پاتوسی

پاتوسی

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
آیاندا پاتوسی هافبک آفریقایی خوش تکنیک فولاد خوزستان در اولین تمرین این تیم در اهواز حضور یافت. تیم فولاد خوزستان روز گذشته در دیداری تدارکاتی به مصاف پیکان در تهران رفت و در نهایت دو تیم با نتیجه دو بر دو به تساوی رسیدند. امروز نیز تمرین فولادی‌ها در زمین شماره یک این باشگاه انجام شد و نکته جالب آن حضور آیاندا پاتوسی هافبک تازه وارد این تیم بود که روز گذشته به ایران آمد و در تست‌های پزشکی شرکت کرد و امروز نیز اولین تمرین خود را با فولادمردان انجام داد.
نودنود1 روز قبل
هافبک جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان در تمرینات امروز این تیم حضور پیدا کرد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، آیاندا پاتوسی پس از اینکه روز گذشته (چهارشنبه) در تست‌های پزشکی باشگاه فولاد خوزستان شرکت کرد، از امروز در تمرینات این تیم در اهواز حاضر شد. پاتوسی با قراردادی قرضی تا پایان فصل به فولاد پیوسته است.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- هافبک جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان در تمرینات امروز این تیم حضور پیدا کرد. به گزارش تسنیم، آیاندا پاتوسی پس از اینکه روز گذشته (چهارشنبه) در تست‌های پزشکی باشگاه فولاد خوزستان شرکت کرد، از امروز در تمرینات این تیم در اهواز حاضر شد. پاتوسی با قراردادی قرضی تا پایان فصل به فولاد پیوسته است.
ایلناایلنا1 روز قبل
خرید زمستانی تیم فولاد خوزستان در تمرینات این تیم شرکت کرد. به گزارش ایلنا، آیاندا پاتوسی پس از اینکه روز گذشته در تست‌های پزشکی باشگاه شرکت کرد، از امروز در تمرینات تیم در اهواز حاضر شد. پاتوسی که در بازگشت به لیگ ایران به تیم استقلال تهران نزدیک بود از امروز در جمع شاگردان جواد نکونام حضور یافت تا به صورت رسمی کارش را آغاز کند.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- هافبک جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان در تمرینات امروز این تیم حضور پیدا کرد. به گزارش فوتبالی، آیاندا پاتوسی پس از اینکه روز گذشته (چهارشنبه) در تست‌های پزشکی باشگاه فولاد خوزستان شرکت کرد، از امروز در تمرینات این تیم در اهواز حاضر شد. پاتوسی با قراردادی قرضی تا پایان فصل به فولاد پیوسته است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
خبرورزشی: آیاندا پاتوسی پس از اینکه روز گذشته در تست‌های پزشکی باشگاه شرکت کرد، از امروز در تمرینات تیم در اهواز حاضر شد. پاتوسی که در بازگشت به لیگ ایران به تیم استقلال تهران نزدیک بود از امروز در جمع شاگردان جواد نکونام حضور یافت تا به صورت رسمی کارش را آغاز کند.
ایلناایلنا1 روز قبل
در این گزارش عملکرد مدعیان لیگ نوزدهم در نقل و انتقالات زمستانی را بررسی کرده‌ایم. فولاد و صنعت نفت برخلاف همصنعت نفت آبادان هیچ خریدی در تعطیلات زمستانی نداشت. تراکتور که در ابتدای فصل با سر و صدای زیاد در فصل نقل و انتقالات حاضر شده بود، در تعطیلات زمستانی فعلا فقط یک بازیکن خریده است. ابوالفضل رزاقپور، یوکیا سوگیتا، کوین فورچونه و سید احمد موسوی جدا شده‌های تراکتور در تعطیلات زمستانی هستند. پیکانی‌ها که توانستند شهریار مغانلو را حفظ کنند، ۳ بازیکن جذب کرده‌اند و یک بازیکن از جمع آن‌ها جدا شده است.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، تیم فولاد خوزستان روز گذشته در دیداری تدارکاتی به مصاف پیکان در تهران رفت و در نهایت دو تیم با نتیجه دو بر دو به تساوی رسیدند. امروز نیز تمرین فولادی‌ها در زمین شماره یک این باشگاه انجام شد و نکته جالب آن حضور آیاندا پاتوسی هافبک تازه وارد این تیم بود که روز گذشته به ایران آمد و در تست‌های پزشکی شرکت کرد و امروز نیز اولین تمرین خود را با فولادمردان انجام داد.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
در این گزارش عملکرد مدعیان لیگ نوزدهم در نقل و انتقالات زمستانی را بررسی کرده‌ایم. تراکتور که در ابتدای فصل با سر و صدای زیاد در فصل نقل و انتقالات حاضر شده بود، در تعطیلات زمستانی فعلا فقط یک بازیکن خریده است. ابوالفضل رزاقپور، یوکیا سوگیتا، کوین فورچونه و سید احمد موسوی جدا شده‌های تراکتور در تعطیلات زمستانی هستند. نساجی مازندران ۳ بازیکن جذب کرده و ۵ بازیکن از جمع آن‌ها جدا شده‌ است. پیکانی‌ها که توانستند شهریار مغانلو را حفظ کنند، ۳ بازیکن جذب کرده‌اند و یک بازیکن از جمع آن‌ها جدا شده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، آیاندا پاتوسی هافبک جدید تیم فولاد که از تیم بنی‌یاس امارات به جمع قرمزپوشان اهوازی پیوسته، بامداد امروز وارد ایران شد. او پس از پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی برای حضور در تمرینات تیم فوتبال فولادخوزستان راهی اهواز شد. این بازیکن از فردا (پنجشنبه) در تمرینات تیم فوتبال فولاد خوزستان شرکت خواهد کرد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین2 روز قبل
پیام خوزستان - اهواز - نمایندگان خوزستان با شروع فصل نقل و انتقالات لیگ برتر از فرصت استفاده کرده و تغییراتی در تیمشان اعمال کردند. مهدی زبیدی، آرمان قاسمی، امید سینگ، احسان تاییدی، احمد گوهری، محمدامین اسدی و محمدعلی صفیا بازیکنانی هستند که با تشخیص تارتار به جمع زردپوشان نفت مسجدسلیمان اضافه شدند. تیم فولاد خوزستان دیگر نماینده استان در لیگ برتر از غافله نقل و انتقالات زمستانی جا نماند و چند بازیکن جدید به خدمت گرفت ضمن اینکه سه بازیکن خود را از دست داد. فولادی‌ها که هنوز به دنبال جذب بازیکن هستند به دنبال جذب یک مهاجم آسیایی در تیم خود هستند تا خط هجومی خود را قدرتمندتر کنند. زمان فصل نقل و انتقالات اکنون به پایان رسیده و نفتی‌ها دیگر مجاز به جذب بازیکن نیستند و تنها می‌توانند اقدام به جذب بازیکن سهمیه آزاد کنند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین2 روز قبل
ایلناایلنا2 روز قبل
آیاندا پاتوسی هافبک جدید تیم فولاد که از تیم بنی‌یاس امارات به جمع قرمزپوشان اهوازی پیوسته، بامداد امروز وارد ایران شد. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، آیاندا پاتوسی به همراه مرادی دکتر تیم فولاد خوزستان برای انجام تست‌های پزشکی راهی ایفمارک شده تا در صورت تایید نهایی، قراردادش با سرخ‌پوشان اهوازی در هیات فوتبال ثبت شود و مشکلی برای حضور در مسابقات نیم‌فصل دوم همراه با فولادی‌ها نداشته باشد. این هافبک خوش تکنیک آفریقایی پس از بازگشت تیم به اهواز در تمرینات سرخ‌پوشان حاضر خواهد شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 روز قبل
سپاهان در پنجره نقل و انتقالات نیم‌فصل، سروش رفیعی، مهدی ترکمان و محمد طیبی را به خدمت گرفتند و با حامد بحیرایی و مهدی رحیمی نیز قطع همکاری کردند. سروش رفیعی اما بهترین خرید سپاهان در نیم‌فصل دوم است. نیمکت صد درصد پرسپولیسیگابریل کالدرون پس از آنکه تیمش را قهرمان نیم‌فصل کرد، راهی کشورش شد و دیگر به تهران بازنگشت. دست‌ خالی ذوب‌آهن در نقل و انتقالاتسبزهای اصفهان نیم‌فصل اول را با منصوریان آغاز کردند، اما نتوانستند نتایج خوبی به دست آورند. ماشین‌سازان هرچند در زمین‌ بازی خوب بودند، در بازار نقل و انتقالات ضعیف عمل کردند و بدون توافق با هیچ بازیکنی وارد نیم‌فصل دوم می‌شوند.

ایبینی و اوساگوآنا؛ ستاره‌های خاموش نیجریه‌ای در تهران

4+
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
سپاهان: تقویت دیوار بتنیسپاهانی‌ها در شرایطی وارد نقل‌وانتقالات زمستانی شدند که هدف‌شان رفع حداکثری نقاط ضعف و ورود به دور برگشت با قدرت هرچه بیشتر بود. ذوب‌آهن این تیم در نیم‌فصل محمدی‌مهر را جذب کرده و بازیکنان نامدار زیادی ازجمله مطهری، فخرالدینی، خلعتبری و نیک‌نفس را از دست داد. نکته‌های مهم؛ اسماعیلی‌فر، ناکام بزرگمحمد قاضی، مهاجم نساجی قائمشهر در آخرین ساعات نقل‌وانتقالات قرارداد خود را با این تیم یکطرفه فسخ کرد. همچنین ایبینی بازیکن مدنظر تیم استقلال تست‌های پزشکی را پشت‌سر گذاشت. در ساعات پایانی پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی انتقال دانیال اسماعیلی‌فر به پرسپولیس، سپاهان یا هر تیم دیگری هم منتفی شد تا ناکام بزرگ این بازار در نیم‌فصل بازیکن ذوب‌آهن باشد.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، موسی کولیبالی، مدافع آفریقایی فولاد، با شروع دور جدید تمرینات سرخپوشان همراه با دیگر بازیکنان این تیم استارت زد، ولی بعد از چند روز به دلیل بیماری فرزندش تمرینات را ترک کرد. غیبت وی طبق هماهنگی با جواد نکونام سرمربی تیم است و قرار است کولیبالی به‌زودی در تمرینات شرکت کند. آیاندا پاتوسی هافبک جدید فولاد هم هنوز در تمرینات این تیم شرکت نکرده است. این بازیکن به فولادی‌ها پیغام داده است که ظرف یکی دو روز آینده به اهواز می‌آید تا تمریناتش را آغاز کند. انتهای پیام/
نودنود3 روز قبل
استقلال و پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی شبیه به هم رفتار کرده‌اند. در این گزارش عملکرد مدعیان لیگ نوزدهم در نقل و انتقالات زمستانی را بررسی کرده‌ایم. مرتض آقاخان، میلاد باقری و سجاد آقایی سه خروجی استقلال در نیم فصل بوده‌اند. ابوالفضل رزاقپور، یوکیا سوگیتا، کوین فورچونه و سید احمد موسوی جدا شده‌های تراکتور در تعطیلات زمستانی هستند. پیکانی‌ها که توانستند شهریار مغانلو را حفظ کنند، ۳ بازیکن جذب کرده‌اند و یک بازیکن از جمع آن‌ها جدا شده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
سپاهان قلعه‌نویی پرمهره‌تر شدسپاهان پرمهره بر خلاف پرسپولیس بیش از آنکه بازیکن از دست بدهد، جذب کرد. به نظر می‌رسد قلعه‌نویی که در خرید بازیکن تبحر دارد، تنها در پست‌هایی که نیاز به تیمش نیاز به ترمیم داشت، بازیکن جذب کرده است. آنها یحیی گل‌محمدی سرمربی خود را از دست دادند، ۵ بازیکن جذب کردند و ۷ بازیکن هم از دست دادند. آنها ۵ بازیکن جذب کردند و ۲ بازیکن از دست دادند. تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هم تنها تیمی بود که هیچ فعالیتی در بازار نقل‌وانتقالات نیم‌فصل لیگ نوزدهم نداشت.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
به گزارش مشرق، این روزها تیم بنی یاس امارات به دنبال پیدا کردن جانشین آیاندا پاتوسی است. وینفرد شفر سرمربی بنی یاس امارات از سران این باشگاه خواسته است تا پیدا کردن جانشین پاتوسی را به او واگذار کنند. به نظر می‌رسد بنی یاس هم با این موضوع مخالفتی نکرده است. شفر در اردوی تمرینی تیم بنی یاس، بازیکنان مدنظرش را بررسی می‌کند. آیاندا پاتوسی طبق نظر شفر در لیست مازاد این تیم قرار گرفت.
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
فرشاد احمدزاده، زبیر نیک نفس، پاتوسی و سینا زامهران چهار خرید قرمزهای اهواز در نقل و انتقالات زمستانی هستند. به گزارش «ورزش سه»، قرمزهای اهواز با جواد نکونام در نیم‌فصل اول نتیجه خوبی کسب کردند و با ۲۴ امتیاز در رده هفتم قرار گرفتند. تیم فولاد با خرید چهار بازیکن درصدد است تا در نیم‌فصل دوم برای حضور در بالای جدول بجنگد و بتواند در صورت امکان سهمیه آسیایی بگیرد. بازیکنان ورودی فولادخوزستان: آیاندا پاتوسی، سینا زامهران، محمد زبیر نیک‌نفس و فرشاد احمدزادهبازیکنان خروجی: میثم دورقی، انس بنی‌یاسین و روح‌الله سیف الهیلیست بازیکنان تیم فولاد خوزستان: شهاب گردان، احسان مرادیان، ایوب والی، میلاد بدرقه، فرزاد جعفری، سینا مریدی، صابر حردانی، سعادت حردانی، محمد آبشک، محمد قاسمی نژاد، مجتبی نجاریان، احمد عبدالله زاده، شیمبا، مهرداد هدایتیان، وحید نامداری، عارف آقاسی، سینا زامهران، فرشاد احمدزاده، آیاندا پاتوسی، محمد زبیر نیک‌نفس، حسن بیت سعید، عباس بوعذار، وحید حیدریه، موسی کولیبالی و ابراهیم سلجوقی.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
خبرگزاری میزان- استقلال در فصل نقل‌وانتقالات با مطهری، ایبینی و یک مدافع کامرونی به توافق رسید و در نهایت مرتضی آقاخان و میلاد باقری را از دست داد تا برای ادامه بازی‌ها بالانس شود. طبق گفته منزوی یک مدافع کامرونی طی چند روز آینده وارد تهران خواهد شد تا با باشگاه قرارداد ببند. دیگر بازیکن مازاد باشگاه استقلال در خط میانی مرتضی آقاخان بود که به سایپا پیوست. خط حمله: اما مهم‌ترین خرید استقلال در نیم فصل، ارسلان مطهری است. در نهایت استقلال نقل‌وانتقالات نیم فصل را با دو خروجی (آقاخان و باقری) و با سه ورودی (مطهری، ایبینی و مدافع کامرونی) به پایان رساند.
ایلناایلنا3 روز قبل
پنجره زمستانی نقل و انتقالات لیگ برتر شب گذشته بسته شد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پنجره زمستانی نقل و انتقالات شب گذشته بسته شد و تیم‌ها تا ساعت ۲۴ فرصت داشتند تغییرات مورد نظر خود را انجام دهند. بازیکنان آزاد همچنان می‌توانند با تیم‌های جدید قرارداد امضا کنند. پرسپولیسورودی: کریستین اوساگونا، آنتونی استوکس (احتمالی) خروجی: جونیور براندائو، آدام همتی، فرشاد احمدزاده، امیر روستایی، حسین ماهینیسپاهانورودی: محمد طیبی، مهدی ترکمان، سروش رفیعیخروجی: مهدی رحیمی، حامد بحیرایی، ابوالفضل عکاشه، تراکتورورودی: میلاد فخرالدینیخروجی: ابوالفضل رزاقپور، سوگیتا، کوین فورچونه، سید احمد موسویصنعت نفتورودی: -خروجی: -استقلالورودی: ارسلان مطهری، برنی ایبینی (احتمالی) خروجی: مرتضی آقاخان و میلاد باقری، سجاد آقایی (احتمالی) شهر خودروورودی: میلاد سرلک، حسن جعفری، روح‌الله سیف‌اللهی، محمدرضا خلعتبریخروجی: روح‌الله باقری، رضا صدری، سینا زامهران، یونس شاکری، سروش رفیعی، حسین منادی، فرشاد محمدی‌مهرفولادورودی: سینا زامهران، آیاندا پاتوسی، محمدزبیر نیک نفس، فرشاد احمدزادهخروجی: انس بنی یاسین، روح‌الله سیف‌اللهی، میثم دورقینفت مسجد سلیمانورودی: مهدی زبیدی، آرمان قاسمی، امید سینگ، محمدامین اسدی، محمدعلی صفا، احسان تاییدی، احمد گوهریخروجی: محمد طیبی، فرزاد حاتمی، میلاد خداییماشین‌سازیورودی: -خروجی: احمد زنده‌روح، سامان نریمان جهانذوب آهنورودی: مهدی خلیل، فرشاد محمدی‌مهر، سجاد آقایی (احتمالی) خروجی: ماکولی کریستانتوس، بوی باکر، ارسلان مطهری، میلاد فخرالدینی، محمدرضا خلعتبریپارس جنوبیورودی: میلاد باقری، امین منوچهری، فرید محمدزاده، آدام همتی، میلاد خداییخروجی: مهدی ترکمان، احسان تاییدیسایپاورودی: خالد شفیعی، محمدصادق بارانی، مرتضی آقاخان، حسین منادیخروجی: احمد گوهریپیکانورودی: دانیال ماهینی، محمد ابراهیمی و آرام ایراپتیانخروجی: اسماعیل شریفاتگل‌گهرورودی: یونس شاکری، احمد زنده‌روح، سید احمد موسوی، رضا علیاری، میلاد کمندانیخروجی: فرشاد بیابانی، شاهین عباسیان، پیمان نامور، مهدی زبیدی، پدرام قاضی‌پورشاهین شهرداریورودی: ابوالفضل رزاقپور، سجاد مشکل‌پور، حامد محمودی، سجاد حیدری، اسماعیل شریفات، میثم دورقیخروجی: ابوالفضل درویشوند، سعید کریمی، محمد صادق بارانی
ایلناایلنا3 روز قبل
استقلال تهران در نقل و انتقالات زمستانی اگرچه در خط حمله عملکرد موفقی داشت اما موفق به خرید مدافع و یک دروازه‌بان مطمئن نشده است. درمجموع بررسی ورودی و خروجی‌های استقلال نشان می‌دهد غیر از خط حمله در سایر بخش‌ها تیم نه‌تنها تقویت نشده که ضعیف‌تر هم شده‌اند! خط حملهتا چند روز پیش اوضاع خط حمله استقلال که تا پایان هفته هفدهم با ۳۳ گل زده با اختلاف صاحب بهترین خط حمله لیگ است چندان خوب نبود. خط حمله استقلال نسبت به نیم‌فصل اول نه‌تنها ضعیف‌تر نشد که اوضاع‌واحوال بهتری هم پیدا کرد. درمجموع تراز ورودی و خروجی استقلال در خط حمله تا به اینجا مثبت است.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
استقلال تهران در نقل و انتقالات زمستانی اگرچه در خط حمله عملکرد موفقی داشت اما موفق به خرید مدافع و یک دروازه‌بان مطمئن نشده است. درمجموع بررسی ورودی و خروجی‌های استقلال نشان می‌دهد غیر از خط حمله در سایر بخش‌ها تیم نه‌تنها تقویت نشده که ضعیف‌تر هم شده‌اند! خط حملهتا چند روز پیش اوضاع خط حمله استقلال که تا پایان هفته هفدهم با ۳۳ گل زده با اختلاف صاحب بهترین خط حمله لیگ است چندان خوب نبود. خط حمله استقلال نسبت به نیم‌فصل اول نه‌تنها ضعیف‌تر نشد که اوضاع‌واحوال بهتری هم پیدا کرد. درمجموع تراز ورودی و خروجی استقلال در خط حمله تا به اینجا مثبت است.
ایرناایرنا3 روز قبل
به گزارش ایرنا با اعلام باشگاه فولاد خوزستان در لحظات آخر از زمان تعیین شده برای فصل نقل و انتقالات زمستانی، تیم فولاد برای تقویت خود در نیم‌فصل دوم لیگ برتر با احمدزاده به توافق رسید. قرارداد احمدزاده ۲۷ ساله با باشگاه فولاد تا پایان فصل است. این بازیکن علاوه بر پرسپولیس سابقه بازی در تیم‌های اسلاسک لهستان، تراکتور و پارسه تهران را در کارنامه دارد. حضور این بازیکن تکنیکی در کنار پاتوسی باعث تقویت خط هجومی فولاد خواهد شد. تیم فولاد در هفته هفدهم رقابت‌ها میزبان تیم استقلال در اهواز خواهد بود.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
عجیب اینکه در مجادله کلامی بین آذری و مدیران استقلال، هواداران این تیم از آذری حمایت کرده‌اند و آرزو کرده‌اند که یکی مثل او مدیرعامل باشگاه‌شان بود! او قبل از این هم چند بار در باشگاه ذوب‌آهن اقداماتی انجام داده بود که پرسپولیس و استقلال را به دردسر انداخته بود. "، اما سعید آذری با پیگیری‌های خود موفق شد حکم محرومیت صادقیان را در آستانه بازی حساس پرسپولیس و سپاهان بگیرد. با این‌حال، وضعیت بحرانی استقلال و البته تماس وزیر ورزش و جوانان با سعید آذری و توصیه او برای انتقال تبریزی به استقلال باعث شد تا آذری کوتاه بیاید. در آخرین ماجرا هم، هواداران استقلال با وجود از دست دادن آیاندا پاتوسی، هیچ مشکلی با آذری پیدا نکرده‌اند و در مجادله او با مدیران باشگاه استقلال، طرف آذری را گرفته‌اند!

به انتهای لیست رسیدید