پل پوگبا

پل پوگبا

نودنود1 روز قبل
دو ستاره منچستریونایتد همچنان دور از میادین خواهند بود. به گزارش وبسایت نود، اوله گنار سولسشائر در نشست خبری امروز خودش پیش از بازی روز یکشنبه با وستهم اعلام کرد که پل پوگبا و آنتونی مارسیال در این بازی هم غایب خواهند بود. سولسشائر گفته: «انتظار ندارم پوگبا و مارسیال به این بازی برسند. آن‌ها هنوز به تمرینات بازنگشتند. دنیل جیمز هم در چند روز اخیر تمرین کرده اما امیدواریم که به این بازی برسد.» منچستریونایتد در این بازی همچنین لوک شاو را هم در اختیار نخواهد داشت.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
مارکا با چند نظرسنجی خواستار نظر هواداران کهکشانی شده که نتایج جالبی بدست آمده است. در اولین آن‌ها روزنامه مارکا سوالی درمورد مقصر نتایج اخیر پرسیده که ۴۰ درصد هواداران بازیکنان و نبود انگیزه کافی را دلیل این موضوع می‌دانند. زیدان با ۳۲ درصد مقصر بعدی است و همچنین ۲۸ درصد هواداران آقای رئیس، فلورنتینو پرز را مقصر این اوضاع می‌دانند. در نظرسنجی بعدی ۳۶ درصد مادریدی‌ها دلیل مشکل اصلی رئال را عدم خلاقیت خط هافبک این تیم می‌دانند. در رتبه بعدی با ۲۸ درصد دفاع شکننده رئال مادرید قرار دارد و همچنین ۲۲ درصد تیبو کورتوا و این موضوع که وی نمی‌تواند در چارچوب دروازه حس اطمینان را به تیم منتقل کند را مقصر می‌دانند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
زین‌الدین زیدان، شش ماه بعد از بدست گرفتن دوباره سکان هدایت رئال مادرید به نظر می‌رسد با وضعیت بغرنجی مواجه شده و صندلی‌اش در خطر قرار دارد. حالا به نظر می‌رسد هاله جادویی‌ موفقیت همیشگی زیدان در لیگ قهرمانان کمرنگ‌تر از همیشه شده است. به نظر می‌رسد زیدان همچنان به گارد قدیمی رئال اعتماد دارد. همان بازیکنانی که با آنها سه بار پیاپی فاتح لیگ قهرمانان شده است. رئال زیدان در فصل جدید تا کنون در لالیگا شکست نخورده ولی روز یکشنبه زیدان و شاگردانش در سویا دیداری سخت در پیش خواهند داشت و باید دید آیا روند بدون شکست ماندن رئال و زیدان در این فصل این هفته هم پایدار خواهد ماند یا نه.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- کریستین کاباسله، بازیکن باشگاه واتفورد معتقد است مجازات‌ها برای نژادپرستی در فوتبال باید جدی‌تر باشند. به نقل از اسکای اسپورتس، کاباسله در این خصوص گفت: فکر میک نم در این خصوص کمبود درک و احترام متقابل وجود دارد. شاید از نظر آنها این راهی باشد که حریف روحیه خود را از دست دهد ولی این طرز صحیح انجام کار نیست. ما باید این مشکل را خیلی جدی بگیریم و فدراسیون‌ها باید مجازاتی صحیح در نظر بگیرند. متاسفانه برای این مسئله در حال حاضر مجازاتی بزرگ در نظر گرفته نمی‌شود و به نظرم باید مجازات‌ها قوی‌تر باشند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، منچستریونایتد که پس از ۵ بازی در لیگ برتر هشت امتیازی است، یکشنبه در لاندن استادیوم باید به مصاف وستهام برود. اوله گنار سولسشر سرمربی نروژی منچستر امروز در نشست خبری خود تایید کرد که پل پوگبا، لوک شاو و آنتونی مارسیال در این بازی غایب خواهند بود و هنوز مشخص نیست که دنیل جیمز به بازی برسد یا خیر. دنیل جیمز اما در بازی هفته گذشته برابر لسترسیتی که شیاطین سرخ با یک گل پیروز شدند، مصدومیت مختصری پیدا کرد. سولسشر در نشست خبری بازی با وستهام و در پاسخ به سوالی در مورد وضعیت مصدومان تیمش گفت: «پوگبا، مارسیال و شاو قطعا به بازی با وستهام نخواهند رسید. دنیل جیمز؟ در مورد او مطمئنم نیستم.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
زین‌الدین زیدان، شش ماه بعد از بدست گرفتن دوباره سکان هدایت رئال مادرید به نظر می‌رسد با وضعیت بغرنجی مواجه شده و صندلی‌اش در خطر قرار دارد. حالا به نظر می‌رسد هاله جادویی‌ موفقیت همیشگی زیدان در لیگ قهرمانان کمرنگ‌تر از همیشه شده است. به نظر می‌رسد زیدان همچنان به گارد قدیمی رئال اعتماد دارد. همان بازیکنانی که با آنها سه بار پیاپی فاتح لیگ قهرمانان شده است. رئال زیدان در فصل جدید تا کنون در لالیگا شکست نخورده ولی روز یکشنبه زیدان و شاگردانش در سویا دیداری سخت در پیش خواهند داشت و باید دید آیا روند بدون شکست ماندن رئال و زیدان در این فصل این هفته هم پایدار خواهد ماند یا نه.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
پل اسکولز، هافبک سال‌های نه چندان دور باشگاه منچستریونایتد، در مصاحبه‌ای به صحبت پیرامون وضیت پل پوگبا، هافبک فرانسوی شیاطین سرخ، پرداخت. پل پوگبا، هافبک ۲۶ ساله و فرانسوی باشگاه منچستر یونایتد، در حالی این فصل نیز در جمع شیاطین سرخ ماندگار شد که شایعات جدایی او در تابستان و پیوستنش به رئال مادرید همواره در صدر اخبارانتقالات تابستانی گذشته قرار داشت و حتی خود او نیز به جدایی از منچستریونایتد ابراز تمایل کرده بود. حالا و پس از گذشت چند هفته از بسته شدن پنجره نقل وانتقالات در اروپا، پل اسکولز، هافبک سابق منچستر یونایتد، به صحبت پیرامون پوگبا پرداخته است. اسکولز در مصاحبه‌اش اظهار داشته: "من فکر نمی‌کنم اگر پوگبا قصد ترک تیم را داشته باشد، جدایی او فقدان بزرگی برای منچستریونایتد باشد. پوگبا در طول سه فصل حضور خود در منچستریونایتد توانسته ۲۴ گل برای این تیم به ثمر برساند و طی این سال‌های نه چندان خوب یونایتد، همواره یکی از بهترین مهره‌های تیمش بوده است.
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
پل اسکولز، هافبک سال‌های نه چندان دور باشگاه منچستریونایتد، در مصاحبه‌ای به صحبت پیرامون وضیت پل پوگبا، هافبک فرانسوی شیاطین سرخ، پرداخت. حالا و پس از گذشت چند هفته از بسته شدن پنجره نقل وانتقالات در اروپا، پل اسکولز، هافبک سابق منچستر یونایتد، به صحبت پیرامون پوگبا پرداخته است. اسکولز در مصاحبه‌اش اظهار داشته: "من فکر نمی‌کنم اگر پوگبا قصد ترک تیم را داشته باشد، جدایی او فقدان بزرگی برای منچستریونایتد باشد. او طی سه فصل حضورش عملکرد فوق العاده‌ای از خود به جا نگذاشته است و بازیکنان بسیاری وجود دارند که بتوانند در حد او و حتی بیشتر از پوگبا برای یونایتد تاثیر گذاری داشته باشند. " پوگبا در طول سه فصل حضور خود در منچستریونایتد توانسته ۲۴ گل برای این تیم به ثمر برساند و طی این سال‌های نه چندان خوب یونایتد، همواره یکی از بهترین مهره‌های تیمش بوده است.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد اظهار داشت: دنیل جیمز در بازی با لسترسیتی دچار ضرب‌دیدگی شد و برای بازی پیش رو در دسترس نخواهد بود. وی در ادامه خاطر نشان کرد: حالا که داوید دخه‌آ قرارداد جدیدی امضا کرده است، شاید بتوانیم به رمرو بازی بدهیم. فردا قطعا رومرو بازی خواهد کرد. باید رومرو را آماده نگه داریم تا اگر دخه‌آ دچار مشکل شد، به میدان بیاید. در این بازی جوانانی در تیم حضور خواهند داشت و گرینوود قطعا بازی می‌کند.
طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری - پل اسکولز هافبک پیشین منچستریونایتد معتقد است در صورت جدایی پل پوگبا از یونایتد، این باشگاه جای خالی او را حس نخواهد کرد. به گزارش Goal، پوگبای ۲۶ ساله، تمایل داشت در این تابستان منچستریونایتد را ترک کند و رئال مادرید نیز جدی‌ترین مشتری او بود. فلورنتینو پرز رئیس باشگاه مادریدی نیز اخیرا از تلاش هایی که در تابستان برای به خدمت گرفتن این هافبک فرانسوی انجام داده بود، پرده برداشت. با این حال سران باشگاه انگلیسی با جدایی ستاره فرانسوی اشان موافقت نکردند تا او دست کم برای یک فصل دیگر در اولدترافورد بماند. اسکولز اما در خصوص شرایط هافبک ۲۶ ساله شیاطین سرخ صحبت کرد و گفت:
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، طی هفته‌های اخیر انتخاب پنالتی زن اول برای تیم‌های انگلیسی به یک چالش بسیار دشوار تبدیل شده است. همین چند هفته پیش بود که مارکوس رشفورد، مهاجم انگلیسی یونایتد، پنالتی تیمش درهفته اول لیگ برتر مقابل چلسی را به گل تبدیل کرد تا همگان او را به عنوان پنالتی زن فصل جدید یونایتد در لیگ جزیره تلقی کنند. اما برخلاف انتظار در بازی هفته دوم مقابل ولورهمپتون پل پوگبا، ستاره فرانسوی این تیم، پشت ضربه پنالتی ایستاد و این موقعیت را از دست داد. انتقاداتی که البته نتیجه هم داد و بعد از آن سرمربی قرمزهای شهر منچستر، مارکوس رشفورد را به عنوان پنالتی زن اول و قطعی تیمش برای فصل جدید انتخاب کرد. پس از پایان این بازی فرانک لمپارد به حمایت از بارکلی پرداخت و گفت: «بارکلی پنالتی زن اول تیم من است و از این بابت هیچ مشکلی وجود ندارد.»
طرفداریطرفداری4 روز قبل
طرفداری- ژرسون، هافبک برزیلی سابق رم پس از سپری کردن دورانی ناموفق در ایتالیا، به برزیل برگشت و راهی فلامنیگو شد. او در مصاحبه‌ای به تشریح سبک بازی خود پرداخته است. ژرسون در مصاحبه‌ای با Sportivo Interativo گفت:
روزنوروزنو4 روز قبل
پرونده جدایی کریستین اریکسن از تاتنهام موقتا بسته شده، اما این ستاره دانمارکی هنوز امیدوار است رئالی شود. روزنامه «سان» مدعی شد، کریستین اریکسن ستاره ۲۷ ساله تاتنهام پیشنهادهای بزرگ کم نداشته، اما به یک دلیل آن‌ها را رد کرده است. اریکسن با منچستریونایتد هم مذاکره کرده بود اما این پیشنهاد را هم رد کرد تا منتظر پیشنهاد رئال‌مادرید بماند. زیدان تصمیم داشت پل پوگبا را به خدمت بگیرد و تا آخرین روز نقل‌وانتقالات هم صبر کرد، به همین دلیل پیشنهاد رسمی رئال‌مادرید برای اریکسن ارائه نشد. با این حال هنوز احتمال رئالی شدن اریکسن وجود دارد و او با اطلاع از این مسئله پیشنهادهایش را قبول نمی‌کند.
نامه‌نیورنامه‌نیور4 روز قبل
جانشینان فرازمینی هانگاهی به جانشینان رونالدو و مسیآیا رونالدو و مسی، این دو بازیکن فرا زمینی جایگزینانی درخور نام خود خواهند داشت. نسلی که جایگزین لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به عنوان بهترین بازیکنان جهان خواهد شد. با این حال، از این گروه است که وارث مسی و رونالدو می‌آیند. این بخشی از میراث مسی و رونالدو است که حتی ممکن است شاید به نظر کافی نرسد. حال باید تنها برای دیدن جانشینان رونالدو و مسی صبر کرد.
فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی - گری نویل معتقد است که منچستریونایتد برای نتیجه گیری بهتر و داشتن بدنه قوی‌تر در تیم خود باید بازیکنانی مانند رافائل واران، انگولو کانته و کیلیان امباپه را به خدمت بگیرند. یونایتد همچنین بازیکنانی چون پل پوگبا و مارکوس راشفورد را نیز در اختیار دارد اما نویل باور دارد که بازیکنان بهتر دیگری نیز باید به این تیم اضافه شوند. فکر می‌کنم منچستریونایتد نیز در ۱۲ تا ۱۸ ماه آینده به بازیکنان قدرتمندی نیاز دارد که به بازیکنان جوان کمک کند. سال‌های قبل ما بازیکنانی چون استیو بروس، گری پالیستر، پیتر اشمایکل، روی کین، اندی کول و اریک کانتونا را دارد. پس از این صحبت‌ها یکی از کاربران توییتر از او پرسید که اگر قدرتی داشت کدام بازیکنان را در یونایتد جذب می‌کرد و نویل نوشت: «رافائل واران، انگولو کانته و کیلیان امباپه.»
ایلناایلنا5 روز قبل
پرونده جدایی کریستین اریکسن از تاتنهام موقتا بسته شده، اما این ستاره دانمارکی هنوز امیدوار است رئالی شود. به گزارش ایلنا، کریستین اریکسن هرچه پیشنهاد خوب داشت رد کرده تا شانس پیوستن به رئال‌مادرید را از دست ندهد. کریستین اریکسن ستاره ۲۷ ساله تاتنهام پیشنهادهای بزرگ کم نداشته، اما به یک دلیل آن‌ها را رد کرده است. اریکسن با منچستریونایتد هم مذاکره کرده بود اما این پیشنهاد را هم رد کرد تا منتظر پیشنهاد رئال‌مادرید بماند. با این حال هنوز احتمال رئالی شدن اریکسن وجود دارد و او با اطلاع از این مسئله پیشنهادهایش را قبول نمی‌کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
به گزارش مشرق، نشریه «تایمز» انگلیس خبر داد مدیران باشگاه منچستریونایتد در روند مذاکره با داوید دخیا برای تمدید قرارداد، امتیاز ویژه‌ای برای این دروازه‌بان اسپانیایی قائل شده‌اند که بر این اساس دستمزد او در صورت عدم کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان اروپا کم نخواهد شد. طبق این گزارش، باشگاه منچستریونایتد قراردادی چهار ساله به ارزش ۱۳٫۵ میلیون پوند در سال پس از کسر مالیات به دخه‌آ ۲۸ ساله پیشنهاد داده است. در قرارداد بازیکنان منچستریونایتد بندی وجود دارد که در صورت عدم کسب سهمیه حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا ۲۵ درصد از مبلغ قرارداد آنها کسر می‌شود. بیشتر بخوانید: توافق منچستر با دخیا برای تمدید قراردادمدیران باشگاه منچستریونایتد اما برای متقاعد کرد دروازه‌بان اسپانیایی خود برای امضای قرارداد جدید، این امتیاز ویژه و نادر را برای او قائل شده‌اند. بدون این بند هم دخیا در صورت تمدید قرارداد، دستمزدی بیشتر از پل پوگبا در جمع شیاطین سرخ خواهد داشت.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
طبق این گزارش، باشگاه منچستریونایتد قراردادی چهار ساله به ارزش ۱۳٫۵ میلیون پوند در سال پس از کسر مالیات به دخه‌آ ۲۸ ساله پیشنهاد داده است. در قرارداد بازیکنان منچستریونایتد بندی وجود دارد که در صورت عدم کسب سهمیه حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا ۲۵ درصد از مبلغ قرارداد آنها کسر می‌شود. مدیران باشگاه منچستریونایتد اما برای متقاعد کرد دروازه‌بان اسپانیایی خود برای امضای قرارداد جدید، این امتیاز ویژه و نادر را برای او قائل شده‌اند. بدون این بند هم دخه‌آ در صورت تمدید قرارداد، دستمزدی بیشتر از پل پوگبا در جمع شیاطین سرخ خواهد داشت. این دروازه‌بان اسپانیایی که سال پایانی قراردادش با منچستریونایتد را سپری می‌کند، اخیرا مورد توجه باشگاه‌هایی همچون پاری‌سن‌ژرمن، یوونتوس و رئال مادرید قرار داشت.
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
گری نویل، کاپیتان سابق منچستریونایتد، تایید کرد که پل پوگبا قصد دارد از این باشگاه جدا شود اما معتقد است که مدیران یونایتد نباید با مینو رایولا، مدیر برنامه‌های این ستاره فرانسوی، کار کنند. در این بین نویل معتقد است رایولا که یکی از معروف‌ترین ایجنت‌های دنیاست، باید شیوه محترمانه‌تری برای انتقال بازیکنانش در پیش بگیرد. اما رفتار مدیر برنامه‌های او شرم آور است و این در سراسر اروپا شرم آور است، نه فقط برای منچستریونایتد. پوگبا که سال گذشته با فرانسه قهرمان جهان شد، تا سال ۲۰۲۱ با منچستریونایتد قرارداد دارد اما نویل معتقد است شیاطین سرخ نباید با مدیر برنامه‌های او وارد مذاکره شود: " رایولا فاقد ارزش هایی است که می‌خواهید در باشگاه داشته باشید. به نظر من، منچستریونایتد نیازی به مذاکره با او ندارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، روزنامه «دیلی‌میل» چاپ انگلیس خبر داد، باشگاه یوونتوس بعد از ناکامی در به خدمت گرفتن پل پوگبا، هم‌تیمی او یعنی نمانیا ماتیچ هافبک صربستانی منچستریونایتد را هدف قرار داده و قصد دارد پایان فصل او را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. ماتیچ در پایان فصل جاری قراردادش با باشگاه منچستریونایتد به پایان می‌رسد، ولی این باشگاه از این حق برخوردار است که در پایان این مدت، قرارداد او را یک سال دیگر تمدید کند، البته با توجه به نیمکت‌نشینی این بازیکن بعید به نظر می‌رسد با موضوع تمدید قرارداد موافقت کند. این هافبک ۳۱ ساله صربستانی در چهار بازی ابتدایی این فصل در ترکیب شیاطین سرخ قرار نداشت و نیمکت‌نشین بود. وی تنها در بازی روز گذشته (شنبه) این تیم مقابل لسترسیتی از ابتدا در میدان حضور داشت. انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری6 روز قبل
سان مدعی شد یوونتوس بعد از ناکامی در جذب پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد حالا نمانیا ماتیچ دیگر بازیکن این تیم را هدف گرفته و قصد دارد او را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. روزنامه انگلیسی سان مدعی شد یوونتوس نمانیا ماتیچ ستاره صرب منچستریونایتد را هدف گرفته و قصد دارد تا پایان فصل جاری منتظر بماند تا بعد از پایان قرارداد او با شیاطین سرخ، هافبک صرب را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. قرارداد ماتیچ با یونایتد در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد ولی این باشگاه طبق قرارداد از این حق برخوردار است که در پایان این مدت، قرارداد او را یک سال دیگر تمدید کند. یوونتوس که در طول تابستان شایعات زیادی درباره تمایلش برای جذب پل پوگبا مطرح بود در این راه ناکام ماند. بیانکونری که امسال تابستان دو هافبک مطرح، آرون رمزی و آدریان رابیو را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت گرفته حالا یک هافبک دیگر را هدف گرفته که می‌تواند او را هم به عنوان بازیکن آزاد جذب کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 روز قبل
اعتمادآنلاین|‌ این خبر از طریق نشریه دون‌بالون درز پیدا کرد؛ نشریه‌ای که به‌تازگی در گزارشی مدعی شد که دیدارهای رئال در ماه سپتامبر برای مرد فرانسوی تعیین‌کننده و سرنوشت‌ساز بوده و در صورتی که زیدان نتواند سربلند از این ماه پرآشوب بیرون بیاید، به ناچار از سمت خود برکنار خواهد شد. سفیدپوشان در ماه سپتامبر در مجموع پنج دیدار حساس پیش‌رو دارند و کسب نتایج منفی (شامل تساوی) در بیش از ۲ بازی به طور بالقوه باعث پاکسازی نیمکت رئال خواهد شد. با این وجود، سرمربی پیشین منچستریونایتد هفته گذشته در مصاحبه‌ای از اینکه چطور چندین پیشنهاد بزرگ را رد کرده است، پرده برداشت و تاکید کرد: چند پیشنهاد را رد کردم فقط به این دلیل که به جایی برگردم که به آن تعلق دارم! و حالا، دون‌بالون مدعی است که آقای خاص به مادرید بازگشته چرا که سانتیاگوبرنابئو «جایی است که او به آن تعلق دارد.» منبع: ایرنا
فوتبالیفوتبالی6 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی - کریستین اریکسن، هافبک تاتنهام، همچنان امیدوار است که در ماه ژانویه پیشنهادی از سوی رئال مادرید دریافت کرد. به گزارش فوتبالی، کریستین اریکسن تنها تا پایان فصل جاری با باشگاه تاتنهام قرارداد دارد و پیش از این علاقه خود به جدایی از تیم لندنی را ابراز کرده بود. در فصل نقل و انتقالات تابستانی بارها صحبت از جدایی این بازیکن مطرح شد و رسانه‌های اسپانیایی و انگلیسی مدعی شده بودند که رئال مادرید در نظر دارد در صورت عدم موفقیت در خرید پل پوگبا این بازیکن را به خدمت بگیرد اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و اریکسن به حضور خود در تاتنهام ادامه داد. حالا روزنامه اسپانیایی مارکا مدعی شده که کریستین اریکسن، هافبک تیم ملی دانمارک، امیدوار است که رئال مادرید بار دیگر در ماه ژانویه تصمیم خود برای جذب او را عملی کرده و پیشنهادی را به باشگاه تاتنهام ارائه کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 روز قبل
براساس اعلام بیلد، تونی کروس، ستاره خط میانی تیم ملی آلمان و باشگاه رئال مادرید، ممکن است فصل آینده پیراهن منچستریونایتد را به تن کند. اعتمادآنلاین| تونی کروس، ستاره خط میانی تیم ملی آلمان و باشگاه رئال مادرید، ممکن است بعد از بایرن مونیخ و بایرلورکوزن در کشورش، ‌همچنین همکاری چند ساله با رئال مادرید، بازی در یک تیم درجه یک انگلیسی را تجربه کند. براساس اعلام بیلد، منچستریونایتد برای تابستان آینده برنامه‌ریزی می‌کند و خواهان او است. طبق آنچه بیلد نوشت، یونایتد‌ها حاضرند بابتش ۷۵ میلیون یورو بپردازند. کروس از سال ۲۰۱۴ تاکنون در خدمت کهکشانی‌های مادریدی است. او با تیم ملی آلمان در جام جهانی برزیل قهرمان شد.
برترین‌هابرترین‌ها6 روز قبل
سان مدعی شد یوونتوس بعد از ناکامی در جذب پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد حالا نمانیا ماتیچ دیگر بازیکن این تیم را هدف گرفته و قصد دارد او را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. ورزش سه: روزنامه انگلیسی سان مدعی شد یوونتوس نمانیا ماتیچ ستاره صرب منچستریونایتد را هدف گرفته و قصد دارد تا پایان فصل جاری منتظر بماند تا بعد از پایان قرارداد او با شیاطین سرخ، هافبک صرب را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. قرارداد ماتیچ با یونایتد در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد ولی این باشگاه طبق قرارداد از این حق برخوردار است که در پایان این مدت، قرارداد او را یک سال دیگر تمدید کند. یوونتوس که در طول تابستان شایعات زیادی درباره تمایلش برای جذب پل پوگبا مطرح بود در این راه ناکام ماند. بیانکونری که امسال تابستان دو هافبک مطرح، آرون رمزی و آدریان رابیو را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت گرفته حالا یک هافبک دیگر را هدف گرفته که می‌تواند او را هم به عنوان بازیکن آزاد جذب کند.
ورزش۳ورزش۳6 روز قبل
سان مدعی شد یوونتوس بعد از ناکامی در جذب پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد حالا نمانیا ماتیچ دیگر بازیکن این تیم را هدف گرفته و قصد دارد او را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. به گزارش «ورزش سه»، روزنامه انگلیسی سان مدعی شد یوونتوس نمانیا ماتیچ ستاره صرب منچستریونایتد را هدف گرفته و قصد دارد تا پایان فصل جاری منتظر بماند تا بعد از پایان قرارداد او با شیاطین سرخ، هافبک صرب را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد. قرارداد ماتیچ با یونایتد در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد ولی این باشگاه طبق قرارداد از این حق برخوردار است که در پایان این مدت، قرارداد او را یک سال دیگر تمدید کند. یوونتوس که در طول تابستان شایعات زیادی درباره تمایلش برای جذب پل پوگبا مطرح بود در این راه ناکام ماند. بیانکونری که امسال تابستان دو هافبک مطرح، آرون رمزی و آدریان رابیو را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت گرفته حالا یک هافبک دیگر را هدف گرفته که می‌تواند او را هم به عنوان بازیکن آزاد جذب کند.
ورزش۳ورزش۳6 روز قبل
روزنامه آلمانی بیلد مدعی شد رئال مادرید قصد دارد در ماه ژانویه برای جذب پل پوگبا، تونی کروس را به منچستریونایتد واگذار کرده و او را با پوگبا معاوضه کند. بیلد می‌گوید منچستریونایتد به جذب کروس علاقه‌مند است و حتی در گذشته بین دو باشگاه تماس‌هایی درباره او برقرار شده است. بر اساس این گزارش، رئال مصمم است که تونی کروس را واگذار کند و به یونایتد اعلام کرده تنها در صورتی می‌تواند ستاره آلمانی مدنظرشان را در اختیار آنها بگذارد که در عوض، پل پوگبا راهی مادرید شود. چندی پیش رسانه‌ها اعلام کردند پل پوگبا در اواخر تابستان در آستانه پیوستن به PSG قرار داشته ولی پیش‌شرط این انتقال ترک پاریس توسط نیمار اعلام شده است. حالا به نظر می‌رسد این بار هم انتقال پوگبا به رئال مادرید به یک ستاره دیگر وابسته است: تونی کروس.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل
به همین دلیل زا‌ها چند روز پیش تصمیم به اخراج مدیر برنامه‌های خود گرفت. این بازیکن معتقد است ضعف مدیر برنامه‌های او نتوانسته وی را کریستال پالاس جدا کند و به تیم مطرحی ببرد. پس از این اقدام حالا زا‌ها تصمیم جالبی گرفته است. او قصد دارد با مینو رایولا مدیر برنامه‌های مشهور فوتبال جهان قرارداد همکاری امضا کند تا وی کار‌های انتقالش را انجام دهد. رایولا مدیر برنامه بازیکنان مشهوری مثل پل پوگبا، زلاتان ابراهیموویچ، مارکو وراتی، جیان‌لوئیجی بوفون و ماتیاس دی‌لیخت است.

به انتهای لیست رسیدید