اخبار پاری سن ژرمن - آخرین و مهم ترین اخبار پاری سن ژرمن از خبرگزاری‌های ایران | خبری

پاریسن ژرمن

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، لیگ‌های اروپایی با هماهنگی مسئولان وزارت بهداشت هر کشور، به دنبال راه‌های اساسی برای محافظت از بازیکنان و هواداران شان در مقابل ویروس کرونا هستند. لیگ برتر: بدون تغییردر برنامه رقابت‌های لیگ برتر هیچگونه تغییر خاصی ایجاد نشده، اما مسئولان اتحادیه فوتبال انگلیس قوانینی عمومی را بین بازیکنان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا وضع کرده‌اند. حالا دولت دستور داده که بازی‌ها تا تاریخ ۳ آوریل و پشت در‌های بسته انجام شوند. رقبای اروپایی تیم‌های ایتالیایی نیز از این اتفاق ضربه خوردند چراکه دو بازی ختافه-اینتر و والنسیا-آتالانتا در کشور اسپانیا پشت در‌های بسته انجام خواهد شد. تعویق بازی پاری سن ژرمنبازی روز شنبه پی اس جی برابر استراسبورگ به منظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در فرانسه به تعویق افتاد.
ایلناایلنا2 ماه قبل
مداف تیم ملی بلژیک و پاری‌سن ژرمن در آستانه حضور در بوندسلیگا قرار دارد. به گزارش ایلنا، دو باشگاه بایرن‌مونیخ و دورتموند به دنبال جذب توماس مونیه، مدافع ۲۸ ساله و بلژیکی پاریسن‌ژرمن بعنوان بازیکن آزاد هستند. قرارداد مونیه با پی‌اس‌جی در تابستان ۲۰۲۰ به اتمام می‌رسد. مونیه که از سال ۲۰۱۶ تاکنون در پاریسن‌ژرمن حضور داشته، در ۱۲۹ بازی در تمامی رقابت‌ها ۱۳ گل به ثمر رسانده است.
ایلناایلنا2 ماه قبل
سران پاری‌سن‌ژرمن به دنبال جذب ستاره صربستانی لاتزیو در تابستان هستند. به گزارش ایلنا، لاتزیو درحالی بعد از ۱۰ سال دوباره صدرنشین سری‌آ شده است که میلینکوویچ ساویچ هافبک ۲۵ ساله وصربستانی این تیم از عناصر مهم این تیم در صدرنشینی عقاب‌هاست. حالا گفته می‌شود پس از درخشش این هافبک صربستانی مورد توجه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قرار گرفته است، دو فصل پیش پاریسی‌ها به دنبال جذب این ستاره صربستانی بودند که سران لاتزیو برای این هافبک خود ۱۰۰ میلیون یورو می‌خواستند که این پیشنهاد باعث شد سران پاریس از جذب وی صرف نظر کنند و حالا با درخشش این ستاره به نظر می‌رسد پاریس در تابستان برای جذب ساویچ پیشنهاد نجومی را ارائه کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در نامه‌ای که به فدراسیون فوتبال فرانسه نوشت، رسما اعلام کرد که اجازه حضور ام‌باپه را در المپیک توکیو نخواهد داد. اعتمادآنلاین| به نقل از اکیپ، کیلیان ام‌باپه، مهاجم جوان پاری سن ژرمن به حضور در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو ابراز علاقه کرده است. باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اجازه حضور را به این بازیکن نمی‌دهد؛ آن هم با توجه به حاشیه‌سازی‌های اخیری که او به وجود آورده است. روزنامه اکیپ نوشت که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در نامه‌ای رسمی که به فدراسیون فوتبال فرانسه نوشت، اعلام کرد که اجازه لازم را به ام‌باپه برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ نمی‌دهد. رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ همزمان می‌شود با فصل آمادگی تابستانی باشگاه‌ها و به همین خاطر بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی با حضور ستاره‌های خود در المپیک توکیو مخالف هستند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
به گزارش مشرق، کیلیان ام‌باپه، مهاجم جوان پاریسن ژرمن به حضور در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو ابراز علاقه کرده است. باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اجازه حضور را به این بازیکن نمی‌دهد؛ آن هم با توجه به حاشیه‌سازی‌های اخیری که او به وجود آورده است. روزنامه اکیپ نوشت که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در نامه‌ای رسمی که به فدراسیون فوتبال فرانسه نوشت، اعلام کرد که اجازه لازم را به ام‌باپه برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ نمی‌دهد. رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ همزمان می‌شود با فصل آمادگی تابستانی باشگاه‌ها و به همین خاطر بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی با حضور ستاره‌های خود در المپیک توکیو مخالف هستند. پیش از این هم لئوناردو، مدیر ورزشی باشگاه پاری سن ژرمن اعلام کرد که سخت است که با حضور امباپه در المپیک موافقت شود.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- مدیر اجرایی باشگاه دورتموند غیبت مارکو رویس در بازی برگشت این تیم مقابل پاری سن ژرمن را تایید کرد. این موضوع را مدیر اجرایی باشگاه دورتموند تایید کرده است. او تا چند هفته دیگر آماده خواهد شد اما نه برای دیدار با پاری سن ژرمن. به نظر می‌رسد در بازی برگشت دو تیم پی اس جی و دورتموند، یولیان برانت در ترکیب تیم آلمانی قرار خواهد گرفت. پاری سن ژرمن نیز در این دیدار هررا، مونیه، سیلوا و وراتی را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نخواهد داشت.
ایسناایسنا2 ماه قبل
باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در نامه‌ای که به فدراسیون فوتبال فرانسه نوشت، رسما اعلام کرد که اجازه حضور ام‌باپه را در المپیک توکیو نخواهد داد. به گزارش ایسنا، به نقل از اکیپ، کیلیان ام‌باپه، مهاجم جوان پاری سن ژرمن به حضور در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو ابراز علاقه کرده است. باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اجازه حضور را به این بازیکن نمی‌دهد؛ آن هم با توجه به حاشیه‌سازی‌های اخیری که او به وجود آورده است. روزنامه اکیپ نوشت که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در نامه‌ای رسمی که به فدراسیون فوتبال فرانسه نوشت، اعلام کرد که اجازه لازم را به ام‌باپه برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ نمی‌دهد. رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ همزمان می‌شود با فصل آمادگی تابستانی باشگاه‌ها و به همین خاطر بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی با حضور ستاره‌های خود در المپیک توکیو مخالف هستند.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- پیش از این در طرفداری از علاقه‌ام باپه به حضور در المپیک خواندیم. با وجود اشتیاق ستاره فرانسوی، باشگاه پاری سن ژرمن به احتمال زیاد، به او اجازه حضور در ژاپن را نخواهد داد. به گزارش اکیپ، پاری سن ژرمن می‌خواهد هر طور که شده از رفتن کبلبان ام باپه به توکیو جلوگیری کند. همچنین باشگاه پاریسی در نامه‌ای که به فدراسیون فوتبال برزیل ارسال کرده است، از عدم اجازه نیمار برای همراهی تیم المپیک سلسائو گفته است. گفتنی است که مرحله دوم رقابت‌های فوتبال المپیک، با هفته‌های اولیه لوشامپیونه تداخل زمانی دارد.
فوتبالیفوتبالی2 ماه قبل
اما دخئا با یونایتد فاتح لیگ برتر، جام حذفی، لیگ اروپا، جام اتحادیه، و کامیونیتی شیلد شد. اما حالا دغدغه‌ها برگشته‌اند، چرا که او در جدیدترین بازی منچستر یونایتد که نتیجه‌اش تساوی در خانه اورتون بود، با اشتباهش پایه‌گذار گل حریف شد. اما برخلاف فصل‌های پیش، دخئا حالا رقابتی جدی در دروازه یونایتد پیش رو دارد. دین هندرسون، دیگر دروازه‌بان منچستر یونایتد که به شفیلد یونایتد قرض داده شده، در این تیم خوش درخشیده است. هندرسون ۲۲ساله البته تنها در صورتی می‌خواهد به یونایتد برگردد که دروازه‌بان شماره یک این تیم باشد.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
خبرگزاری فارس: پاری سن ژرمن در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لوشامپیونه فرانسه به مصاف دیژون رفت و با ۴ گل پیروز شد. در این بازی کیلیان ام باپه عملکرد درخشانی داشت و در این بازی موفق شد دو گل بزند و یک پاس گل بسازد. بر این اساس هواسکورد اقدام به انتخاب برترین بازیکن هفته در ۵ لیگ معتبر اروپا کرد که بر این اساس کیلیان ام باپه موفق شد با کسب نمره ۱۰ عنوان برترین بازیکن را بدست آورد. جوزپ ایلیچیچ بازیکن آتالانتا هم موفق شد نمره ۱۰ را بدست آورد و در کنار ام باپه ایستاد. همچنین نیکولو کالینیچ، سباستین هالر و هنریک مخیتاریان در رده ‌های بعدی قرار گرفتند.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
آتالانتا تا به اینجای فصل رقابت‌های سری آ هفتاد گل به ثمر رسانده و از این حیث در این رقابت‌ها بهترین است. به گزارش «ورزش سه»، در حالی که بیشتر بازی‌های این هفته رقابت‌های سری آ به دلیل شیوع ویروس کرونا در این کشور لغو شده بود، دیدار بین دو تیم لچه و آتالانتا اما بدون هیچ مشکلی برگزار شد. در این بازی ابتدا آتالانتا با دو گل از حریف خود پیش افتاد اما لچه در ادامه دو گل به ثمر رساند تا دو تیم با تساوی ۲-۲ راهی رختکن شوند. در نیمه دوم اما شاگردان جان پیرو گاسپرینی ۵ بار دیگر دروازه حریف خود را باز کردند تا به یک پیروزی پرگل با نتیجه ۷-۲ دست پیدا کرده باشند. آتالانتا در فصل جاری عملکرد فوق‌العاده به لحاظ گلزنی داشته است.
فوتبالیفوتبالی2 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- نیمار ستاره برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن گویا قصد سازش با مدیران این باشگاه را ندارد و تصمیم ندارد تا با لئوناردو، مدیر ورزشی باشگاه پاریسی راه بیاید. به گزارش فوتبالی و طبق گزارش منتشره در روزنامه اکیپ، نیمار و لئوناردو اخیرا در داخل رختکن تیم پاریسی با هم درگیر شده‌اند و دلیل این اختلاف هم باخت مقابل بوروسیا دورتموند در دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا بوده است. طبق این گزارش لئوناردو و توماس توخل، سرمربی آلمانی تیم اخیرا بازیکنان تیم را در رختکن جمع کرده‌اند تا به مرور اتفاقات اخیر در تیمشان بپردازند. منظور او بیشتر ویدیوهای مربوط به جشن تولد کاوانی، ایکاردی و دی ماریا، دو روز بعد از باخت تیم مقابل دورتموند بوده است. چرا که گفته می‌شد که لئوناردو مسئول بازی ندادن به نیمار در هفته‌های اخیر بوده است.

داغ‌ترین پست‌های روز اینستاگرام ستارگان فوتبال!

20+
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
رکورد جدید پاری سن ژرمن در گلزنی در دیدارهای پیاپیپاری سن ژرمن با پیروزی پر گلی که برابر دیژون به دست آورد یک رکورد جدید را به نام خود به ثبت رساند.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- مارکینیوش ترجیح می‌دهد بازی پاری سن ژرمن-دورتموند به جای برگزاری پشت درهای بسته، به تعویق بیافتد. به گزارش سایت گل، شیوع ویروس کرونا در سطح دنیا مقامات را به تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر آن وا داشته است. در ایتالیا بازی‌های متعددی لغو شده‌اند و تیم زیر ۲۳ سال یوونتوس هم پس از مثبت در آمدن نتیجه آزمایش برخی از رقبای خود، تمریناتش را متوقف کرده و تحت نظارت پزشکی قرار دارد. حالا پس از شکست ۲-۱ پاری سن ژرمن مقابل دورتموند در دیدار رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، خطر برگزاری مسابقات دور برگشت بدون تماشاگر وجود دارد. اما مارکینیوش با چنین چیزی مخالف است.
وانانیوزوانانیوز2 ماه قبل
در شب شکست تیم فوتبال آمیا در حضور یک نیمه‌ای سامان قدوس، پاری‌سن‌ژرمن به روند پیروزی‌هایش ادامه داد. به گزارش وانانیوز، شب دوم از هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) با برتری تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن و متز پیگیری شد. تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن ۴ - صفر دیژون را برد و به صدرنشینی قاطعانه‌اش ادامه داد. آمیا در حضور یک نیمه‌ای سامان قدوس، ملی‌پوش کشورمان در خانه مقابل متز یک - صفر شکست خورد و بیش از پیش به سقوط نزدیک شد. جدول رده‌بندی لوشامپیونه را در زیر مشاهده کنید.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس توخل پس از برتری ۴- صفر تیمش مقابل دیژون در هفته جاری رقابت‌های لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) عملکرد شاگردانش را ستود. سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن گفت: وقتی فقط با یک گل پیش می‌افتید، امکان وقوع هر اتفاقی وجود دارد و اصلا خیال شما راحت نیست. برای زدن گل دوم فرصت‌های زیادی را از دست دادیم و خیلی دیرموفق شدیم اختلاف را به ۲ گل برسانیم. او در ادامه افزود: تمرکز خودمان را حفظ کردیم؛ آنچه واقعا برای کسب پیروزی نیاز بود. برتری ۴ - صفر، یک موفقیت بزرگ است. امشب کاوانی در گلزنی مشکل داشت اما ما نگران نشدیم چون ایکاردی را داریم؛ مهاجمی که با یک ضربه گل می‌زند.
جام نیوزجام نیوز2 ماه قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، نیمار جونیور برزیلی که در روزهای منتهی به پایان فصل بار دیگر در آستانۀ جدایی از پاری‌سن‌ژرمن قرار گرفته است، در تمرینات تیمش با رفتاری نه‌چندان منظم ظاهر شده است و همین موضوع اعتراض توماس توخل را به همراه داشته و نشریات فرانسوی را به دلیل بی‌ملاحظگی روبروی خود دیده است.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 ماه قبل
اختصاصی | نیمار جونیور باز هم در بطن اصلی حواشی قرار گرفت. ورزش ۱۱ - نیمار جونیور برزیلی که در روزهای منتهی به پایان فصل بار دیگر در آستانۀ جدایی از پاری‌سن‌ژرمن قرار گرفته است، در تمرینات تیمش با رفتاری نه‌چندان منظم ظاهر شده است و همین موضوع اعتراض توماس توخل را به همراه داشته و نشریات فرانسوی را به دلیل بی‌ملاحظگی روبروی خود دیده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
خبرگزاری میزان- تیم پاری‌سن‌ژرمن در پارک دپرنس مقابل دیژون به برتری دست یافت. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در ادامه بازی‌های هفته بیست و هفتم لوشامپیونه و از ساعت ۲۰ امشب (شنبه) تیم صدرنشین پاری‌سن‌ژرمن در ورزشگاه پارک دپرنس به مصاف دیژون رفت. شاگردان توخل در پایان و بدون مشکلی با نتیجه چهار بر صفر به برتری دست یافتند. سارابیا (۳)، کیلیان امباپه (۷۴ و ۹۱) و مائورو ایکاردی (۹۰+۱) برای پاریسی‌ها گلزنی کردند. در جدول تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن با این پیروزی بیست و یکمین برد فصل خود را کسب کرد و با ۶۸ امتیاز اختلافی ۱۳ امتیازی نسبت به مارسی صدرنشین دارد.
وانانیوزوانانیوز2 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن با برتری ۴ - صفر خانگی مقابل دیژون در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) به صدرنشینی مقتدرانه خودش ادامه داد. در این بازی ورزشگاه «پارک دوپرنس» میزبان توسط سارابیا در دقیقه ۳، امباپه در دقایق ۷۴ و ۲+۹۰ و ایکاردی در دقیقه ۷۷ به گل رسید و ضمن رساندن امتیازاتش به ۶۸ مقتدرانه در صدر جدول ماند. انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
خبرگزاری میزان- لائوتارو مارتینس بازیکنی است که باشگاه‌های زیادی در اروپا خوهان به خدمت گرفتن او هستند. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، نشریه «موندو دیورتیوو» چاپ کاتالونیا گزارش داد، لائوتارو مارتینس ۲۲ ساله بازیکنی است که باشگاه‌های زیادی در تابستان پیش‌رو خواهان جذبش هستند. اینتر برنامه‌ای برای فروش مهاجمش ندارد و بند فسخ ۱۱۱ میلیون یورویی تنها راه جدای این بازیکن از جمع نراتزوری است. جذب مارتینس برای بارسلونا اما هر روز سخت و سخت‌تر می‌شود چرا که باشگاه‌های بزرگ دیگری نیز خواهان جذب او هستند. پاری‌سن‌ژرمن می‌خواهد مارتینس را به عنوان جانشین ادینسون کاوانی جذب کند مهاجمی که به زودی فرانسه را ترک خواهد کرد.
ایلناایلنا2 ماه قبل
کالیدو کولیبالی، مدافع تنومند سنگالی در ترکیب ناپولی عملکردی فوق العاده طی فصل‌های گذشته داشته است. به گزارش ایلنا، در این راستا نشریه «کوریره دلا اسپورت» ایتالیا خبر داد که دی لورینتس، رئیس باشگاه ایتالیایی قمیت فروش مدافعش را اعلام کرد. بنا به اعلام این نشریه رئیس ناپولی می‌خواهد مدافع سنگالی اش را به مبلغ ۸۰ میلیون پوند بفروشد. پاری سن ژرمن در راس مشتریان کولیبالی قرار دارد. بارسلونا، منچستر یونایتد و رئال مادرید از دیگر مشتریان مدافع ناپولی هستند.
نامه‌نیورنامه‌نیور2 ماه قبل
«زین الدین زیدان» معتقد است که تیمش در آستانه ال‌کلاسیکو برگشت و در بحبوبه نتایج متزلزلی که تمام فصل آنان را در ابهام قرار داده است در شرایط حساسی به سر می‌برند. در این بین، زیدان در نشست خبری پیش از ال‌کلاسیکو فرداشب (یکشنبه) گفت: برهه حساسی برای ما است زیرا ما در سه بازی اخیر خود در خانه نبرده‌ایم اما می‌دانیم اتفاقاتی شبیه این، طبیعی است و باید نگاه مثبتی داشته باشیم. در دیدار فردا از ثانیه اول تا ثانیه آخر به هوادارانمان نیاز داریم. پس از شکست سنگین برابر پاری‌سن‌ژرمن در ماه سپتامبر و شکست برابر مایورکا در ماه اکتبر، این سومین باری است که مرد فرانسوی در برزخ قرار می‌گیرد. تنها کاری که می‌توانم بکنم این است که همچنان با همراهی شاگردانم بجنگیم.
ایرناایرنا2 ماه قبل
علاوه بر این، امیدهای آنان برای ادامه حضور در لیگ قهرمانان نیز پس از شکست ۲ بر یک برابر منچسترسیتی آن هم در برنابئو، تنها به یک مو بند است. در این بین، زیدان در نشست خبری پیش از ال‌کلاسیکو فرداشب (یکشنبه) گفت: برهه حساسی برای ما است زیرا ما در سه بازی اخیر خود در خانه نبرده‌ایم اما می‌دانیم اتفاقاتی شبیه این، طبیعی است و باید نگاه مثبتی داشته باشیم. در دیدار فردا از ثانیه اول تا ثانیه آخر به هوادارانمان نیاز داریم. پس از شکست سنگین برابر پاری‌سن‌ژرمن در ماه سپتامبر و شکست برابر مایورکا در ماه اکتبر، این سومین باری است که مرد فرانسوی در برزخ قرار می‌گیرد. تنها کاری که می‌توانم بکنم این است که همچنان با همراهی شاگردانم بجنگیم.
نامه‌نیورنامه‌نیور2 ماه قبل
باشگاه ناپولی در نظر دارد مدافع سنگالی خود را در پایان فصل در لیست فروش بگذارد. روزنامه انگلیسی «دیلی میل» چاپ لندن خبر دادف آئورلیو د‌لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی با اطلاع از علاقه باشگاه‌های بزرگ اروپایی به خرید کالیدو کولیبالی، قیمت این مدافع سنگالی را مبلغی در حدود ۸۵ میلیون پوند اعلام کرده است. قرارداد کولیبالی تا سال ۲۰۲۳ با باشگاه ناپولی اعتبار دارد، اما عملکرد بسیار موفق این مدافع ۲۸ ساله در ترکیب این تیم مورد توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی از جمله منچستریونایتد، بارسلونا، رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن قرار گرفته و نمایندگان این باشگاه‌ها وضعیت کولیبالی را به دقت زیر نظر دارند. پیش از این گفته می‌شد در قرارداد این بازیکن بند فسخ ۱۲۷ میلیون پوندی وجود دارد و هر باشگاهی که قصد خرید کولیبالی را دارد باید این مبلغ را بپردازد، اما گفته می‌شود نظر د‌لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی در این مورد تغییر کرده و قصد دارد این مدافع سنگالی را با قیمتی در حدود ۸۵ میلیون پوند در لیست فروش این باشگاه قرار دهد. کالیدو کولیبالی فصل جاری در مجموع ۲۱ بازی برای آبی‌های شهر ناپل به میدان رفته است.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
علاقه نیمار و کیلیان ام‌باپه برای حضور در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به یک نگرانی جدید برای پاری سن ژرمن تبدیل شده است. کیلیان امباپه نیز مدنظر تیم المپیک فرانسه قرار دارد به خصوص اینکه او از لحاظ شرایط سنی مناسب حضور در این رقابت هاست. شکی در این نیست که نیمار و ام‌باپه از کلیدی‌ترین و بهترین بازیکنان پاری سن ژرمن هستند و از بخت بد باشگاه پاریسی، هر دو بازیکن دوست دارند حضور در المپیک توکیو را تجربه کنند. این در حالی است که پاری سن ژرمن دوست ندارد دو بازیکن کلیدی خود را از دست دهد. توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن در واکنش به احتمال حضور نیمار و ام‌باپه در رقابت‌های المپیک گفت: «قرار است که هر دو بازیکن در یک تیم بازی کنند؟ خوشحالم که این سوال را من نباید پاسخ بدهم.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
خبرگزاری میزان: روزنامه انگلیسی «دیلی میل» چاپ لندن خبر دادف آئورلیو د‌لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی با اطلاع از علاقه باشگاه‌های بزرگ اروپایی به خرید کالیدو کولیبالی، قیمت این مدافع سنگالی را مبلغی در حدود ۸۵ میلیون پوند اعلام کرده است. قرارداد کولیبالی تا سال ۲۰۲۳ با باشگاه ناپولی اعتبار دارد، اما عملکرد بسیار موفق این مدافع ۲۸ ساله در ترکیب این تیم مورد توجه باشگاه‌های بزرگ اروپایی از جمله منچستریونایتد، بارسلونا، رئال مادرید و پاری‌سن‌ژرمن قرار گرفته و نمایندگان این باشگاه‌ها وضعیت کولیبالی را به دقت زیر نظر دارند. پیش از این گفته می‌شد در قرارداد این بازیکن بند فسخ ۱۲۷ میلیون پوندی وجود دارد و هر باشگاهی که قصد خرید کولیبالی را دارد باید این مبلغ را بپردازد، اما گفته می‌شود نظر د‌لورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی در این مورد تغییر کرده و قصد دارد این مدافع سنگالی را با قیمتی در حدود ۸۵ میلیون پوند در لیست فروش این باشگاه قرار دهد. کالیدو کولیبالی فصل جاری در مجموع ۲۱ بازی برای آبی‌های شهر ناپل به میدان رفته است.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، اولگنار سولسشایر در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل بروژ بلژیک در دور برگشت مرحله یک‌شانزدهم‌نهایی رقابت‌های لیگ اروپا، فشارهای جانبی موجود روی تیمش را بسیار زیاد دانست. هم لیگ اروپا و هم لیگ برتر گزینه‌هایی برای ما محسوب می‌شوند اما در رقابت‌های حذفی، هرگز از آینده خبر ندارید. نگرش و شخصیت ما در حال پیشرفت است و چند تن از بازیکنان تیم هم سرحال بر می‌گردند. مرد نروژی در ادامه افزود: می‌‌خواهم تیم من پر تلاش‌ترین تیم لیگ باشد اما این یک مسئله انگیزشی نیست و به کارهایی که درون زمین انجام می‌دهیم برمی‌گردد. سولسشایر در پایان درباره فشار اقتصادی برای صعود به لیگ قهرمانان گفت: ما باشگاه بزرگی هستیم و شرایط اقتصادی خوبی داریم اما هر چه بیشتر از این رقابت‌ها دور باشید، بیشتر ضرر می‌کنید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، نشریه انگلیسی «ایونینگ استاندارد» گزارش داد؛ باشگاه اینتر به منظور جذب یان فرتونگن مدافع میانی تاتنهام با خود این بازیکن بلژیکی تماس گرفته است. این باشگاه ایتالیایی به دنبال این است تا این مدافع ۳۲ ساله را به عنوان بازیکن آزاد در نقل و انتقالات تابستانی پیش‌رو به خدمت بگیرد. در صورتی که این مدافع بلژیکی راهی اینتر شود دوباره می‌تواند در کنار کریستین اریکسن بازی کند، بازیکنی که در ماه ژانویه با قراردادی به ارزش ۱۷ میلیون پوند به نراتزوری پیوست. این دومین بازیکنی از تاتنهام است که مدنظر باشگاه اینتر برای خرید قرار گرفته است. پیش از این اریکسن در ماه ژانویه راهی اینتر شد.

به انتهای لیست رسیدید