پیشکسوت ملی پوش باشگاه پرسپولیس

پیشکسوت ملی پوش باشگاه پرسپولیس

برنابرنا5 ماه قبل
پیشکسوت ملی پوش باشگاه پرسپولیس گفت: همه می‌دانیم تغییرات در کادر فنی اجتناب ناپذیر بود و حالا که کادر جدید معرفی شده همه باید از تیم حمایت کنیم. او چندین سال کنار برانکو بوده، بازیکنان را به خوبی می‌شناسد و می‌تواند یک ارتباط قشنگ و خوب را میان بازیکنان و کادر جدید برقرار کند. باقری جزو ذخایر پرسپولیس به شمار می‌رود و من جای سرمربی بودم از تمام ظرفیت‌های کریم استفاده می‌کردم. ولی من باید بگویم همه می‌دانیم پرسپولیس از بین نمی‌رود، ما روزهای بسیار سخت‌تری از این را هم گذرانده‌ایم و دلیل بقا سرخ‌پوشان همین طرفداران و مردم هستند که مثل همیشه حالا هم پشت پرسپولیس هستند. به امید خدا و باتلاش بچه‌ها و حمایت هواداران تیم در مسابقات آینده موفق باشد.
برنابرنا8 ماه قبل
مهاجم سابق پرسپولیس گفت: بسیار امیدوارم سرخپوشان با کسب ۳ امتیاز بازی با پیکان صدرنشینی خود را تدوام ببخشند و با شرایط روحی خوب به مصاف حریف عربستانی خود در لیگ قهرمانان آسیا بروند و نخستین برد آسیایی خود را نیز دشت کنند. وی افزود: جدا ازاینکه بازی با پیکان ساده نیست و آنها تیم خوب و قدرتمندی هستند که روند صعودی خود را از هفته‌های گذشته آغاز کرده‌اند. پرسپولیسی‌ها می‌دانند همه تیمها مقابل آنها با تمام توان ظاهر خواهند شد، همچنین باید سرخپوشان بدانند که برد در این بازی آنها را یک گام به قهرمانی و جام نزدیک‌تر می‌کند. مهاجم سابق پرسپولیس در ادامه اظهار داشت: پرسپولیس ۲- ۳ بازی حساس دارد و اگر بتواند مانند بازیهای بزرگ چند وقت اخیر هوشمندانه در این دیدار‌ها بازی کند، به امید خدا و با حمایت هواداران هتریک در قهرمانی شدنی است. بنده به شخصه بسیار امیدوارم سرخپوشان با کسب ۳ امتیاز بازی با پیکان صدرنشینی خود را تدوام ببخشند و با شرایط روحی خوب به مصاف حریف عربستانی خود در لیگ قهرمانان آسیا بروند و نخستین برد آسیایی خود را نیز دشت کنند.
برنابرنا8 ماه قبل
پیشکسوت ملی پوش باشگاه پرسپولیس معتقد است این تیم توان برد استقلال را در دربی دارد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، بیژن ذوالفقارنسب، پیشکسوت ملی‌پوش فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس، پیرامون انتخاب هیات مدیره جدید پرسپولیس به خبرنگار برنا گفت: افراد خیلی خوبی در هیات مدیره جدید انتخاب شده‌اند و باید منتظر بمانیم تا پس از انجام اقدامات این افراد درباره کارنامه آنها صحبت کنیم. وی افزود: به نظر من اولویت‌های پرسپولیس ساماندهی به وضعیت اقتصادی و فراهم کردن سخت‌افزار برای موفقیت تیم در بازی‌های داخلی و خارجی است. مدافع اسبق پرسپولیس و تیم ملی درباره دربی نوروزی نیز اظهار داشت: ابتدا اجازه بدهید بنده سال ۹۸ را پیشاپیش به همه مردم ایران تبریک بگویم و امیدوارم سال آینده وضعیت اقتصادی بهتر باشد. ذوالفقارنسب در پایان تصریح کرد: البته بنده برای هر سه نماینده ایران در جام باشگاه‌های آسیا آرزوی توفیق می‌کنم و فکر می‌کنم هر سه تیم توان بالا آمدن از گروه خود را دارند.

به انتهای لیست رسیدید