اخبار پاری سن ژرمن - آخرین و مهم ترین اخبار پاری سن ژرمن از خبرگزاری‌های ایران | خبری

پاری سن ژرمن

طرفداریطرفداری5 ساعت قبل
طرفداری- بر کسی پوشیده نیست که قطری‌ها سال هاست به دنبال خرید یک باشگاه ایتالیایی هستند و تاکنون این اتفاق رخ نداده است. به گزارش مائوریتزیو پیستوکی، خبرنگار معروف ایتالیایی و به نقل از میلان نیوز، شیخ احمد بن علی آل ثانی، مالک باشگاه الریان قطر در مصاحبه‌ای اعلام کرده قصد دارد یک باشگاه ایتالیایی بخرد اما باشگاهی که پیراهن قرمز برتن کند. دوست دارم به زودی یک باشگاه ایتالیایی خریداری کنم. تیم هایی را که پیراهن قرمز برتن می‌کنند، دوست دارم. با این حال باشگاه آاس رم هم در میان گزینه هاست و آن‌ها هم دیگر باشگاه بزرگ ایتالیایی هستند که پیراهن قرمز برتن می‌کنند.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
ورزش سه: دو بار و در تابستان سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷، بارسلونا به شدت برای خرید مارکو وراتی، هافبک طراح و بازیساز ایتالیایی پاری سن ژرمن اقدام کرد اما هیچیک از این دو پیشنهاد از سوی سران متمول تیم فرانسوی مورد قبول قرار نگرفت. حالا مارکو وراتی فاش کرد که در آن مقطع به جدایی از پاری سن ژرمن و انتقال به بارسلونا فکر کرده و این موضوع را در مورد هر بازیکنی طبیعی می‌داند. مارکو وراتی گفت: "بارسلونا در سال ۲۰۱۶ به من پیشنهادی متفاوت داد که من نیز احتمال جدایی را در آن مقطع در نظر گرفتم. این موضوع حقیقت دارد که به من پیشنهاداتی شده بود و من فکر می‌کنم اینکه امکان جدایی را برای مدتی بررسی کنید موضوعی کاملا طبیعی است. اگر یک روز مرخصی داشته باشم من نیز بیرون می‌روم، اما دوره‌ای بود که هر بار که من از خانه خارج می‌شدم مردم من را می‌دیدند و به همین دلیل اینگونه برای همه تصور می‌شد که مارکو وراتی هر شب بیرون می‌رود، در حالیکه این طور نبود. "
ورزش۳ورزش۳6 ساعت قبل
اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و در زمان بازگشت نیمار با شدت مورد توهین هواداران پاری سن ژرمن قرار گرفت. توماس توخل گفت: "شاید گاهی اوقات وقتی نیمار را از دور ببینید، تصور اینکه فکر کنید او انسان خوبی است کار دشواری باشد، اما نیمار قلب بزرگی دارد. درگیری‌های ابتدای فصل نیمار با هواداران؟ هواداران عقاید خود را ابراز کرده‌اند و من می‌توانم آنها را درک کنم. آنها به باشگاه خود افتخار می‌کنند و برایشان خوشایند نیست که بشنوند یک بازیکن چندین هفته متوالی صحبت از علاقه خود به جدایی از پاری سن ژرمن می‌کند. من به نیمار گفتم بدان که سخت‌ترین قسمت تمام شده است، اما از این پس شما باید با من کنار بیایی و من به تو فشار می‌آورم که سخت‌ترین بخش کار، این است. "
طرفداریطرفداری6 ساعت قبل
طرفداری- آندری لونین در جدیدترین صحبت‌های خود از نقش کلیدی ناواس در کمک به او برای تطبیق پذیری با رئال مادرید گفته است. به گزارش مارکا، مرد کاستاریکایی در تابستان به پاری سن ژرمن رفت و لونین نیز با انتقالی قرضی راهی رئال وایادولید شد و حالا دروازه بان اوکراینی از کمک‌های ناواس به خود می‌گوید. قهرمان جام جهانی زیر ۲۰ ساله‌ها در مصاحبه‌ای با Football Hub در این مورد می‌گوید: نگرش ناواس به من کمک کرد تا در تیم احساس راحتی بیشتری کنم. از من درمورد اینکه همه چیز چگونه پیش می‌رود پرسید و درمورد برخی چیزها توضیح داد. وی همچنین تایید کرد که می‌خواهد در اسپانیا بماند تا به یادگیری زبان این کشور ادامه دهد.
فوتبالیفوتبالی7 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی – اینتر در تابستانی که گذشت پنجره نقل و انتقالات پرمشغله‌ای را پشت سر گذاشت. بودجه‌ای که اینتر برای خرید بازیکن در نظر گرفته از فروش سه بازیکن به دست خواهد آمد: مائورو ایکاردی، ایوان پریشیچ، و ژوائو ماریو. پریشیچ هم در بایرن اوضاع مشابهی دارد و مبلغ دائمی شدن قرارداد او ۲۰ میلیون یورو است. اینتر همچنین ژوائو ماریو را به لوکوموتیو مسکو قرض داده و آنها هم در صورت رضایت از او، ۱۸ میلیون یورو برایش می‌پردازند. به این ترتیب اینتر ممکن است ۱۰۸ میلیون یورو بودجه خرید بازیکن در اختیار داشته باشد.
ورزش۳ورزش۳8 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، دو بار و در تابستان سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷، بارسلونا به شدت برای خرید مارکو وراتی، هافبک طراح و بازیساز ایتالیایی پاری سن ژرمن اقدام کرد اما هیچیک از این دو پیشنهاد از سوی سران متمول تیم فرانسوی مورد قبول قرار نگرفت. حالا مارکو وراتی فاش کرد که در آن مقطع به جدایی از پاری سن ژرمن و انتقال به بارسلونا فکر کرده و این موضوع را در مورد هر بازیکنی طبیعی می‌داند. مارکو وراتی گفت: "بارسلونا در سال ۲۰۱۶ به من پیشنهادی متفاوت داد که من نیز احتمال جدایی را در آن مقطع در نظر گرفتم. این موضوع حقیقت دارد که به من پیشنهاداتی شده بود و من فکر می‌کنم اینکه امکان جدایی را برای مدتی بررسی کنید موضوعی کاملا طبیعی است. اگر یک روز مرخصی داشته باشم من نیز بیرون می‌روم، اما دوره‌ای بود که هر بار که من از خانه خارج می‌شدم مردم من را می‌دیدند و به همین دلیل اینگونه برای همه تصور می‌شد که مارکو وراتی هر شب بیرون می‌رود، در حالیکه این طور نبود. "
ورزش۳ورزش۳8 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، بر کسی پوشیده نیست که رئال مادرید در سال‌های اخیر برای خرید کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی و جوان باشگاه پاری سن ژرمن تلاش کرده و بسیاری ادعا می‌کنند وی طی یکی دو سال آینده بالاخره راهی برنابئو خواهد شد. اما حالا ال چیرینگیتو مدعی شد پی اس جی در مسیر تلاش برای جلوگیری از علاقه رئال مادرید به جذب مهاجم جوان خود، پیشنهاد جدید و حیرت انگیزی را به کیلیان امپاپه ارائه داده است. پاری سن ژرمن قصد دارد سالانه ۵۰ میلیون یورو به کیلیان امباپه پیشنهاد داده و قرارداد او را تا سال ۲۰۲۴ تمدید کند. البته این شبکه مدعی شد این پیشنهاد هنوز مورد موافقت امباپه قرار نگرفته و مشخص نیست آیا او در آینده قصد ماندن در پاریس را دارد یا خیر. رئال مادرید دو سال قبل و پیش از انتقال کیلیان امباپه به پاری سن ژرمن، با موناکو برای خرید وی به توافق رسیده بود، اما در نهایت خود امباپه تصمیم گرفت به پیشنهاد کهکشانی‌ها پاسخ منفی داده و راهی پاری سن ژرمن شود.
فوتبالیفوتبالی12 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی - روزنامه اسپانیایی مارکا مدعی شده که نیمار در طول تابستان خواهان پیوستن به رئال مادرید بود و تنها زمانی که این باشگاه از خرید او منصرف شد بحث بازگشت به بارسلونا را مطرح کرد. سرجیو راموس، لوکا مودریچ، مارسلو و کاسمیرو چهار بازیکنی بودند که نیمار با آنها صحبت کرده بودد اما رئال مادریدد تصمیم گرفت که انتقال این بازیکن به برنابئو را عملی نکند. دلیل رئال مادرید به دلیل شرایط هزینه این انتقال و همچنین عدم جدایی گرت بیل و خامس رودریگز از این تیم بودند. در این زمان بود که نیمار پس از ناامیدی از رئال مادرید، با لیونل مسی صحبت کرده و تصمیم به بازگشت به بارسلونا گرفت. مسی پیش از این نیز نگرانی خود بابت انتقال این بازیکن به رئال مادرید را در گفتگویی ابراز کرده بود.
فوتبالیفوتبالی12 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی - ماتیس دلیخت تایید کرد که پس از جدایی از آژاکس و پیوستن به یوونتوس در تابستان امسال احساس شکست ناپذیری کمتری نسبت به قبل دارد. به گزارش فوتبالی، مدافع ۲۰ ساله هلندی با عملکرد درخشان خود در آژاکس و صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان با این تیم توجه بسیاری از تیم‌های مطرح اروپایی را به خود جلب کرد. با این حال او نتوانسته درخشش سابق خود را پس از پیوستن به ایتالیا تکرار کند. این بازیکن در گفتگو با فاکس اسپرت در این باره اظهار داشت: " در آژاکس احساس شکست ناپذیری داشتم اما امروز شرایط متفاوت است. خودم هم نمی‌دانم چرا به شکلی که دوست دارم، بازی نمی‌کنم.
ایسناایسنا12 ساعت قبل
مهاجم برزیلی تاکنون به خاطر آسیب دیدگی ۳۵۲ روز در پاری سن ژرمن غایب بوده است. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، نیمار به خاطر آسیب دیدگی از تاندون پای چپ چهار هفته از میادین دور خواهد بود. ستاره پاری سن ژرمن در دیدار دوستانه برزیل و نیجریه تنها یازده دقیقه بازی کرد. نیمار نیمی از بازی‌هایی که می‌توانست از سال ۲۰۱۷ برای پاری سن ژرمن انجام بدهد را از دست داد. پاری سن ژرمن برای فتح این بازی‌ها با نیمار قرارداد امضا کرده بود.
ورزش۳ورزش۳14 ساعت قبل
نیمار از زمانی که به پاری سن ژرمن پیوسته، تقریبا به اندازه یک سال قادر به همراهی این تیم نبوده است. روز گذشته تیم پزشکی پی اس جی اعلام کرد که نیمار به دلیل مصدومیت عضلانی یک ماه قادر به حضور در میادین نخواهد بود و به احتمال زیاد روز بازی برگشت برابر رئال در لیگ قهرمانان می‌تواند بار دیگر تیمش را همراهی کند. نیمار تابستان ۲۰۱۷ از بارسا به پی اس جی پیوست و از آن زمان این برای پانزدهمین بار است که او دچار مصدومیت می‌شود. اولین مصدومیت نیمار دقیقا یک ماه پس از پیوستن او به پی اس جی بود و البته خیلی جدی نبود و پس از ۵ روز و از دست دادن یک بازی توانست به ترکیب پی اس جی برگردد. تا الان او ۳۲۲ روز را در پی اس جی به دور از میادین بوده و با احتساب دوری یک ماهه‌ی اخیر، مدت زمان غیبت نیمار در میادین به ۳۵۲ روز خواهد رسید و به عبارتی او به اندازه یک سال به دور از میادین مانده و نیمی از بازی‌های پی اس جی را از دست داده است.
ورزش۳ورزش۳14 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، سال ۲۰۱۱ بود که «investment group Qatar Sports Investments» با مدیریت ناصر الخلیفی اقدام به خرید باشگاه پاری سن ژرمن کرد و خیلی زود این تیم به یک تیم تقریبا بی رقیب در فوتبال فرانسه تبدیل شد. ناصر الخلیفی و شرکتش اکنون به دنبال جاه طلبی در خارج از فرانسه و خصوصا فوتبال انگلیس هستند و به همین منظور او قصد خرید باشگاه لیدزیونایتد را دارد. باشگاه معروف انگلیسی که چند سالی است که در چمپیونشیپ انگلیس حضور دارد و سخت در تلاش است تا تحت هدایت مارسلو بیلسا بار دیگر به لیگ برتر برگردد. طبق ادعای نشریه لوپاریزین، اخیرا ملاقاتی بین ناصر الخلیفی و آندره آ رادریتزانی مالک ایتالیایی باشگاه لیدز در پاریس صورت گرفته است. در فوتبال انگلیس منچسترسیتی تحت مالکیت اماراتی هاست و الخلیفی قصد دارد لیدز را در آینده‌ای نه چندان دور به رقیبی جدی برای سیتی تبدیل کند.

جلد روزنامه‌های ورزشی صبح اروپا (عکس)

4+
ورزش۳ورزش۳18 ساعت قبل
برترین‌هابرترین‌ها19 ساعت قبل
گفته می‌شود در قرارداد مانچو با فدراسیون بندی وجود داشته که در صورت صعود ایتالیا به جام ملت‌های اروپا، این فدراسیون می‌تواند به صورت خودکار قرارداد را به مدت دوسال دیگر تمدید کند. حالا مانچینی با خیالی آسوده‌تر به سراغ مرحله دوم ماموریتش خواهد رفت، موفقیت در یورو ۲۰۲۰ در تابستان آینده و تلاش برای فتح این تورنمنت. البته این مهاجمان برخلاف زمان ونتورا، توسط مانچو احیا شده‌اند اما هنوز هم قابل‌قیاس با خط حمله تیم‌های بزرگ اروپایی نیستند. مانچینی معتقد است فوتبال ایتالیا جوانان آینده‌دار خوبی دارد و می‌تواند با اتکا به آنها تیمی قدرتمند را برای جام جهانی ۲۰۲۲ بسازد. او می‌گوید: «من همیشه به جوانان مستعد فوتبال ایتالیا باور داشته‌ام.
نامه‌نیورنامه‌نیور21 ساعت قبل
ماتیس دی لیخت، مدافع هلندی یوونتوس مدعی شد روز به روز شرایط برای وی بهتر خواهد شد. ماتیس دی لیخت در تابستان و در حالیکه مشتریان پر و پا قرصی چون بارسلونا و پاری سن ژرمن نیز داشت، در نهایت تصمیم گرفت به پیشنهاد یوونتوس پاسخ مثبت دهد. ماتیس دی لیخت گفت: "من هنوز در بهترین شرایط خود قرار ندارم و خودم به این موضوع واقف هستم. شاید در یوونتوس کمتر از آژاکس احساس آشنایی و صمیمیت داشته باشم، اما من بهتر و بهتر می‌شوم. من هنوز با یوونتوس و تیم ملی هلند این فصل شکست نخورده‌ام و از این روند بسیار خوشحالم. "
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، کفش طلای فوتبال اروپا در سال ۲۰۱۹ روز چهارشنبه طی مراسمی در بندر بارسلونا به لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسا اهدا خواهد شد. مسی که در اردوی اخیر تیم ملی آرژانتین حضور نداشته در تعطیلات بازی‌های ملی در بارسلونا بود و تلاش کرد حداکثر آمادگی ممکن برای ادامه فصل را به دست آورد. کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن و فابیو کوالیارلا از سمپدوریا در کورس سال گذشته برای کسب کفش طلای اروپا در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیمار، ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن به دلیل مصدومیت در بازی اخیر ملی به مدت ۴ هفته دور از میادین خواهد بود. او در جریان دیدار برزیل-نیجریه که با تساوی یک - یک به پایان رسید، مصدوم شد و زمین بازی را ترک کرد. با تایید باشگاه پاری سن ژرمن، مصدومیت نیمار از ناحیه ماهیچه دو سر ران پای چپ است و انتظار می‌رود ریکاوری چنین مصدومیتی ۴ هفته طول بکشد. بنابراین او ۶ بازی آینده تیمش از جمله ۲ بازی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بروژ و همچنین جدال در لوشامپیونه مقابل نیس و المپیک مارسی را از دست می‌دهد. در واقغ نیمار پس از بازی‌های ملی ماه نوامبر می‌تواند به ترکیب پاریسی‌ها اضافه شود. انتهای پیام/
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن به مدت یک ماه قادر به همراهی تیمش نخواهد بود. به گزارش وانانیوز، بعد از آنکه نیمار در دیدار دوستانه سلسائو مقابل تیم ملی نیجریه مغلوب شد، پاری سن ژرمن خبر از دوری چهار هفته‌ای وی از میادین داد. نشریه اکیپ ساعتی قبل مدعی شد باشگاه فرانسوی پاری سن ژرمن اعلام کرد نیمار به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ پای چپ و ضایعه درجه دو که در بازی تیم ملی برزیل مقابل نیجریه رخ داده بود، به مدت چهار هفته از میادین دور خواهد بود. بدین ترتیب اگر زمان بازگشت ستاره برزیلی را یازده نوامبر در نظر بگیریم، نیمار چهار مسابقه لیگ فرانسه از جمله سفر به مارسی در تاریخ هفده اوکتبر و بازی خانگی و خارج از خانه لیگ قهرمانان اروپا برابر کلوپ بروژ را از دست خواهد داد. در سالهای اخیر و از زمان انتقال به پاری سن ژرمن، نیمار در بسیاری از مقاطع فصل به دلیل مصدومیت غایب بوده و حالا دوباره این بازیکن که فصل را فوق العاده آغاز کرده بود، مدتی قادر به همراهی تیمش نخواهد بود.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
«نیمار» ستاره برزیلی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، به دلیل مصدومیت در دیدار سلسائو مقابل نیجریه چهار هفته از میادین دور خواهد بود. به گزارش ایرنا؛ در بیانیه منتشر شده توسط باشگاه پی‌اس‌جی آمده است: نیمار امروز عصر، تصویربرداری ام. آی انجام داد؛ هشت روز نیز تحت معاینه قرار خواهد گرفت اما بسته به میزان پیشرفت ریکاوری، انتظار می‌رود چهار هفته از میادین دور باشد. نیمار در جریان تساوی یک بر یک برزیل مقابل نیجریه در سنگاپور، دچار مصدومیت شد. با این حساب، مرد برزیلی ۲ بازی آینده پاری‌سن‌ژرمن مقابل کلاب بروژ را در لیگ قهرمانان که به ترتیب هفته آینده و ۶ نوامبر برگزار می‌شود، از دست خواهد داد.
رکنارکنا1 روز قبل
این دروازه‌بان ایتالیایی که در پاری سن ژرمن با ستارگانی مثل کیلیان امباپه و نیمار هم تیمی بود، حالا این دو نفر را شانس‌های اصلی تصاحب توپ طلا در آینده می‌داند. او گفت: " زمان حضورم در پاریس سن ژرمن این شانس را داشتم که با دو برنده آینده توپ طلا هم تیمی باشم. کیلیان قطعا جهان را در دست خواهد گرفت و می‌تواند در ۱۰ سال آینده ۵ توپ طلا ببرد. " من اعتقاد داشتم که او با وجود مسی و رونالدو باز هم می‌تواند صاحب توپ طلا شود. من همیشه به او می‌گفتم که تو و امباپه باید در ۵ سال آینده صاحب پنج توپ طلا شوید، سه تا برای تو و ۲ تا برای کلیان.
ایسناایسنا1 روز قبل
باشگاه پاری سن ژرمن اعلام کرد که آسیب دیدگی نیمار جدی است و او نزدیک به یک ماه نمی‌تواند تیمش را همراهی کند. او تنها بعد از چند دقیقه حضور در میدان آسیب دید و نتوانست به بازی ادامه دهد. باشگاه پاری سن ژرمن اعلام کرد که آسیب دیدگی نیمار جدی است و او نمی‌تواند تیمش را چهار هفته همراهی کند. آسیب دیدگی نیمار و دوری چهار هفته‌ای او از میادین خبر بسیار بدی برای باشگاه پاری سن ژرمن است چرا که او از آمادگی بالایی برخوردار بود و در چند هفته اخیر ناجی تیمش بوده است. نیمار در تابستان دوست داشت که به بارسلونا برگردد اما در نهایت در پاری سن ژرمن ماندنی شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، با اعلام رسمی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، نیمار ستاره برزیلی این تیم به مدت ۴ هفته از میادین دور خواهد بود. نیمار، مهاجم تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در جریان بازی دوستانه روز گذشته (یکشنبه) تیم ملی برزیل و نیجریه در دقیقه ۱۱ مصدوم و مجبور به ترک میدان شد. به این ترتیب نیمار بازی مقابل تیم‎های نیس، بروژ بلژیک، مارسی و دیزون را از دست خواهد داد. انتهای پیام/
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- در جریان دیدار برزیل-نیجریه که با تساوی ۰-۰ به پایان رسید، نیمار مصدوم شد و زمین بازی را ترک کرد. با تایید باشگاه پاری سن ژرمن؛ مصدومیت نیمار از ناحیه ماهیچه دو سر ران پای چپ است و انتظار می‌رود روند ریکاوری چنین مصدومیتی ۴ ماه طول بکشد. بنابراین او ۶ بازی آینده پاری سن ژرمن از جمله دو بازی با کلوب بروخه و همچنین نیس و المپیک مارسی را از دست می‌دهد. وی پس از بازی‌های ملی ماه نوامبر می‌تواند به ترکیب پاری سن ژرمن اضافه شود. این باشگاه فرانسوی همچنین تایید کرد روند ریکاوری کیلیان ام باپه، یولیان دراکسلر و ادینسون کاوانی طبق برنامه پیش می‌رود و به زودی در دسترس توماس توخل قرار می‌گیرند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- جان لوئیجی بوفون، دروازه بان ۴۱ ساله یوونتوس، معتقد است که نیمار و امباپه در آینده می‌توانند توپ طلا را صاحب شوند. او گفت: " زمان حضورم در پاریس سن ژرمن این شانس را داشتم که با دو برنده آینده توپ طلا هم تیمی باشم. کیلیان قطعا جهان را در دست خواهد گرفت و می‌تواند در ۱۰ سال آینده ۵ توپ طلا ببرد. " من اعتقاد داشتم که او با وجود مسی و رونالدو باز هم می‌تواند صاحب توپ طلا شود. من همیشه به او می‌گفتم که تو و امباپه باید در ۵ سال آینده صاحب پنج توپ طلا شوید، سه تا برای تو و ۲ تا برای کلیان.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
ورزش سه: در تابستان امسال اخبار و شایعات زیادی حول محور جدایی نیمار از پاری سن ژرمن و تمایل او به انتقال به تیم هایی چون بارسلونا و رئال مادرید وجود داشت، اما این ستاره ۲۷ ساله و برزیلی در نهایت در پاریس ماندنی شد. در بدو بازگشت، هواداران پاری سن ژرمن به تندی با نیمار برخورد کرده و اعتراض خود را نسبت به تمایل وی به جدایی نشان دادند. حالا نیمار که چند روز پیش و در جریان دیدار تیم ملی برزیل مقابل نیجریه مصدوم شد، احتمالا برای مدتی از میادین دور خواهد بود و نشریه لوپاریزین با درج کاریکاتوری، به روند تکراری مصدومیت این ستاره برزیلی طعنه زده است. در این کاریکاتور، پزشک به نیمار می‌گوید: "این بار مصدومیت جدی نیست و تا برگزاری کارناوال هنوز چهار ماه دیگر باقی مانده است، تو تا آن زمان بهبود می‌یابی. نیمار نیز پاسخ می‌دهد: این شرم آور است. "
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
لیونل مسی تا به حال شش بار و در سه سال گذشته به طور متوالی برنده جایزه کفش طلای اروپا شده و از این نظر هیچ بازیکنی در تاریخ فوتبال همانند او به چنین رکوردی دست نیافته است. در واقع در هر چهار فصل اخیر برنده کفش طلا متعلق به بارسلونا بوده و پیش از هت تریک لیونل مسی نیز لوییس سوارز در فصل ۱۶-۲۰۱۵ صاحب این عنوان شده بود. حالا قرار است این جایزه به طور رسمی و در روز چهارشنبه در مراسمی در شهر بارسلون به لیونل مسی اعطا شود. مسی که در اردوی اخیر تیم ملی آرژانتین حضور نداشته، در تعطیلات بازی‌های ملی در بارسلون بوده و تلاش کرد حداکثر آمادگی ممکن برای ادامه فصل را بدست آورد. کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن و فابیو کوالیارلا از سمپدوریا در کورس سال گذشته برای کسب کفش طلای اروپا در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
نیمار به دلیل مصدومیت از ناحیه ماهیچه دو سر ران، ۴ هفته از میادین دور خواهد بود. خبرورزشی: با اعلام باشگاه پاری سن‌ژرمن؛ مصدومیت نیمار از ناحیه ماهیچه دو سر ران پای چپ است و انتظار می‌رود روند بازیابی این بازیکن ۴ هفته طول بکشد. بنابراین نیمار ۶ بازی آینده پاری‌سن‌ژرمن را از دست داد. در جریان دیدار برزیل و نیجریه، نیمار مصدوم شد و زمین را ترک کرد.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
ورزش سه: ماتیس دی لیخت، مدافع هلندی یوونتوس مدعی شد روز به روز شرایط برای وی بهتر خواهد شد. ماتیس دی لیخت در تابستان و در حالیکه مشتریان پر و پا قرصی چون بارسلونا و پاری سن ژرمن نیز داشت، در نهایت تصمیم گرفت به پیشنهاد یوونتوس پاسخ مثبت دهد. ماتیس دی لیخت گفت: "من هنوز در بهترین شرایط خود قرار ندارم و خودم به این موضوع واقف هستم. شاید در یوونتوس کمتر از آژاکس احساس آشنایی و صمیمیت داشته باشم، اما من بهتر و بهتر می‌شوم. من هنوز با یوونتوس و تیم ملی هلند این فصل شکست نخورده‌ام و از این روند بسیار خوشحالم. "
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- آندره آ رادریتزانی، مالک باشگاه لیدز یونایتد در گفتگو با روزنامه تایمز اعلام کرده که پیشنهاد جالب توجهی از مالک باشگاه پاری سن ژرمن و دو سرمایه دار دیگر در راستای به فروش رساندن باشگاهش دریافت کرده و درحال بررسی این پیشنهادات است. به گزارش پایگاه خبری فوتبالی، ناصر الخلیفی و شرکت سرمایه گذاری ورزشی قطر که تحت مالکیت او اداره می‌شود، قصد دارند تا وارد بازار فوتبال انگلیس شوند و باشگاه لیدز یونایتد را خریداری کنند. آقای رادریتزانی مالک فعلی لیدز دراین باره گفته: «پیشنهادی از شرکت سرمایه گذاری ورزشی قطر و ناصر داریم؛ ما با هم دوست هستیم و در طول سالها ارتباط خوبی با هم داشته‌ایم. حمایت مالی مهمترین نکته در رقابتهای لیگ برتر است.» باشگاه لیدز یونایتد سه روز دیگر صدساله خواهد شد و یکی از باشگاه‌های قدیمی و تاریخی فوتبال انگلیس است که این روزها دوران سختی را در لیگ چمپیونشیپ پشت سرمی گذارد. البته آنها سرمربی بزرگی مثل مارسلو بیه لسا را به خدمت گرفته‌اند که تلاشهای زیادی می‌کند تا لستر را به لیگ برتر بازگرداند.

به انتهای لیست رسیدید