پرویز پرستویی

پرویز پرستویی

الفالف2 ساعت قبل
گفتم این سکانس باید تبحر سینمای ایران را به رخ بکشد، همین هم باعث شد که اجرای این سکانس تنها در فیلمبرداری آن، ۲۵ روز طول بکشد. حاتمی‌کیا این اثر را نیز به گونه‌ای ساخت که به اذعان بسیاری از کارشناسان، شماری از سکانس‌های آن را فقط فیلمسازی همچون ابراهیم حاتمی‌کیا می‌توانست بسازد. مسعود فراستی منتقد سخت‌پسند سینمای ایران می‌گوید: «هر کسی سکانس پایانی تونل فیلم بادیگارد را ببیند اقرار می‌کند که هیچکس جز حاتمی‌کیا نمی‌تواند چنین سکانسی را در سینمای ایران خلق کند.» برای نمونه سکانس پایانی «بادیگارد» که از آن به عنوان سکانس تونل یاد می‌شود، یکی از همین شاهکارهای حاتمی‌کیا برای سینمای ایران بود. «به وقت شام» که سومین اثر ابراهیم حاتمی‌کیا در دهه ۹۰ به شمار می‌آمد هم از این قاعده مستثنی نبود. او سال‌هاست که یکی از پیشگامان سینمای ایران در زمینه خلق صحنه‌هایی بدیع و اجرای سکانس‌های سخت است؛ سکانس‌هایی فراتر از استانداردهای مرسوم سینمای ایران که هر کدام نه تنها کلاس درسی برای علاقمندان به سینماست بلکه نشانه‌ای بر رشد و بلوغ تکنیکی سینمای ایران است.

مهدی کلهر: جریانی از همان ابتدا قصد حذف انقلاب از سینما را داشت/ به فرمان امام خمینی فیلمبردار به جنگ فرستادم

7+
تسنیمتسنیم6 ساعت قبل
ایسناایسنا14 ساعت قبل
کارگردان و تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مطرب» اعلام کرد که درآمد حاصل از یک روز فروش بلیت فیلم سینمایی «مطرب» را به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان اهدا خواهد کرد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی گروه، طبق گفته مصطفی کیایی این مبلغ در اختیار «خیریه سیمرغ» که متشکل از اهالی سینما و رسانه است قرار خواهد گرفت. این خیریه طی روزهای اخیر بخشی از اقلام مورد نیاز مردم منطقه سیستان و بلوچستان را از طریق کمک‌های سینماگران و مردم جمع‌آوری کرده و به مناطق آسیب‌دیده ارسال کرده است. «خیریه سیمرغ» پیش از این در زمان زلزله کرمانشاه نیز با همراهی جمعی از اهالی سینما و رسانه کمک‌های قابل توجهی را جمع‌آوری و به دست مردم زلزله‌زده غرب کشور رسانده بود. «مطرب» با بازی پرویز پرستویی، الناز شاکردوست، مهران احمدی و محسن کیایی آخرین ساخته مصطفی کیایی یکی از پرفروشترین فیلم‌های ماه‌های اخیر بود.
ایرناایرنا15 ساعت قبل
به گفته کیایی این مبلغ در اختیار خیریه سیمرغ که متشکل از اهالی سینما و رسانه است قرار خواهد گرفت. این خیریه طی روزهای اخیر بخشی از اقلام مورد نیاز مردم منطقه سیستان و بلوچستان را از طریق کمک‌های سینماگران و مردم جمع‌آوری کرده و به مناطق آسیب‌دیده ارسال کرده است. مطرب با بازی پرویز پرستویی، الناز شاکردوست، مهران احمدی و محسن کیایی آخرین ساخته مصطفی کیایی با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همراه بوده است. در سیستان و بلوچستان تعداد ۵۰۰ روستا و ۱۴ شهرستان درگیر سیل هستند و ۲۰ هزار واحد مسکونی بر اثر جاری شدن سیلاب تخریب کلی و جزئی دیده است. امدادرسانی به روستاهای جنوب سیستان و بلوچستان تنها از طریق بالگرد و یا قایق امکان پذیر است و با وجود تلاش امدادگران، چادر، مواد غذایی بسته بندی، پتو و ملزومات پزشکی و بهداشتی از اقلام ضروری مورد نیاز مردم منطقه است.
ایمناایمنا1 روز قبل
همانجا اقا مکی با مدیر مدرسه صحبت کرد و ایجاد سرویس بهداشتی، لوله کشی اب از تانکر به داخل مدرسه و دیوارکشی را تقبل کرد. چون مشارکت در کار خیر است شماره حساب اقا مکی را که پیگیر خرید مواد غذایی و جیره خشک هستند را در اینجا میگذارم. همین الان یک خاور کانتینردار عروسک از ابادان در راه است تا اکثر کودکان این مناطق را تحت پوشش قرار دهد. یک نکته جالب اکثر مردم این منطقه اصلا قند مصرف نمیکنند پس قند اصلا نفرستید و هیچکس حتی کودکان هنگام دریافت اقلام اهدایی هرگز شان ذاتی شان را پایین نمی‌اورند. این هم شماره حساب اقا مکی یازع۶۰۳۷۶۹۱۶۲۹۷۴۹۳۴۲
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
روزنامه شهروند - نیره خادمی: شراره رخام در گفتگو با «شهروند»: هنرمندان هوشمندانه برخورد کنند تا راه سوء‌استفاده بسته شود. حالا هم مثل زلزله کرمانشاه یا سیل فروردین امسال، هنرمندان پای کار آمده‌اند تا دردی از درد‌های آن‌ها کم کنند. با افتخار بخشی از عواید این کنسرت به سیل‌زده‌های مظلوم سیستان‌وبلوچستان تقدیم خواهد شد.» فرزاد فرخ و علیرضا طلیسچی هم دیروز از اختصاص بخشی از عواید کنسرت‌های اخیرشان به مردم سیستان‌وبلوچستان خبر دادند. البته در این شرایط انتشار فیش‌های واریزی به خیریه‌ها یا دستگاه‌های مرتبط از سوی هنرمندان به شفافیت کمک‌رسانی بیشتری خواهد کرد. همچنین ۷۸۳ روستای این استان دچار قطعی برق شده‌اند که البته تا دیروز برق نزدیک به ٥٠٠ روستا وصل شد.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 روز قبل
در این گزارش به فروش فیلم‌ها طی آنچه که در جدول فروش هفتگی ثبت شده‌اند، نگاهی خواهیم داشت. بهرام رادان، مهناز افشار، مهران احمدی، نسیم ادبی، علی میلانی دیگر بازیگران این فیلم سینمایی هستند. «آخرین داستان» نیز به کارگردانی اشکان رهگذر در شش هفته ۴۶۷ میلیون ۵۶۸ هزار تومان را ثبت کرده است. همچنین فیلم سینمایی «مطرب» به کارگردانی مصطفی کیایی پس از ۱۰ هفته همچنان در صدر جدول فروش است. فیلم سینمایی «چشم و گوش بسته نیز» با فروش ۱۰ میلیارد و ۷۰۳ میلیون تومانی در رده چهارم این جدول قرار گرفت.
ایمناایمنا2 روز قبل
این کاهش اما تغییری در صدر جدول فروش ایجاد نکرده. «مطرب» در هفته‌ای که گذشت هم بیش از یک میلیارد و ۱۵۷میلیون تومان فروش را روانه گیشه‌ها کرد. «جهان با من برقص» سومین فیلم جدول فروش سینماهای کشور است. «چشم و گوش بسته» و «جان‌دار» دو فیلم بعدی جدول فروش هستند. کل رقم فروش سینماها ۴میلیارد و ۵۳۲میلیون و ۶۸۹هزار تومان بود که ۲میلیارد و ۳۴۸میلیون و ۴۹۹هزار تومان آن از سینماهای تهران برداشت شد.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
دکتر شهیدی از محضر آیت الله خویی، آیت الله بروجردی در قم بهره بردند، استاد تمام علوم انسانی بودند و مرحوم دهخدا از او به عنوان انسان کم نظیر نام می‌بردند. "این همان ژرفای اندیشه و به روز بودن ذهن استاد شهیدی است. استاد شهیدی سال‌ها در رثای اهل بیت (ع) قلم زد؛ اساتید، فرهیختگان، بزرگان، اندیشمندان عالمان و هنرمندان تا وقتی آثارشان هست زنده و ماندگار می‌مانند. علامه شهیدی نقاد، فقیه، صاحب نظر، آگاه به مسائل سیاسی روز بوددکترمنصوری لاریجانی: کتابخانه دکتر شهیدی را نگینی در میدان ۵۸ نارمک تهران دانست که الهام بخش ارزش‌های اخلاقی و فرهنگ همه کشور است. سردار سلیمانی تمام نشد همانطور که هنوز با دیدن عکس شهدا ذهنمان به سوی آخرت می‌روددکتر منصوری لاریجانی با تاکید بر مطالعه تالیفات دکتر شهیدی افزود: شیعه هم حکمت نظری هم حکمت عملی دارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
اعلام اسامی ۱۰ فیلم منتخب در بخش فیلم کوتاه فجر ۳۸اسامی ۱۰ فیلم منتحب برای نمایش در بخش فیلم کوتاه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد. اسامی فیلم‌های کوتاه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد. جدول فروش سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی «مطرب» به کارگردانی مصطفی کیایی در دهمین هفته از اکران این فیلم سینمایی منتشر شد. مراسم قرعه‌کشی آثار سینمایی رسانه فجر ۳۸ با حضور تهیه‌کنندگان و کارگردانان فیلم‌ها و اهالی رسانه، ساعت ۱۱ صبح امروز، پنجشنبه ۲۶ دی ماه ۱۳۹۸ در پردیس سینمایی ملت برگزار و در پایان قرعه‌کشی جدول نمایش فیلم‌ها در سینمای رسانه منتشر شد. طی این مراسم اعلام شد که تمامی مخارج برگزاری افتتاحیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر صرف کمک به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان شده و این مراسم برگزار نمی‌گردد.
ایسناایسنا4 روز قبل
همانا رسیدن به رستگاری و قدم نهادن در مسیر حق جز برای کسانی که از مکتب اهل بیت (ع) بهره می. برند میسر نیست. وقتی در نهمین کنفرانس اندیشه‌های اسلامی در سنگال در مورد اهداف حج صحبت شد؛ «استاد شهیدی گفتند عربستان نیازی به گوشت‌های قربانی ندارد و آن‌ها را دفع می‌کند بیایید پول ذبح گوسفندان را برای فقرای هر کشور جمع‌آوری کنیم.» این همان ژرفای اندیشه و به روز بودن ذهن استاد شهیدی است. امامی در خاتمه به بیان جمله‌ای از استاد شهیدی «فرهنگ چیزی نیست که اگر ویران شود با ده‌ها و صدها سال تلاش ترمیم شود» بسنده کرد. استاد شهیدی جوهر حیات انسان را در حکمت می‌دانستلاریجانی در ادامه تاکید کرد: علامه شهیدی با تاکید بر جمله‌ای از نهج البلاغه که می‌گوید «الحکمت قالت المومن» جوهر حیات انسان را در حکمت می‌دانست انسان مومن شیعه اگر ظرف وجودش را با حکمت پر نکند در این دنیا ضرر کرده است، نمازشب فراوان باشد، حج فراوان رفتی، مدرسه زیاد ساختی اما اگر صدف جانت را با گوهر حکمت پر نکردی ضرر کردی. مادران و پدران ما سواد نداشتند اما شب و روز ذکر اهل بیت (ع) بر لبانشان بود.

صدرنشینی فیلم سینمایی «مطرب» در دهمین هفته متوالی/ «زیرنظر» ۳ میلیاردی شد

5+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
ایرناایرنا5 روز قبل
این فیلم در مجموع ۱۰ هفته نمایش در ۱۶۷ سال سینما ۳۳ میلیارد و ۱۶۴ میلیون تومان فروخته است. این فیلم در مجموع ۱۰ هفته نمایش در ۱۰۵ سالن سینما ۱۰ میلیارد و ۴۱۵ میلیون تومان فروخته است. امین حیایی، بهرام افشاری، آناهیتا درگاهی، مسعود کرامتی، لیندا کیانی، پوریا پورسرخ، مانی حقیقی و محمدرضا صولتی بازیگران این فیلم سینمایی هستند. این فیلم انیمیشن در مجموع ۱۰ هفته اکران در ۱۵۰ سالن سینما در مجموع ۳ میلیارد و ۶۶۵ میلیون تومان فروخته است. در خلاصه داستان انیمیشن سینمایی بنیامین آمده است: خرابکاری‌ آشر، دوست بامزه اما دست و پا چلفتی بنیامین باعث اسارت مادر بنیامین توسط سربازان پادشاه می‌شود.
رکنارکنا5 روز قبل
با اعلام اسامی آثار بخش سودای سیمرغ و بخش نگاه نو سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور و یا غیاب بازیگران، کارگردانان و سایر عوامل سینما در جشنواره امسال مسجل شد و حال می‌توان شانس‌های اصلی دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را مورد بررسی قرار داد. شبنم مقدمیشبنم مقدمی سال گذشته درخشش خیره کننده‌ای را با فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» برای خود به ثبت رساند اما امسال هیچ فیلمی را در دو بخش جشنواره ندارد. مصطفی زمانیمصطفی زمانی هم دیگر بازیگری است که در جشنواره فجر امسال فیلم ندارد، البته زمانی امسال در هیچ فیلمی هم بازی نکرد تا شانسی برای حضور در جشنواره فیلم فجر داشته باشد. همچنان از مراحل ساخت دبیت اطلاعات درستی در دست نیست اما زنبور کارگر با وجود تمایل به حضور در جشنواره فیلم فجر در این رویداد سینمایی پذیرفته نشد. نوید محمدزادهنوید محمدزاده دیگر بازیگری است که در جشنواره فیلم فجر امسال فیلم ندارد، وی که طی سالهای گذشته همواره یک پای نامزدی و یا دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر بوده همچون دیگر بازیگران این فهرست درگیر حضور در شبکه نمایش خانگی بوده است.

بازیگران غایب جشنواره فیلم فجر را بشناسید

4+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 روز قبل
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشدر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، بازیگران معروفی هستند که به دلایل مختلف حضور ندارند و برخی از آن‌ها سال هاست که جزء غایبان محسوب می‌شوند و حضور کمرنگی دارند. اخبار چهره‌ها - این موضوع در بیشتر مواقع امری طبیعی است چرا که تعداد فیلم‌ها به اندازه‌ای نیست که از تمام بازیگران مطرح استفاده شود. از دیگر دلایل نبود بازیگران حرفه‌ای سینما، دور ماندن از دید مخاطب به علت تکراری نشدن، نبود فیلمنامه‌های قوی، درگیری در پروژه‌های دیگر به جز آثار سینمایی، پذیرفته نشدن فیلم هایی که در آن بازی کرده‌اند از سوی جشنواره فیلم فجر و … است. تعداد زیادی از این بازیگران فقط در جشنواره فیلم فجر حضور ندارند اما در آثار نمایش خانگی، سریال‌های تلویزیونی، فیلم‌های خارج از جشنواره فجر حضور پررنگی دارند و برخی‌ها هم اکنون روی پرده سینما دیده می‌شوند. بهرام رادان، مهرداد صدیقیان، مصطفی زمانی، نوید محمدزاده، حامد بهداد، پارسا پیروزفر، نیکی کریمی، ترانه علیدوستی، رامبد جوان، نگار جواهریان، مهناز افشار، مهتاب کرامتی، هومن سیدی، محمدرضا گلزار، پگاه آهنگرانی، رضا عطاران، امین حیایی، حمید فرخ نژاد، محمدرضا فروتن، ساره بیات، بهرام افشاری، پرویز پرستویی، رضا کیانیان، شبنم مقدمی، فرشته صدرعرفایی، ماهورالوند، میلادکی مرام، لیلا حاتمی از غایبان در جشنواره سی و هشتم فیلم فجر هستند.

واکنش هدیه تهرانی، اصغر فرهادی، هانیه توسلی و … به سانحه‌ی سقوط هواپیما + عکس

7+
مازن آنلاینمازن آنلاین1 هفته قبل

واکنش هدیه تهرانی، اصغر فرهادی، هانیه توسلی و … به سانحه‌ی سقوط هواپیما + عکس

7+
کرد آنلاینکرد آنلاین1 هفته قبل

واکنش هدیه تهرانی، اصغر فرهادی، هانیه توسلی و … به سانحه‌ی سقوط هواپیما + عکس

7+
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
وانانیوزوانانیوز1 هفته قبل
از جمله آن می‌توان به انیمیشن «آخرین داستان» اثر اشکان رهگذر اشاره کرد که با برداشتی آزاد از داستان «ضحاک» در «شاهنامه» فردوسی ساخته است. شخصیتی که پرویز پرستویی صداپیشگی آن را در انیمیشن «آخرین داستان» برعهده دارد. اینبار هم شهرام ناظری استاد بنام آواز ایرانی تیتراژ پایانی انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» را اجرا کرده است. جناب وزیر، «آخرین داستان» نماینده سینمای ایران در اسکار ۲۰۲۰ است، به این واسطه امسال دو نماینده از کشورمان در رقابت‌های اسکار حضور دارد و توانسته‌ایم در سی‌ودو کشور قرارداد پخش این انیمیشن سینمایی را ببندیم. امروز انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» در حال له شدن براثر بی‌توجهی و سو مدیریت مدیران مربوطه است.
ایلناایلنا1 هفته قبل
محمدحسین مهدویان نوشت: مسافران هواپیمای اوکراینی با شلیک پدافند هوایی کشته شدند. پرستو صالحی نوشت: سانحه با اشتباه فرق دارد و ما خواستار محاکمه علنی و مجازات عاملان این فاجعه انسانی هستیم. ماهایا پطروسیان نوشت: کسانی که کشور را به سمت دوقطبی شدن پیش می‌برند، دست برندار نیستند و هر صدایی را خاموش می‌کنند. شبنم مقدمی با انتشار شعری از غاده سلمان نوشت: من …اندوهگین نیستم! خود اندوه عالمم! نیکی کریمی با انتشار شعری از شاملو نوشت: نه عادلانه نه زیبا بود این روزهای جهان.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
از دیگر فیلم‌های پرفروش هفته می‌توان به فیلم «جهان با من برقص» نخستین ساخته سروش صحت اشاره کرد. در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: دوستان جهانگیر برای آخرین تولد او دور هم جمع شده‌اند. او به‌تازگی درباره فروش فیلم در صفحه شخصی‌اش نوشت: «چند روزی بود که‌ آمار فروش فیلم‌ها، با توجه به التهابات حاکم بر جامعه و تعطیلی سینماها، اعلام نمی‌شد. این فیلم سینمایی به چالش‌های رقابتی ورزشکاران می‌پردازد و فیلم‌نامه آن را میلاد صدرعاملی و علی اصغری به طور مشترک به نگارش درآورده‌اند. فاطمه معتمدآریا، حامد بهداد، باران کوثری، مسعود کرامتی، علی شادمان، گیتی قاسمی، محمد علی‌محمدی، امیر‌احمد قزوینی و جواد عزتی از‌جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
مدت زیادی از شهادت سپهبد شجاع ایرانی، حاج قاسم سلیمانی نگذشه است. اخلاقیات حاج کاظم و حاج حیدر البته شبیه بودند و می‌توانست حیدر را ادامه کاظم دانست. تقدیم فیلم به حاجیابراهیم حاتمی‌کیا «بادیگارد» را به حاج قاسم سلیمانی تقدیم کرده است. اما چطور می‌شود که «بادیگارد» به حاج قاسم سلیمانی تقدیم می‌شود نه «به وقت شام»؟ گریم حاج حیدراین مهم‌ترین نکته است. این انگشتر در دستان حاج حیدر، «بادیگارد» را به تاریخ چهار سال بعدش پیوند می‌دهد.

ویدئو / موسیقی فیلم؛ «بادیگارد»

ایسناایسنا1 هفته قبل
«بادیگارد» فیلمی به کارگردانی «ابراهیم حاتمی‌کیا» است و ماجرای محافظ باسابقه‌ای را روایت می‌کند که برای حفاظت از یک دانشمند هسته‌ای مأموریت یافته است. این فیلم در سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر در هفت رشته نامزد شد و دو سیمرغ بلورین برای بهترین بازیگر نقش اول مرد و بهترین جلوه‌های ویژه میدانی را دریافت کرد. «حیدر ذبیحی» شخصیت اصلی این فیلم با بازی پرویز پرستویی بود و گفته می‌شد طراحی گریم او بر مبنای چهره سردار قاسم سلیمانی انجام شده است. موسیقی متن «بادیگارد» ساخته «کارن همایونفر» موسیقیدان و آهنگساز ایرانی و برنده سه سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر است. تدوینگر: ‌ جواد علیزاده

«مطرب» برای نهمین هفته متوالی صدرنشین شد/شروع نیم میلیاردی «جهان با من برقص» در گیشه

5+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، سالمرگ تختی به عنوان قهرمان ملی و ورزشی تاریخ معاصر کشور بهانه‌ای شد تا به سراغ بررسی قهرمان خصوصا قهرمان ورزشی و رزمی برویم. در ادامه گفت‌وگوی ما را درباره قهرمان ورزشی در سینمای کشور با «محسن محسنی نسب» کارگردانی که شاید بتوان او را رسما بنیانگذار فیلم‌های ورزشی و قهرمان دانست می‌خوانید. نابودی قهرمان به‌خاطر «اصلاحات» آقای محسنی نسب، قهرمان در سینمای کشور ما به کل فراموش شده است. به طبع قهرمان ورزشی ما نیز در سینمای کشور دیده نمی‌شود در حالی که قهرمانان ورزشی فراوانی در سبقه ورزشی کشور داریم. یا در فیلم «شیرهای جوان» قهرمان فیلم حاضر نیست برای رسیدن به پول هرکاری بکند و برای همین در جهت رسیدن به مقامی معنوی ازخودگذشتگی می‌کند.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، پرویز پرستویی، بازیگر سینما و تلویزیون نیز با گذاشتن عکسی از صحنه جدا کردن سر یک رزمنده از بدنش توسط داعش در صفحه شخصی‌ خود نوشت: «شمایی که از شهادت حاج قاسم سلیمانی خوشحالی لطفا همه چی رو به هم ربط ندین. این تصویر می‌تونست یه اتفاق عادی و روزانه تو کشورمون باشه. حاج قاسم سلیمانی هیچ ربطی به کینه‌های ما از وضعیت کشورمون نداره. باز هم مثل همیشه یکی که عاشق مردمش بود، رفت و ماندند کسانی که نباید. اگه از شهادت حاج قاسم سلیمانی خوشحالی یادت باشه می‌تونستی جای این باشی و اینجا هم وسط میدون آزادی باشه.» برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایمناایمنا2 هفته قبل
مطرب داستان یک خواننده به نام ابراهیم خوش‌سینه (پرویز پرستویی) را روایت میکند، خواننده‌ای که در زمان نامناسب و در جای نامناسب قرار گرفته و زندگی اش برای همیشه تحت تاثیر این اتفاق قرار میگیرد. مطرب در بیست دقیقه ابتدایی به شدت ناامید کننده و لبریز از شوخی‌های نامناسب، بدون خلاقیت و کاملا کلیشه‌ای است. بیست دقیقه‌ای تجاری و اصطلاح بشکن و بالا بندازی را شاهدیم، این بیست دقیقه یا از هوش بالای کارگردان برای ایجاد غافل گیری و شوک نشات گرفته و یا از ناتوانی او در خلق یک شروع خوب حاصل شده است. اما به محض ورود داستان به مسیراصلی خود یعنی وقتی ابراهیم خوش سینه که حالا خوش لحن شده است، شانس دوباره‌ای برای بازگشت به صحنه و محقق کردن رویاهایش را پیدا میکند. الناز شاکر دوست اما با وجود چند سکانس خوب، بازی کم احساس و ثابتی را به نمایش گذاشته است.
ایرناایرنا2 هفته قبل
در متن بیانیه دست‌اندرکاران هنر و رسانه آمده است: ما فعالان و دست‌اندرکاران هنر و رسانه، از تمامی طیف‌ها و دیدگاه‌ها، ترور را در هر شکل محکوم می‌کنیم. از همه اندیشمندان، هنرمندان و صلح‌طلبان ایران، منطقه و جهان می‌خواهیم که با محکوم‌کردن این عمل تروریستی که منجر به شهادت ناجوانمردانه سردار قاسم سلیمانی و یارانش شد، در عمل نشان دهند که هرگونه ترور نباید به هیچ بهانه‌ای در جهان مورد تأیید قرار گیرد. وزارت امور خارجه هم با صدور بیانیه‌ای این اقدام تروریستی رژیم‌ آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق العاده تشکیل داد. همچنین قرار است سپهبد قاسم سلیمانی در کرمان محل تولدش به خاک سپرده شود. رهبر انقلاب اسلامی دیروز همچنین در حکمی سردار اسماعیل قاآنی را به عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.
سینماپرسسینماپرس2 هفته قبل
به گزارش سینماپرس واکنش‌های هنرمندان به شهادت سردار رشید سپاه حاج قاسم سلیمانی در چند بخش منتشر خواهد شد. حاج قاسم سلیمانی یعنی همه این القاب. در انتظار روئیت قاسم سلیمانی‌های دیگر ما باشید. حاج قاسم بشنو «بسم الله القاصم الجبارین» را پشت بی سیم می‌گویند! از لحظه‌ای که خبر فاجعه ترور سردار قاسم سلیمانی را شنیدم، مفهوم این عبارت بالا ذهنم را رها نمی‌کند.

به انتهای لیست رسیدید