چاقو

چاقو

فراروفرارو1 ساعت قبل
به گزارش شرق؛ بازپرس دستورات لازم درخصوص پرونده و روند تحقیقات را صادر کرد. بنابراین شناسایی و دستگیری دو سرنشین پراید نیز در دستور کار قرار گرفت. درحالی‌که تحقیقات تازه آغاز شده بود بازپرس پرونده از خانواده مقتول خواسته بود برای کاهش احتمال فرار مظنون از نصب اعلامیه و بنر فوت در محل خودداری کنند. مأموران درنهایت با ادامه تحقیقات مردی ۳۸ ساله را به‌عنوان مظنون در خانه‌اش دستگیر کردند. این متهم روز گذشته در دادسرای جنایی تهران به سؤالات بازپرس پرونده پاسخ داد.
خبر فوریخبر فوری2 ساعت قبل
تحقیقات جنایی درباره قتل جوانی که جسدش در منطقه‌ای بیابانی در حوالی بلوار خلیج فارس تهران پیدا شده بود، به دستگیری پدر مقتول منجر شد. این مرد در بازجویی‌ها به قتل فرزندش اعتراف کرد و گفت از رفتارهای پسر معتادش به ستوه آمده بود. توضیحات این مأمور، کارآگاهان جنایی را نسبت به پدر مقتول ظنین کرد و او را بازداشت کردند. انکارهای این مرد ۵۶ساله ادامه داشت تا اینکه او صبح دیروز در دادسرای جنایی تهران در حضور بازپرس دشتبان به فرزندکشی اقرار کرد. این مرد ادامه داد: لباس‌هایم کاملا گلی شده بود.
خبر فوریخبر فوری3 ساعت قبل
عصبانیت پسر جوان از رابطه دوستش با دختری جوان چنان خشم او را برانگیخت که دختر را با واردآوردن ضربات چاقو به قتل رساند. وقتی تکنیسین‌های اورژانس بالای سر دختر رسیدند متوجه شدند ضربه چاقو به یکی از شاهرگ‌های او برخورد کرده است. مأموران متوجه شدند درگیری بین این دختر با مرد جوانی بوده است. یکی از شاهدان به پلیس گفت: وقتی دختر هراسان از ماشین پیاده شد من شماره ماشین را برداشتم. متهم این حرف‌ها را قبول نکرد و تکرار کرد که متوجه نشده ضربه به دختر جوان وارد شده است.
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
در تحقیق‌های پلیسی مشخص شد خودروی ۲۰۶ رضا به سرقت رفته و از کارت عابربانک وی خرید میلیونی شده است. به همین دلیل شهاب و فرهاد مقابل خانه پدری رضا رفتند و خودروی او را آوردند. با اعتراف‌های پسر جوان، مجید نیز مشارکت در قتل را گردن گرفت. شهاب و فرهاد نیز یک سکه طلا و یک النگو برای همسرانشان خریدند اما من هیچ پولی برداشت نکردم. آن‌ها گفتند ما فقط برای سرکشی به کابینت‌های خانه محمد به آنجا رفته بودیم و چیزی از درگیری ندیدیم.
مهرمهر15 ساعت قبل
به گزارش خبرنگارمهر، حجت‌الاسلام محمد کهوند صبح چهارشنبه در دیدار با طلاب مدرسه علمیه حضرت نرجس (س) بیرجند اظهارکرد: متأسفانه شناخت‌ ما از فضای مجازی ناقص و نادرست است. کهوند ادامه‌داد: علت دیگر برخورد منفعلانه کنار گذاشتن آموزه‌های دینی در نحوه مواجهه با فضای مجازی است، در حالی که در فرهنگ دینی بسیاری از تعالیم ارتباط مستقیم با موضوع اینترنت و فضای مجازی پیدا می‌کند. وی افزود: خیلی از ما فکر می‌کنیم که فضای مجازی چون چاقو است که مفید یا مضر بودن آن بسته به نوع استفاده ما دارد در حالی که این تشبیه برای فضای مجازی نادرست است. عضوکارگروه فضای مجازی کمیسیون اجتماعی و سیاسی مجلس خبرگان رهبری گفت: در حوزه فضای مجازی گاه مشکل از ساختار است و هر نوع استفاده ما باز هم آسیب‌هایی را به ویژه برای‌کودکان و نوجوانان به همراه خواهد داشت. عضوکارگروه فضای مجازی کمیسیون اجتماعی و سیاسی مجلس خبرگان رهبری یادآورشد: باید در جنگ نرم نیز با تمسک به این آیه نگذاریم که معاندان و دشمنان راه تسلطی بر ما از طریق فضای مجازی پیدا کنند.
خبر فوریخبر فوری16 ساعت قبل
کرادو پرز کتابش را با این مثال آغاز می‌کند که از جهاتی عمل جسورانه‌ای است. بسیاری از آن‌ها، مثل همان دوست مادرم، به‌جای درد سینه دچار تهوع، درد شکم، نفس‌تنگی (و سهل‌انگاری پزشکی) می‌شوند. پس از آن، کرادو پرز هدف رگباری از آزارهای زن‌ستیزانه قرار گرفت و به تجاوز و قتل تهدید شد. برخی از پژوهش‌هایی که کرادو پرز نقل می‌کند شاید آشنا باشند، ولی مابقی آن نکته‌ها و برداشت‌ها شگفت‌آورند. وب‌سایت ترجمان آن را در تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ با عنوان «دنیای مردانۀ مردانۀ مردانه» و ترجمۀ محمد معماریان منتشر کرده است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز18 ساعت قبل
او در خودرو مشغول صحبت با دختر جوان بود. من عصبانی شدم و مسعود پیاده شد اما دختر جوان همچنان روی صندلی کنار راننده نشسته بود. این متهم ادامه داد: من که از شنیدن حرف‌های دختر جوان عصبانی شده بودم برای ترساندن او کارد میوه خوری را که در خودرو داشتم بیرون کشیدم اما دختر جوان دستم را هل داد که دستم زخمی شد. او نمی‌خواست پیاده شود به همین دلیل من و میترا با هم درگیر شدیم و نمی‌دانم چطور چاقو به سفید ران او برخورد کرد. وی گفت: من اتهام قتل را قبول ندارم. چون هیچ خصومتی با دختر جوان نداشتم و اصلا او را نمی‌شناختم. در کشمکش میان ما چاقو ناخواسته به سفیدران او برخورد کرد و موجب مرگش شد.

خلیل‌زاده؛ ازاتهام‌چاقوکشی‌به‌بازرس‌زن تاوام و ورشکستگی

5+
تابناکتابناک19 ساعت قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴19 ساعت قبل
ساعت۲۴ - عصبانیت پسر جوان از رابطه دوستش با دختری جوان چنان خشم او را برانگیخت که دختر را با واردآوردن ضربات چاقو به قتل رساند. وقتی تکنیسین‌های اورژانس بالای سر دختر رسیدند متوجه شدند ضربه چاقو به یکی از شاهرگ‌های او برخورد کرده است. مأموران متوجه شدند درگیری بین این دختر با مرد جوانی بوده است. کارد میوه‌خوری روی داشبورد بود، آن را برداشتم و حین درگیری یک ضربه به پایش خورد و به‌شدت خون‌ریزی کرد. متهم این حرف‌ها را قبول نکرد و تکرار کرد که متوجه نشده ضربه به دختر جوان وارد شده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین21 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، این مرد در بازجویی‌ها به قتل فرزندش اعتراف کرد و گفت از رفتارهای پسر معتادش به ستوه آمده بود. توضیحات این مأمور، کارآگاهان جنایی را نسبت به پدر مقتول ظنین کرد و او را بازداشت کردند. انکارهای این مرد ۵۶ساله ادامه داشت تا اینکه او صبح دیروز در دادسرای جنایی تهران در حضور بازپرس دشتبان به فرزندکشی اقرار کرد. متهم گفت: پسرم از سه سال پیش به ماده مخدر شیشه معتاد شده بود. این مرد ادامه داد: لباس‌هایم کاملا گلی شده بود.

۱۰ فیلم برتر ژانر اسلشر؛ وحشت با چاشنی خشونت

6+
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
خبر فوریخبر فوری23 ساعت قبل
جوان روانی در حرکتی وحشیانه پس از ضرب و شتم نامزدش اسم خود را بر پیشانی نامزدش با چاقو حکاکی کرد. متهم «جاکوب هیلدرت» ۱۹ ساله پس از انتشار تصویر نامزدش در فیس بوک شناسایی و توسط ماموران پلیس ایالتی تگزاس بازداشت شد. اطلاعات پلیس نشان میدهد که «میرلس» نامزد چاکوب پس از حمله با ماموران پلیس تماس گرفته و بیان کرده است که نامزدش قصد کشتن وی را داشته و با چاقو بارها او را تهدید به مرگ کرده بود. این دختر جوان پس از رهایی از چنگال نامزد روانی اش در فیس بوک به دختران دیگر توصیه کرده است که در فضای مجازی به هر کسی اعتماد نکنند و بلافاصله تصمیم به ازدواج با وی را نگیرید. او خود قربانی اعتماد بیش از حد به جوانی شده که از سلامت روانی بی بهره بوده و بارها او را به باد کتک گرفته است.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
مردی که زن همسایه را هدف نیت شوم خود قرار داده بود، نامه عجیبی برای قضات نوشت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت. به دنبال شکایت این زن، مرد همسایه ردیابی و بازداشت شد و جرم سیاهش را گردن گرفت. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و وی را به ۱۲ سال زندان و ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.

آشنایی با اسماعیل خلیل زاده، سرپرست مدیرعاملی استقلال: از اتهام چاقوکشی به یک زن تا محقق شدن جوک سال!

4+
طرفداریطرفداری1 روز قبل
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
پدر جوان که از سرکشی‌های پسر افیونی اش به تنگ آمده بود دست به اقدامی فجیع زد و پسرش را کشت. روزنامه خراسان: پدر جوان که از سرکشی‌های پسر افیونی اش به تنگ آمده بود دست به اقدامی فجیع زد و پسرش را کشت. بررسی‌های ابتدایی حاکی از آن بود که ۹ ساعت از ماجرای قتل پسر جوان می‌گذرد و ضربات زیاد چاقو روی بدن و زیر گلو باعث مرگ این جوان شده است. به این ترتیب با به دست آمدن این سرنخ ماموران سراغ خانواده پسر جوان که امیر نام دارد رفتند و پدر خانواده را مورد بازجویی قرار دادند. سعی داشتم خودم را بی‌گناه جلوه دهم، اما عذاب وجدان و مدارک پلیسی باعث شد تا سکوتم را بشکنم و به قتل پسر معتادم اعتراف کنم.
فراروفرارو1 روز قبل
به گزارش شرق؛ توضیحات این مأمور، کارآگاهان جنایی را نسبت به پدر مقتول ظنین کرد و او را بازداشت کردند. متهم گفت: پسرم از سه سال پیش به ماده مخدر شیشه معتاد شده بود. از آن به بعد مرتب من و همسر و پسر دیگرم را اذیت می‌کرد. متهم در ادامه اعترافاتش گفت: در حالی‌که فکر می‌کردم چند روزی اوضاع آرام خواهد بود، روز یکشنبه پسرم دوباره سراغم آمد و یک میلیون تومان پول خواست. این مرد ادامه داد: لباس‌هایم کاملا گلی شده بود.
فراروفرارو1 روز قبل
در اولین پرونده که در شعبه ۵ دادگاه کیفری استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت چهار متهم پای میز محاکمه رفتند. در ابتدای جلسه رسیدگی اولیای دم درخواست قصاص کردند و گفتند به‌خاطر اینکه جسد فرزندشان پیدا نشده است به‌شدت غمگین هستند و رضایت نمی‌دهند. ما بعد از قتل ماشین مقتول را از مقابل در خانه‌اش برداشتیم؛ جسد را داخل آن گذاشتیم و به خارج از شهر تهران رفتیم و دفن کردیم. در ادامه مهرداد متهم دیگر پرونده در جایگاه قرار گرفت؛ او گفت: قتل را کامیار انجام داد. در پرونده دیگر، قتل مردی که به‌عنوان مراقب خانگی یک پیرزن استخدام و سپس مفقود شده بود مورد رسیدگی قرار گرفت.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
قضات دادگاه کیفری تهران هنگام رسیدگی به پرونده قتل کارگر یک کارخانه فلافل‌سازی دریافتند دو زن با مراجعه به دادسرا مدعی شده‌اند که مادر مقتول هستند و هر دو نیز خواهان قصاص قاتل شده‌اند. بدین ترتیب پرونده در اختیار کارآگاهان اداره قتل پلیس آگاهی قرار گرفت. بدین ترتیب چند ماه بعد عباس به اتهام سرقت از یک مغازه دستگیر شد و کارآگاهان دریافتند وی همان متهم فراری پرونده قتل در کارخانه است. بدین ترتیب پرونده متهمان با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری فرستاده شد اما صبح دیروز قضات شعبه دهم دادگاه کیفری هنگام بررسی پرونده دریافتند زن میانسالی با مراجعه به دادگاه مدعی شده است که مادر واقعی مقتول است. بدین ترتیب قضات دادگاه برای اثبات ادعای این زن دستور انجام آزمایش اثبات نسب دادند تا درستی صحبت‌های وی بررسی شود.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ان‌بی‌سی، در حادثه حمله یک فرد مسلح ناشناس به ۲ نگهبان کلیسای «باسیلیکا معبد ملی» آمریکا در شمال شرق شهر واشنگتن، این افراد به شدت زخمی شده‌اند. بر اساس اعلام این رسانه، این فرد مسلح ناشناس با سرعت وارد پارکینگ کلیسا شده؛ یکی از نگهبانان را زیر گرفته و نگهبان دیکر را نیز با ضربات چاقو هدف قرار داده است. تا کنون اطلاعاتی از علل و انگیزه این فرد منتشر نشده است.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از کاتولیک نیوز، پلیس شهر واشنگتن دی سی پایتخت آمریکا اعلام کرد فردی با حمله به کلیسای باسیلیکای این شهر دو نفر را زخمی کرد.
الفالف1 روز قبل
به گزارش فارس، صبح امروز (به وقت واشنگتن) فردی ناشناس با حمله به دو نگهبان یکی از کلیساهای معروف آمریکا که در شمال شرق شهر واشنگتن واقع شده، آن‌ها را به شدت زخمی کرده است. وی سپس از خودرو پیاده شده، به دنبال نگهبان دیگر دویده و او را با چاقو زخمی کرده است. این حادثه در کلیسای ملقب به «باسیلیکا معبد ملی» که بزرگترین کلیسای کاتولیک در کشور آمریکا و آمریکای شمالی است، رخ داده است. در پی این حادثه پلیس به محل اعزام شده و برای یافتن مهاجم در حال جست‌وجوست. هر دو فردی که در این حادثه زخمی شده‌اند، حال وخیمی دارند و به بیمارستان انتقال یافته‌اند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
در حادثه حمله به ۲ نگهبان یک کلیسا در آمریکا، این افراد زخمی شده‌اند. خبرگزاری مهر: به نقل از ان‌بی‌سی، در حادثه حمله یک فرد مسلح ناشناس به ۲ نگهبان کلیسای «باسیلیکا معبد ملی» آمریکا در شمال شرق شهر واشنگتن، این افراد به شدت زخمی شده‌اند. بر اساس اعلام این رسانه، این فرد مسلح ناشناس با سرعت وارد پارکینگ کلیسا شده؛ یکی از نگهبانان را زیر گرفته و نگهبان دیکر را نیز با ضربات چاقو هدف قرار داده است. تا کنون اطلاعاتی از علل و انگیزه این فرد منتشر نشده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- پلیس لندن می‎گوید این شهر طی روزهای آخر هفته شاهد ۵ مورد حادثه چاقوکشی و کشته و زخمی شدن چندین نفر بوده است. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، پلیس لندن از آخر هفته خونین در پایتخت انگلیس می‌دهد که در آن ۵ مورد چاقوکشی به ثبت رسیده است. پلیس لندن از آخر هفته خونین در پایتخت انگلیس می‌دهد که در آن ۵ مورد چاقوکشی به ثبت رسیده است. به گفته سخنگوی پلیس لندن، از صبح روز شنبه نیرو‌های پلیس و خدمات اورژانس مشغول رسیدگی به حوادث خشونت آمیز در سراسر لندن بودند. پلیس لندن همچنین در روز یکشنبه از به قتل رسیدن یک جوان توسط یک راننده‌ خبر می‎دهد.
رکنارکنا1 روز قبل
سرهنگ جمشید باقری در تشریح این خبر بیان کرد: متاسفانه طلافروشی که در روز ۱۴ آذر مغازه‌اش مورد سرقت گرفته بود بر اثر جراحات وارد شده امروز ساعت ۹ صبح جان خود را از دست داد. وی با بیان اینکه سارق با چند ضربه چاقو قصد رهایی از دست طلافروش را داشت عنوان کرد: با همکاری مردم و حضور به موقع پلیس سارق در فرار از محل ناکام ماند. سرهنگ باقری در پایان خاطرنشان کرد: پرونده سارق در پلیس آگاهی در حال بررسی است و قطعا طبق قانون مجازات خواهد شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، بغداد پایتخت عراق قرار است امروز و امشب شاهد تجمع بزرگ معترضان از چند استان این کشور باشد. از روزهای گذشته فراخوانی از منابع نامعلوم در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه معترضان از چند استان به بغداد بیایند و در میدان التحریر تجمع کنند. منابع خبری می‌گویند معترضان علت این کار را جلوگیری از هرگونه حادثه تجمع و ازدحام خطرناک توصیف کرده‌اند. طی روزهای گذشته همزمان با فروکش کردن موج اعتراضات در چند استان عراق بخصوص پایتخت، سلسله اتفاقاتی مشکوک سبب شعله‌ور شدن خشم مردم شده است. با توجه به اتفاقات مشکوک چند روز اخیر در چند شهر عراق از جمله بغداد و کربلا، به نظر می‌رسد که ساعات آینده در بغداد، ساعات حساسی است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
این مرد ادامه داد: صورت هیچ کسی را نمی‌دیدم و چند روزی به همین حالت بودم. این متهم ادعا کرد: وقتی به خانه این پیرمرد رفتم او با یک لیوان آب میوه از من پذیرایی کرد که بعد از خوردن آن بیهوش شدم. آن‌ها وقتی فهمیدند که از سوی پیرمرد هدف تجاوز قرار گرفته‌ام پیشنهاد دادند از او انتقام بگیرم. وی افزود: در این نقشه تصمیم گرفتم اموال و سرمایه پیرمرد تنها را بالا بکشم. بنا به این گزارش، تجسس‌های پلیسی برای دستگیری دو همدست مرد انتقام جو ادامه دارد.
فارسفارس1 روز قبل
«میدان التحریر» بغداد امروز و امشب شاهد تجمع هزاران معترض است که بر اساس فراخوانی «مشکوک» از استان‌های دیگر به پایتخت منتقل شده‌اند اما برخی سیاسیون درباره اتفاقات ناگوار هشدار داده‌اند. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، بغداد پایتخت عراق قرار است امروز و امشب شاهد تجمع بزرگ معترضان از چند استان این کشور باشد. از روزهای گذشته فراخوانی از منابع نامعلوم در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر اینکه معترضان از چند استان به بغداد بیایند و در میدان التحریر تجمع کنند. در این چارچوب قیس الخزعلی گفته که مراد از تظاهرات امروز در بغداد «انتقال آشوب به قلب پایتخت» است». با توجه به اتفاقات مشکوک چند روز اخیر در چند شهر عراق از جمله بغداد و کربلا، به نظر می‌رسد که ساعات آینده در بغداد، ساعات حساسی است.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/همدان رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: جوان ۱۸ ساله همدانی از پل میدان بار خود را به زمین پرتاب و خودکشی کرد. سرهنگ زارعی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح این خبر توضیح داد: ساعت ۳ و ۴۵ دقیقه صبح روز گذشته -دوشنبه ۱۸ آذرماه- جوان ۱۸ ساله همدانی از پل میدان بار همدان خود را پرتاب کرد. وی افزود: پسر جوان همه مدارک و کارت شناسایی خود را به همراه داشته و هویت جسد کاملا مشخص است اما برای کسب اطلاعات بیشتر جسد به پزشکی قانونی تحویل شد. وی درباره سرقت از طلافروشی همدان نیز گفت: سارقان مذکور بلافاصله پس از سرقت دستگیر شدند و صبح امروز نیز طلافروش که به علت ضربات چاقو در بیمارستان بستری بود، جان خود را از دست داد. رئیس پلیس آگاهی استان همدان در پایان بیان کرد: سارقان که زن و شوهر هستند و اکنون به عنوان قاتل شناخته می‌شوند، برای اطلاعات بیشتر در آگاهی به سر می‌برند.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، مردم ترکیه با قتل یک زن جوان شهروند ترکیه، بار دیگر شوکه شده و موجی از خشم در رسانه‌های اجتماعی ترکیه ایجاد شده است. مرد این دختر جوان را تا منزلش تعقیب کرد و در یک لحظه و بدون درنگ، دختر را با وارد آوردن ضربه‌های متعدد چاقو از پای درآورد. عبدالحمید گل، وزیر دادگستری ترکیه از حزب محافظه کار اسلامی‌ عدالت و توسعه، درباره قتل دختر جوان گفت: «این موضوع باعث تعجب و رنجش عمیق همه ما شده است. با این حال بسیاری از زنان ترکیه هنوز به اجرای کنوانسیون استانبول و توافق‌نامه شورای اروپا امیدوارند. اما منتقدان می‌گویند که در عمل، هنجارهای قانونی کنوانسیون استانبول به کار گرفته نمی‌شود و زنان ترکیه همچنان تحت حفاظت قانونی قرار نمی‌گیرند.

به انتهای لیست رسیدید