پدیده

پدیده

موجموج4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری موج، تیم‌های فوتبال پدیده شهر خودرو و استقلال در رقابت‌های هفته بیست و هفتم لیگ برتر هجدهم فوتبال ایران به مصاف هم خواهد رفت. این دیدار شنبه ۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۰:۱۵ دقیقه برگزار خواهد شد.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
ساعت دیدار پدیده شهرخودرو و فولاد تغییر کرد. به گزارش مشهد فوری، به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو، با اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ؛ دیدار دو تیم فولاد خوزستان و پدیده شهر خودرو که قرار بود روز جمعه ۱۶ فروردین از ساعت ۱۹ در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار شود به ساعت ۱۶ همان روز انتقال یافت.
فارسفارس3 هفته قبل
به گزارش خبرگزای فارس از مشهد، دیدار تیم‌های پدیده شهر خودرو و استقلال تا دقیقه ۷۰ با یک گل به سود شاگردان گل‌محمدی در جریان است. * اکبر صادقی کاپیتان تیم پدیده شهر خودرو در اعتراض به تصمیم داور به او معترض شد و در نهایت ناظمی داور این بازی به او کارت زرد داد. * بین دو نیمه بازی پدیده شهر خودرو و استقلال، از محمد مهدی برادران رئیس هیأت فوتبال خراسان رضوی با دادن هدایایی تقدیر به عمل آمد. *‌ در پایان نیمه اول تیم داور با اسکورت از زمین بیرون آمد. * ایسما بازیکن تیم استقلال با یکی از بازیکنان پدیده شهر خودرو درگیر شد و حتی ضربه‌ای به او زد اما داور به این بازیکن اخطار نداد!
نودنود4 هفته قبل
سخنگوی باشگاه پدیده شهر خودرو گفت: فقط ۱۰ درصد از جایگاه هواداران ورزشگاه امام رضا (ع) به هواداران تیم فوتبال استقلال اختصاص پیدا می‌کند. به گزارش وب سایت نود و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو، جواد طاری بخش در خصوص برگزاری دیدار روز شنبه تیم‌های پدیده شهر خودرو و استقلال اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام شده و برنامه ریزی شکل گرفته تنها ۱۰ درصد از ورزشگاه امام رضا (ع) به هواداران تیم استقلال اختصاص پیدا می‌کند و بقیه سکوهای ورزشگاه در اختیار هواداران تیم پدیده شهر خودرو خواهد بود. مدیر رسانه‌ای باشگاه پدیده افزود: بلیت فروشی این بازی در دو رنگ آبی و قرمز ودر سه نقطه شهر مشهد انجام خواهد شد که بر این اساس هواداران تیم پدیده شهر خودرو می‌توانند بلیت‌های خود را از دو نقطه سالن شهید بهشتی و مجموعه ورزشی کارگران واقع در میدان فردوسی خریداری نمایند. همچنین هواداران تیم استقلال می‌توانند بلیت‌های خود را از مجموعه ورزشی تختی تهیه کنند. سخنگوی باشگاه پدیده شهر خودرو با درخواست از هواداران مشهدی گفت: تیم پدیده شهر خودرو برای کسب سهمیه آسیایی به پیروزی در این بازی نیاز دارد و بر همین اساس از هواداران مشهدی تقاضا داریم تا زودتر در ورزشگاه حضور پیدا کنند، تا در صورت تکمیل ظرفیت ورزشگاه پشت درهای ورزشگاه نمانند و با حضور خود انگیزه‌ای مضاعف به بازیکنان تیم منتقل نمایند.
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداری- مهاجم تیم فوتبال پدیده شهر خودرو می‌گوید از ناراحتی بازیکنان استقلال پس از باخت مقابل پدیده ناراحت شده است. بهنام برزای در گفت‌وگو با میزان، درباره دیدار با تیم استقلال و گلی که به این تیم در بازی با این تیم زد، اظهار داشت: استقلال تیمی است که قبلا در آن بازی کردم و به خاطر همین شادی نکردم. پس از بازی متوجه ناراحتی بازیکنان استقلال شدم و نمی‌توانستم شرایط را تحمل کنم. مهاجم تیم فوتبال پدیده شهر خودرو تصریح کرد: از هر کسی بپرسید می‌گوید باید برای تیمت تلاش کنی. وقتی با پدیده قرارداد دارم، طبق قراردادم باید همه تلاشم را انجام دهم.
تسنیمتسنیم4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی باشگاه پدیده شهر خودرو، جواد طاری‌بخش درباره برگزاری دیدار روز شنبه تیم‌های پدیده شهر خودرو و استقلال اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام شده و برنامه‌ریزی شکل گرفته تنها ۱۰ درصد از ورزشگاه امام رضا (ع) به هواداران تیم استقلال اختصاص پیدا می‌کند و بقیه سکوهای ورزشگاه در اختیار هواداران تیم پدیده شهر خودرو خواهد بود. وی با تقدیر از مدیران شهری و استانی در رابطه با حمایت از تیم پدیده شهر خودرو گفت: با موافقت کلایی شهردار مشهد تعداد ۲۰ هزار کاور قرمز برای هواداران پدیده شهر خودرو تهیه شده است که همزمان با ورود هواداران در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. مدیر رسانه‌ای باشگاه پدیده افزود: بلیت‌فروشی این بازی در دو رنگ آبی و قرمز و در سه نقطه شهر مشهد انجام خواهد شد که بر این اساس هواداران تیم پدیده شهر خودرو می‌توانند بلیت‌های خود را از دو نقطه سالن شهید بهشتی و مجموعه ورزشی کارگران واقع در میدان فردوسی خریداری کنند. همچنین هواداران تیم استقلال می‌توانند بلیت‌های خود را از مجموعه ورزشی تختی تهیه کنند. سخنگوی باشگاه پدیده شهر خودرو با درخواست از هواداران مشهدی گفت: تیم پدیده شهر خودرو برای کسب سهمیه آسیایی به پیروزی در این بازی نیاز دارد و بر همین اساس از هواداران مشهدی تقاضا داریم تا زودتر در ورزشگاه حضور پیدا کنند تا با تکمیل ظرفیت ورزشگاه انگیزه‌ای مضاعف به بازیکنان تیم منتقل کنند.
فارسفارس4 ماه قبل
بازیکنان پدیده شهر خودرو و استقلال امروز به شیوه جالبی با یکدیگر روبه‌رو شدند. به گزارش خبرگزاری فارس، تیم‌های پدیده شهر خودرو و استقلال در آنتالیای ترکیه اردوی آماده سازی خود را برگزار کرده‌اند و تمرینات این دو تیم در یکی از کمپ‌های این شهر برگزار می‌شود. این در حالی است که امروز بازیکنان پدیده شهر خودرو و استقلال به شیوه جالبی با یکدیگر رودررو شدند و اتوبوسی با یکدیگر دیدار کردند! زمانی که بازیکنان پدیده سوار بر اتوبوس قصد ترک زمین تمرین را داشتند همان زمان اتوبوس تیم استقلال وارد کمپ شد و مربیان و بازیکنان دو تیم در اتوبوس برای یکدیگر دست تکان دادند! اعضای این دو تیم که هتل محل اقامت‌شان هم از یکدیگر جداست امروز به این شیوه با هم دیدار کردند.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال استقلال برای دیدار با پدیده شهر خودرو در چارچوب هفته بیست‌وهفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در مشهد حضور دارد. صبح امروز (شنبه) و در فاصله چند ساعت تا این بازی وینفرد شفر با تعدادی از بازیکنان استقلال جلسه‌ای برگزار کرد تا خواسته‌های خود را پیش از بازی مقابل پدیده به گوش آنها برساند. دیدار پدیده شهر خودرو - استقلال در چارچوب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، ساعت ۲۰:۱۵ امروز در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار می‌شود.
خبر ورزشیخبر ورزشی3 هفته قبل
به گزارش خبرورزشی، تیم فوتبال استقلال برای دیدار با پدیده شهر خودرو در چارچوب هفته بیست‌وهفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در مشهد حضور دارد. صبح امروز (شنبه) و در فاصله چند ساعت تا این بازی وینفرد شفر با تعدادی از بازیکنان استقلال جلسه‌ای برگزار کرد تا خواسته‌های خود را پیش از بازی مقابل پدیده به گوش آن‌ها برساند. دیدار پدیده شهر خودرو - استقلال در چارچوب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، ساعت ۲۰:۱۵ امروز در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار می‌شود.
فارسفارس4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو، جواد طاری بخش در خصوص برگزاری دیدار روز شنبه تیم‌های پدیده شهر خودرو و استقلال اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام شده و برنامه ریزی شکل گرفته تنها ۱۰ درصد از ورزشگاه امام رضا (ع) به هواداران تیم استقلال اختصاص پیدا می‌کند و بقیه سکوهای ورزشگاه در اختیار هواداران تیم پدیده شهر خودرو خواهد بود. مدیر رسانه‌ای باشگاه پدیده افزود: بلیت فروشی این بازی در دو رنگ آبی و قرمز ودر سه نقطه شهر مشهد انجام خواهد شد که بر این اساس هواداران تیم پدیده شهر خودرو می‌توانند بلیت‌های خود را از دو نقطه سالن شهید بهشتی و مجموعه ورزشی کارگران واقع در میدان فردوسی خریداری نمایند. همچنین هواداران تیم استقلال می‌توانند بلیت‌های خود را از مجموعه ورزشی تختی تهیه کنند. سخنگوی باشگاه پدیده شهر خودرو با درخواست از هواداران مشهدی گفت: تیم پدیده شهر خودرو برای کسب سهمیه آسیایی به پیروزی در این بازی نیاز دارد و بر همین اساس از هواداران مشهدی تقاضا داریم تا زودتر در ورزشگاه حضور پیدا کنند، تا در صورت تکمیل ظرفیت ورزشگاه پشت درهای ورزشگاه نمانند و با حضور خود انگیزه‌ای مضاعف به بازیکنان تیم منتقل نمایند. انتهای پیام/ا
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، دیدارهای هفته بیست و ششم لیگ برتر باشگاه‌های کشور با برگزاری چند دیدار دنبال می‌شود که در یکی از مهمترین این دیدارها که برای مشهدی‌ها از اهمیت خاصی برخوردار است پدیده شهر خودرو به مصاف نساجی مازندران می‌رود. روز گذشته استقلال تهران با تک گل مهدی قائدی موفق شد ماشین سازی تبریز به برتری برسد و همین مسئله اهمیت دیدار پدیده شهر خودرو و نساجی مازندران را افزایش می‌دهد زیرا استقلال تهران در کنار سپاهان در شرایط فعلی مهمترین رقیب پدیده شهر خودرو برای آسیایی شدن محسوب می‌شود. پدیده شهر خودرو اما دیگر فرصتی برای از دست دادن امتیاز ندارد؛ ۴ هفته به پایان لیگ برتر پس از دیدار فردا برای پدیده شهر خودرو باقی می‌ماند و آنها باید در تمامی این ۵ دیدار حداکثر امتیازات را کسب کنند. آنها خوب می‌دانند که دیگر فرصتی برای جبران وجود ندارد؛ دو بازی حساس برابر استقلال تهران و سپاهان اصفهان که از قضا هر دو نیز در مشهد خواهد بود برای پدیده حکم مرگ و زندگی را دارد. پدیده شهر خودرو در دیدار فردا با نساجی مازندران باید حداکثر امتیازات را کسب کند؛ آنها سپس باید در مشهد به مصاف استقلال تهران بروند که آن دیدار نیز کمتر از مرگ و زندگی برای پدیده شهر خودرو نیست.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال استقلال برای دیدار با پدیده شهر خودرو در چارچوب هفته بیست‌وهفتم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور در مشهد حضور دارد. صبح امروز (شنبه) و در فاصله چند ساعت تا این بازی وینفرد شفر با تعدادی از بازیکنان استقلال جلسه‌ای برگزار کرد تا خواسته‌های خود را پیش از بازی مقابل پدیده به گوش آنها برساند. دیدار پدیده شهر خودرو - استقلال در چارچوب هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، ساعت ۲۰:۱۵ امروز در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار می‌شود. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو، جواد طاری بخش در زمینه برگزاری دیدار روز شنبه تیم‌های پدیده شهر خودرو و استقلال اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام شده و برنامه‌ریزی شکل گرفته تنها ۱۰ درصد از ورزشگاه امام رضا (ع) به هواداران تیم استقلال اختصاص پیدا می‌کند و بقیه سکوهای ورزشگاه در اختیار هواداران تیم پدیده شهر خودرو خواهد بود. وی با تقدیر از مدیران شهری و استانی در رابطه با حمایت از تیم پدیده شهر خودرو گفت: با موافقت کلایی شهردار مشهد️ تعداد ۲۰ هزار کاور قرمز برای هواداران پدیده شهر خودرو تهیه شده که همزمان با ورود هواداران در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. همچنین با ایجاد کمپین از مشهد تا آسیا با عنایت امام رضا (ع) و استقبال هواداران مشهدی شور و نشاط خاصی در بین مردم برای حمایت از نماینده مشهد در لیگ برتر برای این بازی ایجاد شده است. همچنین هواداران تیم استقلال می‌توانند بلیت‌های خود را از مجموعه ورزشی تختی تهیه کنند. سخنگوی باشگاه پدیده شهر خودرو با درخواست از هواداران مشهدی گفت: تیم پدیده شهر خودرو برای کسب سهمیه آسیایی به پیروزی در این بازی نیاز دارد و بر همین اساس از هواداران مشهدی تقاضا داریم تا زودتر در ورزشگاه حضور پیدا کنند، تا در صورت تکمیل ظرفیت ورزشگاه پشت درهای ورزشگاه نمانند و با حضور خود انگیزه‌ای مضاعف به بازیکنان تیم منتقل کنند.
ایرناایرنا3 هفته قبل
داریوش شجاعیان با نظر شفر در دقیقه ۴۲ تعویض شد و مرتضی تبریزی با شماره ۱۱ وارد زمین گردید. در بین دو نیمه از 'عباس آریک'، پیشکسوت فوتبال خراسان و 'حمیداوی' مالک باشگاه پدیده شهر خودرو تقدیر شد. دقایق پایانی این مسابقه هیجانی در زمین دنبال شد و تیم استقلال که سعی در جبران گل خورده داشت نتوانست نتیجه را تغییر دهد و تیم پدیده شهر خودرو شانس آسیایی شدن خود را افزایش داد. تیم فوتبال پدیده شهر خودرو با این پیروزی ۴۹ امتیاز ی شد و در رتبه پنجم قرار گرفت و تیم استقلال تهران با ۵۰ امتیاز جایگاه سوم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر فوتبال را در اختیار خود دارد. تیم پدیده شهر خودرو در بازی بعدی روز یکشنبه پانزدهم اردیبهشت با تیم سایپا و تیم استقلال تهران نیز روز یازدهم اردیبهشت با تیم استقلال خوزستان دیدار خواهد داشت.
ایرناایرنا3 هفته قبل
داریوش شجاعیان با نظر شفر در دقیقه ۴۲ تعویض شد و مرتضی تبریزی با شماره ۱۱ وارد زمین گردید. در بین دو نیمه از 'عباس آریک'، پیشکسوت فوتبال خراسان و 'حمیداوی' مالک باشگاه پدیده شهر خودرو تقدیر شد. دقایق پایانی این مسابقه هیجانی در زمین دنبال شد و تیم استقلال که سعی در جبران گل خورده داشت نتوانست نتیجه را تغییر دهد و تیم پدیده شهر خودرو شانس آسیایی شدن خود را افزایش داد. تیم فوتبال پدیده شهر خودرو با این پیروزی ۴۹ امتیاز ی شد و در رتبه پنجم قرار گرفت و تیم استقلال تهران با ۵۰ امتیاز جایگاه سوم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر فوتبال را در اختیار خود دارد. تیم پدیده شهر خودرو در بازی بعدی روز یکشنبه پانزدهم اردیبهشت با تیم سایپا و تیم استقلال تهران نیز روز یازدهم اردیبهشت با تیم استقلال خوزستان دیدار خواهد داشت.
طرفداریطرفداری4 هفته قبل
طرفداری- جواد طاری بخش، سخنگوی باشگاه پدیده در خصوص برگزاری دیدار روز شنبه تیم‌های پدیده شهر خودرو و استقلال اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام شده و برنامه ریزی شکل گرفته تنها ۱۰ درصد از ورزشگاه امام رضا (ع) به هواداران تیم استقلال اختصاص پیدا می‌کند و بقیه سکوهای ورزشگاه در اختیار هواداران تیم پدیده شهر خودرو خواهد بود. طاری بخش همچنین در خصوص بلیت فروشی این مسابقه تصریح کرد: بلیت فروشی دیدار تیم‌های پدیده شهرخودرو خراسان و استقلال تهران از هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس)، از ساعت ۱۲ روز شنبه مورخ ۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ در سه محل آغاز خواهد شد. مدیر رسانه‌ای باشگاه پدیده افزود: بلیت فروشی این بازی در دو رنگ آبی و قرمز ودر سه نقطه شهر مشهد انجام خواهد شد که بر این اساس هواداران تیم پدیده شهر خودرو می‌توانند بلیت‌های خود را از دو نقطه سالن شهید بهشتی و مجموعه ورزشی کارگران واقع در میدان فردوسی خریداری نمایند. همچنین هواداران تیم استقلال می‌توانند بلیت‌های خود را از مجموعه ورزشی تختی تهیه کنند. سخنگوی باشگاه پدیده شهر خودرو با درخواست از هواداران مشهدی گفت:
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
اما قصه برای پدیده سابق و پدیده شهر خودرو فعلی با همه تیم‌ها متفاوت است؛ آنها می‌خواهند تاریخ‌سازی کنند و برای نخستین بار در تاریخ خود آسیایی شوند؛ با توجه به تغییر نام باشگاه پدیده اگر آنها موفق به کسب سهمیه شوند شاید این یک رکورد برای یک تیم نیز محسوب شود که در ۶ ماه سهمیه آسیایی کسب کرده است. پدیده شهر خودرو اما تمامی این معادلات را به هم زد آنها روی مربی جسور و جوان و البته کارآزموده خود حساب کرده بودند و البته خوب هم حساب کرده بودند و یحیی نیز پاسخ مناسبی به تماشاگران مشهدی و مدیران پدیده شهر خودرو داد و با وجود تمامی ناملایمات‌ مالی تیم را جلو برد و آنها اینک در جایگاهی هستند که می‌توانند سهمیه آسیایی کسب کنند. از بدشانسی گل محمدی در این هفته هر دو رقیب مستقیمش برای کسب سهمیه آسیایی یعنی سپاهان و استقلال تهران پیروز شدند و آنها نیز چاره‌ای جز پیروزی ندارند و البته آنها یک دیدار بسیار بسیار بزرگ با سپاهان در هفته بعد در مشهد دارند که بسیاری از معادلات را می‌تواند به سود پدیده رقم بزند. پدیده شهر خودرو فردا چیزی برای از دست دادن ندارد؛ تساوی دردی از آنها دوا نمی‌کند یا باید ببرند و یا ببازند؛ بازی فردا برای یحیی بازی مرگ و زندگی و جزو مهمترین دیدارهای چند سال اخیر فوتبال مشهد است. انتهای پیام/ح
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، تیم‌های فوتبال پدیده شهر خودرو و استقلال خوزستان عصر امروز در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر در ورزشگاه امام رضا مشهد به مصاف هم رفتند. پدیده در این دیدار با تک گل مهدی خانی به برتری رسید و به امتیاز ۳۴ خود در این فصل دست یافت. انتهای پیام/
ایسناایسنا3 هفته قبل
با تساوی پرسپولیس و سپاهان و شکست تراکتورسازی، دو تیم استقلال و پدیده شانس خوبی در اختیار دارند تا به اهدافشان در لیگ نزدیک‌تر بشوند. به گزارش ایسنا، دو بازی باقی مانده از هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران امروز (شنبه) برگزاری می‌شود. پدیده شهر خودرو- استقلال؛ ورزشگاه امام رضا (ع)، ساعت ۲۰:۱۵با توجه به تساوی پرسپولیس و سپاهان و همچنین شکست تراکتورسازی برابر ذوب آهن، این مسابقه بهترین فرصت برای هر دو تیم است تا به اهداف خود نزدیک‌تر بشوند. برد استقلال در این دیدار رقابت برای قهرمانی داغ‌تر می‌کند و پیروزی پدیده احتمالا حساسیت برای کسب سهمیه را بین تیم‌ها بالاتر می‌برد. اما در صورت برد نفت مسجد سلیمان دیگر تیم خوزستانی یعنی استقلال سقوطش به لیگ دسته یک قطعی می‌شود.
ایرناایرنا1 ماه قبل
دو تیم تا کنون ۵ بار مقابل یکدیگر قرار گرفتند که حاصل این دیدارها ۲ پیروزی برای نساجی، ۲ پیروزی برای پدیده شهر خودرو و یک تساوی بود. طبق این آمارها، نساجی در هر دو بازی که پدیده را شکست داد میزبان بود و این یعنی پدیده از قائمشهر خاطره‌ای جز شکست ندارد. ۲ دیدار هم در خانه پدیده با شکست نساجی همراه بود و یک دیدارشان در مشهد بدون گل پایان یافت. البته آخرین باری که پدیده در استادیوم شهید وطنی مقابل نساجی قرار گرفت مهر ۱۳۹۲ بود و طبیعتا پدیده شهر خودرویی که امروز مقابل نساجی قرار می‌گیرد تفاوت زیادی با آن تیم با شکست بدرقه شده دارد. بازی امروز نساجی – پدیده شهر خودرو را محمدحسین زاهدی فرد سوت می‌زند و علی میرزابیگی و عسگر محمدی کمک‌های او هستند.
ایرناایرنا1 ماه قبل
دو تیم تا کنون ۵ بار مقابل یکدیگر قرار گرفتند که حاصل این دیدارها ۲ پیروزی برای نساجی، ۲ پیروزی برای پدیده شهر خودرو و یک تساوی بود. طبق این آمارها، نساجی در هر دو بازی که پدیده را شکست داد میزبان بود و این یعنی پدیده از قائمشهر خاطره‌ای جز شکست ندارد. ۲ دیدار هم در خانه پدیده با شکست نساجی همراه بود و یک دیدارشان در مشهد بدون گل پایان یافت. البته آخرین باری که پدیده در استادیوم شهید وطنی مقابل نساجی قرار گرفت مهر ۱۳۹۲ بود و طبیعتا پدیده شهر خودرویی که امروز مقابل نساجی قرار می‌گیرد تفاوت زیادی با آن تیم با شکست بدرقه شده دارد. بازی امروز نساجی – پدیده شهر خودرو را محمدحسین زاهدی فرد سوت می‌زند و علی میرزابیگی و عسگر محمدی کمک‌های او هستند.
ایلناایلنا3 ماه قبل
پدیده توانست قعرنشین لیگ را با یک گل شکست دهد. به گزارش ایلنا، تیم پدیده در هفته هفدهم لیگ توانست برد خفیفی را با یک گل در مقابل استقلال خوزستان قعر جدولی کسب کند تا با ۳۴ امتیاز موقتا با یک پله صعود به رده دوم جدول برسد. محمد مهدی‌خانی در دقیقه ۱۹ دروازه استقلال را باز کرد تا تعداد گل‌های این تیم به ۲۰ گل برسد.
طرفداریطرفداری4 هفته قبل
طرفداری- سخنگوی باشگاه پدیده شهر خودرو اعلام کرد، فقط ۱۰ درصد از جایگاه سکوهای ورزشگاه امام رضا (ع) به هواداران تیم فوتبال استقلال اختصاص پیدا می‌کند. به نقل از روابط عمومی باشگاه پدیده شهر خودرو، جواد طاری‌ بخش درباره برگزاری دیدار روز شنبه تیم‌های پدیده شهر خودرو و استقلال اظهار داشت: با هماهنگی‌های انجام شده و برنامه‌ریزی شکل گرفته تنها ۱۰ درصد از ورزشگاه امام رضا (ع) به هواداران تیم استقلال اختصاص پیدا می‌کند و بقیه سکوهای ورزشگاه در اختیار هواداران تیم پدیده شهر خودرو خواهد بود. وی با تقدیر از مدیران شهری و استانی در رابطه با حمایت از تیم پدیده شهر خودرو گفت: با موافقت کلایی شهردار مشهد تعداد ۲۰ هزار کاور قرمز برای هواداران پدیده شهر خودرو تهیه شده است که همزمان با ورود هواداران در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. همچنین هواداران تیم استقلال می‌توانند بلیت‌های خود را از مجموعه ورزشی تختی تهیه کنند. سخنگوی باشگاه پدیده شهر خودرو با درخواست از هواداران مشهدی گفت:
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
رویای آسیایی‌شدن تیم فوتبال پدیده شهر خودرو برای فصل آتی لیگ برتر همچنان ادامه دارد. به گزارش مشهد فوری، تیم فوتبال پدیده شهر خودرو در ادامه رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور موفق شد با یک نتیجه قاطع سه بر صفر مقابل تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان به برتری برسد. پدیده شهر خودرو در این دیدار با نمایشی دلنشین و یکدست و هماهنگ موفق شد برابر نفت مسجد سلیمان به برتری قاطع دست پیدا کند تا بارقه‌های امید برای این تیم در مسیر آسیایی شدن همچنان زنده باقی بماند. پدیده شهر خودرو دو بازی رودررو و مستقیم با دو حریف اصلی خود در ادامه رقابت‌های لیگ برتر در مشهد دارد؛ دیدار با استقلال تهران در هفته بیست و هفتم و سپس با سپاهان؛ دو دیداری که نتایج آنها تاثیر مستقیمی در آسیایی شدن و یا نشدن پدیده شهر خودرو برای فصل آتی رقابت‌ها دارد. برد ثانیه‌های پایانی روز گذشته استقلال تهران مقابل سپاهان نیز تا حدودی به ضرر پدیده تمام شد و شاید تساوی بهترین نتیجه برای پدیده شهر خودرو بود اما آنها باید در دیدارهای مستقیم خود با رقبای اصلی نتیجه لازم را در مشهد بگیرند و کار خود را به اما و اگر نسپارند.
ورزش۳ورزش۳3 ماه قبل
براساس گزارشات مواصله امروز تیم پدیده خراسان با پیراهن قرمز و مشکی به مصاف تیم استقلال خوزستان خواهد رفت. حال از مشهد خبر می‌رسد شب گذشته در جلسه پیش از بازی سرپرستان این مسابقه، رنگ لباس‌های دو تیم اعلام شد که بر این اساس تیم پدیده شهر خودرو با پیراهن‌های قرمز و مشکی، شورت مشکی و جوراب قرمز به میدان خواهد رفت تا تیم فوتبال پدیده شهر خودرو امروز با لباس هایی شبیه به تیم ابومسلم مقابل حریف خوزستانی اش ظاهر شود. دیدار تیم‌های پدیده شهر خودرو و استقلال خوزستان ساعت ۱۵:۱۵ امروز یکشنبه در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار می‌شود؛ این مسابقه رایگان می‌باشد و تماشاگران مشهدی بدون خرید بلیت می‌توانند این بازی را تماشا کنند. همچنین درب‌های ورزشگاه امام رضا علیه السلام نیز از ساعت ۱۴ باز خواهند شد. باید منتظر ماند و دید آیا ترفند جدید مالکان باشگاه پدیده شهر خودرو با چه واکنشی از سوی هواداران فوتبال دوست خراسانی مواجه خواهد شد و آیا ورزشگاه امام رضا (ع) امروز در عصر یک روز غیر تعطیل مملو از جمعیت خواهد شد یا خیر؟
ایرناایرنا3 ماه قبل
یحیی گلمحمدی یکشنبه شب در نشست خبری بعد از بازی با تیم استقلال خوزستان در مشهد افزود: فکر نمی‌کنم بازیکنان خارجی تا بازی‌های حذفی به پدیده شهر خودرو برسند، به بازیکنان خود اعتماد دارم و نمی‌خواهم این اعتماد را از دست بدهم. سرمربی پدیده شهر خودرو با بیان اینکه ترس از تساوی داشتم افزود: این سه امتیاز با توجه به شرایط جدول مهم بود و این پیروزی را به هواداران تبریک می‌گویم. کریم بوستانی افزود: در نیمه دوم با وجود ضد حمله‌ها می‌توانستیم به گل برسیم اما پیروزی در نهایت به تیم خوب پدیده رسید. وی پدیده شهر خودرو را تیم بزرگی دانست و گفت: معتقدیم این تیم با توجه به شایستگی هایی که دارد مستحق جایگاه فعلی در لیگ برتر فوتبال ایران است. تیم فوتبال پدیده شهر خودرو در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال با نتیجه یک بر صفر در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد، تیم استقلال خوزستان را شکست داد و جایگاه خود در صدر جدول را نیز تثبیت نمود.
ایرناایرنا3 ماه قبل
یحیی گلمحمدی یکشنبه شب در نشست خبری بعد از بازی با تیم استقلال خوزستان در مشهد افزود: فکر نمی‌کنم بازیکنان خارجی تا بازی‌های حذفی به پدیده شهر خودرو برسند، به بازیکنان خود اعتماد دارم و نمی‌خواهم این اعتماد را از دست بدهم. سرمربی پدیده شهر خودرو با بیان اینکه ترس از تساوی داشتم افزود: این سه امتیاز با توجه به شرایط جدول مهم بود و این پیروزی را به هواداران تبریک می‌گویم. کریم بوستانی افزود: در نیمه دوم با وجود ضد حمله‌ها می‌توانستیم به گل برسیم اما پیروزی در نهایت به تیم خوب پدیده رسید. وی پدیده شهر خودرو را تیم بزرگی دانست و گفت: معتقدیم این تیم با توجه به شایستگی هایی که دارد مستحق جایگاه فعلی در لیگ برتر فوتبال ایران است. تیم فوتبال پدیده شهر خودرو در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال با نتیجه یک بر صفر در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد، تیم استقلال خوزستان را شکست داد و جایگاه خود در صدر جدول را نیز تثبیت نمود.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قائم‌شهر، تیم فوتبال نساجى مازندران و پدیده شهر خودرو از هفته بیست و ششم لیگ برتر در مقابل هم صف‌آرایى کردند که در پایان نیمه اول دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید. نساجى‌ها که تقریبا از بقا در این فصل لیگ برتر مطمئن شدند دوست دارند این بازى را با نتایج مناسبى به پایان ببرند به این دلیل نیمه اول را هجومی آغاز کردند اما در گلزنی موفق نبودند. نیمه اول این دیدار بدون حاشیه و در جوی آرام به پایان رسید اما در پایان نیمه اول عده زیادی از هواداران تیم نساجی مازندران به‌دلیل بارش شدید باران ورزشگاه را ترک کردند. انتهای پیام/ ت*
ایسناایسنا3 ماه قبل
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به تعریف و تمجید از تیم فوتبال پدیده شهر خودرو پرداخت. برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ظهر سه‌شنبه در نشست خبری پیش از بازی با تیم پدیده شهر خودرو اظهار کرد: بخش دوم لیگ شروع می‌شود و بعد از آن بلافاصله داربی. در طی نیم فصل اول فقط دو بازی را باختند و تیمی هستند که با لیاقت در این جایگاه قرار دارد. او ادامه داد: آخرین بازی آن‌ها مقابل استقلال را دیدید که چه قدر خوب عمل کردند. برانکو در مورد پیوستن منشا به استقلال هم بیان کرد: این سوال مربوط به استقلال می‌شود چون آن‌ها او را به خدمت گرفته‌اند و صحبت خاصی در این مورد ندارم.
ایرناایرنا2 ماه قبل
دقایق پایانی این مسابقه هیجانی در زمین دنبال شد و تیم پدیده شهر خودرو سعی در جبران گل خورده داشت اما نتوانست نتیجه را تغییر دهد. در اواسط بازی بارش باران باعث شد بازیکنان به سختی بازی را ادامه دهند. قضاوت این دیدار بر عهده حسین زرگر بود و علیرضا ایلدروم همراه با حسین انتظاری وی را در امر قضاوت کمک کردند. تیم فوتبال پدیده شهر خودرو با این شکست با ۳۹ امتیاز در رتبه سوم قرار گرفت و تیم ذوب آهن اصفهان با ۱۸ امتیاز به رتبه سیزدهم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر فوتبال صعود کرد. تیم پدیده شهر خودرو در بازی بعدی روز ۲۴ اسفند با تیم تراکتور سازی و تیم ذوب آهن نیز روز ۲۵ اسفند با تیم استقلال خوزستان دیدار خواهند داشت.

به انتهای لیست رسیدید