پیش فروش

پیش فروش

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین12 ساعت قبل
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ساختمانی نظام مهندسی ایران تصریح کرد: اگر دولت، شهرداری و شرکت‌های بزرگ راهکارهایی را ارایه داده و موانع را برطرف کنند، میزان سرمایه گذاری بخش خصوصی افزایش می‌یابد. مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ساختمانی نظام مهندسی ایران تصریح کرد: با توجه به شرایط فعلی ساختمان سازی و بلند مدت بودن بازدهی، متقاضی برای سرمایه گذاری کم شده و درنتیجه سفته بازی هم کم می‌شود. وی گفت: با وجود افزایش قیمت مسکن، به دلیل گستردگی پروژه‌ها و حجم کم سرمایه شرکت سرمایه گذاری ساختمانی نظام مهندسی ایران، میزان سود دهی در صورت‌های مالی کم بوده است. مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری ساختمانی نظام مهندسی ایران به قابل پیش بینی نبودن شرایط اقتصادی اشاره کرد وگفت: این شرکت در تلاش است پروژه هایی را با توجه به سرمایه و ظرفیت خود انجام دهد و اکنون پروژه ازگل درحال ساخت است. اواضافه کرد: اگر نوسانات قیمت کم شود، میزان سود، تضمین شده باشد و قیمت مسکن تثبیت شود، اشتیاق برای ساخت و ساز نیز بیشتر خواهد شد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز14 ساعت قبل
وی افزود: قاعدتا در صورت کاهش نرخ ارز، بازار سرمایه هم تحت تاثیر قرار گرفته و بعضی سهم‌هایی که با افزایش نرخ ارز رشد کرده بودند، اصلاح قیمتی در پیش خواهند داشت. با این حال رییس کل بانک مرکزی معتقد است که بانک مرکزی در تعیین نرخ ارز دخالتی نمی‌کند و شاخص‌های اقتصادی و بازار، نرخ ذاتی ارز را تعیین خواهند کرد. دخالت بانک مرکزیعدم دخالت سیاستگذار در نرخ ارز زمانی قابل قبول خواهد بود که نقش مولفه‌های اقتصادی در کاهش قیمت ارز پررنگ باشد. بسیاری از فعالان بازار ارز معتقدند که آنچه موجب مهار قیمت‌ها در بازار ارز شده، محدود شدن تراکنش روزانه ریالی از طریق دستگاه‌های پوز خارج از کشور بوده است. در این حالت نه تنها نمی‌توان روند باثباتی را در قیمت ارز متصور بود که ممکن است دیگر عوامل دخیل در بازار ارز همچون انحصار در قیمت‌گذاری بازار ارز، شرایط را به گونه‌ای دیگر تغییر دهد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز17 ساعت قبل
در ادامه یادداشت و سرمقاله‌های روزنامه‌های صبح کشور با گرایش‌های مختلف سیاسی را می‌خوانید: **********سناریوی سیاسی- حیثیتی- جاسوسی! ۱-بی شک یکی از اصلی‌ترین مؤلفه‌های گفتمان انقلاب اسلامی عدالت‌طلبی و عدالت‌خواهی است چرا که برپایی عدالت در جامعه، از آرمان‌های مبنایی انقلاب اسلامی می‌باشد. ارزش راهبردی کاهش تعهدات برجامی ایرانحنیف غفاری در رسالت نوشت: برداشته شدن گام دوم برجامی جمهوری اسلامی ایران، مولد مباحث تازه‌ای در حوزه سیاست خارجی کشورمان بوده است. «برجام دفرمه شده»، «حفظ تعهدات هسته‌ای ایران»، «خروج آمریکا از برجام»، «مهار قدرت موشکی ایران»، «متزلزل کردن قدرت منطقه‌ای ایران» اجزا و قطعات کلان این پازل را تشکیل می‌دهند. اقدام اخیر جمهوری اسلامی ایران در کاهش تعهدات برجامی خود، مقدمه‌ای برای اتخاذ استراتژی هوشمندانه «تغییر زمین بازی» در مواجهه با بدعهدی آمریکا و انفعال اروپاست.
الفالف22 ساعت قبل
خراسان در یادداشتی نوشت: مشکل ما همیشه این است که سوداگران خودرو، سکه، ارز، مسکن و … همواره چند قدم از مسئولان ما جلوتر هستند. با این حال اگر چه کمی حباب خودرو کم باد شده اما همچنان این چهار چرخ‌های آهنی با قیمت واقعی خود فاصله بسیار دارند. این جاست که سازمان امور مالیاتی باید با اخذ مالیات قابل توجه از این فروش کذایی، ترمزی باشد بر سوداگری خودرو. اما اگر زمان بندی مناسبی برای اخذ مالیات در این طرح در نظر گرفته شود می‌تواند در دراز مدت با سوداگری مقابله و واسطه‌ها را از بازار حذف کند. محاسباتی ساده و به دور از پیچیدگی که سال‌های سال است در کشورهای توسعه یافته انجام می‌شود.
تابناکتابناک1 روز قبل
بازار طلا و سکه همپای بازار ارز با ریزش قیمت‌ها همراه شده است. به گزارشهمین روند نزولی در کنار کاهش محسوس تقاضا در بازار، باعث افت بیش از پیش نرخ طلا و سکه شده است. بازار طلا و سکه همپای بازار ارز با ریزش قیمت‌ها همراه شده است. هر قطعه سکه تمام طرح قدیم نیز امروز با کاهش ۲۵۰ هزار تومانی نسبت به روز قبل، به نرخ ۳ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان رسیده است. هر نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است که نسبت به روز دوشنبه، ۱۱۰ هزار تومان کاهش دارد.
ایران‌جیبایران‌جیب1 روز قبل
طرح تبدیل محصولات شرکت ایران خودرو ویژه نیمه دوم تیرماه ۹۸ منتشر شد. شرایط تبدیل متمرکز و پیوسته تیرماه ۹۸ از تاریخ ۹۸/۰۴/۲۵ الی ۹۸/۰۴/۳۱ مطابق شرایط و جدول پیوست اعلام می‌شود؛ لازم است نمایندگان محترم برای مشتریان مربوطه اطلاع رسانی کافی نمایند. توضیحات بسیار مهم و ضروری:۱- شرایط این بخشنامه صرفا جهت تبدیل خودروی قرارداد مشتریان است و کاملا" اختیاری و فقط بنا به درخواست مشتریان محترم قابل اقدام است. ۲. این بخشنامه جهت تبدیل خودروی قراردادهایی تنظیم و برنامه ریزی شده است که از نوع پیش فروش و دارای دعوتنامه بوده و دعوتنامه آنها منقضی شده باشد. ۳. قیمت فروش تمام خودروهای قید شده در مقصد تبدیل، بر اساس آخرین لیست قیمت مصوب جاری بوده و دستور العمل‌های جاری قیمت گذاری تعیین می‌گردد.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی کلاهبردار مسکن با ۱۶۵ نفر شاکی را شناسایی و دستگیر کردند. به گزارش ایسنا، و به نقل از پایگاه خبری پلیس، عزیزاله ملکی با اعلام این خبر گفت: مدیرعامل تعاونی یکی مسکن یکی از شرکت‌های بندرعباس با فریب مردم و قراردادن یک دستگاه پوز در دفتر کار خود شماری مسکن مهر که وجود خارجی نداشت را به مردم پیش فروش و ۶ میلیارد تومانی کلاهبرداری کرده است. وی با بیان اینکه متهم با جعل اسناد و امضا به نام چندین نفر تسهیلات بانکی دریافت کرده بود، اظهار کرد: متهم متواری در تهران دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد. فرمانده انتظامی هرمزگان خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی اولیه به جرم خود اقرار کرد و با دستور قضائی روانه زندان شد.
برنابرنا1 روز قبل
پیش فروش بلیت‌های نمایش «افعال بی قاعده آغاز شد. در این نمایش صابر ابر و پانته آ پناهی‌ها با صدای خود، بازیگران را همراهی می‌کنند. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ نمایش «افعال بی قاعده» به نویسندگی و کارگردانی پویا سعیدی مردادماه ۹۸ در تماشاخانه ملک روی صحنه می‌رود. صابر ابر و پانته‌آ پناهى‌ها هم با صدای خود این نمایش را همراهی می‌کنند. مشاور پروژه: صابر ابر، مجری طرح: امیر سپهر تقی‌لو، مشاور کارگردان: صالح علوى زاده، نفیسه زارع، دستیار کارگردان و برنامه ریز: مهدیه صمدى، طراح صحنه: پوریا اخوان، طراح نور: علیرضا میرانجم، طراح لباس: مهدیه صمدى، گرافیست: امیر صداقتی، تیزر و موشن: محمد نوحى از عوامل دیگر این نمایش هستند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 روز قبل
پژو ۳۰۱ یکی از سه محصولی است که بنا بود در قالب قرارداد همکاری مشترک ایران‌خودرو و پژو به تولید برسد، اما تحریم‌ها مانع این اتفاق شد. گذشت تا اینکه ایران‌خودرویی‌ها رسما اعلام کردند قصد دارند پژو ۳۰۱ را داخلی‌سازی و با تیراژی انبوه روانه بازار کنند. با این حال ایران‌خودرو دیروز رسما خط تولید پژو ۳۰۱ را افتتاح و تولید آزمایشی این محصول را آغاز کرد. نیامدن وزیر صنعت به مراسم افتتاح خط تولید پژو ۳۰۱ با توجه به تاکید ویژه وی بر داخلی‌سازی، عجیب بود. وی تاکید کرد: در پروژه داخلی‌سازی و تولید پژو ۳۰۱ حتی با یک قطعه‌ساز خارجی هم کار نمی‌کنیم.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 روز قبل
براساس بند ۳ ماده ۱۹۰ قانون مدنی از جمله شرایط اساسی صحت هر معامله این است که مورد معامله «معین» باشد. به‌طور مثال چنانچه کسی یک دستگاه از چند دستگاه آپارتمان خود را بدون آنکه مشخص و معین کند، به فروش می‌رساند، معامله فاقد نفوذ و اعتبار قانونی است. مقصود از «معین بودن» این است که اوصاف مال مورد معامله مشخص و به‌گونه‌ای باشد که تردید در تشخیص با مال دیگر پیدا نکند. طی یکی دو دهه اخیر، پیش خرید آپارتمان‌ها با توجه به عدم ایفای تعهدات هر یک از طرفین یا متاثر از نوسانات قیمت ملک دچار معضلی برای جامعه شده و دعاوی بی‌شماری با عنوان معین و معلوم نبودن مبیع (مورد معامله) به خواسته بطلان معامله طرح شده است. از این رو، مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۱۲/ ۱۰/ ۸۹ قانون پیش فروش ساختمان را تصویب کرد که به نوعی با شرایط مقرر در آن قانون تا حدودی بحث معین بودن ساختمان مورد معامله را تشریح و شفاف کرده است.
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی و دستگیری کلاهبردار ۶۰ میلیاردی با بیش از ۱۶۵ نفر شاکی در استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، سردار عزیزاله ملکی گفت: در پی وصول چندین فقره پرونده از دادسرای شهرستان بندر عباس مبنی بر کلاهبرداری از شهروندان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه‌های پلیسی، متهم به هویت (غ-پ) بومی بندرعباس، که مدیر عامل تعاونی مسکن یکی از شرکت‌های بندر عباس می‌باشد را شناسایی کردند. این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم با سوء استفاده از موقعیت خود اقدام به ثبت نام از شهروندان تحت عنوان مسکن مهر نموده و با جعل و فریب مردم و قراردادن یکدستگاه پوز دردفترکار خود تعداد کثیری مسکن که وجود خارجی نداشته را به مردم پیش فروش کرده است. فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان ارزش ریالی کلاهبرداری از مالباختگان توسط متهم را حدود ۶۰ میلیارد ریال عنوان و خاطرنشان کرد: تحقیقات پلیسی جهت شناسایی دیگر مالباختگان ادامه دارد.
ایسناایسنا2 روز قبل
رونمایی پوستر نمایش کوشک جلالی، اعلام زمان و مکان برگزاری جایزه سینما سینما و تدارک اجرای نمایشی به تهیه‌کنندگی پورآذری از خبرهای کوتاه سینما و تئاتر است. نمایشنامه «پستچی پابلو نرودا» بیانگر زندگی مردم شیلی و نحوه ارتباط تنگاتنگ آنها با پابلو نرودا و اشعار اوست. به گزارش روابط عمومی جایزه آکادمی سینماسینما، آئین پایانی دومین دوره جایزه این آکادمی روز شنبه ۱۹ مرداد در هتل اسپیناس خلیج فارس (بلوار کشاورز) برگزار می‌شود. نخستین دوره جایزه آکادمی سینماسینما شهریورماه سال گذشته در هتل انقلاب تهران برگزار شد. اطلاعات تکمیلی در خصوص اجراهای عمومی نمایش «شینیون» متعاقبا به اطلاع دوستداران تئاتر و اصحاب رسانه خواهد رسید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی نمایش، همزمان با رونمایی پوستر، پیش فروش بلیت «پستچی پابلو نرودا» امروز در سایت تیوال آغاز می‌شود. پوستر تازه‌ترین اثر علیرضا کوشک جلالی با نگاهی بر سیاست حاکم در متن و ارتباط حسی نمایشنامه با سبک شعری پابلو نرودا طراحی شده است. «پستچی پابلو نرودا» به نویسندگی «آنتونیا اسکارمتا» هم‌چنین با ترجمه و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی از ۴ مرداد در تماشاخانه ایرانشهر سالن استاد ناظرزاده به روی صحنه می‌روددر این نمایش بازیگرانی، چون «رویا تیموریان»، «امیر کاوه آهنین جان»، «اشکان خطیبی»، «دنیا مدنی» حضور دارند. آهنگساز این نمایش امیر عظیمی استو دیگر عوامل عبارتند از: مجری طرح: حمید خرم طوسی؛ طراح صحنه: امیرحسین دوانی، طراح گریم: سپهر گودرزی، طراح لباس: دنیا مدنی، طراح گرافیک: آیدین قشلاقینمایشنامه «پستچی پابلو نرودا» بیانگر زندگی مردم شیلی و نحوه ارتباط تنگاتنگ آن‌ها با پابلو نرودا و اشعار اوست. ماریوی پستچی در ارتباط با شاعر بزرگ به رمز و راز عشق پی می‌برد.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، «پستچی پابلو نرودا» به نویسندگی آنتونیا اسکارمتا با ترجمه و کارگردانی علیرضا کوشک جلالی از ۴ مرداد در سالن ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود. همزمان با رونمایی پوستر «پستچی پابلو نرودا» پیش فروش بلیت نمایش نیز از امروز ۲۴ تیرماه در سایت تیوال آغاز می‌شود. در خلاصه نمایش آمده است: نمایشنامه «پستچی پابلو نرودا» بیانگر زندگی مردم شیلی و نحوه ارتباط تنگاتنگ آنها با پابلو نرودا و اشعار اوست. ماریوی پستچی در ارتباط با شاعر بزرگ به رمز و راز عشق پی می‌برد. علاقه‌مندان برای خرید بلیت می‌توانند از امروز دوشنبه ٢۴ تیر به سایت تیوال مراجعه کنند.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز2 روز قبل
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به عبارتی خریدار باید از قبل عملکرد شرکت را بررسی کند که آیا این شرکت در پیش فروش‌های قبلی خود موفق بوده است یا اینکه پیش از این، به دلیل عدم تحویل به موقع خودرو یا گران فروشی در زمان تحویل خودرو مورد اعتراض مشتریان قرار گرفته است. این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: باید مجوزهای لازم از سوی وزارت صنعت صادر شده و سپس پیش فروش خودرو از سوی شرکت‌ها انجام شود. بنابراین باید بررسی کرد که آیا شرکت کرمان موتور از وزارت صنعت مجوز پیش فروش خودرو را در این تاریخ معین گرفته است یا خیر؟ نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزیر صنعت باید پاسخگو باشد که آیا مجوز پیش‌فروش خودرو به کرمان موتور داده است یا خیر؟ اگر وزارت صنعت مجوز پیش‌فروش خودرو را به کرمان موتور نداده باشد و کرمان موتور هم نتوانست تعهدات خود را عملی کند باید پول مردم برگشت داده شود. عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: اطلاعات کامل و دقیقی از موجودی انبارهای شرکت کرمان موتور ندارم. وزارت صنعت باید پاسخ دهد که آیا کرمان موتور می‌تواند تعهدات خود را در زمان مقرر عملیاتی کند یا خیر؟ به عبارتی وزارت صنعت باید پاسخ دهد که آیا شرکت کرمان موتور موجودی در انبارهای خود دارد و آیا قبل از پیش فروش مجوزهای لازم را از وزارت صنعت گرفته است یا خیر؟ همچنین شخص خریدار هم باید از قبل اطمینان لازم را از توانایی و عملکرد شرکت کسب کند.
فردا نیوزفردا نیوز2 روز قبل
به گزارش اندیشکده آمریکایی شورای آتلانتیک، اسحاق جهانگیری معاون رئیس جمهور ایران در هشتم جولای اعلام کرد هر کشور قدرتمندی که می‌خواهد با ایران کار کند، می‌تواند نفت ایران را پیش‌خرید کند. کشور‌های اروپایی همگی خرید نفت از ایران را از نوامبر ۲۰۱۸ پس از اعمال دوباره تحریم‌ها آمریکا علیه ایران متوقف کردند. از زمان اعلام لغو معافیت‌های خرید نفت ایران در آوریل، تولید نفت ایران به ۲٫۳ میلیون بشکه در روز کاهش یافت و صادرات نفت این کشور تا ۳۸۰ هزار بشکه در روز پایین آمد. ولی این سوال باقی می‌ماند که خریدار اصلی نفت ایران کیست؟ این احتمال که روسیه نفت ایران را در ازای حمایت سیاسی و اقتصادی بالای آن پیش خرید کند بالاست. اتحادیه اروپا با پیش خرید نفت ایران می‌تواند مکانیسم اینستکس را زنده کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 روز قبل
اعتمادآنلاین|‌ کارشناس حقوقی با اشاره به اینکه جای تعجب ندارد اگر ملکی که خریداری کرده‌اید بعد از مدتی فردی بیاید و اعلام مالکیت کند، گفت: سند عادی ریشه تمام زمین خواری‌ها و پولشویی‌ها است. در برنامه «پایش»، موضوع کلاهبرداری در املاک و فروش یک ملک به چند نفر مورد بررسی قرار گرفت. وی ادامه داد: این مشکل به دلیل خلأ قانونی که در سامانه کد رهگیری وجود دارد بسیار اتفاق می‌افتد و ممکن است یک ملک به چندین نفر فروخته شود. این کارشناس حقوقی بیان کرد: سند مالکیت برای کسی است که نسبت به سایر خریداران زودتر کد را ثبت کرده باشد. تمامی زمین خواری‌ها و پولشویی‌ها ریشه این چنین دارند که باید اصلاح شود.

ریشه تمام زمین خواری‌ها و پول شویی‌ها چیست؟ +فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
وی گفت: این کلاهبرداری در اسفند ماه سال گذشته شناسایی شد و همچنان در حال پیگیری است. وی ادامه داد: این مشکل به دلیل خلأ قانونی که در سامانه کد رهگیری وجود دارد بسیار اتفاق می‌افتد و ممکن است یک ملک به چندین نفر فروخته شود. این کارشناس حقوقی بیان کرد: سند مالکیت برای کسی است که نسبت به سایر خریداران زودتر کد را ثبت کرده باشد. تمامی زمین خواری‌ها و پول شویی‌ها ریشه این چنین دارند که باید اصلاح شود. کلیپ‌های پخش شده در برنامه پایش درباره این موضوع را در ادامه ببینید: مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند.
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
این در حالی است که بیش از ١١٥ هنرمند و خواننده اپرا در حوزه‌های مختلف در تدارک آماده سازی نمایش موزیکال «اشک‌ها و لبخندها» هستند. هادی قضات قرار است این بار «اشک‌ها و لبخندها» را با اجرایی متفاوت روی صحنه ببرد. ٩ قطعه آوازی با همراهی گروه فرم و حرکت، نمایش موزیکال «اشک‌ها و لبخندها» را روایت می‌کنند. این در حالی است که نصیر حیدریان رهبری ارکستر نمایش موزیکال اشک‌ها و لبخندها را به عهده دارد. موسسه «نوای چنگ فرزانه» مسئول برگزاری نمایش موزیکال «اشک‌ها و لبخندها» است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
خبرگزاری میزان- پیش فروش نمایش موزیکال «اشک‌ها و لبخندها» به کارگردانی هادی قضات و رهبری ارکستر نصیر حیدریان از ٢٥ تیر آغاز می‌شود. بیش از ۱۱۵ هنرمند و خواننده اپرا در حوزه‌های مختلف در تدارک آماده‌سازی نمایش موزیکال «اشک‌ها و لبخندها» هستند. نزدیک به شش ماه از پیش تولید و آماده‌سازی این نمایش موزیکال می‌گذرد و بخش‌های مختلف آخرین روز‌های کاری خود را سپری می‌کنند. این پروژه نمایشی براساس قطعه موسیقایی «اشک‌ها و لبخندها» ساخته ریچارد راجرز تولید شده و نمایش موزیکال «اشک‌ها و لبخندها» هم روایتگر داستان خانواده فون تراپ ساکن زالسبورگ است. این نمایش موزیکال پیش از این در ایران و در سال ١٣٩٢ به کارگردانی هادی قضات در تالار وحدت روی صحنه رفت.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
ایران خودرو دنا جایگزین را نیز با قیمت ۶۶ میلیون تومان که قیمت سال گذشته است تحویل می‌دهد. زیرا در طرح تبدیل سایپا برای خودرویی، چون برلیانس کراس، ۳ خودرو پیش بینی شده است که محصولاتی، چون تیبا، ساینا، کوئیک، سایپا ۱۳۱ و ۱۵۱ در آن قرار دارد. در حالی که امروز تیبا در حاشیه بازار برچسب قیمت حدود ۵۳ میلیون تومان را دارد. به طور مثال در طرح بالا مشتریان سایپا از طرح تبدیل تا حدود ٧٦ میلیون تومان سود خواهند کرد. این در حالی است که در بعضی از خودرو‌های تحویلی در سبد تبدیل سایپا، حتی حاشیه سودی تا دوبرابر قیمت اصلی خودرو وجود دارد.
تابناکتابناک2 روز قبل
همچنین شاخص قیمت (وزنی-ارزشی)، با افزایش ۸۳۰ واحدی معادل ۱٫۱۹ درصد به رقم ۷۰ هزار و ۸۰۹ واحد رسید. شاخص قیمت (هم وزن) نیز با افزایش ۲۸۹ واحدی معادل ۰٫۶۹ درصد به رقم ۴۲ هزار و ۳۲۸ واحد رسید. همچنین شاخص سهام آزاد شناور، ۲۸۱۹ واحد افزایش معادل ۱٫۰۱ درصد را رقم زد و به سطح ۲۸۳ هزار و ۲۲۶ واحد رسید. همچنین شاخص بازار اول با ۲۰۳۵ واحد افزایش معادل ۱٫۱۰ درصد به رقم ۱۸۷ هزار و ۷۴۶ واحد رسید و شاخص بازار دوم نیز، با ۶۵۹۲ واحد افزایش معادل ۱٫۳۴ درصد همراه بود و عدد ۵۰۰ هزار و ۳۱۴ واحد را به نمایش گذاشت. احتمال افزایش ۲۵ درصدی قیمت نانمعاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت که سه سناریو برای افزایش قیمت نان مطرح است.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه تخصیص پساب به فولاد سفید دشت بر عهده شرکت آبفا بروجن است، خاطرنشان کرد: شرکت فولا سفید دشت مبلغ بسیار زیادی را برای دریافت پساب به شرکت آب فاضلاب بروجن پرداخت کرده که قرار است صرف تأمین زیرساخت‌های آب و فاضلاب بروجن و شهرهای اطراف شود. منزوی تصریح کرد: پساب‌های تخصیص یافته به شرکت فولاد سفید دشت شرط ادامه حیات آن است. وی با اشاره به اشتغالزایی فولاد سفید دشت با تخصیص پساب بیان کرد: در حال حاضر بیش از ۱۳۰ نفر به طور مستقیم و ۳ برابر آن به صورت غیر مستقیم و حمل و نقل در شرکت فولاد سفید دشت مشغول به کار هستند. وی با بیان اینکه تخصیص پساب به فولاد سفید دشت توسط شرکت آبفا انجام و فولاد سفید دشت کار خود را آغاز کند، افزود: اگر تخصیص‌ها و پرداخت‌ها به طور کامل و صحیح انجام شود تا پایان سال جاری به نتیجه مطلوبی دست می‌یابیم. معاون شرکت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری در ادامه جلسه گفت: طبق قانون و صحبت‌های انجام شده انتقال پساب بر عهده آبفا بوده و اقدامات تخصیص را انجام دهند.
تابناکتابناک3 روز قبل
روند کاهشی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه همچنان ادامه دارد. کشتی آرای در ادامه افزود: با این روند، حباب سکه به طور کامل تخلیه خواهد شد. روند کاهشی قیمت‌ها در بازار طلا و سکه همچنان ادامه دارد. کشتی آرای در ادامه افزود: با این روند، حباب سکه به طور کامل تخلیه خواهد شد. به گفته کشتی آرای، هر سکه یک گرمی، ۹۷۰ هزار تومان معامله شد و هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۴۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان ارزشگذاری شد.
ایران‌جیبایران‌جیب3 روز قبل
رامک خودرو بیش از دو سال است که مبالغ میلیاردی از مردم را دریافت کرده و در ازای آن هیچ خودرویی تحویل نداده است. رامک خودرو بیش از دو سال است که مبالغ میلیاردی از مردم را دریافت کرده و در ازای آن هیچ خودرویی تحویل نداده است. به گزارش ایران جیب از مشرق، رامک خودرو شرکت واردکننده خودروهای برند سانگ یانگ که واردات خودروهای تیوولی را برعهده داشت، در آخرین روزهای اسفندماه سال ۹۵ اقدام به انتشار آگهی فروش محصولات با تحویل ۱۲۰ روزه و قیمت حدود ۱۰۰ میلیون تومان کرد. تصویر زیر آگهی فروش خودرو این شرکت است که در سال ۹۵ منتشر شده است. در آینده به صورت مفصل به شیوه عجیب پیش فروش خودرو توسط این شرکت و همچنین دریافتی‌های کلان از متقاضیان خواهیم پرداخت.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
پیش فروش نمایش موزیکال «اشک‌ها و لبخندها» به کارگردانی هادی قضات و رهبری ارکستر نصیر حیدریان از ٢٥ تیر آغاز می‌شود. بیش از ۱۱۵ هنرمند و خواننده اپرا در حوزه‌های مختلف در تدارک آماده‌سازی نمایش موزیکال «اشک‌ها و لبخندها» هستند. نزدیک به شش ماه از پیش تولید و آماده‌سازی این نمایش موزیکال می‌گذرد و بخش‌های مختلف آخرین روزهای کاری خود را سپری می‌کنند. این پروژه نمایشی براساس قطعه موسیقایی «اشک‌ها و لبخندها» ساخته ریچارد راجرز تولید شده و نمایش موزیکال «اشک‌ها و لبخندها» هم روایتگر داستان خانواده فون تراپ ساکن زالسبورگ است. این نمایش موزیکال پیش از این در ایران و در سال ١٣٩٢ به کارگردانی هادی قضات در تالار وحدت روی صحنه رفت.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
سرویس اقتصاد مشرق - رامک خودرو شرکت واردکننده خودروهای برند سانگ یانگ که واردات خودروهای تیوولی را برعهده داشت، در آخرین روزهای اسفندماه سال ۹۵ اقدام به انتشار آگهی فروش محصولات با تحویل ۱۲۰ روزه و قیمت حدود ۱۰۰ میلیون تومان کرد. پس از دریافت مبالغ عظیم و میلیاردی پول از متقاضیان رفته رفته سیر بی تعهدی شرکت شروع و بهانه‌های زیادی برای تحویل ندادن خودرو به متقاضیان مطرح شد که نتیجه آن عدم تحویل محصولات که به ادعای مدیران وارد کشور شده، به مردم شد. حال پس از گذشت بیش از ۲ سال از آن روز، شرکت همچنان برای اجرای تعهد خود وعده می‌دهد و مبالغ کلانی از مردم تقاضا می‌کند که همین مسئله موجب اعتراضات مشتریان این شرکت شده است. تصویر زیر آگهی فروش خودرو این شرکت است که در سال ۹۵ منتشر شده است. در آینده به صورت مفصل به شیوه عجیب پیش فروش خودرو توسط این شرکت و همچنین دریافتی‌های کلان از متقاضیان خواهیم پرداخت.
ایسناایسنا3 روز قبل
پیام تبریک شورای مرکزی کانون کارگردانان برای مازیار میری، آغاز پیش فروش بلیت‌های نمایش «صدای خنده حضار»، اجرای تئاتر جدید کارگردان «صد در صد» و … از جمله خبرهای سینما و تئاتر است. اسماعیل کاشی چندی قبل نمایش «۱۰۰٪» را با استقبال مخاطبان در پردیس تئاتر شهرزاد کارگردانی کرده بود. مدیر عامل انجمن سینمای جوانان ایران با هیات مدیره جدید انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسفا) دیدار کرد. در ابتدای جلسه سعید پوراسماعیلی رییس انجمن فیلم کوتاه ایران با خوشامدگویی به سید صادق موسوی مدیر عامل انجمن سینمای جوانان خواستار گسترش همکاری و مشارکت بیشتر و فعال‌تر انجمن فیلم کوتاه ایران درمناسبات و تصمیم گیری‌های مرتبط با فیلم کوتاه درحوزه‌های مختلف شد و درخصوص ظرفیت‌های بالای انجمن فیلم کوتاه و اعضای آن توضیحاتی داد. سپس مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ضمن تبریک به هیات مدیره جدید ایسفا که به تازگی انتخاب شده‌اند، سیاست‌ها و ماموریت‌های جدید سازمان سینمایی به انجمن سینمای جوانان در حوزه فیلم کوتاه را تشریح کرد.
ایسناایسنا3 روز قبل
پیش فروش نمایش موزیکال «اشک‌ها و لبخندها» به کارگردانی هادی قضات و رهبری ارکستر نصیر حیدریان از ٢٥ تیرماه آغاز می‌شود. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی این نمایش موزیکال، بیش از ١١٥ هنرمند و خواننده اپرا در حوزه‌های مختلف در تدارک آماده سازی نمایش موزیکال اشک‌ها و لبخندها هستند. نزدیک به شش ماه از پیش تولید و آماده سازی نمایش موزیکال اشک‌ها و لبخندها می‌گذرد و طبق اعلام برگزارکنندگان، بخش‌های مختلف آخرین روزهای کاری خود را سپری می‌کنند. این پروژه نمایشی بر اساس قطعه موسیقایی «اشک‌ها و لبخندها» ساخته ریچارد راجرز تولید شده و نمایش موزیکال «اشک‌ها و لبخندها» هم روایتگر داستان خانواده «فون تراپ» ساکن زالسبورگ است. نمایش اشک‌ها و لبخندها اولین بار در قالب یک فیلم سینمایی در سال ۱۹۶۵ ساخته شد و به محبوبیت و شهرت زیادی در جهان دست پیدا کرد.

به انتهای لیست رسیدید