آخرین و مهم‌ترین اخبار « پیروز حناچی »
پیروز حناچی

پیروز حناچی

بهره برداری از ۱۴ طرح در پایتخت

صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
۱۴ طرح عمرانی، فرهنگی و ترافیکی در منطقه ۹ با حضور پیروز حناچی شهردار تهران به بهره برداری رسیدبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ ۱۴ طرح عمرانی، فرهنگی و ترافیکی در منطقه ۹ با حضور پیروز حناچی شهردار تهران به بهره برداری رسید.
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش ایرنا، پیروز حناچی شهردار تهران روز پنجشنبه در بغداد با ذکری علوش شهردار این شهر دیدار و گفتگو کرد. وی همچنین از شهردار بغداد برای سفر به تهران دعوت بعمل آورد. خانم علوش نیز با استقبال از سفر حناچی به بغداد، آمادگی شهرداری این شهر را برای همکاری اعلام آمادگی کرد. وی گفت: در سفری که اخیرا به تهران داشتم از توانمندی‌های شما مطع شدم و آمادگی همکاری در زمینه‌های مختلف هستیم. پیروز حناچی شهردار تهران به همراه شهربانو امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران چهارشنبه شب برای انجام یک سفر رسمی وارد بغداد شد و قرار است با چندتن از مسئولان عراقی دیدار و گفتگو کند.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
شهردار تهران در سفر به عراق با خانم علوش شهردار بغداد دیدار و دو طرف در خصوص همکاری‌های میان شهرداری‌ها گفت‌وگو کردند. پیروز حناچی شهردار تهران در دیدار با خانم ذکری علوش شهردار بغداد با تشریح توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی در اجرای طرح‌های توسعه و خدمات شهری از جمله مترو، معماری، مرمت آثار تاریخی، زیباسازی شهری و مدیریت و بازیافت پسماند بر آمادگی شهرداری تهران برای همکاری و انتقال تجربیات با همتای بغدادی خود تاکید کرد و همچنین از شهردار بغداد برای سفر به تهران دعوت به عمل آورد. خانم علوش شهردار بغداد نیز با استقبال از سفر حناچی به عراق، آمادگی شهرداری این شهر را برای همکاری اعلام آمادگی کرد. وی گفت: در سفری که اخیرا به تهران داشتم از توانمندی‌های شما مطلع شدم و آمادگی همکاری در زمینه‌های مختلف هستیم. پیروز حناچی شهردار تهران به همراه شهربانو امانی عضو شورای شهر تهران چهارشنبه شب برای انجام یک سفر رسمی وارد بغداد شد و قرار است با چندتن از مسئولان عراقی دیدار و گفت‌وگو کند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، پیروز حناچی شهردار تهران در دیدار با خانم ذکری علوش شهردار بغداد با تشریح توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی در اجرای طرح‌های توسعه و خدمات شهری از جمله مترو، معماری، مرمت آثار تاریخی، زیباسازی شهری و مدیریت و بازیافت پسماند بر آمادگی شهرداری تهران برای همکاری و انتقال تجربیات با همتای بغدادی خود تاکید کرد و همچنین از شهردار بغداد برای سفر به تهران دعوت به عمل آورد. خانم علوش شهردار بغداد نیز با استقبال از سفر حناچی به عراق، آمادگی شهرداری این شهر را برای همکاری اعلام آمادگی کرد. وی گفت: در سفری که اخیرا به تهران داشتم از توانمندی‌های شما مطلع شدم و آمادگی همکاری در زمینه‌های مختلف هستیم. پیروز حناچی شهردار تهران به همراه شهربانو امانی عضو شورای شهر تهران چهارشنبه شب برای انجام یک سفر رسمی وارد بغداد شد و قرار است با چندتن از مسئولان عراقی دیدار و گفت‌وگو کند. انتهای پیام/
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، پیروز حناچی شهردار تهران در دیدار با خانم ذکری علوش شهردار بغداد با تشریح توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی در اجرای طرح‌های توسعه و خدمات شهری از جمله مترو، معماری، مرمت آثار تاریخی، زیباسازی شهری و مدیریت و بازیافت پسماند بر آمادگی شهرداری تهران برای همکاری و انتقال تجربیات با همتای بغدادی خود تاکید کرد و همچنین از شهردار بغداد برای سفر به تهران دعوت به عمل آورد. در این زمینه: عکس / دیدار شهردار تهران با عمار حکیمخانم علوش شهردار بغداد نیز با استقبال از سفر حناچی به عراق، آمادگی شهرداری این شهر را برای همکاری اعلام آمادگی کرد. وی گفت: در سفری که اخیرا به تهران داشتم از توانمندی‌های شما مطلع شدم و آمادگی همکاری در زمینه‌های مختلف هستیم. پیروز حناچی شهردار تهران به همراه شهربانو امانی عضو شورای شهر تهران چهارشنبه شب برای انجام یک سفر رسمی وارد بغداد شد و قرار است با چندتن از مسئولان عراقی دیدار و گفت‌وگو کند.
تسنیمتسنیم4 هفته قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، عصر دیروز پیروز حناچی، شهردار تهران در بازدید از کاخ جشنواره جهانی فیلم فجر، به پای تماشای فیلم میدان ویتوریو ساخته آبل فرارا، کارگردان ایتالیایی-آمریکایی نشست. در ابتدای این اکران که اولین اکران آسیایی فیلم به حساب می‌امد، پیروز حناچی از اهمیت این فیلم در معرفی فضاهای فراموش شده شهری گفت. فیلم که درباره یکی از میدان‌های قدیمی شهر رم است، از تحولات این میدان به واسطه حضور مهاجران می‌گوید. پیروز حناچی با اشاره به شرایط فرهنگی و اجتماعی پیاتزاها، یادی از برخی فضای‌های شهری گمشده تهران از جمله لاله‌زار و ارگ گفت و تاکید کرد شهرداران موفق در حوزه احیای این فضاها کوشا هستند. وی تاکید کرد این فضاها به واسطه خاطره‌سازی برای مردم اهمیت بسزایی دارند.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم واگذاری زمین و افتتاح پروژه عمرانی موزه «ایران درودی» پس از چهار سال سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت با حضور این هنرمند پیشکسوت، پیروز حناچی شهردار تهران و جمعی از هنرمندان و مدیران شهرداری تهران برگزار شد. ایران درودی هنرمند نقاش پیشکسوت در یک بیانیه مراتب تشکر خود را اعلام کرده است که متن آن به شرح زیر است: «سرانجام پس از چهار سال انتظار، سند حق بهره‌برداری از زمین شهرداری جهت ایجاد «موزه ایران درودی» را طی مراسم باشکوهی از شهردار تهران جناب آقای پیروز حناچی دریافت کردم. از ریاست شورای شهر تهران جناب آقای محسن هاشمی، ریاست کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران جناب آقای حق‌شناس، جناب آقای خلیل آبادی، سرکار خانم دکتر خداکرمی و دیگر اعضای این کمسیون فرهیخته بسیار سپاسگزارم. از شهردار محترم تهران جناب آقای دکتر پیروز حناچی، مدیرکل محترم دفتر وی آقای کاظمی و دیگر مدیران دفتر شهردار، همچنین از شهردار محترم منطقه ۶ تهران آقای دهداری‌پور بسیار سپاسگزارم. امیدوارم این هدیه ناچیزم در قلب‌هایشان جا بازکرده و مرکزی شود برای تجلی اندیشه، فرهنگ و هنر سرزمین مان.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، پیروز حناچی شهردار تهران طی حکمی عبدالحمید امامی را به عنوان معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران منصوب کرد. امامی به عنوان معاون جدید شهردار در حوزه مالی و اقتصادی جانشین نگین تاجی شد. وی پیش از این مدیر نظارت بر طرح‎های عمرانی مناطق نفت‎خیز وزارت نفت و عضو هیئت مدیره هلدینگ خلیج فارس بوده است. متن حکم پیروز حناچی برای عبدالحمید امامی به شرح زیر است: انتهای پیام/
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، پیروز حناچی شهردار تهران عصر امروز با حضور در دفتر آیت‌الله علوی‌گرگانی با وی دیدار و گفت‌وگو کرد. این دیدار به صورت خصوصی و بدون حضور خبرنگار برگزار شد. حناچی صبح امروز با آیت‌الله نوری‌همدانی مرجع تقلید شیعیان دیدار ‌کرده بود. دیدار با آیت‌الله سبحانی مرجع تقلید شیعیان و آیت‌الله شبیری‌زنجانی مرجع تقلید شیعیان از دیگر برنامه‌های سفر ‌‌شهردار تهران در قم است. انتهای پیام/ ز
ایسناایسنا4 ماه قبل
سفیر سوییس در تهران از دیدارش با پیروز حناچی خبر داد. به گزارش ایسنا، مارکوس لایتنر، سفیر سوئیس در تهران در صفحه توییتر خود با اشاره به دیدارش با شهردار تهران نوشت: جلسه بسیار سازنده با شهردار تهران، آقای حناچی در مورد کاهش احتمال بروز فاجعه، مساله آب و سه‌شنبه‌های بدون خودرو داشتم. پیش از این با شروع کمپین «سه‌شنبه‌های بدون خودرو» سفیر سوییس و تعدادی از کارکنان این سفارت نیز با پیوستن به این کمپین سه‌شنبه‌ها بدون خودرو در محل کار خود حاضر شدند. انتهای پیام
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
پیروز حناچی، شهردار تهران در توییت جدید خود درباره درختان خسابان ولیعصر نوشت: درختان چنار، هویت تهران و مایه‌ی زیبایی بلندترین خیابان مشر کشور هستند. برترین‌ها: پیروز حناچی، شهردار تهران در توییت جدید خود درباره درختان خسابان ولیعصر نوشت: درختان چنار، هویت تهران و مایه‌ی زیبایی بلندترین خیابان مشر کشور هستند. در پاسخ به دغدغه‌ی همشهریان عزیز درباره احیا و ساماندهی این میراث طبیعی و فرهنگی شهر، طی اسفند ماه جاری، ۱۱۰۰ اصله درخت چنار ۸ تا ۱۲ ساله در طول خیابان ولیعصر غرس خواهیم کرد.
ایرناایرنا1 ماه قبل
پیروز حناچی شهردار تهران روز پنجشنبه به همراه 'شهربانو امانی' عضو شورای اسلامی شهر تهران و 'سیدموسی علیزاده طباطبایی' معاون سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد با 'ذکری علوش' شهردار بغداد دیدار و گفتگو کرد. وی گفت: مذاکرات بسیار خوبی در خصوص همکاری در زمینه احداث خطوط مترو، اجرای طرح‌های مدیریت و بازیافت پسماند، توسعه فضای سبز و خدمات شهری و آتش نشانی انجام شد که در سفر آتی شهردار بغداد به تهران پیگیری و تکمیل خواهد شد. شهردار تهران ابراز امیدواری کرد با توجه به تجربیاتی که وجود دارد سفر شهردار بغداد به تهران زمینه آغاز همکاری میان دو شهرداری را در بخش‌های مختلف فراهم کند. ذکری علوش شهردار بغداد نیز در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا با استقبال از سفر حناچی به بغداد، آمادگی شهرداری این شهر را برای همکاری و تبادل تجربیات با همتای تهرانی خود اعلام کرد. پیروز حناچی شهردار تهران به همراه شهربانو امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران چهارشنبه شب برای انجام یک سفر رسمی وارد بغداد شد و قرار است با چندتن از مسئولان عراقی دیدار و گفتگو کند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 ماه قبل
پاسخ مترویی حناچی به حافظیدنیای اقتصاد: مراسم افتتاح ۵/ ۷ کیلومتر خط و سه ایستگاه از مسیر خط هفت متروی تهران امروز در حالی برگزار می‌شود که در چند روز اخیر این موضوع با حاشیه‌هایی همراه شد. به گزارش «دنیای اقتصاد»، اواخر هفته گذشته انتشار توییتی از سوی رحمت‌الله حافظی، عضو پیشین شورای شهر تهران درباره خط هفت منتشر شد که وی در این توییت از پیروز حناچی، شهردار تهران خواسته بود جا پای شهردار اسبق نگذارد و با جان مردم بازی نکند. وی در این توییت مدعی شد بخش در آستانه بهره‌برداری خط در حدفاصل ایستگاه‌های نواب تا میدان صنعت بدون هواکش میانی آماده افتتاح شده است. پیروز حناچی، شهردار تهران نیز روز گذشته با انتشار توییتی به حافظی این طور پاسخ داد: «حفظ امنیت شهروندان اولویت ما و خط قرمز مدیریت شهری است. با افزایش واگن‌ها و مسافران، سیستم تهویه تونلی نیز ارتقا خواهد یافت».
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
پیروز حناچی، شهردار تهران و شهربانو امانی، عضو شورای اسلامی شهر تهران از ایوان مدائن یا طاق کسرا در جنوب شرقی بغداد پایتخت عراق بازدید کردند.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با حکم پیروز حناچی شهردار تهران، مهندس عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهردار تهران به عنوان «رئیس کمیته پژوهشی شهرسازی و معماری» شهرداری تهران منصوب شد. انتهای پیام/

بازدید شهردار تهران از محلات محروم تهران (عکس)

24+
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ماه قبل
امروز یکصدمین مجمع کلانشهرها به میزبانی شهرداری تهران برگزار شد. پس از این نشست شهرداران کلانشهرها به همراه پیروز حناچی شهردار تهران سوار بر دوچرخه راهی میدان مشق شدند و پس از بازدید از این مکان و سردر باغ ملی، برای دیدار با معاون اول رئیس جمهور تا پاستور رکاب زدند. امروز در دوازدهمین سه‌شنبه بدون خودرو، ۱۴ شهردار کلانشهرهای ایران، حناچی را همراهی کردند.
فارسفارس2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، نخستین نشست خبری پیروز حناچی شهردار تهران در انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار شد. نشست خبری شهردار تهران با حضور جمعی از اصحاب رسانه آغاز شده است و از ساعت ۷ و نیم صبح رسانه‌ها در محل برگزاری نشست حضور داشتند. ادامه دارد …
ایلناایلنا1 ماه قبل
شهردار تهران صبح امروز برای بازدید از مناطق سیل‌زده به خوزستان سفر کرد. به گزارش ایلنا، پیروز حناچی، شهردار تهران صبح امروز به همراه معاون خدمات شهری شهرداری به اهواز رفت و به محض ورود به مناطق سیل‌زده رفت و از نزدیک روند امدادرسانی به سیل‌زدگان را بررسی کرد و با هموطنان سیل‌زده به گفت‌وگو پرداخت.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ماه قبل
به گزارش خبرآنلاین لرستان، وحید رشیدی با اشاره به سیلاب اخیر خرم آباد گفت: امیدواریم با تمهیدات دستگاهای مربوطه و نصب سیل بند در خارج از شهر دیگر شاهد چنین حوادثی نباشیم. اطلاع رسانی بموقع شهرداریوی افزود: ۴ روز پیش رودخانه مرکزی خرم اباد دچار سیلاب و طغیان شدیدی شد که بر خلاف تمام پیش بینی‌ها بود ولی خوشبختانه در همان شب اول نیروهای شهرداری با اطلاع رسانی به موقع و عملیات ضربتی توانستند بخش اعظمی از کار را پیش از وقوع یا در حین وقوع حادثه مدیریت کنند و از وقوع تلفات و صدمات به شهروندان پیشگیری کنندشهردار خرم آباد تصریح کرد: در این ۴ روز نیز نیروهای آتش نشانی و خدماتی شهرداری خرم آباد و کلیه دستگاههای خدمات رسان، اقدامات خوبی را انجام دادند و امروز نیز که احتمالا روز پایانی امدادرسانی است، نیروهای کمکی شهرداری تهران نقش قابل توجهی را ایفا کردند که لازم است همینجا از همه این عزیزان قدردانی به عمل بیاوریم. کمک شهرداری تهران با تحهیزات مدرنوی خاطرنشان کرد: امروز بخش بزرگی از کار پاکسازی و امدادرسانی انجام شد که در این میان تجهیزات مدرن شهرداری تهران واقعا کمک کننده بود، امیدواریم به کمک دولت محترم ما نیز بتوانیم با تهیه تجهیزات مدرن، در چنین مواردی امدادرسانی سریعتری انجام دهیمقدردانی از پیروز حناچیرشیدی در پایان از دکتر پیروزحناچی شهردار تهران، همچنین مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران قدردانی کردقابل ذکر است که با وجود تمامی تلاشها، حجم گل و لای و آب در مناطقی چون زیرگذر پل شهدا به حدی بوده است که تجهیزات مدرن شهرداری تهران نیز تاکنون موفق به تخلیه کامل آنان نشده‌اند ولی احتمالا تا پایان امشب بخش پایانی کار انجام خواهد شد.
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش روز شنبه ایرنا، 'بنگین ریکانی' وزیر مسکن، عمران، شهرداری‌ها و طرح‌های ملی عراق در دیدار 'پیروز حناچی' شهردار تهران و هیات همراه با وی، گفت: فرصت‌ها بسیاری برای کار مشترک دو کشور و از جمله با شهرداری تهران داریم. وی گفت: باید ذهنیت‌های سابق را کنار بگذاریم و وارد همکاری‌های مشترک در عرصه‌های مختلف شویم. شهردار تهران با اشاره به آمادگی شهرداری تهران و شرکت‌های فعال ایرانی درحوزه طرح‌های شهری و عمرانی برای همکاری با عراق و کلان شهر بغداد، ابراز امیدواری کرد با بهبود وضعیت امنیتی ماههای اخیر در عراق حضور و فعالیت این شرکت‌ها هر چه بیشتر شود. پیروز حناچی شهردار تهران و هیات همراه چهارشنبه شب به دعوت رسمی 'ذکری علوش' همتای بغدادی خود برای گسترش همکاری‌ها بین بغداد و تهران به پایتخت عراق سفر کرد. بازدید حناچی و هیات همراه از اثر تاریخی بی نظیر ایوان مدائن یا طاق کسرا در جنوب شرقی بغداد از دیگر برنامه‌های سفر وی به عراق بود.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
پیروز حناچی - شهردار تهران - شامگاه ۲۲ اسفند به تماشای «سقراط» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی نشست. خبرگزاری ایسنا: پیروز حناچی - شهردار تهران - شامگاه ۲۲ اسفند به تماشای «سقراط» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا نعیمی نشست. در این نمایش که برای پنجمین‌بار در تالار وحدت روی صحنه می‌رود، هنرمندانی نظیر فرهاد آئیش، مریم سعادت، بهناز نازی و ایوب آقاخانی به ایفای نقش می‌پردازند. تاکنون چهره‌هایی نظیر علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، غلامرضا حیدری نماینده مجلس، علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران، الهه کولایی نماینده مجلس ششم، محمد کیانوش‌راد نماینده مجلس ششم، غلامحسین کرباسچی، عباس عبدی، عمادالدین باقی، صادق زیباکلام و … به تماشای «سقراط» نشسته‌اند. «سقراط» از ۷ فروردین ۹۸ در تالار وحدت اجرای خود را از سر می‌گیرد و بلیت‌های آن در سایت ایران‌نمایش در دسترس است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 ماه قبل
رکاب‌زنی شهرداران تا دفتر جهانگیریایسنا نوشت: روز گذشته یکصدمین مجمع کلان‌شهرها به میزبانی شهرداری تهران برگزار شد. پس از این نشست شهرداران کلان‌شهرها به همراه پیروز حناچی شهردار تهران سوار بر دوچرخه راهی میدان مشق شدند و پس از بازدید از این مکان و سردر باغ ملی، برای دیدار با معاون اول رئیس‌جمهور تا پاستور رکاب زدند. امروز در دوازدهمین سه‌شنبه بدون خودرو، ۱۴ شهردار کلان‌شهرهای ایران، حناچی را همراهی کردند.
افتصادنیوزافتصادنیوز1 ماه قبل
به گزارش اقتصادنیوز به تقل از ایرنا، 'بنگین ریکانی' وزیر مسکن، عمران، شهرداری‌ها و طرح‌های ملی عراق در دیدار 'پیروز حناچی' شهردار تهران و هیات همراه با وی، گفت: فرصت‌ها بسیاری برای کار مشترک دو کشور و از جمله با شهرداری تهران داریم. وی گفت: باید ذهنیت‌های سابق را کنار بگذاریم و وارد همکاری‌های مشترک در عرصه‌های مختلف شویم. شهردار تهران با اشاره به آمادگی شهرداری تهران و شرکت‌های فعال ایرانی درحوزه طرح‌های شهری و عمرانی برای همکاری با عراق و کلان شهر بغداد، ابراز امیدواری کرد با بهبود وضعیت امنیتی ماههای اخیر در عراق حضور و فعالیت این شرکت‌ها هر چه بیشتر شود. پیروز حناچی شهردار تهران و هیات همراه چهارشنبه شب به دعوت رسمی 'ذکری علوش' همتای بغدادی خود برای گسترش همکاری‌ها بین بغداد و تهران به پایتخت عراق سفر کرد. بازدید حناچی و هیات همراه از اثر تاریخی بی نظیر ایوان مدائن یا طاق کسرا در جنوب شرقی بغداد از دیگر برنامه‌های سفر وی به عراق بود.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
شهردار تهران در نخستین نشست خبری خود به سوال خبرنگار خبرفوری درباره شه شنبه‌‌های بدون خودرو پاسخ داد. خبرنگار خبر فوری در نشست خبری شهردار تهران از پیروز حناچی درباره سه شنبه‌های بدون خودرو پرسید. وی درباره مشکلات دوچرخه سواری در شهر تهران گفت: میزان استفاده از دوچرخه در تهران زیر ١درصد است. به جرأت می‌گویم مشکل نود‌وپنج درصد مسیرهای تهران برای دوچرخه قابل‌حل هستند. حناچی در مورد موضوع دوچرخه خاطرنشان کرد: تابه‌حال بسیاری از مسیرهای تهران برای دوچرخه سواری مناسب‌سازی شده است.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
نجفی استعفا داد، افشانی رفت و حالا حناچی مانده است؛ شهرداری تهران روزهای پرالتهابی را در سال ۹۷ تجربه کرده است. به گزارش گروه اجتماعی خبر فوری، شهرداری تهران در سالی که گذشت، مانند سایر نهادها و ارگان‌های کشور به دور از حاشیه نبوده در ادامه به تعدادی از آنها اشاره میکنیم. در نهایت پیروز حناچی، پیروز انتخاباتی شد که اعضای شورا برگزار کردند و او به عنوان شهردار تازه پایتخت انتخاب شد. عیدی شهردارچندی پیش اما پیروز حناچی با حضور در شورای شهر تهران اعلام کرد که عیدی او به شهروندان، افتتاح خط مترو و پاکی هواست! مجوز برج باغ‌ها، مصوبات عجیب شورای شهر تهران هم از جمله اتفاقاتی بود که به شهرداری تهران مربوط بود، که در گزارش مجزا به آنها اشاره خواهیم کرد.

شهردار تهران در مراسم افتتاح ۲۰پروژه عمرانی منطقه۶ چه گفت؟

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 هفته قبل
پیروز حناچی، شهردار تهران در مراسم افتتاح ۲۰پروژه عمرانی در سطح منطقه۶ پایتخت: نمی‌توانم خوشحالی‌ام از افتتاح این پروژه‌ها را کتمان کنم، از طرف خودم و شورای شهر تهران از شما تشکر می‌کنم
ایلناایلنا3 ماه قبل
با حکم شهردار تهران، دو عضو جدید هیات مدیره سازمان ورزش منصوب شدند. به گزارش ایلنا، پیروز حناچی، شهردار تهران صبح امروز در حکمی محمدعلی رستگار و امیرحسین منظمی را به عنوان اعضای جدید هیات مدیره سازمان ورزش شهرداری تهران منصوب کرد.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
یروز حناچی، شهردار تهران از ترخیص مجموعه‌ای از تجهیزات واگن‌های مترو و ۲۲ دستگاه سنگین آتش‌نشانی از گمرک خبر داد. برترین‌ها: پیروز حناچی، شهردار تهران از ترخیص مجموعه‌ای از تجهیزات واگن‌های مترو و ۲۲ دستگاه سنگین آتش‌نشانی از گمرک خبر داد. او نوشت: «امروز مجموعه‌ای از تجهیزات واگن‌های مترو و ۲۲ دستگاه سنگین آتش‌نشانی از گمرک ترخیص شد و برای خدمت‌رسانی در اختیار شهرداری تهران قرار گرفت. از پی‌گیری همکارانم، مساعدت دکتر میراشرفی رئیس گمرک کشور و همراهی سرپرست گمرک تهران سپاسگزارم.»

به انتهای لیست رسیدید

پیروز حناچی

پیروز حناچی (زادهٔ ۱۳۴۳ تهران) شهردار تهران از ۷ آذر ۹۷، معاون پیشین شهرسازی و معماری شهرداری تهران از خرداد تا آبان ۹۷ و سیاستمدار اصلاح طلب ایرانی است. او در دولت یازدهم معاون شهرسازی و معماری و دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری وزیر وقت راه و شهرسازی عباس آخوندی بود. حناچی دانش‌آموخته معماری از دانشگاه تهران و فارغ‌التحصیل دکتری تخصصی مرمت شهری و باززنده‌سازی شهرهای تاریخی است. او در تاریخ ۲۲ آبان سال ۱۳۹۷ در رقابت با عباس آخوندی با ۱۱ رای از مجموع ۲۱ رای اعضای شورای شهر به عنوان شهردار منتخب تهران معرفی شد. از ۲۷ آبان ۹۷ به عنوان سرپرست شهرداری کارش را آغاز کرد و پس از جنجالی کم سابقه برای تأیید صلاحیت او سرانجام حکم وی در تاریخ هفتم آذر ۱۳۹۷ به عنوان چهاردهمین شهردار تهران پس از انقلاب رسماً صادر شد. در این صفحه مهم‌ترین و آخرین اخبار مرتبط با پیروز حناچی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا