اخبار وینفرد شفر - آخرین و مهم ترین اخبار وینفرد شفر از خبرگزاری‌های ایران | خبری

وین

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 ساعت قبل
به گزارش مشرق، وینفرد شفر، سرمربی پیشین استقلال و فعلی بنی‌یاس امارات در واکنش به سلب میزبانی از تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: پرونده حقوقی من با باشگاه استقلال یک موضوع حرفه‌ای است اما موضوعی که قلبا برای من اهمیت دارد این است که من از لحظاتی که با مردم فوق‌العاده ایران بودم، لذت برده‌ام. او افزود: من ۱۰۰ درصد مطمئنم که ایران تمام کارهای لازم را برای حفظ بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا انجام می‌دهد. من امیدوارم تیم‌های ایرانی بتوانند در ورزشگاه‌های خودشان میزبان تیم‌های آسیایی باشند. باید بگویم بازی کردن در آزادی یک اتفاق ویژه است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
به گزارش مشرق، این روزها تیم بنی یاس امارات به دنبال پیدا کردن جانشین آیاندا پاتوسی است. وینفرد شفر سرمربی بنی یاس امارات از سران این باشگاه خواسته است تا پیدا کردن جانشین پاتوسی را به او واگذار کنند. به نظر می‌رسد بنی یاس هم با این موضوع مخالفتی نکرده است. شفر در اردوی تمرینی تیم بنی یاس، بازیکنان مدنظرش را بررسی می‌کند. آیاندا پاتوسی طبق نظر شفر در لیست مازاد این تیم قرار گرفت.
وانانیوزوانانیوز5 روز قبل
به گزارش وانانیوز، سیروس دین‌محمدی، همبازی فرهاد مجیدی در استقلال پذیرش مسئولیت این تیم را یک ریسک دانست و گفت: برای مجیدی آرزوی موفقیت دارم، ما روز‌های خوب و خاطرات زیادی داریم، اما شرایط استقلال هنوز عادی نشده و جمع کردن این حجم حاشیه واقعا سخت است. می‌توان گفت فتحی همراهان و کمک‌های مناسبی اطرافش جمع نکرد مثل یک سرمربی که اگر دستیاران قوی نداشته باشد صدمه می‌بیند. دین‌محمدی در خصوص عملکرد تیم امید گفت: شنیده‌ام تیم کره جنوبی در اردوی بلندمدت بوده است. شما فیزیک و چهره بازیکنان امید را ببینید از مو‌های سرشان گرفته تا تتو‌ها و بیرون انداختن عضلات! مدام دنبال توپ بودم تا برای او ارسال کنم، چون از فوتبال بازی کردنش لذت می‌بردم، اما در تیم امید بازیکنان خودشان را پوشش نمی‌دادند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 روز قبل
حالا با روی کار آمدن مجیدی این انتظار وجود دارد که استقلال بازهم ستاره‌سازی کند. در نهایت باشگاه استقلال موفق شد مهدی قائدی که هم‌اکنون از تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ برتر است را به خدمت بگیرد. قائدی بازیکنی بود که توسط منصوریان به سطح اول فوتبال ایران معرفی شد اما با هدایت استراماچونی به اوج فوتبال خود رسید. البته عارف غلامی هم توسط استراماچونی به سطح اول فوتبال ایران معرفی شد و نویدبخش یک مدافع خوب بود. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم ستاره جدید تیم تحت هدایت مجیدی چه کسی است؟ بازیکنی که هم ستاره آبی‌ها باشد و هم در عرصه ملی بتواند به تیم‌های ملی ما کمک کند.
روزنوروزنو5 روز قبل
علی جباری، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان از دوران بهرام افشارزاده با تغییرات مدیریتی در این باشگاه مشکلاتی ایجاد کرد و در نهایت با انتخاب امیرحسین فتحی به عنوان مدیرعامل تیشه به ریشه استقلال زد. پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: با وجود اینکه فتحی از مدیرعاملی استقلال استعفا کرد، اما در هیئت مدیره باشگاه همه کاره است. آقای وزیر ورزش، وقتی بهرام افشارزاده از مدیرعاملی استقلال کنار رفت، آیا در هیئت مدیره باقی ماند؟ آیا وقتی رضا افتخاری را از مدیرعاملی استقلال کنار گذاشتید، در هیئت مدیره ماند؟ مشخص نیست چرا فتحی که عامل بدبختی‌های استقلال است، همچنان در هیئت مدیره باقی مانده است. جباری در خصوص مطرح شدن گزینه‌هایی، چون پرویز مظلومی، محمد محمدی و سعید رمضانی برای سرپرستی تیم استقلال گفت: رمضانی کجای این فوتبال و استقلال بوده است؟ استقلال آنقدر بزرگ دارد که از وجودشان استفاده کند. استقلال این همه پیشکسوت دارد، چرا باید اسم ایشان مطرح شود؟ رمضانی در حد سرپرستی تیم استقلال نیست.
فوتبالیفوتبالی5 روز قبل
به گزارش فوتبالی، مهدی قائدی، اللهیار صیادمنش و سجادآقایی بازیکنانی هستند که استقلال در این چند سال به فوتبال ایران معرفی کرده است. حالا با روی کار آمدن مجیدی این انتظار وجود دارد که استقلال بازهم ستاره‌سازی کند. در نهایت باشگاه استقلال موفق شد مهدی قائدی که هم‌اکنون از تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ برتر است را به خدمت بگیرد. قائدی بازیکنی بود که توسط منصوریان به سطح اول فوتبال ایران معرفی شد اما با هدایت استراماچونی به اوج فوتبال خود رسید. حال باید منتظر بمانیم و ببینیم ستاره جدید تیم تحت هدایت مجیدی چه کسی است؟ بازیکنی که هم ستاره آبی‌ها باشد و هم در عرصه ملی بتواند به تیم‌های ملی ما کمک کند.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
وی افزود: فتحی تصور نمی‌کرد که استراماچونی در استقلال نتیجه بگیرد، چون پیش خودش فکر می‌کرد که این مربی رزومه آنچنان قوی ندارد، اما استقلال با او نتیجه گرفت و هواداران و بازیکنان پشت استراماچونی ایستادند. این مشکلات از وزارت ورزش آب می‌خورد که فتحی را به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب کرد. پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: با وجود اینکه فتحی از مدیرعاملی استقلال استعفا کرد، اما در هیئت مدیره باشگاه همه کاره است. آقای وزیر ورزش، وقتی بهرام افشارزاده از مدیرعاملی استقلال کنار رفت، آیا در هیئت مدیره باقی ماند؟ آیا وقتی رضا افتخاری را از مدیرعاملی استقلال کنار گذاشتید، در هیئت مدیره ماند؟ مشخص نیست چرا فتحی که عامل بدبختی‌های استقلال است، همچنان در هیئت مدیره باقی مانده است. جباری در خصوص مطرح شدن گزینه‌هایی چون پرویز مظلومی، محمد محمدی و سعید رمضانی برای سرپرستی تیم استقلال گفت:
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
بازیکن نیم فصل اول تیم فوتبال شهر خودرو، با عقدقراردادی به تیم فوتبال نساجی مازندران پیوست. این مهاجم که توانایی بالایی در نبردهای هوایی دارد و در دوئل‌های زمینی هم از قدرت حفظ توپ بالایی برخودار است، در استقلال موفق عمل نکرد و با پایان فصل به تیم شهر خودرو پیوست. باقری ۲۸ ساله، شروع خوبی در تیم جدیدش داشت ولی رفته رفته از مدار تفکرات یحیی گل محمدی و دستیارانش خارج شد تا یکی از بازیکنان لیست مازاد شهرخودرو لقب بگیرد. شهرخودرو که در پنجره زمستانی دو بازیکن یعنی حسن جعفری و میلاد سرلک را از نساجی مازندران به خدمت گرفته، حالا یکی از بازیکنان خود را در این تیم می‌بیند؛ بازیکن گیلانی ای که با در سال‌های ابتدایی فوتبالش برای داماش بازی می‌کرد و حالا با بازگشت به مازندران، برای مهم‌ترین تیم حال حاضر این استان به میدان خواهد رفت. حالا با حضور باقری در کنار بازیکنانی نظیر محمد عباس زاده، محمد قاضی، محمد مهدی نظری، علی شجاعی و رضا دهقانی، محمدرضا مهاجری شرایط بهتری در نیم فصل دوم مسابقات، در بخش تهاجمی خود خواهد داشت.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 هفته قبل
استقلالی‌ها سخت در تلاش بودند آیاندا پاتوسی را برای نیم‌فصل دوم به تیم‌شان برگردانند، اما موفق نشدند. به این ترتیب این بازیکن در حالی که سپاهان را هم مشتری خودش می‌دید راهی فولاد خوزستان شد. پاتوسی نیم‌فصل دوم لیگ هجدهم عملکرد بسیار خوبی در جمع آبی‌پوشان داشت، اما وینفرد شفر که رفت، او را هم با خودش به بنی‌یاس امارات برد. جالب است که هر چه بازیکن به درد نخور خارجی می‌گیریم، قراردادهای محکم طولانی با آنها می‌بندیم و ناچار می‌شویم برای خلاص شدن از شرشان کلی هم غرامت بدهیم، اما وقتی یک بازیکن خوب به تورمان می‌خورد، طرف را ظرف شش ماه از دست می‌دهیم. اگر مدیران ما واقعا «مدیر» بودند، پاتوسی الان با همان قرارداد ارزان اول باید در استقلال توپ می‌زد، نه اینکه با چند برابر قیمت دنبال برگرداندن او بروند و موفق هم نشوند.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
نمی‌دانیم وصف و شرح حال مجید را از کجا شروع کنیم و به کجا برسانیم و چه بگوییم و چه نگوییم. با همه این مقدمات نباید از مجید پذیرفت که در نسل‌های بعدی پستی را در استقلال بپذیرد که نافی ارزش‌های اوست. با این همه منطق نمی‌پذیرد که نامجو مطلق دستیاری سرمربی‌ای را بپذیرد که هرگز سابقه و کسوتی مثل او در فوتبال و مربیگری آن و حتی در صحنه بازیگری نداشته است. خود نامجو مطلق نیز در دنیای مربیگری تخم دوزرده‌ای نکرده و جامی را به‌دست نیاورده اما هرگز هدایت تیم‌های بزرگ و پرمهره به وی سپرده نشده است. رجحانی که البته وجود خارجی ندارد و اگر داشت نامجو مطلق به درجات و مراحلی نمی‌رسید که فرهاد هرگز به آنها نرسیده است و امروز هم از آنها دور به‌نظر می‌رسد.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
استراماچونی، وینفرد شفر، پاتوسی و ایجنتش، تیام، جپارف، نورافکن، مجید حسینی، امید ابراهیمی، صیادمنش، میلیچ، رحمتی، منتظری، سپاهان، آذری، هادی طباطبایی همه دروغ میگن، وگرنه فتحی جز راست نگفته!!!! خدایا به کجا پناه ببریم از دست این خائنین
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
کانون مربیان فوتبال باید با ورود به این موضوع از فدراسیون مطالبه کند و بخواهد که لااقل در شرایط کنونی کشور و وضعیت فعلی ارزهای خارجی، مانع از ورود مربیان و حتی بازیکنان خارجی به ایران شود. عجیب است که تیمی مانند شهرخودرو در مشهد مقدس که با هزینه بخش خصوصی اداره می‌شود سراغ مربی ایرانی رفته است. فراموش نکنیم در مرداد ماه که تیم والیبال جوانان کشورمان با مربی ایرانی قهرمان جام جهانی والیبال جوانان شد مقام معظم رهبری پیشنهاد دادند با تکیه بر توانایی مربیان ایرانی تیم‌های داخلی هم از مربیان خارجی استفاده نکنند. بی شک این مهم علاوه بر حفظ ارز در داخل کشور موجبات تحولی بزرگ در عرصه مربیان فوتبالی را هم در پی خواهد داشت. چون هر یک شفری که به ایران نیاید ۴، ۵ مربی همراهش هم نمی‌آیند و هر ایرانی که سرمربی تیمی شود ۴، ۵ مربی ایرانی را به همراهش سرکار می‌آورد.
ایسناایسنا1 هفته قبل
دو دلیل اساسی مانع از بازگشت بازیکن محبوب اهل آفریقای جنوبی به استقلال شد. یکی از این بازیکنان، آیاندا پاتوسی، بازیکن اهل آفریقای جنوبی است که نیم فصل پارسال عملکرد درخشانی در استقلال شفر داشت و به همین دلیل هواداران استقلال به شدت علاقه‌مند به بازگشت پاتوسی به این تیم هستند. دلیل اصلی برای انصراف استقلالی‌ها از جذب پاتوسی این است که وینفرد شفر، سرمربی فصل گذشته استقلال پس از حضور در بنی‌یاس اقدام به جذب پاتوسی کرد؛ بازیکنی که با هدایت او در استقلال توانست عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد. همانطور که انتظار می‌رفت پس حضور پاتوسی در بنی‌یاس، او به عنوان یکی از مهره‌های اصلی شفر معرفی شد به طوری که در پنج بازی ابتدایی بنی‌یاس تنها سه دقیقه بازی نکرد. همچنین شک دیگری که بازی نکردن پاتوسی در بنی‌یاس برای مسئولان نقل‌وانتقالاتی استقلال ایجاد کرده، عدم آمادگی فیزیکی این بازیکن است.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
آیاندا پاتوسی هافبک فصل قبل تیم استقلال با عقد قراردادی به مدت نیم‌فصل راهی تیم فولاد خوزستان شد تا وی را با پیراهن قرمز رنگ فولاد در لیگ ببینیم. بامداد امروز و در حالیکه کسی انتظارش را نداشت، آیاندا پاتوسی تایید نهایی را به باشگاه فولاد داد تا رسانه این باشگاه، خبر پیوستن این هافبک آفریقایی را منتشر کند. این هافبک خوش تکنیک که در نیم فصل اول مسابقات در تیم بنی یاس امارات حاضر بود، با باشگاه و همچنین سرمربی تیم وینفرد شفر به اختلاف رسید و در نهایت مجبور شد تا این تیم را ترک کند. با توافقی که فولاد با پاتوسی و باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی داشت، این بازیکن برای نیم‌فصل به تیم قرمزپوش اهواز پیوست و البته در صورت توافق طرفین، این قرارداد به مدت یکسال دیگر تمدید می‌شود. این اتفاق در حالی به وقوع پیوست که شنیده می‌شد تیم‌های سپاهان و استقلال به دنبال جذب این هافبک هستند اما پیش‌دستی باشگاه فولاد باعث شد که او را خیلی زود مال خود کنند تا هافبک سابق استقلال را در لیگ نوزدهم با پیراهن قرمز رنگ فولاد ببینیم، هواداران تیم اهوازی امیدوار هستند تا با آمدن او و البته ادامه این خریدها تیمشان روزهای خوبی را تجربه کند و به بالای جدول برسد.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، بامداد امروز و در حالیکه کسی انتظارش را نداشت، آیاندا پاتوسی تایید نهایی را به باشگاه فولاد داد تا رسانه این باشگاه، خبر پیوستن این هافبک آفریقایی را منتشر کند. این هافبک خوش تکنیک که در نیم فصل اول مسابقات در تیم بنی یاس امارات حاضر بود، با باشگاه و همچنین سرمربی تیم وینفرد شفر به اختلاف رسید و در نهایت مجبور شد تا این تیم را ترک کند. با توافقی که فولاد با پاتوسی و باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی داشت، این بازیکن برای نیم‌فصل به تیم قرمزپوش اهواز پیوست و البته در صورت توافق طرفین، این قرارداد به مدت یکسال دیگر تمدید می‌شود. این اتفاق در حالی به وقوع پیوست که شنیده می‌شد تیم‌های سپاهان و استقلال به دنبال جذب این هافبک هستند اما پیش‌دستی باشگاه فولاد باعث شد که او را خیلی زود مال خود کنند تا هافبک سابق استقلال را در لیگ نوزدهم با پیراهن قرمز رنگ فولاد ببینیم، هواداران تیم اهوازی امیدوار هستند تا با آمدن او و البته ادامه این خریدها تیمشان روزهای خوبی را تجربه کند و به بالای جدول برسد. طرح از: سینا حق‌پرست
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
ایران ورزشی: فرهاد مجیدی یک بار دیگر از نو سرمربی آبی‌های پایتخت شده و این امر پس از فترتی ۷ ماهه و دوری موقتی وی از استقلالی‌ها شکل گرفته است. زمامداری مرتبه اول فرهاد فقط پنج هفته طول کشید زیرا استقلال که او را در آخرین روزهای لیگ هجدهم به طور اضطراری جانشین وینفرد شفر معزول کرده بود، در پایان فصل تصمیم به جذب یک سرمربی جدید خارجی گرفت که منجر به آمدن و سپس رفتن آندره‌آ استراماچونی به شرح و روندی شد که می‌دانیم و می‌دانید. با این پیش فرضبا این اوصاف مجیدی در دوره دوم حضورش در مقام سرمربی استقلال با مسائلی به جز ترس از برکناری سریع و مجدد مواجه خواهد بود و یکی از این مسائل و دغدغه‌ها، نکات مالی است. نیروهای انسانی کافیاین همه دغدغه برای فرسوده شدن هر مربی و حتی افرادی بسیار کار‌آمدتر از مجیدی کفایت می‌کند اما وقتی به دل اتفاقات می‌زنی و در دریایی خروشان به حرکت در می‌آیی این حداقل بها و تقاصی است که باید بپردازی. این تستی است که نتیجه نهایی آن جایگاه قطعی و حتی نهایی فرهاد را در کار مربیگری روشن و تکلیف او را برای همیشه معلوم خواهد کرد.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
هافبک سابق استقلال به فولاد خوزستان پیوست. به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، آیاندا پاتوسی هافبک تکنیکی فصل گذشته استقلال و نیم‌فصل اول بنی‌یاس امارات، به فولاد خوزستان ملحق شد. این بازیکن اهل آفریقای جنوبی و ۲۷ ساله که سال گذشته از بهترین‌های استقلال در لیگ و آسیا بود، به مدت نیم فصل به فولاد پیوست. این انتقال در حالی انجام شد که باشگاه بنی‌یاس و وینفرد شفر سرمربی این تیم تمایلی به ادامه همکاری با پاتوسی نداشتند که دلیل آن ناآماده بودن این بازیکن ذکر شد.
روزنوروزنو1 هفته قبل
باشگاه استقلال پس از انتخاب فرهاد مجیدی به‌عنوان سرمربی جدید آبی‌پوشان، فعالیت خود را در فصل نقل‌وانتقالات نیم‌فصل خیلی زود آغاز کرد و با گزینه‌های اصلی لیست سرمربی آبی‌پوشان وارد مذاکره شد. ارسلان مطهری، مهاجم ذوب‌آهن اصفهان و آیاندا پاتوسی، هافبک آفریقایی بنی‌یاس امارات جزو اصلی‌ترین گزینه‌های استقلال بودند که توافقات اولیه با آن‌ها صورت گرفته و به‌زودی به تیم استقلال می‌پیوندند. مطهری مشکلی برای پیوستن به استقلال ندارد و پاتوسی نیز قرار است طی یکی دو روز آینده قراردادش را نهایی کند. پاتوسی در نیم‌فصل لیگ هجدهم به استقلال پیوست، اما پس از پایان فصل راهی بنی‌یاس امارات، تیم وینفرد شفر شد.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
همانطور که قبلا هم گفته شده بود، یکی از گزینه‌های خرید مجیدی آیاندا پاتوسی بازیکن فصل پیش استقلال بود. بنابر پیگیری‌ها، پاتوسی علاوه بر استقلال، مشتری جدی و دست به نقدی به نام فولاد خوزستان دارد. پاتوسی که در بنی یاس امارات، عملکرد سینوسی داشت، نیم فصل در این تیم دوام آورد و حتی با ساشا شفر و خود وینفرد شفر به مشکل خورد. البته پس از ناکامی‌های شفر با بنی یاس، مدیران باشگاه بنی یاس، ساشا شفر را از این تیم اخراج کردند، اما فعلا با شفر در حال مدارا کردن هستند. بنی یاس در حال حاضر از ۱۲ بازی ۱۱ امتیاز دارد و رده یازدهم لیگ برتر امارات که ۱۴ تیمی است قرار دارد.
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- در حالیکه خبرهایی مبنی بر توافق استقلال با آیاندا پاتوسی منتشر شده است، اما این توافق هنوز نهایی نشده و ممکن است پاتوسی سر از تیم دیگری دربیاورد. همانطور که قبلا هم گفته شده بود، یکی از گزینه‌های خرید مجیدی آیاندا پاتوسی بازیکن فصل پیش استقلال بود. طبق پیگیری‌های خبرنگار فوتبالی پاتوسی علاوه بر استقلال، مشتری جدی و دست به نقدی به نام فولاد خوزستان دارد. البته پس از ناکامی‌های شفر با بنی یاس، مدیران باشگاه بنی یاس، ساشا شفر را از این تیم اخراج کردند اما فعلا با شفر در حال مدارا کردن هستند. بنی یاس در حال حاضر از ۱۲ بازی ۱۱ امتیاز دارد و رده یازدهم لیگ برتر امارات که ۱۴ تیمی است قرار دارد.
وانانیوزوانانیوز1 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، علی جباری حامی فرهاد مجیدی است، ولی خشم خودش را از رفتار مدیرعامل سابق کتمان نمی‌کند. عده‌ای می‌گویند فرهاد مجیدی ریسک بزرگی کرد و آمد. الان یک عده حامی مجیدی هستند و عده دیگر طرفدار استراماچونی، ولی باید یادمان باشد که حالا دیگر فرهاد مجیدی سرمربی ماست. شما باید از وزیر بپرسید چرا همچنان او را حفظ کرده است؟ فتحی مدیرعامل استقلال نیست، ولی همچنان در هیئت‌مدیره کار خودش را می‌کند. سرمایه‌های اصلی استقلال هواداران هستند و وقتی یک مدیر که مردم او را نمی‌خواهند در هیئت مدیره باقی بماند، معنای آن هیچ چیزی نیست غیر از لج‌بازی با طرفداران استقلال.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
بعد از ثبت قرارداد اولین خرید زمستانی حالا طرفداران استقلال در انتظار معرفی خریدهای دیگر این باشگاه هستند، خریدهایی که برخی از آنها می‌تواند بمب خبری تلقی شود. به گزارش «ورزش سه»، ارسلان مطهری اولین خرید زمستانی استقلال و فرهاد مجیدی لقب گرفت. اما سوای از ساختار تهاجمی سرمربی جدید استقلال نیم نگاهی نیز به تقویت ساختار تدافعی خود دوخته به خصوص در پست دفاع میانی و چپ. اما در پست مدافع میانی فرهاد مجیدی سخت در تلاش برای بازگرداندن ستاره‌ای نام آشنا است، بازیکنی که در تابستان به شکلی غیرمنتظره از سوی مدیریت قبلی باشگاه کنار گذاشته شد. در این بین پژمان که هم زمان با امیر قلعه نویی و سپاهانی‌ها نیز مذاکراتی داشته حالا در دوراهی تهران و نصف جهان قرار گرفته گرچه استقلالی‌ها مدعی اند او بمب بعدی فرهاد مجیدی در پنجره زمستانی خواهد بود.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
خبرگزاری میزان: با جدایی آندره‌آ استراماچونی از استقلال، این باشگاه همچنان محل بروبیای افراد و مربیان مختلف باقی ماند. در فصل پانزدهم که پرسپولیس کم‌کم دوباره رنگ مدعی به خود گرفت و حتی نایب قهرمان لیگ برتر شد، پرویز مظلومی سرمربی استقلال بود. با شروع فصل شانزدهم مظلومی به دلیل کسب نتایج ضعیف، تیمش را ترک کرد و جای خود را به علیرضا منصوریان داد. در زمان حضور منصوریان روی نیمکت استقلال، پرسپولیس قهرمان لیگ شانزدهم شد. نکته جالب اینجاست که این بار پرسپولیس قهرمان نیم‌فصل شده و بعد از ۱۶ بازی در صدر جدول حضور دارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
در فصل پانزدهم که پرسپولیس کم‌کم دوباره رنگ مدعی به خود گرفت و حتی نایب قهرمان لیگ برتر شد، پرویز مظلومی سرمربی استقلال بود. با شروع فصل شانزدهم مظلومی به دلیل کسب نتایج ضعیف، تیمش را ترک کرد و جای خود را به علیرضا منصوریان داد. در زمان حضور منصوریان روی نیمکت استقلال، پرسپولیس قهرمان لیگ شانزدهم شد. نکته جالب اینجاست که این بار پرسپولیس قهرمان نیم‌فصل شده و بعد از ۱۶ بازی در صدر جدول حضور دارد. با این حال، اما مشخص نیست استقلال قرار است چه زمانی به آرامش برسد و با واژه ثبات آشتی کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
*تیم ملی؛ لطمه به اعتبار، وقت و پول مملکت! مردی که فاقد از توانایی‌های فنی اش که بازیکنان تیم ملی هم او را قبول نداشتند، در اولین موعد پرداخت حقوقش با عدم پرداخت پول، قید همراهی تیم ملی را زد تا سرانجام یک روز پیش از دیدار با عراق و دریافت حقوقش در اردوی تیم ملی حاضر شود. بدتر اینکه هنوز تیم ملی سرمربی ندارد و بعید نیست با ادامه این روند از دور اول مقدماتی جام جهانی و جام ملتهای آسیا هم صعود نکنیم! العینی که با شکست ۱-۶ همین استقلال غرور ایرانی جماعت را جریحه دار کرده بود پیش چشم هوادارانش دستانش را روبروی تیم مجیدی بالا برد و ۱-۲ باخت! در آخر هم کاری کرد تا وزارت امور خارجه، وزارت ورزش، بانک مرکزی و نمایندگان مجلس برای بازگرداندنش به تهران به تکاپو بیافتند، مردم در خیابانها تحصن کنند و شعار سربدهند.
جام نیوزجام نیوز1 هفته قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از رسانه اماراتی، آیاندا پاتوسی بازیکن مدنظر تیم فوتبال استقلال تهران و فرهاد مجیدی، که به تازگی در لیست خروجی تیم بن یاس امارات قرار دارد مورد توجه چند تیم اماراتی قرار گرفته است. به گفته وینفرد شفر سرمربی تیم بن یاس، پاتوسی اضافه وزن زیادی دارد و آنطور که باید در زمین دوندگی ندارد بنابراین بهتر است تیم را ترک کند. از طرفی با خروج پاتوسی از بن یاس برخی تیم‌ها در لیگ فوتبال امارات خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن هستند. گفته می‌شود برخی باشگاه‌های اماراتی با این بازیکن مذاکراتی داشته و ممکن است پاتوسی در لیگ امارات ماندنی شود. از تیم‌های استقلال تهران و فولاد خوزستان به عنوان جدی‌ترین مشتریان پاتوسی نام برده می‌شود.
ایلناایلنا1 هفته قبل
هافبک فصل گذشته تیم استقلال تهران طی روزهای آینده دوباره به این تیم برمی‌گردد. آیاندا پاتوسی به عنوان یکی از بهترین بازیکنان فصل گذشته تیم استقلال تهران یکی از اسامی سرشناس لیست مجیدی پس از بازگشت به استقلال بود و در این راستا مذاکرات باشگاه با این بازیکن آفریقایی مثبت بود و طرفین به توافق اولیه دست یافته‌اند. قرار است پاتوسی به زودی به تهران سفر کند تا برای توافق نهایی و عقد قرارداد رسمی با آبی پوشان اقدام کند. با پایان همکاری پاتوسی و ینی یاس او مشکلی برای امضای قرارداد جدیدی برای بازگشت به استقلال نخواهد داشت. دیگر خرید تیم استقلال که او هم قرار است به زودی برای امضا قرارداد رسمی به تهران سفر کند، امیر ارسلان مطهری است.
جام نیوزجام نیوز1 هفته قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز و به نقل از تسنیم، باشگاه استقلال پس از انتخاب فرهاد مجیدی به‌عنوان سرمربی جدید آبی‌پوشان، فعالیت خود را در فصل نقل‌وانتقالات نیم‌فصل خیلی زود آغاز کرد و با گزینه‌های اصلی لیست سرمربی آبی‌پوشان وارد مذاکره شد. ارسلان مطهری، مهاجم ذوب‌آهن اصفهان و آیاندا پاتوسی، هافبک آفریقایی بنی‌یاس امارات جزو اصلی‌ترین گزینه‌های استقلال بودند که توافقات اولیه با آنها صورت گرفته و به‌زودی به تیم استقلال می‌پیوندند. مطهری مشکلی برای پیوستن به استقلال ندارد و پاتوسی نیز قرار است طی یکی دو روز آینده قراردادش را نهایی کند. پاتوسی در نیم‌فصل لیگ هجدهم به استقلال پیوست، اما پس از پایان فصل راهی بنی‌یاس امارات، تیم وینفرد شفر شد.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
مشاور سرپرست مدیرعاملی استقلال می‌گوید که پاتوسی در فهرست خرید این تیم حضور دارد. بهرام امیری، مشاور سرپرست مدیرعاملی استقلال در حاشیه نخستین تمرین آبی‌پوشان با فرهاد مجیدی اظهار کرد: ما با پنج بازیکن خارجی در حال مذاکره هستیم که از بین آن‌ها دو نفر را انتخاب می‌کنیم. یکی از بازیکنان پاتوسی است که در حال مذاکره با او هستیم. مشاور سرپرست مدیرعاملی استقلال در پایان در پاسخ به این سوال که آیا اسامی‌ که به عنوان فهرست خرید استقلال مطرح هستند، درست است؟ گفت: هیچ کدام از افرادی که اسامی‌شان شایسته است، در لیست فرهاد مجیدی نیستند. پاتوسی در حال حاضر با قراردادی قرضی در عضویت بنی‌یاس امارات، تیم تحت هدایت وینفرد شفر است و استقلالی‌ها برای به خدمت گرفتن او باید با باشگاه کیپ‌تاون آفریقای جنوبی مذاکره کنند.

به انتهای لیست رسیدید