پاناتینایکوس

پاناتینایکوس

طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری - شصت و پنجمین دوره رقابت‌های جام باشگاه‌های اروپا/لیگ قهرمانان اروپا از امشب آغاز خواهد شد و ۳۲ تیم برای تعیین عنوان قهرمانی در این مسابقات خواهند جنگید. به گزارش وب سایت یوفا، رئال مادرید علاوه بر بیشترین عنوان قهرمانی (۱۳)، بیشترین حضور (۵۰)، بیشترین بازی (۴۳۱)، بیشترین برد (۲۵۹)، بیشترین مساوی (۷۴)، بیشترین باخت (۹۸)، بیشترین گل زده (۹۵۷)، بیشترین گل خورده (۴۶۸) و بیشترین امتیاز (۵۹۲) را به نام خود اختصاص داده تا در تمامی موارد در صدر لیست قرار داشته باشد. نگاهی به رنکینگ باشگاه‌ها در تاریخ جام باشگاه‌های اروپا/لیگ قهرمانان اروپا رتبه نام باشگاه تعداد حضور بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز قهرمانی فینال نیمه نهایی یک چهارم نهایی ۱ رئال مادرید ۵۰* ۴۳۱ ۲۵۹ ۷۴ ۹۸ ۹۵۷ ۴۶۸ ۴۸۹ ۵۹۲ ۱۳ ۱۶ ۲۹ ۳۶ ۲ بایرن مونیخ ۳۶* ۳۴۱ ۱۹۵ ۷۲ ۷۴ ۶۸۱ ۳۴۲ ۳۳۹ ۴۶۲ ۵ ۱۰ ۱۹ ۳۰ ۳ بارسلونا ۳۰* ۳۱۰ ۱۸۳ ۷۰ ۵۷ ۶۲۰ ۲۹۸ ۳۲۲ ۴۳۶ ۵ ۸ ۱۷ ۲۳ ۴ منچستریونایتد ۲۸ ۲۷۹ ۱۵۴ ۶۶ ۵۹ ۵۰۶ ۲۶۴ ۲۴۲ ۳۷۴ ۳ ۵ ۱۲ ۱۹ ۵ یوونتوس ۳۴* ۲۷۱ ۱۳۵ ۶۸ ۶۸ ۴۲۷ ۲۶۴ ۱۶۳ ۳۳۸ ۲ ۹ ۱۲ ۱۹ ۶ میلان ۲۸ ۲۴۹ ۱۲۵ ۶۴ ۶۰ ۴۱۶ ۲۳۱ ۱۸۵ ۳۱۴ ۷ ۱۱ ۱۳ ۱۷ ۷ بنفیکا ۳۹* ۲۵۲ ۱۱۲ ۵۸ ۸۲ ۴۰۶ ۲۸۸ ۱۱۸ ۲۸۲ ۲ ۷ ۸ ۱۷ ۸ لیورپول ۲۴* ۲۰۹ ۱۱۷ ۴۶ ۴۶ ۳۹۳ ۱۸۴ ۲۰۹ ۲۸۰ ۶ ۹ ۱۱ ۱۵ ۹ پورتو ۳۳ ۲۴۳ ۱۰۹ ۵۷ ۷۷ ۳۶۱ ۲۷۳ ۸۸ ۲۷۵ ۲ ۲ ۳ ۱۰ ۱۰ آژاکس ۳۶* ۲۱۷ ۹۷ ۵۹ ۶۱ ۳۳۷ ۲۴۱ ۹۶ ۲۵۳ ۴ ۶ ۹ ۱۳ ۱۱ آرسنال ۲۱ ۲۰۱ ۱۰۱ ۴۳ ۵۷ ۳۳۲ ۲۱۸ ۱۱۴ ۲۴۵ ۰ ۱ ۲ ۷ ۱۲ دینامو کیف ۳۵ ۲۳۱ ۹۷ ۵۱ ۸۳ ۳۳۰ ۲۷۹ ۵۱ ۲۴۵ ۰ ۰ ۳ ۸ ۱۳ سلتیک ۳۳ ۲۰۶ ۹۶ ۳۵ ۷۵ ۳۰۸ ۲۴۳ ۷۴ ۲۲۷ ۱ ۲ ۴ ۷ ۱۴ اینتر ۲۱* ۱۷۲ ۸۴ ۴۶ ۴۲ ۲۴۵ ۱۶۸ ۷۷ ۲۱۴ ۳ ۵ ۸ ۱۲ ۱۵ چلسی ۱۶* ۱۶۰ ۸۰ ۴۶ ۳۴ ۲۷۴ ۱۴۲ ۱۳۲ ۲۰۶ ۱ ۲ ۷ ۹ ۱۶ اندرلخت ۳۴ ۲۰۰ ۷۰ ۴۴ ۸۶ ۲۸۲ ۳۲۰ ۳۸- ۱۸۴ ۰ ۰ ۲ ۷ ۱۷ آیندهوون ۲۷ ۱۷۵ ۶۳ ۴۱ ۷۱ ۲۲۷ ۲۲۰ ۷ ۱۶۷ ۱ ۱ ۳ ۷ ۱۸ رنجرز ۳۰ ۱۶۱ ۶۲ ۴۰ ۵۹ ۲۳۲ ۲۱۸ ۱۴ ۱۶۴ ۰ ۰ ۱ ۴ ۱۹ اتلتیکو مادرید ۱۵* ۱۲۷ ۶۵ ۳۳ ۲۹ ۱۹۲ ۱۱۳ ۷۹ ۱۶۳ ۰ ۳ ۶ ۹ ۲۰ بروسیا دورتموند ۱۸* ۱۳۸ ۶۶ ۲۷ ۴۵ ۲۳۷ ۱۷۲ ۶۵ ۱۵۹ ۱ ۲ ۴ ۸ ۲۱ المپیک لیون ۱۸* ۱۳۸ ۶۱ ۳۵ ۴۲ ۲۱۸ ۱۶۴ ۵۴ ۱۵۷ ۰ ۰ ۱ ۴ ۲۲ گالاتاسارای ۲۶* ۱۶۹ ۵۷ ۴۱ ۷۱ ۲۱۲ ۲۵۸ ۴۶- ۱۵۵ ۰ ۰ ۱ ۵ ۲۳ ستاره سرخ بلگراد ۲۵* ۱۲۶ ۶۲ ۲۵ ۳۹ ۲۴۰ ۱۶۵ ۷۵ ۱۴۹ ۱ ۱ ۴ ۹ ۲۴ استوا بخارست ۲۶ ۱۴۵ ۵۲ ۴۱ ۵۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۱- ۱۴۵ ۱ ۲ ۳ ۳ ۲۵ پاناتینایکوس ۲۸ ۱۵۷ ۴۹ ۴۵ ۶۳ ۱۸۲ ۲۱۴ ۳۲- ۱۴۳ ۰ ۱ ۳ ۴ ۲۶ المپیاکوس ۳۲* ۱۶۰ ۵۶ ۳۰ ۷۴ ۱۹۱ ۲۵۰ ۵۹- ۱۴۲ ۰ ۰ ۰ ۱ *با احتساب فصل جاری اعداد آبی، سه تیم رکورددار در هر زمینه را نشان می‌دهداما در رنکینگ باشگاه‌ها صرفا در لیگ قهرمانان اروپا (از فصل ۱۹۹۲/۹۳ به بعد)، جای بارسلونا و بایرن مونیخ در رده‌های دوم و سوم جدول تغییر کرده، اما رئال مادرید همچنان در زمینه بیشترین حضور، بیشترین امتیاز، بیشترین برد، بیشترین گل زده، بیشترین گل خورده، بیشترین حضور در فینال و بیشترین عنوان قهرمانی همچنان رکورددار است.
ایسناایسنا3 روز قبل
مهاجم جوان بارسلونا می‌تواند با حضور در دیدار برابر دورتموند چند رکورد به نام خود در لیگ قهرمانان اروپا ثبت کند. فاتی توانست از رکورد بویان کرکیچ با ۱۷ سال و ۵۳ روز و لیونل مسی با ۱۷ سال و ۳۳۱ روز پیشی بگیرد. اگر فاتی به این روند ادامه دهد فردا (سه‌شنبه) می‌تواند برابر دورتموند در هفته نخست لیگ قهرمانان اروپا چند رکورد به نام خود ثبت کند. این بازیکن در نوزدهم سپتامبر ۲۰۰۷ زمانی که ۱۷ سال و ۲۱ روز داشت برابر لیون بازی کرد. فاتی در لیگ قهرمانان اروپا می‌تواند مرد رکوردها شود.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
مهاجم بارسلونا برابر اوساسونا در پامپلونا به جوانترین گلزن بارسا در یک بازی رسمی تبدیل شد. فاتی توانست از رکورد بویان کرکیچ با ۱۷ سال و ۵۳ روز و لیونل مسی با ۱۷ سال و ۳۳۱ روز پیشی بگیرد. او ۱۰ روز بعد برابر والنسیا به جوانترین بازیکن لالیگا در به ثبت رساندن سریع‌ترین گل و پاس گل تبدیل شد. اگر فاتی به این روند ادامه دهد فردا (سه‌شنبه) می‌تواند برابر دورتموند در هفته نخست لیگ قهرمانان اروپا چند رکورد به نام خود ثبت کند. فاتی در لیگ قهرمانان اروپا می‌تواند مرد رکوردها شود.

بازیکنانی که در پیراهن تیم ملی‌ بهتر از باشگاه بودند

5+
روزنوروزنو6 روز قبل

ستاره‌های ملی، معمولی‌های باشگاهی

5+
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
کارلوس کی‌روش در قامت یک مربی موفق و کارنامه‌دار به تیم ملی ایران پیوست. به این ترتیب کی‌روش کاملا دست بالا را داشت اما استراماچونی در مربیگری کارنامه پرفروغی ندارد. دو- استراماچونی از روز اول سراغ کم‌محلی و پرخاشگری رفته، در حالی که کی‌روش اوایل کارش در ایران شخصیت کاملا متفاوتی داشت. هفته گذشته اخباری در مورد قهر مربی ایتالیایی با شاگردانش در محل تمرینات منتشر شد که بسیار عجیب بود. این ناسازگاری بی‌دلیل، یکی دیگر از وجوه تفاوت مهم استراماچونی با کی‌روش است.»
روزنوروزنو3 هفته قبل
گاتزتا دلواسپورت بعد از اولین شکست استراماچونی گزارشی در مورد شرایط این مربی در ایران تهیه کرده و در آن به نکات عجیبی اشاره کرده است. این سایت معتبر ایتالیایی گزارش خود را با اشاره به شرایط سختی که مربی ایتالیایی در ایران تجربه کرده آغاز و با تعبیر کابوس‌وار دانستن شرایط، می‌نویسد: «هنگامی که استراماچونی نیمکت مربی‌گری اینتر را از ماسیمو موراتی مالک اینتر تحویل می‌گرفت، هیچ‌وقت پیش‌بینی این شرایط عجیب را در ایران نمی‌کرد. مربی ۴۳ ساله در ایران درگیر یک کابوس واقعی شده است. او که روزی یووه را در لیگ ایتالیا شکست داده بود، بعد از سپری کردن شرایطی سخت در اودینیزه، پاناتینایکوس و اسپارتا پراگ، حالا مربی استقلال تهران است.» این سایت در ادامه با انتشار فایل کنفرانس خبری استراماچونی و عصبانیت این مربی در جریان کنفرانس می‌نویسد: «استراماچونی در بازی اول تیمش شکست خورد و به لطف کنفرانس خبری در غیاب مترجم، کابوس واقعی شروع شد.» گاتزتا در ادامه آغاز روزهای بد استرا را به استعفای خطیر ارتباط داده است: «مربی ایتالیایی در گفت‌وگو با خبرنگار ما تأکید کرده که بعد از رفتن خطیر در استقلال تنها شده است». گاتزتا در بخشی دیگر از گزارش به این نکته اشاره می‌کند که در روزهای اولیه حضور این مربی در ایران به استراماچونی ورزشگاهی مجهز نشان داده شد، اما استقلال هیچ‌وقت موفق به تمرین در این باشگاه نشده است.
فراروفرارو3 هفته قبل
روزنامه خبر ورزشی نوشت: روز گذشته شکست استقلال تحت الشعاع اظهارات تند استراماچونی سرمربی این تیم قرار گرفت. گلایه‌های سرمربی ایتالیایی که به زبان اعتراضی مطرح شد، به سرعت به رسانه‌های ایتالیایی راه پیدا کرد و حتی روزنامه گاتزتا دلو اسپورت که مهم‌ترین روزنامه ورزشی کشور ایتالیاست، نیز گزارشی در این خصوص نوشت. این گزارش به قلم یکی از روزنامه‌های معروف این روزنامه نوشته شده و در آن عبارت‌هایی شگفت انگیز، عجیب و شاید توهین آمیز به کار رفته است. در ابتدای این گزارش آمده: «مربی سابق اینتر و اودینزه که اکنون در استقلال تهران حضور دارد، از سوی باشگاه استقلال بدون مترجم رها و بایکوت شد!»
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
گاتزتا دلواسپورت بعد از اولین شکست استراماچونی گزارشی در مورد شرایط این مربی در ایران تهیه کرده و در آن به نکات عجیبی اشاره کرده است. این سایت معتبر ایتالیایی گزارش خود را با اشاره به شرایط سختی که مربی ایتالیایی در ایران تجربه کرده آغاز و با تعبیر کابوس‌وار دانستن شرایط، می‌نویسد: «هنگامی که استراماچونی نیمکت مربی‌گری اینتر را از ماسیمو موراتی مالک اینتر تحویل می‌گرفت، هیچ‌وقت پیش‌بینی این شرایط عجیب را در ایران نمی‌کرد. مربی ۴۳ ساله در ایران درگیر یک کابوس واقعی شده است. گاتزتا در بخشی دیگر از گزارش به این نکته اشاره می‌کند که در روزهای اولیه حضور این مربی در ایران به استراماچونی ورزشگاهی مجهز نشان داده شد، اما استقلال هیچ‌وقت موفق به تمرین در این باشگاه نشده است. سایت ایتالیایی در این گزارش به پول پرواز میلیچ، زبان بلد نبودن هیچ‌یک از بازیکنان و کادر فنی و موارد دیگری اشاره کرده که می‌توانید اینجا بخوانید.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 هفته قبل
خطیر همان شخصی بود که در جریان مذاکرات استرا را به حضور در ایران قانع کرد و به اعتقاد این سایت با رفتن خطیر از استقلال، استراماچونی تنها و بی‌یاور مانده است. خطیر کسی بود که مقدمات حضور استراماچونی در ایران را فراهم کرده بود. اختلاف‌نظرها در هیئت مدیره باعث شد خطیر استعفا دهد و استراماچونی در باشگاه تنها بماند. بنا بر ادعای گاتزتا، استراماچونی در ایران دو مترجم دارد. مربی ایتالیایی از طریق فردریکو پاستورلا درخواست کرده قراردادش را بدون پرداخت مبلغی فسخ کند و این درخواست رد شده است.
تابناکتابناک3 هفته قبل
خطیر کسی بود که مقدمات حضور استراماچونی در ایران را فراهم کرده بود. اختلاف‌نظر‌ها در هیئت مدیره باعث شد خطیر استعفا دهد و استراماچونی در باشگاه تنها بماند. به احتمال زیاد اشاره این مربی به کمپ تمرینی اختصاصی باشگاه استقلال است. بنا بر ادعای گاتزتا، استراماچونی در ایران دو مترجم دارد. مربی ایتالیایی از طریق فردریکو پاستورلا درخواست کرده قراردادش را بدون پرداخت مبلغی فسخ کند و این درخواست رد شده است.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
روز گذشته شکست استقلال تحت الشعاع اظهارات تند استراماچونی سرمربی این تیم قرار گرفت. در ابتدای گزارش آمده: «مربی سابق اینتر و ادینزه که اکنون در استقلال تهران حضور دارد، از سوی باشگاه استقلال بدون مترجم رها و بایکوت شد». باشگاه هزینه بلیت او را پرداخت نکرد و استراماچونی مجبور شد این هزینه را متقبل شود. ایجنت رسمی اش پاستورلو تلاش کرد تا این مشکل را حل و قراردادش را بدون پرداخت پول فسخ کند اما پاسخ باشگاه استقلال منفی بود. اگر او بخواهد قراردادش را فسخ کند باید جریمه ۳ میلیون یورویی پرداخت کند.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
عصبانیت آندره ا استراماچونی، سرمربی استقلال، بعد از دیدار تیمش مقابل ماشین سازی، بازتاب زیادی در رسانه‌های ایتالیایی داشت. در کنفرانس مطبوعاتی می‌توان دید که «استراما» به انگلیسی سلیس، صحبت‌های تندی بیان می‌کند: " امروز به من بی احترامی شد؛ برای حرفه ای‌گری من احترامی قائل نشدند. حرکتی که شبیه عصبانیت معروف تراپانونی و ماله زانی بود. " البته عصبانیت تراپاتونی و مالزانی به دلیل درگیری آنها با رسانه‌ها بود و با آنچه خشم استراماچونی را به همراه داشت، متفاوت بود. آلبرتو ماله زانی هم که بعد از موفقیت‌های پیاپی در فوتبال ایتالیا به یونان رفته بود از دیگر مربیان معروف ایتالیا در هزاره جدید است.
نودنود3 هفته قبل
عصبانیت استراماچونی رفتار برخی دیگر از سرمربیان ایتالیایی را به خاطر آورد. سرمربی سابق اینترمیلان و اودینزه که با انگلیسی دست و پا شکسته در کنفرانس خبری بعد از بازی حضور یافته بود، چنین گفت: " احترامی وجود ندارد. تبریک به ماشین سازی و همین. خشم استراماچونی یادآور عصبانیت برخی دیگر از مربیان ایتالیایی نظیر جنارو گتوزو (OFI)، جیووانی تراپاتونی (بایرن مونیخ) و آلبرتو مالسانی (پاناتینایکوس) را به خاطر آورد. (فوتبال ایتالیا ویدیوی هر ۴ اتفاق و خشمگین شدن این مربیان را هم ضمیمه گزارش خود کرده است) ۷۷۱۲
نودنود4 هفته قبل
اما تا زمانی که یک مجموعه تحت رهبری مردی به نام دیگو سیمئونه باشد، فرمول دستیابی به موفقیت بدون تغییر باقی خواهد ماند. نتیجه روز یکشنبه تعداد کلین شیت‌های تیم سیمئونه را هم به عدد ۱۹۱ رساند تا اتلتیکومادرید در دوران سیمئونه ۴۴٫۴ درصد از مسابقاتش را بدون گل خورده ترک کرده باشد. در بازی هایی که گل دریافت شده نیز پرتکرار‌ترین نتیجه، پیروزی ۲-۱ اتلتی (۲۹ مرتبه) بوده است. او در دقیقه ۲۳ با ارسالی که یادآور الگویش، دیوید بکام، بود توانست نخستین گل فصل را برای آلوارو موراتا بسازد و به این ترتیب اثرگذارترین عضو پروژه جدید اتلتیکو لقب گیرد. اوبلاک در نخستین بازی فصل ۲۰-۲۰۱۹ تعداد بازی هایش برای اتلتی را به عدد ۲۰۹ رساند و با این کلین شیت، توانست برای صد و هجدهمین بار دروازه اتلتی را بسته نگه دارد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 هفته قبل
اما تا زمانی که یک مجموعه تحت رهبری مردی به نام دیگو سیمئونه باشد، فرمول دستیابی به موفقیت بدون تغییر باقی خواهد ماند. نتیجه روز یکشنبه تعداد کلین شیت‌های تیم سیمئونه را هم به عدد ۱۹۱ رساند تا اتلتیکومادرید در دوران سیمئونه ۴۴٫۴ درصد از مسابقاتش را بدون گل خورده ترک کرده باشد. در بازی هایی که گل دریافت شده نیز پرتکرار‌ترین نتیجه، پیروزی ۲-۱ اتلتی (۲۹ مرتبه) بوده است. او در دقیقه ۲۳ با ارسالی که یادآور الگویش، دیوید بکام، بود توانست نخستین گل فصل را برای آلوارو موراتا بسازد و به این ترتیب اثرگذارترین عضو پروژه جدید اتلتیکو لقب گیرد. اما در شبی که ژائو فلیکس و تریپیر از نخستین بازی خود لذت بردند، داستان برای رنان لودی به گونه‌ای دیگر رقم خورد.
نودنود1 ماه قبل
استقلال و استراماچونی به یکدیگر یک هفته فرصت داده‌اند. به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، روز گذشته (سه شنبه) بود که توتومرکاتووب از احتمال پایان همکاری باشگاه استقلال تهران و آندره‌آ استراماچونی با توافقی دوطرفه خبر داد. با این حال بعد از تنها یک روز، همین وبسایت خبر از تماسی میان پاستورلو و امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال داده است. بنابراین نمی‌توان تا یک هفته آینده با اطمینان از حل ۱۰۰ درصدی اختلافات و یا خروج قطعی استراما از استقلال سخنی به میان آورد. «ناتوانی باشگاه در برآورده کردن خواسته‌ها در بازار نقل و انتقالات» از نگاه توتومرکاتو مهم‌ترین مشکل استراماچونی و پاستورلو با باشگاه استقلال بوده است.
نودنود1 ماه قبل
انتقال دنی ولبک به واتفورد، هدر رفتن یک استعداد بزرگ را یادآور شد. «من اینجا شکوفا خواهم شد» جمله‌ بالا قاعدتا باید از یک بازیکن آکادمی که تازه به تیم بزرگسالان پیوسته است و قرارداد دائمی امضا کرده، باشد. جمله بالا از دنی ولبک ۲۸ ساله است که پس از پیوستن به واتفورد همچنان می‌خواهد در آینده شکوفا شود. دنی ولبک ۲۸ ساله یکی از ۲ پدیده رونمایی شده در ویترین شیاطین سرخ در روزهایی محسوب می‌شد که این باشگاه به شدت در حال رونمایی از استعدادها و جوانان آینده‌دار بود. ولبک هم که به تازگی به واتفورد پیوسته و در ۲۸ سالگی به شکوفایی امیدوار است.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به زودی آغاز می‌شود و تیم‌های باقی مانده در تورنمنت، به مصاف رقبای خود می‌روند. رویای ژاوی جوان روی نیمکت السدژاوی ارناندس جوان‌ترین مربی حاضر در غرب آسیا محسوب می‌شود. از جمله جام جهانی ۲۰۱۰، چهار جام لیگ قهرمانان و دو قهرمانی یورو. منصوریان؛ تنها بومی منطقه غربتنها مربی بومی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب علیرضا منصوریان است. لوچسکیو در تابستان به نوعی توسط الهلال هایجک شد و حالا در ۵۰ سالگی اولین چالش خود با تیم جدید را باید در لیگ قهرمانان آسیا تجربه کند.
ایمناایمنا1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، استراماچونی فارغ التحصیل رشته حقوق است، او روی نیمکت اینتر، اودینزه، پاناتینایکوس و اسپارتا پراگ نشسته است و در هرتیم فقط یک فصل به عنوان سرمربی بوده است. ماسیمو موراتی رییس آن زمان باشگاه اینتر میلان در سال ۲۰۱۲ او را در ۳۶ سالگی‌اش به صورت غیرمنتظره‌ای جانشین رانیری کرد، اما قصه او با قرار گرفتن اینتر در رتبه نهم لیگ تمام شد. ولی آن حباب خیلی زود ترکید و همه دریافتند اینتر حتی در جوزپه مئاتزا هم نمی‌تواند پیروز شود. دفاع اینتر سامان نگرفت و در کل ۸۲ گل در همه رقابت‌ها دریافت کرد، در حالی که بهترین بازیکن تیم هندانوویچ درون دروازه بود. تعداد مصدومان پرشمار بودند ولی خیلی‌ها اعتقاد داشتند برنامه‌های تمرین استراما بر بحران مصدومیت افزوده بودند.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
او در مورد سطح آمادگی اش هم می‌گوید: بعد از بازی با العین سعی کردم هر روز یک یا دو جلسه تمرین کنم و یک آمادگی نسبی دارم و با چند جلسه تمرین آمادگی خودم را خیلی بهتر می‌کنم. وی افزود: من چه زمانی که آماده صد در صد بودم و چه زمانی که کمتر آماده بودم تلاش کردم بهترین کارآیی را داشته باشم، الان هم می‌گویم تمام تلاشم را می‌کنم تا شروع فصل به آمادگی صد در صد برسم. کریمی در مورد پیشنهادهایش هم می‌گوید: پیشنهاد طوری نبود که بخواهم از استقلال بروم. به مدیران باشگاه گفته بودم در ایران فقط برای استقلال بازی می‌کنم و اگر روند تمدید کردنم اینقدر طولانی شد به این دلیل بود که مذاکره‌ای نبود. تیم پوست اندازی کرده است و کمی زمان می‌برد ولی می‌توانیم بازی‌های جذاب‌تر و نتایج بهتری بگیریم.

رونمایی از مدال‌های المپیک ۲۰۲۰ +تصاویر

5+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
روزنوروزنو2 ماه قبل
او به پرسپولیسی‌ها اخطار داده که با آن‌ها تماس گرفته و اخطار داده است، اما مدیران پرسپولیس علاقه‌ای به تسویه حساب با او ندارند. در صورتی‌که مدیران باشگاه سرخپوش با بودیمیر توافق نکند، شکایت خود را به فدراسیون جهانی فوتبال خواهد برد. ماریو بودیمیر یک فصل دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد مشروط داشت، اما به طور قطع هموطن برانکو از جمع پرسپولیسی‌ها جدا شد. قرارداد بودیمیر برای ۶ ماه حضور در پرسپولیس در لیگ هجدهم، ۱۵۰ هزار یورو بود و باید دید در پایان پرونده این بازیکن به چه شکلی پیش خواهد رفت. سرخ‌پوشان در صدد هستند به جای بودیمیر یک مهاجم خارجی جذب کنند.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
مهاجم کروات تاکنون درصد کمی از مبلغ قراردادش را دریافت کرده، به خاطر عقب افتادن مطالباتش به فیفا شکایت کرده و خواهان کل مبلغ قراردادش از این باشگاه شده است. او به پرسپولیسی‌ها اخطار داده که با آن‌ها تماس گرفته و اخطار داده است، اما مدیران پرسپولیس علاقه‌ای به تسویه حساب با او ندارند. ماریو بودیمیر یک فصل دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد مشروط داشت، اما به طور قطع هموطن برانکو از جمع پرسپولیسی‌ها جدا شد. قرارداد بودیمیر برای ۶ ماه حضور در پرسپولیس در لیگ هجدهم، ۱۵۰ هزار یورو بود و باید دید در پایان پرونده این بازیکن به چه شکلی پیش خواهد رفت. سرخ‌پوشان در صدد هستند به جای بودیمیر یک مهاجم خارجی جذب کنند.
جام نیوزجام نیوز2 ماه قبل
او به پرسپولیسی‌ها اخطار داده که با آن‌ها تماس گرفته و اخطار داده است، اما مدیران پرسپولیس علاقه‌ای به تسویه حساب با او ندارند. در صورتی‌که مدیران باشگاه سرخپوش با بودیمیر توافق نکند، شکایت خود را به فدراسیون جهانی فوتبال خواهد برد. ماریو بودیمیر یک فصل دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد مشروط داشت، اما به طور قطع هموطن برانکو از جمع پرسپولیسی‌ها جدا شد. قرارداد بودیمیر برای ۶ ماه حضور در پرسپولیس در لیگ هجدهم، ۱۵۰ هزار یورو بود و باید دید در پایان پرونده این بازیکن به چه شکلی پیش خواهد رفت. سرخ‌پوشان در صدد هستند به جای بودیمیر یک مهاجم خارجی جذب کنند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 ماه قبل
مهاجم کروات سابق پرسپولیس، مدیران این تیم را تهدید کرد. او به پرسپولیسی‌ها اخطار داده که با آن‌ها تماس گرفته و اخطار داده است، اما مدیران پرسپولیس علاقه‌ای به تسویه حساب با او ندارند. در صورتی‌که مدیران باشگاه سرخپوش با بودیمیر توافق نکند، شکایت خود را به فدراسیون جهانی فوتبال خواهد برد. ماریو بودیمیر یک فصل دیگر با باشگاه پرسپولیس قرارداد مشروط داشت، اما به طور قطع هموطن برانکو از جمع پرسپولیسی‌ها جدا شد. قرارداد بودیمیر برای ۶ ماه حضور در پرسپولیس در لیگ هجدهم، ۱۵۰ هزار یورو بود و باید دید در پایان پرونده این بازیکن به چه شکلی پیش خواهد رفت.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشنام رضا قوچان‌نژاد، مهاجم ایرانی آپوئل قبرس در فهرست بازیکنان این تیم برای نخستین بازی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا قرار نگرفت. اخبار ورزشی- باشگاه آپوئل قبرس در آستانه نخستین بازی این تیم در فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ قهرمانان اروپا برابر نماینده مونته‌نگرو فهرست بازیکنان آپوئل را به اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) فرستاد که نام رضا قوچان‌نژاد در میان آنها دیده نمی‌شود. این رسانه قبرسی در این مورد نوشته است: «سه بازیکن کنونی تیم آپوئل قطعا این تیم را ترک می‌کنند. زاهید به پاناتینایکوس یونان خواهد رفت. رومو و رضا قوچان‌نژاد نیز کنار در خروجی قرار دارند».
ایران ورزشیایران ورزشی2 ماه قبل
خروچ گوچی از لیست اروپاییتیم فوتبال آپوئل قبرس در دور اول بازی‌های مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف تیم سوتیسکا نیکشیچ مونته نگرو می‌رود. در این راستا باشگاه آپوئل اسامی بازیکنانش برای حضور در دور اول رقابت‌های اروپایی را اعلام کرد که نام رضا قوچان نژاد، مهاجم سابق تیم ملی کشورش در این لیست نبود. سایت آلفا نیوز قبرس با اعلام این خبر نوشته: ««سه بازیکن کنونی تیم آپوئل قطعا این تیم را ترک می‌کنند. زاهید به پاناتینایکوس یونان خواهد رفت. رومو و رضا قوچان‌نژاد نیز کنار در خروجی قرار دارند». پیش از این شایعه شده بود قوچان نژاد به فوتبال هلند باز خواهد گشت اما فعلا خبری از این انتقال نیست.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- رضا قوچان نژاد با وجود داشتن قرارداد با آپوئل نیکوزیای قبرس، در آستانه جدایی از این تیم است. به نقل از AlphaNews قبرس، سه بازیکن در پایان فصل نقل و انتقالات از باشگاه آپوئل جدا خواهند شد. در کنار زهید که به پاناتینایکوس یونان رفته است، رومو و قوچان نژاد نیز هنوز مقصد مدنظر را نیافته‌اند ولی به زودی از باشگاه جدا خواهند شد. آپوئل در پلی آف لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف سوتیجسکای مونته نگرو برود. این در حالی است که نام قوچان نژاد در لیست این تیم دیده نمی‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، علی فریدون چهارمین بازیکن ایرانی حاضر در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ لیگ ستارگان قطر است. مهاجم ۲۶ ساله‌ای که از پدر و مادری ایرانی در کویت متولد شد و حالا سال‌ها است که در فوتبال قطر مشغول بازی است. فریدون چند روز قبل قرارداد قرضی و یک‌ساله خود را با الاهلی ثبت کرد تا در خط حمله این تیم بازی کند. فریدون فصل قبل در ۲۱ بازی و ۸۲۹ دقیقه حضور در ترکیب الاهلی، ۳ گل به ثمر رساند. ادامه حضور علی فریدون در الاهلی، به دلیل اینکه فارسی هم صحبت می‌کند می‌تواند اتفاق خوبی برای امید ابراهیمی باشد.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

لیگ قهرمانان آسیا
فوتبال