پلیس تهران

پلیس تهران

خبرآنلاینخبرآنلاین22 ساعت قبل
بستن و باز کردن پل ولنجک، نمونه‌ای از تعاملات بین مدیریت شهری و پلیس راهور در زمینه کاستن از مشکلات ترافیکی شهر تهران است. نظری معتقد است با تعاملات بیشتر بین مدیریت شهری و پلیس راهور، مشکلات کارشناسی پروژه هایی از این دست قابل رفع است. اما تقریبا بلافاصله بعد از افتتاح پل، توسط پلیس راهور این معبر مسدود شد. پلیس راهور می‌گوید این پل ترافیک را زیاد می‌کند و کارشناسان شهرداری می‌گویند ترافیک را کم می‌کند. در دوره جدید وضعیت تعاملات مدیریت شهری و پلیس چگونه است؟ تعاملات قابل توجهی از گذشته بین پلیس و مدیریت شهری بوده است و بخشی از هزینه‌های نیروی انتظامی را مدیریت شهری بر عهده داشته و دارد.
برنابرنا2 روز قبل
یک باند خانوادگی که با ریاست داماد خانواده مدیریت می‌شد در خیابان‌های تهران با تصادف‌های ساختگی دست به اخاذی از طعمه هایشان می‌زدند. بررسی‌ها نشان از آن داشت که چند مرد با نزدیک شدن به خودروها خودشان را به خودروها می‌زدند و در نقش تصادف ساختگی از سوژه‌ها پول می‌گرفتند. تجسس‌های پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران با اقدامات فنی و پلیسی ۴ مرد جوان را که همگی اعضای یک خانواده بودند را در عملیات پلیسی دستگیر کردند. تحقیقا ت نشان از آن داشت که داماد خانواده همراه ۳ برادر زن خود در این سرقت‌ها حضور داشته و پولی زیادی نیز اخاذی کرده‌اند. بنا به این گزارش، اعضای این خانواده برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفته‌اند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
این رقم در کشورهای در حال توسعه ۱۵ درصد و در کشورهای پیشرفته بالای ۳۰ درصد را به خود اختصاص می‌دهد. [۱] *واقعیتی به نام «مالیات کم در ایران» در حالی است که در کشورهای دیگر دنیا از افغانستان جنگ‌زده گرفته تا آمریکا! ممکن است روزنامه‌ای بردارد یک مورد فساد را درشت کند؛ مگر همه جا فساد هست؟ فساد در گوشه‌هایی وجود دارد. و هفتم: برخی کارشناسان معتقدند این حرکت و عطش دشمن هدفی با محتوای «فتنه اقتصادی» را دنبال می‌کند. " [۷] بدیهیست که فراخوان و اظهارات این افراد جزو آمار سردار رحیمی نبوده است …***۱_ mshrgh. ir/۱۰۰۰۹۲۳۲_ http: //farsi. khamenei. ir/news-content?id=۴۳۵۵۱۳_ http: //www. armanmeli. ir/fa/print/main/۲۷۲۹۲۹۴_ http: //fna. ir/bnblmy۵_ http: //fna. ir/dclbe۲۶_mshrgh. ir/۱۰۰۰۰۰۰۷_mshrgh. ir/۹۴۸۹۰۸
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
حتی در همان روزها برخی از سایت‌ها ادعای لو رفتن سؤالات کنکور ۹۸ را مطرح کردند که این ادعا هم با تکذیب سازمان سنجش همراه شد. با این حال رئیس سازمان سنجش آموزش کشور دیروز به صحبت‌های رئیس پلیس تهران واکنش نشان داد. متأسفانه قبل از برگزاری کنکور رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان روانسر تصمیم به فروش سؤالات می‌گیرد. رئیس سازمان سنجش درباره امنیت سؤالات کنکور اعلام کرد: سؤالات در بانکی در یک رایانه با مراقبت‌های شدید امنیتی نگهداری می‌شود. محل چاپخانه که برای چاپ سؤالات کنکور در نظر گرفته شده است به صورت مجتمعی از چند بلوک است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 روز قبل
بازداشت ۸ سارق نمادهای شهری پایتختاز سوی دیگر سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت از دستگیری هشت سارق تابلوها، تلویزیون‌ها و دیواره‌های صداگیر بزرگراه‌های تهران طی روزهای اخیر خبر داد و گفت: اعضای این باند ۴۴ مورد سرقت المان‌های شهری را در کارنامه خود داشتند. همچنین به گزارش «ایسنا» رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: متاسفانه برخی از سارقان، پیمانکاران شهرداری هستند.
تابناکتابناک3 روز قبل
با شروع موج دوباره سرقت مجسمه‌های شهری در تهران و گسترش دایره سرقت اموال شهری، رئیس پلیس تهران پرده از نکاتی جالب توجه در این خصوص برداشت. با شروع موج دوباره سرقت مجسمه‌های شهری در تهران و گسترش دایره سرقت اموال شهری، رئیس پلیس تهران پرده از نکاتی جالب توجه در این خصوص برداشت. رویدادی که موجب شد پرونده کهنه سرقت مجسمه‌های شهری در تهران بار دیگر گشوده شود و چرایی اتخاذ نشدن ساز و کاری برای حفاظت از مجسمه‌ها مورد سوال قرار گیرد. افزون بر این موارد، ظاهرا دایره سرقت اموال شهری به تابلوها، سیم‌های برق و دیگر المان‌های شهری نیز رسیده و دیگر خطر سرقت تنها متوجه مجسمه‌های برنزی و فلزی نصب شده در گوشه و کنار شهر نیست. سرقت‌هایی که به حق ناهید خداکرمی رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران تاکید دارد دزدی از تک تک مردم تهران هستند.

راز عجیب ۳ برادر عروس با داماد / مادر زن از هیچ چیز خبر نداشت! + عکس و فیلم

رکنارکنا3 روز قبل
بررسی‌ها نشان از آن داشت که چند مرد با نزدیک شدن به خودروها خودشان را به خودروها می‌زدند و در نقش تصادف ساختگی از سوژه‌ها پول می‌گرفتند. تجسس‌های پلیسی ادامه داشت تا اینکه ماموران با اقدامات فنی و پلیسی ۴ مرد جوان را که همگی اعضای یک خانواده بودند را در عملیات پلیسی دستگیر کردند. تحقیقا ت نشان از آن داشت که داماد خانواده همراه ۳ برادر زن خود در این سرقت‌ها حضور داشته و پولی زیادی نیز اخاذی کرده‌اند. باند خانوادگیداماد خانواده که حمید ۴۲ ساله است ادعا می‌کند بخاطر نداشتن پول اجاره خانه همراه برادرهای زن این سرقت‌ها را به اجرا گذاشته است. بنا به این گزارش، اعضای این خانواده برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفته‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
تلاش برای پیدا کردن ردی از زهرا از همان روز نخست در دستور کار پلیس قرار گرفته بود. پدر زهرا در این باره گفت: یک ماه پیش زمانی که زهرا گم شد، این جوی پرآب بود و با آن زمین‌های کشاورزی اطراف آبیاری می‌شد. تصویر یک دستتلاش برای پیدا کردن ردی از زهرا از همان روز نخست در دستور کار پلیس قرار گرفته بود. اما حالا نزدیک یک ماه است زهرا گم شده و هنوز هم هیچ خبری از او در دست نیست. پدر زهرا در آخر از ماموران پلیس تقاضا کرد همچنان به تلاش خود برای یافتن خبری از زهرا ادامه دهند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
سید حسن رسولی: در مصوبه افزایش انتصاب جوانان مطابق با سند بالادستی عمل می‌کنیمعضو شورای شهر تهران گفت: در مصوبه افزایش انتصاب جوانان در پست‌های مدیریتی در بخش سطوح چهارگانه مدیریتی، متناسب با مصوبه شورای عالی اداری به عنوان سند بالادستی عمل می‌کنیم. مصوبه توسط رئیس شورای شهر تهران به هیئت تطبیق فرمانداری تهران ارسال شد. هیات تطبیق به مصوبه شورای عالی اداری کشور به تاریخ اول تیر ماه سال ۹۵ استناد کرده است. این اعتراض در کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت. در پایان پیشنهاد کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر در اعتراض به فرمانداری به مصوبه افزایش انتصاب جوانان در پست‌های مدیریتی، با ۱۴ رأی موافق و ۵ رأی مخالف به تصویب رسید.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
جوان آرایشگر با شناسایی طعمه‌های پولدارش راه را برای سرقت همدستانش از خانه‌های آنها باز می‌کرد. چندی قبل ماموران پلیس تهران در جریان سرقت‌های سریالی از خانه‌های شرق تهران قرار گرفتند و با توجه به حساس بودن دزدی‌ها تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای دستگیری عامل این سرقت‌ها وارد عمل شدند. چه کسانی را هدف سرقت هایتان قرار می‌دادی؟ مشتریان آرایشگاه که با آنها دوست بودم هدف سرقت هایمان قرار می‌دادم. شنیدم میلیاردی سرقت کردی؟ خانه‌های دیگری که شناسایی شده بود را اگر سرقت می‌کردم به پول زیادی می‌رسیدم. متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس اگاهی تهران قرار دارند.
مهرمهر4 روز قبل
رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: بررسی شاخص‌های کمیسیون فرهنگی و اجتماعی به پایان رسید و ما در روز سه‌شنبه شاخص‌های شهرسازی و معماری را ارائه می‌کنیم و پس از آن شهرداری دارای برنامه سوم می‌شود تا بتواند بر اساس آن به مباحث بودجه‌ای بپردازد. هاشمی در تشریح مصوبات امروز شورای شهر تهران گفت: آقای امینی و آقای حق‌شناس گزارش کربلا و نجف را در صحن شورای شهر تهران ارائه کردند و سپس وارد دستور اول شورای شهر تهران که گزارش سردار رحیمی فرمانده پلیس تهران بود، شدیم که سردار رحیمی در حوزه فعالیت خود گزارشی مبسوط ارائه کرد و پس از این گزارش اعضای شورای شهر تهران پیشنهاداتی داشتند که آن پیشنهادات نیز مطرح شد. رئیس شورای شهر تهران با اشاره به نامه فرمانداری گفت: در نامه فرمانداری به شورای شهر تهران مصوبه جوانان در تعاریف مغایر آمد که در کمیسیون برنامه و بودجه این موضوع مطرح شد و اعضای شورای رای به نظر فرمانداری دادند و مجددا امروز اصلاحیه دستور افزایش انتصاب جوانان در صحن شورای شهر تهران مطرح شد و اعضای شورا به آن رای دادند. هاشمی ادامه داد: اما این نکته فراموش نشود که شهرداری تهران در حوزه راهنمایی و رانندگی با پلیس همکاری بسیاری دارد و تخصیص بودجه بابت امنیت تهران موضوعی تازه بود که امروز مطرح شد. وی درباره آخرین وضعیت مالیات بر ارزش افزوده گفت: من از نمایندگان می‌خواهم به لایحه مالیات بر ارزش افزوده رای ندهند، زیرا اگر این اتفاق بیفتد درآمدهای شهرداری کاهش بسیاری پیدا می‌کند، زیرا هزینه‌های دولت بسیار زیاد است و دیگر پولی برای اختصاص شهرداری باقی نمی‌ماند.
همشهریهمشهری4 روز قبل
۳۰ درصد ترافیک تهران متعلق به پایتخت است. رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه تهران دارای ۳۸۴ بلوک و محله است که در آن طرح‌های مختلفی اجرایی می‌شود عنوان کرد: ۶۵ موضوع برای امنیت تهران مطرح است که در راستای آن، پلیس به اجرای طرح‌های مختلف می‌پردازد. رئیس پلیس پایتخت در ادامه با اشاره به برخورد با عاملین حمل سلاح سرد عنوان کرد: برخورد با عاملین سلاح سرد در دستور کار پلیس است. رئیس پلیس پایتخت با اشاره به آمار جنایی از جمله قتل، آدم‌ربایی، تجاوز به عنف و … توضیح داد: امسال شاهد افزایش ۱۱۸ درصدی کشف جرایم جنایی بوده‌ایم. ۷۱ درصد از جرایم فضای مجازی مربوط به حوزه اقتصاد، ۱۵ درصد مربوط به مسایل اخلاقی و ۱۴ درصد مربوط به مسایل اجتماعی است.
فارسفارس4 روز قبل
عضو شورای شهر تهران گفت: دو هفته پیش اتفاق عجیبی برایم افتاد و پیامکی از جانب پلیس برای من ارسال شد، مبنی بر اینکه شیشه خودروی شما پایین است. به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، بعد از ارائه گزارش رئیس پلیس تهران بزرگ در صحن شورای شهر برخی از اعضای شورا نظرات خود را مطرح کردند. حجت نظری عضو شورای شهر تهران بیان داشت که ما تمایل داریم که تعامل بیشتری با پلیس داشته باشیم همچنین سؤالاتی برای شورای شهری‌ها مطرح است. شهربانو امانی عضو شورای شهر تهران بیان داشت: ‌پلیس برای تامین امنیت انتخابات شورایاری‌ها و مسابقات فوتبال اقدامات بزرگی انجام داد که از آنها تشکر می‌کنم. مرتضی الویری عضو شورای شهر تهران نیز به موضوع ارسال پیامک توسط پلیس برای خودش اشاره کرد و گفت: دو هفته پیش اتفاق عجیبی برایم افتاد و پیامکی از جانب پلیس به من ارسال شد که شیشه خودروی شما پایین است.
صدا و سیماصدا و سیما4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ سردار حسین رحیمی در حاشیه برگزاری جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت: موضوع موتورسیکلت‌سواران را سال‌هاست که دنبال می‌کنیم. وی گفت: باید کاری ریشه‌ای و عمیق انجام شود و به زودی طرح ساماندهی موتورسیکلت‌سواران و برخورد با موتورسواران متخلف به شکل جدی در پایتخت آغاز می‌شود. رئیس پلیس پایتخت درباره برخورد با سارقان حوزه شهری که دیوار‌های صوتی، علایم شهری و … را می‌دزدند، گفت: باند ۸ نفره‌ای که برای دزدی ۴۴ تابلو، تلویزیون و علایم شهری اقدام کرده بودند، منهدم و سارقان دیوار‌های صوتی نیز دستگیر شدند که متأسفانه باید اعلام کنم برخی از آن‌ها پیمانکاران شهرداری بودند. سردار رحیمی درباره حفظ امنیت سردیس‌های پایتخت نیز گفت: در تهران ۴ تا ۵ هزار سردیس وجود دارد که باید برای حفاظت آن‌ها اقدامات حفاظتی پیش‌بینی شود، اما انجام نشده است. سردار رحیمی با بیان اینکه پلیس تهران روزانه صد‌ها خدمات به شهرداری و شهرداران ارائه می‌دهد، گفت: حرکت پلیس در ایجاد امنیت پایدار شهری رو به جلو است و کمک شهرداری می‌تواند در ایجاد امنیت مؤثر باشد، اما بودجه پلیس در شورای شهر تقریبا به صفر رسیده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: وضعیت ترافیکی کیلومترها از معابر شهری توسط پلیس بررسی و ۵۹۸۰ تقاطع همسطح، ۶۶۰ تقاطع هوشمند نیز توسط پلیس رصد می‌شود و هشت برابر ظرفیت شهر تهران خودرو در معابر وجود دارد. سردار رحیمی عنوان کرد: باندهای سرقت نیز امسال ۱۹ درصد شناسایی و انهدام آنها بیشتر شد که در واقع ۶۱۳ مورد انهدام باند صورت گرفته است. فرمانده انتظامی تهران از اجرای طرح محکومین متواری و تحت تعقیب خبر داد: ۲۵۷۶ نفر تاکنون در این راستا جمع‌آوری و به زندان برگردانده شدند. وی خاطرنشان کرد: کشف جرائم در فضای مجازی ۲۱۸ درصد بیشتر شده که ۱۵ درصد این جرائم مربوط به مسائل اخلاقی و ۱۴ درصد مسائل اجتماعی است. فرمانده انتظامی تهران به موضوع تصادفات در کشور اشاره کرد و گفت: پلیس تهران رتبه اول کاهش تصادفات را داشته و همچنین روزانه ۵۱ مورد ماموریت صورت می‌گیرد که از سوی شهرداری‌های مختلف در تهران اعلام می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، سردار رحیمی، رییس پلیس تهران بزرگ گفت: در سال جاری، ۷۳۲ مورد کشف جرم داشتیم که نسبت به مدت مشابه ۱۰درصد افزایش داشته است. وی افزود: تاکنون ۶هزار و ۲۹۶نفر را در حوزه سرقت، قاچاق و غیره دستگیر کردیم که نسبت به سال گذشته ۶درصد رشد داشته است که ۹۴درصد در دستگیری حوزه قاچاق کالا پیشرفت داشتیم. وی خاطرنشان کرد: ۹هزار و ۶۱۵نفر جرم در فضای مجازی کشف و ۲هزار و ۷۵نفر دستگیر شده‌اند. رحیمب ادامه داد: ۷۱درصد جرایم فضای مجازی اقتصادی و ۱۵درصد اخلاقی است. این خبر در حال تکمیل است …
ایسناایسنا4 روز قبل
اعضای شورای شهر تهران در مورد ابعاد مختلف فعالیت پلیس در تهران توضیحاتی را ارائه دادند. وی همچنین در مورد خودروهای آلاینده تذکر داد و گفت: بارها ملاحظه می‌شود که خودروهای آلاینده به خصوص کامیون‌ها در شهر تردد می‌کنند و با آنها برخورد هم نمی‌شود که باید فکری کرد. وی با بیان این که در ساختمان پلیس آگاهی، ساختمان ارزشمندی است که می‌تواند تبدیل به موزه پلیس شود گفت: من از پلیس تشکر می‌کنم که براساس آماری که ارائه دادند در تجمعات حتی یک برخورد هم نداشتند اما معتقدم می‌توان کار پلیسی انجام داد اما پلیس دیده نشود به همین دلیل پیشنهاد می‌شود کانکس‌های پلیس به شکل و قاعده فضای شهری طراحی شود. وی با بیان این که یک زمانی پلیس و شهرداری مدیریت واحدی داشتند گفت: پلیس و شهرداری باید با هم حرف بزنند نه این که در رسانه‌ها جواب یکدیگر را بدهند مثلا اگر پلیس معتقد است که طرح ترافیک ایراد دارد، نقطه نظراتش را بگوید نه اینکه به رسانه‌ها بگوید. در ادامه حجت نظری با بیان این که ما می‌خواهیم تعامل بیشتری با پلیس داشته باشیم افزود: پل ولنجک افتتاح شد اما بعد از افتتاح بسته شد و جای سوال است چرا این اقدام رخ داد؟.
عصر ایرانعصر ایران4 روز قبل
رئیس پلیس تهران از دستگیری سارقان المان‌های شهری خبر داد و گفت: متاسفانه برخی از سارقان پیمانکاران شهرداری هستند. به مردم قول می‌دهم که به زودی طرحی برای موتور سیکلت‌ها به مرحله اجرا درآید. وی در مورد ارتباط پلیس و شهرداری با بیان این که ارتباطی پیوسته، اما یک طرفه حاکم است ادامه داد: پلیس انواع و اقسام حمایت‌ها از شهرداری دارد، اما از آن طرف اصلا کمک‌ها قابل ذکر نیست و یا حداقلی است. رحیمی همچنین در مورد سرقت وسایل و تجهیزات شهری از جمله مجسمه‌ها، دیواره‌های صوتی و … نیز اظهار کرد: باند هشت نفره‌ای که اقدام به سرقت حدود ۴۴ تابلو، تصویر و المان شهری کرده بودند را منهدم کرده و کسانی که دیواره‌های صورتی را نیز ربوده بودند، دستگیر و منهدم شدند؛ باید اعلام کنم متاسفانه برخی از آن‌ها از پیمانکاران شهری هستند. وی در مورد ربایندگان سردیس‌های تهران با بیان این که وقتی سردیسی نصب می‌شود باید امکانات حفاظتی و مراقبتی آن نیز ایجاد شود گفت: به نتایج خوبی در این زمینه رسیده‌ایم و بعدا اعلام می‌کنیم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 روز قبل
فرمانده ادامه داد: طرح صاعقه جهت برخورد با کیف‌قاپ‌ها و موبایل‌قاپ‌ها انجام شده است و امروز کیف‌قاپی و موبایل‌قاپی سه درصد کاهش یافته است. فرمانده انتظامی تهران از اجرای طرح محکومین متواری و تحت تعقیب خبر داد: ۲۵۷۶ نفر تاکنون در این راستا جمع‌آوری و به زندان برگردانده شدند. سردار رحیمی در ادامه از انهدام باندی خبر داد که قصد فروش سوالات کنکور را داشت که برخی مسئولین هم در این باند بودند و ما توانستیم این باند را در نطفه خفه کنیم. وی خاطرنشان کرد: کشف جرائم در فضای مجازی ۲۱۸ درصد بیشتر شده که ۱۵ درصد این جرائم مربوط به مسائل اخلاقی و ۱۴ درصد مسائل اجتماعی است. فرمانده انتظامی تهران به موضوع تصادفات در کشور اشاره کرد و گفت: پلیس تهران رتبه اول کاهش تصادفات را داشته و همچنین روزانه ۵۱ مورد ماموریت صورت می‌گیرد که از سوی شهرداری‌های مختلف در تهران اعلام می‌شود.
فارسفارس4 روز قبل
سردار رحیمی عنوان کرد: باندهای سرقت نیز امسال ۱۹ درصد شناسایی و انهدام آنها بیشتر شد که در واقع ۶۱۳ مورد انهدام باند صورت گرفته است. فرمانده ادامه داد: طرح صاعقه جهت برخورد با کیف‌قاپ‌ها و موبایل‌قاپ‌ها انجام شده است و امروز کیف‌قاپی و موبایل‌قاپی سه درصد کاهش یافته است. فرمانده انتظامی تهران از اجرای طرح محکومین متواری و تحت تعقیب خبر داد: ۲۵۷۶ نفر تاکنون در این راستا جمع‌آوری و به زندان برگردانده شدند. وی خاطرنشان کرد: کشف جرائم در فضای مجازی ۲۱۸ درصد بیشتر شده که ۱۵ درصد این جرائم مربوط به مسائل اخلاقی و ۱۴ درصد مسائل اجتماعی است. فرمانده انتظامی تهران به موضوع تصادفات در کشور اشاره کرد و گفت: پلیس تهران رتبه اول کاهش تصادفات را داشته و همچنین روزانه ۵۱ مورد ماموریت صورت می‌گیرد که از سوی شهرداری‌های مختلف در تهران اعلام می‌شود.

گفتگو با آرایشگر ۲۸ ساله / او تبهکاران را به خانه مشتریان پولدارش می‌فرستاد + عکس و فیلم

رکنارکنا4 روز قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، چندی قبل ماموران پلیس تهران در جریان سرقت‌های سریالی از خانه‌های شرق تهران قرار گرفتند و با توجه به حساس بودن دزدی‌ها تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای دستگیری عامل این سرقت‌ها وارد عمل شدند. بدین ترتیب ماموران در ۲ عملیات همزمان پسر آرایشگر و رابط بین او سارق اصلی را دستگیر کردند. چه کسانی را هدف سرقت هایتان قرار می‌دادی؟ مشتریان آرایشگاه که با آنها دوست بودم هدف سرقت هایمان قرار می‌دادم. شنیدم میلیاردی سرقت کردی؟ خانه‌های دیگری که شناسایی شده بود را اگر سرقت می‌کردم به پول زیادی می‌رسیدم. بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس اگاهی تهران قرار دارند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

رییس پلیس تهران بزرگ: سوالات کنکور به بیرون درز کرد/ پای برخی مسئولین در انتشار سوالات کنکور+فیلم

برنابرنا4 روز قبل
سردار رحیمی امروز در شورای شهر تهران از درز سوالات کنکور به بیرون و رد پای برخی مسئولین در این انتشار خبر داد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ سردار رحیمی امروز در شورای شهرتهران از درز سوالات کنکور به بیرون و رد پای برخی مسئولین در این انتشار خبر داد.
فردا نیوزفردا نیوز4 روز قبل
حمید ۴۲ ساله که داماد خانواده است ادعا می‌کند به خاطر نداشتن پول اجاره خانه همراه برادرهای همسرش این سرقت‌ها را انجام می‌داده است. به این ترتیب ماموران در دو عملیات همزمان پسر آرایشگر و رابط بین سارق اصلی را دستگیر کردند. چطور متوجه خالی بودن خانه‌ها می‌شدی؟ به من ربطی نداشت، بعد از شناسایی سوژه‌ها همدستم برای سرقت دست به کار می‌شد، من نقش فیزیکی در سرقت‌ها نداشتم. شنیدم میلیاردی سرقت کردی؟ اگر از خانه‌های دیگری که شناسایی شده بودند سرقت می‌کردم به پول زیادی می‌رسیدم. کلاهبرداری با لباس عربیچندی قبل دختر جوانی با حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران از کلاهبرداری یک جوان عرب نما در یکی از هتل‌های شمال تهران خبر داد.
ایمناایمنا4 روز قبل
مأموران پلیس تهران ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه گذشته از مرگ مردی جوان در خانه‌اش مطلع شدند و وقتی به آنجا رفتند، همسر این مرد توضیحاتی را ارائه داد. بنا بر این گزارش، زیبا و صابر درحال‌حاضر در بازداشت به‌سر می‌برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد. رابطه پنهانی همسر، انگیزه احتمالی قتل مرد جوانزن و مردی که متهم هستند به ‌دلیل رابطه پنهانی، شوهر زن را به قتل رسانده‌اند دستگیر شده‌اند و بازجویی‌ها از آنها در شرایطی آغاز شده که آنها حاضر نیستند این اتهام را قبول کنند. مأموران پلیس تهران ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه گذشته از مرگ مردی جوان در خانه‌اش مطلع شدند و وقتی به آنجا رفتند، همسر این مرد توضیحاتی را ارائه داد. بنا بر این گزارش، زیبا و صابر درحال‌حاضر در بازداشت به‌سر می‌برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد.
فراروفرارو4 روز قبل
پدر شکنجه‌گر که با اقدام وحشتناکی در مرند جنجال به پا کرده بود کینه عجیبی به دل داشت. مادر نازنین زهرا در تحقیقات پلیسی گفت: شوهرم مرد خشنی بود و زمانی که با او زندگی می‌کردم برای این که بخواهد خواسته هایش را عملی کنم دخترم را اذیت می‌کرد تا این که به خاطر مسائل اخلاقی شوهرم تصمیم به طلاق گرفتم و دادگاه حضانت نازنین زهرا را به من داد. انتقام گیری عجیبپدر نازنین زهرا از زندان آزاد شد و پس از یک مدت اعتمادسازی به سراغ همسرش رفت، اما هنوز لحظاتی نگذشته بود که پلیس به سراغ مادر نازنین زهرا رفت و پس از بررسی کیف زنانه مواد مخدر زیادی از کیف مادر جوان به دست آورد و همین کافی بود تا مادر نازنین زهرا بازداشت شود. مادر جوان آزاد شد و قاضی پرونده برای شوهر شکنجه‌گر حکم جلب صادر کرد و زن جوان از مرند به تهران سفر کرد و از یک موسسه خیریه که در ماجرای نازنین زهرا از آن‌ها حمایت کرده بود درخواست کمک کرد. پدر نازنین زهرا با حضور در محل قرار از سوی ماموران پلیس تهران دستگیر شد و برای تحقیقات بیشتر و سیر مراحل قانونی در اختیار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مرند قرار گرفت.

خانواده زهراکوچولو بیشتر همکاری کنند! / این دختربچه کجاست؟ / رییس پلیس تهران چه گفت؟ + عکس

رکنارکنا5 روز قبل
به گزارش رکنا، سردار رحیمی، درباره آخرین وضعیت زهرا دختر ۲۱ ماهه که در منطقه قلعه نو شهرری مفقود شده است، اظهار کرد: با بررسی‌های پلیسی به این نتیجه رسیده‌ایم که بحث ربایش کودک مطرح نیست. رییس پلیس تهران گفت: خانواده زهرا باید بیشتر همکاری کنند تا با سرنخ هایی که داریم این دختربچه را به آغوش خانواده‌اش برسانیم اما همه تحقیقات نشان می‌دهد زهرا ربوده نشده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
افکارنیوزافکارنیوز5 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشسردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت با اعلام خبر فوق، اظهار داشت: بعد از یک ماه کار اطلاعاتی در تلاش ۴۸ ساعته ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ ۱۸۷ سارق، زورگیر و محکوم فراری در این طرح شناسایی و دستگیر شدند. وی درخصوص سابقه دار بودن افراد دستگیر شده اعلام کرد: ۱۱۹ نفر از دستگیرشدگان سوابق قبلی دارند؛ همچنین باید گفت که در مجموع افراد دستگیر شده به ۳ هزار فقره سرقت تاکنون اعتراف کرده‌اند. سردار رحیمی به کشف ۴ قبضه سلاح جنگی و ۱۸۰ قبضه سلاح سرد از دستگیرشدگان پرداخت و گفت: یک باند سارقان خودرو که با روش سند نمره فعالیت می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند؛ این افراد به ۴۴ فقره سرقت خودرو اعتراف کردند. فرمانده انتظامی پایتخت ادامه داد: یکی از سارقان موتورسیکلت که در طرح کاشف ۴ شناسایی و دستگیر شد به ۲۰۰ فقره سرقت موتور سیکلت اعتراف کرد؛ وی برای فروش موتورهای مسروقه‌اش با سه مالخر همکاری داشت. وی درخصوص پرونده دختر ۲۱ ماهه‌ای به نام زهرا که در محله قلعه‌نو شهرری مفقود شد، اعلام کرد: مأموران پلیس آگاهی پایتخت در حال پیگیری این پرونده هستند؛ تلاش همکارانم کماکان ادامه دارد و سر نخ‌های جدیدی در اختیار پلیس قرار گرفته که بحث ربایش را رد می‌کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
مادر نازنین زهرا در تحقیقات پلیسی گفت: شوهرم مرد خشنی بود و زمانی که با او زندگی می‌کردم برای این که بخواهد خواسته هایش را عملی کنم دخترم را اذیت می‌کرد تا این که به خاطر مسائل اخلاقی شوهرم تصمیم به طلاق گرفتم و دادگاه حضانت نازنین زهرا را به من داد. پدر شکنجه‌گر پس از انتقال به زندان همچنان در حال انتقام گیری از همسرش بود تا این که پس از آزادی سناریوی کینه جویانه‌ای را رقم زد. انتقام گیری عجیبپدر نازنین زهرا از زندان آزاد شد و پس از یک مدت اعتمادسازی به سراغ همسرش رفت، اما هنوز لحظاتی نگذشته بود که پلیس به سراغ مادر نازنین زهرا رفت و پس از بررسی کیف زنانه مواد مخدر زیادی از کیف مادر جوان به دست آورد و همین کافی بود تا مادر نازنین زهرا بازداشت شود. مادر جوان آزاد شد و قاضی پرونده برای شوهر شکنجه‌گر حکم جلب صادر کرد و زن جوان از مرند به تهران سفر کرد و از یک موسسه خیریه که در ماجرای نازنین زهرا از آن‌ها حمایت کرده بود درخواست کمک کرد. پدر نازنین زهرا با حضور در محل قرار از سوی ماموران پلیس تهران دستگیر شد و برای تحقیقات بیشتر و سیر مراحل قانونی در اختیار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مرند قرار گرفت.

نقشه وحشتناک پدر شکنجه‌گر برای مادر نازنین زهرا ۳ ساله / در مرند رخ داد + فیلم و عکس ۱۶+

رکنارکنا5 روز قبل
مهر سال گذشته فیلمی در فضای مجازی دست به دست می‌شد که در آن صحنه کودک آزاری دختر سه ساله‌ای از سوی پدر شکنجه گرش به تصویر کشیده شده بود. مادر نازنین زهرا در تحقیقات پلیسی گفت: شوهرم مرد خشنی بود و زمانی که با او زندگی می‌کردم برای این که بخواهد خواسته هایش را عملی کنم دخترم را اذیت می‌کرد تا این که به خاطر مسائل اخلاقی شوهرم تصمیم به طلاق گرفتم و دادگاه حضانت نازنین زهرا را به من داد. پدر شکنجه‌گر پس از انتقال به زندان همچنان در حال انتقام گیری از همسرش بود تا این که پس از آزادی سناریوی کینه جویانه‌ای را رقم زد. انتقام گیری عجیب ازن مادر نازنین زهراپدر نازنین زهرا از زندان آزاد شد و پس از یک مدت اعتمادسازی به سراغ همسرش رفت اما هنوز لحظاتی نگذشته بود که پلیس به سراغ مادر نازنین زهرا رفت و پس از بررسی کیف زنانه مواد مخدر زیادی از کیف مادر جوان به دست آورد و همین کافی بود تا مادر نازنین زهرا بازداشت شود. پدر نازنین زهرا با حضور در محل قرار از سوی ماموران پلیس تهران دستگیر شد و برای تحقیقات بیشتر و سیر مراحل قانونی در اختیار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مرند قرار گرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
همشهریهمشهری5 روز قبل
تسنیم نوشت: سردار حسین رحیمی درباره اظهارات نایب‌رئیس اتحادیه املاک مبنی بر رواج ارائه برخی آگهی‌ها در فضای مجازی برای اجاره دادن ساعتی منازل در پایتخت و ضرورت ورود پلیس به موضوع اظهار کرد: هرگونه اجاره دادن منازل و املاک باید در چارچوب قوانین و مقررات باشد. رئیس پلیس تهران با بیان اینکه مرجع قانونی و رسمی این کار (اجاره دادن منازل و املاک) خود اتحادیه املاک است، تصریح کرد: ما به عنوان پلیس هرگونه حمایت لازم را از اتحادیه املاک و سایر اتحادیه‌ها خواهیم کرد و در کنار آنها خواهیم بود. این مقام انتظامی متذکر شد: اجاره دادن منزل و املاک بدون رعایت ضوابط، خلاف قانون و تنها مرجع و مرکز قانونی برای اجاره دادن املاک به صورت ساعتی، روزانه و سالیانه خود اتحادیه املاک است.

به انتهای لیست رسیدید