پاری سن ژرمن منچستریونایتد

پاری سن ژرمن منچستریونایتد

ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
بر اساس این گزارش، منچستریونایتد برای اینکه سیمئونه را به اولدترافورد منتقل کرده و جانشین اوله گنار سولسشر کند به باشگاه اتلتیکو مادرید یک پیشنهاد مالی قابل توجه ارائه داده است. اول اینکه دوران سرمربی‌گری سیمئونه در اتلتیکو در آینده به پایان می‌رسد. از طرف دیگر اتلتیکو به دنبال استخدام پوچتینو است. در این بین، یونایتد فشار زیادی به اتلتیکو وارد کرده و سیمئونه را می‌خواهد. در میان سه گزینه سیمئونه، یونایتد او را بیشتر از همه می‌خواهد.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، پائولو دیبالا ستاره آرژانتینی و ۲۵ ساله یوونتوس، این روزها شرایط سختی را تجربه می‌کند و از آن بازیکن تاثیر گذار و همیشه ثابت یووه تبدیل به یک بازیکن کاملا نیمکت نشین شده است. این ستاره آرژانتینی با وجود پیشنهادات فراوانی که در تابستان از تیم‌های مطرح اروپایی همچون پاری سن ژرمن، منچستریونایتد و حتی اینتر داشت در نهایت تصمیم به ماندن در تورین گرفت. دیبالا حالا این روزها به یک نیمکت نشین محض تبدیل شده است. همچنین مائوریتسیو ساری سرمربی بیانکونری نیز نشان داده اعتقاد خاصی به این ستاره آرژانتینی ندارد. اتفاقی که باعث ناراحتی و به هم ریختگی شدید دیبالا شد تا این بازیکن با ناراحتی و حسرت به تماشای ادامه مسابقه مشغول شود.
انتخابانتخاب4 ماه قبل
به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، ‌ توپچی‌های لندن گرانترین خرید تاریخ خود را انجام داد و توانست نیکولاس په‌په را با ۷۲ میلیون پوند به خدمت بگیرد. این بازیکن که برای تیم ملی فوتبال ساحل عاج بازی می‌کند، در لیل عملکرد خوبی داشت و توانست با درخشش در این تیم راهی آرسنال شود. این بازیکن روز گذشته معاینات پزشکی خود را نیز به خوبی پشت سر گذاشت و قرارداد خود را امضا کرد. په‌په ۲۴ ساله بعد از دنی سبایوس، ویلیام سالیبا و گابریل مارتینلی، چهارمین خرید تیم قرمزپوش شمال لندن محسوب می‌شود. تیم‌هایی چون پاری سن ژرمن، منچستریونایتد و ناپولی نیز خواهان این بازکین دادند ولی او ترجیح داد راهی لندن شود.
طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداری - با وجود علاقه تیم‌های بزرگ به سرگی میلینکوویچ ساویچ، کلودیو لوتیتو طی سال‌های اخیر در نگه داشتن ستاره جوانش در لاتزیو موفق بوده اما در این تابستان نیز شایعات در مورد جدایی او زیاد است. فصل گذشته من جنگیدم و میلینکوویچ ساویچ جدا نشد. امسال سلاح کمتری در دسترس من است و ممکن است شرایط برای جدایی او فراهم شود اما به این معنی نیست که باشگاه بر روی جدایی او تلاش می‌کند. آیا قیمت او ۱۰۰ میلیون یورو است؟ بازار قیمت را دیکته می‌کند. از میلان، پاری سن ژرمن، منچستریونایتد و یوونتوس به عنوان مشتریان سرگی میلنکوویچ ساویچ نام برده می‌شود.
ایلناایلنا4 ماه قبل
به نقل از ترانسفرمارکت، طی پنج فصل اخیر بارسلونا با ۹۱۲٫۳۵ میلیون یورو هزینه برای جذب ۶۷ بازیکن جدید، بیشترین هزینه را متقبل شده است. در تصویر زیر ۲۵ باشگاهی که بیشترین هزینه (Expenditures) را برای جذب بازیکن در پنج فصل اخیر داشته‌اند ملاحظه می‌کنید. با احتساب درآمدهای باشگاه‌ها از راه فروش بازیکن، منچسترسیتی در فصل نقل و انتقالات طی پنج فصل اخیر ۶۵۸٫۳۵ میلیون یورو هزینه کرده و بیشترین ضرر را کرده است. منچستریونایتد ۴۶۸٫۸۳ میلیون یورو در فصل نقل و انتقالات ضرر کرده است. ۴۶۰٫۲۵ میلیون یورو در فصل نقل و انتقالات نصیب این باشگاه پرتغالی شده که رقم چشمگیری است.
طرفداریطرفداری4 ماه قبل
به گزارش ترنسفرمارکت، طی پنج فصل اخیر بارسلونا با ۹۱۲٫۳۵ میلیون یورو هزینه برای جذب ۶۷ بازیکن جدید، بیشترین هزینه را متقبل شده است. تیم دوم این لیست منچسترسیتی است که برای جذب ۱۲۱ بازیکن جدید ۹۰۷٫۸۹ میلیون یورو هزینه کرده است. با احتساب درآمدهای باشگاه‌ها از راه فروش بازیکن، منچسترسیتی در فصل نقل و انتقالات طی پنج فصل اخیر ۶۵۸٫۳۵ میلیون یورو هزینه کرده و بیشترین ضرر را کرده است. منچستریونایتد ۴۶۸٫۸۳ میلیون یورو در فصل نقل و انتقالات ضرر کرده است. ۴۶۰٫۲۵ میلیون یورو در فصل نقل و انتقالات نصیب این باشگاه پرتغالی شده که رقم چشمگیری است.
ورزش۳ورزش۳4 ماه قبل
کیا جورابچیان، مدیر برنامه ایرانی فیلیپ کوتینیو، از رفتار دوگانه مدیر بارسلونا در قبال این ستاره برزیلی انتقاد کرد. همین مسئله شایعات زیادی در مورد آینده او ایجاد کرد و حتی گفته می‌شود که ممکن است او در همین تابستان راهی پاری سن ژرمن، منچستریونایتد و حتی باشگاه سابقش، لیورپول، شود. اکنون جورابچیان مدیران بارسا را متهم کرد که علی رغم اینکه اعلام کردند قصد فروش این ملی پوش برزیلی را ندارند اما مخفیانه با پاری سن ژرمن در مورد او مذاکره کرده‌اند. همانطور که گفتم کوتینیو هیچ پیشنهادی از سایر باشگاه‌ها ندارد زیرا ما به تصمیم بارسا احترام می‌گذاریم اما آنها به حرفی که به ما زدند، احترام نگذاشتند. ما در این مدت ساکت بودیم اما این به بارسا اجازه نمی‌دهد که در مورد بازیکنش دروغ بگوید.
طرفداریطرفداری5 ماه قبل
پس از چهار سال حضور در باشگاه محل زادگاهش، او در اولین انتقال بین المللی مینو رایولا در میان باشگاه‌های فوتبال، آماده انتقال از آمستردام به فوجیا می‌شد. همیشه این گونه نبوده است که طرفداران فوتبال در قبال جدایی یکی از موکل‌های رایولا، چنین قدردانی‌ای نشان بدهند. اما به نظر می‌رسد رایولای خوش مزاج، بیشترین پول را از برقراری ارتباط بین باشگاه‌ها و بازیکنان به جیب می‌زند. رایولا در سال ۲۰۰۱ ندود را به یوونتوس برد؛ جایی که او توانست در آنجا توپ طلا کسب کند. در سال ۲۰۰۴ رایولا بازیکن دیگری را به یووه معرفی کرد: زلاتان ابراهیموویچ.

مهم‌ترین اتفاقات فوتبال باشگاهی اروپا در فصل ۱۹-۲۰۱۸ (بخش پایانی)

15+
طرفداریطرفداری5 ماه قبل
طرفداریطرفداری6 ماه قبل
طرفداری - دونی فن ده بیک، هافبک آژاکس به لیست علاقه مندی‌های بارسلونا اضافه شده است. فن ده بیک ۲۲ ساله که بازیکنی ملی پوش محسوب می‌شود، در سال ۲۰۰۸ به آکادمی آژاکس پیوست. او سپس در همه رده‌های سنی این باشگاه به میدان رفت تا اینکه از فصل ۲۰۱۵/۱۶ به تیم اول رسید. به گزارش میگل ریکو از موندو دپورتیوو، حالا باید نام بارسلونا را هم به این جمع اضافه کرد. باشگاه هم وضعیت فن ده بیک را زیر نظر دارد.
طرفداریطرفداری7 ماه قبل
طرفداری- آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال معتقد است که منچستریونایتد در پنجره نقل و انتقالات تابستان کار بزرگی پیش رو دارد. شیاطین سرخ پس از اخراج ژوزه مورینیو، تصمیم گرفتند اوله گونار سولسشر را به عنوان سرمربی انتخاب کنند. حال پس از انتخاب وی به عنوان سرمربی دائم منچستریونایتد، همه انتظار دارند در تابستان او تیمش را به طور جدی تقویت کند. بنابراین پیدا کردن بازیکن مناسب کار آسانی نخواهد بود. آنها پس از اسطوره خود چهار مربی استخدام کرده‌اند که آخرین آنها اوله گونار سولسشر بوده است.
طرفداریطرفداری7 ماه قبل
طرفداری - خوان کارلوس اونزوئه، مربی سابق بارسلونا که هم اکنون بیکار است، اخیرا مصاحبه‌ای با نشریه مارکا داشته است. اونزوئه بیش از یک دهه در بارسلونا مربی‌گری کرد و تقریبا در کنار همه مربیان پرافتخار قرن جدید باشگاه حضور داشت. در این بازی چیزی مرا غافلگیر نکرد جز اینکه بازیکنان بارسا بعضا توپ‌های ساده‌ای لو می‌دادند. آیا شانسی برای یونایتد در بازی برگشت قائل هستید؟ منچستریونایتد هر چه که باشد و در هر شرایطی، تیم بزرگی است. بهترین اتفاقی که می‌توانست برای بارسا رخ بدهد، بازی یونایتد و پاری سن ژرمن بود.
طرفداریطرفداری8 ماه قبل
طرفداری - پاری سن ژرمن در خانه مغلوب منچستریونایتد شد و از دور رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا حذف شد. نیمار در این بازی حضور نداشت و بعد از حذف پی اس جی، از طریق اکانت رسمی اش در اینستاگرام به تصمیم داور بازی در مورد اعلام پنالتی به نفع شیاطین سرخ اعتراض کرد. به گزارش AS، یوفا این اقدام نیمار را موردبررسی قرار می‌دهد و احتمال دارد جریمه‌ای برای این بازیکن برزیلی در نظر گرفته شود. رسانه‌های فرانسوی مدعی شده‌اند نیمار بعد از بازی قصد داشته به رختکن داور بازی، دامیر اسکومینا برود و بازیکنان پاری سن ژرمن مانع رفتن او شده‌اند. حالا گفته‌های نیمار بررسی می‌شود و اگر نتیجه این باشد که او به داور بازی توهین کرده است، با جریمه مواجه خواهد شد.
طرفداریطرفداری8 ماه قبل
طرفداری- کنفدراسیون فوتبال اروپا «یوفا» آماده است تا تحقیقاتی راجع به حرف‌های نیمار در مورد فناوری کمک داور ویدیویی به عمل آورد. به گزارش سایت گل، پس از شکست ۳-۱ پاری سن ژرمن مقابل منچستریونایتد و حذف از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، نیمار با انتشار یک استوری در اینستاگرام، ناامیدی خود از تصمیمات داوری را بروز داد. اعتراض نیمار به این بود که صحنه یاد شده هند نبوده است ولی نظر خود را با لحن تندی بیان کرد. آن صحنه پنالتی نبود. چگونه این صحنه پنالتی گرفته شد وقتی توپ به کمر کیمپمبه خورد؟ [الفاظ غیرقابل ترجمه] باید دید ادبیات ستاره برزیلی پاری سن ژرمن، چه عواقبی برای او در بر خواهد داشت.
طرفداریطرفداری9 ماه قبل
طرفداری- پس از بازی پاری سن ژرمن-منچستریونایتد، کارلو آنچلوتی که سابقه هدایت پاری سن ژرمن را در کارنامه دارد، اعلام کرد حذف تیم فرانسوی در آن شرایط غیرقابل باور است. به نقل از کالچو مرکاتو؛ آنچلوتی در این مورد گفت: واقعا غیرقابل باور است؛ نمی‌دانم پس از این شکست چکار می‌کردم؛ شاید اگر روی نیمکت پاری سن ژرمن بودم، پس از این نتیجه خود را به نزدیک‌ترین پل می‌رساندم و سپس از بالای آن به پایین می‌انداختم. پاری سن ژرمن طی فصول اخیر هزینه زیادی برای رسیدن به مراحل پایانی لیگ قهرمانان اروپا انجام داده اما این تیم تاکنون از مرحله یک چهارم نهایی فراتر نرفته است. عمر مومنی و زیزو الیزیدی با کاریکاتورهای زیر به این وضعیت باشگاه فرانسوی کنایه زده‌اند:
طرفداریطرفداری9 ماه قبل
به گزارش سایت رسمی یوفا، در بازی رئال مادرید-آژاکس در دقیقه ۶۲، در صحنه‌ای مشکوک توپ از لبه خط طولی به درون زمین بازگشت. داور بازی از این صحنه اظهار بی اطلاعی می‌کند و از این رو درخواست تماشای دوباره صحنه از کنار زمین می‌شود. دیدن دوباره صحنه داور را به اعلام پنالتی متقاعد کرد. دوباره در بازی پورتو-رم این بار در دقیقه ۱۲۱ بود که صحنه مشکوکی در محوطه جریمه پورتو رخ داد. با این حال خود داور تصمیم گرفت صحنه بار دیگر توسط کارشناسان اتاق VAR بررسی شود.

ورزشکاران جهان در شبکه‌های اجتماعی؛ ۶ مارس ۲۰۱۹

20+
طرفداریطرفداری9 ماه قبل
طرفداریطرفداری9 ماه قبل
طرفداری - با اعلام سایت رسمی یوفا، دیدار تیم‌های پاری سن ژرمن و منچستریونایتد در چارچوب دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را دامیر اسکومینا، داور مطرح اسلونیایی سوت خواهد زد. کمک داور ویدیویی نیز ماسیمیلیان ایراتی از ایتالیا خواهد بود. در دیگر دیدار چهارشنبه شب، پورتو در دراگائو میزبان رم خواهد بود. این بازی را جونیت چاکر از ترکیه قضاوت می‌کند و کمک داور ویدیویی نیز شیمون مارسینیاک لهستانی خواهد بود. پی اس جی بازی رفت را در اولدترافورد با دو گل برده و رم هم در المپیکو با حساب ۲-۱ پیروز شده است.
طرفداریطرفداری9 ماه قبل
طرفداری- رئال مادرید که به دلایل انضباطی مائورو ایکاردی را از لیست علاقه مندی هایش خط زده بود، دوباره برای خرید این مهاجم آرژانتینی وسوسه شده است. به نقل از مارکا، با توجه به مشکلات پیش آمده بین ایکاردی و اینتر، مسئولان رئال مادرید قصد دارند بیشترین سود را از این شکاف ببرند. تیم‌های یوونتوس، پاری سن ژرمن، منچستریونایتد دیگر رقیبان رئال مادرید در راه جذب ایکاردی هستند. آن‌ها قصد داشتند ایکاردی را با ۵۰ میلیون یورو + گونزالو هیگواین به تورین ببرند که با جواب رد ایکاردی مواجه شدند. طبق شایعات به نظر می‌رسد در نقل و انتقالات تابستانی رئال مادرید قصد خرید مهاجم داشته باشد و حالا مشکلات ایکاردی با اینتر باعث شده تا مسئولان کهکشانی‌ها وسوسه شوند.
طرفداریطرفداری9 ماه قبل
طرفداری- ریو فردیناند می‌گوید پس از شکست خانگی مقابل پاری سن ژرمن، منچستریونایتد باید بر روی حضور در تاپ فور لیگ برتر انگلیس تمرکز کند. به گزارش میرر، حالا منچستریونایتد باید برای جبران این نتیجه، باید بدون پل پوگبا در پاریس تلاش کند. ریو فردیناند درباره این بازی گفت: باید به پیش رفتن و تمام کردن فصل در جمع چهار تیم نخست لیگ برتر انگلیس فکر کنند. لیگ قهرمانان اروپا با کارت قرمز دقایق پایانی پوگبا تمام شد. ریو فردیناند درباره پل پوگبا که درخشش تازه‌ای را زیر نظر اوله گونار سولسشر داشته، گفت:
طرفداریطرفداری9 ماه قبل
طرفداری- به عقیده یولیان دراکسلر، پاری سن ژرمن ابراز لازم برای متوقف کردن پل پوگبا را در اختیار دارد. به گزارش FFT، پاری سن ژرمن-منچستریونایتد امشب در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در اولدترافورد به مصاف هم می‌روند. با این وجود به باور دراکسلر، پاریسی‌ها می‌توانند پوگبا را از جریان بازی خارج کنند. منچستریونایتد بازیکنان بزرگی را به ویژه در خط میانی با حضور پوگبا و (نمانیا) ماتیچ در اختیار دارد. در غیبت نیمار و ادینسون کاوانی به دلیل مصدومیت، دراکسلر امیدوار است شاهد نمایش خوبی از آنخل دی ماریا در بازگشتش به اولدترافورد باشد.

به انتهای لیست رسیدید