پرچم قرمز

پرچم قرمز

ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، گرند پری برزیل با انجام تمرین اول و دوم در پیست بارانی اینترلاگوس کلید خورد. تمرین اولبه دلیل بارش باران در دقایق ابتدایی تمرین اول تعداد کمی از راننده‌ها گاراژ را ترک کرده و با لاستیک‌های wet مشغول محک زدن شرایط پیست اینترلاگوس شدند. تصادف آلبون در سه دقیقه مانده به پایان تمرین باعث دادن پرچم قرمز شد و تمرین اول با این پرچم قرمز به پایان رسید. تمرین دومپیست در تمرین دوم بسیار خشک‌تر از تمرین اول بود، هر چند در اواسط تمرین باز هم بارش باران را در پیست اینترلاگوس شاهد بودیم. تمرین سوم گرند پری برزیل فردا از ساعت ۱۸:۳۰ الی ۱۹:۳۰ و تایم‌گیری از ساعت ۲۱:۳۰ الی ۲۲:۳۰ برگزار خواهند شد.

لوییس همیلتون-مایکل شوماخر؛ کدام بهترین است؟

4+
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
ایندیپندنت نوشت، این در حالی است که انجمن ملی سلاح و طرفداران حمل سلاح می‌گویند که از سپتامبر با ترامپ مذاکره‎ای نداشته‎اند. سخنگوی کاخ سفید به خبرنگاران گفته است که به جریان انداختن تحقیقات در مورد استیضاح دونالد ترامپ انرژی و زمان برای اصلاح قانون حمل سلاح را می‎گیرد. دانش آموزان تظاهرات گسترده‌ای در سراسر آمریکا به نشانه اعتراض به قوانین حمل سلاح صورت دادند. آمریکا در مقایسه با هر کشور توسعه یافته‌ای ضعیف‌ترین قوانین مربوط به حمل سلاح را دارد. این در حالی است که نتایج تحقیقات نشان می‌دهد که قوانین سختگیرانه حمل سلاح با نرخ پایین مرگ و میر ناشی از سلاح گرم مرتبط است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
خبرگزاری میزان- ایندیپندنت در گزارشی به موضوع کنترل حمل سلاح در آمریکا پرداخته و می‎گوید با وجود تعهدات رئیس جمهور آمریکا برای حمایت از تصویب قوانین سختگیرانه حمل سلاح، اما دونالد ترامپ این موضوع را کنار گذاشته است. ایندیپندنت نوشت، این در حالی است که انجمن ملی سلاح و طرفداران حمل سلاح می‌گویند که از سپتامبر با ترامپ مذاکره‎ای نداشته‎اند. سخنگوی کاخ سفید به خبرنگاران گفته است که به جریان انداختن تحقیقات در مورد استیضاح دونالد ترامپ انرژی و زمان برای اصلاح قانون حمل سلاح را می‎گیرد. دانش آموزان تظاهرات گسترده‌ای در سراسر آمریکا به نشانه اعتراض به قوانین حمل سلاح صورت دادند. این در حالی است که نتایج تحقیقات نشان می‌دهد که قوانین سختگیرانه حمل سلاح با نرخ پایین مرگ و میر ناشی از سلاح گرم مرتبط است.
نودنود1 هفته قبل
به گزارش سایت نود، برتری یک - صفر یوونتوس در خانه تورینو بار دیگر یک طرفه بودن دربی موله را به اثبات رساند. به هرحال یووه پس از ۲ تساوی با تورینو در اولین فصل بازگشت رقیب، از برتری‌های متوالی در سال‌های آتی لذت برد. با این اوصاف، دربی موله در حال حاضر دومین دربی یک‌طرفه در ۵ لیگ معتبر است. تا نیم دهه قبل، دربی مادرید وضعیتی شبیه به اوضاع حال حاضر دربی موله داشت؛ یک طرفه و از پیش تعیین‌شده! پاریسی‌ها در ۲۰ دربی اخیر ۱۷ پیروزی و ۳ تساوی به دست آورده‌اند و به معنای واقعی عبارت «نبرد یک‌طرفه» را معنا کرده‌اند.
ایسناایسنا2 هفته قبل
افریدزا موندانار در رقابت‌های موتوجی‌پی مالزی دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، اتفاق تلخی در نخستین دور مسابقات موتوجی‌پی آسیا تلنت کاپ مالزی رخ داد. افریدزا موندانار، راننده ۲۰ ساله اندونزیایی در یک حادثه جان خود را از دست داد. راننده اندونزیایی در خط پنجم بود و راننده ژاپنی در خط آخر حضور داشت. با این حال راننده جوان اندونزیایی درگذشت.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه» و به نقل از ایسنا، آس نوشت، اتفاق تلخی در نخستین دور مسابقات موتوجی‌پی آسیا تلنت کاپ مالزی رخ داد. افریدزا موندانار، راننده ۲۰ ساله اندونزیایی در یک حادثه جان خود را از دست داد. او در دور دهم تصادف کرد و شینجی اوگو نیز با او برخورد داشت. راننده اندونزیایی در خط پنجم بود و راننده ژاپنی در خط آخر حضور داشت. با این حال راننده جوان اندونزیایی درگذشت.
الفالف2 هفته قبل
طبق گزارش نیویورک‌تایمز، ویندمن اظهار کرده که به‌دنبال تغییر متن این گفتگو بوده تا بخش‌های حذف شده را به آن اضافه کند. ویندمن با هشدار درباره محتوای این گفت‌وگوی تلفنی اظهار کرد، دو بار درباره تعاملات ترامپ با اوکراین به مافوق خود اعتراض کرده است. در این راستا واشنگتن پست هم در گزارشی نوشت ویندمن از جمله معدود افرادی بوده که شاهد تماس تلفنی ترامپ و زلنسکی بوده است. من نگران پیامد‌های چنین رویکردی بر حمایت دولت آمریکا از اوکراین بودم.» نمایندگان دموکرات بر آنند که ظرف روز‌های آینده درباره تحقیقات استیضاح دونالد ترامپ رای‌گیری کنند. با این حال جمهوری‌خواهان هم بیکار ننشسته و پس از شهادت ویندمن، حملات را علیه وی و دموکرات‌ها افزایش داده‌اند.
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداری - سباستین فتل که در تمرین اول گرندپری مکزیک رده چندان خوبی کسب نکرده بود در جلسه دوم تمرینی بهترین زمان را ثبت کرد. ورشتپن دوم شد و دیگر راننده تیم فراری یعنی چارلز لکلرک بر سکوی سوم ایستاد. با توجه به لغزنده بودن سطح پیست هرمانوس رودریگز و همچنین کمبود داونفورس رانندگی در FP۲ دشوار شده بود و رانندگان بسیاری کنترل ماشین خود را از دست دادند که در این میان تنها الکس البون با برخورد به دیواره کنار پیست در پیچ هفتم باعث بالا رفتن پرچم قرمز شد. رانندگان مرسدس، به‌ترتیب بوتاس و همیلتون، سوم و چهارم شدند و بین پنج نفر برتر و رده ششم یک ثانیه اختلاف بود. رده‌بندی کامل رانندگان در تمرین دوم را در تصویر زیر ببینید:

تمرین اول و دوم گرند پری مکزیک؛ مرسدس از رقبا عقب ماند

6+
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل

آشنایی با موتو جی پی / Moto GP؛ مهم‌ترین مسابقات موتورسواری جهان

17+
زومیتزومیت3 هفته قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
در حدود یک میلیون زن گزارش دادند که از سوی شریک زندگی خود با سلاح گرم به سمت آنها شلیک شده و ۴٫۵ میلیون گزارش دادند که با سلاح تهدید به مرگ شدند. در آمریکا از هر ۳ زن، یک زن گفته‎اند که در طول زندگی خود از سوی شرکا زندگی مورد سوء استفاده قرار می‌گیرند. آمارها نشان می‌دهند که زنان در آمریکا ۲۱ برابر بیشتر از زنان کشورهای دیگر در اثر قتل با سلاح گرم جان خود را از دست می‌دهند. دسترسی به سلاح گرم به راحتی در این کشور امکان پذیر بوده و زمانی که خشونت‌های خانگی با سلاح گرم درآمیخته می‌شوند زنان بیشتری قربانی می‌شوند. بر اساس قانون فعلی فدرال، افرادی که سابقه خشونت‌های خانگی داشته و یا در صورت محکوم شدن به جرایم خاص، از داشتن سلاح گرم ممنوع هستند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
خبرگزاری میزان- نشریه تایم در گزارشی به موضوع خشونت‌های خانگی در آمریکا پرداخته که ارتباط تنگاتنگی با استفاده از سلاح داشته و عامل مهمی برای کشتار بیشتر زنان در آمریکا به شمار می‌آید. در حدود یک میلیون زن گزارش دادند که از سوی شریک زندگی خود با سلاح گرم به سمت آنها شلیک شده و ۴٫۵ میلیون گزارش دادند که با سلاح تهدید به مرگ شدند. در آمریکا از هر ۳ زن، یک زن گفته‎اند که در طول زندگی خود از سوی شرکا زندگی مورد سوء استفاده قرار می‌گیرند. دسترسی به سلاح گرم به راحتی در این کشور امکان پذیر بوده و زمانی که خشونت‌های خانگی با سلاح گرم درآمیخته می‌شوند زنان بیشتری قربانی می‌شوند. بر اساس قانون فعلی فدرال، افرادی که سابقه خشونت‌های خانگی داشته و یا در صورت محکوم شدن به جرایم خاص، از داشتن سلاح گرم ممنوع هستند.
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، تماشاگران پرشور قائمشهری که بر خلاف بازی‌های گذشته تیم نساجی استقبال نسبتا خوبی داشتند، نسبت به بی توجهی و برآورده نشدن خواسته‌های سرمربی این تیم در صادر نشدن کارت بازی چند بازیکن به شدت علیه یکی از مالکان نساجی شعار دادند و خواهان کناره گیری او از این باشگاه شدند. هواداران تیم نساجی در بازی امروز با پرچم قرمز و بزرگ منقش به لوگوی نساجی وارد ورزشگاه شهید وطنی شدند وجلوه‌های زیبایی را در این بازی به نمایش گذاشتند. اشکان دژاکه بازیکن سرشناس تیم تراکتور به علت مصدومیت غایب این بازی بود. مسعود شجاعی کاپیتان ملی پوش تیم تراکتور با دریافت کارت زرد دراوایل نیمه دوم از زمین مسابقه خارج شد. تیم نساجی مازندران در چارچوب هفته هفتم رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور شامگاه دوشنبه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با نتیجه پرگل ۴برصفر برابر میهمان خود تراکتور تن به شکست سنگین داد.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری - در حالی که با توجه به نتایج تمرین‌های اول و دوم و همچنین به‌روزرسانی‌های مرسدس برای ماشین W۱۰، به‌نظر می‌رسید پیکان‌های نقره‌ای برای ثبت بهترین زمان‌ها در جلسه تعیین خط گرندپری ژآپن مشکلی نداشته باشند اما دقایقی پیش ماشین‌های فراری‌ بودند که توانستند در صدر جدول تعیین خط قرار بگیرند. اما در انتها، سباستین فتل با یک رانندگی بی‌نقص در Q۳ توانست پول پوزیشن گرندپری ژاپن را به‌نام خود ثبت کند. گرندپری ژاپن تا بدینجای کار تحت تاثیر طوفان هاگیبیس بوده است. همچنین مسابقه اصلی نیز حدودا دو ساعت دیگر یعنی از ساعت ۰۸:۴۰ صبح یکشنبه آغاز خواهد شد. جدول کامل رده‌بندی رانندگان در تعیین خط گرندپری ژاپن را در تصویر زیر مشاهده نمایید:

توفان فراری؛ وتل و لکلرک ردیف جلو را در سوزوکا قفل کردند

5+
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
اخبار بین‌الملل- شرکت‌های توزیع برق «پاسفیک گاز اند الکتریک» (Pacific Gas & Electric) و «ساوثرن کالیفرنیا ادیسون» (Southern California Edison) روز گذشته (سه شنبه) اعلام کردند که حدود ۸۰۰ هزار مشترک برق در نواحی مرکزی، شمالی و ساحلی این ایالت دچار قطعی برق خواهند شد. شرکت برق ساوثرن کالیفرنیا ادیسون همچنین از احتمال قطع برق یکصد هزار مشترک دیگر در هشت بخش از این ایالت خبر داد. مقامات اداره جنگل داری و محافظت از آتش ایالت کالیفرنیا نیز از آمادگی پرسنل این اداره در صورت وقوع هرگونه آتش سوزی خبر داد. سپتامبر، ماه آتش سوزی و اشتعال‌های سریع در ایالت کالیفرنیا است. این در حالیست که در سال جاری میلادی و تا پیش از ماه سپتامبر بیش از ۵۴۰۰ مورد آتش سوزی در نقاط مختلف ایالت کالیفرنیا گزارش شده که نزدیک به ۶۴ هزار هکتار را در برگرفته بود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
معمولا مسیر انتخابی زائران ایرانی برای پیاده‌روی «نجف - حیدریه – کربلا» است که کوتاه‌ترین، پرترددترین و مشهورترین مسیر دسترسی از نجف به کربلا است. پس از عبور از وادی‌السلام بزرگراه نجف به کربلا است که سمت چپ آن، به سوی کربلا می‌رود. پیشنهاد می‌شود زائران هنگام استراحت یا در زمان توقف برای نماز، پاها را شسته و در صورت امکان کف پا را ماساژ دهند. البته نباید این گروه خیلی بزرگ باشد، تشکیل گروه‌های پنج تا ۱۰ نفره توصیه می‌شود، چون زیادبودن افراد گروه باعث سخت‌ترشدن هماهنگی و کندی آهنگ حرکت می‌شود. همچنین برخی موکب‌ها محل خواب و استراحت هستند و برخی وظیفه فعالیت‌های فرهنگی را بر عهده گرفته‌اند.
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
* حدود ۵ هزار تماشاگر علاقمند به دو تیم در ورزشگاه حضور دارند که البته بیشتر سکوها به هواداران تیم استقلال اختصاص دارد. * هنگامی که بازیکنان تیم استقلال وارد زمین شدند مورد تشویق هواداران این تیم قرار گرفته و آنها نیز به ابراز احساسات طرفدارانشان پاسخ دادند. * وحید هاشمیان دستیار ویلموتس در ورزشگاه حضور دارد. هاشمیان برای حضور در ورزشگاه یک دور دور استادیوم چرخید و درنهایت با معرفی افراد متفرقه که عنوان کردند وی مربی تیم ملی است وارد ورزشگاه شد. * اطراف زمین چمن استادیوم انقلاب به شدت شلوغ است و افراد متفرقه زیادی در کنار زمین حضور دارند.

حضور مربی تیم ملی و عکس یادگاری راننده آمبولانس با گلر استقلال/ ۵ هزار نفر در ورزشگاه+ عکس و فیلم

فارسفارس1 ماه قبل
حضور مربی تیم ملی و عکس یادگاری راننده آمبولانس با گلر استقلال/ ۵ هزار نفر در ورزشگاه+ عکس و فیلمبه گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدار تیم‌های استقلال و گل ریحان از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار خواهد شد. * حدود ۵ هزار تماشاگر علاقمند به دو تیم در ورزشگاه حضور دارند که البته بیشتر سکوها به هواداران تیم استقلال اختصاص دارد. * هنگامی که بازیکنان تیم استقلال وارد زمین شدند مورد تشویق هواداران این تیم قرار گرفته و آنها نیز به ابراز احساسات طرفدارانشان پاسخ دادند. هاشمیان برای حضور در ورزشگاه یک دور دور استادیوم چرخید و درنهایت با معرفی افراد متفرقه که عنوان کردند وی مربی تیم ملی است وارد ورزشگاه شد. * اطراف زمین چمن استادیوم انقلاب به شدت شلوغ است و افراد متفرقه زیادی در کنار زمین حضور دارند.
فارسفارس1 ماه قبل
مسئولان ورزشگاه انقلاب کرج از ورود خودروی خبرنگاران و همچنین اتومبیلی که تجهیزات پزشکی استقلال را حمل می‌کرد، به داخل این مجموعه ممانعت به عمل آوردند. ممانعت از ورود تجهیزات پزشکی استقلال و خودروی خبرنگاران به ورزشگاه انقلاب/ هواداران گل ریحان قرمزپوش شدندبه گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدار تیم‌های استقلال و گل ریحان از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار می‌شود و در شرایطی که خبرنگاران رسانه‌های گروهی قصد دارند وارد مجموعه شوند، از ورود خودروهای آنها ممانعت به عمل می‌آید. * در شرایطی که کادر پزشکی تیم استقلال تجهیزات پزشکی این تیم را حمل می‌کرد و قصد ورود به داخل مجموعه را داشت، از ورود خودروی حمل تجهیزات پزشکی استقلال هم ممانعت به عمل آمده و با اعتراض مسئولان این تیم مواجه شده است. * طرفداران تیم فوتبال استقلال با پرچم‌های آبی در حال ورود به ورزشگاه هستند و این در حالی است که طرفداران گل ریحان و تعدادی از هواداران پرسپولیس با پرچم قرمز وارد استادیوم شدند. * با توجه به اینکه بلیت‌فروشی مسابقه به صورت دستی انجام می‌شود، پشت گیت‌های استادیوم انقلاب کرج شلوغ است و هواداران دو تیم مشغول تهیه بلیت هستند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
ساعتی قبل از فینال رقابت‌های قهرمانی والیبال آسیا بیش از نیمی از سکوهای سالن ۱۲ هزار نفری آزادی پر شد. به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (شنبه) ۳۰ شهریو ماه ۱۳۹۸ در بازی فینال رقابتهای قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ تهران، در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی به مصاف استرالیا می‌رود. در حالی که نزدیک به یک ساعت تا زمان شروع بازی فینال زمان باقی است، حضور هواداران ایرانی نصف ظرفیت سالن را پر کرده است. جایگاه ویژه بانوان نیز برای اولین بار در طول این مسابقات به صورت کامل پر شده است. حضور پر تعداد نیروهای انتظامی روی سکوهای سالن نیز از نکات قابل توجه در فضای امروز سالن ۱۲ هزار نفری است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
خبرگزاری میزان- نیویورک تایمز در گزارشی به موضوع خشونت سلاح در آمریکا پرداخته و می‎گوید صد‌ها شرکت از نمایندگان مجلس این کشور خواسته‎اند تا برای مقابله با این نوع از خشونت اقدامی فوری کنند. نامه صدها شرکت به مجلسبه گزارش نیویورک تایمز، در این خصوص روسای چندین شرکت در نامه‌ای به نمایندگان مجلس آمریکا نوشتند، «اینکه مقامات و نمایندگان آمریکا برای مقابله با بحران خشونت هیچ اقدامی انجام نمی‌دهند را نمی‌توان به سادگی پذیرفت.» موضوع کنترل خشونت‌های ناشی از حمل سلاح یکی از مسائلی است که ۲ حزب اصلی آمریکا بر روی آن اختلاف نظر دارند. مدیران شرکت‌ها در این نامه نوشتند، "خشونت اسلحه در آمریکا اجتناب ناپذیر است. نامه بزرگ‌ترین فروشگاه آمریکا به کنگرههفته گذشته هم فروشگاه والمارت بزرگ‌ترین فروشگاه آمریکا نامه‌ای به کنگره نوشت و خواستار مذاکره در خصوص ممنوعیت سلاح‌های تهاجمی شد.
ایران‌جیبایران‌جیب2 ماه قبل
هونگچی در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت ۲۰۱۹ با دو خودروی مفهومی حاضر شد تا مسیر خود را برای ورود به بازار اروپا باز کند. برای دست‌یابی به چنین اعداد و ارقامی، مهندسان هونگچی S۹ را به تمامی از فیبرکربن ساختنه‌اند. در نمای داخلی هونگچی S۹ افزون بر فیبرکربن، از جیر و آلومینیوم استفاده فراوان شده است. نسخه تولیدی هونگچی S۹ در سال ۲۰۲۱ به دست مشتری‌ها می‌رسد و تنها ۷۰ دستگاه از این اژدهای چینی ساخته خواهد شد. گفته می‌شود هر دستگاه از این خودرو حدود ۲ میلیون یورو یا ۲٫۲ میلیون دلار قیمت دارد.

آینده نگری «خودروی سیاسی» چین در آلمان! (+فیلم و تصاویر)

32+
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری - تمرین اول گرندپری ایتالیا ساعاتی پیش به پایان رسید و در نهایت چارلز لکلرک موفق شد بهترین زمان را ثبت کند. سطح پیست مونزا از همان ابتدا به علت بارش باران لغزنده بود و رانندگان تمرین را با لاستیک‌های وت و سپس اینترمیدیت آغاز کردند. شرایط نامناسب پیست موجب شد تا بسیاری از رانندگان مخصوصا در شیکین اول یا «واریانته دل رتیفیلو» دچار مشکل شوند. لکلرک بهترین زمان خود را در انتهای جلسه و زمانی که بارش باران متوقف شده بود و وضعیت پیست بهتر بود با لاستیک مدیوم ثبت کرد. در ادامه نتایج تمرین اول را مشاهده می‌کنید: تمرین دوم گرندپری ایتالیا هم‌اکنون در حال برگزاری است.
فارسفارس2 ماه قبل
در این مراسم چاووش‌خوانان و هیئت‌های عزاداری یک پرچم قرمز رنگ به عنوان نماد قیام اباعبدالله (ع) و ۴ بیرق مشکی به نشان سوگواری حسینی افراشته می‌کنند. در گویش محلی بوانات به مراسم چاووش خوانی، «چووشه» گفته می‌شود و این رسم یادآور حرکت زائران کربلا و عتبات عالیات است. نخستین چاووشی محرمدر گذشته برای اعلام وقایع مهم شهر، جارچیان در مسیرهای مختلف فرا رسیدن مناسبت‌ها را جار می‌زنند تا مردم مطلع شوند. برای اعلام مناسبت‌های مذهبی درویش‌ها با آواز حزین به سبک چاووسی، با حرکت در مزارع فرا رسیدن آن مناسبت را اعلام می‌کردند. همین مراسم با تغییر در گذر زمان به مراسم چاووشی‌خوانی توسط تعزیه‌خوان‌ها و چاووش‌خوان‌ها در سوریان بوانات تبدیل شد که تا به امروز ادامه دارد.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری - چارلز لکلرک و سباستین فتل در جلسه تمرینی سوم روز یکشنبه از گرندپری بلژیک ۱-۲ دیگری برای تیم فراری به ارمغان آوردند. تمرین سوم گرندپری بلژیک پس از تصادف سرعت بالای لوییس همیلتون در شیکین «فانیه» به مدت شانزده دقیقه با پرچم قرمز روبرو شده بود. مدافع عنوان قهرمانی با وجود آنکه پس از تصادف توسط ماشین پزشکی به گاراژ بازگردانده شد، آسیب خاصی ندیده ندیده بود. ممکن است به علت همین تصادف ماشین همیلتون تا جلسه تعیین خط تعمیر نشود و یا به صورت ۱۰۰ درصد برای زمان‌گیری آماده نباشد. رده‌بندی کامل تمرین سوم گرندپری بلژیک را در تصویر زیر ببینید: جلسه تعیین خط گرندپری بلژیک راس ساعت ۱۷:۳۰ امروز (شنبه) برگزار می‌شود.
ایلناایلنا2 ماه قبل
نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا سومین ناو جنگی خود را به سوی تنگه هرمز می‌فرستد. به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا سومین ناو جنگی خود را به سوی تنگه هرمز می‌فرستد. «بن والاس»، وزیر دفاع بریتانیا، با اعلام این خبر گفت که ناو مذکور از نوع ۴۵ اچ‌ام‌اس دیفندر است. والاس گفت: «هر زمان که پرچم قرمز در جایی از جهان به اهتزاز دربیاید، بریتانیا از آزادی رفت‌وآمد دریایی حمایت می‌کند. مردان و زنان حاضر در ناو اچ‌ام‌اس در کنار شرکای بین‌المللی ما در ائتلاف دریایی در تنگه هرمز شرکت می‌کنند.» نیروی دریایی بریتانیا نیز طی بیانیه‌ای تایید کرد که ناو اچ‌ام‌اس به ائتلافی بین‌المللی در خلیج فارس و تنگه هرمز خواهد پیوست.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
وزیر دفاع بریتانیا، روز شنبه ۲۴ اوت اعلام کرد که این کشور کشتی جنگی دیگری را به خلیج فارس می‌فرستد. برترین‌ها: به نقل از رسانه فارسی زبان؛ وزیر دفاع بریتانیا، روز شنبه ۲۴ اوت اعلام کرد که این کشور کشتی جنگی دیگری را به خلیج فارس می‌فرستد. بن والاس، وزیر دفاع بریتانیا با اعلام این خبر همچنین اظهار داشت، لندن برای دفاع از آزادی ناوبری دست به چنین اقدامی می‌زند. این ناوچه HMS Duncan از نوع ۴۵ است قرار است به زودی عازم خلیج فارس شود. والاس همچنین گفت: «هر زمان که پرچم قرمز در جایی از جهان به اهتزاز دربیاید، بریتانیا از آزادی رفت‌وآمد دریایی حمایت می‌کند.

به انتهای لیست رسیدید