پلیس

پلیس

پلیس حرفه‌ای

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
گزارش اختصاصیپلیس حرفه ایامیدواریم مسائل ترافیکی با جدیت بیشتری پیگیری شود که از جمله سد معبرها توقف دوبله‌ها وایستادن خودرو‌ها دربزرگراه‌ها قبل از به اتمام رسیدن طرح زوج و فرد.

یک پلیس برای پلیس آمریکا بگذارید! +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 هفته قبل
عصر ایرانعصر ایران1 ماه قبل
او می‌گوید هریک از این احساسات نهایتا نشانه‌ای از سلامتی‌اند، اما تنها یک احساس است که هیچ منفعتی ندارد: «نفرت». زمانی که امواج خشم یا عشق یا اندوه مرا در بر می‌گیرند، این احساسات انگار خود زندگی‌اند. اجازه دهید تا پلیس احساسات را به شما معرفی کنم. پیشنهاد می‌کنم که ما فلاسفه جبهه‌ای متحد دربرابر احساس نفرت اتخاذ کنیم. نفرت خشم بی‌درد است؛ خشم است بدون آسیب‌پذیری؛ خشم است بدون محبت.
الفالف3 هفته قبل
درست مثل استقلالی‌هایی که اگر مجادله فرهاد مجیدی با مأمور راهنمایی مثلا برای علی کریمی رخ داده بود، دربست جانب پلیس را می‌گرفتند. در این فیلم بیرانوند با عصبانیت یک مأمور پلیس را به کناری هل می‌دهد. این طور به نظر می‌رسد که سماجت پلیس جوان در سلفی گرفتن با پرسپولیسی‌ها بیرانوند را کلافه کرده و آقای دروازه‌بان در لحظه تصمیم گرفته چنین برخوردی انجام بدهد. بعید به نظر می‌رسد پرونده بیرو در کمیته اخلاق بیخ پیدا کند و احتمالا سر و ته قضیه با یک تذکر و دو خط عذرخواهی جمع خواهد شد. درست مثل استقلالی‌هایی که اگر مجادله فرهاد مجیدی با مأمور راهنمایی مثلا برای علی کریمی رخ داده بود، دربست جانب پلیس را می‌گرفتند.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسن مهری در دیدار با ژنرال الکوباری رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کشور قطر ضمن تشریح اقدامات فرماندهی پلیس فرودگاه‌های کشور در راستای پیشگیری از خروج مواد مخدر، کنترل مرزهای هوایی و مبارزه با جرایم در فرودگاه‌های سراسر کشور، به کشفیات چشمگیر این پلیس در حوزه مواد مخدر مخصوصا در پروازهای خروجی اشاره کرد. وی، یکی از ماموریت‌های مهم پلیس فرودگاه را مبارزه با قاچاق مواد مخدر از مرزهای هوایی برشمرد و تصریح کرد: بخش قابل توجهی از مواد مخدر مکشوفه از سوی پلیس فرودگاه هنگام خروج این محموله‌ها از کشور بوده که این نشانگر عزم راسخ ما در مبارزه با مواد افیونی در مبادی ورودی و خروجی است. فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور خاطرنشان کرد: جان تمام انسان‌ها در سراسر دنیا برای ما محترم است، برهمین اساس صیانت از تمامی آنها در برابر اعتیاد را وظیفه اصلی خود می‌دانیم. در ادامه این دیدار، ژنرال الکوباری رئیس پلیس کشور قطر ضمن قدردانی از اقدامات پلیس فروگاه‌های ایران، خواستار ارتباط و تعامل بیشتر با این پلیس شد. گفتنی است، در پایان این دیدار، راهکارهای همکاری و تعامل بیشتر بین دو کشور در زمینه‌های امنیتی و انتظامی بررسی و انجام چنین جلسات مشترک پربار، مورد تاکید طرفین قرار گرفت.
عصر ایرانعصر ایران4 ماه قبل
رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه یکی از ویژگی‌های پلیس قاطعیت است افزود: اعمال قانون با قاطعیت، هیچ منافاتی با رعایت ادب ندارد و حق نداریم تحت هیچ شرایطی به مردم توهین و بی‌ادبی کنیم. رئیس پلیس راهور ناجا ادامه داد: علاقه‌مندی و دلسوزی یکی دیگر از خصلت‌هایی است که اگر آن‌ها را نداشته باشیم در مأموریت‌هایمان موفق نیستم و همچنین یک پلیس در انقلاب اسلامی باید امانت‌دار باشد. مهری با اشاره به همایش استاندارسازی رفتار کارکنان پلیس راهور فاتب ابراز امیدواری کرد برگزاری این دوره‌ها به نظم ترافیک در پایتخت کمک کند. مهری گفت: در حوزه مأموریتی که پلیس راهنمایی رانندگی دارد شکایت‌ها از پلیس کمتر شده ولی باید سعی کنیم از این نیز کمتر شود. وی افزود: از زمان برگزاری این دوره‌ها کمترین شکایات را نسبت به کارکنان پلیس راهور داشته‌ایم و با برگزاری این دوره‌ها برای رفتار بهتر اقدام کردیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، سردار سید کمال هادیان‌فر درباره نظر پلیس راجع به نمایش موقعیت استقرار خودروهای پلیس و دوربینهای نظارتی بر روی مسیریابها مخصوصا مسیریابهای ایرانی اظهار کرد: این موضوع تخلف محسوب نمی‌شود و خود پلیس مکان استقرار خودروهای پلیس و موقعیت دوربینهای نظارتی را به دست‌اندرکاران این مسیریابها داده تا آنها این امکانات را روی اپلیکیشن‌های خود فعال کنند. رئیس پلیس راهور نمایش موقعیت استقرار خودروهای پلیس و دوربینهای نظارتی بر روی مسیریابها را کاری بازدارنده دانست و یادآور شد: پلیس قصد کمین و غافلگیری مردم را ندارد و رانندگان باید بداند به طور مثال در چهار کیلومتر پیش‌رو پلیس یا دوربین قرار دارد. وی با اشاره به امضای تفاهم‌نامه پلیس با دو مسیریاب ایرانی «بلد» و «نشان» تصریح کرد: وقتی راننده بداند پلیس در مسیر قرار دارد، مدیریت سرعت را انجام داده و به کنترل رفتار خود می‌پردازند.

آقای پلیس ایران، از پلیس هلند یاد بگیر +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل

عکس/ پلیس کوهستان

16+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
افکارنیوزافکارنیوز3 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشفرانکو گابریلی با بیان اینکه شاید ما تنها کشور اروپایی باشیم که یک افسر رابط در سطح بالا برای همکاری با پلیس جمهوری اسلامی ایران را داشته باشیم، گفت: این نشان دهنده عمق همکاری با پلیس جمهوری اسلامی ایران است و این تعامل را برای خود بسیار مهم می‌دانیم. گابریلی به مبارزه بی امان پلیس جمهوری اسلامی ایران در راه مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و افزود: به این موضوع کاملا واقف هستیم که جمهوری اسلامی ایران در این حیطه بسیار خوب عمل می‌کند و در اینجا یادی از شهدایی که جان خود را در این راه از دست داده‌اند، می‌کنیم که این همت بلند جمهوری اسلامی ایران برای مبارزه با این معضل که به نوعی همه کشور‌ها با این درگیر هستند را نشان می‌دهد. رئیس پلیس ایتالیا تأکید کرد: باید تفاهم نامه‌های همکاری که در سال ۱۹۹۹ و ۲۰۰۰ بین دو کشور صورت گرفته بازبینی و به صورت عملیاتی‌تر روی موضوعات خاص و مشترک تمرکز کنیم. رئیس پلیس ایتالیا در پایان با بیان اینکه خیلی اهل سفر نیستم، گفت: بسیار کم پیش می‌آید که از کشورم خارج شوم، ولی این سفر برایم بسیار مهم بود که دعوت شما را پذیرفتم و به ایران سفر کردم. گفتنی است، رئیس پلیس ایتالیا در پایان از سردار اشتری دعوت کرد تا به «رم» برای پیگیری همکاری‌ها و بازدید از این پلیس کشور سفر کند.
تسنیمتسنیم6 روز قبل
سردار کیوان ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ روز گذشته در گفتگو با رادیو درباره اتفاق رخ داده و واکنش‌های پلیس نسبت به تیراندازی تئاتر شهر به تفضیل سخن گفته است. عظیمی گفت با ورود این افراد به تئاتر شهر فضای این مجموعه فرهنگی با ارعاب و وحشت اهالی تئاتر شهر همراه بوده است. او گفته افراد اطراف سازه تئاتر شهر بزهکار هستند و ابراز امیدواری کرد حریم تئاتر شهر - که در اختیار شهرداری است - تعین شود تا فضا آرام‌تر شود. علاوه بر این نیروهای ما با لباس در آنجا مشغول به کار هستند و در محوطه تئاتر شهر فعالیت دارند. تئاتر شهر برای پلیس مهم است.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار تقی مهری در دوره استانداردسازی و تعالی رفتار کارکنان پلیس راهور فاتب با بیان اینکه به دنبال ارتقاسازی مهارتهای جدید برای کارکنان در پلیس راهور هستیم، اظهار کرد: به دنبال این هستیم دیدگا‌ه‌های منفی که نسبت به پلیس وجود دارد، از بین برود. وی افزود: نباید یک مورد شکایت نیز در مورد بدرفتاری کارکنان نسبت به شهروندان وجود داشته باشد، رفتار کارکنان در پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ بسیار خوب است اما رفتارهای بد و اندک نیز باید اصلاح شود. مهری خاطرنشان کرد: پلیس باید خطرپذیر باشد، باید پلیسی باشیم که در تراز جمهوری اسلامی باشیم، پلیس موفق کسی است که در برخوردها، عدالت را رعایت کند. وی با بیان اینکه این اختیار به پلیس راهنمایی و رانندگی داده شده که خود اعمال قانون کند، گفت: پلیس در مقابله با رانندگان متخلف باید صبور باشد، اعمال قانون با اقتدار هیچ منافاتی با رعایت ادب ندارد و حق توهین به دیگران را نداریم. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی با بیان اینکه پلیس بنابر فرموده رهبر معظم انقلاب باید مقتدر، عادل و هوشیار باشد، گفت: پلیس موفق باید با مردم مدارا کند.
ایسناایسنا3 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا از دولت خواست که برای تامین ۱۵۰۰ خودروی گشت پلیس، نصب سامانه سپهتن روی خودروهای ناوگان حمل و نقل و نصب شش هزار دوربین ثبت تخلف رانندگی در معابر و جاده‌ها با پلیس همکاری کند. جانشین فرمانده ناجا ابراز امیدواری کرد که عزم ملی برای توسعه و تجهیز سامانه «سپهتن» وجود داشته باشد تا شاهد کاهش تلفات و حوادث رانندگی باشیم. وی تامین خودروی ۱۵۰۰ گشت پلیس را یکی دیگر از مطالبات پلیس از دولت بر شمرد و در این باره خاطر نشان کرد: ما پارسال هم گفتیم که ۱۵۰۰ گشت پلیس راه کم داریم و علت اصلی آن نیز نداشتن خودروی مناسب است. ما خودمان فکری برای نیروها می‌کنیم، اما باید خودرو تامین شود تا ماموران ما با گشت زنی بتوانند در کاهش تصادفات موثر واقع شوند که امیدوارم این موضوع نیز محقق شود. جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر این که ما در کنار دولت و در خدمت دولت محترم هستیم، گفت‌: امیدوارم که دولت به ما نیز کمک کند تا مطالباتمان را که در راستای خدمت به مردم و عمل به تاکید معظم کل قوا برای کاهش تصادفات و تلفات حوادث رانندگی است اجرایی شود.

درو شدن ماشین پلیس!

الفالف4 ماه قبل
جهان نیوزجهان نیوز2 ماه قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
یکی از ماموران انتظامی استان در حین مرخصی و بر اثر اختلافات خانوادگی، به همراه شخص دیگری به قتل رسیده است. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شهروند، مرحوم سروان محمد رستمی شامگاه ١٣ فروردین در حالی که برای مرخصی در زادگاهش شهر خشت به‌ سر می‌برد، در حین خروج از منزل، به همراه برادر و پسرخاله‌اش، هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد. معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس با اعلام این خبر گفت: «این حادثه هیچ ارتباطی با شغل مرحوم رستمی نداشته است، پیش از این خانواده قاتل و مقتولان، بر سر یک پرونده قتل با یکدیگر درگیری و اختلاف داشتند که این موضوع منجر به این حادثه شده است. سال ٩٢ یکی از برادران محمد رستمی، در یک درگیری سه برادر را در خشت به قتل رسانده و متواری می‌شود. به دنبال آن حادثه، برادر مقتولان برای گرفتن انتقام، به سمت رستمی و دو همراه او شلیک کرد که در نهایت منجر به کشته‌شدن محمد رستمی و عیسی آزادمهر و مجروح شدن یکی از برادران محمد رستمی شد.»

خودروهای قدیمی پلیس روسیه

7+
الفالف3 هفته قبل

تقیب و گریز پلیس

الفالف2 هفته قبل
تقیب و گریز پلیسگروه ویدئو الف، ۱۲ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۱۵ ۳۹۸۰۳۱۱۱۵۹پلیس آمریکا با انداختن شی جلوی ماشین مانع حرکت خودرو و باعث منحرف شدن خودرو شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ماه قبل
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: پلیس راهور تهران در ایام نوروز تمهیدات لازم برای حفظ آرامش و امنیت شهروندان و مسافرانی که به تهران می‌آیند را اندیشیده است. سردار محمدرضا مهماندار در گفت وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری اظهارداشت: پلیس راهور تهران بزرگ به صورت ویژه در پایتخت طرح‌های ترافیکی را اجرا می‌کند. سردار مهماندار با اشاره به چهارشنبه پایان سال اضافه کرد: همه همکاران من در مجموعه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در خدمت مردم شهروندان هستند تا بتوانند امنیت و آرامش شهروندان را تامین کنند. در همین راستا فرمانده انتظامی تهران بزرگ پیگیر هستند که همه پلیس‌های تخصصی از جمله پلیس راهنمایی رانندگی، پلیس امنیت، یگان امداد و پلیس پیشگیری بتوانند خدمات ویژه امنیتی و پلیسی را به مردم ارایه کنند. رئیس پلیس راهور تهران بزرگ درباره اجرای طرح نوروزی در پایتخت نیز گفت: پیش بینی‌های لازم را در این خصوص انجام شده است، پلیس راهور در ۵۰ نقطه بزرگراهی در تهران اکیپ‌های کنترل سرعت را مستقر می‌کند و نهایت سعی پلیس بر این است که میزان وقوع تصادفات را کاهش دهد.
فارسفارس4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، ‌ صبح امروز با حضور سردار محمد شرفی رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی، سعید رسولی عضو هیأت مدیره راه‌آهن، سرهنگ ملکی رئیس پلیس راه‌آهن و عابدین هادی‌نژاد مدیر کل راه‌آهن استان تهران اولین درزین ریلی راه‌اندازی شد. بنا بر این گزارش در این مراسم رئیس پلیس راه‌آهن اظهار داشت: ‌حمل و نقل ریلی به همان اندازه که اهمیت دارد امنیت آن هم مهم است. وی ادامه داد: پلیس راه‌آهن تلاش کرده با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین در مسیرهایی که استفاده از خودرو و موتورسیکلت میسر نیست با همکاری مدیرعامل راه‌آهن گشت ریلی با درزین را راه‌اندازی کند. رئیس پلیس راه‌آهن ادامه داد: هر اقدامی برای برقراری امنیت راه‌آهن ضروری است. سرهنگ ملکی افزود: سرقت در راه‌آهن، سرقت عادی محسوب نمی‌شود، ادوات ریلی در تامین امنیت خطوط ریلی نقش ویژه‌ای دارند و طبق مفاد قانون کیفری بزه مربوط به جرائم راه‌آهن شدیدترین برخورد با سارقان ادوات راه‌آهن انجام می‌شود.
الفالف4 ماه قبل
به گزارش الف سردار حسین رحیمی، در پاسخ به این سوال که آیا همزمان با راه اندازی مراکز آموزشی، تجاری، تفریحی و … در مناطق مختلف تهران از پلیس اظهار نظری گرفته می‌شود و طرح‌های مختلف، پیوست انتظامی دارد یا خیر؟، اظهار داشت: متاسفانه در بیش از ۸۰ درصد از پروژه‌های این چنینی، از پلیس اظهار نظری خواسته نمی‌شود در واقع باید بگویم جای خالی «پیوست‌های انتظامی» در ایجاد و راه اندازی مراکز مختلف شهری، آموزشی، دانشگاهی، تجاری، فرهنگی، تفریحی و… به وضوح دیده می‌شود. بر اساس گزارش سایت پلیس، وی با بیان اینکه امروزه انضباط اجتماعی و نظم عمومی از الزامات زندگی شهری و روستایی است، گفت: متاسفانه کم کاری یا کج کارکردی عده‌ای و برخی از سازمان‌ها به پلیس تحمیل می‌شود و در نهایت، مطالبات معطوف به پلیس می‌شود. بنده بسیار قانونمند هستم و معتقدم مر قانون باید رعایت و اجرایی شود، بنابراین تلاش می‌کنیم در هر حوزه‌ای که مطابق قانون جزئی از ماموریت‌های ذاتی پلیس است، عملکردی مطلوب داشته باشیم و به هیچ وجه «سهل انگاری» و «اهمال کاری» در انجام وظایف ذاتی، قانونی و شرعی را نمی‌پذیرم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
به گزارش مشرق، سردار محمدرضا مهماندار در نشست خبری درباره کلیپ منتشر شده درباره برخورد پلیس راهور با یک نفر در اتوبان نیایش گفت: مجموعه همکاران در پلیس راهور افراد بسیار زحمت‌کشی هستند و در سرما و گرما فعالیت دارند، فقط در پنجشنبه و جمعه آخر سال بالغ بر چهار میلیون و پانصد وسیله‌نقلیه در بهشت زهرا (س) تردد داشتند. رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه حساب و رفتار یک نفر را نباید به حساب کارکنان یک مجموعه گذاشت، خاطرنشان کرد: ما از هیچ رفتار خشونت‌آمیزی طرفداری نمی‌کنیم و هر کس در مجموعه ما با هر مقام و درجه رفتار نامناسب داشته باشد، با وی برخورد می‌کنیم، فیلم این اتفاق را دیدیم و دستور ویژه برای پیگیری موضوع انجام گرفته است. وی افزود: در این اتقاق، سرباز افسر وظیفه این رفتار را انجام داد، طرف مقابل نیز یک مرد است، این افسر وظیفه لیسانسه و مهندس برق بود و پیگیری موضوع و تحقیقات از شاهدان عینی در دستور کار پلیس قرار دارد و مسئله پس از مشخص شدن نتایج، به اطلاع عموم می‌رسد. مهماندار تصریح کرد: بخش عمده‌ای از این رفتارها ناشی از نوع تربیت و آموزشی است که قبل از ورود آنها به سازمان‌ها به وقوع پیوسته است، البته مسئولیتهای خود در این بخش را می‌پذیریم. رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه بزرگراه‌های شهید یاسینی، شهید بابایی و امام علی (ع) سه بزرگراه خطرناک تهران هستند گفت: در توقیف خودرو در ۱۱ ماهه امسال نسبت به سال قبل ۱۱ درصد و در تست مثبت الکل نیز ۵۱ درصد افزایش داشتیم.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 ماه قبل
پلیس آمریکا در اکتبر گذشته و برای شناسایی یک سارق در این کشور به جای صدور حکم تفتیش، ابتدا تمام تلفن‌های همراه فعال در شب دزدی در اطراف محل زندگی خانواده‌ای را که از آنها سرقت شده بود، شناسایی کرد و مورد بررسی قرار داد. سپس پلیس داده‌های مربوط به موقعیت مکانی تمام گوشی‌های هوشمند یادشده را بررسی کرد و در نهایت با استفاده از خدمات نقشه گوگل داده‌های جمع‌آوری شده را تطبیق داد. اگر چه مجموعه این اطلاعات موجب شناسایی فرد سارق شد، اما باید توجه داشت که اطلاعات جمع‌آوری شده به این شیوه بسیار گسترده بوده و می‌تواند به نقض حریم شخصی و به خطر افتادن دیگر افرادی منجر شود که فعالیت‌های خرابکارانه نداشته‌اند. پلیس آمریکا از این طریق اطلاعاتی بسیار بیشتر از نیاز خود جمع‌آوری می‌کند. همین مساله موجب شده تا فعالان مدنی در آمریکا خواستار قانونمند شدن روند دسترسی پلیس به اطلاعات خصوصی کاربران شوند.
صدا و سیماصدا و سیما2 ماه قبل
رئیس پلیس پایتخت با اشاره به ارتباط مستمر و تنگاتنگ پلیس با هنرمندان، ادامه داد: امروزه دکترین پلیس جامعه محوری است. این مقام ارشد اتنظامی، با تاکید بر این که نیروی انتظامی نیروی مسلح اجتماعی است، افزود: امنیت و آرامش از زیرساخت‌های اجتماعی هستند و مجری آن نهادی نیست جز پلیس و هرگونه فعالیت اجتماعی، اقتصادی و مدنی نیازمند حضور مقتدرانه پلیس است. وی، نیروی انتظامی را خادم و مسئول حل مشکلات مردم، دانست و گفت: پلیس افتخاری، برای استفاده از ظرفیت‌های مردمی، آغاز به فعالیت کرده و یکی از این موارد، استفاده از هنر و هنرمندان برای ارتقاء امنیت اجتماعی است. وی به ساز و کار اجتماعی شدن پلیس و ارتباط موثر پلیس با مردم، اشاره کرد و گفت: امروزه دکترین پلیس جامعه محوری است. رئیس پلیس پایتخت، در پایان با تاکید بر اینکه پلیس همواره حامی هنرمندان است، افزود: برای ایجاد احساس امنیت بهتر، نیاز است که هنرمندان همچون سایر اقشار جامعه در کنار پلیس حضور داشته تا شاهد ارتقاء و پیشرفت امنیت و احساس آن در جامعه باشیم.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشسردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت با اعلام خبر فوق، اظهار داشت: عدم رعایت شئونات اسلامی، مزاحمت برای نوامیس و دور دور کردن از جمله مواردی هستند که پلیس تهران با قاطعیت و جدیت آنها را دنبال کرده و برخورد خواهد کرد. اخبار اجتماعی- فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: ما اجازه نمی‌دهیم فضای شهر که متعلق به همه مردم است را عده‌ای به چالش کشیده و دچار خدشه کنند. وی گفت: پلیس در چارچوب ماموریت و وظیفه قانونی خود در این خصوص اقدامات لازم را با قاطعیت و جدیت انجام خواهد داد. این مقام ارشد پلیس تهران درخصوص برخورد پلیس با افرادی که شئونات اسلامی را رعایت نمی‌کنند گفت: افراد باید در معابر و انظار عمومی شئونات و مقررات را رعایت کنند چرا که قانون این وظیفه را برعهده پلیس گذاشته و پلیس با افرادی که شئونات اسلامی را رعایت نکنند با قاطعیت برخورد خواهد کرد.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سردار تقی مهری رئیس پلیس راهور ناجا صبح امروز در همایش استاندارسازی رفتار کارکنان پلیس راهور فاتب (تهران بزرگ) اظهار کرد: امیدواریم این دوره‌ها کمک به نظم ترافیک در پایتخت کند. رئیس پلیس راهور ناجا بیان کرد: مهم‌ترین مسئله‌ای که در این دوره‌ها (استاندارسازی رفتار کارکنان) به دنبال آن هستیم اهداف شناختی و رفتاری است. وی ادامه داد: کارکنان پلیس راهور باید نسبت به هویت بخشی جایگاه پلیس باید تلاش کنند و در این دوره‌ها باهم آموزی و انتقال تجربه در کشور گفتمان پلیس باید اجرایی و عملیاتی شود. رئیس پلیس راهور ادامه داد: علاقه‌مندی و دلسوزی یکی دیگر از خصلت‌هایی است که اگر آن‌ها را نداشته باشیم درمأموریت‌هایمان موفق نیستم، همچنین یک پلیس در تراز انقلاب اسلامی باید امانت‌دار باشد. وی گفت: از ویژگی دیگر یک پلیس موفق صداقت است، پلیس هیچ موقع بر روی حقایق سرپوش نمی‌گذارد، یکی دیگر از ویژگی‌های پلیس شجاعت است، پلیس باید خطرپذیر باشد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
در این گزارش سرانجام پرونده‌های جنجالی مأموران پلیس راهور را مرور می‌کنیم. در این فیلم لحظه به لحظه حمله مرد قوی هیکل به افسر پلیس راهور به تصویر کشیده شده بود، فیلمی که انتشار آن مثل ترکیدن بمب سر و صدا کرد. دقایقی پس از این حادثه، وقتی مأمور پلیس راهور برای ثبت اطلاعات خودروی لندکروز به محل حادثه می‌رود ناگهان یکی از سرنشینان خودروی لند کروز با حمله به سرنشین خودروی ۲۰۶ و پلیس وظیفه شناس راهور، اقدام به ضرب و شتم و فحاشی می‌کند. با دستگیری فرد ضارب فرد ضارب پس از درگیری ابراز پشیمانی کرد و حتی برای گرفتن رضایت به پای مأمور پلیس راهور افتاد. پرونده دو مأمور پلیس راهور مازندران در دست پیگیری استیکی دیگر از پرونده‌هایی که با انشار فیلمی از آن بسیار جنجالی شد و سروصدا کرد ماجرای زیرگرفتن دو مأمور پلیس راه مازندارن بود که سه ماه پیش رخ داد.

نشست سریال «گشت پلیس»

10+
مهرمهر4 ماه قبل

طرح کاشف پلیس پایتخت

10+
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
انتخابانتخاب3 ماه قبل
دنزل واشنگتن در یک فیلم پلیسی ظاهر می‌شود. دیدار اخیر این بازیگر با هنکاک موجب شد تا به این پروژه بپیوندد. دنزل واشنگتن در فیلمی با عنوان «چیزهای کوچک» که فیلمی پلیسی است، برای کمپانی برادران وارنر بازی می‌کند. در حالی که این پروژه تابستان آینده جلوی دوربین می‌رود، کمپانی باید یک بازیگر درجه یک مثل واشنگتن انتخاب تا نقش مقابل وی را بازی کند. «اکوآلایزر ۲» جدیدترین فیلمی بود که واشنگتن در آن دیده شد و ۱۹۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد.

به انتهای لیست رسیدید