پریا

پریا

مهرمهر16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات تکواندو قهرمانی آزاد کشوری زنان تحت عنوان مرحله اول انتخابی تیم ملی با حضور ۴۳۰ تکواندوکار از روز یکشنبه ۱۷ آذرماه در فدراسیون تکواندو آغاز شد و امروز به پایان رسید که در نهایت ۲۷ تکواندوکار موفق شدند راهی مسابقات ورود به اردوی تیم‌ملی شوند. از سوی کمیته برگزاری مهلا مومن‌زاده از استان البرز به عنوان فنی‌ترین تکواندوکار، مژده پزشکیان (خوزستان)، زهره رضایی (اصفهان) و فروغ فرزین‌پور (گلستان) نیز به عنوان بهترین داوران معرفی شدند. نفرات اول و دوم این رقابت‌ها به همراه آتنا غفاری (رادبیل)، سوگند پورمرات (یزد)، زهره مدانلو (مازندران)، زهرا ستاری (مرکزی)، نرگس فرحناکی و فرناز امینی (هر دو از تهران)، مهوش کلانتریان (البرز)، آرمینا احمدی (یزد)، روناک حسین‌زاده (کردستان)، مهسا کیا دلیری (مازندران) و یاسمن محمدی اوندی (اصفهان) به عنوان منتخبین کمیته فنی به مسابقات ورود به اردوی تیم‌ملی راه پیدا کردند. این نفرات به علاوه مقام آوران اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور جوانان بزرگسالان ۱۳۹۸ و مدال آوران تورنمنت‌های بین المللی سال ۲۰۱۹ در مسابقات ورود به اردوی تیم ملی که یکم دی ماه برگزار می‌شود، حضور پیدا می‌کنند. اسامی مدال آوران این رقابت‌ها به شرح ذیل است: وزن اول (۴۶- کیلوگرم):۱- پریا رحمانی (کردستان) ۲- کیمیا خانزاده تپراقل (اردبیل) ۳- سوگند پورمرات (یزد) - آتنا غفاری (البرز) وزن دوم (۴۹- کیلوگرم):۱- زهرا علیزاده (تهران) ۲- زهرا ملکی (البرز) ۳- زهره مدانلو (مازندران) - مریم نعمتی (اردبیل) وزن سوم (۵۳- کیلوگرم):۱- مهلا مومن زاده (البرز) ۲- اوین پاداشی (کردستان) ۳- زهرا وطن دوست (مازندران) - زهرا ستاری (مرکزی) وزن چهارم (۵۷- کیلوگرم):۱- نگار عزیزی (البرز) ۲- آیدا خورشیدی (فارس) ۳- ساغر احدی نیا (اصفهان) - مهوش کلانتری (البرز) وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم):۱- عالمه پوشیان (مازندران) ۲- طیبه پارسا (گیلان) ۳- حدیثه اماره (قزوین) - کوثر غلامی (گیلان) وزن ششم (۶۷- کیلوگرم):۱- راضیه رنگرززاده (خراسان رضوی) ۲- سها ابوالفتحی (گیلان) ۳- فاطمه توکلی (لرستان) - مهسا کیا دلیری (مازندران) وزن هفتم (۷۳- کیلوگرم):۱- غزل مهدوی (مازندران) ۲- آتوسا پروین (کرمانشاه) ۳- شیما آزاد (اصفهان) - صفا ارجمندی (خوزستان) وزن هشتم (۷۳+ کیلوگرم):۱- شهربانو دامغانی نژاد (تهران) ۲- فاطمه امینی خوزانی (اصفهان) ۳- زینب قنبری (قم) - سیده هانیه صاحبی (البرز)
انتخابانتخاب19 ساعت قبل
دوازدهمین مراسم تقدیر از نفرات اول تا سوم گروه‌های مختلف آزمون سراسری با حضور مدیرعامل بانک پاسارگاد و نماینده وزارت علوم در محل دانشگاه خاتم برگزار شد. به گزارش انتخاب به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، این بانک در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و به روال یازده سال گذشته از نفرات برتر کنکور سراسری تجلیل و تقدیر کرد. عضو هیأت‌امنای دانشگاه خاتم: اقدامات بانک پاسارگاد در ایفای مسئولیت‌های اجتماعی قابل تقدیر استدر ابتدای مراسم دکتر سهراب‌پور عضو هیأت‌امنای دانشگاه خاتم و رییس سابق دانشگاه شریف، ضمن تبریک به برگزیدگان به آنان یادآوری کرد که قدردان زحمات والدین خود باشند. وی ضمن تشکر از دکتر قاسمی و مجموعه بانک پاسارگاد به نمایندگی از وزارت علوم از این اقدام تقدیر کرد. رئیس دانشگاه خاتم ادامه داد: ۶ سال پیش، ۲۷ نفر از نخبگانی که مهاجرت کرده‌بودند را دعوت کردیم و برنامه دانشگاه خاتم را عبور از دانشگاه استنفورد تعریف کردیم و۶ استراتژی برای دست‌یابی به این هدف تعیین شد.

«سوسن پرور» به فیلادلفیا می‌رود/ «مهدی سلطانی» تهیه کننده تئاتر شد

8+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین19 ساعت قبل

تقدیر بانک‌ پاسارگاد از نفرات برتر کنکور سراسری سال ۱۳۹۸

8+
تابناکتابناک21 ساعت قبل
ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش ایمنا، هشتمین دوره ۱۰ روز با عکاسان که با برگزاری نمایشگاه و نشست‌های گفت‌وگو با عکاسان و نقد نمایشگاه از هشتم آذرماه در خانه هنرمندان ایران آغاز شد، عصر امروز _دوشنبه ۱۸ آذرماه_ با حضور مسئولان هنری و عکاسان به کار خود پایان داد. مجید رجبی معمار، مدیرعامل خانه هنرمندان ایران ضمن قدردانی از برگزارکنندگان این رویداد، اظهار کرد: از اعضای شورای انجمن عکاسان ایران تشکر می‌کنم که تلاش‌هایشان سبب شد هشتمین دوره ۱۰ روز با عکاسان محفلی برای دورهم جمع شدن عکاسان جوان و پیشکسوت شود. اسماعیل عباسی، دبیر هشتمین دوره ۱۰ روز با عکاسان از دیدار شاگردان خود که اکنون به مقام استادی رسیدند ابراز خشنودی کرد و گفت: متنی که برای ارائه در این رویداد انتخاب کردم تجربه‌های شخصی در گزارش غیررسمی می‌توان نام نهاد. سپس ویدیوی در سالن پخش شد که اعضای شورای هنری این رویداد به صورت جداگانه از روند انتخاب آثار و دغدغه‌های پیش‌رو سخن گفتند. صمدیان از تحول انجمن عکاسان ایران در انتخابات داخلی این مجموعه خبر داد و افزود: امیدوارم خون تازه‌ای وارد انجمن شود، هر چند مسیر روشنی پیش‌رو نیست و سایه سیاست زدگی بشتر از همیشه کارها را با مشکل به جلو می‌برد؛ امید است نسل جوان این ناامیدی ما را کنار بزند.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مراسم پایانی هشتمین «۱۰ روز با عکاسان» عصر دوشنبه ۱۸ آذرماه با حضور جمعی از عکاسان و اعضای هیات مدیره انجمن عکاسان ایران در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار شد. برنامه بعدی این مراسم رونمایی کتاب آثار هشتمین «۱۰ روز با عکاسان» توسط اسماعیل عباسی، سیف‌الله صمدیان و علی قلم‌سیاه بود. در این بخش علی قلم‌سیاه عکاس پیشکسوت پشت تریبون قرار گرفت و در سخنانی گفت: انجمن عکاسان ایران را تحسین می‌کنم چراکه در مسیر کاری‌اش تصمیم گرفت هشتمین دوره «۱۰ روز با عکاسان» را به سوی نگاه آکادمیک ببرد. در ادامه، کلیپی از صحبت‌های شورای هنری هشتمین «۱۰ روز با عکاسان» پخش شد که در آن، اعضای شورا تاکید کردند: در هشتمین «۱۰ روز با عکاسان» اتفاق مهمی روی داد که می‌تواند سنگ بنای اتفاقی باشد که در آینده راجع‌ به آن صحبت خواهد شد. سیف‌الله صمدیان نیز در سخنانی درباره توجه نکردن به این دوره «۱۰ روز با عکاسان» گفت: متاسفانه جامعه سیاست‌زده ما کار را به جایی رسانده که دیگر خبری از برگزاری بینال‌ها نیست و ما دلخوش به «۱۰ روز با عکاسان» شدیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشست پریا شهریاری رئیس کمیته فوتبال ساحلی با علی قرایی رئیس هیئت فوتبال کرمان جهت راه اندازی و فعالیت رشته فوتبال ساحلی در بخش آقایان صبح امروز (دوشنبه) در فدراسیون فوتبال برگزار شد. کرمان که در بخش بانوان فوتبال ساحلی در چند سال گذشته فعال بوده و در تیمداری بسیار موفق عمل کرده است، با رویکرد فعلی هیئت فوتبال استان در تلاش است تا در بخش آقایان هم اقدامات خود را آغاز کند. بیشتر بخوانید: شهریاری اولین ناظر زن ادوار جام جهانی فوتبال ساحلی شدانتهای پیام/
تسنیمتسنیم2 روز قبل
بر اساس این گزارش، به نفرات اول رشته ۲۵ هزار سهم بانک پاسارگاد، به نفرات دوم ۱۸ هزار سهم و به نفرات سوم ۱۵ هزار سهم این بانک اهدا شد ضمن این که این نفرات تا پایان تحصیل خود در دوره دکترا در داخل کشور، ماهیانه ۷ میلیون ریال از این بانک خصوصی دریافت خواهند کرد. وی با اشاره به امضای تفاهمنامه همکاری مشترک بین دانشگاه خاتم و دانشگاه سوربون فرانسه در زمینه فناوری‌های همگرا افزود: بر این اساس، دانشجویان جذب شده، نیمی از واحدهای درسی خود را در کشور فرانسه و نیم دیگر را در دانشگاه خاتم می‌گذرانند. رییس دانشگاه خاتم با قدردانی از حمایت‌های وزارت علوم از راه اندازی این دانشگاه، گفت: مسوولان این وزارتخانه با سختگیری و دقت نظر، مجوزهای لازم را برای فعالیت دانشگاه خاتم صادر کردند که این موضوع جای تشکر دارد. به گفته وی، بر اساس برنامه ریزی‌های دکتر قاسمی، دانشگاه خاتم باید دانشگاه استفورد عبور کند و به همین دلیل با تمام قوا در پی تحقق این هدف است. در همین راستا، بانک پاسارگاد ۱۱ سال است که از نفرات برتر کنکور حمایت کرده است و امسال نیز برای دوازدهمین سال متوالی آنان را تا پایان مقطع دکترا مورد حمایت مستمر قرار می‌دهد که باید قدردان این حمایت‌ها بود.
ایسناایسنا2 روز قبل
ششمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) با صدور اطلاعیه‌ای اسامی برگزیدگان بخش‌های مختلف این دوره را منتشر کرد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی جشنواره موسیقی «نوای خرم»، ستاد برگزاری ششمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم ۶) با صدور اطلاعیه‌ای اسامی برگزیدگان بخش‌های مختلف این دوره را منتشر کرد. در متن این اطلاعیه آمده است: «به نام آفریدگار مهربانششمین دوره جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم ۶) با تلاش شبانه روزی همکاران مؤسسه فرهنگی و هنری رادنواندیش، یاری خانواده محترم استاد همایون خرم و اجراهای دلنشین موسیقی فاخر ایرانی توسط کودکان و نوجوانان ایران عزیزمان خاطره­ای شیرین در تاریخ فرهنگ و هنر کشورمان بر جای گذاشت. همانگونه که بارها اعلام شد هدف اصلی از برگزاری جشنواره و جایزه همایون خرم، تاکید و ترغیب فرزندان­مان به فراگیری و حفاظت از موسیقی اصیل ایرانی به عنوان سرمایه فرهنگی کشور است و شکل رقابتی جشنواره، صرفا برای ایجاد انگیزه تمرین و ممارست بیشتر عزیزمان برای ارایه باکیفیت متناسب اجرای موسیقی است. اسامی برگزیدگان و تقدیرشوندگان نهایی جشنواره و جایزه نوای خرم (نوای خرم ۶) جهت حضور در مراسم اختتامیه که در روز ۵شنبه مورخ ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۹ در تالار وحدت برگزار می‌شود به شرح پیوست است.
سینماپرسسینماپرس2 روز قبل
سینماپرس: اختتامیه هشتمین «۱۰ روز با عکاسان» دوشنبه ۱۸ آذرماه در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود. به گزارش سینماپرس، هشتمین «۱۰ روز با عکاسان» که با برگزاری نمایشگاه و نشست‌های گفت و گو با عکاسان و نقد نمایشگاه از هشتم آذرماه در خانه هنرمندان ایران آغاز شده است، روز دوشنبه به کار خود پایان می‌دهد و اختتامیه این رویداد با حضور مسوولان هنری و عکاسان برگزار می‌شود. در هشتمین دوره ۱۰ روز با عکاسان ایران ۴۰ مجموعه از ۴۰ عکاس شامل پروژه هایی از مهران مقیمی، عاطفه علایی، گلرو علی آبادی زاده، محمد مهرآرا، پریا احمدی، حمید حکاکی، شکیب مجیدی، سودابه شایگان، فرناز دمنابی، سجاد دادپور، مژده مؤذن زاده، عاطفه خدابخش، مجید قدکساز، مهری رحیم زاده، رضایاوری، ساجد حق شناس، نرگس مقدم، محمد مروج، امیرهادی شیرزادی، بابک جوادزاده، عطا نوین، فرزانه رضایی، بهنام صادقی، مهدی مرادپور، پولاد حقیقی، سحر مختاری، نرجس نادری نژاد، خشایار شریفایی، علی سلطانی تهرانی، الهه زکویی، حنانه حیدری، عرفان دادخواه، امید امیدواری، پریسا فهامی، سینا شیری، آرمین عبدی، ثنا حسینی، میلاد گرگین، بنفشه عرشی و صبا خوانساری به نمایش گذاشته شد. نشست‌های گفتگو با عکاسان و نقد نمایشگاه از برنامه‌های دیگر این دوره ۱۰ روز باعکاسان ایران بود. هشتمین دوره ۱۰ روز با عکاسان ایران به دبیری اسماعیل عباسی برگزار شد و مهدی مقیم نژاد، بهنام صدیقی، زانیار بلوری و رامیار منوچهرزاده شورای هنری این دوره هستند.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، هشتمین «۱۰ روز با عکاسان» که با برگزاری نمایشگاه و نشست‌های گفت و گو با عکاسان و نقد نمایشگاه از هشتم آذرماه در خانه هنرمندان ایران آغاز شده است، روز دوشنبه به کار خود پایان می‌دهد و اختتامیه این رویداد با حضور مسوولان هنری و عکاسان برگزار می‌شود. در هشتمین دوره ۱۰ روز با عکاسان ایران ۴۰ مجموعه از ۴۰ عکاس شامل پروژه هایی از مهران مقیمی، عاطفه علایی، گلرو علی آبادی زاده، محمد مهرآرا، پریا احمدی، حمید حکاکی، شکیب مجیدی، سودابه شایگان، فرناز دمنابی، سجاد دادپور، مژده مؤذن زاده، عاطفه خدابخش، مجید قدکساز، مهری رحیم زاده، رضایاوری، ساجد حق شناس، نرگس مقدم، محمد مروج، امیرهادی شیرزادی، بابک جوادزاده، عطا نوین، فرزانه رضایی، بهنام صادقی، مهدی مرادپور، پولاد حقیقی، سحر مختاری، نرجس نادری نژاد، خشایار شریفایی، علی سلطانی تهرانی، الهه زکویی، حنانه حیدری، عرفان دادخواه، امید امیدواری، پریسا فهامی، سینا شیری، آرمین عبدی، ثنا حسینی، میلاد گرگین، بنفشه عرشی و صبا خوانساری به نمایش گذاشته شد. نشست‌های گفتگو با عکاسان و نقد نمایشگاه از برنامه‌های دیگر این دوره ۱۰ روز باعکاسان ایران بود. هشتمین دوره ۱۰ روز با عکاسان ایران به دبیری اسماعیل عباسی برگزار شد و مهدی مقیم نژاد، بهنام صدیقی، زانیار بلوری و رامیار منوچهرزاده شورای هنری این دوره هستند.
ایلناایلنا2 روز قبل
نمایش در کشور شما قابل دسترس نیست به شایعه‌ای می‌پردازد که شب قبل مسابقه‌ی ایران وپرتغال در جام جهانی، فضای مجازی را پر کرد و همه آن را باور کردیم. به گزارش ایلنا، بیرانوند پنالتی رونالدو را نگرفت. شنیدن این جمله شاید به خودی خود برایمان بسیار عجیب باشد زیرا می‌دانیم بیرانوند پنالتی رونالدو را گرفته است. آنچه می‌گوییم درست است و برای مثال بیرانوند پنالتی رونالدو را نگرفته است. نمایش در کشور شما قابل دسترس نیست به شایعه‌ای می‌پردازد که شب قبل مسابقه‌ی ایران وپرتغال در جام جهانی، فضای مجازی را پر کرد و همه آن را باور کردیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
مدام در این فضای سنگین خانه با پدرم به مشاجره می‌پرداختم تا این که بالاخره نتوانستم این شرایط روحی را تحمل کنم و در یک فرصت مناسب از خانه فرار کردم. تصمیم گرفتم هیچ گاه به خانه پدرم بازنگردم و به دنبال سرنوشت خودم بروم. در همین حال دو پسر جوان که از آن جا عبور می‌کردند، سراغم آمدند و گفتند اگر جایی را نداری با ما بیا! با پای پیاده خودم را به خانه یکی از دوستانم رساندم و از او کمک خواستم. «پریا» کمی دلداری ام داد و نصیحت ام کرد سپس از من خواست برای یافتن چاره‌ای به کلانتری بیایم.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، دور سوم و پایانی مرحله رقابتی ششمین جشنواره موسیقی نوای خرم روزهای پنجشنبه چهاردهم و جمعه پانزدهم آذرماه با اجرای هنرمندان و گروه‌های مختلف شرکت‌کننده در بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران تهران برگزار شد. چکناوریان بعد از تماشای تعدادی از آثار درباره کیفیت اجراهای ارائه شده گفت: کیفیت آثار عالی بود. چکناوریان در پایان صحبت‌هایش ضمن قدردانی از برگزاری جشنواره موسیقی نوای خرم گفت: جشنواره خرم موقعیتی را فراهم کرده تا رده سنی کودک و نوجوان در آن می‌توانند از هنر خودشان رونمایی کنند و به واقع به بازسازی هنر موسیقی بپردازند. شرایطی که در صورت اجرایی شدن قطعا می‌تواند اتفاق بسیار خوب و ارزشمندی برای جشنواره موسیقی نوای خرم به حساب آید. ششمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) از روز پنجشنبه ۳۰ آبان‌ماه به مدیریت بردیا صدرنوری و دبیری ناصر ایزدی توسط مؤسسه فرهنگی هنری «راد نو اندیش» با حضور هنرمندان شرکت‌کننده گروه سنی کودک و نوجوان آغاز شده است.
همشهریهمشهری4 روز قبل
ساغر خاقانی از توابع، نازنین رفعت از گیلان و مریم مبارکی از بوشهر به ترتیب چهارم تا ششم شدند. با این نتایج و در رده سنی زیر ۲۳ سال تیم‌های گیلان، هرمزگان و تهران به ترتیب اول تا سوم شدند. پریا رستمی از هرمزگان، سارا سهمانی از گیلان و پدیده پهلوان‌زاده از تهران نیز چهارم تا ششم شدند. شرمینه طباطبایی از لرستان، آتنا شیرزاد از گیلان و آتنا موسی‌پور از هرمزگان مقام‌های چهارم تا ششم را کسب کردند. در پایان در رده سنی جوانان نیز تیم تهران قهرمان شد و تیم‌های توابع و هرمزگان دوم و سوم شدند.
ایلناایلنا4 روز قبل
مرحله رقابتی ششمین جشنواره و جایزه موسیقی «نوای خرم» روزهای چهاردهم و پانزدهم آذرماه سال جاری با اجرای هنرمندان بخش‌های مختلف در بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران تهران به پایان رسید. به گزارش ایلنا، دور سوم و پایانی مرحله رقابتی ششمین جشنواره موسیقی نوای خرم روزهای پنجشنبه چهاردهم و جمعه پانزدهم آذر با اجرای هنرمندان و گروه‌های مختلف شرکت‌کننده در بنیاد آفرینش‌های هنری نیاوران تهران برگزار شد. چکناوریان در پایان صحبت‌های ضمن قدردانی از برگزاری جشنواره موسیقی نوای خرم گفت: جشنواره خرم موقعیتی را فراهم کرده تا رده سنی کودک و نوجوان در آن می‌توانند از هنر خودشان رونمایی کنند و به واقع به بازسازی هنر موسیقی بپردازند. شرایطی که در صورت اجرایی شدن قطعا می‌تواند یک اتفاق بسیار خوب و ارزشمند برای جشنواره موسیقی نوای خرم به حساب آید. وی افزود: به هر حال اکنون برخی از بچه‌هایی که اولین بار با این جشنواره روی صحنه رفتند، به پیشرفت‌های خوبی دست پیدا کردند.

کودکانی که موسیقی ایرانی را بازسازی کردند/ طرح یک پیشنهاد مهم

3+
مهرمهر4 روز قبل

فیلم شوک آور / مهناز افشار ابی روی استیج بغل کرد

رکنارکنا6 روز قبل
به گزارش رکنا، مهناز افشار که در ماههای اخیر هر بار با حاشیه‌های مختلفی در راس خبرها قرار گرفته و البته بارها بر کوتاه بودن سفرش و تصمیمش برای برگشت به ایران خبر داده بود، حالا به نظر می‌رسد دیگر تصمیمی برای بازگشت به سینمای ایران ندارد. انتشار این فیلم در فضای مجازی با وجود اینترنت نصفه و نیمه‌ای که در ابتدای هفته وجود داشت، واکنش‌های زیادی را برانگیخت. حضور مهناز افشار پیش از این هم در فضای مجازی با حاشیه‌های زیادی همراه بود. از ماجرای ازدواجش با یاسین رامین گرفته تا موضوع شیرخشک‌های آلوده و نیز این اواخر واکنش‌های توییتری به اتفاقات روز که برایش حواشی زیادی درست کرد. اما این بار حضور در مسابقه استعدادیابی پرشیا گات تلنت موجب شد تا برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی مهناز افشار رابه بازی در زمین سعودی‌ها متهم کنند.

سریال جایگزین «برادر جان» با بازی ستاره اسکندری + عکس

3+
مازن آنلاینمازن آنلاین6 روز قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
‌خانم شهریاری ابتدا موفقیت شما را تبریک می‌گویم؛ اولین زنی بودید که به‌عنوان ناظر در فینال جام جهانی فوتبال ساحلی حضور داشته است. ‌اصولا با وجود اینکه شما سال‌هاست بالاترین مسئولیت را در فوتبال ساحلی دارید و حضور بین‌‌المللی شما نیز ادامه‌دار بوده، اما هنوز بسیاری هستند که با تعجب نسبت به حضور یک زن به‌عنوان ریاست دپارتمان فوتبال ساحلی کل کشور سؤال می‌پرسند. با توجه به اینکه فدراسیون فوتبال بودجه مشخصی برای فوتبال ساحلی ندارد، ما سعی کردیم با برنامه‌های کوتاه‌مدت و میان‌مدت بخش مالی پروژه را مدیریت کنیم و پیش ببریم. ‌برای توسعه فوتبال ساحلی در بخش زنان برنامه‌ای دارید؟ با توجه به موضوع پوشش، امکانش هست کاری جدی برای فوتبال ساحلی زنان در بعد بین‌المللی صورت بگیرد یا خیر؟ فوتبال ساحلی زنان بیش از ۱۰ سال است که در ایران برگزار می‌شود. بنده فوتبال ساحلی زنان را در ایران راه‌اندازی کردم، اما تا این لحظه برنامه خاصی از سوی فیفا و ای‌اف‌سی برای فوتبال ساحلی زنان در نظر گرفته نشده، اما امیدوارم این کار صورت بگیرد، چون استعدادهای زیادی در این رشته داریم که می‌توانند خودشان را به جهان معرفی کنند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
پیام خوزستان - پس از انتشار خبرهایی درباره دلیل بستری شدن کارگردان باسابقه سینمای ایران، فرزند فریدون جیرانی تاکید کرد که حال پدرش خوب استحال فریدون جیرانی مساعد استیاشار جیرانی ضمن بیان این مطلب گفت: برخلاف برخی خبرها حال پدر خوب است. فریدون جیرانی کارگردان تهیه کننده و روزنامه نگار قدیمی ۲۲ مهر ماه در بیمارستان بستری شد. فریدون جیرانی (زاده ۱۳۳۰ - بردسکن) کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس، تهیه‌کننده و مجری و کارشناس فیلم ایرانی است. جیرانی حضور در سینمای حرفه‌ای را در سال ۱۳۶۰ با نوشتن فیلم‌نامه فیلم آفتاب نشین‌ها تجربه کرد. بیشتر بدانید: فریدون جیرانی در بیمارستان بستری شد + وضعیت جسمانیبیشتر بدانید: نازگل مشرقی و ازدواج جدید فریدون جیرانی + تصاویرمنبع: isna. ir
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
او با اشاره به مقاومت آنتی‌بیوتیک‌ها در مقابل بیماری‌ها، بیان کرد: امروزه بروز مقاومت آنتی‌بیوتیکیکی از بزرگترین چالش‌ها در سیستم‌های سلامت است که استفاده نابجا و بیش از حد آنها سبب بروز مقاومت آنتی بیوتیکی می‌شود. داروساز و کارشناس در ادامه بیان کرد: پسماند‌های دامداری‌های بزرگ، فاضلاب حاصل از تولید آنتی‌بیوتیک‌ها، بیمارستان‌ها، پسماند‌های شهری از منابع آلودگی با آنتی‌بیوتیک‌ها در محیط زیست هستند. او تصریح کرد: دو تهدید متمایز و بالقوه‌ای برای محیط زیست و انسان‌ها، دام‌ها وجود دارد. در صورتی که آنتی بیوتیک تاریخ گذشته باشد، چگونه باید این دارو‌ها را دور بریزیم؟ عطایی اظهار کرد: این دارو‌ها نباید وارد فاضلاب شوند. این موضوع باعث می‌شود تا امکان سوءاستفاده وجود نداشته باشد تا افراد سودجو برای فروش داروهای تاریخ مصرف گذشته استفاده نکنند.

محمدحسن معجونی با «اختراع والس» به شهرزاد می‌رود/ «زن خوب سچوان» نمایش متفاوت تالار مولوی

5+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
کرد آنلاینکرد آنلاین1 هفته قبل
عصر کرد - سنندج - نمایشگاه نقاشی کودکان و نوجوانان کردستانی با موضوع فرهنگ ایران و آداب و رسوم مردمان این استان به مدت ۲ هفته در برازیلیا پایتخت برزیل پذیرای علاقمندان است. مربی نقاشی این کودکان و نوجوانان روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: این نمایشگاه شامل آثار نقاشی ۳۱ کودک و نوجوان کردستانی و ۳۰ اثر از تصویرسازی‌های خود او است که با همکاری فرهنگ سرای پیراسیکا در کشور برزیل برپا شده است. نگین وکیلی از نقاشان و تصویرگران نام آشنای کردستانی اظهار داشت: این نمایشگاه به واسطه آشنایی وی با تصویرسازهای بین المللی برگزار شده که در نقاشی‌های آنها آداب و رسوم کردستان به نمایش گذاشته شده است. از جمله آثار وکیلی می‌توان به تصویرگری کتاب‌های چشم باد سرد از شیرکو بی‌کس چاپ نروژ، آسمان گره نمی‌خورد و فرشتگان یک لنگه پا و برگزاری چندین نمایشگاه از آثار وی در کشورهای مختلف اشاره کرد. برچسب‌هاکردستان نمایشگاه هنری فرهنگی برزیل نقاشی
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، مسابقات قهرمانی اسپورت کیک بوکسینگ بانوان کشور در سه استایل سمی کنتاکت، لایت کنتاکت و لوکیک و در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در استان تهران برگزار شد. در این رقابتها کیانا حقانی، هدیه غزالی و مریم بنی هاشمی موفق به کسب سه مدال نقره شدند. همچنین پریا اسیوند و فاطمه آقابابایی دو مدال برنز را به دست آوردند. کیمیا حقانی، یگانه امیرخانی و نسرین مقیمی داوران استان به قضاوت این دوره از مسابقات پرداختند. نرجس رحمانی زاده به عنوان مربی و شهناز باقرپور به عنوان سرپرست تیم استان را هدایت کردند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
ناظر برگزاری ایرانی حاضر در جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۱۹ پاراگوئه نظارت بازی فینال را عهده‌دار خواهد بود. به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۱۹ پاراگوئه از ۲۱ نوامبر در کشور پاراگوئه آغاز شده است و در نهایت قهرمان این دوره از مسابقات امشب (یکشنبه) با برگزاری دیدار فینال بین تیم‌های پرتغال و ایتالیا مشخص می‌شود. فیفا پیش از این با ارسال نامه‌ای از پریا شهریاری به عنوان ناظر برگزاری فعال در تمام روزهای مسابقات این دوره دعوت کرده بود و شب گذشته نیز با اعلام جزییات برگزاری بازی فینال، وی را به عنوان ناظر این دیدار حساس انتخاب و معرفی کرد. انتخاب او از سوی فیفا به عنوان اولین ناظر زن در طول ادوار برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی است. انتهای پیام
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، نشست‌های هشتمین دوره «۱۰ روز با عکاسان ایران» در بخش‌های گفت‌وگو با عکاسان و نقد و بررسی نمایشگاه از ۱۰ تا ۱۷ آذر ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری تابستان خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود. در بخش گفت‌وگو با عکاسان ۱۲ نشست با حضور ۳۰ عکاس از بین ۴۰ عکاسی که پروژه‌های آنان در نمایشگاه هشتمین دوره ۱۰ روز با عکاسان ایران به نمایش درآمده است، برگزار می‌شود و هفت نشست نقد و بررسی با حضور هنرمندان، استادان، منتقدان و پژوهشگران هنر در بخش نقد و بررسی نمایشگاه برگزار می‌شود. هشتمین دوره «۱۰ روز با عکاسان ایران» به دبیری اسماعیل عباسی شامل ۴۰ پروژه عکاسی از عکاسانی چون: مهران مقیمی، عاطفه علایی، گلرو علی‌آبادی‌زاده، محمد مهرآرا، پریا احمدی، حمید حکاکی، شکیب مجیدی، سودابه شایگان، فرناز دمنابی، سجاد دادپور، مژده مؤذن‌زاده، عاطفه خدابخش، مجید قدکساز، مهری رحیم‌زاده، رضایاوری، ساجد حق‌شناس، نرگس مقدم، محمد مروج، امیرهادی شیرزادی، بابک جوادزاده، عطا نوین، فرزانه رضایی، بهنام صادقی، مهدی مرادپور، پولاد حقیقی، سحر مختاری، نرجس نادری‌نژاد، خشایار شریفایی، علی سلطانی تهرانی، الهه زکویی، حنانه حیدری، عرفان دادخواه، امید امیدواری، پریسا فهامی، سینا شیری، آرمین عبدی، ثنا حسینی، میلاد گرگین، بنفشه عرشی و صبا خوانساری است. انتهای پیام/
مهرمهر1 هفته قبل
همچنین اتفاقاتی در جامعه می‌افتد که ما بدون پرسش و مطالعه آن‌ها را می‌پذیریم و در فضای مجازی آن‌ها را منعکس می‌کنیم؛ به این موضوع نیز در نمایش «در کشور شما قابل دسترس نیست» پرداخته می‌شود. این کارگردان تئاتر درباره دلایل انتخاب سالن خصوصی برای اجرای نمایش جدید خود، تصریح کرد: شرایط گرفتن سالن‌های دولتی خیلی ساخت است و باید سابقه داشته باشیم. من دارای مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی هستم ولی سالن دولتی برای اجرا به من اختصاص پیدا نمی‌کند. در واقع سالن‌های دولتی تئاتر را به ما نمی‌دهند. «در کشور شما قابل دسترس نیست» ساعت ۱۹:۱۵ اجرا می‌شود.

«پینوکیو» راهی تئاتر مولوی می‌شود/اجرای نمایش «شازده احتجاب» در تماشاخانه هامون

4+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
همشهریهمشهری1 هفته قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک، دومین دوره مسابقات ترامپولین قهرمانی بانوان کشور با حضور ۱۲۰ ورزشکار از ۱۶ تیم از استان‌های هرمزگان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کیش، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، تهران، یزد، البرز، قزوین، قم، خراسان رضوی و لرستان به میزبانی بندرعباس برگزار شد. نتایج بخش تیمی*رده سنی ۹ تا ۱۰ سال:۱-کیش۲-امام علی قزوین۳-خانه ژیمناستیک هرمزگان*رده سنی ۱۱ تا ۱۲ سال:۱-خانه ژیمناستیک هرمزگان۲-یزد ب۳-کیش*رده سنی ۱۳ تا ۱۴ سال:۱-یزد الف۲-امام علی قزوین۳-خانه ژیمناستیک هرمزگاننتایج بخش انفرادی*رده سنی ۹ تا ۱۰ سال:۱-هستی قراخانی از امام علی قزوین۲-بهاره مصلایی از کیش۳-هانا خالقی از کیش*رده سنی ۱۱ تا ۱۲ سال:۱-سانیا سقایی از هفت تیر هرمزگان۲-یکتا بیرانوند از خانه ژیمناستیک لرستان۳-درناز فروزان از خانه ژیمناستیک هرمزگان*رده سنی ۱۳ تا ۱۴ سال:۱-اسرا دوهنده از مهاباد۲-آیدا دریانوس از خانه ژیمناستیک هرمزگان۳-مهسا نجفی از امام علی قزوین*رده سنی ۱۵ تا ۱۶ سال:۱-زینب کهدوئی از یزد الف۲-پریا شمسایی از خانه ژیمناستیک هرمزگان۳-ستایش زارع از یزد الف

به انتهای لیست رسیدید