدت اشغال نظامی امریکا، نظامیان این کشور جنایت‌های بی شماری علیه مردم بی دفاع و غیر نظامیان عراقی انجام دادند. اردیبهشت ۹۸ نیز دونالد ترامپ با صدور دستوری یک نظامی دیگر آمریکایی به نام «مایکل بهنا» را که سال ۲۰۰۹ به علت تیراندازی و قتل یک زندانی عراقی به ۱۵ سال زندان محکوم شده بوده را عفو کرد. در مورد دیگر، یک سرباز آمریکایی که مسوول کشتار ۲۴ شهروند عراقی بود، ۲۴ ژانویه ۲۰۱۲ از سوی دادگاهی در این کشور تبرئه شد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز4 ماه قبل
بازاریابی اینترنتی یکی از خدماتی است که شرکت بازاریابی دیجیتال آن را انجام می‌دهد. مشاوره بازاریابی آنلاینافراد بسیاری در خصوص نحوه بازاریابی آنلاین به مشکل برخورد می‌کنند و یا نمی‌دانند به چه صورت پیش بروند یا در ادامه بازاریابی آنلاین به صورت تخصصی با مشکل رو برو می‌شوند. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره نمود: هزینه کمترهزینه بازاریابی اینترنتی نسبت به بازاریابی حضوری به مراتب خیلی کمتر است. در بازاریابی آنلاین می‌توانید با پرداخت یک سوم هزینه بازاریابی حضوری بازدهی بیشتری داشته باشید. محتواهای بازاریابی آنلاینمحتواهای بازاریابی آنلاین شامل موارد بسیاری می‌شود که از آن تحت عنوان چندرسانه‌ای نام برده می‌شود.
الفالف4 ماه قبل
به همین دلیل است که شاهد توسعه و کاربری بسیار زیاد دستگاه سانترال پاناسونیک در مدل‌های مختلف در سازمان‌های ادرای و شرکت‌های کشورمان هستیم. آموزش سانترال ۸۲۴اگر در محیط کاری خود از داخلی‌ها و خطوط کمی بهره مند هستید و دستگاه سانترال TEM/TES۸۲۴ را انتخاب کرده‌اید می‌توانید از پکیج آموزش سانترال ۸۲۴ برای راه اندازی، نصب و استفاده از تمامی امکانات دستگاه سانترال مورد نظر استفاده کنید. با مشاهده‌ی این پکیج آموزش سانترال ۸۲۴ شما می‌توانید دستگاه ۸۲۴ را بدون نیاز به حضور افراد نصب کننده، خودتان در محیط نصب و راه اندازی نمایید. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پکیج آموزش سانترال TDA این است که افرادی که در این زمینه هیچ آشنایی با دستگاه‌های سانترال ندارند و کاملا مبتدی هستند نیز می‌توانند از این پکیج برای یادگیری نصب و راه اندازی دستگاه‌های TDA استفاده نمایند. از دیگر پکیج‌های آموزش سانترال می‌توان به راه اندازی سیپ ترانک و آموزش دوره مقدماتی سانترال NS۵۰۰ که یکی از پیشرفته‌ترین دستگاه‌های سانترال پاناسونیک می‌باشد اشاره نمود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز4 ماه قبل
اخیرا ۳۰۰ تبلیغات دونالد ترامپ به دلیل نقض خط‌‌‌‌‌ مشی شرکت، توسط گوگل و بوتیوب حذف شده است. طی مصاحبه‌ای، سوزان وجیکی (Susan Wojcicki)، مدیرعامل شرکت یوتیوب تایید کرد که چندین مورد از تبلیغات دونالد ترامپ توسط یوتیوب و گوگل رد شده است. مدیرعامل یوتیوب در گزارشی از تصمیم خودش برای انجام اینکار دفاع کرد و لیست گسترده‌ای از تبلیغاتی که توسط گوگل حذف شده ارائه کرده است. تبلیغات دونالد ترامپدر لیست منتشر شده، ۳۰۰ مورد از فیلم‌های تبلیغاتی دونالد ترامپ یافت می‌شود. تبلیغات سیاسی نیز به دلیل امکان انتشار محتوای نادرست باید از شبکه‌های اجتماعی حذف شوند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز4 ماه قبل
گام اول: گزینه‌های خود را برای خرید گوشی محدود کنیداولین گامی که برای خرید گوشی باید انجام دهید، این است که از بین صد‌ها گوشی موجود، چند مورد را مشخص کنید. اگر از گوشی خود برای تماشای انواع و اقسام ویدیو‌ها و فیلم‌ها استفاده می‌کنید، خرید گوشی مبتنی بر نمایشگر رزولوشن بالا انتخاب منطقی‌تری محسوب می‌شود. قبل از خرید گوشی به این نکات توجه کنیدگلکسی اس ۱۰بنابراین، قبل از خرید گوشی حتما چندین نقد و بررسی را مطالعه کنید و فریب تبلیغات پرسروصدا را نخورید. قبل از خرید گوشی به این نکات توجه کنیدهواوی میت ۲۰ پروعلاوه بر این، برای خرید گوشی لازم نیست که حتما جدیدترین مدل موجود در بازار را خریداری کنید. البته برای خرید گوشی دست دوم باید به نکات مختلفی توجه داشته باشید که در مطلبی جداگانه به آن‌ها می‌پردازیم.
خبر فوریخبر فوری4 ماه قبل
بیشتر افراد با توجه به تعداد زیاد گزینه‌های موجود، برای خرید گوشی دچار سردرگمی می‌شوند. گام اول: گزینه‌های خود را برای خرید گوشی محدود کنیداولین گامی که برای خرید گوشی باید انجام دهید، این است که از بین صد‌ها گوشی موجود، چند مورد را مشخص کنید. اگر از گوشی خود برای تماشای انواع و اقسام ویدیو‌ها و فیلم‌ها استفاده می‌کنید، خرید گوشی مبتنی بر نمایشگر رزولوشن بالا انتخاب منطقی‌تری محسوب می‌شود. دیگر نکاتی که بهتر است بدانیددر ادامه به تعدادی از دیگر نکات مربوط به خرید گوشی می‌پردازیم که بهتر است بدانید. البته برای خرید گوشی دست دوم باید به نکات مختلفی توجه داشته باشید که در مطلبی جداگانه به آن‌ها می‌پردازیم.

قبل از خرید گوشی به این نکات توجه کنید

3+
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
با افزایش محبوبیت این شبکه اجتماعی، بسیاری از کاربران به دنبال آشنایی بیشتر با این شبکه اجتماعی و نحوه استفاده از آن هستند. اولین سوال مهم این است: برنامه TikTok چیست؟ در ادامه شما را بیشتر با این شبکه اجتماعی آشنا می‌کنیم. برنامه تیک تاک | TikTok از محبوبیت بالایی در میان کاربران برخوردار است و یکی از پرطرفداراترین شبکه‌های اجتماعی محسوب می‌شود. برنامه تیک تاک | TikTok چگونه کار می‌کند؟ حال که شما را با برنامه تیک تاک آشنا کردیم، باید نحوه کار با آن را به شما آموزش دهیم. آیا باید برنامه TikTok را دانلود و نصب کرد؟ این مطلب را با پاسخ به این سوال که برنامه TikTok چیست، شروع کردیم و به معرفی ویژگی‌ها و امکانات آن پرداختیم.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز4 ماه قبل
اگر به دنبال گوش دادن به جدیدترین قطعات موسیقی باشید قطعا جمله «دانلود آهنگ» را در گوگل جستجو کرده‌اید و با صدها سایت برای این مهم مواجه می‌شوید که یکی از آنها «نوا» خواهد بود. همچنین رسانه «نوا» توانسته است با گردآوری نزدیک به ۱۰۰۰۰ قطعه موسیقی تبدیل به یک مرجع رسمی و معتبر برای دانلود آهنگ شود. مخاطبان می‌توانند قبل از دانلود آهنگ ابتدا آن را گوش دهند تا در صورت رضایت آن را دانلود نمایند. به طور مثال مخاطبان می‌توانند با مراجعه به صفحه «دانلود آهنگ‌های جدید مهدی یراحی» خواننده موسیقی پاپ بیش از ۴۰ تک آهنگ از این هنرمند را دریافت کنند و در جریان تمامی اخبار او قرار گیرند. علاقه مندان به موسیقی سنتی نیز می‌توانند به طور مثال با مراجعه به صفحه «دانلود آهنگ‌های جدید سینا سرلک» خواننده موسیقی سنتی کشور به بیش از ۳۰ تک آهنگ منتشر شده از سوی این هنرمند دسترسی داشته باشند.
رکنارکنا5 ماه قبل
به گزارش رکنا، من یک سفر ۱۴ روزه به ایران داشتم و طی این دو هفته به سراسر این کشور اعجاب انگیز سفر کردم. نکته جالب، اما این بود که ایران کاملا با آنچه من تصور می‌کردم متفاوت بود! برنامه سفر ما در ایران ترکیبی کامل از گشت و گذار بود به طوری که در جریان آن به تاریخی‌ترین شهر‌های ایران سفر کردیم. بگذارید به صراحت بگویم ایرانیان مهمان نواز، مهربان و فروتن‌ترین مردمی هستند که من در تمام سفرهایم به ۱۳۹ کشور جهان ملاقات کردم. اگر شما آجیل دوست دارید، باید بگویم ایران در واقع بزرگترین تولید کننده آجیل پسته در جهان است!
زوم‌جیزوم‌جی5 ماه قبل
چیزی که بیشتر از همه در مورد کمپین داستانی مدرن وارفر دوست داشتم، روایتی تاریک و واقع‌گرایانه از جنگ است که در آن شاهد هستیم. برگشت بخش داستانی در مدرن وارفر، به خودی خود خبر خوبی است. راستش را بخواهید، یکی از چیز‌هایی که راجع به بخش داستانی مدرن وارفر خیلی دوست نداشتم، وجود یک نوع سراسیمگی و عجله مخصوصا در پایان‌بندی آن است. اما پس از تمام کردن بخش داستانی مدرن وارفر، دو حالت بازی دیگر برای تجربه در دسترس‌تان خواهند بود. در این حالت هر تیم شامل دو بازیکن می‌شود و در نقشه‌ای کوچک به نبرد با یکدیگر مشغول می‌شوند.
مجله سخت‌افزارمجله سخت‌افزار5 ماه قبل
Clone یا کپی کردن تنها درمورد گوشی‌های موبایل و دنیای موبایل کاربرد ندارد و در برنامه‌های ویرایش عکس نیز واژه‌ای به نام Clone نیز وجود دارد که در عمل شما را در یک تصویر در چند نقطه مختلف عکس قرار می‌دهد. برای ساخت این نوع ویدیو‌ها نیاز به داشتن پیش زمینه یا نیاز پیشین ندارید و به راحتی می‌توانید ویدیو‌های خود را بسازید. اما برای اجرای این ویژگی بر روی ویدیو نیاز به برنامه‌ای به غیر از فوتوشاپ دارید و آن هم Adobe Premiere است. ایجاد عکس‌های Clone بسیار ساده‌تر از ویدیو می‌باشد، شما نیاز به دقت دقیق برای کنترل بین رنگ و سایه‌های محل ضبط خود ندارید. در ویدیو که امروز سخت افزار مگ برای شما آماده کرده است به راحتی می‌توانید هم در ادوبی پریمیر و هم در فوتوشاپ کپی‌های جذاب از خود بسازید.
خبرآنلاینخبرآنلاین5 ماه قبل
اگر به دنبال جایی برای یادگیری صفر تا صد آموزش سانترال پاناسونیک هستید ما به شما PBXSHOP. CO را پیشنهاد می‌کنیم. این آموزش‌ها و خدمات سایت می‌تواند تمامی مشکلات شما در زمینه‌ی آموزش سانترال را برطرف نماید. استفاده از نیروی متخصص در زمینه‌ی آموزش سانترالیکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این مرکز به عنوان بهترین مرکز آموزش سانترال پاناسونیک، استفاده از متخصصین این زمینه برای ارائه‌ی آموزش‌های لازم می‌باشد. فروشگاه اینترنتی سایتسایت pbxshop. co به عنوان یک فروشگاه آنلاین علاوه بر آموزش سانترال در زمینه فروش انواع کارت سانترال، تلفن سانترال و دیگر محصولات جانبی برای دستگاه‌های سانترال فعالیت می‌کنند. پکیج آموزش سانترال TDA به گونه‌ای تدوین شده است که افراد مبتدی و کسانی که هیچ آشنایی با دستگاه‌های سانترال ندارند نیز می‌تواند از آموزش‌های ارائه شده توسط اساتید استفاده نمایند.
فردا نیوزفردا نیوز6 ماه قبل
یک بازار رقابتی در سطح جهانی، یکی از مهمترین نکات برای توسعه دهندگان، ارائه اپلیکیشن‌ها و روش‌های بهتر برای ایجاد و رشد کسب و کار می‌باشد. یک بازار رقابتی در سطح جهانی، یکی از مهمترین نکات برای توسعه دهندگان، ارائه اپلیکیشن‌ها و روش‌های بهتر برای ایجاد و رشد کسب و کار می‌باشد. با ادغام تبلیغات و سئو سایت، همچنین روند طبیعی رشد کسب و کار می‌توانید، یک جریان جدید برای کسب درآمد ایجاد کنید و تجربه کاربری بهتری را ارائه دهید. قالب جدید تبلیغات اپلیکیشن‌ها، به شما این امکان را می‌دهد تا تبلیغات در گوگل را به کاربران نشان دهید. این قالب جدید تبلیغات به شما کمک می‌کند تا راه‌های جدیدی برای کسب درآمد را کشف کنید.

چرا پیش از کنکور باید در آزمون‌های آزمایشی شرکت کنیم؟

3+
برترین‌هابرترین‌ها6 ماه قبل
برترین‌هابرترین‌ها6 ماه قبل
حالا پس از تقریبا یک سال، این شرکت یک اپلیکیشن جدید به نام Threads عرضه کرده است. حالا پس از تقریبا یک سال، این شرکت یک اپلیکیشن جدید به نام Threads عرضه کرده است. در این اپلیکیشن می‌توانید تنها برای لیست کلوز فرند خود محتوا تولید کنید و با آن‌ها حرف بزنید و دیگر خبری از پست‌ها و دیگر استوری‌های اینستاگرام، نخواهد بود. در این حالت، اپلیکیشن Threads از موقعیت مکانی شما استفاده می‌کند تا استتوس‌تان را آپدیت کند. در نهایت، اپلیکیشن Threads برای همه کاربران و به صورت جهانی، روی اندروید و iOS عرضه شده است.

شرح تصویری دستاوردهای مرحله دوم عملیات «نصر من الله»

صدا و سیماصدا و سیما6 ماه قبل
نیرو‌های ما موفق شدند در این مراحل دستاورد‌های مهمی داشته باشند. سعی این بود که پایگاه‌های نیرو‌های خط مقدم دشمن تقویت شود و دشمن از این طریق نفوذ کند، اما نیروهایش در محاصره نیرو‌های ما گرفتار شدند و به خواست خدا طعم شکست را چشیدند. پیش از این گفتم که نیرو‌های ما راه را برای فرار برخی از مزدوران به سمت شهر نجران فراهم کرده بودند. به همین منظور آنانی که می‌پرسند ما اسلحه را از کجا می‌آوریم؟ با افتخار می‌گوییم منبع اول تامین سلاح ما، دشمن ماست. اما پس از فروپاشی خطوط پشت جبهه، نیرو‌های ما با نیرو‌های دشمن رودررو شدند و نظامیان سعودی را از این مناطق فراری دادند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴6 ماه قبل
ساعت ۲۴-اینستاگرام به‌ عنوان یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی دارای ویژگی‌های ناشناخته‌ای است که دانستن آن‌ها کار با این نرم افزار را بسیار آسان‌تر می‌کند. راه حل دوم آن است که مستقیما از یکی از پست‌های فرد مورد نظر بر روی سه نقطه سمت راست گوشه تصویر لمس کنید و از میان گزینه‌ها Turn On Post Notifications را انتخاب کنید. برای غیرفعال کردن اعلان‌های افراد نیز با استفاده از همین روش و انتخاب Turn Off Post Notifications استفاده کنید. رد کردن، توقف و بازگشت استوری‌هابرای رد کردن یک استوری می‌توان به لمس کشیده به چپ یا لمس کردن برروی آن استوری، به سراغ استوری بعدی بروید، همچنین برا توقف در یک استوری می‌توان با لمس و نگه‌داشتند بر روی آن، از رفتن استوری به مورد بعدی جلوگیری کرد، برای بازگشت به استوری قبلی نیز لازم است یک بار سمت چپ صفحه را لمس یا لمس کشیده به سمت چپ صفحه را انجام دهید. منبع: باشگاه خبرنگاران
تسنیمتسنیم6 ماه قبل
راه حل دوم آن است که مستقیما از یکی از پست‌های فرد مورد نظر بر روی سه نقطه سمت راست گوشه تصویر لمس کنید و از میان گزینه‌ها Turn On Post Notifications را انتخاب کنید. برای غیرفعال کردن اعلان‌های افراد نیز با استفاده از همین روش و انتخاب Turn Off Post Notifications استفاده کنید. پست‌های اینستاگرامی خود را جذاب‌تر کنیدتا حالا ویدیو‌های کوتاه تکرار شونده را دیدید؟ با این ترفند می‌توان ویدیوهای خنده‌دار و جالبی ساخت که پست‌های شما را بسیار جذاب‌تر از گذشته می‌کنند، برای تولید این ویدیو‌ها از نرم افزار بومرنگ استفاده کنید که توسط خود اینستاگرام ساخته شده و پس از ساخت ویدیو می‌توانید آن را به‌صورت مستقیم در اینستاگرام به اشتراگ بگذارید. رد کردن، توقف و بازگشت استوری‌هابرای رد کردن یک استوری می‌توان به لمس کشیده به چپ یا لمس کردن برروی آن استوری، به سراغ استوری بعدی بروید، همچنین برا توقف در یک استوری می‌توان با لمس و نگه‌داشتند بر روی آن، از رفتن استوری به مورد بعدی جلوگیری کرد، برای بازگشت به استوری قبلی نیز لازم است یک بار سمت چپ صفحه را لمس یا لمس کشیده به سمت چپ صفحه را انجام دهید. منبع: باشگاه خبرنگارانانتهای پیام/بازگشت به صفحه رسانه‌‌ها
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین6 ماه قبل
در این تکنولوژی یک هوش مصنوعی نرم‌افزاری با کمک الگوریتم‌های ترکیبی پردازش صدا و تصویر، ویدیویی را تولید می‌کند. هوش مصنوعی می‌تواند صورت یک سوژه (فرد اصلی) را روی چهره سوژه‌ای دیگر (فرد هدف) کپی کند. با این حال هرچه داده بیشتری در اختیار هوش مصنوعی قرار بگیرد، نتیجه بیشتر به واقعیت نزدیک خواهد بود. با اینکه این سیستم فعلا تنها برای تشخیص عکس‌ها کاربرد دارد، تیم تحقیقاتی تلاش دارد آن را برای تشخیص ویدیوها نیز بهینه کند. منتقدین هشدار می‌دهند اگر نتوانیم فیلم‌های جعلی را تشخیص دهیم، ممکن است به زودی مجبور شویم به آنچه می‌بینیم و می‌شنویم، بی‌اعتماد باشیم.

۱۳ قابلیت مخفی اینستاگرام که باید بدانید

6+
خبر فوریخبر فوری6 ماه قبل

۱۳ قابلیت مهم و مخفی اینستاگرام که باید بدانید

6+
ایران‌جیبایران‌جیب6 ماه قبل

۱۳ قابلیت مخفی اینستاگرام که باید بدانید

6+
برترین‌هابرترین‌ها6 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

اخبار فناوری