پیش فروش

پیش فروش

ایرناایرنا1 روز قبل
محمد سالاری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به بازدید خود و اعضای کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران از منطقه ۲۲ و شهرک مروارید شهر در غرب این منطقه اظهارداشت: شهرک مروارید شهر در مساحت حدود ۵۸ هکتار در بخش کوهپایه‌ای البرز واقع شده است. وی گفت: در این شهرک حدود ۹هزار واحد مسکونی در ۵۹ برج طراحی شده که تعدادی از آنها ساخته شده و باقی برج‌ها هم در حال ساخت هستند و برآورد می‌شود با ضریب سکونت ۳٫۴ دهم خانوار بیش از ۳۰ هزار نفر در شهرک مروارید شهر ساکن شوند. سالاری، رعایت‌نکردن اصول مشرفیت و ایجاد فضاهای باز بین برج‌ها را از مشکلات اساسی برج‌های این شهرک عنوان کرد که در دوره مدیریت شهری گذشته مجوز دریافت کردند. عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه فاصله بین بعضی از برج‌های شهرک مروارید شهر تنها هفت تا ۱۰ متر است، افزود: در حال حاضر نگرانی از سوی اعضای شورای شهر و صاحبنظران ایجاد شده که اگر همه این برج‌ها ساخته شود، شاهد یک بحران اجتماعی، هویتی و کاهش شدید کیفیت زندگی ما در آنجا شاهد خواهیم بود. وی بیان کرد: با این روند ساکنان برج‌های مروارید شهر اعتراض شدیدی به مدیریت شهری، سازمان‌ها و نهادهای خدمات‌رسان خواهند کرد که چرا این منطقه فاقد سرانه‌های فضای سبز، آموزشی، مذهبی، ورزشی، امنیتی، انتظامی است.
تابناکتابناک1 روز قبل
حال جای سوال است که ونزوئلا چگونه توانسته در شرایط تحریم این میزان نفت بفروشد؟ ونزوئلا قبل از تحریم وام‌های میلیاردی از روسیه برای اصلاح شرایط اقتصادی خود دریافت کرده بود و پس از تحریم، به جای تسویه نقدی، به روسیه و دیگر کشورها نفت صادر می‌کند. در واقع ونزوئلا کاملا هوشمندانه نفت خود را پیش فروش کرده است تا در شرایط تحریم مشکلی برای فروش نفت نداشته باشد. زیرا فروش نفت ایران را از بخش دولتی شرکت ملی نفت خارج، و پای بخش خصوصی را به این تجارت باز کرده است. باید به این نکته توجه کرد که رونق یافتن تجارت نفت در بورس نیازمند اجرای اصلاحاتی در مسیر بورس نفت است؛ به هر حال در شرایط تحریم خرید نفت برای خریداران هزینه بسیار زیادی دارد. اگر قرار باشد نفت ایران توسط بخش خصوصی معامله شود دولت ایران باید سعی در کاهش ریسک‌پذیری خریداران و تقبل هزینه‌های تحریم کند.
ایران‌جیبایران‌جیب1 روز قبل
پیش فروش ۶ محصول شرکت ایران خودرو از هفته آینده آغاز خواهد شد. به اطلاع کلیه مشتریان محترم ونمایندگی‌های مجاز می‌رساند شرایط پیش فروش عادی شرکت ایران خودرو در ساعت ۱۱ صبح روز‌های شنبه مورخ ۹۸/۱۰/۲۸ لغایت دوشنبه ۹۸/۱۰/۳۰ مطابق جداول پیوست و با توضیحات ذیل ارائه می‌گردد. جدول ۱: شرایط و برنامه فروشجدول ۲: نرخ سودشرایط ویژه بخشنامه: ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو می‌باشد و در صورت ثبت نام از سوی مشتریان محترم مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو و وجه آن ظرف ۲۰روز طبق ضوابط شرکت ایران خودرو به مشتری عودت خواهد شد. مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته در شرکت‌های ایران خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده‌اند و یا دراین مدت خودرو تحویل گرفته‌اند مجاز به ثبت نام دراین بخشنامه نمی‌باشند، در صورت ثبت نام مغایر با این شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه ثبت نام مشتری از سوی شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد. زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت۱۱ صبح روزهای شنبه مورخ ۹۸/۱۰/۲۸ لغایت دو شنبه ۹۸/۱۰/۳۰
صدا و سیماصدا و سیما2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، عزت الله علیزاده گفت: سازمان‌ها و نهاد‌ها می‌توانند روز‌های جمعه و شنبه (۴ و ۵ بهمن) با مراجعه به سامانه فروش بلیت به آدرس www. Fajrticket. ir بلیت‌های مورد نظر را تهیه کنند. معاون اجرایی جشنواره افزود: هر شخص مجاز خواهد بود تا با کدملی خود، دو سری بلیت از طریق سامانه به نشانی www. Fajrticket. ir پیش‌خرید کند. علیزاده درباره تحویل بلیت‌ها نیز گفت: بلیت‌های همه افرادی که اقدام به پیش خرید کرده‌اند، بر مبنای نشانی و زمان‌های اعلام شده توسط متقاضیان در سامانه پیش‌فروش، در روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه، ۵ تا ۷ بهمن از طریق پیک تحویل داده خواهد شد. سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده برگزار خواهد شد.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
اصل ٨٦ قانون اساسی، اصل مصونیت قضائی نمایندگان مجلس است. در اینجا نگاه‌ها دوباره به سمت قوه قضائیه می‌رود تا این نهاد با نمایندگانی که فساد مرتکب می‌شوند برخورد قاطعی انجام دهد. منطق حکم می‌کند تا دستگاه قضائی لایحه‌ای را تنظیم کند که اگر نمایندگان دچار تخلف مالی شدند، از مجلس خارج شوند. از طرفی تعدادی از نمایندگان فعلی مجلس پرونده قضائی دارند البته عدد آن‌ها بالا نیست و تعدادی از رد صلاحیت‌ها نیز پرونده قضائی ندارند. نماینده مجلسی که به جای خدمت به مردم به فکر فساد است، هرگز لیاقت نشستن روی صندلی مجلس شورای اسلامی را ندارد.
ایسناایسنا2 روز قبل
نمایش «کلوچه دارچینی» به کارگردانی مریم کاظمی برای دومین بار به صحنه می‌رود. به گزارش ایسنا، این نمایش که کاری از گروه تئاتر «مستقل» است، از روز ۳ بهمن ماه در سالن سینماتئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان وزرا به صحنه می‌رود. متن این نمایش نوشته دیوید وود است که حسین فدایی حسین آن را به فارسی برگردانده و اولین بار در سال ۹۳ با نقش آفرینی حسین محب‌اهری در مرکز تولید تئاتر کانون روی صحنه رفته بود. تعدادی از هنرجویان بازیگری آموزشگاه تئاتر مستقل (پنجمک) نیز در نقش پرده‌ها که جانبخشی شده‌اند؛ همراه بازیگران بزرگسال، تجربه بازی در صحنه حرفه‌ای تئاتر را به دست می‌آورند. این نمایش از ۳ بهمن ماه هر روز غیر از شنبه‌ها در ساعت ۱۹ میزبان عموم خانواده‌ها خواهد بود.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمد نادربیگی پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران از شناسایی و دستگیری یک باند هفت نفره توسط پلیس آگاهی استان خبر داد که با تأسیس شرکت‌های جعلی اقدام به ثبت نام و پیش فروش خودرو می‌کردند و در زمام سررسید خودرو متواری می‌شدند. همچنین ۱۵۰ نفر شاکی و مالباخته تاکنون شناسایی شده که از این تعداد ۴۰ مالباخته در استان البرز و ۱۱۰ نفر نیز در استان تهران هستند. رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان اینکه اعضای این باند همگی دستگیر شده‌اند، افزود: تحقیقات در خصوص شناسایی دیگر مالباختگان ادامه دارد، مالباختگان و کسانی که در شرکت‌های جعلی «آبتین» و «پیام خودرو» ثبت نام کرده‌اند می‌توانند به پایگاه دوم آگاهی استان واقع در حصارک کرج مراجعه کنند. دستگیری یک سارق با سابقهرئیس پلیس آگاهی استان البرز عنوان کرد: اقدامات این متهم با سلامت مردم ارتباط مستقیم داشته وی مواد خوراکی در بسته بندی جعلی را در سطح بازار استان البرز توزیع کرده است که از مردم می‌خواهیم هوشیار باشند. رئیس پلیس آگاهی استان البرز در بخش دیگری از شناسایی یک باند دونفره دیگر سرقت خودرو و داخل خودرو که تاکنون به ۷۰ فقره سرقت اعتراف کرده‌اند خبر داد و گفت: متهمان به ۲۰ فقره سرقت خودرو و ۵۰ فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کرده‌اند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل
حال جای سوال است که ونزوئلا چگونه توانسته در شرایط تحریم این میزان نفت بفروشد؟ ونزوئلا قبل از تحریم وام‌های میلیاردی از روسیه برای اصلاح شرایط اقتصادی خود دریافت کرده بود و پس از تحریم، به جای تسویه نقدی، به روسیه و دیگر کشورها نفت صادر می‌کند. در واقع ونزوئلا کاملا هوشمندانه نفت خود را پیش فروش کرده است تا در شرایط تحریم مشکلی برای فروش نفت نداشته باشد. زیرا فروش نفت ایران را از بخش دولتی شرکت ملی نفت خارج، و پای بخش خصوصی را به این تجارت باز کرده است. باید به این نکته توجه کرد که رونق یافتن تجارت نفت در بورس نیازمند اجرای اصلاحاتی در مسیر بورس نفت است؛ به هر حال در شرایط تحریم خرید نفت برای خریداران هزینه بسیار زیادی دارد. اگر قرار باشد نفت ایران توسط بخش خصوصی معامله شود دولت ایران باید سعی در کاهش ریسک‌پذیری خریداران و تقبل هزینه‌های تحریم کند.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، هادی هاشمیان پیش از ظهر چهارشنبه در همایش هر مسجد یک حقوقدان اظهارکرد: کاهش ورودی پرونده‌ها به محاکم از برنامه‌های سازمان قضا است و در گلستان سالانه بیش از چهار هزار پرونده به دستگاه قضا وارد می‌شود. وی افزود: طرح هر مسجد یک حقوقدان را در ۸۵ نقطه از گلستان شروع کردیم و ۱۰۰ نیرو در این کار بکارگیری و بیش از هزار مشاوره ارائه شد. هاشمیان علت عمده افزایش ورودی پرونده‌ها را عدم آگاهی مردم عنوان کرد و افزود: حتی یکی از مدیران کل گلستان هم در زمینه خرید آپارتمان به مشکل برخورد کرد. وی تصریح کرد: مردم باید با قوانین ضروری از جمله قانون پیش فروش آپارتمان آگاه باشند و حتی بزرگترین آیه قرآن در خصوص کتابت است. هاشمیان از اجرای برنامه سیمای قانون در صداوسیما خبرداد و گفت: هر اندازه قضات را در مسائل گوناگون دخالت دهیم به کاهش پرونده‌های منتج نمی‌شود بلکه باید مردم را آگاه کرد.
فارسفارس2 روز قبل
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه باید از تجربه پتروپالایشگاه برای توسعه صنعت خودرو استفاده کنیم گفت: می‌توانیم با جهت‌دهی به نقدینگی موجود، پول سرگردان را در صنعت خودرو به کار بگیریم. عضو هیات رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: وقتی ۲۲۰۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی در دست مردم است و بخشی از آنها به بازار خودرو سوق پیدا کرده است خودرو را به کالایی تجاری و سرمایه‌ای مبدل کرده است. ضمن اینکه دولت هم نتوانسته پول را در کشور مدیریت کند و ضربه‌ای که صنعت خودروسازی از این قضیه می‌خورد به دلیل جولان دلالان با حجم زیادی نقدینگی در این بخش است. عضو هیات رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: باید با استفاده از جهت‌دهی و نقدینگی موجود در کشور، پول سرگردان را در صنعت خودرو به کار بگیریم. انتهای پیام/
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، «کلوچه دارچینی» به کارگردانی مریم کاظمی، نوشته دیوید وود که حسین فدایی حسین آن را به فارسی برگردانده است اولین بار در سال ۹۳ با نقش آفرینی زنده یاد حسین محب‌اهری در مرکز تولید تئاتر کانون روی صحنه رفت. این اثر نمایشی قرار است بهمن ماه امسال در سالن سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان واقع در خیابان وزرا به صحنه برود. این نمایش از ۳ بهمن ماه همه روزه غیر از شنبه‌ها ساعت ۱۹ میزبان عموم خانواده‌ها خواهد بود. طبق قوانین جدید کانون پرورش فکری و لزوم حضور مدیریت تولید، در این پروژه نمایشی علی یدالهی برای این سمت معرفی شده است. اختر تاجیک عکاس حرفه‌ای تئاتر و از همکاران کانون پرورش فکری نیز در کنار گروه است.
تابناکتابناک3 روز قبل
به گزارش تابناک اقتصادی، تاریخ اقتصاد ایران و جهان آینه‌ای است تمام نما از رویدادهای اقتصادی که در گذشته رخ داده است و بیانگر ریشه‌های تاریخی بسیاری از واقعیت‌های امروز ایران و جهان است. موضوع «اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان» در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و چهارمین روز دی ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. ۲۴ آبان ۱۳۹۷، براساس تازه‌ترین آمار منتشر شده سال ۲۰۱۸، دنیای بزرگ‌ترین شرکت‌های هواپیمایی جهان شاهد تغییر در رتبه‌ این شرکت‌ها شده‌ است. جدیدترین آمار حکایت از آن دارد که شرکت هواپیمایی یونایتدایرلاینز موفق شده است با توسعه داخلی در حوزه ترافیک مسافر، شرکت هواپیمایی دلتا را پشت‌سر گذارد و به دومین شرکت هواپیمایی بزرگ جهان تبدیل شود. انتظار می‌رود شرکت هواپیمایی امریکن ایرلاینز که هنوز آمار ترافیکی سال ۲۰۱۸ خود را منتشر نکرده است، همچنان جایگاه نخست را در فهرست بزرگ‌ترین شرکت‌های هواپیمایی جهان به خود اختصاص دهد.
رکنارکنا4 روز قبل
پیشرانه سمند EF۷ نسبت به سمند ال ایکس معمولی بازدهی بهتری دارد و مصرف سوخت بهتری را ثبت می‌کند. شرایط پیش فروش سمند EF۷ در هفته‌های پیش نیز در اختیار متقاضیان قرار داده شده بود. البته از سوی دیگر سمند ال ایکس معمولی نیز عاری از مزایا نیست. این گونه از سمند که به موتور پژویی شهرت دارد، از سال‌ها پیش در ایران خودرو به تولید می‌رسید و پیشرانه‌ای مشترک با پژو پارس سال و پژو ۴۰۵ دارد. در ادامه می‌توانید شرایط پیش فروش پژو پارس به همراه شرایط پیش فروش سمند ال ایکس را که از روز دوشنبه جاری می‌شوند، مشاهده نمایید: منبع: اقتصادنیوزبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران4 روز قبل
به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، محمدرضا منصوری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره گرانی خودرو در هفته‌های اخیر، گفت: افزایش قیمت بنزین و نرخ ارز در هفته‌های اخیر بر قیمت خودرو اثرگذار بوده و گرانی چهارچرخ‌ها را رقم زد، در حال حاضر سوداگران در فضای مجازی و با انتشار قیمت‌های صوری نقدینگی را به سمت بازار خودرو هدایت می‌کنند. نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی درباره ادعای خودروسازان مبنی بر کمبود نقدینگی، افزود: اگرچه پیش فروش خودرو کمبود نقدینگی خودروسازان را جبران می‌کند اما این شرکت‌ها باید در این پیش فروش‌ها عمل به تعهدات را در اولویت قرار دهند تا تجربه سال گذشته تکرار نشود. مردم نمی‌توانند در پیش فروش خودروسازان ثبت نام کننداین نماینده مردم در مجلس دهم از نحوه پیش فروش خودرو انتقاد کرد و ادامه داد: بسیاری از مردم از نحوه اجرای این طرح‌ها ناراضی هستند چراکه معتقدند نمی‌توانند در پیش فروش خودروسازان ثبت نام کنند. عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه براساس بررسی‌های انجام گرفته تخلفاتی در پیش فروش خودروسازان انجام گرفته است، اظهار کرد: پیش فروش خودرو نباید در اختیار خودروسازان باشد بلکه این طرح‌ها باید به صورت سیستماتیک و زیر نظر دستگاه‌های نظارتی اجرایی شود.
چرخانچرخان4 روز قبل
گروه خودروسازی ایران‌خودرو که در خبری اعلام کرده بود قصد پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ دارد، در اطلاعیه‌ای از اصلاح این پیش فروش گفت و مقداری از جزئیات این پیش فروش را تغییر داد. به گزارش چرخان، گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که متقاضیان خرید محصول جدید این شرکت یعنی دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ می‌توانند از ۲۴ در ۹۸ با مراجعه به سایت رسمی این شرکت اقدام به ثبت سفارش نمایند. این رو هم بخون: جدیدترین شرایط پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک با موعد تحویل ۲ سال بعد! موعد تحویل این خودرو از دیگر نکات جالبی است که می‌توان به آن اشاره کرد که جز معدود خودروهای تحویلی خودروسازان کشورمان در سال ۱۴۰۰ نیز محسوب می‌گردد. طبق اطلاعیه ایران‌خودرو، دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ در موعد تیر تا مهر ۱۴۰۰ قابل تحویل بوده و بدیهی است که مشتریان از سود مشارکت ۱۸ درصد نیز برخوردار می‌شوند.
جام نیوزجام نیوز4 روز قبل
به نحوی که نرخ سمند دوگانه از ۹۸ میلیون به ۱۲۸ میلیون افزایش یافت که ۳۱ درصد افزایش نرخ داشته است. همچنین پژو پارس از ۱۰۵ میلیون تومان به ۱۳۴ میلیون تومان افزایش یافت که ۲۸ درصد افزایش نرخ داشته است. علاوه بر این پژو ۴۰۵ از ۸۱ میلیون تومان به ۱۰۲ میلیون تومان افزایش یافت که ۲۶ درصد افزایش نرخ داشته است. هیچ راهی برای کاهش نرخ خودرو به جز فروش در حاشیه بازار وجود ندارداحمد نعمت‌بخش دبیر انجمن خودروسازان درباره علت افزایش نرخ خودرو‌های دوگانه‌سوز، گفت: کارخانه هیچ افزایش قیمتی در خصوص خودرو‌های دوگانه‌سوز نداشته و افزایش نرخ در حاشیه بازار بوده است. او تغییرات به وجود آمده در نرخ سوخت را عامل بعدی مؤثر بر تغییرات نرخ خودرو دانست و تصریح کرد: با افزایش نرخ سوخت باید نرخ خودرو کاهش پیدا می‌کرد. زاوه افزود: بنابر بررسی‌های انجام شده با هر ۱۰۰ واحد درصدی افزایش نرخ سوخت حدود ۲ درصد تورم ایجاد می‌شود؛ بنابراین افزایش نرخ در چند روز اخیر و بعد از گران شدن بنزین کمی دور از انتظار بود.
صدا و سیماصدا و سیما4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ گروه صنعتی ایران خودرو (ایکوپرس) در این اطلاعیه آورده است: خودروی دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک در رنگ‌های سفید، نقره‌ای، مشکی و خاکستری و با مبلغ پیش پرداخت اولیه ۸۰۰ میلیون ریال و با موعد تحویل ۱۸ تا ۲۱ ماهه عرضه می‌شود. همچنین ایران خودرو در این طرح، هدیه ویژه‌ای را به عنوان تخفیف خرید محصول ایرانی به مشتریان و ثبت‌نام کنندگان اعطا می‌کند. متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۱ روز سه شنبه ۲۴ دی با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale. ikco. ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
چرخانچرخان4 روز قبل
خودروسازان کشورمان در تولید بسیاری از محصولات خود دچار مشکل هستند و تعهدات باقیمانده از ماه‌های قبل نیز به یکی از معصلات بزرگ آنها تبدیل شده است. درحالیکه ایران‌خودرو در اطلاعیه‌های جدید اقدام به پیش فروش دنا می‌کند، حالا در اطلاعیه‌ای اعلام کرده تعهدات قبلی این شرکت در حال حاضر قابل انجام نیست و خودروی جایگزین برای این محصول و سمند سورن اعلام کرده است. این شرکت که به تازگی شرایط پیش فروش متنوعی را برای محصول دنا اعلام کرده، به نظر می‌رسد در تولید این خودرو و همچنین خودروی سمند سورن مشکل داشته و امکان تحویل این خودروها را ندارد. حالا برخی از مشتریان نسبت به این اطلاعیه اعتراض دارند چرا که مدعی اند، این شرکت مشکلی در تولید دنا و سمند سورن نداشته و صرفا قصد تحویل با قیمت‌های مصوب قبلی را ندارد. جزئیات طرح تبدیل ایران‌خودرو به شرح زیر است:
ایران‌جیبایران‌جیب4 روز قبل
به نحوی که قیمت سمند دوگانه از ۹۸ میلیون به ۱۲۸ میلیون افزایش یافت که ۳۱ درصد افزایش قیمت داشته است. همچنین پژو پارس از ۱۰۵ میلیون تومان به ۱۳۴ میلیون تومان افزایش یافت که ۲۸ درصد افزایش قیمت داشته است. علاوه بر این پژو ۴۰۵ از ۸۱ میلیون تومان به ۱۰۲ میلیون تومان افزایش یافت که ۲۶ درصد افزایش قیمت داشته است. هیچ راهی برای کاهش قیمت خودرو به جز فروش در حاشیه بازار وجود ندارداحمد نعمت‌بخش دبیر انجمن خودروسازان درباره علت افزایش قیمت خودرو‌های دوگانه‌سوز، گفت: کارخانه هیچ افزایش قیمتی در خصوص خودرو‌های دوگانه‌سوز نداشته و افزایش قیمت در حاشیه بازار بوده است. او تغییرات به وجود آمده در قیمت سوخت را عامل بعدی مؤثر بر تغییرات قیمت خودرو دانست و تصریح کرد: با افزایش قیمت سوخت باید قیمت خودرو کاهش پیدا می‌کرد.
خبر فوریخبر فوری4 روز قبل
به نحوی که قیمت سمند دوگانه از ۹۸ میلیون به ۱۲۸ میلیون افزایش یافت که ۳۱ درصد افزایش قیمت داشته است. همچنین پژو پارس از ۱۰۵ میلیون تومان به ۱۳۴ میلیون تومان افزایش یافت که ۲۸ درصد افزایش قیمت داشته است. علاوه بر این پژو ۴۰۵ از ۸۱ میلیون تومان به ۱۰۲ میلیون تومان افزایش یافت که ۲۶ درصد افزایش قیمت داشته است. نعمت‌بخش گفت: به دلیل افزایش تقاضا قیمت خودرو‌های گازسوز روند صعودی داشته است و همچنین به دلیل محدود بودن تولید خودرو‌های گازسوز نمی‌توانیم قیمت این خودرو‌ها را کاهش دهیم. او تغییرات به وجود آمده در قیمت سوخت را عامل بعدی مؤثر بر تغییرات قیمت خودرو دانست و تصریح کرد: با افزایش قیمت سوخت باید قیمت خودرو کاهش پیدا می‌کرد.
خانه ملتخانه ملت4 روز قبل
محمدرضا منصوری عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملتدرباره گرانی خودرو در هفته‌های اخیر، گفت: افزایش قیمت بنزین و نرخ ارز در هفته‌های اخیر بر قیمت خودرو اثرگذار بوده و گرانی چارچرخ‌ها را رقم زد، در حال حاضر سوداگران در فضای مجازی و با انتشار قیمت‌های صوری نقدینگی را به سمت بازار خودرو هدایت می‌کنند. نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی درباره ادعای خودروسازان مبنی بر کمبود نقدینگی، افزود: اگرچه پیش فروش خودرو کمبود نقدینگی خودروسازان را جبران می‌کند اما این شرکت‌ها باید در این پیش فروش‌ها عمل به تعهدات را در اولویت قرار دهند تا تجربه سال گذشته تکرار نشود. مردم نمی‌توانند در پیش فروش خودروسازان ثبت نام کننداین نماینده مردم در مجلس دهم از نحوه پیش فروش خودرو انتقاد کرد و ادامه داد: بسیاری از مردم از نحوه اجرای این طرح‌ها ناراضی هستند چراکه معتقدند نمی‌توانند در پیش فروش خودروسازان ثبت نام کنند. عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه براساس بررسی‌های انجام گرفته تخلفاتی در پیش فروش خودروسازان انجام گرفته است، اظهار کرد: پیش فروش خودرو نباید در اختیار خودروسازان باشد بلکه این طرح‌ها باید به صورت سیستماتیک و زیر نظر دستگاه‌های نظارتی اجرایی شود. /پایان پیام
تسنیمتسنیم5 روز قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، طرح مشارکت در تولید خودرو دنا پلاس اتوماتیک توربو شارژ از ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۸/۱۰/۲۴ تا زمان تکمیل ظرفیت آغاز خواهد شد. در این طرح فروش ظرفیت ثبت نام برای هر کد ملی، از کل بخشنامه همچنان یک دستگاه خودرو است و در صورتی که ثبت نام مشتریان مغایر با این بند باشد و قرارداد به صورت یک طرفه از سوی شرکت ایران خودرو لغو خواهد شد. همچنین دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام است. لذا در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود. انتهای پیام/
عصر ایرانعصر ایران5 روز قبل
ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از با اخذ مجوزهای لازم از نهادها و ارگان‌های نظارتی ذیربط، پیش‌فروش مشارکت در تولید دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک را از روز سه شنبه ۲۴ دی ماه آغاز می‌کند. ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای از با اخذ مجوزهای لازم از نهادها و ارگان‌های نظارتی ذیربط، پیش‌فروش مشارکت در تولید دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک را از روز سه شنبه ۲۴ دی ماه آغاز می‌کند. به گزارش عصر ایران در این طرح پیش فروش ‌خودروی دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک در رنگ‌های سفید، نقره‌ای، ‌مشکی و خاکستری و با مبلغ پیش پرداخت اولیه ۸۰۰ میلیون ریال و با موعد تحویل ۱۸ تا ۲۱ماهه عرضه می‌شود. همچنین ایران خودرو در این طرح، هدیه ویژه‌ای را به عنوان تخفیف خرید محصول ایرانی به مشتریان و ثبت‌نام کنندگان اعطا می‌کند. متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۱ روز سه شنبه ۲۴ دی ماه با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale. ikco. ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز5 روز قبل
برخی از کاربران در کامنت‌های خود گزارش داده بودند که امکان دسترسی به سایت فروش ایران خودرو را ندارند و این مساله در هفته‌های گذشته بسیار خبرساز شده بود. دنا پلاس نسخه بروزشده دناست که با ارایه ظاهری جدید و امکاناتی بیشتر، سعی در جلب نظر بیشتر مخاطبین دارد. عرضه دنا پلاس از سوی ایران خودرو موجب شد که دنا معمولی در بازار به حاشیه رانده شود. از سال ۹۷ و به واسطه شرایط به وجود آمده و نیاز به اقتصادی سازی فرآیند مونتاژ، برخی از امکانات اضافه شده به دنا پلاس نظیر سانروف یا ایربگ‌های جانبی حذف شدند و این خودرو اکنون تفاوت اندکی با دنا معمولی دارد. در ادامه می‌توانید شرایط پیش فروش دنا پلاس ویژه یکشنبه ۲۲ ام دی‌ماه را مشاهده نمایید: خودرو رنگ پیش پرداخت موعد تحویل دنا پلاس سفید، نقره‌ای، مشکی، خاکستری، آبی کبود ۵۵۴۰۰۰۰۰۰ دی ۹۹
تابناکتابناک5 روز قبل
موضوع «اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان» در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و دومین روز دی ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. به گزارش تابناک اقتصادی، تاریخ اقتصاد ایران و جهان آینه‌ای است تمام نما از رویدادهای اقتصادی که در گذشته رخ داده است و بیانگر ریشه‌های تاریخی بسیاری از واقعیت‌های امروز ایران و جهان است. موضوع «اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان» در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و دومین روز دی ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. ۲۲ دی ۱۳۴۴، بین ایران و شوروی ۵ موافقتنامه و قرارداد درخصوص ذوب‌آهن و احداث شاه لوله گاز در ایران، ‌در مسکو امضا شد. ۲۲ دی ۱۳۴۵، قرارداد خرید دومین کارخانه نورد ایران بین نماینده شرکت دماک و شرکت نورد ایران امضا شد.
افکارنیوزافکارنیوز6 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشسیدجواد حسینی کیا عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به راهکارهای لازم برای کاهش قیمت خودرو در بازار، گفت: دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی باید به موضوع افزایش افسارگسیخته قیمت خودرو در بازار ورود کنند زیرا سوداگران و مافیاها با قیمت سازی، تمام تلاش خود را برای گرانی چارچرخ‌ها به کار می‌برند. اخبار اقتصادی- نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی افزود: خودروسازان باید برای افزایش تولید و عرضه خودرو به بازار، شیفت‌های جدیدی راه‌اندازی کنند چراکه برخی از واحدهای این شرکت‌ها در استان‌هایی مانند کرمانشاه، شیراز، مشهد و … غیرفعال هستند. وی با بیان اینکه خودروسازان باید با اطلاع‌رسانی دقیق زمینه پیش فروش بیشتر خودرو را فراهم کنند، اظهار کرد: اگر مردم از تحویل به موقع خودرو مطمئن باشند در طرح‌های پیش فروش خودروسازان شرکت می‌کنند که با تحقق این مهم از یک سو کمبود نقدینگی خودروسازی‌ها جبران می‌شود و از سوی دیگر اشتهای کاذب بازار از بین خواهد رود. عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس اضافه کرد: با اخذ مالیات از خرید و فروش خودرو، سوداگران نمی‌توانند به راحتی فعالیت کنند، باید از هر فردی که طی یک سال بیش از یک بار خودرو خریداری می‌کند، مالیات اخذ شود.

EVGA از RTX ۲۰۶۰ KO با قیمت ۲۷۹ دلار رونمایی کرد

5+
مجله سخت‌افزارمجله سخت‌افزار6 روز قبل
دنیای خودرودنیای خودرو6 روز قبل
به گزارش «اخبار خودرو»، بدینوسیله به اطلاع کلیه مشتریان محترم ونمایندگیهای مجاز می‌رساند طرح مشارکت در تولید خودرو دنا پلاس اتوماتیک توربو شارژ از ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۸/۱۰/۲۴ و تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست و با توضیحات ذیل ارائه می‌گردد. جدول ۱: شرایط و برنامه فروش. مطابق با بخشنامه شماره ۴۲۴۹ دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام می‌باشد لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود. " مبلغ تخفیف اعلامی در بخشنامه با احتساب مالیات ارزش افزوده می‌باشد. زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت۱۱ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۸/۱۰/۲۴
ایران‌جیبایران‌جیب6 روز قبل
برای اولین‌‌بار طرح جدید پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربو از سوی ایران خودرو آغاز خواهد شد. بدینوسیله به اطلاع کلیه مشتریان محترم ونمایندگیهای مجاز می‌رساند طرح مشارکت در تولید خودرو دنا پلاس اتوماتیک توربو شارژ از ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۸/۱۰/۲۴ و تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست و با توضیحات ذیل ارائه می‌گردد. جدول ۱: شرایط و برنامه فروش. مطابق با بخشنامه شماره ۴۲۴۹ دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام می‌باشد لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود. " زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت۱۱ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۸/۱۰/۲۴
چرخانچرخان6 روز قبل
شاید در هیچ کجای دنیا پیش فروش‌های طولانی مدت موجود در رویه کاری ایران‌خودرو و سایپا مشابهی ندارد! بدیهی است که مشتریان بایستی به نوع حقوقی این طرح توجه ویژه داشته باشند که متفاوت از طرح‌های فروش و پیش فروش عادی این خودروساز محسوب می‌گردد. ثبت سفارش این خودرو صرفا به صورت اینترنتی بوده و امکان ثبت سفارش در نمایندگی‌ها وجود ندارد. همچنین به محض اتمام ظرفیت تعیین شده برای این خودرو، مبادی ثبت نام بسته شده و امکان ثبت سفارش برای این خودرو وجود نخواهد داشت. طبق اطلاعیه ایران‌خودرو، دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ در موعد تیر تا مهر ۱۴۰۰ قابل تحویل بوده و بدیهی است که مشتریان از سود مشارکت ۱۸ درصد نیز برخوردار می‌شوند.

به انتهای لیست رسیدید