پپ گواردیولا

پپ گواردیولا

اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز، آدم وقتی اخبار برکناری برانکو از الاهلی عربستان را رصد می‌کند، رسما سرگیجه می‌گیرد؛ طوری که ۱۰۰هزار درود و رحمت به روان مدیران فوتبال ایران می‌فرستد! طرف را با دادار و دودور استخدام کرده‌اند، در نخستین بازی برایش طرح موزاییکی ساخته‌اند و بعد از فقط پنج بازی عذرش را خواسته‌اند. حالا این به کنار؛ شاهزاده بن‌مشعل که رئیس باشگاه است شخصا تصمیم به اخراج برانکو گرفته و بقیه را اصلا آدم حساب نکرده. دیروز مدیرعامل الاهلی گفته خبر برکناری برانکو را از رسانه‌ها شنیده و کف کرده. او می‌گوید: «به بن‌مشعل گفتم اگر برانکو را بیرون کنیم باید ۷میلیون ریال سعودی (بیش از ۲۱میلیارد تومان) غرامت به او بدهیم، اما گفت مهم نیست.» به این ترتیب برانکو برای هر بازی ۴میلیارد تومان دستمزد گرفته که از پدرجد گواردیولا هم بیشتر است!
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
گواردیولا مدعی شد سن فرناندینیو و اوتامندی بیشتر از آن شده که بتوانند در همه بازی‌ها به میدان بروند. گزینه بعدی ما در پست دفاع وسط اریک گارسیا است که ۱۸ سال سن دارد. تا سه چهار ماه آینده نمی‌دانم برای مرکز خط دفاعی‌مان چه اتفاقی خواهد افتاد". پپ در ادامه صحبت‌هایش گفت: " هر دوی دفاع وسطهای ما امشب عالی بودند. چون اوتامندی و فرناندینیو به خاطر سن‌شان نمی‌توانند در تک‌تک بازی‌ها برای ما به میدان بروند".
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- شب گذشته (چهارشنبه) در چارچوب لیگ قهرمانان اروپا، تیم‌های منچسترسیتی و شاختار دونتسک به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ۳-۰ سیتیزن‌ها همراه بود. به نقل از سایت رسمی یوفا، فرناندینیو، کاپیتان سیتیزن‌ها در خصوص این مسابقه گفت: مدافعان شب بسیار خوبی را سپری کردند. در کل تیم مان در این مسابقه خیلی خوب ظاهر شد و فضاها را کاملا بسته بودیم. در دفاع کار ما آسانتر بود ولی باید بگوییم در این دیدار تیم خوب بازی کرد و شایسته پیروزی بود. هرچند که حریف نیز چند موقعیت گلزنی داشت.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
به گزارش نامه نیوز، هفته نخست لیگ قهرمان اروپا بامداد پنجشنبه شب با بازگشت اتلتیکو مادرید و شکست رئال مادرید به پایان رسید. آزمون همچنین با زدن سه گل در لیگ اروپا توانسته است برترین گلزن ایرانی در این تورنمنت نیز باشد. هت تریک هالند و اورسیچپرگل‌ترین بازی هفته به دیدار سالزبورگ و خنک تعلق داشت. برای نخستین بار در تاریخ لیگ قهرمانان یک بازیکن در اولین حضورش در ۴۵ دقیقه ابتدایی هت تریک کرد. او به جوان‌ترین بازیکن بارسلونا در لیگ قهرمانان تبدیل شد.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
در این بازی گواردیولا از زوج پا به سن گذاشته فرناندتینیو و نیکلاس اوتامندی در مرکز خط دفاعی استفاده کرد، زوجی که مجموع سن‌شان به ۶۵ سال می‌رسید. پپ گواردیولا اما تأکید کرد که تا زمان بازگشت مدافعان میانی جوانش نمی‌تواند روی این زوج پا به سن‌گذاشته حساب کند. گواردیولا افزود: من از همین حالا دارم به بازی‌مان مقابل واتفورد فکر می‌کنم، چون زمان زیادی تا آن بازی نداریم. خوشحالم که لیگ قهرمانان را با یک نتیجه خوب آغاز کردیم و می‌دانم که خیلی خوب هم بازی کردیم. نتیجه خوبی کسب کردیم که بهتر از نتیجه بازی اول‌مان در فصل گذشته است.
فارسفارس1 روز قبل
سرمربی سیتی بعد از پیروزی مقابل شاختار گفت: به نظرم ما در دیدار با شاختار گزینه‌های زیادی پیش رو نداشتیم و تنها یک گزینه بود که باید به پیروزی می‌رسیدیم. به گزارش خبرگزاری فارس، منچستر سیتی شب گذشته در اولین بازی‌اش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف شاختار رفت و با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید. پپ گواردیولا، سرمربی سیتی پس از این برد گفت: به نظرم ما در دیدار با شاختار گزینه‌های زیادی پیش رو نداشتیم و تنها یک گزینه بود که باید به پیروزی می‌رسیدیم. ما این رقابت‌ها را بهتر از سال گذشته آغاز کردیم. آغاز این رقابت‌ها با کسب ۳ امتیاز بازی بسیار مهم است.
نودنود1 روز قبل
به گزارش سایت نود، پپ گواردیولا پس از برتری آسان تیمش مقابل شاختاردونتسک در اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا عملکرد شاگردانش را ستود. سرمربی منچسترسیتی در این باره گفت: تمام بازیکنان فوقالعاده بودند. وقتی می‌برید، مربی تصمیمات درستی گرفته و وقتی می‌بازید، مربی تصمیمات اشتباهی گرفته است! او در ادامه افزود: گزینه‌های زیادی در خط دفاعی نداریم. هیچ شکی نداشتم در مرکز خط دفاعی هیچ مشکلی نخواهد داشت.
ایسناایسنا2 روز قبل
به گزارش ایسنا، هفته نخست لیگ قهرمان اروپا بامداد پنجشنبه شب با بازگشت اتلتیکو مادرید و شکست رئال مادرید به پایان رسید. آزمون همچنین با زدن سه گل در لیگ اروپا توانسته است برترین گلزن ایرانی در این تورنمنت نیز باشد. هت تریک هالند و اورسیچپرگل‌ترین بازی هفته به دیدار سالزبورگ و خنک تعلق داشت. برای نخستین بار در تاریخ لیگ قهرمانان یک بازیکن در اولین حضورش در ۴۵ دقیقه ابتدایی هت تریک کرد. یک شب بعد میسلاو اورسیچ در شب پیروزی ۴ بر صفر دینامو زاگرب هت تریک کرد.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
با توجه به بحران مصدومیت خط دفاعی سیتی، امشب فرناندینیو کنار نیکلاس اوتامندی در قلب خط دفاعی بازی کرد و پپ گواردیولا از عملکرد وی رضایت دارد. پپ گواردیولا گفت: "همه بازیکنان سیتی فوق العاده بودند. حضور فرناندینیو در قلب خط دفاعی؟ ما در قلب خط دفاعی مشکل داریم اما در سایر پست‌ها بازیکنان خوبی داریم. من از عملکرد فرناندینیو امروز راضی هستم و از زمانی که من اینجا بوده‌ام فرناندینیو بازیکن سیتی بوده است. حالا مردم شروع می‌کنند به عملکرد فرناندینیو نگاه کنند.
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی بعد از پیروزی ۳-۰ تیمش مقابل شاختار به صورت تلویحی اعلام کرد ممکن است به جای فرناندینیو و اوتامندی از دو بازیکن دیگر در مرکز خط دفاعی استفاده کند. گواردیولا مدعی شد سن فرناندینیو و اوتامندی بیشتر از آن شده که بتوانند در همه بازی‌ها به میدان بروند. گزینه بعدی ما در پست دفاع وسط اریک گارسیا است که ۱۸ سال سن دارد. تا سه چهار ماه آینده نمی‌دانم برای مرکز خط دفاعی‌مان چه اتفاقی خواهد افتاد". پپ در ادامه صحبت‌هایش گفت: " هر دوی دفاع وسطهای ما امشب عالی بودند.
طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری - از چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت ۲۳:۳۰ شاختار دونتسک میزبان منچسترسیتی بود. این دیدار از گروه C رقابت‌ها برگزار شد و با پیروزی ۳-۰ شاگردان پپ گواردیولا به پایان رسید. سرمربی اسپانیایی پس از بازی به بی بی سی اسپورت گفت: تمام بازیکنان امشب فوق العاده بودند. منچسترسیتی پس از شکست مقابل نوریچ سیتی در این هفته لیگ برتر توانست واکنش خوبی داشته باشد و پیروز شود: وقتی می‌بریم، مربی تصمیمات درستی گرفته و وقتی می‌بازید، مربی تصمیمات اشتباهی گرفته است. ما طی ۸ ماه، یک بار شکست خوردیم اما به کیفیت این بازیکنان شک نمی‌کنیم.
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
پپ گواردیولا، سرمربی سیتی از عملکرد تیمش مقابل شاختار دونتسک رضایت دارد. با توجه به بحران مصدومیت خط دفاعی سیتی، امشب فرناندینیو کنار نیکلاس اوتامندی در قلب خط دفاعی بازی کرد و پپ گواردیولا از عملکرد وی رضایت دارد. حضور فرناندینیو در قلب خط دفاعی؟ ما در قلب خط دفاعی مشکل داریم اما در سایر پست‌ها بازیکنان خوبی داریم. من از عملکرد فرناندینیو امروز راضی هستم و از زمانی که من اینجا بوده‌ام فرناندینیو بازیکن سیتی بوده است. حالا مردم شروع می‌کنند به عملکرد فرناندینیو نگاه کنند.
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، تیم پپ گواردیولا که با بحران مصدومیت مدافعان میانی روبرو است، در این دیدار نه تنها توانست سه بار دروازه حریف اوکراینی را باز کند، که دروازه شان را هم بسته نگه داشتند تا یک پیروزی بی نقص را جشن بگیرند. برتری سیتی ادامه پیدا کرد اما بازیکنان این تیم در دقایق ابتدایی دیگر نتوانستند موقعیت دیگری روی دروازه حریف ایجاد کنند. روی پاس محرز بود که گوندوگان صاحب موقعیت شد و این هافبک آلمانی این بار با ضربه‌ای محکم، توپ را به قعر دروازه حریف فرستاد. دو دقیقه بعد سیتی فرصت داشت تا به گل سوم برسد ولی ضربه استرلینگ به تیر دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت. اما تلاش شاگردان پپ برای رسیدن به گل سوم سرانجام در دقیقه ۷۴ نتیجه داد.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی – منچستر سیتی توانست در خانه شاختار دونتسک با نتیجه سه بر صفر پیروز شود. ابتدا ریاض محرز برای سیتی گل‌زنی کرد. او اولین گل فصل خود را روی همکاری با ایلکای گون‌دوغان به ثمر رساند. در دقیقه ۳۸ بود که روی پاس ریاض محرز، گون‌دوغان که در حملات نقش پررنگی داشت گل زد. سیتی با گل گابریل ژسوس در دقیقه ۷۶ کار را تمام کرد و نتیجه فصل پیش را برابر این تیم تکرار کرد.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
او خیلی خوب است و خیلی شجاعانه کار می‌کند و با شخصیت بازی می‌کند. بازیکنان مهم درکنار هم درک خوبی از هم خواهند داشت و بدین ترتیب تیم عملکردخوبی را به نمایش می‌گذارد. اگر گریزمان از فوتبالش لذت ببرد، ما هم لذت می‌بریم. امیدوارم که دراین باشگاه از فوتبالش لذت ببرد و تحت فشار نباشد؛ چون بازی کردن در بارسلونا اتفاقی بی نظیر است. *ژاوی سرمربی آتی بارسا: اگر این کار را نکند، او را می‌کشم (می خندد) ۶۳۶۳
رکنارکنا2 روز قبل
با چیزی که در حال حاضر من می‌بینم، استرالینگ گوی سبقت را از رقبایش در این زمینه ربوده است. می‌دانم که پپ چطور کار می‌کند و از زمانی که به منچسترسیتی رفته، رابطه کاری خیلی نزدیکی با استرلینگ داشته است و می‌داند که روی چه مواردی با رحیم کار کند. نتیجه این کار پپ را هم حالا می‌بینیم. استرلینگ هنوز جوان است و می‌تواند بهترین بازیکن جهان شود. او تاکنون با من‌سیتی دو قهرمانی در لیگ برتر انگلیس، یک قهرمانی در جام حذفی انگلیس، دو قهرمانی در جام اتحادیه انگلیس و یک قهرمانی در جام خیریه انگلیس را تجربه کرده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 روز قبل
نیمار به خاطر اظهاراتش بعد از دیدار پاری سن ژرمن و منچستریونایتد در شبکه‌های مجازی محروم شده است و در این دیدار نخواهد بود. تفاوت رئال ماردید با تیم کابوس‌وار فصل قبل، زین الدین زیدان است که به این تیم برگشته است. زیرو با سه قهرمانی در لیگ قهرمانان خیلی زود نامش را به عنوان یکی از پرافتخارترین مربی‌های تاریخ این رقابت‌ها ثبت کرده است. فصل گذشته نیز این دو تیم در مرحله حذفی لیگ قهرمانان به میدان رفتند که یووه توانست اتلتیکو را حذف کند و در ادامه، خود به دست آژاکس از لیگ قهرمانان کنار رفت. برنامه بازی‌های چهارشنبه شباتلتیکومادرید - یوونتوسبایرلورکوزن - لوکوموتیودیناموزاگرب - آتالانتاشاختار- منچسترسیتیالمپیاکوس - تاتنهامبایرن مونیخ - ستاره سرخبروخه - گالاتاسرایپاری سن ژرمن - رئال مادریدمنبع: ایسنا
فوتبالیفوتبالی3 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی - ژاوی، اسطوره بارسلونا، باور دارد که رحیم استرلینگ، مهاجم منچسترسیتی، می‌تواند پس از رونالدو و مسی به بهترین بازیکن دنیا تبدیل شود. هافبک اسپانیایی در نیوکمپ در کنار مسی بازی می‌کرد و احساس می‌کند که استرلینگ شرایط جانشینی این بازیکن آرژانتینی را به عنوان بهترین بازیکن دنیای فوتبال دارد. ژاوی در گفتگو با نشریه انگلیسی میرر اظهار داشت: " مسی و رونالدو سال‌های زیادی است که سلطه کاملی بر جوایز بهترین بازیکنان دنیا داشته‌اند. من فکر می‌کنم در حال حاضر این استرلینگ است که چنین توانایی در خود دارد. او همیشه بازیکنی خوب و خطرناک بود اما تحت هدایت پپ به یکی از بهترین بازیکنان دنیا تبدیل شد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از طرفداری، در زمان مربیگری پنج مربی، هزینه‌ای بیش از یک میلیارد یورویی برای جذب بازیکن شده است. به گزارش ترنسفرمارکت، ژوزه مورینیو در زمان هدایت باشگاه‌های یونیائو ده لیرا، پورتو، چلسی، اینتر، رئال مادرید و منچستریونایتد، ۹۷ بازیکن جدید جذب تیم هایش کرده است که هزینه آن ۱٫۶ میلیارد یورو بوده است. صرفا برای جذب ۵۲ بازیکن در تیم‌های پپ گواردیولا نیز هزینه‌ای ۱٫۲ میلیارد یورویی شده است. وی در تیم‌های بارسلونا، بایرن مونیخ و منچسترسیتی مربیگری کرده است. نفرات بعدی این لیست مانوئل پیگرینی (۱٫۱ میلیارد یورو)، مکس الگری (۱ میلیارد یورو)، آرسن ونگر (۹۶۴ میلیون یورو)، روبرتو مانچینی (۸۰۲ میلیون یورو)، کلودیو رانیری (۸۰۱ میلیون یورو)، رافا بنیتس (۷۵۳ میلیون یورو) و اونای امری (۷۰۵ میلیون یورو) می‌باشند.
ایسناایسنا3 روز قبل
هفته نخست لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری ۸ دیدار چهارشنبه شب به پایان می‌رسد. تفاوت رئال ماردید با تیم کابوس‌وار فصل قبل، زین الدین زیدان است که به این تیم برگشته است. زیرو با سه قهرمانی در لیگ قهرمانان خیلی زود نامش را به عنوان یکی از پرافتخارترین مربی‌های تاریخ این رقابت‌ها ثبت کرده است. فصل گذشته نیز این دو تیم در مرحله حذفی لیگ قهرمانان به میدان رفتند که یووه توانست اتلتیکو را حذف کند و در ادامه، خود به دست آژاکس از لیگ قهرمانان کنار رفت. برنامه بازی‌های چهارشنبه شباتلتیکومادرید - یوونتوسبایرلورکوزن - لوکوموتیودیناموزاگرب - آتالانتاشاختار- منچسترسیتیالمپیاکوس - تاتنهامبایرن مونیخ - ستاره سرخبروخه - گالاتاسرایپاری سن ژرمن - رئال مادریدانتهای پیام
وانانیوزوانانیوز3 روز قبل
به گزارش وانانیوز، پپ گواردیولا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش با شاختار در مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا از نظم رقیب اوکراینی سخن گفت. سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی اظهار داشت: هر بار که با شاختار بازی می‌کنیم، آن‌ها به سبک مشابهی ظاهر می‌شوند. شاختار روی ضدحملات و کوتاه کار کردن اعجاب انگیز به نظر می‌رسد. امیدوارم ریتم خوبی داشته باشیم چون اولین بازی در لیگ قهرمانان اهمیت زیادی دارد. او در پایان یک خبر بد به هواداران تیمش داد: استونز اخیرا دچار مصدومیتی عضلانی شد و بین ۴ تا ۵ هفته قادر به همراهی تیم نیست.
نودنود3 روز قبل
استونز حداقل یک ماه به دور از میادین خواهد بود. به گزارش وبسایت نود، جان استونز بین ۴ تا ۶ هفته دور از میادین خواهد بود. جان استونز مدافع انگلیسی منچسترسیتی به دلیل مصدومیت از ناحیه ران پا، برای حداقل یک ماه به دور از میادین فوتبال خواهد بود. حالا پپ گواردیولا باید از فرناندینیو در خط دفاع استفاده کند یا از مدافعین جوان تیمش استفاده کند. هاروود بلیس ۱۷ ساله و اریک گارسیا ۱۸ ساله دو گزینه دیگر پیش روی گواردیولا هستند.
ایلناایلنا3 روز قبل
مدافع انگلیسی منچسترسیتی در حدود یک ماه به دور از میادین خواهد بود. به گزارش ایلنا، تیم فوتبال منچسترسیتی در حالی خود را آماده رویارویی با شاختار دونتسک اوکراین در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا می‌کند که پپ گواردیولا خبر بدی به هواداران این تیم انگلیسی داد. پپ گواردیولا در آستانه رویارویی فردا شب (چهارشنبه) تیمش با شاختار اعلام کرد جان استونز به دلیل مصدومیت در حدود ۴ تا ۵ هفته قادر به همراهی آبی پوشان منچستر نیست. این مدافع انگلیسی در تمرین من سیتی از ناحیه عضلانی آسیب دید. منچسترسیتی حالا تنها نیکلاس اوتامندی آرژانتینی را به عنوان مدافع میانی در اختیار دارد که این کار تیم تحت هدایت پپ گواردیولا را در ادامه فصل دشوار می‌کند.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال منچسترسیتی در حالی خود را آماده رویارویی با شاختار دونتسک اوکراین در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا می‌کند که پپ گواردیولا خبر بدی به هواداران این تیم انگلیسی داد. پپ گواردیولا در آستانه رویارویی فردا شب (چهارشنبه) تیمش با شاختار اعلام کرد جان استونز به دلیل مصدومیت در حدود ۴ تا ۵ هفته قادر به همراهی آبی‌پوشان منچستر نیست. این مدافع انگلیسی در تمرین من‌سیتی از ناحیه عضلانی آسیب دید. گواردیولا حالا به مشکل اساسی در خط دفاعی‌اش خورده چرا که امریک لاپورت هم اخیرا دچار مصدومیت جدی از ناحیه رباط صلیبی شد و او هم تا ماه ژانویه یا فوریه قادر به همراهی من‌سیتی نیست. منچسترسیتی حالا تنها نیکلاس اوتامندی آرژانتینی را به عنوان مدافع میانی در اختیار دارد که این کار تیم تحت‌هدایت پپ گواردیولا را در ادامه فصل دشوار می‌کند.
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری - مطابق انتظار دو باشگاه منچسترسیتی و پاری سن ژرمن با مالکین ثروتمندی که در اختیار دارند، بیشترین هزینه را برای ترکیب فعلی خود انجام داده‌اند. به گزارش ترنسفرمارکت، منچسترسیتی برای ترکیب فعلی خود ۹۵۶٫۲ میلیون یورو هزینه کرده است و این در حالیست که ۶۶۵٫۱ میلیون یورو از این مبلغ در زمان مربیگری پپ گواردیولا برای ترکیب فعلی هزینه شده است. البته ترکیب فعلی سیتیزن‌ها با ارزشی ۱٫۲۸ میلیارد یورویی، ارزشمندترین ترکیب در میان باشگاه‌های جهان است. پاری سن ژرمن با هزینه ۸۱۸٫۹ میلیون یورویی برای ترکیب فعلی در جایگاه دوم قرار گرفته است. رئال مادرید (۷۳۸ میلیون یورو)، منچستریونایتد (۶۸۸٫۹ میلیون یورو)، بارسلونا (۶۴۱٫۳ میلیون یورو)، یوونتوس (۵۹۲٫۹ میلیون یورو)، لیورپول (۵۴۴٫۸ میلیون یورو)، آرسنال (۴۵۴٫۹ میلیون یورو)، اتلتیکومادرید (۴۴۷٫۹ میلیون یورو) و چلسی (۴۰۰٫۹ میلیون یورو) دیگر باشگاه هایی هستند که بیش از ۴۰۰ میلیون یورو صرف ترکیب فعلی خود کرده‌اند.
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- شاختار دونتسک و منچسترسیتی ماجراجویی اروپایی خود در فصل جدید را مقابل هم آغاز می‌کنند. نکات آماریمنچسترسیتی و شاختار دونتسک برای سومین فصل پیاپی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا همگروه شده‌اند. منچسترسیتی در سه مورد از چهار رویارویی قبلی خود با شاختار در لیگ قهرمانان برنده شده است (۱ شکست). رحیم استرلینگ در هفت بازی آخر خود در لیگ قهرمانان اروپا روی هفت گل نقش داشته است (۵ گل و ۲ پاس گل). اسماعیلی (مدافع شاختار دونتسک) در فصل ۱۹-۲۰۱۸ لیگ قهرمانان طی شش بازی روی پنج گل تیمش نقش داشت (۲ گل و ۳ پاس گل).
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- پپ گواردیولا در نشست خبری خود پیش از رویارویی شاختار دونستک و منچسترسیتی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل ۲۰-۲۰۱۹ حاضر شد. رویارویی با شاختارهر بار که با شاختار بازی می‌کنیم، آن‌ها به سبک مشابهی بازی می‌کنند. آن‌ها روی ضدحملات و کوتاه کار کردن اعجاب انگیز هستند. آیا فرناندینیو می‌تواند به مانند یک ماسکرانو در مرکز خط دفاعی کار کند؟ بله، حالا گزینه‌های زیادی پیش روی ماست. می‌تواند در آن پست بازی کند و فصل قبل هم در مواردی در آنجا به کار گرفته شد.
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- پپ گواردیولا دقایقی پیش در نشست خبری خود قبل از بازی شاختار دونتسک-منچسترسیتی، خبر از مصدومیت جان استونز در تمرینات صبح امروز سیتیزن‌ها داد. بر این اساس پس از مصدومیت آیمریک لاپورته، حالا نیکولاس اوتامندی تنها مدافع میانی تخصصی بزرگسال منچسترسیتی محسوب می‌شود. پس از آشکار شدن ضعف دفاعی تیمش در در جریان باخت ۳-۲ مقابل نوریچ، گواردیولا امیدوار بود اوضاع از آنی که بود بدتر نشود ولی دقیقا از چیزی که می‌ترسید برایش اتفاق افتاد و استونز بین ۴ تا ۵ هفته خانه نشین خواهد شد. بدین ترتیب او باید از فرناندینیو و کایل واکر که می‌توانند در قلب خط دفاع هم بازی کنند کمک بگیرد. حضور واکر در قلب خط دفاع (که در تیم ملی انگلیس هم بارها در آن پست بازی کرده است) فرصتی برای ژائو کانسلو فراهم کرد تا پس از انتقالش به منچسترسیتی در تابستان امسال، به ترکیب اصلی تیم برسد.
افکارنیوزافکارنیوز3 روز قبل
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
ورزش سه: پپ گواردیولا، سرمربی سیتی خبر از غیبت یک ماهه جان استونز از میادین داد. همچنین یورگن کلوپ دیشب به طعنه مدعی شد لیورپول بهترین تیم اروپا نیست و سیتی بهترین تیم جهان است و حالا گواردیولا پاسخ وی را داده است. شاختار تیم فوق العاده خوبی بوده و بازی کردن مقابل آنها همیشه دشوار است. امیدوارم بتوانیم با ریتم خوبی بازی کنیم زیرا اولین بازی در لیگ قهرمانان دارای اهمیت است. مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان: "در این سیاره؟ در کره زمین؟ زمان پیدایش جهان؟

به انتهای لیست رسیدید