پلیس

پلیس

رکنارکنا4 ماه قبل
به گزارش رکنا، در این دیدار سردار مهماندار ضمن تاکید بر لزوم همکاری هنرمندان با پلیس در بهره برداری از این مجموعه و لزوم مشارکت هرچه بیشتر با پلیس در زمینه‌های آموزشی، به خصوص فرهنگ ترافیک، گفت: هنرمندان کشورمان از پتانسیل بالایی در همکاری با پلیس راهور در زمینه‌های فرهنگی و آموزشی برخوردار بوده و ما امیدواریم که افتتاح استودیو پلیس پایتخت، بسترساز رشد هرچه بیشتر این امر باشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر استودیو پلیس پایتخت صبح امروز با حضور سردار کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت، رضا علیدادی، معاون توسعه و فناوری صداوسیما و محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران و سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت افتتاح شد. این در حالی است که سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس پایتخت در مورد ساخت این استودیو اعلام کرد برای ساخت این مجموعه مطالعات تطبیقی پلیس‌های مختلف جهان استفاده شده و کار سازه‌ای این استودیو در مساحت ۱۱۶ متر مربع انجام شد. این استودیوی چهار دوربینه طبق استاندارد فنی سازمان با فرمت HD و SD شامل تجهیزات بروز و شرایط دریافت و ارسال از طریق ارتباط فیبر نوری با سازمان تجهیز شده است که طی بازدید از محل اجرای پروژه و طرح تغییرات ساختمانی و ایجاد زیر ساخت، ارائه طرح خرید تجهیزات در سه سطح و انتخاب مناسب‌ترین حالت، آماده سازی نقشه فنی، با نصب تجهیزات داخل استودیو و رژی و تنظیم تمام تجهیزات انجام پذیرفت. این گزارش می‌افزاید؛ استفاده از دوربین‌های پرتابل و فراهم آوردن شرایط استودیویی و کیفیت قابل قبول با توجه به منابع مالی موجود و با صرفنظر کردن از خرید دوربین‌های استودیویی گران قیمت و استفاده از تجهیزات تولید داخل و صرفه جویی در خروج ارز از کشور از ویژگی‌های پروژه است. گفتنی است، بخش فیبرنوری اداره کل ارتباطات زمینی، لینک فیبر نوری فرستنده با توان مناسب از ساختمان پلیس راهور تا نودال پخش جدید، طراحی، نصب و اجرا شده است که راه اندازی این فیبر نوری باعث انتقال پرسرعت و با کیفیت صدا و تصویر می‌شود.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ صبح امروز استودیو پلیس پایتخت در ساختمان پلیس راهور تهران بزرگ آغاز به کار کرد. سردار محمدرضا مهماندار در مراسم افتتاح استودیو پلیس پایتخت گفت: شهر تهران با بیش از ۱۲ میلیون ثابت و شناور، کلان‌شهری است که بدیلی در کشور ندارد و مشکلاتی مانند آلودگی هوا، گره‌های ترافیکی، ناهنجاری‌های اجتماعی، مهاجرت و حاشیه‌نشینی، سوءمصرف موادمخدر و معضلات دیگری در تهران وجود دارد. وی به مأموریتهای تعریف شده برای استودیو پلیس پایتخت اشاره و تصریح کرد: آموزش و ارتقا فرهنگ عمومی جامعه در زمینه موضوعات انتظامی و ترافیکی از اهداف ایجاد این استودیو است. رئیس پلیس راهور ادامه داد: این استودیو با همکاری معاونت فنی صدا و سیما تجهیز و در مساحتی حدود ۱۱۶ مترمربع ایجاد شد. وی با بیان اینکه این استودیو با دو هسته فیبر نوری از پلیس راهور تهران بزرگ در مسافتی به طول ۲۳ کیلومتر به صداوسیما متصل است، متذکر شد: این استودیو شامل استودیو تلویزیونی، رادیویی، فضای باز و اتاق فرمان است.
رکنارکنا4 ماه قبل
به گزارش رکنا، سردار حسین رحیمی صبح امروز در مراسم افتتاح استودیو پلیس پایتخت اظهار کرد: مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران در منطقه جزو نمونه‌‌ها بوده و افتتاح استودیو پلیس پایتخت نیز تکمیل‌کننده مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک است. رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه اقدامات ایجابی بر اقدامات سلبی پلیس ارجحیت دارد، ‌گفت: امنیت در پایتخت بر اساس شاخصه‌ها از بهترین ضریب در کل کشور برخوردار استبه گفته وی، در یک ماه گذشته کاهش سه درصدی وقوع جرایم در پایتخت روی داده است. رحیمی تصریح کرد: ارتقاط انضباط اجتماعی، قرارگاه ایجاد نظم و انضباط در شهر تهران توسط پلیس و شهرداری تشکیل شده و در طول خیابان ولی‌عصر (عج)، پارک دانشجو، طول خیابان پیروزی و انقلاب، حدفاصل میدان قدس و تجریش، دامنه رودخانه جاجرود، تقی‌آباد پاکسازی را انجام دادیم و اجازه نمی‌دهیم بی‌انصباطی در شهر تهران توسعه پیدا کند. رئیس پلیس پایتخت با اشاره به جلب همکاری و همراهی مردم با پلیس، متذکر شد: پلیس در کنار و خادم مردم است، زمانی تمهیدات نتیجه می‌دهد که مردم همکار پلیس باشند و تمام برنامه‌ریزی‌ها در سطح ناجا فقط برای خدمت به آحاد جامعه است. این مقام انتظامی با بیان اینکه بیش از ۱۲۰ درصد افزایش وقوع جرایم در فضای مجازی روی داده، تصریح کرد: روزانه دو هزار نفر به پلیس فتای تهران و ۱۵ هزار نفر به کلانتری‌های پایتخت مراجعه می‌کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
موجموج4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت در مراسم افتتاح استودیو پلیس پایتخت با اشاره به نقش بی‌بدیل رسانه، گفت: فرهنگ‌سازی و آموزش و همچنین اطلاع‌رسانی دو کارکرد رسانه در پیشگیری اجتماعی است. رئیس پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: شهر تهران با بیش از ۱۲ میلیون جمعیت ثابت و شناور با بی‌نظمی، گره ترافیکی، آلودگی هوا، ناهنجاری اجتماعی، مهاجرت، تصادفات و سوانح و سوء مصرف مواد و … نشان می‌دهد که برای موفقیت در تمام حوزه‌ها نیازمند اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی است. وی به ماموریت‌های استودیو پلیس پایتخت پرداخت و گفت: ‌ آموزش و ارتقای فرهنگ عمومی با تولید و پخش برنامه‌ها‌ی آموزشی فرهنگی و آموزش کاربران ترافیک و همچنین انتشار اخبار و اطلاع‌رسانی از جمله اهداف ایجاد استودیو پلیس پایتخت است. وی به مطالعات تطبیقی مراکز استودیو پلیس شهرهای مهم جهان برای ساخت این مجموعه اشاره و بیان کرد: با برگزاری جلسات هم‌اندیشی با مسئولین و کارشناسان این مرکز طراحی و ساخته شد؛ این مرکز دارای دو هسته فیبر نوری به طول ۲۳ کیلومتر از مقر پلیس راهور پایتخت تا صدا و سیما است؛ استودیو تلویزیونی فضای باز و اتاق فرمان از جمله تجهیزات استودیو پلیس پایتخت است.

افتتاح استودیو پلیس پایتخت

24+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران4 ماه قبل

مراسم افتتاحیه استودیو پلیس پایتخت

22+
مهرمهر4 ماه قبل
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار سید کمال هادیان‌فر صبح امروز در مراسم افتتاح استودیو پلیس پایتخت با بیان اینکه باید در کشور انضباط ترافیکی توسعه پیدا کند، گفت: بیش از ۱۷ هزار نفر در تصادفات در کشور در سال گذشته جان باخته و ۳۶۵ هزار نفر مصدوم شدند. رئیس پلیس راهور ناجا افزود: امروز ۲۷ درصد از جان‌باختگان تصادفات رانندگی در شهرها مربوط به عابران پیاده و هشت درصد مربوط به کودکان است. وی با تاکید بر نقش صداوسیما در ایجاد فرهنگ‌سازی در مقوله کاهش تصادفات، از کشته‌ شدن ۴ هزار نفر در سوانح رانندگی سه ماهه اخیر خبر داد و تصریح کرد: در این بازه زمانی نیز حدود ۱۳ هزار نفر بر اثر تصادفات مجروح شدند. انتهای پیام/
فارسفارس4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت در مراسم افتتاح استودیو پلیس پایتخت به نقش بی‌بدیل رسانه پرداخت و اظهار داشت: فرهنگ‌سازی و آموزش و همچنین اطلاع‌رسانی دو کارکرد رسانه در پیشگیری اجتماعی است. رئیس پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: شهر تهران با بیش از ۱۲ میلیون جمعیت ثابت و شناور با بی‌نظمی، گره ترافیکی، آلودگی هوا، ناهنجاری اجتماعی، مهاجرت، تصادفات و سوانح و سوء مصرف مواد و … نشان می‌دهد که برای موفقیت در تمام حوزه‌ها نیازمند اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی است. وی به ماموریت‌های استودیو پلیس پایتخت پرداخت و گفت: ‌ آموزش و ارتقای فرهنگ عمومی با تولید و پخش برنامه‌ها‌ی آموزشی فرهنگی و آموزش کاربران ترافیک و همچنین انتشار اخبار و اطلاع‌رسانی از جمله اهداف ایجاد استودیو پلیس پایتخت است. وی به مطالعات تطبیقی مراکز استودیو پلیس شهرهای مهم جهان برای ساخت این مجموعه اشاره و بیان کرد: با برگزاری جلسات هم‌اندیشی با مسئولین و کارشناسان این مرکز طراحی و ساخته شد؛ این مرکز دارای دو هسته فیبر نوری به طول ۲۳ کیلومتر از مقر پلیس راهور پایتخت تا صدا و سیما است؛ استودیو تلویزیونی فضای باز و اتاق فرمان از جمله تجهیزات استودیو پلیس پایتخت است. انتهای پیام/
ایلناایلنا4 ماه قبل
سخنگوی ناجا گفت: پیشگیری باید مبنای تمام فعالیتهای‌مان باشد. سردار نوریان خاطرنشان کرد: جامعه به شدت در حوزه پیشگیری اجتماعی و پیشگیری به وضعی نیاز دارد تا اخبار برایش آنلاین مخابره شود. سخنگوی ناجا تاکید کرد: پیشگیری باید مبنای تمامی فعالیت‌هایمان قرار بگیرد. موضوعات مورد علاقه و مورد نیاز جامعه را می‌توانیم به صورت آنلاین و لحظه‌ای برای مخاطب ارسال کنیم. سخنگوی ناجا گفت: پیشگیری باید مبنای تمام فعالیتهای مان باشد.
فارسفارس4 ماه قبل
معاون اجتماعی ناجا گفت: باید سعی کنیم تا اخبار را به صورت آنلاین در اختیار مردم قرار داده و از وقوع حوادث پیشگیری کنیم. به گزارش خبرنگار انظامی خبرگزاری فارس، سردار احمد نوریان معاون اجتماعی ناجا در مراسم افتتاح استودیو پلیس پایتخت اظهار داشت: تجهیز چنین مجموعه‌ای با بررسی و مطالعه انجام شده باعث می‌شود که به صورت روزآمدی اطلاع‌رسانی صحیحی به مردم داشته با شیم. معاون اجتماعی ناجا تصریح کرد: باید به نقطه‌ای برسیم که به صورت آنلاین به مردم اطلاع‌رسانی کرده و از وقوع اتفاقات و حوادث پیشگیری کنیم. وی با تاکید بر این مطلب که پلیس باید ابتکار عمل داشته و پیشگیری از وقوع حوادث را در دستور کار خود قرار دهد خاطرنشان کرد: این استودیو باید موضوعات مورد علاقه مردم را با سریع‌ترین و دقیق‌ترین اطلاعات آمار در اختیار مردم قرار دهد. انتهای پیام/
فارسفارس4 ماه قبل
رئیس پلیس راهور ناجا، گفت: مساله جدی برای ما ایجاد انضباط ترافیکی است و توسعه انضباط ترافیکی را در دستور کار پلیس راهور قرار دادیم. به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار سیدکمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا در مراسم افتتاحیه استودیو پلیس پایتخت، ‌ بحث و قدرت رسانه را یک نقش انکارناپذیر در حوزه توسعه انضباط ترافیکی دانست و اظهار داشت: مساله جدی ما ایجاد انضباط ترافیکی است؛ ما معابر و چراغ‌ها را داریم؛ انضباط خوب است اما مطلوب نبوده و در تراز جمهوری اسلامی نیست و باید حتما انضباط را توسعه داده و این موضوع را در دستور کار پلیس راهور قرار دهیم. رئیس پلیس راهور ناجا به تصادفات و تلفات جاده‌ای کشور پرداخت و گفت: در سال گذشته ۱۷ هزار نفر در تصادفات جاده‌ای جان خود را از دست دادند و ۳۶۵ هزار نفر مصدوم شدند که این زیبنده نیست. وی با بیان این مطلب که ۳۳ دستگاه در این زمینه نقش جدی دارند، گفت: ۲۷ درصد جانباختگان عابران پیاده هستند و ۸ درصد جانباختگان را کودکان تشکیل می‌هند که این موجب نگرانی است. این خبر در حال تکمیل است …
فارسفارس4 ماه قبل
فرمانده انتظامی پایتخت گفت: قرارگاه ایجاد نظم و امنیت در شهر تهران توسط نیروی انتظامی و شهرداری تهران تشکیل شده است. فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: همواره پلیس تاکید کرده است که اقدامات آموزشی، ایجابی پلیس و اقداماتی سلبی و برخوردهای پلیسی ارجحیت دارد و این را در عمل نشان دادیم. وی یکی از مولفه‌ها و شاخصه‌های این اقدام را ایجاد استودیو پلیس پایتخت دانست و گفت: امیدواریم بتوانیم با این ظرفیت گام‌های بلند برداریم. عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت امنیت موجود در تهران را براساس شاخص‌ها و مولفه‌ها نسبت به سایر استان‌ها دارای بالاترین ضریب دانست و گفت: سومین هدف از تشکیل استودیو ارتقا انضباط اجتماعی است. وی گفت: قرار گاه ایجاد نظم و انضباط در شهر تهران توسط ناجا و شهرداری تهران تشکیل شده که مرکز اصلی آن در نیروی انتظامی و معاونت خدمات‌رسانی است.
رکنارکنا4 ماه قبل
به گزارش رکنا، استودیو پلیس پایتخت صبح امروز با حضور سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، سردار احمد نوریان سخنگو و معاون اجتماعی نیروی انتظامی و محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران افتتاح شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
موجموج4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، سردار کمال هادیان فر رئیس پلیس راهور ناجا صبح امروز (۲ مرداد) در افتتاحیه استودیو پلیس پایتخت، گفت: بحث رسانه یک نقش غیرقابل انکار است. وی افزود: ایجاد انضباط ترافیکی مهم است، انضباط را در حال حاضر هم داریم ولی آنچه امروز شاهدش هستیم مطلوب نیست و باید این مهم را افزایش دهیم. هادیانفر گفت: جاده‌های کشور در سال گذشته جان بیش از ۱۷ هزار نفر را گرفت و ۳۶۵ هزار نفر در تصادفات معلول شدند که این زیبنده کشور ما نیست. رئیس پلیس راهور ناجا تصریح کرد: امروز ۲۷ درصد کشته‌های تصادفات عابرین پیاده هستند که در شهرها جان خود را از دست می‌دهند. وی ادامه داد: در سه ماهه اخیر طی تصادفات در کشور بیش از ۴ هزار نفر جان خود را از دست دادند و ۱۳ هزار نفر مجروح شدند.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین رحیمی صبح امروز در مراسم افتتاح استودیو پلیس پایتخت اظهار کرد: مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران در منطقه جزو نمونه‌‌ها بوده و افتتاح استودیو پلیس پایتخت نیز تکمیل‌کننده مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک است. رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه اقدامات ایجابی بر اقدامات سلبی پلیس ارجحیت دارد، ‌گفت: امنیت در پایتخت بر اساس شاخصه‌ها از بهترین ضریب در کل کشور برخوردار استبه گفته وی، در یک ماه گذشته کاهش سه درصدی وقوع جرایم در پایتخت روی داده است. رحیمی تصریح کرد: ارتقاط انضباط اجتماعی، قرارگاه ایجاد نظم و انضباط در شهر تهران توسط پلیس و شهرداری تشکیل شده و در طول خیابان ولی‌عصر (عج)، پارک دانشجو، طول خیابان پیروزی و انقلاب، حدفاصل میدان قدس و تجریش، دامنه رودخانه جاجرود، تقی‌آباد پاکسازی را انجام دادیم و اجازه نمی‌دهیم بی‌انصباطی در شهر تهران توسعه پیدا کند. رئیس پلیس پایتخت با اشاره به جلب همکاری و همراهی مردم با پلیس، متذکر شد: پلیس در کنار و خادم مردم است، زمانی تمهیدات نتیجه می‌دهد که مردم همکار پلیس باشند و تمام برنامه‌ریزی‌ها در سطح ناجا فقط برای خدمت به آحاد جامعه است. این مقام انتظامی با بیان اینکه بیش از ۱۲۰ درصد افزایش وقوع جرایم در فضای مجازی روی داده، تصریح کرد: روزانه دو هزار نفر به پلیس فتای تهران و ۱۵ هزار نفر به کلانتری‌های پایتخت مراجعه می‌کنند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 ماه قبل
محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران گفت: متاسفانه زیرساخت‌هایی که هم اکنون در تهران وجود دارد برای حمل و نقل عمومی کافی نیست. رئیس شورای شهر تهران به بحث ترافیک اشاره و اظهار داشت: در بحث ترافیک و امنیت اجتماعی ما حاضر به همکاری هستیم. وی با اظهار تاسف از اینکه زیرساخت‌هایی که هم اکنون در پایتخت وجود دارد برای حمل و نقل عمومی کافی نیست تصریح کرد: در تهران زیرساخت‌های خوبی است اما تجهیز نشده است و باید برای تهیه زیرساخت شهرک‌های اقماری فعالیت کنیم. رئیس شورای شهر تهران به محدودیت تردد در محدوده زوج و فرد پرداخت و گفت: اگر حمل و نقل عمومی درست نباشد به مردم فشار می‌آید که می‌خواهند از حمل و نقل عمومی ناکارآمد استفاده کنند پس باید این مساله درست شود. رئیس شورای شهر تهران گفت: دولتمردان عاقلانه‌تر تصمیم بگیرند تا زیرساخت‌ها بهتر تجهیز شود تا به مردم خدمت‌رسانی ارائه شود.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ محسن هاشمی‌رفسنجانی صبح امروز در مراسم افتتاح استودیو پلیس پایتخت اظهار کرد: نظم و امنیت دو مؤلفه بسیار مهم است. رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: متأسفانه زیرساختهای موجود در شهر تهران برای حمل‌ونقل عمومی کافی نیست، زیرساختهای خوبی ساخته اما تجهیز نشده است. وی با بیان اینکه در استان تهران حدود ۵۰۰ کیلومتر و در شهر تهران حدود ۳۰۰ کیلومتر ریل وجود دارد، گفت: این امکان وجود دارد که بتوانیم از این ظرفیت برای ۱۰ میلیون سفر روزانه استفاده کنیم. هاشمی افزود: در مورد طرحهایی مانند زوج‌وفرد که اکنون اجرا می‌شود، اگر دارای حمل‌ونقل درستی نباشیم، دوباره فشار روی مردمی می‌آید که می‌خواهند از حمل‌ونقل عمومی ناکارآمد استفاده کنند. رئیس شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: امیدوارم ابتکارات و با همین روشهایی که آگاهی‌رسانی می‌کنیم باعث شود فشار به‌روی دولتمردان بیاید تا عاقلانه‌تر تصمیم بگیرند تا بتوانیم با تجهیز زیرساختها در پایتخت، به مردم خدمات مناسب‌تری برسانیم.
فارسفارس4 ماه قبل
رئیس شورای شهر تهران به بحث ترافیک اشاره و اظهار داشت: در بحث ترافیک و امنیت اجتماعی ما حاضر به همکاری هستیم. وی با اظهار تاسف از اینکه زیرساخت‌هایی که هم اکنون در پایتخت وجود دارد برای حمل و نقل عمومی کافی نیست تصریح کرد: در تهران زیرساخت‌های خوبی است اما تجهیز نشده است و باید برای تهیه زیرساخت شهرک‌های اقماری فعالیت کنیم. رئیس شورای شهر تهران به محدودیت تردد در محدوده زوج و فرد پرداخت و گفت: اگر حمل و نقل عمومی درست نباشد به مردم فشار می‌آید که می‌خواهند از حمل و نقل عمومی ناکارآمد استفاده کنند پس باید این مساله درست شود. رئیس شورای شهر تهران گفت: دولتمردان عاقلانه‌تر تصمیم بگیرند تا زیرساخت‌ها بهتر تجهیز شود تا به مردم خدمت‌رسانی ارائه شود. وی اظهار امیدواری کرد که بتوان با همکاری یکدیگر سلامت و رفاه را برای شهروندان رقم زد.
خبر فوریخبر فوری4 ماه قبل
رییس شورای شهر تهران گفت: باید به مسئولان فشار آورد تا زیرساخت حمل و نقل عمومی را تجهیز کنند. وی تاکید کرد: متاسفانه زیرساخت‌هایی که اکنون در شهر تهران و شهرهای اقماری برای حمل و نقل عمومی وجود دارد، ساخته شده اما تجهیز نشدند. هاشمی ادامه داد: به طور مثال در شهر تهران ۵۰۰ کیلومتر ریل وجود دارد که می‌توان از آن برای حدود ۱۰ میلیون سفر استفاده کرد. رییس شورای شهر تهران در پایان گفت: اگر در شهر حمل و نقل عمومی درستی نداشته باشیم، باوجود طرح‌های ترافیکی، مردم دچار مشکل ‌ می‌شوند. ما باید تلاش کنیم و به دولتمردان فشار بیاوریم تا زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی را تجهیز کنند.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران صبح امروز در افتتاحیه استودیو پلیس پایتخت که در مرکز فرماندهی پلیس راهور پایتخت برگزار شد، اظهار کرد: مسائلی مانند ترافیک پایه و اساس نظم در تهران است. وی افزود: متاسفانه زیرساخت‌هایی که الان در شهر تهران داریم برای حمل و نقل عمومی کافی نیست. هاشمی گفت: در تهران زیرساخت‌های خوبی ساخته شده ولی تکمیل نشده است. رئیس شورای شهر پایتخت گفت: حدود ۵۰۰ کیلومتر ریل در شهر تهران داریم که استفاده درست و صحیحی از آن نمی‌کنیم. وی ادامه داد: اگر حمل و نقل و زیرساخت‌های آن درست نباشد هرچقدر هم طرح وج و فرد و طرح‌های این چنینی را افزایش و کاهش دهیم باز هم به مردم فشار می‌آید.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، استودیو پلیس پایتخت صبح امروز با حضور سردار کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران و سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت افتتاح شد. تکمیل می‌شود…
برنابرنا4 ماه قبل
سردار رحیمی گفت: نقاط پر خطر تهران مانند شوش، مولوی، پارک دانشجو و… پاکسازی شده است و این موضوع را در تمام شهر تهران می‌توانید مشاهده کنید. به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت صبح امروز در افتتاحیه استودیو پلیس پایتخت که در مرکز فرماندهی پلیس راهور پایتخت برگزار شد اظهار کرد: این استودیو را با این باور افتتاح کردیم تا توان و قدرت ایجابی پلیس پایتخت را بالا ببریم. رئیس پلیس پایتخت گفت: قرارگاه ایجاد نظم و انضباط در تهران توسط نیروی انتظامی و شهرداری تشکیل شده است. وی گفت: همانطور که مشاهده می‌کنید نقاط پر خطر تهران مانند شوش، مولوی، پارک دانشجو و… پاکسازی شده است و این موضوع را در تمام شهر تهران می‌توانید مشاهده کنید و به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهیم بی‌انضباطی هایی که شهروندان را آزرده می‌کند در شهر وجود داشته باشد. وی گفت: آخرین هدف ما در تهران جلب مشارکت مردم است چرا که پلیس برای مردم خدمت می‌کند.
افکارنیوزافکارنیوز4 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشسردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور پایتخت در مراسم افتتاح استودیو پلیس پایتخت به نقش بی‌بدیل رسانه پرداخت و اظهار داشت: فرهنگ‌سازی و آموزش و همچنین اطلاع‌رسانی دو کارکرد رسانه در پیشگیری اجتماعی است. اخبار اجتماعی- رئیس پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: شهر تهران با بیش از ۱۲ میلیون جمعیت ثابت و شناور با بی‌نظمی، گره ترافیکی، آلودگی هوا، ناهنجاری اجتماعی، مهاجرت، تصادفات و سوانح و سوء مصرف مواد و … نشان می‌دهد که برای موفقیت در تمام حوزه‌ها نیازمند اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی است. وی به ماموریت‌های استودیو پلیس پایتخت پرداخت و گفت: ‌ آموزش و ارتقای فرهنگ عمومی با تولید و پخش برنامه‌ها‌ی آموزشی فرهنگی و آموزش کاربران ترافیک و همچنین انتشار اخبار و اطلاع‌رسانی از جمله اهداف ایجاد استودیو پلیس پایتخت است. وی به مطالعات تطبیقی مراکز استودیو پلیس شهرهای مهم جهان برای ساخت این مجموعه اشاره و بیان کرد: با برگزاری جلسات هم‌اندیشی با مسئولین و کارشناسان این مرکز طراحی و ساخته شد؛ این مرکز دارای دو هسته فیبر نوری به طول ۲۳ کیلومتر از مقر پلیس راهور پایتخت تا صدا و سیما است؛ استودیو تلویزیونی فضای باز و اتاق فرمان از جمله تجهیزات استودیو پلیس پایتخت است.
افکارنیوزافکارنیوز4 ماه قبل
رئیس شورای شهر تهران به بحث ترافیک اشاره و اظهار داشت: در بحث ترافیک و امنیت اجتماعی ما حاضر به همکاری هستیم. وی گفت: در شهر تهران حدود ۵۰۰ کیلومتر ریل داریم که در حد پایین از آن استفاده می‌شود؛ ۳۰۰ کیلومتر در تهران و ۲۰۰ کیلومتر در شهرک‌های اقماری است که باید ۱۰ میلیون سفر داشته باشیم اما متاسفانه کمتر از ۲٫۵ میلیون سفر در آنها به وقوع می‌پیوندد. رئیس شورای شهر تهران به محدودیت تردد در محدوده زوج و فرد پرداخت و گفت: اگر حمل و نقل عمومی درست نباشد به مردم فشار می‌آید که می‌خواهند از حمل و نقل عمومی ناکارآمد استفاده کنند پس باید این مساله درست شود. رئیس شورای شهر تهران گفت: دولتمردان عاقلانه‌تر تصمیم بگیرند تا زیرساخت‌ها بهتر تجهیز شود تا به مردم خدمت‌رسانی ارائه شود. این مقام ارشد شورای شهر تهران تصریح کرد: در مورد ناهنجاری‌ و آسیب‌های اجتماعی نیز همکاری هر سه ارگان را خواهانیم همچنین باید بسیج و بهزیستی نیز وارد عمل شوند تا ناهنجاری‌ها کمتر شوند.
برنابرنا4 ماه قبل
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: حدود ۵۰۰ کیلومتر ریل در شهر تهران داریم که استفاده درست و صحیحی از آن نمی‌کنیم. به گزارش گروه اجتماعی برنا؛ محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران صبح امروز در افتتاحیه استودیو پلیس پایتخت که در مرکز فرماندهی پلیس راهور پایتخت برگزار شد، اظهار کرد: مسائلی مانند ترافیک پایه و اساس نظم در تهران است. وی افزود: متاسفانه زیرساخت‌هایی که الان در شهر تهران داریم برای حمل و نقل عمومی کافی نیست. هاشمی گفت: در تهران زیرساخت‌های خوبی ساخته شده ولی تکمیل نشده است. رئیس شورای شهر پایتخت گفت: حدود ۵۰۰ کیلومتر ریل در شهر تهران داریم که استفاده درست و صحیحی از آن نمی‌کنیم.

به انتهای لیست رسیدید