اخبار چلسی - آخرین و مهم ترین اخبار چلسی از خبرگزاری‌های ایران | خبری
چلسی

چلسی

فارسفارس1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، فصل قبل تقریبا مشخص بود که چلسی، ‌ ادن ازارد را از دست می‌دهد. در‌ آن هنگام تیم استمفوردبریجی، ‌دنبال جانشینی شایسته برای او می‌گشت که عاقبت مهره موردنظرش را در بورسیادورتموند یافت. بازیکن نامبرده هم می‌دانست که به چه منظوری به خدمت گرفته می‌شود و چه انتظاراتی از او در لندن وجود دارد اما حالا که مدتی از زمان حضورش در استمفوردبریج گذشته، ‌دوست ندارد ماجرای جانشینی ازارد توسط رسانه‌ها برایش تکرار شود. او به طور کلی از این که مرتب با ستاره بلژیکی و نقل مکان کرده به رئال مادرید، ‌مورد مقایسه قرارگیرد، ناراحت می‌شود. وی در این مورد به خبرنگار اسکای اسپورت اظهار داشت: اینجا نیامدم که مرتب با کسی مقایسه شوم.
طرفداریطرفداری2 ساعت قبل
طرفداری - فیلیپه لوئیس، اسطوره اتلتیکو مادرید فوتبالش را در فلامینگو دنبال خواهد کرد. لوئیس ۳۳ ساله که مقطعی در تیم دوم رئال مادرید توپ می‌زد، در تابستان ۲۰۰۸ به دپورتیوو لاکرونیا پیوست. دو سال بعد اتلتیکو مادرید با ۱۲ میلیون یورو او را به خدمت گرفت. حالا و پس از ۸ فصل حضور در اتلتی، فیلیپه به دورانش در فوتبال اروپا پایان داد. به گزارش مارکا، پس از ماه‌ها مذاکره، فیلیپه با فلامینگو به توافق رسیده است.
روزنوروزنو2 ساعت قبل
تیم فوتبال پرسپولیس چند گزینه مطرح را برای تقویت خط حملۀ خود زیر نظر دارد. یکی از این گزینه‌ها فرانکو دی‌سانتو مهاجم آرژانتینی است. کالدرون به شدت به دنبال جذب یک مهاجم خارجی تراز اول برای خط حملۀ خود است و از این‌رو باشگاه را زیر فشار قرار داده تا یک مهاجم خارجی جذب کنند. مدیران پرسپولیس هم به سراغ دی‌سانتو رفته و مذاکراتی را با این مهاجم گل‌زن انجام داده‌اند. دی‌سانتو فصل گذشته در تیم رایووایکانو حاضر بود و ۶بار هم برای این تیم اسپانیایی به میدان رفت.
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مائوریتزیو ساری تأکید کرد آینده گونسالو ایگواین بسته به نظر مدیران باشگاه یوونتوس دارد، مهاجمی که فصل گذشته پس از حضور قرضی در میلان و چلسی - هر کدام یک نیم‌فصل - اکنون به یوونتوس بازگشته و سعی دارد نظر ساری و مسئولان این باشگاه ایتالیایی را برای ماندن در تورین متقاعد کند. ساری ۶۰ ساله در تازه‌ترین اظهارنظر خود درباره آینده حرفه‌ای مهاجم آرژانتینی‌اش در یوونتوس گفت: من با بازیکنانی در حال کار کردن هستم که باشگاه در اختیارم قرار داده است. در حال حاضر هم ایگواین در دسترس ما است و من هم صد درصد او را لحاظ می‌کنم اما اگر باشگاه تصمیم دیگری بگیرد، من هم باید خودم را با آن وفق دهم. ایگواین که در فصل ۱۶-۲۰۱۵ زیرنظر مائوریتزیو ساری ۳۶ گل در سری A برای ناپولی به ثمر رساند و رکورد بیشترین گل‌زده در طول یک فصل تاریخ این رقابت‌ها را به خود اختصاص داد، مورد توجه باشگاه رم قرار دارد. مهاجم پیشین رئال مادرید در حال حاضر به همراه یوونتوس در تور پیش‌فصل آسیایی به سر می‌برد.
طرفداریطرفداری3 ساعت قبل
اما امیدواری اصلی این است که ترکیب یوونتوس تا آن اندازه قدرتمند است که ساری بتواند با آن به موفقیت‌هایی برسد که بعضا در همان سطوح، در چلسی ناموفق بود. با در نظر گرفتن ترکیب قبلی تیم، به طور قابل توجهی این ترکیبی قدرتمند را در اختیار مائوریتسیو ساری قرار می‌دهد. میرالم پیانیچ، احتمالا «جورجینیو» مائوریتسیو ساری در یوونتوس باشد. این اتفاق نیافتاد و حالا مائوریتسیو ساری می‌تواند از مهارت‌های ریتمیک میرالم پیانیچ در میانه زمین و آدرین رابیو به عنوان مرد سوم خط میانی، بهره بگیرد. مشکل اصلی او این است که اگر او فصل آینده با یوونتوس فاتح لیگ قهرمانان اروپا نشود، برای او و یوونتوس یک ناکامی تلقی می‌شود.
ایمناایمنا3 ساعت قبل
با این وصف تماشایی بازی کرد، راهی دیدارهای پلی آف شد و به یک قدمی لیگ برتر رسید. همان‌هایی که «ساری» با تجربه را که لیگ اروپا را برای شان به ارمغان آورد نپذیرفتند، اکنون آغوششان را برای فرانک گشوده‌اند. آن‌ها می‌گویند اگر «سولشایر» مربی یونایتد شده، چرا لمپارد مربی چلسی نشود؟ چلسی فصل بعد می‌تواند با توجه به محدودیت باشگاه در خرید بازیکنان جدید، فصل نویی را با چهره‌های بومی شکل دهد؛ آن چه که طی دوران حکومت آبراموویچ به فراموشی سپرده شده بود. فیل مک نالتی کارشناس BBC انتخاب لمپارد را برخلاف مربیان صاحب‌ نام پیشین تیری در تاریکی خوانده است؛ اگر چنین باشد یادمان نرود قمار چلسی، قمار لمپارد هم هست. چنان که «دی ماتئو» و «ویلاش بواش» پس از اخراج از چلسی هرگز خود را پیدا نکردند و نتوانستند به عنوان مربی به جایگاه ویژه‌ای برسند.
ایلناایلنا4 ساعت قبل
هافبک فرانسوی شیرها برای درمان خود راهی انگلیس شدبه گزارش ایلنا، باشگاه چلسی برای آمادگی هر چه بیشتر خود در فصل جدید، اردوی پیش فصل خود در کشور ژاپن برپا کرده است. این در حالی‌ست که انگولو کانته به دلیل مصدومیت اردوی این تیم را در ژاپن ترک کرده و برای درمان راهی انگلستان شده، کانته در فصل قبل در ناحیه زانو دچار مصدومیت شده بود که گویا پس از شرکت نمودن در این اردو در تمرینات این تیم این مصدومیت تشدید شده است.
طرفداریطرفداری4 ساعت قبل
طرفداری- سسک فابرگاس که پنج سال با ادن هازارد در استمفوردبریج هم تیمی بود، باور دارد سبک رئال مادرید با این بازیکن بلژیکی بیش از امثال بارسلونا همخوانی دارد. اسکای گزارش می‌دهد: هازارد در تابستان امسال در ازای قراردادی که ارزش آن با پاداش‌ها قابل افزایش به ۱۳۰ میلیون یورو است، از چلسی به رئال مادرید ملحق شد. فابرگاس در پیش بینی آینده او گفته است: هازارد بازیکنی باورنکردنی است که تفاوت را رقم می‌زند. او از آن دست بازیکنانی است که برای بازی کردن در رئال مادرید ساخته‌ شده‌اند زیرا به فضای زیادی برای بازی کردن و در اختیار داشتن توپ نیاز دارد. او دوست دارد با آزادی عمل پا به توپ شود و می‌تواند به رئال مادرید چیزهای بسیار بیشتری نسبت به بارسلونا عرضه کند.
نودنود5 ساعت قبل
ستاره پیشین بارسلونا باور دارد ادن هازارد آماده درخشش در رئال مادرید است. به گزارش وبسایت نود، سسک فابرگاس که سابقه بازی در کنار ادن هازارد در چلسی را دارد در مصاحبه با رسانه‌های اسپانیا در مورد انتقال این بازیکن به رئال مادرید صحبت کرده است. فابرگاس به نشریه مارکا گفته: «هازارد بازیکن فوق العاده‌ای است که تفاوت را رقم می‌زند. او بازیکنی است که ساخته شده تا برای رئال مادرید بازی کند. هازارد دوست دارد در زمین آزادی عمل داشته باشد و از همین نظر فکر می‌کنم رئال نسبت به بارسلونا برای او تیم مناسب‌تری باشد.» ۲۰۳۱
فارسفارس5 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، سسک فابرگاس هرچند اکنون عضو آ. اس موناکو فرانسه است اما امور فوتبال را به دقت دنبال می‌کند. از جمله پیگیر وضعیت «ادن ازارد» دوست و همبازی دوران حضور در چلسی در تیم جدیدش یعنی رئال مادرید است. فابرگاس در این باره حرف‌های قابل توجهی در مصاحبه با روزنامه مارکا، چاپ مادرید بر زبان آورد. او ادامه داد: ادن بازیکنی است که تلاش کرد تا به جایی برسد که بتواند در رئال توپ می‌زند. او بازیکنی است که فضا می‌خواهد تا بدود و با توپ کارکند. سسک در سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ برای چلسی توپ زد و همبازی ستاره بلژیکی بود.
طرفداریطرفداری5 ساعت قبل
طرفداری- پس از مصدومیتی نگران کننده، انگولو کانته، هافبک چلسی از ژاپن به انگلستان بازگشت تا درمان بهتری روی خود انجام دهد. به نقل از دیلی میل، چلسی در حال حاضر در ژاپن به سر می‌برد و در آنجا چند بازی دوستانه برگزار خواهد کرد. او از ناحیه زانو که از فصل قبل از آن رنج می‌برد، دچار مشکل شده و برای درمان بیشتر به لندن بازمی گردد. کانته هفته پیش با تیم تمرین کرد و مشکلی نداشت ولی در تمرین امروز (یکشنبه) غایب بود و به زودی به انگلستان بازخواهد گشت. تامی آبراهام و کپا آریزابالاگا نیز مصدومیت هایی دارند و این باعث نگرانی فرانک لمپارد شده است.
ورزش۳ورزش۳6 ساعت قبل
کاروان بارسلونا به منظور انجام دو بازی دوستانه و نیز چند برنامه تبلیغاتی امروز وارد توکیو ژاپن شد. اختلاف زمانی باعث شده بود تا بسیاری از بازیکنان بارسا احساس خواب آلودگی داشته باشند. روز سه شنبه بارسا در توکیو به مصاف چلسی خواهد رفت و چند روز بعد نیز بازی دوستانه‌ای برابر ویسل کوبه انجام خواهد داد. تیمی که اینیستا و داوید ویا را در اختیار دارد و پس از یک هفته حضور در ژاپن به بارسلون باز خواهد گشت. غایبان بزرگ کاروان بارسا در این سفر، لیونل مسی، لوئیس سوارز و فیلیپه کوتینیو هستند.
ورزش۳ورزش۳6 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، گونسالو ایگواین سال گذشته و پس از پیوستن رونالدو به یوونتوس، با قراردادی قرضی راهی میلان شد اما در نیم فصل به چلسی قرض داده شد. پس از پایان فصل، سران چلسی حاضر نشدند بند خرید دائمی او را فعال کنند و ستاره آرژانتینی به یوونتوس برگشت اما گفته می‌شود باشگاه تمایلی برای حفظ او ندارد. مائوریتزیو ساری سرمربی یوونتوس در واکنش به سوالی در مورد آینده ایگواین گفت: «در حال کار کردن با بازیکنانی هستم که باشگاه در اختیارم قرار داده است. تا به این لحظه ایگواین بازیکن یوونتوس است و ۱۰۰ درصد روی او حساب می‌کنم اما اگر باشگاه تصمیم دیگری بگیرد، خودم را با آن وفق خواهم داد.» لازم به ذکر است که مائوریتزیو ساری در دو مقطع سابقه کار کردن با ایگواین را دارد. اولین بار در ناپولی که ایگواین توانست رکورد ۳۶ گل زده را در فصل ۱۶-۲۰۱۵ به ثبت برساند و دومین بار، نیم فصل گذشته در چلسی.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| گونزالو ایگواین یکی از بازیکنانی است که خبرهای زیادی درباره جدایی او از یوونتوس به گوش می‌رسد. به نظر می‌رسد که یوونتوس تمایل به فروش ایگواین دارد و باشگاه رم مشتری جدی این بازیکن است و حتی حاضر است که بازوبند کاپیتانی را به او بدهد. اما ساری علاقه زیادی به ایگواین دارد و به نظر می‌رسد که دوست ندارد این بازیکن در تابستان یووه را ترک کند. سرمربی یوونتوس درباره ایگواین گفت: او الان در اردوی یوونتوس است و تیم را همراهی می‌کند. بهترین دوران حضور ایگواین در مستطیل سبز به فصل ۲۰۱۵ - ۲۰۱۶ برمی‌گردد که این ستاره آرژانتینی توانست با پیراهن ناپولی زیر نظر ساری ۳۶ گل به ثمر برساند که این یک رکورد در تاریخ رقابت‌های سری A است.
تسنیمتسنیم7 ساعت قبل
پس از آن اعلام شد که باشگاه پیراهن شماره ۷ را برای ازار در نظر گرفته، پیراهنی که بزرگانی مانند رائول گونزالس و کریستیانو رونالدو در رئال مادرید به تن داشتند. به این ترتیب ازار در اولین بازی خود برای رئال مادرید با پیراهن شماره ۵۰ به میدان رفت که البته بی‌مناسبت هم نبود. گویا ازار به مناسبت پنجاهمین سالگرد فرود اولین انسان روی کره ماه، این شماره را برای بازی بامداد امروز انتخاب کرده بود. ازار اما نمی‌تواند با پیراهن شماره ۵۰ فصل را آغاز کند چون طبق قوانین لالیگا بازیکنان تیم‌ها تنها مجاز به انتخاب شماره‌های یک تا ۲۵ هستند. در همین حال لوکا یوویچ دیگر بازیکن جدید رئال مادرید هم با پیراهن شماره ۱۸ اولین بازی‌اش را برای این تیم انجام داد.
تابناکتابناک7 ساعت قبل
به گزارش تابناک ورزشی، با وجود آنکه گزینه‌هایی از سوی باشگاه به سرمربی سرخپوشان معرفی شده‌اند، اما او اصرار دارد که یک مهاجم آرژانتینی و هموطن خود را بیاورد. بر همین اساس کالدرون، دو مهاجم آرژانتینی را به باشگاه پرسپولیس معرفی کرده که هر دو می‌توانند عصای دست او باشند و به سرخ پوشان کمک کنند. نیکولاس رنیرو؛ او ۲۴ سال سن دارد و ارزشش در ترانسفرمارکت ۲٫۷۵۰ میلیون یورو است که این رقم بسیار بالایی برای باشگاه پرسپولیس است. این بازیکن سابقه بازی در چلسی، وردربرمن، ویگان، بلکبرن، شالکه و رایووایکانو را دارد و در تیم ملی آرژانتین ۳ بازی ملی انجام داده است. او در حال حاضر بدون تیم است و در ۳۵۳ بازی حرفه‌ای اش، تنها ۶۰ گل به ثمر رسانده است که میانگین هر شش بازی یک گل را نشان می‌دهد!
ایسناایسنا7 ساعت قبل
سرمربی یوونتوس درباره آخرین وضعیت ایگواین با این تیم سخن به میان آورد. به نظر می‌رسد که یوونتوس تمایل به فروش ایگواین دارد و باشگاه رم مشتری جدی این بازیکن است و حتی حاضر است که بازوبند کاپیتانی را به او بدهد. اما ساری علاقه زیادی به ایگواین دارد و به نظر می‌رسد که دوست ندارد این بازیکن در تابستان یووه را ترک کند. سرمربی یوونتوس درباره ایگواین گفت: او الان در اردوی یوونتوس است و تیم را همراهی می‌کند. بهترین دوران حضور ایگواین در مستطیل سبز به فصل ۲۰۱۵ - ۲۰۱۶ برمی‌گردد که این ستاره آرژانتینی توانست با پیراهن ناپولی زیر نظر ساری ۳۶ گل به ثمر برساند که این یک رکورد در تاریخ رقابت‌های سری A است.
ورزش۳ورزش۳9 ساعت قبل
انگولو کانته، ستاره فرانسوی چلسی، به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو، اردوی پیش‌فصل این تیم را ترک کرد تا به مداوای مصدومیتش بپردازد. به گزارش «ورزش سه»، انگولو کانته، ستاره فرانسوی چلسی به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو، اردوی پیش‌فصل این تیم در ژاپن را ترک کرده و به لندن بازگشت تا روند مداوای مصدومیتش آغاز شود. باشگاه چلسی این خبر را تایید کرده و در اطلاعیه‌ای که در وبسایت باشگاه منتشر کرد نوشت: " انگولو کانته از ژاپن به انگلستان بازگشت تا روند بهبود مصدومیتش از ناحیه زانو ادامه پیدا کند. انتظار می‌رود کانته در بازی دوستانه چلسی و بارسلونا که روز سه‌شنبه برگزار می‌شود به دلیل این مصدومیت حضور نداشته باشد. اما چلسی به جز این خبر بد، خبرهای خوبی هم دریافت کرد.
برترین‌هابرترین‌ها9 ساعت قبل
ورزش سه: سسک فابرگاس، ستاره اسپانیایی که به مدت پنج سال در چلسی با ادن هازارد همبازی بوده می‌گوید همبازی سابقش در استمفوردبریج، برای بازی در رئال مادرید ساخته شده و بازی در رئال برای او به مراتب بهتر از بازی در بارسا است. سسک فابرگاس علاوه بر چلسی، سابقه بازی در بارسلونا را هم دارد. فابرگاس که در حال حاضر در موناکوی فرانسه توپ می‌زند در مصاحبه با روزنامه آ اس گفت: «هازارد بازیکن بزرگی است که در هر تیمی باشد باعث تفاوت آن تیم نسبت به بقیه می‌شود». ستاره اسپانیایی در ادامه صحبت‌هایش گفت: " هازارد از آن بازیکنها است که برای بازی در رئال مادرید ساخته شده‌اند. فابرگاس در ادامه گفت: «هازارد دوست دارد وقتی توپ را بدست می‌آورد آزادی عمل داشته باشد و به همین دلیل است که معتقدم بازی در رئال برای او به مراتب بهتر است تا بازی در بارسلونا».
ورزش۳ورزش۳9 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، سسک فابرگاس، ستاره اسپانیایی که به مدت پنج سال در چلسی با ادن هازارد همبازی بوده می‌گوید همبازی سابقش در استمفوردبریج، برای بازی در رئال مادرید ساخته شده و بازی در رئال برای او به مراتب بهتر از بازی در بارسا است. سسک فابرگاس علاوه بر چلسی، سابقه بازی در بارسلونا را هم دارد. ستاره اسپانیایی در ادامه صحبت‌هایش گفت: " هازارد از آن بازیکنها است که برای بازی در رئال مادرید ساخته شده‌اند. کسی نمی‌تواند به هازارد بگوید همینجا بمان و از اینجا تکان نخور". فابرگاس در ادامه گفت: «هازارد دوست دارد وقتی توپ را بدست می‌آورد آزادی عمل داشته باشد و به همین دلیل است که معتقدم بازی در رئال برای او به مراتب بهتر است تا بازی در بارسلونا».
برترین‌هابرترین‌ها10 ساعت قبل
ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، گونسالو ایگواین یکی از بازیکنانی است که خبرهای زیادی درباره جدایی او از یوونتوس به گوش می‌رسد. به نظر می‌رسد که یوونتوس تمایل به فروش ایگواین دارد و باشگاه رم مشتری جدی این بازیکن است و حتی حاضر است که بازوبند کاپیتانی را به او بدهد. اما ساری علاقه زیادی به ایگواین دارد و به نظر می‌رسد که دوست ندارد این بازیکن در تابستان یووه را ترک کند. سرمربی یوونتوس درباره ایگواین گفت: او الان در اردوی یوونتوس است و تیم را همراهی می‌کند. بهترین دوران حضور ایگواین در مستطیل سبز به فصل ۲۰۱۵ - ۲۰۱۶ برمی‌گردد که این ستاره آرژانتینی توانست با پیراهن ناپولی زیر نظر ساری ۳۶ گل به ثمر برساند که این یک رکورد در تاریخ رقابت‌های سری A است.
ورزش۳ورزش۳12 ساعت قبل
به‌عنوان بازیکن چلسی، زیر نظر ۹ مربی بازی کرد. ژوزه مورینیو در این میان دو دوره مربی چلسی بود. تنها اگر من را فرامی‌خواندند یا به‌عنوان کاپیتان دوم مساله‌ای پیش می‌آمد به دفتر مربی می‌رفتم. ژوزه مورینیو در این میان دو دوره مربی چلسی بود. کار سیتی یادآور کار چلسی در فصل ۰۴-۲۰۰۳ است.
نودنود14 ساعت قبل
بارسلونا دو بازی را در ژاپن برگزار خواهد کرد. به گزارش وبسایت نود، بارسلونا نام ۲۶ بازیکن را برای سفر به ژاپن اعلام کرده است. بر همین اساس ۲۶ بازیکن برای این سفر راهی ژاپن خواهند شد. در لیست ۲۶ بازیکن اعزامی به خاور دور سوارز، آرتور، کوتینیو و مسی دیده نمی‌شوند چرا که در کوپا آمریکا حضور داشتند و اکنون در تعطیلات حضور دارند. سپس یک هفته بعد، بارسلونا به مصاف آرسنال می‌رود، آخرین بازی تدارکاتی پیش فصل بارسلونا، مقابل ناپولی خواهد بود.
طرفداریطرفداری16 ساعت قبل
طرفداری - آلوارو موراتا با هزینه‌ای ۵۶ میلیون یورویی از چلسی راهی اتلتیکو مادرید شد، تا پس از هزینه هایی که یوونتوس (۲۰ میلیون یورو)، رئال مادرید (۳۰ میلیون یورو) و چلسی (۶۶ میلیون یورو) صرف خرید او کرده بودند، روخی بلانکوس نیز برای وی با یک فصل حضور قرضی مجموعا ۶۳ میلیون یورو هزینه کرده باشد. به گزارش ترنسفرمارکت، مجموع هزینه‌های انجام شده برای آلوارو موراتا در پنج نقل و انتقال (قرضی و دائمی) مختلف ۱۷۹ میلیون یورو بوده تا هزینه‌های انجام شده برای جذب وی در فصول مختلف بیشتر از آنتوان گریزمان (۱۷۴ میلیون یورو طی دو بار نقل و انتقال) و زلاتان ابراهیموویچ (۱۶۹٫۱ میلیون یورو طی ۷ بار نقل و انتقال) باشد. گونزالو هیگواین (۱۵۹ میلیون یورو طی پنج نقل و انتقال) در رده چهارم این لیست قرار دارد و هرگونه نقل و انتقال احتمالی وی در فصل جاری، می‌تواند این مهاجم آرژانتینی را به صدر لیست بفرستد. کیلیان ام باپه با ۱۳۵ میلیون یورو هزینه طی یک نقل و انتقال، رکورددار هزینه برای خرید یک مهاجم نوک بوده و در رده ششم لیست قرار دارد. نیکولاس آنلکا، هرنان کرسپو، لوییس سوارز و دیگو کوستا در رده‌های هفتم تا دهم این لیست قرار دارند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱18 ساعت قبل
اختصاصی | پرسپولیس برای تقویت خط حملۀ خود قصد دارد مهاجم آرژانتینی و پا به توپ را جذب کند. ورزش ۱۱ - یکی از بازیکنانی که سرخ‌پوشان برای خط حملۀ خود مدنظر دارند فرانکو دی سانتو است. این مهاجم آرژانتینی با ۳۰سال سن در سه لیگ معتبر اروپا توپ زده و در تیم‌های مطرحی هم به میدان رفته است. این مهاجم پا به توپ و خلاق در بوندسلیگا هم در دو تیم وردربرمن و شالکه حضور داشته و در ۱۲۰بازی موفق به زدن ۲۲گل شده است. آمار کلی فرانکو دی سانتوبیشتر بخوانیدپیام معنادار و بسیار جالب خوآکین برای حضور در پرسپولیس + عکسپیام ستاره منفور پرسپولیس برای علی کریمی + عکسفوری و رسمی؛ ستاره بدشانس از استقلال جدا شد + عکساعلام آمادگی ستاره محبوب برای حضور در ترکیب پرسپولیس + عکس
ورزش ۱۱ورزش ۱۱18 ساعت قبل
اختصاصی | باشگاه بارسلونا لیست بازیکنان خود برای حضور در تور پیش فصل در کشور ژاپن را اعلام کرد. ورزش ۱۱ - باشگاه بارسلونا لیست بازیکنان مدنظر خود برای حضور در تور پیش فصل در کشور ژاپن را اعلام کرد. در این لیست ستاره‌های فراوانی حضور دارند. لیست کامل بازیکنان بارسلونا برای تور پیش فصل ژاپنبیشتر بخوانیدمذاکره بی‌نتیجه آبی‌ها با مهاجم محبوبتوافق غیرمنتظره پرسپولیس با آقای گل اروپایی! + عکسعجیب اما واقعی؛ بزرگ‌ترین بمب فوتبال ایران؛ مهاجم آرژانتینی چلسی در راه پرسپولیس + عکس
ایلناایلنا19 ساعت قبل
فرانک لمپارد، سرمربی جدید چلسی می‌گوید محرومیت یکساله تیمش از خرید بازیکنان جدید، او را از تلاش برای کسب موفقیت در این تیم مأیوس نمی‌کند. از نظر شیوه‌ای که چلسی فصل گذشته را به پایان رساند، منظورم قهرمانی در لیگ اروپا و کسب سهمیه لیگ قهرمانان است، این تیم فصل موفقی داشته است. زمانی که توپ داشته باشیم، من از بازیکنانم می‌خواهم سریعا آن را به گردش درآورند و موقعیت‌های گلزنی بسازند تا بازی را ببریم. امسال نمی‌توانیم بازیکن جدیدی بخریم و این را می‌دانیم اما من به بازیکنان جدید نیاز ندارم. آنها می‌دانند که باید تأثیرگذار بازی کنند و آنقدر خوب باشند که به تیم اصلی راه پیدا کنند.»
ورزش ۱۱ورزش ۱۱19 ساعت قبل
اختصاصی | بازیکن جوان و آینده‌دار تیم ملی امید با مدیران استقلال برای حضور در این تیم به توافق نهایی رسید. ورزش ۱۱ - استقلال تهران برای انتخاب جانشینی مناسب برای وریا غفوری مدافع ملی‌پوش و جوان سایپا را مدنظر دارد و مذاکراتی را با این بازیکن آینده‌دار انجام داده است. استقلال و ابوالفضل جلالی در راستای این مذاکرات به توافق نهایی دست یافته‌اند و باید این مدافع را آبی‌پوش دانست. حضور جلالی، نگرانی هواداران استقلال برای حضور جانشینی مناسب برای غفوری در زمان مصدومیت و محرومیت این بازیکن را از بین می‌برد. + عکسعجیب اما واقعی؛ بزرگ‌ترین بمب فوتبال ایران؛ مهاجم آرژانتینی چلسی در راه پرسپولیس + عکس
طرفداریطرفداری20 ساعت قبل
طرفداری - کریستین پولیشیچ می‌تواند یکی از ستاره‌های چلسی در فصل ۲۰۱۹/۲۰ باشد. از وی به عنوان جانشین ادن هازارد در چلسی نام برده می‌شود، اما این بازیکن در این خصوص به Sky Sports گفت: من اینجا نیستم که با کسی مقایسه شوم. قطعا ادن بازیکن شگفت انگیزی بود و عملکرد بسیار خوبی در این باشگاه داشت، همانطور که می‌توانید این مسئله را در فصل گذشته و کل زمان حضورش در چلسی مشاهده کنید. من باید خودم را اثبات کنم و بهترین عملکردم را برای کمک به تیمم به کار گیرم. پولیشیچ همچنین به تمجید از فرانک لمپارد پرداخت و معتقد است این مربی می‌تواند روحیه جنگندگی را به چلسی منتقل کند:

به انتهای لیست رسیدید

چلسی

باشگاه فوتبال چلسی (به انگلیسی: .Chelsea F.C) یک باشگاه فوتبال انگلیسی در غرب لندن است که در سال ۱۹۰۵ بنا نهاده شد. این باشگاه در لیگ برتر انگلستان بازی می‌کند و همواره در رده‌های بالای فوتبال انگلیس قرار داشته‌است. چلسی شش دوره قهرمان لیگ برتر انگلستان شده‌است و همچنین هشت قهرمانی در جام حذفی فوتبال انگلستان و پنج قهرمانی در جام اتحادیه فوتبال انگلستان را در کارنامهٔ خود دارد. این تیم در مسابقات اروپایی نیز توانسته‌است دو قهرمانی در جام در جام اروپا، یک قهرمانی در سوپر جام اروپا،یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و یک قهرمانی در لیگ اروپا به دست آورد. ویکی‌پدیا