پارس جم جنوبی

پارس جم جنوبی

ایلناایلنا3 روز قبل
سرمربی پارس جم با فعالیت در پنجره زمستانی سعی داشته تیم مورد نظرش را برای نیم فصل دوم بسازد. یکی از نقاطی که افاضلی سعی داشت در آن ترمیم ایجاد کند خط دفاع بود. در خط هافبک هم آدام همتی، بازیکن جوان پرسپولیس جذب شده که خرید خوبی برای پارس جم به حساب می‌آید. در نهایت در خط حمله هم امین منوچهری به عنوان مهاجم بلند زن جذب پارس شد. فصل قبل پارس جم فرزاد حاتمی را در این پست در اختیار داشت و در نیم فصل نخست هم احسان تاییدی مهاجم پارس بود که از این تیم جدا شد و حالا منوچهری می‌تواند به کمک سبک بازی افاضلی در پارس بیاید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پارس جم جنوبی گفت: اگر قرار است با داورانی که اشتباه می‌کنند برخورد شود، باید شرایط برای همه یکسان باشد. *در یک ماه گذشته بازی تیم پارس جنوبی خارج از خانه بود و بازی با پیکان که عقب افتاد. *در بازی پارس جنوبی با شاهین بوشهر تصمیمات داور حمید حاج‌ملک در مورد اعلام پنالتی و اخراج بازیکن شاهین صحیح بود. *اگر قرار است با داورانی که اشتباه می‌کنند برخورد شود باید شرایط برای همه یکسان باشد. *نباید سیاست برخورد و جریمه یک بام و دو هوا باشد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم‌های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و پارس جم جنوبی در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر، از ساعت ۱۵:۰۰ امروز (جمعه) و به قضاوت حمید حاج ملک در ورزشگاه شهید مهدوی به مصاف هم رفتند که نیمه نخست با تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید. حسین مالکی در دقیقه ۲۲ تنها گل شاهین شهرداری را وارد دروازه فرناندودخسوس کرد. در طرف مقابل هم محمد نوری (۳۶- از روی نقطه پنالتی) گل تساوی تیمش را به ثمر رساند. پارس جنوبی جم تا پیش از این بازی با ۸ امتیاز در رده چهاردهم و شاهین بوشهر با ۳ امتیاز در جایگاه شانزدهم ایستاده‌اند. انتهای پیام/
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشمصاحبۀ جنجالی گابریل کالدرون علیه باشگاه استقلال در ارتباط با رقم خوردن نتایج خارج از زمین نبرد و اشارۀ مستقیم به دیدار پرحاشیه این تیم برابر پارس جم جنوبی و اشتباهات فاحش داوری، دردسری بزرگ را برای خود ایجاد کرد تا آبی‌های تهران به دنبال برخورد با او، رسما شکایتی بلند بالا را علیه‌اش تنظیم نمایند.
جام نیوزجام نیوز2 ماه قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، مصاحبۀ جنجالی گابریل کالدرون علیه باشگاه استقلال در ارتباط با رقم خوردن نتایج خارج از زمین نبرد و اشارۀ مستقیم به دیدار پرحاشیه این تیم برابر پارس جم جنوبی و اشتباهات فاحش داوری، دردسری بزرگ را برای خود ایجاد کرد تا آبی‌های تهران به دنبال برخورد با او، رسما شکایتی بلند بالا را علیه‌اش تنظیم نمایند. به نوشته سایت‌های خبری، منابع موثق خبری نزدیک به باشگاه استقلال مدعی شده‌اند که مدیران آبی‌ها با الگوگیری از نحوۀ برخورد با لیونل مسی در ماجرای ایجاد اتهام علیه برگزار کنندگان کوپا آمریکا در کشور برزیل و محکوم شدن وی به ۳ ماه ممنوعیت از فعالیت‌های فوتبالی در آرژانتین، کالدرون نیز با چنین حکمی باید روبرو شود.
روزنوروزنو2 ماه قبل
وزبه چشمی مدافع کلیدی استقلال که بازگشتش به ترکیب اصلی آبی‌ها، جان تازه‌ای را به خط دفاع این تیم داده و روز گذشته در دیدار برابر پارس جم جنوبی غایب بود، وضعیتی نامشخص را برای همراهی استقلال در نبرد حساس برابر تراکتور داشت. طبق اعلام رسمی کادر پزشکی باشگاه استقلال، روزبه چشمی که روز گذشته برابر پارس جنوبی حضور نداشت و به استراحت پرداخت، مشکلی برای همراهی استقلال مقابل تراکتور ندارد.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشمحمد نوری هافبک سابق پرسپولیس و بازیکن فعلی باشگاه پارس جم جنوبی، در دیدار روز گذشته برابر استقلال، موفق شد دروازۀ حریف را باز کند که گل او به شکل مشکوکی از سوی داور بازی مردود اعلام شد. اخبار ورزشی- محمد نوری واکنشی جنجالی بدین شرح در صفحۀ رسمی اینستاگرامش به تصویر کشید:
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 ماه قبل
عارف غلامیاختصاصی | عارف غلامی مدافع آمادۀ استقلال، در دیدار برابر پارس جم جنوبی، تصویری عجیب را از خود به ثبت رساند. ورزش ۱۱ - عارف غلامی که دوباره به ترکیب اصلی استقلال بازگشته و توانسته در کنار ستاره‌های تیمش خوش بدرخشد، پس از گلزنی هم‌تیمی‌هایش در دیدار برابر پارس جم جنوبی، شادی گل بسیار عجیبی را به همراه همبازی خود به تصویر کشید که این تصویر در فضای مجازی بازخوردهای فراوانی را داشت! شادی گل عارف غلامی
جام نیوزجام نیوز2 ماه قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، روزبه چشمی مدافع کلیدی استقلال که بازگشتش به ترکیب اصلی آبی‌ها، جان تازه‌ای را به خط دفاع این تیم داده و روز گذشته در دیدار برابر پارس جم جنوبی غایب بود، وضعیتی نامشخص را برای همراهی استقلال در نبرد حساس برابر تراکتور داشت. طبق اعلام رسمی کادر پزشکی باشگاه استقلال، روزبه چشمی که روز گذشته برابر پارس جنوبی حضور نداشت و به استراحت پرداخت، مشکلی برای همراهی استقلال مقابل تراکتور ندارد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 ماه قبل
اختصاصی | استقلال تهران در هفتۀ نهم رقابت‌های لیگ برتر باید برابر تراکتور قدرتمند تبریز به میدان برود. ورزش ۱۱ - روزبه چشمی مدافع کلیدی استقلال که بازگشتش به ترکیب اصلی آبی‌ها، جان تازه‌ای را به خط دفاع این تیم داده و روز گذشته در دیدار برابر پارس جم جنوبی غایب بود، وضعیتی نامشخص را برای همراهی استقلال در نبرد حساس برابر تراکتور داشت. روزبه چشمیطبق اعلام رسمی کادر پزشکی باشگاه استقلال، روزبه چشمی که روز گذشته برابر پارس جنوبی حضور نداشت و به استراحت پرداخت، مشکلی برای همراهی استقلال مقابل تراکتور ندارد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 ماه قبل
اختصاصی | فراز کمالوند سرمربی باشگاه پارس جم جنوبی پس از شکست برابر استقلال ادعایی حاشیه‌ساز را مطرح کرد. ورزش ۱۱ - فراز کمالوند سرمربی باشگاه پارس جم جنوبی که به شدت به نحوۀ قضاوت داوری در دیدار برابر استقلال شکایت داشت ادعایی عجیب و پرحاشیه را مطرح ساخت که سر و صدای فراوانی را در فضای مجازی به راه انداخت. فراز کمالوندکمالوند در این باره اظهار داشت: چگونه گل محمد نوری را آفساید اعلام کردند چرا حداقل یک پنالتی به سود ما نگرفتند کاری به خطای هند ندارم روی حامد پاکدل خطای پنالتی شد. اجازه بدهید نتیجه در زمین مشخص شود!
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 ماه قبل
اختصاصی | گل مردود اعلام شدۀ محمد نوری در دیدار برابر استقلال، تبدیل به اتفاق خاکستری این نبرد شده است. ورزش ۱۱ - محمد نوری هافبک سابق پرسپولیس و بازیکن فعلی باشگاه پارس جم جنوبی، در دیدار روز گذشته برابر استقلال، موفق شد دروازۀ حریف را باز کند که گل او به شکل مشکوکی از سوی داور بازی مردود اعلام شد تا محمد نوری واکنشی جنجالی بدین شرح در صفحۀ رسمی اینستاگرامش به تصویر بکشد:
ایلناایلنا2 ماه قبل
شاگردان کمالوند هم آمده‌ بودند تا با دست پر از تهران به جم بازگردند و حریف دست و پا بسته‌ای برای استقلال نباشند. دقیقه ۷۰: دفع اشتباه توپ علی کریمی می‌رفت که وارد دروازه استقلال شود اما حسینی با واکنش مناسب توپ را دفع کرد. دقیقه ۲+۴۵ (استقلال ۲ - پارس جم صفر/ مهدی قائدی): بازی سانتر زیبای وریا غفوری با استوپ و ضربه خوب مهدی قائدی همراه شد و آبی‌ها به گل دوم رسیدند. دقیقه ۴۰: ضربه کرنر ترکمان با خروج اشتباه حسینی همراه شد اما رضا خالقی فر در دو قدمی دروازه نتوانست توپ را وارد دروازه استقلال کند. دقیقه ۲۸ (استقلال یک - پارس جم صفر/علی کریمی): ضربه علی کریمی در دقیقه ۲۸ بازی از پشت محوطه جریمه با واکنش عجیب دخسوس وارد دروازه پارس جنوبی شد.
ایلناایلنا2 ماه قبل
شاگردان استراماچونی بعد چند پیروزی متوالی به مصاف پارس رفته‌اند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال در هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۹ امروز در ورزشگاه آزادی تهران میزبان پارس جم جنوبی است و در شرایطی به مصاف این تیم می‌رود که با توجه به نتایج چند هفته اخیرش در شرایط روحی خوبی بسر می‌برد. شاگردان کمالوند هم آمده‌اند تا با دست پر از تهران به جم بازگردند و حریف دست و پا بسته‌ای برای استقلال نباشند. دقیقه ۲۰: ضربه سر فریبرز گرامی با اختلاف کم به بیرون رفت تا این موقعیت ایده آل برای پارس جنوبی از دست برود. دقیقه ۱۶: پاس زبیای اسماعیلی در موقعیت تک به تک به قائدی رسید اما استوپ اشتباه این بازیکن باعث شد این موقعیت ایده آل از دست برود.
جام نیوزجام نیوز2 ماه قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، استقلال تهران در هفتۀ هشتم رقابت‌های لیگ برتر باید برابر پارس جم جنوبی برود که در این دیدار داریوش شجاعیان و محسن کریمی به دلیل پارگی رباط صلیبی در دیدار برابر پارس‌ جنوبی غایب هستند. سیاوش یزدانی هم که در تیم ملی مصدوم شد نمی‌تواند آبی پوشان را در این دیدار همراهی کند. دشتی هم به دلیل بی‌انضباطی احتمالا به بازی با پارس در هفته هشتم لیگ برتر نرسد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱3 ماه قبل
اختصاصی | علیرضا منصوریان رفتار نه‌چندان زیبابیی را در برابر دوربین‌های تلویزیونی انجام داد. ورزش ۱۱ - در جریان دیدار روز گذشتۀ ذوب‌آهن برابر پارس جم جنوبی، هنگامی که فراز کمالوند به داور این بازی اعتراض می‌کرد، علیرضا منصوریان به طرزی زشت و زننده قصد داشت تا کمالوند را از فضای حاشیه‌ای دور کند. علیرضا منصوریانمنصوریان پس از حرکت به سمت کمالوند او را به شکلی زشت، به سویی دیگر میدان هل داد، تا این رفتار زشت او موجب اعتراض کمالوند شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ماه قبل
خبرگزاری میزان- رضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: یک لحظه غلفت باعث شد دو امتیاز حساس را از دست دادیم. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندارن پس از تساوی تیمش مقابل پارس جم جنوبی صحبت‎های زیر را مطرح کرد: *بازی خوبی بود و چهار گل داشت. ضمن احترام به پارس جنوبی می‌توانستیم برنده باشیم. *می‌توانستیم در ۳۰ دقیقه پایانی که گل دوم را زدیم، جلوی گل خوردن را بگیریم. *می‌دانستیم پارس جنوبی تیم خطرناکی است، *یک لحظه غلفت باعث شد دو امتیاز حساس را از دست بدهیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ماه قبل
خبرگزاری میزان- دیدار تیم‎های شهر خودرو با نفت مسجد سلیمان و نساجی مازندران با پارس جنوبی با تساوی به اتمام رسید. شهر خودرو با تساوی در این دیدار ۱۰ امتیازی شد و در رتبه دوم جدول رده‎بندی قرار گرفت. همچنین نفت مسجد سلیمان با یک امتیاز این دیدار خانگی، ۵ امتیازی شد در جایگاه نهم لیگ برتر قرار گرفت. پارس جنوبی جم ۲- ۲ نساجی مازندرانعلی اصغر عاشوری دقیقه ۱۲ و حسن جعفری دقیقه ۵۲ برای نساجی مازندارن و محمد نوری دقیقه ۳۱ و علی عبدالله زاده ۸۸ برای پارس جنوبی گلزنی کردند. پارس جم جنوبی هم با ۶ امتیاز در رتبه هشتم ایستاد.
ایلناایلنا4 ماه قبل
در آستانه بازی پارس جم جنوبی و ذوب آهن ترکیب دو تیم به طور رسمی اعلام شد. به گزارش ایلنا، از ساعت ۲۰:۰۰ امشب تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در هفته دوم لیگ برتر، در بوشهر به مصاف پارس جم جنوبی می‌رود. در آستانه این دیدار ترکیب دو تیم به طور رسمی اعلام شد: ذوب آهن اصفهان: یوسف بهزادی، محمد نژاد مهدی، هادی محمدی، محمد کاظمی، حمید مالکی، قاسم حدادی فر، حمید بوحمدان، مهران درخشانمهر، مجتبی حقدوست، محمد رضا عباسی، ماکائولی کریستانتوسپارس جم جنویی: فرناندو دخسوس، فریبرز گرامی، علی عبدالله‌زاده، محمود شفیعی، رضا خالقی‌فر، پوریا آریاکیا، حامد پاکدل، ایمان باصفا، کاخبر کاکاشویلی، مهدی ترکمان و مگنو باتیستا
ورزش ۱۱ورزش ۱۱4 ماه قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹
ورزش ۱۱ورزش ۱۱4 ماه قبل
اختصاصی | پرسپولیس در هفتۀ نخست رقابت‌های لیگ برتر خواهان پیروزی است. ورزش ۱۱ - پرسپولیس تهران در دیدار افتتاحیۀ رقابت‌های لیگ برتر، تا ساعاتی دیگر برابر پارس جم جنوبی به میدان خواهد رفت که در این دیدار، بوژیدار رادوشوویچ به دلیل محرومیت علیرضا بیرانوند در درون دروازۀ پرسپولیس خواهد ایستاد. بوژیدار رادوشوویچرادوشوویچ فصل گذشته را با یک کلین شیت مقابل پدیده لیگ را آغاز کرد؛ و حالا بازهم می‌تواند با بسته نگه داشتن دروازه‌اش، در برابر پارس جم به برتری تیم کمک کند.
جام نیوزجام نیوز4 ماه قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، باشگاه پرسپولیس از پیراهن تیم برای فصل ۹۹-۱۳۹۸ رونمایی کرد که این پیراهن شباهت زیادی به طرح نایکی برای تیم‌های مطرح جهان به ویژه تیم ملی پرتغال دارد! مسابقات لیگ برتر امروز (پنجشنبه) از ساعت ۱۹:۱۰ با دیدار پرسپولیس - پارس جم جنوبی به عنوان دیدار افتتاحیه آغاز خواهد شد.
همشهریهمشهری5 ماه قبل
به گزارش مهر، سعید فتاحی در خصوص کارهای انجام شده در خصوص برگزاری مسابقات لیگ فوتبال گفت: با توجه به همت و پشتکار مسئولین باشگاه‌ها، وزارت ورزش و جوانان، صنعت و معدن، وزارت نفت الزامات امنیتی ورزشگاها در حال انجام است. مسئول سازمان لیگ فوتبال با اشاره به الکترونیکی شدن بلیت‌ها اظهار داشت: فروش بلیت‌ها به صورت کاملا الکترونیکی و مردم می‌توانند از محل کار یا منزل بلیت تهیه نمایند. مردم باید با رعایت قوانین به فرهنگسازی این مهم کمک کنند تا ما نیز بتوانیم مانند کشورهای پیشرفته دنیا لیگ برگزار کنیم. مسئول سازمان لیگ فوتبال گفت: ۵۰ الی۶۰ در صد از ورزشگاه‌ها برای هفته اول آماده هستند. ۴ ورزشگاه در حال حاضر آماده است و ۴ ورزشگاه دیگر تا فردا یا پس فردا شب آماده خواهند شد.
افکارنیوزافکارنیوز5 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشدر حالی که شروع لیگ نوزدهم با توجه به الزاماتی که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به کار بردند با حرف و حدیث‌هایی روبرو بود به نظر می‌رسد هنوز شروع نشده دارای اتفاقاتی است که جای تامل دارد. در حالی که سازمان لیگ بارها تاکید کرده که اجازه حضور تیم‌های بدهکار به لیگ را نمی‌دهد اما همواره شاهد هستیم که تیم‌ها با وجود بدهی‌های فراوان و مشکلات مالی عدیده لیگ را برگزار می‌کنند. اخبار ورزشی_ در همین راستا و در حالی که بازی افتتاحیه لیگ نوزدهم قرار است پنج‌شنبه هفته جاری از ساعت ۱۹:۱۰ بین تیم‌های پرسپولیس و پارس جم جنوبی برگزار شود حریف سرخ‌پوشان با مشکلات مالی زیادی روبرو است. این در شرایطی است که هنوز لیگ شروع نشده اما باشگاه پارس با مشکلات عجیبی دست و پنجه نرم می‌کند. اگر منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی توانایی مسائل مالی این باشگاه را ندارد چرا قبل از شروع فصل تصمیم جدی مبنی بر عدم تیم‌داری نگرفته‌اند و اکنون که مسابقات در حال شروع شدن است این تیم باید با چنین معضلی روبرو شود.
ورزش۳ورزش۳5 ماه قبل
سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد، کلیه ورزشگاه‌هایی که پذیرای تیم‌های لیگ برتری هستند نهایتا تا روز چهارشنبه هفته جاری مهیای انجام مسابقات خواهند شد. فتاحی افزود: ورزشگاه‌ها مجهز به دوربین‌های مداربسته و صندلی‌ها شماره‌گذاری شده‌اند و هواداران و تماشاگران موظفند روی شماره صندلی درج شده روی بلیت‌شان بنشینند و از طریق دوربین‌های داخل ورزشگاه شناسایی می‌شوند. رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ با اشاره به جدید بودن سیستم الکترونیمکی مسابقات گفت: از آنجایی که این سیستم جدید است و مردم هنوز آشنایی کامل با آن ندارند امکان دارد در هفته‌های اول با مشکلات اندکی مواجه شوند. رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در ادامه بیان کرد: ۵۰ تا ۶۰ درصد از ورزشگاه‌های برای هفته اول آماده هستند. چهار ورزشگاه در حال حاضر آماده هستند و چهار ورزشگاه دیگر تا فردا (سه‌شنبه) یا نهایتا پس فردا شب (چهارشنبه شب) آماده خواهند شد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱5 ماه قبل
اختصاصی | ستارۀ کلیدی و تعیین‌گر پرسپولیس در هفتۀ نخست رقابت‌های لیگ برتر، قادر به همراهی تیمش نخواهد بود. ورزش ۱۱ - علیرضا بیرانوند سنگربان ارزشمند و ملی‌پوش پرسپولیس که شدیدا پیگیر بخشش از حکم اعلام شده پیرامون محرومیتش به دلیل حضور درگیری‌های دیدار برابر سپاهان و برخورد ناشایست با مامور نیروی انتظامی بود، نتوانست موفقیتی را حاصل کند تا رسما غایب بزرگ پرسپولیس در دیدار افتتاحیه لیگ برابر پارس جم جنوبی باشد. علیرضا بیرانونددر غیاب بیرو، بوژیدار رادوشوویچ سنگربان اول پرسپولیس خواهد بود تا این سنگربان کروات شانس ارائۀ توانایی‌های خود را به گابریل کالدرون داشته باشد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱5 ماه قبل
اختصاصی | گابریل کالدرون از وضعیت این روزهای باشگاه پرسپولیس حسابی کلافه و عصبانی است. ورزش ۱۱ - گابریل کالدرون آرژانتینی که با مشکلات فراوان این روزهای باشگاه پرسپولیس کنار آمده است، همچنان زیر فشار مشکلات فراوان در حال ادامۀ فعالیت است و مدیریت سرخ‌ها به نظر می‌رسد خیلی متوجه وضعیت و خواسته‌های این مربی نگران و دغدغه‌های وی نیست، چرا که او هر روز با یک محدودیت جدید در راستای قرار گرفتن در کورس قهرمانی چهارم روبرو می‌شود. گابریل کالدرونکالدرون هنوز هیچ پیش‌قسطی از حقوقش را دریافت نکرده است و باشگاه در این زمینه سهل‌انگاری به خرج داده است که در ادامه می‌تواند به قیمت بسیار گزافی برایشان به پایان برسد؛ از سویی دیگر هیچ یک از گزینه‌های مدنظر این مربی جذب نشده است و زمان برای او در مدار شمارش معکوس برای پایان یافتن زمان محدودش قرار گرفته است و حتی آنالیزوری که قرار بود به کادر فنی او اضافه شود هنوز به تیم اضافه نشده است و این در حالی است که کمتر از یک هفتۀ دیگر پرسپولیس باید در هفتۀ نخست لیگ برتر برابر پارس جم جنوبی به میدان برود. گابریل کالدرونبا تمامی این تفاسیر پرسپولیس این روزها از حداقل امکانات رفاهی نیز محروم شده و در زمین چمنی تمرین می‌کند که بدترین کیفیت ممکن را داراست و گفته می‌شود و سرخ‌ها مجبورا بر روی چمن مصنوعی که حسابی برای سلامت بازیکنان خطرناک است تمریناتشان را به پیش می‌برند تا تمامی این موارد موجب خشمگین شدن این مربی آرژانتینی و پرهیجان شود.
روزنوروزنو5 ماه قبل
علیرضا بیرانوند سنگربان باشگاه پرسپولیس که در جریان برخورد نادرستش با نیروی انتظامی حاضر در در دیدار برابر فولاد خوزستان؛ در فصل گذشته از سوی کمیتۀ انضباطی با حکم محرومیت از ۳ بازی باشگاهی رسمی روبرو شد و پس از عذرخواهی از مامور انتظامی نامبرده محرومیتش به صورت تعلیقی در ۶ ماه تغییر فرمت داد، اما او در کمتر از بازۀ زمانی ۶ ماهه باز هم دچار تخلف شد تا درگیری‌های او در دیدار برابر سپاهان اصفهان رسما او را از حضور در یک دیدار رسمی محروم کند! این حکم زمانی اعلام شد که پرسپولیس رقابت‌های لیگ برتر را به پایان رسانده بود و قهرمان جام حذفی نیز شده بود، بنابراین بیرو قاعدتا می‌بایست اولین دیدار رقابت‌های لیگ برتر فصل بعد را به دلیل محرومیت از دست می‌داد که این محرومیت مصادف می‌شود با دیدار افتتاحیه لیگ نوزدهم در استادیوم آزادی برابر پارس جم جنوبی تا این بار کمیتۀ انضباطی بیش از پیش برخوردش با محرومیت عضو پرسپولیس زیر ذره‌بین قرار بگیرد. پیش‌تر تغییر حکم عجیب محرومیت باشگاه پرسپولیس از حالت قطعی به تعلیقی از حضور هوادارانش در استادیوم آزادی حسابی جنجال‌ساز شده بود و مایۀ آن شده بود که انتقادات فراوانی علیه عملکرد کمیتۀ انضباطی و فدراسیون فوتبال صورت بگیرد و باید دید که در ماجرای بیرانوند نیز آیا کمیتۀ انضباطی کوتاه خواهد آمد یا خیر.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱5 ماه قبل
اختصاصی | پزشکان پرسپولیس وضعیت کمال کامیابی‌نیا را به صورت کامل بررسی کردند. ورزش ۱۱ - با وجود آنکه روز گذشته گفته می‌شد کمال کامیابی‌نیا به دلیل مصدومیت وضعیت مبهمی برای همراهی پرسپولیس در دیدار افتتاحیۀ رقابت‌های لیگ نوزدهم دارد و شرایط مصدومیت او می‌تواند منجر به غیبتش در هفتۀ نخست برابر پارس جم جنوبی شود، پزشکان پرسپولیس نظریۀ نهایی را در قبال او اعلام داشتند. کمال کامیابی‌نیابر اساس اعلام رسمی کادر پزشکی پرسپولیس، کمال کامیابی‌نیا توانایی حضور در دیدار هفتۀ نخست رقابت‌های لیگ برتر را خواهد داشت و مصدومیت او مسئله‌ای حاد نیست.

به انتهای لیست رسیدید