پسر جوان

پسر جوان

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ساعت قبل
به همین بهانه گفتگوی ابوالفضل جلیلی در خصوص فرآیند انتخاب این فیلم‌ها و مهمتر از آن حضور کارگردانان جوان ایرانی در جشنواره‌های خارجی را می‌خوانید. جلیلی در خصوص تاثیر حضور فیلم‌های ایرانی در جشنواره‌های خارجی و نقش سینما به‌عنوان یک ابزار فرهنگی در معرفی ایران به جهان گفت: ما نیاز نداریم ایران و اسلام را تبلیغ کنیم، دنیا نیازمند معرفی ایران و اسلام است. متاسفانه ما به جای معرفی، مدام ایران، فرهنگ ایرانی و باورهای اسلامی خود را «تبلیغ» می‌کنیم. حالا به نقطه‌ای رسیده‌ایم که فیلم‌های فستیوالی ساخته می‌شود، یعنی کارگردان فقط فیلم می‌سازد که به یک جشنواره خارجی بفرستد؛ همین! امیدوارم جشنواره فیلم‌های ایرانی در ویتره بتواند شرایط متفاوتی ایجاد کند و حقیقت وضعیت فرهنگی و مردم کشورمان را به خوبی نشان دهد.
فردا نیوزفردا نیوز7 ساعت قبل
بلافاصله مأموران کلانتری ۱۰۱ تجریش در محل حاضر شدند و به بررسی موضوع پرداختند. مرد جوان هم پس از مشاهده مأموران مدعی شد: ملک متعلق به مادرم است و چندسالی است آن را رها کرده و من هم آمده‌ام تا آن را برایش بازسازی کنم. پس از تشکیل پرونده نیز برای بررسی تخصصی تحویل پایگاه یکم شد. مظنون پس از حضور در اداره آگاهی باز هم بر ادعا‌های خود اصرار داشت تا اینکه خواهرش با مراجعه به پایگاه یکم و ارائه یک برگ وکالت قطعی عنوان کرد خانه متعلق به مادرش است. من با گرفتن اسناد و مدارک به خانه آمدم، اما وسوسه شدم که به جای ۲ دانگ کل خانه را صاحب شوم.
تسنیمتسنیم23 ساعت قبل
دوستان پسر جوان با رسیدن به صحنه حادثه بلافاصله او را به بیمارستان منتقل کردند، همه امیدوار بودند او دوباره سلامتی‌اش را به دست بیاورد اما مرگ مغزی پسر جوان و اهدای اعضای بدن او به چند بیمار نیازمند پایان داستان زندگی او را طور دیگری رقم زد. ۱۳ آذر امسال، مهدی پرور، جوان ۲۴ ساله هشتگردی با چند نفر از دوستانش قرار گذاشتند تا شب را در کنار همدیگر بگذارند، مهدی از خانواده خداحافظی کرد و به سمت خانه دوستش راهی شد. عقربه‌ها ساعت ده شب را نشان می‌داد که آن حادثه رخ داد، مهدی جلوتر از همه با موتورسیکلتش در حرکت بود که ناگهان حفره فاضلاب شهری در مقابل خودش سبز شد، این اتفاق آنقدر سریع رخ داد که پسر جوان کوچکترین فرصتی برای تغییر مسیر نداشت. دکتر ساناز دهقانی؛ رئیس واحد فراهم‌آوری اعضای پیوندی بیمارستان سینا می‌گوید: با اعلام رضایت خانواده، بیمار مرگ مغزی از بیمارستان شهید مدنی استان البرز به بیمارستان سینای تهران منتقل شد. به گفته وی، با انتقال بیمار مرگ مغزی به اتاق عمل و تلاش پزشکان متخصص قلب، کلیه‌ها، کبد و نسوج بیمار مرگ مغزی به چند بیمار نیازمند جان دوباره‌ای بخشید.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
عصبانیت پسر جوان از رابطه دوستش با دختری جوان چنان خشم او را برانگیخت که دختر را با واردآوردن ضربات چاقو به قتل رساند. وقتی تکنیسین‌های اورژانس بالای سر دختر رسیدند متوجه شدند ضربه چاقو به یکی از شاهرگ‌های او برخورد کرده است. مأموران متوجه شدند درگیری بین این دختر با مرد جوانی بوده است. یکی از شاهدان به پلیس گفت: وقتی دختر هراسان از ماشین پیاده شد من شماره ماشین را برداشتم. متهم این حرف‌ها را قبول نکرد و تکرار کرد که متوجه نشده ضربه به دختر جوان وارد شده است.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
در تحقیق‌های پلیسی مشخص شد خودروی ۲۰۶ رضا به سرقت رفته و از کارت عابربانک وی خرید میلیونی شده است. به همین دلیل شهاب و فرهاد مقابل خانه پدری رضا رفتند و خودروی او را آوردند. با اعتراف‌های پسر جوان، مجید نیز مشارکت در قتل را گردن گرفت. شهاب و فرهاد نیز یک سکه طلا و یک النگو برای همسرانشان خریدند اما من هیچ پولی برداشت نکردم. آن‌ها گفتند ما فقط برای سرکشی به کابینت‌های خانه محمد به آنجا رفته بودیم و چیزی از درگیری ندیدیم.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 روز قبل
قدس آنلاین؛ به نقل از گاردین، ‌جایزه نوبل ادبیات دو سال اخیر دیروز در مراسمی به پیتر هاندکه و اولگا توکارچوک اهدا شد. در هر حال هاندکه در حالی مدال نوبل خود را دریافت کرد که جمع وسیعی از معترضان بیرون مراسم گرد آمده بودند. وی افزود امیدوار است این صدای مخالفت که ایجاد شده به قوی شدن مبارزات در برابر نسل کشی کمک کند. وی تاکید کرد نسل کشی یک رویداد نیست، یک روند است که آخرین مرحله آن انکار است. این سخنان و مراسم اهدای نوبل به صورت مستقیم در میدان بزرگ ورشو و برای جمع وسیعی که آنجا گرد آمده بودند، پخش شد.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از گاردین، ‌جایزه نوبل ادبیات دو سال اخیر دیروز در مراسمی به پیتر هاندکه و اولگا توکارچوک اهدا شد. در هر حال هاندکه در حالی مدال نوبل خود را دریافت کرد که جمع وسیعی از معترضان بیرون مراسم گرد آمده بودند. وی افزود امیدوار است این صدای مخالفت که ایجاد شده به قوی شدن مبارزات در برابر نسل کشی کمک کند. وی تاکید کرد نسل کشی یک رویداد نیست، یک روند است که آخرین مرحله آن انکار است. این سخنان و مراسم اهدای نوبل به صورت مستقیم در میدان بزرگ ورشو و برای جمع وسیعی که آنجا گرد آمده بودند، پخش شد.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
روزنامه همشهری در گزارشی به روایت تعدادی از دانش آموزان و معلمان از اعتراضات و مشکلات زندگی در رباط کریم پرداخته است. روزنامه همشهری در گزارشی به روایت تعدادی از دانش آموزان و معلمان از اعتراضات و مشکلات زندگی در رباط کریم پرداخته است. این پسران نوجوان اولین مواجهه را با اعتراضات خیابانی داشتند، به همین خاطر با تعجب، وحشت و ترس درباره آن حرف میزدند. میگفتند که اعتراض حق مردم آنجاست که گرانی بنزین زندگی‌شان را آتش زده، پسرها در آن شنبه معروف (۲۵ آبان) به مدرسه نرفتند تا ببینند که اعتراضات چگونه تمام می‌شود. روز ۲۵ آبان از ۱۸۰ دانش آموز متوسطه دوم فقط ۱۰ نفر به مدرسه میرسند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 روز قبل
ساعت۲۴ - عصبانیت پسر جوان از رابطه دوستش با دختری جوان چنان خشم او را برانگیخت که دختر را با واردآوردن ضربات چاقو به قتل رساند. وقتی تکنیسین‌های اورژانس بالای سر دختر رسیدند متوجه شدند ضربه چاقو به یکی از شاهرگ‌های او برخورد کرده است. مأموران متوجه شدند درگیری بین این دختر با مرد جوانی بوده است. کارد میوه‌خوری روی داشبورد بود، آن را برداشتم و حین درگیری یک ضربه به پایش خورد و به‌شدت خون‌ریزی کرد. متهم این حرف‌ها را قبول نکرد و تکرار کرد که متوجه نشده ضربه به دختر جوان وارد شده است.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
پدر جوان که از سرکشی‌های پسر افیونی اش به تنگ آمده بود دست به اقدامی فجیع زد و پسرش را کشت. روزنامه خراسان: پدر جوان که از سرکشی‌های پسر افیونی اش به تنگ آمده بود دست به اقدامی فجیع زد و پسرش را کشت. بررسی‌های ابتدایی حاکی از آن بود که ۹ ساعت از ماجرای قتل پسر جوان می‌گذرد و ضربات زیاد چاقو روی بدن و زیر گلو باعث مرگ این جوان شده است. به این ترتیب با به دست آمدن این سرنخ ماموران سراغ خانواده پسر جوان که امیر نام دارد رفتند و پدر خانواده را مورد بازجویی قرار دادند. سعی داشتم خودم را بی‌گناه جلوه دهم، اما عذاب وجدان و مدارک پلیسی باعث شد تا سکوتم را بشکنم و به قتل پسر معتادم اعتراف کنم.
رکنارکنا2 روز قبل
کم کم بعد از سیگار به مصرف مواد رو آوردم و بعد از آن مواد را از پدرم سرقت می‌کردم. به صورت تفننی مواد مصرف می‌کردم تا این که وارد دانشگاه شدم. آن دختر مصرف کننده قرص‌های روان گردان بود و بابت این موضوع پسر را هم وارد باتلاق اعتیادش کرد. حتی به خاطر مصرف مواد با سربازان درگیر می‌شود که بابت همین اتفاق اکثر روزها را در بازداشتگاه به سر می‌برد. به خاطر مواد از همه چیز و همه کس خسته شده بودم چون ۲۰ سال مصرف مواد از من یک جسم بی روح ساخته بود.
رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش رکنا، مسوؤل اداره آموزش و ترافیک پلیس راهور استان زنجان گفت: کورس گذاشتن رانندگان ۲ دستگاه خودروی سواری با یکدیگر منجر به فوت یکی از آنان شد. سرهنگ محمدحسن خلجی افزود: این حادثه رانندگی ساعت ۴۵ دقیقه بامداد امروز در میدان دروازه ارک زنجان و بر اثر تجاوز از سرعت مجاز اتفاق افتاد. خلجی ادامه داد: شدت برخورد با تابلو و درخت به حدی بالا بود که ستون جلو و سقف پراید دچار خمیدگی شده بود که برای بیرون کشیدن راننده از درون خودرو از آتشنشانی درخواست کمک شد. وی تصریح کرد: این پسر جوان پس از بیرون کشیده شدن از خودرو به بیمارستان شهید دکتر بهشتی انتقال یافت اما تلاش‌ها برای نجات این حادثه دیده، نتیجه بخش نشد. خلجی افزود: متاسفانه برخی جوانان، خیابان‌های شهر را با پیست اشتباه می‌گیرند درحالیکه کورس گذاشتن با سرعت غیرمجاز از تخلفات عمد است و در صورت مشاهده بدون هیچ اغماضی با رانندگان خاطی برخورد قانونی خواهد شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل
این مرد ادامه داد: صورت هیچ کسی را نمی‌دیدم و چند روزی به همین حالت بودم. این متهم ادعا کرد: وقتی به خانه این پیرمرد رفتم او با یک لیوان آب میوه از من پذیرایی کرد که بعد از خوردن آن بیهوش شدم. آن‌ها وقتی فهمیدند که از سوی پیرمرد هدف تجاوز قرار گرفته‌ام پیشنهاد دادند از او انتقام بگیرم. وی افزود: در این نقشه تصمیم گرفتم اموال و سرمایه پیرمرد تنها را بالا بکشم. بنا به این گزارش، تجسس‌های پلیسی برای دستگیری دو همدست مرد انتقام جو ادامه دارد.
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/همدان رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: جوان ۱۸ ساله همدانی از پل میدان بار خود را به زمین پرتاب و خودکشی کرد. سرهنگ زارعی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح این خبر توضیح داد: ساعت ۳ و ۴۵ دقیقه صبح روز گذشته -دوشنبه ۱۸ آذرماه- جوان ۱۸ ساله همدانی از پل میدان بار همدان خود را پرتاب کرد. وی افزود: پسر جوان همه مدارک و کارت شناسایی خود را به همراه داشته و هویت جسد کاملا مشخص است اما برای کسب اطلاعات بیشتر جسد به پزشکی قانونی تحویل شد. وی درباره سرقت از طلافروشی همدان نیز گفت: سارقان مذکور بلافاصله پس از سرقت دستگیر شدند و صبح امروز نیز طلافروش که به علت ضربات چاقو در بیمارستان بستری بود، جان خود را از دست داد. رئیس پلیس آگاهی استان همدان در پایان بیان کرد: سارقان که زن و شوهر هستند و اکنون به عنوان قاتل شناخته می‌شوند، برای اطلاعات بیشتر در آگاهی به سر می‌برند.
رکنارکنا2 روز قبل
من از پسر همسایه خواستم تاداخل کوچه آرامتر تردد کند که وی بلافاصله به من حمله ور شد و بنظر می‌رسید که حالت عادی نداشت. مرد آبادانی ادامه داد، پسرجوان ناگهان بامشت به صورتم کوبید که همسایه‌ها مارا جدا کردند و با پلیس تماس گرفتم. جلوی در خانه منتظر پلیس بودم که باز پسر همسایه با یک میله به من حمله ور شد. به داخل خانه فرار کردم و پسر جوان به حیاط خانه مان وارد شد و تمام شیشه‌های خانه را با میله شکست. این جوان خشن با حضور در کلانتری و تشکیل پرونده در اختیار مسئولان قضایی قرار گرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش رکنا، روز گذشته خبری مبنی بر تبرئه شدن ۲ جوان که در اعتراضات اخیر گرانی بنزین حضور داشتند منتشر شد، این حکم از سوی دادرس بخش چهارباغ در استان البرز صادر و به اجرا در آمد. در این حکم آمده است رفتار این ۲ برادر اخلالی در مبانی اسلام نداشته است و با توجه به اوضاع آن روزها متعارف ارزیابی شده است و هر تجمع اعتراضی منجر به اخلال در نظم و آسایش عمومی نمی‌شود. وی افزود: من و برادرم که هر دو راننده خودروهای تریلی هستیم سوار بر خودروهایمان به سمت چارباغ رفته و قصد داشتیم از مسیر مهرشهر به ملارد و شهریار برویم. این راننده تریلی گفت: باور کنید در زمان دور زدن آنقدر به خودروهایمان فشار آمد که شیلنگ‌های باد پشت کشنده پاره شد و به هر سختی بود خودمان را به خانه رساندیم که پس از چند روز از دادگاه برای ما احضاریه آمد. وی ادامه داد: ابتدا به ما گفته شد که بخاطر بستن خیابان و حضور در اعتراضات مردمی متهم هستیم و ۲۴ ساعت نیز در بازداشت بودیم اما روز دادگاه همه بارنامه و مدارکی که نشان می‌داد ما در مسیر بازگشت به خانه و بعد از نزدیک به ۳ ساعت توانسته بودیم خودمان را از بار ترافیکی خارج کنیم به قاضی ارائه دادیم و توانستیم ثابت کنیم در این اعتراضات بیگناه بوده و نقشی نداشتیم و این حکم برائت نیز از سوی دادگاه صادر شد.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
یکم آذر سال ۹۴ وقوع درگیری خونین در مغازه لوازم آرایشی در جنت آباد به پلیس اعلام شد. جسد خونین پسر جوان به پزشکی قانونی منتقل شد و صاحب مغازه لوازم آرایشی به نام میلاد به قتل اعتراف کرد. وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت: مدتی بود دختر جوانی را به عنوان شاگرد در مغازه لوازم آرایشی استخدام کرده بودم. من که از شنیدن حرف‌های دختر جوان عصبانی شده بودم با آرمان تماس گرفتم و از او خواستم تا به مغازه‌ام بیاید. وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود، گفت: من اشتباه کردم که حرف‌های دختر جوان را باور کردم.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین4 روز قبل
پیام خوزستان - فروردین سال ۹۳ زن میانسالی برای فاتحه‌خوانی بر سر مزار یکی از بستگانش به بهشت‌زهرا رفته بود که ناگهان سه پسر جوان وی را محاصره کرده و قصد سرقت کیف و طلاهایش را داشتندقتل زن میان‌ سال در بهشت‌ زهراحکم تبرئه سه پسر زورگیر که در بهشت‌زهرا زن میانسالی را به قتل رسانده بودند از سوی دیوان عالی کشور نقض شد. فروردین سال ۹۳ زن میانسالی برای فاتحه‌خوانی بر سر مزار یکی از بستگانش به بهشت‌زهرا رفته بود که ناگهان سه پسر جوان وی را محاصره کرده و قصد سرقت کیف و طلاهایش را داشتند. زن تنها برای دفاع از خود مقابل آن‌ها مقاومت کرد، اما ناگهان یکی از پسر‌ها با چوب دستی بر سرش کوبید و سپس با سرقت کیف و طلاهایش فرار کردند. با شکایت خانواده مقتول ردیابی‌ها برای دستگیری سارقان ادامه داشت تا اینکه چندی بعد مأموران پلیس این سه سارق را هنگام سرقت از یک مرد دستگیر کردند و در بازجویی‌ها آن‌ها به قتل زن میانسال اعتراف کردند. سپس پرونده به دیوان عالی کشور رفت، اما قضات دیوان حکم صادره را نقض کرده و پرونده برای رسیدگی دوباره به شعبه دوازدهم دادگاه کیفری برگشت تا به اتهام قتل و سرقت محاکمه شوند.
مازن آنلاینمازن آنلاین4 روز قبل
پیام مازند - فروردین سال ۹۳ زن میانسالی برای فاتحه‌خوانی بر سر مزار یکی از بستگانش به بهشت‌زهرا رفته بود که ناگهان سه پسر جوان وی را محاصره کرده و قصد سرقت کیف و طلاهایش را داشتندقتل زن میان‌ سال در بهشت‌ زهراحکم تبرئه سه پسر زورگیر که در بهشت‌زهرا زن میانسالی را به قتل رسانده بودند از سوی دیوان عالی کشور نقض شد. فروردین سال ۹۳ زن میانسالی برای فاتحه‌خوانی بر سر مزار یکی از بستگانش به بهشت‌زهرا رفته بود که ناگهان سه پسر جوان وی را محاصره کرده و قصد سرقت کیف و طلاهایش را داشتند. زن تنها برای دفاع از خود مقابل آن‌ها مقاومت کرد، اما ناگهان یکی از پسر‌ها با چوب دستی بر سرش کوبید و سپس با سرقت کیف و طلاهایش فرار کردند. با شکایت خانواده مقتول ردیابی‌ها برای دستگیری سارقان ادامه داشت تا اینکه چندی بعد مأموران پلیس این سه سارق را هنگام سرقت از یک مرد دستگیر کردند و در بازجویی‌ها آن‌ها به قتل زن میانسال اعتراف کردند. سپس پرونده به دیوان عالی کشور رفت، اما قضات دیوان حکم صادره را نقض کرده و پرونده برای رسیدگی دوباره به شعبه دوازدهم دادگاه کیفری برگشت تا به اتهام قتل و سرقت محاکمه شوند.
مازن آنلاینمازن آنلاین4 روز قبل
پیام مازند - عروس ۱۸ ساله با چاقوکشی در پایتخت به زورگیری‌های وحشت آفرین از زنان و مردان مسافر دست می‌زدزوردگیری عروس ۱۸ ساله در پایتختتازه داماد و عروس مرموز که برای افیون خود نیاز به پول‌های بادآورده داشتند چاره‌ای جز تبهکاری ندیدند. پسر جوان با حضور در اداره پلیس و پس از شناسایی زوج جوان گفت: دانشجوی دانشگاه قم هستم و قصد رفتن به این شهر را داشتم که سوار بر خودروی پراید سفید رنگ که زن جوان در صندلی عقب بود شدم و در مسیر بودم که ناگهان زن جوان چاقویی زیر گلویم گذاشت و تهدید به مرگم کرد. ماموران در بررسی پی بردند که این زن ۱۸ ساله و مرد ۲۴ ساله هر دو اعتیاد به مواد مخدر شیشه دارند و به انواع ۱۰ سرقت اعتراف کردند. اعترافات زن جوانمحدثه ۱۸ ساله که اعتیاد به مواد مخدر شیشه دارد، ادعا می‌کند تحت تاثیر مواد مخدر و نیاز به پول دست به سرقت زده است. زن جوان که راهی جز اعتراف ندارد، گفت: از چندی قبل اعتیاد به مواد مخدر شیشه پیدا کردم و از روی کنجکاوی بود که سراغ این مواد رفتم و بعد از مدتی با مهرداد آشنا شدم که او نیز مثل من اعتیاد به مواد مخدر داشت.
کرد آنلاینکرد آنلاین4 روز قبل
عصر کرد - فروردین سال ۹۳ زن میانسالی برای فاتحه‌خوانی بر سر مزار یکی از بستگانش به بهشت‌زهرا رفته بود که ناگهان سه پسر جوان وی را محاصره کرده و قصد سرقت کیف و طلاهایش را داشتندقتل زن میان‌ سال در بهشت‌ زهراحکم تبرئه سه پسر زورگیر که در بهشت‌زهرا زن میانسالی را به قتل رسانده بودند از سوی دیوان عالی کشور نقض شد. فروردین سال ۹۳ زن میانسالی برای فاتحه‌خوانی بر سر مزار یکی از بستگانش به بهشت‌زهرا رفته بود که ناگهان سه پسر جوان وی را محاصره کرده و قصد سرقت کیف و طلاهایش را داشتند. زن تنها برای دفاع از خود مقابل آن‌ها مقاومت کرد، اما ناگهان یکی از پسر‌ها با چوب دستی بر سرش کوبید و سپس با سرقت کیف و طلاهایش فرار کردند. با شکایت خانواده مقتول ردیابی‌ها برای دستگیری سارقان ادامه داشت تا اینکه چندی بعد مأموران پلیس این سه سارق را هنگام سرقت از یک مرد دستگیر کردند و در بازجویی‌ها آن‌ها به قتل زن میانسال اعتراف کردند. سپس پرونده به دیوان عالی کشور رفت، اما قضات دیوان حکم صادره را نقض کرده و پرونده برای رسیدگی دوباره به شعبه دوازدهم دادگاه کیفری برگشت تا به اتهام قتل و سرقت محاکمه شوند.
رکنارکنا4 روز قبل
به گزارش رکنا، صبح روز گذشته ماموران کلانتری ۱۵احمدآباد هنگام عبور از منطقه کفیشه که حوزه کلانتری۱۳قدس است مشاهده کردند که پسر جوان با یک پیرمرد در حال ضرب شتم هستند. ماموران بلافاصله برای پایان دادن به درگیری و نزاع وارد عمل می‌شوند که این ۲ نفر به علت درگیری شدید زخمی شده بودند پیرمرد که صاحب مغازه بود به مأمورین می‌گوید که پسر جوان وارد مغازه‌اش شده و قصدش سرقت بوده است. پس از بررسی فیلم این سرقت از دوربین مدار بسته مغازه جوان سارق به خاطر جرمی که مرتکب شده بود به مقام قضایی معرفی شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین4 روز قبل
پیام خوزستان - پسر جوان که به‌خاطر خبرچینی شاگرد مغازه‌اش دوست صمیمی خود را کشته بود با رضایت خانواده مقتول از قصاص نجات یافتخبرچینی شاگرد مغازه باعث قتل شدچندی قبل دختر جوانی که شاگرد مغازه‌ام است به من گفت که یکی از دوستانم پشت سرم حرفی زده. این موضوع چند بار دیگر تکرار شد تا اینکه یک روز که دوستم به مغازه‌ام آمده بود سر همین ماجرا با او درگیر شدم و با چاقو او را زدم. چند سال قبل خبر قتل پسر جوانی از سوی دوستش به پلیس اعلام شد. پس‌از دستگیری متهم، وی ضمن اعتراف به قتل گفت: من یک مغازه لوازم آرایشی در جنت‌آباد دارم. چندی قبل دختر جوانی که شاگرد مغازه‌ام است به من گفت که یکی از دوستانم پشت سرم حرفی زده.
افکارنیوزافکارنیوز4 روز قبل
اخبار اجتماعی - رسیدگی به این پرونده از سال ۹۴ به دنبال شکایت یک دختر دانشجو به نام مریم آغاز شد. وی که آثار ضرب و شتم روی صورت و چشم هایش نمایان بود به پلیس آگاهی رفت و از پسر جوانی به نام کامران شکایت کرد. دختر دانشجو گفت: مدتی قبل با کامران آشنا شدم و او به خواستگاری ام آمد، اما خانواده‌ام مخالف این ازدواج بودند. فرار به خارجبا شکایت دختر جوان و تایید اظهارات وی از سوی ماموران حراست بیمارستان، تلاش پلیس برای ردیابی پسرخشن آغاز شد، اما ردی از وی به دست نیامد. خانواده کامران گفتند پسرشان همان شب با اولین پرواز خارجی کشور را ترک کرده است.
برترین‌هابرترین‌ها4 روز قبل
فروردین سال ۹۳ زن میانسالی برای فاتحه‌خوانی بر سر مزار یکی از بستگانش به بهشت‌زهرا رفته بود که ناگهان سه پسر جوان وی را محاصره کرده و قصد سرقت کیف و طلاهایش را داشتند. روزنامه ایران: حکم تبرئه سه پسر زورگیر که در بهشت‌زهرا زن میانسالی را به قتل رسانده بودند از سوی دیوان عالی کشور نقض شد. فروردین سال ۹۳ زن میانسالی برای فاتحه‌خوانی بر سر مزار یکی از بستگانش به بهشت‌زهرا رفته بود که ناگهان سه پسر جوان وی را محاصره کرده و قصد سرقت کیف و طلاهایش را داشتند. زن تنها برای دفاع از خود مقابل آن‌ها مقاومت کرد، اما ناگهان یکی از پسر‌ها با چوب دستی بر سرش کوبید و سپس با سرقت کیف و طلاهایش فرار کردند. با شکایت خانواده مقتول ردیابی‌ها برای دستگیری سارقان ادامه داشت تا اینکه چندی بعد مأموران پلیس این سه سارق را هنگام سرقت از یک مرد دستگیر کردند و در بازجویی‌ها آن‌ها به قتل زن میانسال اعتراف کردند.
فراروفرارو4 روز قبل
حکم تبرئه سه پسر زورگیر که در بهشت‌زهرا زن میانسالی را به قتل رسانده بودند از سوی دیوان عالی کشور نقض شد. به‌گزارش «ایران»، فروردین سال ۹۳ زن میانسالی برای فاتحه‌خوانی بر سر مزار یکی از بستگانش به بهشت‌زهرا رفته بود که ناگهان سه پسر جوان وی را محاصره کرده و قصد سرقت کیف و طلاهایش را داشتند. زن تنها برای دفاع از خود مقابل آن‌ها مقاومت کرد، اما ناگهان یکی از پسر‌ها با چوب دستی بر سرش کوبید و سپس با سرقت کیف و طلاهایش فرار کردند. با شکایت خانواده مقتول ردیابی‌ها برای دستگیری سارقان ادامه داشت تا اینکه چندی بعد مأموران پلیس این سه سارق را هنگام سرقت از یک مرد دستگیر کردند و در بازجویی‌ها آن‌ها به قتل زن میانسال اعتراف کردند. بدین ترتیب هر سه متهم در دادگاه کیفری محاکمه شدند، اما قتل شبه‌عمد اعلام شد.
ایران‌جیبایران‌جیب4 روز قبل
بدین ترتیب پزشک معالج به پلیس خبر داد اما پسر جوان به محض مشاهده مأموران از بیمارستان فرار کرد. حدود ۴ سال قبل دختر جوانی در حالی که مجروح شده بود همراه پسر جوانی به بیمارستان رفت. وقتی پزشک در حال معاینه این دختر بود وی مدعی شد که پسرجوان او را ربوده و این بلا را سرش آورده است. بدین ترتیب پزشک معالج به پلیس خبر داد اما پسر جوان به محض مشاهده مأموران از بیمارستان فرار کرد. دکتر نیز با پلیس بیمارستان تماس گرفت اما پسر جوان با دیدن مأموران فرار کرد. با پیگیری‌های بیشتر دریافتیم وی به یکی از کشورهای اروپایی رفته و درخواست پناهندگی سیاسی داده است.
اصلاحات پرساصلاحات پرس4 روز قبل
روز حادثه به مقابل دانشگاهم آمد و به بهانه حرف زدن مرا سوار خودرو کرد اما ناگهان سرم را گرفت و چند بار محکم به داشبورد خودرو کوبید. پشت یک چراغ قرمز که ایستاد من در را باز کردم و با سرعت دویدم اما او دنبالم کرد و مرا گرفت. بعد دوباره به داخل خودرو برد و باز هم سرم را به داشبورد کوبید، این بار سرم شکست و خون زیادی جاری شد. با پیگیری‌های بیشتر دریافتیم وی به یکی از کشورهای اروپایی رفته و درخواست پناهندگی سیاسی داده است. بدین ترتیب قضات شعبه دوم دادگاه کیفری صبح دیروز متهم را به اتهام آدم‌ربایی به‌شکل غیابی محاکمه کرده و بزودی حکم این متهم فراری صادر خواهد شد.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
دخترانی که حتی گاهی نمی‌توانند به درستی دو پک به سیگار خود بزنند و فقط دود آن را مهمان ریه‌های آلوده شهر و مردم می‌کنند. یعنی دختران نوجوان و جوان بیشتر درمورد سیگار کشیدن کنجکاو هستند و دوست دارند این کار را تجربه کنند. وی بیان می‌کند: اعتراض یکی دیگر از دیگر علل رشد مصرف سیگار در بین دختران نوجوان و جوان است. سازمان‌ها، مسئولان و رسانه‌ها وظیفه فرهنگ سازی را برعهده دارند و می‌توانند از طریق مختلف مانند نمایش، مقاله و … جوانان را نسبت به مضرات مصرف سیگار آگاه کنند. آن‌ها مادر‌های آینده هستند که با مصرف سیگار از توانایی‌های زنانه محروم می‌شوند، چون مواد دخانی روی قوه جنسی و فرزندآوری هم اثر مستقیم می‌گذارد.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

پسر جوان
دزدان مسلح