پرترددترین جاده‌های کشور

پرترددترین جاده‌های کشور

فارسفارس2 ماه قبل
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به رصد تردد در جاده‌ها از طریق ۲۲۲۸ دستگاه ترددشمار، گفت: طبق اطلاعات این ترددشمارها در شبانه‌روز گذشته تردد در جاده‌ها نسبت به مدت زمان مشابه روز قبل ۷٫۸ درصد کاهش نشان می‌‌دهد. ایمان محرابی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور اظهار داشت: در حال حاضر رصد تردد در جاده‌ها از طریق ۲۲۲۸ دستگاه ترددشمار جاده‌ای انجام می‌شود که طبق اطلاعات این ترددشمارها در شبانه‌روز گذشته تردد در جاده‌ها نسبت به مدت زمان مشابه روز قبل ۷٫۸درصد کاهش نشان می‌‌دهد. مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته آزادراه‌های کرج - تهران، قزوین - کرج و تهران - کرج جزو پرترددترین جاده‌های کشور بوده‌اند. وی همچنین در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها بیان کرد: در حال حاضر در جاده چالوس ترافیک در مقاطع آدران، تونل کندوان و سیاه‌بیشه نیمه‌سنگین است، همچنین در محور هراز مسیر جنوب به شمال از مقطع مشاع ترافیک نیمه‌سنگین مشاهده می‌شود. محرابی‌نیا گفت: همچنین در حال حاضر در آزادراه قزوین - کرج - تهران حدفاصل مهرویلا تا پل کلاک و در آزاد‌راه تهران - کرج مقاطع پل فردیس و گرمدره ترافیک نیمه‌سنگین است.
فارسفارس3 ماه قبل
مدیر حوزه ساخت و توسعه راه‌های مازندران گفت: پروژه چهارخطه کردن محور کیاسر تا ۲۹ آبان ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مخاطبان این رسانه با ثبت سوژه‌ای با عنوان «بهسازی جاده کیاسر» خواستار پیگیری خبرنگاران فارس در این زمینه شدند، آنان در توضیح این سوژه عنوان کردند؛ جاده کیاسر یکی از زیباترین و پرترددترین جاده‌های کشور است که دارای ظرفیت‌های بالای گردشگری است. طرح چهاربانده کردن محور ساری تاکام که در کاهش بار ترافیکی این محور از اهمیت بسزایی برخوردار بوده هنوز انجام نشده است. مدیر حوزه ساخت و توسعه راه‌های مازندران درباره آخرین وضعیت پروژه چهارخطه کردن محور کیاسر در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: این پروژه در دو قطعه تعریف شده است که قطعه اول ۱۳ کیلومتر و قطعه دوم هشت کیلومتر است. غلام‌عباس رستمی افزود: هشت کیلومتر قطعه اول در دست بهره‌برداری و پنج کیلومتر آن باقی‌مانده که تا ۲۹ آبان ماه به اتمام خواهد رسید.
فارسفارس3 ماه قبل
وی افزود: همچنین در محدوده‌های تونل کندوان، پل زنگونله و سیاه بیشه در جاده چالوس ترافیک نیمه‌سنگین است. وی بیان کرد: در حال حاضر جاده قدیم پلدختر - خرم‌آباد و شهداد - نهبندان، شمشک - دیزین، اولنگ - شاهرود و شهداد - اندوهجرد مسدود است. سرپرست سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: ‌ در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت و در محور هراز تردد تریلرها ممنوع است. وی بیان کرد: ‌در شبانه روز گذشته آزادراههای تهران - کرج، کرج - تهران، کرج - قزوین و قزوین - کرج پرترددترین جاده‌های کشور بود. محرابی‌نیا اضافه کرد: جاده‌ها در ساعت ۴ تا ۵ صبح در همین مدتی که ذکر شد کمترین ترافیک را داشتند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴3 ماه قبل
ساعت ۲۴-مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در جاده کندوان، ‌تردد ‌وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ فردا تا ساعت ۲ بامداد روز سه‌شنبه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است. محدودیت‌ ترافیکی جاده‌ها تا روز ‌سه‌شنبه ۲۲وی بیان کرد: با توجه به تعطیلات عید سعید قربان، تردد موتور سیکلت تا ‌روز سه‌شنبه ‌از جاده کندوان، محور هراز جاده ‌فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است. محرابی‌نیا اظهار داشت: در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر و کامیون‌ و در محور هراز تردد‌ تریلرها کماکان ممنوع است. مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها یادآور شد: در محور هراز تردد‌ کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت‌ ۶ تا ۲۴ فردا ممنوع است‌. مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: غیر از محورهایی که ذکر شد، در حال حاضر اغلب محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها جریان دارد.
فارسفارس4 ماه قبل
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: هم‌اکنون ترافیک سنگین در محور کندوان مسیر جنوب به شمال در محدوده‌ تونل کندوان، نساء و بیلقان‌‌ گزارش شده است. محرابی‌نیا افزود: هم‌اکنون ترافیک سنگین در محور کندوان مسیر جنوب به شمال در محدوده‌ تونل کندوان، نساء و بیلقان‌‌ گزارش شده است. مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته ‌آزادراه قزوین-کرج‌، آزادراه تهران-کرج، آزادراه کرج-تهران و آزادراه کرج-قزوین جزو پرترددترین جاده‌های کشور بودند. مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: کاربران جاده‌ها می‌توانند تصاویر دوربین‌های نظارت تصویری را از طریق پایگاه اینترنتی مرکز مدیریت راه‌ها و سایت ۱۴۱ مشاهده کنند و همچنین از آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها مطلع شوند. مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: کاربران جاده‌ها همچنین می‌توانند قبل از حرکت با سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۴۱‌ در ارتباط باشند.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از دماوند، در ۶۰ کیلومتری شمال شرق تهران و در بالاترین ارتفاعات مشرف به دماوند و دشت مشاء بقعه‌ امامزاده هاشم (ع) قرار گرفته است. بقعه مبارک آستان مقدس امامزاده هاشم (ع) از نوادگان امام حسن مجتبی (ع) در طول قرن‌های گذشته در حوزه استحفاظی، طبیعی و جغرافیایی شهرستان دماوند بوده که این بقعه مبارکه در سالیان متمادی توسط اجداد و مردم دماوند نسل به نسل نگهداری، مرمت، و اداره شده است که سند شش دانگ آن از سنگ ۵۶ مشاء دماوند جزو حوزه ثبتی دماوند در اداره ثبت اسناد شهرستان دماوند صادر شده است. وی ادامه داد: جمع‌بندی این شد که امامزاده هاشم (ع) توسط هیئت امنای کشوری مدیریت و اداره شود تا اختلافی بین دو استان پیش نیاید و این هیئت امنا زیرنظر سازمان اوقاف کشور و به صورت ملی مدیریت شود. استاندار تهران ادامه داد: در بازدید از بیمارستان سوم شعبان نیز مقرر شد توسعه بیمارستان مد نظر قرار گیرد و فرمانداری و استانداری نسبت به تملک زمین برنامه‌ریزی کنند. انتهای پیام/ح
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، عبدالهاشم حسن نیا ظهر امروز در نشستی با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان بر لزوم اقدامات پیشگیرانه در کاهش تصادفات جاده‌ای به ویژه در نقاط کویری استان سمنان تأکید کرد و اظهار داشت: باید علت وقوع سوانح جاده‌ای در این نقاط شناسایی و نسبت به رفع آن اقدام شود. وی افزود: بر اساس آمارهای به ثبت رسیده واژگونی خودرو در محورهای کویری سمنان علت اصلی اکثر حوادث جاده‌ای در این استان است. رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به قرار داشتن استان سمنان در محدوده حرم تا حرم گفت: همین امر جاده‌ها و محورهای مواصلاتی این استان را جزو پرترددترین جاده‌های کشور قرار داده است؛ بنابراین لازم است ضمن فراهم سازی زیرساخت‌های لازم در خصوص بررسی علت اصلی واژگونی خودرو در محورهای کویری این استان مورد بررسی کارشناسانه قرار گیرد. حسن نیا گفت: ایجاد گشت‌های کنترل در این محورها با هدف کاهش تصادفات جاده‌ای باید در دستور کار قرار گرفته شود. رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور بیان داشت: فعالیت راهداری در محور جندق به معلمان با توجه به حجم بار حمل شده در آن باید به صورت شبانه‌روزی انجام شود.
مهرمهر5 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، عزیز الله شهبازی ظهر سه‌شنبه در جریان بازدید از روند اجرایی پروژه آزادراه تهران - شمال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متعاقب دیداری که به هیئت نمایندگان استان با رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور داشتیم، بازدید امروز انجام شد. وی بیان کرد: در کنار این بازید از ادامه آزادراه شهید همت و برگزاری جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه البرز با حضور رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور را خواهیم داشت. استاندار البرز با تأکید بر اینکه پروژه آزادراه تهران - شمال می‌تواند بحث مصرف سوخت را به حداقل برساند، بیان کرد: مسیر تهران به سمت شمال نیز بیش از یک ساعت کاهش می‌یابد. وی ادامه داد: در کنار پروژه‌های مهم را در البرز پروژه تعریض لاین‌های جنوبی و شمالی اتوبان کرج - تهران و در فاصله گرم‌دره تا حصارک را دنبال کرده‌ایم. وی بابیان اینکه عملیات اجرای ۲۰ کیلومتر از آزادراه تهران - شمال که در البرز است به سرانجام رسیده، افزود: در این رابطه تعامل خوبی میان کنسرسیوم و مقامات محلی در خصوص رفع معارضین این پروژه و پیشرفت برقرار بوده است.
ایرناایرنا6 ماه قبل
براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌‌های تردد شمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، به ‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع، ‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۶٫۹ درصد از مجموع رفت وآمد خودروها بود، اوج تردد بین ساعات ۱۸ الی ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴ صبح صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب ‌تری برای سفر خود انتخاب نمایند. ** پرترددترین جاده‌های کشورآزاد راه کرج- تهران و بلعکس، قزوین- کرج و بلعکس به ترتیب پرترددترین جاده‌های کشور گزارش شده‌اند. هموطنان می‌توانند برای آگاهی از آخرین وضعیت راه‌های کشور، عدد ۱۴۱ را به شماره ۱۰۰۰۱۴۱ پیامک کنند یا با شماره‌ تلفن‌های ۱۴۱و ۸۸۹۲۵۲۵۲ تماس حاصل نمایند. اقتصام** الف. و**۱۵۵۹انتهای پیامانتهای پیام /*
ایرناایرنا6 ماه قبل
مرکز مدیریت راههای کشور روز یکشنبه اعلام کرد: براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌‌های تردد شمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به ‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۵٫۲درصد از تردد ۲۴ گذشته را به خود اختصاص داد، اوج تردد بین ساعات ۱۸ الی ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴ صبح صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب ‌تری را برای سفر خود انتخاب نمایند. ** پرترددترین جاده‌های کشورآزاد راه کرج- تهران و بلعکس، قزوین- کرج و بلعکس به ترتیب پرترددترین جاده‌های کشور گزارش شده‌اند. هموطنان می‌توانند برای آگاهی از آخرین وضعیت راه‌های کشور، عدد ۱۴۱ را به شماره ۱۰۰۰۱۴۱ پیامک کنند یا با شماره‌ تلفن‌های ۱۴۱و ۸۸۹۲۵۲۵۲ تماس حاصل نمایند. اقتصام** الف. و**۱۵۵۹انتهای پیام /*
ایرناایرنا6 ماه قبل
در همین مدت، سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۲٫۲ درصد است و کمترین تردد بین ساعت‌های ۴ تا ۵ صبح و بیشترین تردد در جاده‌های کشور بین ساعت‌های ۱۹ تا ۲۰ به ثبت رسید. براساس این گزارش، مسیر پلدختر- کوهدشت، پلدختر- دره‌شهر، جاده قدیم پلدختر- خرم‌آباد و جاده شهداد- نهبندان مسدود است. محور شمشک- دیزین، گنجنامه- تویسرکان، سروآباد- پاوه، وازک - بلده و جاده اولنگ- شاهرود نیز به علت نبود ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود گزارش شده است. کمربندی دهلران نیز مسدود است و تردد از داخل شهر دهلران انجام می‌شود. ‌* پرترددترین جاده‌های کشورآزاد راه کرج- تهران، قزوین- کرج، تهران- کرج و کرج- قزوین به ترتیب پرترددترین جاده کشور گزارش شده‌اند.
ایرناایرنا6 ماه قبل
‌* پرترددترین جاده‌های کشورآزاد راه قزوین- کرج، کرج - تهران، کرج- قزوین و تهران- کرج به ترتیب پرترددترین جاده کشور گزارش شده‌اند. جاده رامیان- اولنگ- شاهرود ‌در استان‌های گلستان و سمنان‌، مسیر بندر ترکمن- سه راهی یساقی و جاده گمیشان- خواجه نفس در استان گلستان‌ و مسیر وازک- بلده، در استان مازندران به علت نبود ایمنی تا اطلاع بعدی مسدود است. همچنین جاده شوشتر- چغازنبیل‌‌، اهواز- آبادان، کمربندی بستان‌ و مسیر بستان - چذابه و جاده قدیم بستان- چذابه‌ در استان خوزستان‌ تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. جاده سی‌سخت- پادنا در استان کهگیلویه و بویر‌احمد، جاده گنجنامه- تویسرکان‌، در استان همدان‌، ‌سروآباد - پاوه‌، در استان کردستان‌، جاده قدیم خرم آباد- پل دختر و ‌پلدختر- کوهدشت‌ در استان لرستان و جاده اهرم - فراشبند در استان بوشهر نیز ‌تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی بسته است. ‌همچنین جاده‌های دره شهر - پلدختر در استان ایلام، شهداد - اندوهجرد و شهداد - نهبندان، در استان کرمان تا اطلاع بعدی‌ به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
ایرناایرنا6 ماه قبل
بیشترین تردد بین ساعت‌های ۱۸ تا ۱۹ به ثبت رسید که کمترین تردد نیز بین ساعت‌های ۳ تا ۴ گزارش شده است. * پرترددترین جاده‌های کشورآزاد راه کرج- تهران، قزوین- کرج، کرج- قزوین و تهران- کرج به ترتیب پرترددترین جاده کشور گزارش شده‌اند. همچنین جاده شوشتر- چغازنبیل‌‌، اهواز- آبادان، کمربندی بستان‌ و مسیر بستان - چذابه و جاده قدیم بستان- چذابه‌ در استان خوزستان‌ تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. جاده سی‌سخت- پادنا در استان کهگیلویه و بویر‌احمد، جاده گنجنامه- تویسرکان‌، در استان همدان‌، ‌سروآباد - پاوه‌، در استان کردستان‌، جاده قدیم خرم آباد- پل دختر و ‌پلدختر- کوهدشت‌ در استان لرستان و جاده اهرم - فراشبند در استان بوشهر نیز ‌تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی بسته است. در جاده تهران - بومهن در استان تهران، تا ۲۶ اردیبهشت، به‌صورت ۲۴ ساعته، به‌دلیل اجرای عملیات نصب سامانه توزین در حال حرکت (WIM)، حدفاصل کیلومتر ۲ تا ۴، تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.
ایرناایرنا7 ماه قبل
**‌ پرترددترین جاده‌های کشورآزادراه قزوین-کرج، ‌‌‌ آزادراه‌ ‌‌کرج‌-تهران، آزادراه کرج-قزوین، آزادراه تهران-کرج، ‌‌ آزادراه ساوه - تهران، آزادراه‌ قم-تهران، آزادراه ساوه - تهران، آزادراه تهران-کرج، محور پاکدشت-تهران، آزادراه تهران-ساوه و جاده تهران-شهریار، محور شهریار-تهران و محور تهران-پاکدشت‌ ‌در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته‌اند‌‌. تردد موتور‌سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود. در محور کندوان تردد انواع تریلر‌، کامیون و کامیونت از مسیر کرج به چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است. جاده کیاسر- ساری و مسیر وازک- بلده، در استان مازندران نیز به علت نبود ایمنی تا اطلاع بعدی مسدود است. همچنین جاده شوشتر- چغازنبیل‌‌، جاده اهواز- آبادان، کمربندی بستان‌، مسیر بستان - چذابه و جاده شادگان- سه راهی دارخوین‌، جاده قدیم بستان- چذابه‌ در استان خوزستان‌ تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
ایرناایرنا7 ماه قبل
در همین مدت، سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۴٫۶ درصد، اوج تردد بین ساعت‌های ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت‌های ۴ تا ۵ صبح صورت گرفته است. ‌** ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی و شرایط نامناسب فیزیکی راه‌محور فرعی شمشک -دیزین، در استان‌های البرز و تهران ‌تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. محور کیاسر- ساری و ‌محور وازک- بلده، در استان مازندران به علت نبود ایمنی تا اطلاع بعدی مسدود است. محور شوشتر- چغازنبیل‌‌، ‌محور اهواز- آبادان، ‌محور کمربندی بستان‌، محور بستان - چذابه و ‌محور شادگان- سه راهی دارخوین‌، ‌محور قدیم بستان- چذابه‌ در استان خوزستان‌ تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ‌همچنین ‌محور دره شهر - پلدختر در استان ایلام، ‌محور چاهان - زرآباد‌، در جنوب استان سیستان و بلوچستان‌، ‌محور شهداد - اندوهجرد و ‌محور شهداد - نهبندان، در استان کرمان تا اطلاع بعدی‌ به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
ایرناایرنا7 ماه قبل
همچنین در محور هراز‌ تردد‌ کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و از ساعت ۸ تا ۲۴ دو روز آینده، ممنوع است. بر اساس‌ این گزارش؛ در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به‌ روال عادی ‌جریان دارد. در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۶٫۶ درصد، اوج تردد بین ساعت‌های ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعت‌های ۳ تا ۴ بوده است. **‌ پرترددترین جاده‌های کشورآزادراه‌ ‌‌کرج‌- تهران، آزادراه کرج- قزوین، آزادراه تهران- کرج، ‌‌ آزادراه قزوین -کرج، ‌‌‌ آزادراه ساوه- تهران، آزادراه‌ قم- تهران، آزادراه ساوه - تهران، آزادراه تهران- کرج، محور پاکدشت-تهران، آزادراه تهران- ساوه و جاده تهران- شهریار، محور شهریار- تهران و محور تهران- پاکدشت‌ ‌در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته‌اند‌‌. ‌در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر‌، کامیون و کامیونت از مسیر کرج به چالوس و بالعکس همچنان ممنوع است.
افتصادنیوزافتصادنیوز7 ماه قبل
**محورهای مسدود شریانی: محورهای مسدود شریانی شامل پل دختر - کوهدشت، پل دختر - دره دشت قدیم، پل دختر- خرم آباد، شهداد- نهبندان و اهواز - آبان است. محور کمربندی دهلران نیز مسدود است و تردد از داخل شهر دهلران صورت می‌گیرد. ‌**پرترددترین جاده‌های کشورآزادراه‌ ‌‌کرج‌- تهران، آزادراه کرج- قزوین، آزادراه تهران- کرج، ‌‌ آزادراه قزوین- کرج، ‌‌‌ آزادراه ساوه- تهران، آزادراه‌ قم- تهران، آزادراه ساوه - تهران، آزادراه تهران- کرج، محور پاکدشت- تهران، آزادراه تهران- ساوه و جاده تهران- شهریار، محور شهریار- تهران و محور تهران- پاکدشت‌ ‌در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته‌اند‌‌. دمای هوای پایتخت امروز نسبت به روز گذشته ۲ درجه گرمتر می‌شود و حداکثر به ۲۲ درجه­ بالای صفر می‌رسد؛ ارتفاعات استان تهران نیز از بعدازظهر فردا­ با بارش‌های پراکنده و خفیف همراه خواهد شد. فردا در نواحی جنوبیف استان‌های کرمان و هرمزگان، وزش باد شدید همراه با گرد و­ غبار پیش بینی شده است.
ایرناایرنا7 ماه قبل
**محورهای مسدود شریانی: محورهای مسدود شریانی شامل پل دختر - کوهدشت، پل دختر - دره دشت قدیم، پل دختر- خرم آباد، شهداد- نهبندان و اهواز - آبان است. محور کمربندی دهلران نیز مسدود است و تردد از داخل شهر دهلران صورت می‌گیرد. در همین مدت، سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۶٫۸ درصد، اوج تردد بین ساعت‌های ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد بین ساعت‌های سه تا چهار بوده است. ‌**پرترددترین جاده‌های کشورآزادراه‌ ‌‌کرج‌- تهران، آزادراه کرج- قزوین، آزادراه تهران- کرج، ‌‌ آزادراه قزوین- کرج، ‌‌‌ آزادراه ساوه- تهران، آزادراه‌ قم- تهران، آزادراه ساوه - تهران، آزادراه تهران- کرج، محور پاکدشت- تهران، آزادراه تهران- ساوه و جاده تهران- شهریار، محور شهریار- تهران و محور تهران- پاکدشت‌ ‌در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته‌اند‌‌. دمای هوای پایتخت امروز نسبت به روز گذشته ۲ درجه گرمتر می‌شود و حداکثر به ۲۲ درجه­ بالای صفر می‌رسد؛ ارتفاعات استان تهران نیز از بعدازظهر فردا­ با بارش‌های پراکنده و خفیف همراه خواهد شد.
ایرناایرنا7 ماه قبل
*‌ پرترددترین جاده‌های کشورآزادراه قزوین - کرج، ‌‌‌ آزادراه‌ ‌‌کرج ‌- تهران، آزادراه کرج - قزوین، آزادراه تهران - کرج، ‌‌ آزادراه‌ قم - تهران، آزادراه ساوه - تهران، آزادراه تهران - کرج، محور پاکدشت - تهران، آزادراه تهران - ساوه و جاده تهران - شهریار، محور شهریار - تهران و محور تهران-پاکدشت‌ ‌در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته‌اند‌‌. ‌در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر‌، کامیون و کامیونت از مسیر کرج به چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است. در محور هراز‌ نیز تردد‌‌ تریلرها ممنوع است و تردد‌ کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ امروز یکشنبه‌ ممنوع است. تردد از محور گنج‌نامه - تویسرکان در استان همدان، محور سروآباد - پاوه در استان کردستان، محور وازک - بلده در استان مازندران و محور قدیم بستان - چذابه در استان خوزستان میسر نیست. محورهای فشم (محدوده پل فلزی) و کن - امامزاده داود در استان تهران و محور نجم‌آباد - اشتهارد در استان البرز نیز به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی بسته است.
تسنیمتسنیم8 ماه قبل
‌محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، ‌تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. محور پونل - خلخال در استان گیلان محدوده قبل از سد شفارود به علت ریزش کوه‌ تا اطلاع بعدی مسدود است. محور گنجنامه – تویسرکان‌، واقع در استان همدان‌، از مورخ ۲۵ آبان ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ‌محور سروآباد – پاوه‌، واقع در استان کردستان‌، از مورخ ۳ آذرماه ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ‌‌محور جوکار – آورزمان‌، واقع در استان همدان‌، از مورخ ۱۶ فروردین ۹۸ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
ایسناایسنا9 ماه قبل
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با بیان این که بزرگراه اهر-تبریز پاسخگوی نیازهای آینده نیست، گفت: تکمیل پروژه آزاد راه تبریز-باکو که از شهرستان‎های اهر و هریس نیز می‌گذرد، به رفع نیازهای ترافیکی منطقه در کنار بزرگراه اهر- تبریز کمک می‌کند. ‌ بیت الله عبدالهی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این مطلب اظهار کرد: پیمانکاری پروژه آزاد راه تبریز-بیله سوار-باکو را بخش خصوص بر عهده داشته و در حال حاضر سرمایه‌گذاری برای این پروژه پیدا نشده است، با توجه به این که بزرگراه اهر-تبریز پس از گذشت چند سال، دیگر پاسخگو نخواهد بود، می‌توان با تکمیل این پروژه نیازهای ترافیکی مردم را تا حد زیادی برطرف کرد. وی در ادامه در توضیح علت محقق نشدن بهره‌برداری از ۲۲ کیلومتر از بزرگراه اهر-تبریز در دهه فجر سال جاری، اظهار کرد: ۲۲ کیلومتر از آزاد راه اهر-تبریز تقریبا آسفالت شده و علت به بهره‌برداری نرسیدن آن نبود گاردریل و علائم خط کشی است. وی ادامه داد: به همراه معاون عمرانی استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در تلاش هستیم تا بخشی از این پروژه تا عید سال ۹۸ به بهره‌برداری برسد، حدود ۱۰ کیلومتر از پروژه بزرگراه اهر-تبریز نیز آماده آسفالت‌ریزی است و به محض مساعد شدن شرایط آب و هوایی، آسفالت‌ریزی این بخش نیز شروع می‌شود. انتهای پیام
فارسفارس9 ماه قبل
‌محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، ‌تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. محور گنجنامه – تویسرکان‌، واقع در استان همدان‌، از مورخ ۲۵ آبان ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ‌محور سروآباد – پاوه‌، واقع در استان کردستان‌، از مورخ ۳ آذرماه ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ‌محور بدره – دره شهر‌ واقع در استان ایلام‌، از مورخ ۲۴ بهمن ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. محور فنوج - رمشک، واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان، از مورخ ۱۰ اسفند ۹۷ تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
الفالف9 ماه قبل
‌در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از مسیر کرج به چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است. محور گنجنامه – تویسرکان‌، واقع در استان همدان‌، از مورخ ۲۵ آبان ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ‌محور سروآباد – پاوه‌، واقع در استان کردستان‌، از مورخ ۳ آذرماه ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. محور اندیکا - شهرکرد واقع در استان خوزستان‌، از مورخ ۷ بهمن ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. محور فراشبند-جم در استان فارس به علت واژگونی تریلر حامل گاز درکیلومتر۲۲ به منظور ایمن‌سازی‌ مسدود‌ است و تردد از محور جایگزین فیروزآباد-قیر-مرودشت-عسلویه انجام می‌شود.
فارسفارس9 ماه قبل
محور ایلام-مهران ‌که به علت انجام عملیات عمرانی مسدود‌ شده بود، بازگشایی شد. محور گنجنامه – تویسرکان‌، واقع در استان همدان‌، از مورخ ۲۵ آبان ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ‌محور سروآباد – پاوه‌، واقع در استان کردستان‌، از مورخ ۳ آذرماه ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. محور اندیکا - شهرکرد واقع در استان خوزستان‌، از مورخ ۷ بهمن ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ‌محور بدره – دره شهر‌ واقع در استان ایلام‌، از مورخ ۲۴ بهمن ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
فارسفارس9 ماه قبل
‌محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، ‌تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. محور گنجنامه – تویسرکان‌، واقع در استان همدان‌، از مورخ ۲۵ آبان ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ‌محور سروآباد – پاوه‌، واقع در استان کردستان‌، از مورخ ۳ آذرماه ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. محور اندیکا - شهرکرد واقع در استان خوزستان‌، از مورخ ۷ بهمن ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ‌محور بدره – دره شهر‌ واقع در استان ایلام‌، از مورخ ۲۴ بهمن ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
الفالف9 ماه قبل
‌در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از کرج به چالوس و بالعکس همچنان ممنوع است. ‌محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، ‌تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. محور گنجنامه – تویسرکان‌، واقع در استان همدان‌، از مورخ ۲۵ آبان ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ‌محور سروآباد – پاوه‌، واقع در استان کردستان‌، از مورخ ۳ آذرماه ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. محور اندیکا - شهرکرد واقع در استان خوزستان‌، از مورخ ۷ بهمن ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود می‌باشد.
فارسفارس9 ماه قبل
‌در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از کرج به چالوس و بالعکس همچنان ممنوع است. ‌محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، ‌تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. محور گنجنامه – تویسرکان‌، واقع در استان همدان‌، از مورخ ۲۵ آبان ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ‌محور سروآباد – پاوه‌، واقع در استان کردستان‌، از مورخ ۳ آذرماه ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. محور اندیکا - شهرکرد واقع در استان خوزستان‌، از مورخ ۷ بهمن ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود می‌باشد.
فارسفارس9 ماه قبل
امروز‌ در ارتفاعات و نقاط کوهستانی استان‌های واقع در البرز مرکزی و شرقی، کولاک برف، لغزندگی جاده و کاهش دید پیش‌بینی می‌شود. امروز‌ در ارتفاعات و نقاط کوهستانی استان‌های واقع در البرز مرکزی و شرقی کولاک برف، لغزندگی جاده و کاهش دید پیش‌بینی می‌شود. ‌در محور کندوان‌ تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از کرج به چالوس و بالعکس همچنان ممنوع است. محور گنجنامه – تویسرکان‌، واقع در استان همدان‌، از مورخ ۲۵ آبان ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ‌محور سروآباد – پاوه‌، واقع در استان کردستان‌، از مورخ ۳ آذرماه ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
فارسفارس9 ماه قبل
*‌ پرترددترین جاده‌های کشورآزادراه‌ ‌‌کرج‌-تهران، آزادراه قزوین-کرج، ‌‌‌ آزادراه تهران-کرج، ‌ آزادراه‌کرج-قزوین، ‌ آزادراه ساوه - تهران، آزادراه قم-تهران، آزادراه تهران-کرج، محور پاکدشت-تهران، آزادراه تهران-ساوه و جاده تهران-شهریار، محور شهریار-تهران و محور تهران-پاکدشت‌ ‌در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته‌اند‌‌. ‌محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، ‌تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. محور گنجنامه – تویسرکان‌، واقع در استان همدان‌، از مورخ ۲۵ آبان ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ‌محور سروآباد – پاوه‌، واقع در استان کردستان‌، از مورخ ۳ آذرماه ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ‌محور بدره – دره شهر‌، واقع در استان ایلام‌، از مورخ ۲۴ بهمن ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
فارسفارس9 ماه قبل
‌محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، ‌تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. محور گنجنامه – تویسرکان‌، واقع در استان همدان‌، از مورخ ۲۵ آبان ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. ‌محور سروآباد – پاوه‌، واقع در استان کردستان‌، از مورخ ۳ آذرماه ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است. محور اندیکا - شهرکرد واقع در استان خوزستان‌، از مورخ ۷ بهمن ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود می‌باشد. ‌محور بدره – دره شهر‌، واقع در استان ایلام‌، از مورخ ۲۴ بهمن ۹۷ تا اطلاع بعدی‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

به انتهای لیست رسیدید