آخرین و مهم‌ترین اخبار « پیروز حناچی »
پیروز حناچی

پیروز حناچی

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 ساعت قبل
بر پایه نتایج غیررسمی انتخابات حوزه انتخابیه شیراز علیرضا پاک فطرت شهردار سابق شیراز به عنوان نماینده اول مردم شهر شیراز در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد. پس از علیرضا پاک فطرت به ترتیب روح الله نجابت، جعفر قادری و ابراهیم عزیزی حایز اکثریت آرا شده و به مجلس شورای اسلامی راه یافتند. جعفر قادری هم نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ شیراز در دورهٔ هشتم مجلس شورای اسلامی بوده‌است. در سوابق ابراهیم عزیزی نیز فرماندهی سپاه شیراز، فرمانداری شیراز و استانداری هرمزگان به چشم می‌خورد. هر چهار نماینده راه یافته از حوزه انتخابیه شیراز از لحاظ طیف فکری به اصولگرایان نزدیکندگفتنی است محمدرضا محمدی کشکولی قاضی پرونده جنجالی نجفی شهردار تهران کاندیدای حوزه انتخابیه شیراز بود که مانند دوره گذشته نتوانست به مجلس راه یابد. یاداور می‌شود از میان نمایندگان فعلی (دوره دهم مجلس شورای اسلامی در شیراز) بهرام پارسایی و علی اکبری دو نماینده اصلاح‌طلب رد صلاحیت شدند و فرج الله رجبی و مسعود رضایی کاندیدای انتخابات دوره یازدهم نشدند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 ساعت قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، علی اعطا در خصوص سرانجام تذکری که در خصوص توقف فعالیت‌های خانه وارطان داده و از شهرداری درخواست کرده بود زمینه تداوم فعالیت آن را در قالب موزه معماری و خانه معماران فراهم کند، گفت: تذکری که پیش از این داده شده بود از جنس پیشنهاد و درخواست بود. در سال ۹۴ تفاهم نامه‌ای تحت عنوان تأسیس خانه گفتمان معماری و شهر بین وزارت راه و تشکل‌های ۱۲ گانه معماری و شهرسازی شکل گرفت که بدنبال رسیدن اهدافی همچون توسعه عرصه‌های عمومی شهر، گفتمان سازی، آموزش، افزایش زیست پذیری و ارتقا کیفیت زندگی خانه وارتان فعالیت‌های خود را آغاز کرد که مورد استقبال نیز قرار گرفت. در ماههای اخیر فعالیت این خانه متوقف شده که ما پیشنهاد دادیم شهرداری تهران که در حال حاضر فعالیت‌هایی در حوزه توسعه فضاها و اماکن عمومی و ایجاد خانه گفتمان انجام می‌دهد، از این بنای آماده که چندین سال نیز فعالیت می‌کرده و رونق داشته می‌تواند از این مکان بر اساس رویه‌های مدیریت خود شهرداری استفاده کند. وی افزود: بعد از تذکر من، پیگیری‌هایی از طریق شهردار انجام شد و شهردار تهران گفتگویی در این رابطه با وزیر راه و شهرسازی داشته است که یا خود وزارت راه فعالیت آن را از سر گیرد و اگر به دلایلی که هنوز هم برای ما مشخص نیست شهرداری فعالیت‌های آن را دنبال کند اما اینکه این مذاکرات به چه نتیجه‌ای رسیده اطلاعی ندارم و هنوز شهرداری پاسخ تذکر من را نداده است. عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران نیز در خصوص ادامه فعالیت خانه وارطان گفت: نظر شهردار این است که فعالیت‌های این خانه تداوم پیدا کند و در تلاش و رایزنی برای از سرگیری فعالیت‌های این خانه است.
مهرمهر5 ساعت قبل
‌علی اعطا در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص سرانجام تذکری که در خصوص توقف فعالیت‌های خانه وارطان داده و از شهرداری درخواست کرده بود زمینه تداوم فعالیت آن را در قالب موزه معماری و خانه معماران فراهم کند، گفت: تذکری که پیش از این داده شده بود از جنس پیشنهاد و درخواست بود. در سال ۹۴ تفاهم نامه‌ای تحت عنوان تأسیس خانه گفتمان معماری و شهر بین وزارت راه و تشکل‌های ۱۲ گانه معماری و شهرسازی شکل گرفت که بدنبال رسیدن اهدافی همچون توسعه عرصه‌های عمومی شهر، گفتمان سازی، آموزش، افزایش زیست پذیری و ارتقا کیفیت زندگی خانه وارتان فعالیت‌های خود را آغاز کرد که مورد استقبال نیز قرار گرفت. در ماههای اخیر فعالیت این خانه متوقف شده که ما پیشنهاد دادیم شهرداری تهران که در حال حاضر فعالیت‌هایی در حوزه توسعه فضاها و اماکن عمومی و ایجاد خانه گفتمان انجام می‌دهد، از این بنای آماده که چندین سال نیز فعالیت می‌کرده و رونق داشته می‌تواند از این مکان بر اساس رویه‌های مدیریت خود شهرداری استفاده کند. وی افزود: بعد از تذکر من، پیگیری‌هایی از طریق شهردار انجام شد و شهردار تهران گفتگویی در این رابطه با وزیر راه و شهرسازی داشته است که یا خود وزارت راه فعالیت آن را از سر گیرد و اگر به دلایلی که هنوز هم برای ما مشخص نیست شهرداری فعالیت‌های آن را دنبال کند اما اینکه این مذاکرات به چه نتیجه‌ای رسیده اطلاعی ندارم و هنوز شهرداری پاسخ تذکر من را نداده است. عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران نیز در خصوص ادامه فعالیت خانه وارطان به مهر گفت: نظر شهردار این است که فعالیت‌های این خانه تداوم پیدا کند و در تلاش و رایزنی برای از سرگیری فعالیت‌های این خانه است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، محمدرضا جوادی یگانه، معاون شهردار تهران در امور اجتماعی و فرهنگی پستی در حساب کاربری خود درباره آخرین اقدامات در زمینه پیشگیری از کرونا به این شرح منتشر کرد: «از امروز در بیش از ٤٠٠ نقطه شهر تهران طرح‌هاى آموزشى پیشگیرى از ویروس کرونا اکران می‌شود. طى دو هفته آتی تمام ظرفیت‌هاى اطلاع‌رسانى تهران به منظور افزایش آگاهى شهروندان، در اختیار محتواى مورد تائید وزارت بهداشت با محوریت اداره کل سلامت شهرداری تهران قرار گرفت.» بیشتر بخوانید: اقدامات شهرداری تهران برای جلوگیری از شیوع کرونابر اساس گزارش میزان، در کشور افراد مبتلا به کرونا در قم و سایر استان‌ها را شاهد هستیم. انتهای پیام/
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین14 ساعت قبل
پیام خوزستان - عضو شورای اسلامی شهر تهران اقدامات مدیریت شهری برای جلوگیری از شیوع کرونا را تشریح کرداقدامات مدیریت شهری برای جلوگیری از شیوع کروناعلی اعطا، عضو هیئت رئیسه و سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره تمهیدات شهرداری تهران برای مقابله با ویروس کرونا گفت: مسئولیت اصلی مقابله با کرونا بر عهده شورای شهر است. عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران افزود: از آنجایی که شهرداری مدیریت فضای شهری را بر عهده دارد و در حوزه فضاهای عمومی می‌تواند تأثیرگذار باشد، اماکن پر ترددی است که شهرداری به طور خاص می‌تواند به کاهش ویروس کرونا در مکان‌های ویژه همچون ایستگاه‌های مترو، ایستگاه‌های اتوبوس کمک بکند. از روز گذشته اقدامات در مترو بی آر تی شروع شده که هر شیفت این ایستگاه‌ها ضد عفونی می‌شوند. به طور ویژه برای جلوگیری از پراکندگی اطلاع‌رسانی کرونا بر عهده مرکز اطلاع‌رسانی شهرداری است. سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران درباره وضعیت نگران کننده گرمخانه‌ها گفت: برای رسیدگی به وضعیت گرمخانه‌ها پیگیر بودیم و برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای توزیع وسایل بهداشتی کافی در این گرمخانه‌ها انجام داده‌ایم.
مازن آنلاینمازن آنلاین14 ساعت قبل
پیام مازند - عضو شورای اسلامی شهر تهران اقدامات مدیریت شهری برای جلوگیری از شیوع کرونا را تشریح کرداقدامات مدیریت شهری برای جلوگیری از شیوع کروناعلی اعطا، عضو هیئت رئیسه و سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره تمهیدات شهرداری تهران برای مقابله با ویروس کرونا گفت: مسئولیت اصلی مقابله با کرونا بر عهده شورای شهر است. عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران افزود: از آنجایی که شهرداری مدیریت فضای شهری را بر عهده دارد و در حوزه فضاهای عمومی می‌تواند تأثیرگذار باشد، اماکن پر ترددی است که شهرداری به طور خاص می‌تواند به کاهش ویروس کرونا در مکان‌های ویژه همچون ایستگاه‌های مترو، ایستگاه‌های اتوبوس کمک بکند. از روز گذشته اقدامات در مترو بی آر تی شروع شده که هر شیفت این ایستگاه‌ها ضد عفونی می‌شوند. به طور ویژه برای جلوگیری از پراکندگی اطلاع‌رسانی کرونا بر عهده مرکز اطلاع‌رسانی شهرداری است. سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران درباره وضعیت نگران کننده گرمخانه‌ها گفت: برای رسیدگی به وضعیت گرمخانه‌ها پیگیر بودیم و برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای توزیع وسایل بهداشتی کافی در این گرمخانه‌ها انجام داده‌ایم.
کرد آنلاینکرد آنلاین14 ساعت قبل
عصر کرد - عضو شورای اسلامی شهر تهران اقدامات مدیریت شهری برای جلوگیری از شیوع کرونا را تشریح کرداقدامات مدیریت شهری برای جلوگیری از شیوع کروناعلی اعطا، عضو هیئت رئیسه و سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره تمهیدات شهرداری تهران برای مقابله با ویروس کرونا گفت: مسئولیت اصلی مقابله با کرونا بر عهده شورای شهر است. عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران افزود: از آنجایی که شهرداری مدیریت فضای شهری را بر عهده دارد و در حوزه فضاهای عمومی می‌تواند تأثیرگذار باشد، اماکن پر ترددی است که شهرداری به طور خاص می‌تواند به کاهش ویروس کرونا در مکان‌های ویژه همچون ایستگاه‌های مترو، ایستگاه‌های اتوبوس کمک بکند. از روز گذشته اقدامات در مترو بی آر تی شروع شده که هر شیفت این ایستگاه‌ها ضد عفونی می‌شوند. به طور ویژه برای جلوگیری از پراکندگی اطلاع‌رسانی کرونا بر عهده مرکز اطلاع‌رسانی شهرداری است. سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران درباره وضعیت نگران کننده گرمخانه‌ها گفت: برای رسیدگی به وضعیت گرمخانه‌ها پیگیر بودیم و برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای توزیع وسایل بهداشتی کافی در این گرمخانه‌ها انجام داده‌ایم.

کارنامه‌ قالیباف و دیکته‌های نانوشته‌ مدعیان/ «مدیریت جهادی» مجلس را هم متحول خواهد کرد

8+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
ایسناایسنا3 روز قبل
با توجه به هوشمندسازی پروانه ساختمانی، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، از اصلاح فرآیند صدور پروانه ساختمانی به منظور سرعت بخشی به درخواست متقاضیان خبر داد. به گزارش ایسنا، عبدالرضا گلپایگانی در این باره گفت: در راستای تسهیل امور متقاضیان صدور پروانه ساختمانی و هم چنین افزایش میزان رضایت شهروندان، فرآیند صدور هوشمند پروانه ساختمانی توسط اداره کل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه این معاونت اصلاح شد. معاون شهردار تهران با بیان اینکه هدف ما کاهش زمان صدور پروانه و توسعه خدمات الکترونیک شهرسازی است، افزود: فرآیند اصلاح شده صدور پروانه از ۲۶ بهمن ماه ۹۸ در سامانه شهرسازی اعمال شده است. وی تأکید کرد: در این فرآیند پروانه شهرسازی در چارچوب ضوابط طرح تفصیلی شهر تهران و به استناد پاکت حجمی و جدول سطح و سطوح ارائه شده توسط مهندس طراح ساختمان صادر می‌شود. وی با بیان اینکه هدف ما تسهیل فرآیند ساخت و ساز متقاضیان است، گفت: امکان صدور پروانه تخریب پس از صدور پروانه شهرسازی و به موازات فرآیند صدور پروانه ساخت ایجاد شده است.
همشهریهمشهری1 هفته قبل
وی اذعان کرد: بر اساس بررسی‌های انجام شده، انتصاب مدیران یکی از فرایندهای غیرشفاف در حوزه معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران بوده است که بخشی از این عدم شفافیت به خلأها و ابهام‌های موجود در دستورالعمل جامع انتصابات برمی‌گردد. معاون شهردار تهران، مدت‌دار شدن احکام انتصاب مدیران، ساماندهی دوره سرپرستی مدیران، ارتقاء انتصاب جوانان و زنان و بازتعریف سطوح مدیریتی را از محورهای اصلی بازنگری دستورالعمل جدید برشمرد و افزود: بر اساس مدت‌دار شدن احکام انتصاب مدیران، دوره تصدی پست‌های مشمول دستورالعمل به مدت ۳ سال و در برخی پست‌ها ۲٫۵ سال محدود شده و همچنین شرایط و محدودیت‌هایی برای تمدید دوره انتصاب تعریف شده است. تمدید دوره انتصاب بر اساس اخذ حد نصاب در ارزیابی عملکرد مدیران و در صورت عدم اخذ حد نصاب با تائید مجدد از سوی کمیسیون انتصابات خواهد بود. سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران با اشاره به بازتعریف سطوح مدیریتی در این شیوه‌نامه، گفت: به‌منظور تطبیق و هماهنگی تعاریف رایج در شهرداری تهران با اسناد بالادستی و ادبیات موضوع در دولت، نام‌گذاری سطوح مدیریتی و سطح‌بندی پست‌های مدیریتی مورد بازبینی قرار گرفته و تغییراتی در پست‌های مشمول دستورالعمل انجام شد. مظاهریان، ابراز امیدواری کرد که ابلاغ و عملیاتی شدن دستورالعمل جدید انتصابات، به ارتقای شفافیت و شایسته‌گزینی در مدیریت شهری منجر شود.
وانانیوزوانانیوز1 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، صفا صبوری دیلمی با بیان این‌که گیشا در زمان گذشته تنها یک ورودی آن هم از قسمت پایین داشته و از بالا بن‌بست بوده است، اظهار کرد: در گذشته برای دسترسی به محله گیشا تنها یک ورودی از روی پل و یک ورودی هم‌سطح نیز از چمران داشته است و تنها از قسمت جنوب می‌توانستیم وارد گیشا شویم، اما در سالیان اخیر از اتوبان شیخ فضل‌الله و حکیم نیز دو دسترسی از بالا به خیابان گیشا داده شد و این محله از بن‌بست خارج شد. وی با بیان این‌که در طراحی اولیه زیرگذر گیشا یک ورودی روباز به طول ۲۰۰ متر در ابتدای ورودی به خیابان گیشا در نظر گرفته شده بود، اظهار کرد: تصور کنید یک زیرگذر در ۲۰۰ متر ابتدایی خیابان گیشا روباز باشد که شبیه یک خندق و پرتگاه بود، چرا که ارتفاع هفت متر به طول ۲۰۰ متر در نظر گرفته شده بود و این امری غیرمهندسی بود، چرا که این ورودی زیرگذر به محله گیشا را به یک پرتگاه و خندق تبدیل کرده بود و باید بگویم که هر ایده‌ای که بر روی کاغذ مناسب است، حتما در عمل مناسب نخواهد بود. معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با بیان این‌که براین اساس ۲۰۰ متر اول گیشا که در طراحی‌ها روباز در نظر گرفته شده بود، حذف شد، ادامه داد: حذف این ورودی گیشا دغدغه‌ای را برای اهالی محل ایجاد کرده بود و آنها در نظرسنجی‌هایی که انجام شد، از این مساله که نتوانند دسترسی راحتی به گیشا داشته باشند نگران بودند که به همین دلیل یک دوربرگردان غیر هم‌سطح روبه‌روی بوستان گفت‌وگو و در بزرگراه چمران طراحی کردیم که در حال حاضر برای ساخت این دوربرگردان تجهیز کارگاه شده و قبل از افتتاح پروژه زیرگذر گیشا کارگاه فعال می‌شود تا با یک اختلاف زمانی این دوربرگردان بعد از زیرگذر افتتاح شود. صبوری دیلمی با تاکید بر این‌که در حال حاضر ورودی به گیشا بلامشکل است و حتی محله خلوت‌تر شده است اما حذف این دسترسی برای مردم دغدغه ایجاد کرده بود و ما برای رفع نگرانی مردم این دوربرگردان را طراحی کردیم، در مورد زمان افتتاح زیرگذر تصریح کرد: در طراحی‌های ابتدایی آخر خردادماه سال ۱۳۹۹ را زمان افتتاح در نظر گرفتند، اما به دستور حناچی و با تلاش شبانه‌روزی مهندسان ۲۹ اسفندماه سال جاری را زمان افتتاح این زیرگذر اعلام کردیم، اما با توجه به ترافیک شب عید فشار کاری را افزایش داده و قول دادیم که تا قبل از ۱۵ اسفندماه این زیرگذر را به بهره‌برداری برسانیم و احتمال دارد روز پنجم اسفندماه به بهره‌برداری برسد. انتهای پیام
ایسناایسنا1 هفته قبل
شهردار منطقه۱۷ با تبریک ولادت حضرت صدیقه طاهره (س) گفت: سینما بهاران نزدیک به پنج سال است که غیرفعال بوده و حالا همزمان با میلاد مسعود حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن به صورت آزمایشی میزبان اکران فیلم سینمایی «۲۳نفر» خواهد بود و در اسفندماه با برنامه‌ای منظم به چرخه نمایش فیلم می‌پیوندد. به گزارش ایسنا، محمود کلهری گفت: سینما بهاران نزدیک به پنج سال است که غیرفعال بوده و حالا همزمان با میلاد مسعود حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن به صورت آزمایشی میزبان اکران فیلم سینمایی «۲۳نفر» خواهد بود و در اسفندماه با برنامه‌ای منظم به چرخه نمایش فیلم می‌پیوندد. محمود کلهری از آغاز اکران فیلمهای سینمایی از روز شنبه ۲۶بهمن ماه خبر داد و افزود: پس از وقفه پنج ساله و با تلاش صورت گرفته، سینما بهاران به بهترین امکانات صوتی و تصویری مجهز شده و در آینده‌ای نزدیک دوباره صدای آثار فاخر سینمایی در آن طنین خواهد انداخت. شهردار منطقه۱۷ با ابراز خرسندی از آشتی دوباره با هنر هفتم در این منطقه تصریح کرد: منطقه ۱۷ نزدیک به ۲۸۰ هزار نفر جمعیت دارد که از کمبود سرانه‌ها خصوصا سرانه فرهنگی رنج می‌برد. انتهای پیام
الفالف1 هفته قبل
گروه اجتماعی الف، ۲۶ بهمن ۱۳۹۸، ۰۹:۵۲ ۳۹۸۱۱۲۶۰۲۶صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در گفت‌وگو با فارس، درخصوص زمان بهره برداری و افتتاح زیرگذر کوی نصر (گیشا) گفت: شهردار تهران وعده افتتاح زیرگذر در تاریخ ۱۵ اسفند را داده‌اند. وی افزود: اما همکاران من در پروژه گیشا تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا این پروژه چند روز زودتر و در تاریخ ۵ اسفند ماه به بهره برداری برسد. معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که آیا هر دو لاین شمالی و جنوبی همزمان افتتاح خواهد شد گفت: بله کل پروژه زیرگذر به طور همزمان به بهره برداری خواهد رسید. وی افزود: چند روزی پیش از افتتاح پروژه گیشا کار ساخت این دور برگردان غیرهم سطح آغاز خواهد شد. معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران درباره زمان بندی اجرای آن پروژه نیز گفت: هنوز زمان بندی اجرای پروژه و مدت زمانی که به طول خواهد انجامید مشخص نیست اما با شروع کار این موضوع هم مشخص خواهد شد.
کرد آنلاینکرد آنلاین1 هفته قبل
عصر کرد - نامزدهای بخش سودای سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شدنامزدهای سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر: حاتمی‌کیا نامزد هم نشدابراهیم داروغه زاده پس از برگزاری آخرین نشست خبری جشنواره فیلم فجر نامزدهای بخش سودای سیمرغ را به شرح زیر اعلام کرد. شنای پروانه (کارگردان: محمد کارت، تهیه‌کننده: رسول صدرعاملی) ۵. جز پردیس ملت به عنوان کاخ اصلی جشنواره که محل نمایش فیلم‌ها برای اصحاب رسانه است، پردیس سینمایی آزادی، سینما استقلال، پردیس سینمایی ایران‌مال، پردیس سینمایی باغ کتاب، پردیس سینمایی تماشا، سینما جوان، پردیس سینمایی راگا، پردیس سینمایی زندگی، پردیس سینمایی فرهنگ، سینما فجر اسلامشهر (سالن اصلی)، پردیس سینمایی کوروش، پردیس سینمایی کیان، سینما ماندانا، پردیس سینمایی مگامال و موزه سینما در مناطق مختلف شهر تهران، سینماهای مردمی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهند بود. بیشتر بدانید: نقد فیلم روز صفر: یک تریلر بیشتر سیاسی کمتر جاسوسی + تصاویربیشتر بدانید: از جای خالی الناز شاکردوست تا تجربه‌های ستاره پسیانی + تصاویربیشتر بدانید: تقلب آشکار در آرای مردمی جشنواره فیلم فجر! + عکسبیشتر بدانید: از سوژه شدن عکس پیراهن کامبیز دیرباز تا انتقادات تند حاتمی کیا در جشنواره فجر + تصاویرمنبع: irna. ir
ایرناایرنا1 هفته قبل
آیین اختتامیه سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد. رسانه‌های اصلاح طلباختتامیه فیلم فجرخبرگزاری ایسنا در گزارشی آورد: اختتامیه جشنواره فیلم ‌فجر در حالی برگزار شد که هیچ کدام از عوامل فیلم «روز صفر» به مراسم نیامدند و هجوم مهمانان غیرسینمایی با رفتارهایی عجیب به سالن همایش‌های برج میلاد بار دیگر نشان داد که مدیران ‌برگزارکننده جشنواره فیلم فجر برای دوره‌های آینده باید فکری جدی برای محل مراسم اختتامیه بکنند. ‌روزنامه اعتماد در گزارشی می‌نویسد: آیین اختتامیه سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر شب گذشته در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد. مراسم اختتامیه سی‌وهشتمین جشنواره فیلم فجر در سالن همایش‌های برج میلاد با حضور هنرمندان و مسئولان برگزار شد. نکته جالب اهدای بهترین فیلم به «خورشید» بود که شهرداری تهران حامی مشترک این فیلم و جشنواره فیلم فجر بود.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
در بخش بعدی پس از پخش تیزر بخش مسابقه تبلیغات سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، برگزیدگان این بخش معرفی شدند. سیمرغ بلورین بهترین صدا به مهدی صالح کرمانی صدابردار و آرش قاسمی صداگذار برای فیلم شنای پروانه اهدا شد. سیمرغ بلورین بهترین فیلم هنر و تجربه به بهرام و بهمن ارک برای فیلم «پوست» تلعق گرفت. سیمرغ بلورین بهترین فیلم به امیر بنان و مجید مجیدی برای فیلم «خورشید» اهدا شد. سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه مردم به فیلم «شنای پروانه» رسید.

«خورشید» بهترین فیلم شد/ پنج سیمرغ برای «روز صفر» و «شنای پروانه»

5+
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشجلسه جمع‌بندی داوری فیلم‌های بخش نگاه نو، مستند و کوتاه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با حضور فرشته طائرپور، روح‌الله حجازی، هادی مقدم‌دوست، مهدی جعفری و مصطفی رزاق‌کریمی در دبیرخانه جشنواره فیلم فجر برگزار شد و نامزدهای این دوره از جشنواره در سه بخش به شرح زیر اعلام شدند: فیلم‌های کوتاه داستانیاخبار فرهنگ و هنر - ۱- امتحان (کارگردان: سونیا حداد، تهیه‌کننده: پوریا حیدری اوره) ۲- دابر (کارگردان: سعید نجاتی، تهیه‌کننده: سعید نجاتی و مهدیه غلامحسینی) ۳- کوچه (کارگردان: محمدرضا مصباح، تهیه‌کننده: امیرحسین مهر) فیلم‌های مستند۱- بانو (کارگردان: محمد حبیبی منصور، تهیه‌کننده: محمد حبیبی منصور) ۲- پروژه ازدواج (کارگردان: حسام اسلامی، عطیه عطارزاده، تهیه‌کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی) ۳- جایی برای فرشته‌ها نیست (کارگردان: سام کلانتری، تهیه‌کننده: محمد شکیبانیا، محسن شاه‌محمد میراب) ۴- زمستان است (کارگردان: مهرداد زاهدیان، تهیه‌کننده: پیروز حناچی) نامزدهای نگاه نو۱- بی‌صدا حلزون (کارگردان: بهرنگ دزفولی‌زاده، تهیه‌کننده: مرتضی شایسته) ۲- پوست (کارگردان: بهمن ارک و بهرام ارک، تهیه‌کننده: محمدرضا مصباح) ۳- روز صفر (کارگردان: سعید ملکان، تهیه‌کننده: سعید ملکان) ۴- شنای پروانه (کارگردان: محمد کارت، تهیه‌کننده: رسول صدرعاملی) ۵- لباس‌شخصی (کارگردان: امیرعباس ربیعی، تهیه‌کننده: حبیب‌الله والی‌نژاد)
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
نامزد‌های سه بخش نگاه نو، کوتاه داستانی و مستند بلند سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند. خبرگزاری مهر: به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، جلسه جمع‌بندی داوری فیلم‌های بخش نگاه نو، مستند و کوتاه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با حضور فرشته طائرپور، روح‌الله حجازی، هادی مقدم‌دوست، مهدی جعفری و مصطفی رزاق‌کریمی در دبیرخانه جشنواره فیلم فجر برگزار شد و نامزدهای این دوره از جشنواره در سه بخش به شرح زیر اعلام شدند: فیلم‌های کوتاه داستانیامتحان (کارگردان: سونیا حداد، تهیه‌کننده: پوریا حیدری اوره) دابر (کارگردان: سعید نجاتی، تهیه‌کننده: سعید نجاتی و مهدیه غلامحسینی) کوچه (کارگردان: محمدرضا مصباح، تهیه‌کننده: امیرحسین مهر) فیلم‌های مستندبانو (کارگردان: محمد حبیبی منصور، تهیه‌کننده: محمد حبیبی منصور) پروژه ازدواج (کارگردان: حسام اسلامی، عطیه عطارزاده، تهیه‌کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی) جایی برای فرشته‌ها نیست (کارگردان: سام کلانتری، تهیه‌کننده: محمد شکیبانیا، محسن شاه‌محمد میراب) زمستان است (کارگردان: مهرداد زاهدیان، تهیه‌کننده: پیروز حناچی) نامزدهای نگاه نوبی‌صدا حلزون (کارگردان: بهرنگ دزفولی‌زاده، تهیه‌کننده: مرتضی شایسته) پوست (کارگردان: بهمن ارک و بهرام ارک، تهیه‌کننده: محمدرضا مصباح) روز صفر (کارگردان: سعید ملکان، تهیه‌کننده: سعید ملکان) شنای پروانه (کارگردان: محمد کارت، تهیه‌کننده: رسول صدرعاملی) لباس‌شخصی (کارگردان: امیرعباس ربیعی، تهیه‌کننده: حبیب‌الله والی‌نژاد)
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
همان زمان که پیامکی از شهرداری به شهروندان ارسال شد مبنی بر اینکه باید عوارض تردد غیرقانونی‌شان در محدوده زوج و فرد را پرداخت کنند. فرمانداری به دعواها پایان داد؛ اخذ عوارض زوج و فرد غیرقانونی استاختلاف نظرها ادامه داشت تا اینکه فرمانداری به دعواها پایان داد. وی در خصوص شکایت پلیس مبنی بر اخذ عوارض از محدوده زوج و فرد گفت: ‌این موضوع هنوز در دیوان عدالت اداری است. ***عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک ابطال شداین اظهار نظرها ادامه داشت. ***شهرداری تهران: بدهی عوارض طرح ترافیک ابطال نشده استرأی دیوان صادر شد اما شهرداری تهران در اولین واکنش بعد از اعلام رأی دیوان مبنی بر باطل بودن دریافت عوارض در محدوده زوج و فرد توسط شهرداری تهران اظهار داشت: بدهی عوارض طرح ترافیک ابطال نشده و به عنوان دیون شهروندان پابرجاست و باید توسط بدهکاران پرداخت شود.
تابناکتابناک1 هفته قبل
پیروز حناچی شهردار تهران و هیئت همراه وی از فعالیت‌ها، خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی شرکت صنیع تولیدی کروز بازدید کردند. پیروز حناچی در حاشیه بازدید از سایت شماره ۲ شرکت قطعه سازی کروز گفت: در هر صورت با قابلیتی که در شرکت کروز مشاهده کردیم، این امر نشان دهنده یک حرکت با برنامه و مستمری است که می‌تواند بسیاری از نیازهای خودروسازی را برطرف کند. وی ضمن تبریک به مدیران گروه کروز در خصوص عملکرد بسیار بالای این شرکت قطعه سازی اظهار کرد: برای آشنایی با قابلیت‌های کروز اینجا حاضر شدیم و آنچه مشاهده کردیم بسیار فراتر از تصوری بود که در قبل داشتیم. عملکرد بسیار بالای شرکت کروز به طور حتم نتیجه یک تلاش و برنامه ریزی مستمر و بیش از ۳دهه بوده و آرزوی موفقیت برای این مجموعه داریم. شهردار تهران در خصوص حضور بانوان در شرکت قطعه سازی کروز گفت: حضور فعال بانوان در این شرکت قطعه سازی بسیار چشمگیر است و حدود ۷۰درصد از شاغلین کروز را بانوان تشکیل می‌دهند که اساسا نه فقط برای بانوان، در واقع اقدامی که کروز در زمینه ایجاد اشتغال پایدار انجام داده است، قابل تقدیر است.
ایرناایرنا1 هفته قبل
وی در این دیدار ضمن تحسین تونس برای گذران دوران سخت پساانقلاب، از حضور پررنگ زنان در نظام مدیریت این شهر ابراز خوشحالی کرد. حناچی افزود: موفقیت زنان در عالی‌ترین سطوح حکمروایی محلی علاوه بر دلگرم‌کننده و امیدوارکننده بودن، نشان بازگشت سریع آرامش به کشور تونس است. انتقال تجربیات در زمینه‌های توسعه حمل ‌و نقل عمومی به کابلحناچی همچنین در حاشیه مجمع جهانی شهری با احمد ذاکی شهردار کابل دیدار کرد. حناچی تاکید کرد: تهران می‌تواند دانش لازم برای ساخت خطوط زیرزمینی حمل‌ و نقل شهری را دراختیار کابل بگذارد. این مجمع با هدف به‌اشتراک‌گذاری تجربیات مدیریت شهری با شرکت مدیرانی از تمام جهان برگزار می‌شود.
رکنارکنا1 هفته قبل
این تجمع در حضور حناچی شهردار تهران و هاشمی رئیس شورای این شهر انجام شد و مراسم افتتاح پروژه‌ای بزرگ را به حاشیه برد. تنها با گذشت مدت کمی از این مراسم، حناچی اقدام به برکناری شهردار منطقه ۹ کرد تا به نوعی مقصر این اتفاقات مفاخریان معرفی شود. حالا، اما مفاخریان، شهردار سابق منطقه ۹ نامه‌ای در ۱۸ بند خطاب به اعضای شورای شهر و شهردار تهران تنظیم کرده تا از زیر ماجرای روز مراسم افتتاح شانه خالی کند. او ادامه داد: شکل اعتراض انجام شده در روز افتتاحیه زیر گذر استاد معین را ما در مناطق شمال تهران مشاهده نمی‌کنیم. ۲- با اجرای مجدد پروژه اکثر اعضای شورای اسلامی شهر در بازدید‌های خود از پروژه در جریان چگونگی اجرای پروژه قرار داشتند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، در این بازدید که با توضیحات مدیران بخش‌های مختلف همراه بود، پیروز حناچی و هیئت همراه با نحوه فعالیت‌ها، مدیریت بهره وری و نظارت بر کیفیت در این شرکت آشنا شدند. پیروز حناچی در حاشیه بازدید از سایت شماره ۲ شرکت قطعه سازی کروز گفت: در هر صورت با قابلیتی که در شرکت کروز مشاهده کردیم، این امر نشان دهنده یک حرکت با برنامه و مستمری است که می‌تواند بسیاری از نیازهای خودروسازی را برطرف کند. وی ضمن تبریک به مدیران گروه کروز در خصوص عملکرد بسیار بالای این شرکت قطعه سازی اظهار کرد: برای آشنایی با قابلیت‌های کروز اینجا حاضر شدیم و آنچه مشاهده کردیم بسیار فراتر از تصوری بود که در قبل داشتیم. عملکرد بسیار بالای شرکت کروز به طور حتم نتیجه یک تلاش و برنامه ریزی مستمر و بیش از ۳دهه بوده و آرزوی موفقیت برای این مجموعه داریم. شهردار تهران در خصوص حضور بانوان در شرکت قطعه سازی کروز گفت: حضور فعال بانوان در این شرکت قطعه سازی بسیار چشمگیر است و حدود ۷۰درصد از شاغلین کروز را بانوان تشکیل می‌دهند که اساسا نه فقط برای بانوان، در واقع اقدامی که کروز در زمینه ایجاد اشتغال پایدار انجام داده است، قابل تقدیر است.
ایمناایمنا1 هفته قبل
به گزارش ایمنا، جلسه جمع‌بندی داوری فیلم‌های بخش «نگاه نو»، «کوتاه داستانی» و «مستند بلند» سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با حضور خانم فرشته طائرپور و آقایان روح‌الله حجازی، هادی مقدم‌دوست، مهدی جعفری و مصطفی رزاق‌کریمی در دبیرخانه جشنواره فیلم فجر برگزار شد و نامزدهای این دوره از جشنواره در سه بخش معرفی شدند. فیلم‌های کوتاه داستانی۱- امتحان (کارگردان: سونیا حداد، تهیه‌کننده: پوریا حیدری اوره) ۲- دابر (کارگردان: سعید نجاتی، تهیه‌کننده: سعید نجاتی و مهدیه غلامحسینی) ۳- کوچه (کارگردان: محمدرضا مصباح، تهیه‌کننده: امیرحسین مهر) فیلم‌های مستند۱- بانو (کارگردان: محمد حبیبی منصور، تهیه‌کننده: محمد حبیبی منصور) ۲- پروژه ازدواج (کارگردان: حسام اسلامی، عطیه عطارزاده، تهیه‌کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی) ۳- جایی برای فرشته‌ها نیست (کارگردان: سام کلانتری، تهیه‌کننده: محمد شکیبانیا، محسن شاه‌محمد میراب) ۴- زمستان است (کارگردان: مهرداد زاهدیان، تهیه‌کننده: پیروز حناچی) نامزدهای نگاه نو۱- بی‌صدا حلزون (کارگردان: بهرنگ دزفولی‌زاده، تهیه‌کننده: مرتضی شایسته) ۲- پوست (کارگردان: بهمن ارک و بهرام ارک، تهیه‌کننده: محمدرضا مصباح) ۳- روز صفر (کارگردان: سعید ملکان، تهیه‌کننده: سعید ملکان) ۴- شنای پروانه (کارگردان: محمد کارت، تهیه‌کننده: رسول صدرعاملی) ۵- لباس‌شخصی (کارگردان: امیرعباس ربیعی، تهیه‌کننده: حبیب‌الله والی‌نژاد)
سینماپرسسینماپرس1 هفته قبل
سینماپرس: نامزدهای سه بخش نگاه نو، کوتاه داستانی و مستند بلند سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند. به گزارش سینماپرس، جلسه جمع‌بندی داوری فیلم‌های بخش نگاه نو، مستند و کوتاه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با حضور فرشته طائرپور، روح‌الله حجازی، هادی مقدم‌دوست، مهدی جعفری و مصطفی رزاق‌کریمی در دبیرخانه جشنواره فیلم فجر برگزار شد و نامزدهای این دوره از جشنواره در سه بخش به شرح زیر اعلام شدند: فیلم‌های کوتاه داستانیامتحان (کارگردان: سونیا حداد، تهیه‌کننده: پوریا حیدری اوره) دابر (کارگردان: سعید نجاتی، تهیه‌کننده: سعید نجاتی و مهدیه غلامحسینی) کوچه (کارگردان: محمدرضا مصباح، تهیه‌کننده: امیرحسین مهر) فیلم‌های مستندبانو (کارگردان: محمد حبیبی منصور، تهیه‌کننده: محمد حبیبی منصور) پروژه ازدواج (کارگردان: حسام اسلامی، عطیه عطارزاده، تهیه‌کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی) جایی برای فرشته‌ها نیست (کارگردان: سام کلانتری، تهیه‌کننده: محمد شکیبانیا، محسن شاه‌محمد میراب) زمستان است (کارگردان: مهرداد زاهدیان، تهیه‌کننده: پیروز حناچی) نامزدهای نگاه نوبی‌صدا حلزون (کارگردان: بهرنگ دزفولی‌زاده، تهیه‌کننده: مرتضی شایسته) پوست (کارگردان: بهمن ارک و بهرام ارک، تهیه‌کننده: محمدرضا مصباح) روز صفر (کارگردان: سعید ملکان، تهیه‌کننده: سعید ملکان) شنای پروانه (کارگردان: محمد کارت، تهیه‌کننده: رسول صدرعاملی) لباس‌شخصی (کارگردان: امیرعباس ربیعی، تهیه‌کننده: حبیب‌الله والی‌نژاد)
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
نامزدهای سه بخش «نگاه نو»، «کوتاه داستانی» و «مستند بلند» سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند. اعتمادآنلاین| جلسه جمع‌بندی داوری فیلم‌های بخش «نگاه نو»، «کوتاه داستانی» و «مستند بلند» سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با حضور خانم فرشته طائرپور و آقایان روح‌الله حجازی، هادی مقدم‌دوست، مهدی جعفری و مصطفی رزاق‌کریمی در دبیرخانه جشنواره فیلم فجر برگزار شد و نامزدهای این دوره از جشنواره در سه بخش معرفی شدند. فیلم‌های کوتاه داستانی۱- امتحان (کارگردان: سونیا حداد، تهیه‌کننده: پوریا حیدری اوره) ۲- دابر (کارگردان: سعید نجاتی، تهیه‌کننده: سعید نجاتی و مهدیه غلامحسینی) ۳- کوچه (کارگردان: محمدرضا مصباح، تهیه‌کننده: امیرحسین مهر) فیلم‌های مستند۱- بانو (کارگردان: محمد حبیبی منصور، تهیه‌کننده: محمد حبیبی منصور) ۲- پروژه ازدواج (کارگردان: حسام اسلامی، عطیه عطارزاده، تهیه‌کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی) ۳- جایی برای فرشته‌ها نیست (کارگردان: سام کلانتری، تهیه‌کننده: محمد شکیبانیا، محسن شاه‌محمد میراب) ۴- زمستان است (کارگردان: مهرداد زاهدیان، تهیه‌کننده: پیروز حناچی) نامزدهای نگاه نو۱- بی‌صدا حلزون (کارگردان: بهرنگ دزفولی‌زاده، تهیه‌کننده: مرتضی شایسته) ۲- پوست (کارگردان: بهمن ارک و بهرام ارک، تهیه‌کننده: محمدرضا مصباح) ۳- روز صفر (کارگردان: سعید ملکان، تهیه‌کننده: سعید ملکان) ۴- شنای پروانه (کارگردان: محمد کارت، تهیه‌کننده: رسول صدرعاملی) ۵- لباس‌شخصی (کارگردان: امیرعباس ربیعی، تهیه‌کننده: حبیب‌الله والی‌نژاد) منبع: خبرآنلاین
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، جلسه جمع‌بندی داوری فیلم‌های بخش نگاه نو، مستند و کوتاه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با حضور فرشته طائرپور و روح‌الله حجازی، هادی مقدم‌دوست، مهدی جعفری و مصطفی رزاق‌کریمی در دبیرخانه جشنواره فیلم فجر برگزار شد و نامزدهای این دوره از جشنواره در سه بخش به شرح زیر اعلام شدند: فیلم‌های کوتاه داستانی۱- امتحان (کارگردان: سونیا حداد، تهیه‌کننده: پوریا حیدری اوره) ۲- دابر (کارگردان: سعید نجاتی، تهیه‌کننده: سعید نجاتی و مهدیه غلامحسینی) ۳- کوچه (کارگردان: محمدرضا مصباح، تهیه‌کننده: امیرحسین مهر) فیلم‌های مستند۱- بانو (کارگردان: محمد حبیبی منصور، تهیه‌کننده: محمد حبیبی منصور) ۲- پروژه ازدواج (کارگردان: حسام اسلامی، عطیه عطارزاده، تهیه‌کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی) ۳- جایی برای فرشته‌ها نیست (کارگردان: سام کلانتری، تهیه‌کننده: محمد شکیبانیا، محسن شاه‌محمد میراب) ۴- زمستان است (کارگردان: مهرداد زاهدیان، تهیه‌کننده: پیروز حناچی) نامزدهای نگاه نو۱- بی‌صدا حلزون (کارگردان: بهرنگ دزفولی‌زاده، تهیه‌کننده: مرتضی شایسته) ۲- پوست (کارگردان: بهمن ارک و بهرام ارک، تهیه‌کننده: محمدرضا مصباح) ۳- روز صفر (کارگردان: سعید ملکان، تهیه‌کننده: سعید ملکان) ۴- شنای پروانه (کارگردان: محمد کارت، تهیه‌کننده: رسول صدرعاملی) ۵- لباس‌شخصی (کارگردان: امیرعباس ربیعی، تهیه‌کننده: حبیب‌الله والی‌نژاد) انتهای پیام/
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، جلسه جمع‌بندی داوری فیلم‌های بخش نگاه نو، مستند و کوتاه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با حضور فرشته طائرپور، روح‌الله حجازی، هادی مقدم‌دوست، مهدی جعفری و مصطفی رزاق‌کریمی در دبیرخانه جشنواره فیلم فجر برگزار شد و نامزدهای این دوره از جشنواره در سه بخش به شرح زیر اعلام شدند: فیلم‌های کوتاه داستانی۱- امتحان (کارگردان: سونیا حداد، تهیه‌کننده: پوریا حیدری اوره) ۲- دابر (کارگردان: سعید نجاتی، تهیه‌کننده: سعید نجاتی و مهدیه غلامحسینی) ۳- کوچه (کارگردان: محمدرضا مصباح، تهیه‌کننده: امیرحسین مهر) فیلم‌های مستند۱- بانو (کارگردان: محمد حبیبی منصور، تهیه‌کننده: محمد حبیبی منصور) ۲- پروژه ازدواج (کارگردان: حسام اسلامی، عطیه عطارزاده، تهیه‌کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی) ۳- جایی برای فرشته‌ها نیست (کارگردان: سام کلانتری، تهیه‌کننده: محمد شکیبانیا، محسن شاه‌محمد میراب) ۴- زمستان است (کارگردان: مهرداد زاهدیان، تهیه‌کننده: پیروز حناچی) نامزدهای نگاه نو۱- بی‌صدا حلزون (کارگردان: بهرنگ دزفولی‌زاده، تهیه‌کننده: مرتضی شایسته) ۲- پوست (کارگردان: بهمن ارک و بهرام ارک، تهیه‌کننده: محمدرضا مصباح) ۳- روز صفر (کارگردان: سعید ملکان، تهیه‌کننده: سعید ملکان) ۴- شنای پروانه (کارگردان: محمد کارت، تهیه‌کننده: رسول صدرعاملی) ۵- لباس‌شخصی (کارگردان: امیرعباس ربیعی، تهیه‌کننده: حبیب‌الله والی‌نژاد)
ایرناایرنا1 هفته قبل
به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، جلسه جمع‌بندی داوری فیلم‌های بخش نگاه نو، مستند و کوتاه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با حضور خانم فرشته طائرپور و آقایان روح‌الله حجازی، هادی مقدم‌دوست، مهدی جعفری و مصطفی رزاق‌کریمی در دبیرخانه جشنواره فیلم فجر برگزار شد و نامزدهای این دوره از جشنواره در سه بخش به شرح زیر اعلام شدند: فیلم‌های کوتاه داستانی۱. پروژه ازدواج (کارگردان: حسام اسلامی، عطیه عطارزاده، تهیه‌کننده: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی) ۳. لباس‌شخصی (کارگردان: امیرعباس ربیعی، تهیه‌کننده: حبیب‌الله والی‌نژاد) سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ بهمن سال جاری همزمان با گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده برگزار می‌شود. در این دوره جشنواره آمار نهایی فیلم‌های پذیرفته شده ۲۲ فیلم در بخش سودای سیمرغ، ۱۰ فیلم در بخش نگاه نو، ۱۰ فیلم در بخش فیلم کوتاه و ۱۰ فیلم در بخش مستند به نمایش در می‌آیند که بعضی آثار پذیرفته شده در بخش نگاه نو در بخش سودای سیمرغ نیز با دیگر آثار رقابت دارند. جز پردیس ملت به عنوان کاخ اصلی جشنواره که محل نمایش فیلم‌ها برای اصحاب رسانه است، پردیس سینمایی آزادی، سینما استقلال، پردیس سینمایی ایران‌مال، پردیس سینمایی باغ کتاب، پردیس سینمایی تماشا، سینما جوان، پردیس سینمایی راگا، پردیس سینمایی زندگی، پردیس سینمایی فرهنگ، سینما فجر اسلامشهر (سالن اصلی)، پردیس سینمایی کوروش، پردیس سینمایی کیان، سینما ماندانا، پردیس سینمایی مگامال و موزه سینما در مناطق مختلف شهر تهران، سینماهای مردمی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهند بود.

به انتهای لیست رسیدید

پیروز حناچی

پیروز حناچی (زادهٔ ۱۳۴۳ تهران) شهردار تهران از ۷ آذر ۹۷، معاون پیشین شهرسازی و معماری شهرداری تهران از خرداد تا آبان ۹۷ و سیاستمدار اصلاح طلب ایرانی است. او در دولت یازدهم معاون شهرسازی و معماری و دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری وزیر وقت راه و شهرسازی عباس آخوندی بود. حناچی دانش‌آموخته معماری از دانشگاه تهران و فارغ‌التحصیل دکتری تخصصی مرمت شهری و باززنده‌سازی شهرهای تاریخی است. او در تاریخ ۲۲ آبان سال ۱۳۹۷ در رقابت با عباس آخوندی با ۱۱ رای از مجموع ۲۱ رای اعضای شورای شهر به عنوان شهردار منتخب تهران معرفی شد. از ۲۷ آبان ۹۷ به عنوان سرپرست شهرداری کارش را آغاز کرد و پس از جنجالی کم سابقه برای تأیید صلاحیت او سرانجام حکم وی در تاریخ هفتم آذر ۱۳۹۷ به عنوان چهاردهمین شهردار تهران پس از انقلاب رسماً صادر شد. در این صفحه مهم‌ترین و آخرین اخبار مرتبط با پیروز حناچی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا