چیدمان

چیدمان

ایرناایرنا1 ماه قبل
یک بسته پک بهداشتی دستش می‌دهد و از او می‌خواهد برای ارائه خدماتی دیگر منتظر بماند. حال گروه‌ها همه در کارگاهی آموزش دیده و قرار است هنگام توزیع، موارد بهداشتی برای مبارزه با کرونا را آموزش بدهند. " در یکی از آپارتمان‌ها مردی میان سال، همه اهالی را جلوی در می‌کشد تا اقلام بهداشتی شان را تحویل بگیرند. در گیرو دار پخش اقلام بهداشتی دو مامور انتظامی سوار بر موتور وارد کوچه می‌شوند تا اوضاع را بررسی کنند. سپس بچه‌ها به سراغ همسایه پیرمرد رفتند و به او نیز اقلام بهداشتی دادند.
ایرناایرنا1 ماه قبل
این کتاب که به معرفی برترین وب‌سایت‌های جهانی در کنار وبلاگ‌نویسی پرداخته، دارای پنج فصل شامل وبلاگ‌نویسی در سرویس‌دهندگان رایگان ساخت ساخت وبلاگ، راه‌اندازی وبلاگ یا وب‌سایت مستقل در اینترنت، موفقیت در وبلاگ‌نویسی، سرویس‌های مفید برای وبلاگ‌نویسان و مدیران وب‌سایت‌ها و بهسازی برای موتورهای جستجو است. در فصل اول این کتاب تعریف وبلاگ، تفاوت وبلاگ با وب‌سایت، راه‌های موجود برای وبلاگ نویسی، معرفی برترین سرویس‌دهنده‌های رایگان ساخت وبلاگ، مدیریت بخش‌های مختلف وبلاگو تنظیمات مهم بلاگر، تغییر قالب، ویرایش و چیدمان صفحه، معرفی چند گجت پرکاربرد برای نصب بر روی وبلاگ‌ها، نمایش برترین پست‌ها و بازدید صفحات از جمله موضوعات ارایه شده است. نویسنده در فصل دوم کتاب مراحل راه‌اندازی وبلاگ و وب‌سایت مستقل با استفاده از سیستم مدیریت محتوا را شرح داده و برآورد هزینه‌ها برای راه‌اندازی وبلاگ، نام دامنه و پسوند، و سایر مباحث فنی در این خصوص را شرح داده است. محوریت موضوعات در فصل چهارم کتاب نیز بر انتشار محتوا تحت مجموعه لایسنس‌ها، آشنایی با برخی مفاهیم موجود در لایسنس‌های کریتیوکامنز، آپلود عکس و ویدیوهای در فلیکر، دسته بندی محتوای تصویری، ایجاد کانال ویدیویی اختصاصی در یوتیوپ، آگاهی از تازه‌ترین‌های قابلیت گوگل درایو از وبلاک رسمی آن، فعال کردن قابلیت فیدهوشمند و راه‌اندازی نظرسنجی آنلاین در وب‌سایت و وبلاگ است. در فصل پایانی کتاب نیز نویسنده کوشیده معروف‌ترین موتورهای جستجو و اهمیت آن‌ها را بیان کند، بهینه سازی موتورهای جستجو، لینک دادن درست و اصولی به صفحات وبلاگ و سایت‌های دیگر، چگونگی پشتیبانی سایت‌ها، بهینه‌سازی تصاویر برای موتور جستجو و قدرت جادویی کلمات کلیدی گوشه‌ای و کلمات کلیدی دنباله‌دار از دیگر مباحث مطرح شده در این بخش است.
ایلناایلنا1 ماه قبل
به نظر می‌رسد علیرغم تعیین تکلیف بحث‌هایی مانند افزایش حقوق کارمندان دولت و اعتبار رتبه‌بندی معلمان، تصمیم‌گیری در رابطه با بودجه همسان‌سازی و تعیین افزایش حداقل دستمزد کارگران، «فعلا» متوقف شده است. به گزارش خبرنگار ایلنا، روزهای پایانی هر سال، مهمترین بازه زمانی برای گروه‌های مزدبگیر شاغل و بازنشسته است. وی افزود: بر اساس این مصوبه کسانی که زیر ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان حقوق می‌گیرند حقوقشان بین یک میلیون و ۵۶۰ هزار تومان تا دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان افزایش خواهد یافت. بنابراین، بازنشستگان «فعلا» باید منتظر بازگشایی مجلس و شروع بررسی مجدد لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق بمانند تا تکلیف اعتبار همسان‌سازی مشخص شود. آیا معاونت روابط کار وزارت کار ظرف این هفته یا هفته آینده، دعوتنامه‌ها را برای شرکای اجتماعی خود، یعنی نمایندگان کارگری و کارفرمایی صادر خواهد کرد؟!

گسترش وحشت مردم از کرونا +تصاویر

20+
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
ایرناایرنا1 ماه قبل
با بررسی عملکرد مجلس دهم و ریشه یابی نقاط ضعف و قوت آن می‌توان دستور کار آینده مجلس یازدهم را پیش‌بینی کرد. حالا مجلس یازدهم رکورد مجلس هفتم در مشارکت پایین را از آن خود کرده است. روزنامه آفتاب یزد در بخشی از گزارشی با عنوان ««در اقلیت» بودن زنان در پارلمان» نوشته است: مجلس یازدهم نیز مانند مجلس دهم فضای مردانه خود را حفظ کرد و زن‌ها باز هم با تعداد بسیار اندک مجلس یازدهم را پشت سر گذاشتند. راز عدم حمایت صاحبان «تکرار» از لیست‌های اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس یازدهم که جمعه برگزار شد نیز در ضعف فزاینده مجلس دهم و خاصه لیست امیدنهفته است. این تئوریسین طیف موسوم به اصلاح‌طلب در آن مصاحبه ضمن تحلیل از انتخابات مجلس مدعی شد: «با مجلسی بهتر از مجلس پنجم روبه‌رو خواهیم شد»!!
ایمناایمنا1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، «چیزی برای دیدن |نیست|» نمایشگاه نسترن آزادی است که با تکنیک رنگ آکریلیک روی بوم ۱۰ اثر را در گالری آس تهران به نمایش گذاشته است. وی با اشاره به اینکه گالری فضای آرت تراپی دارد، افزود: این مجموعه حس خوبی برای من دارد چرا که مشابه تصاویر فضا است و حس خلأ را در مخاطب ایجاد می‌کند و من نمی‌توانستم این حس‌ها را به صفحه نقاشی‌ام اضافه کنم اما دوست داشتم مخاطب جریان این چنینی را تصور کند به همین علت با ایده خانم روشن با یک سری ویدئو که با نورپردازی‌های خاص این حس را به بیننده القا می‌کند و موسیقی، صدایی که ناسا آن را از فضا ضبط کرده در سالن پخش می‌شود که به فضاسازی کمک می‌کند. این هنرمند بابیان اینکه فضا تاریک است و نقاشی‌ها به وسیله ویدئوها دیده می‌شود، ادامه داد: ویدئوها نورهای متفاوتی‌اند که حس رهایی دارند و آرامش و خلأ را در مخاطب ایجاد می‌کند همچنین نوری روی زمین قرار دارد و مخاطب زمانی که وارد سالن می‌شود با تصویر و سایه شأن روی کارها می‌افتد و خودشان جزئی از اثر هنری می‌شوند. آزادی با اشاره به اینکه زمانی که مجموعه کامل شد جریان چیزی برای دیدن نیست را درک کردم، تصریح کرد: من تلاشی نکردم چیزی را به مخاطب معرفی کنم خیلی صادقانه این نقاشی‌ها را کشیدم و بیشتر دنبال لذت بودم تصویرهای خیلی ساده و بامزه و شبیه نقاشی‌های کودکانه که حس خوبی برای خودم داشت را به تصویر کشیدم و این یک تجربه شخصی بود که تبدیل به این مجموعه شد. وی خاطرنشان کرد: وقتی مخاطب وارد سالن می‌شود دایره بزرگ مشکی روبروی او قرار دارد که نوری روی آن است که با این هدف طراحی شده که مخاطب بداند نه به تاریکی مطلق و نه به نور مطلق دسترسی داریم و چیزی که ما تجربه می‌کنیم چیزی میان این دو نقطه است البته هرکس از دید خود آن را می‌نگرد و به واقعیت مطلق دسترسی نداریم و این چیدمان این موضوع را در نمایشگاه بیان می‌کند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
ایسنا/اصفهان سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: طبق اساسنامه باید ۲ بازه زمانی ۳۰ دقیقه به تیم ما زمان می‌دادند و با توجه به اینکه در ۳۰ دقیقه دوم ما آماده مسابقه بودیم و پرسپولیس ورزشگاه را ترک کرد، منتظر اعلام زمان جدید دیدار دو تیم از سوی سازمان لیگ هستیم. وی ادامه داد: تلاش‌های باشگاه از صبح روز گذشته برای لغو این دیدار شروع شد، اما متاسفانه سازمان لیگ این کار را انجام نداد. وی با اشاره به دیدار پرسپولیس با داماش که در جام‌حذفی رخ داد و با چند ساعت تأخیر برگزار شد، تاکید کرد: هواداران پرسپولیس مشکلات آن دیدار را درست کردند و ۴ ساعت آن دیدار به تعویق افتاد. به یاد دارم که داماش نمی‌خواست در آن دیدار بازی کند، اما به دلیل اینکه یک طرف این دیدار پرسپولیس بود، این دیدار با تأخیر بسیار برگزار شد. استقلال دیداری معوقه با فولاد دارد که ما درخواست کردیم، این دیدار همزمان با دیدار آن دو تیم باشد.
ایرناایرنا1 ماه قبل
ابو جعفر محمد بن محمد بن حسن طوسی، مشهور به خواجه نصیرالدین طوسی در یازدهم جمادی الاول ۵۹۷ قمری (۵ اسفند ۵۷۹خورشیدی) در طوس خراسان دیده به جهان گشود. امام خمینی (ره) درباره خواجه نصیرالدین طوسی چنین می‌فرمایند: و اما قضیه خواجه نصیرالدین طوسی حکیم و امثال خواجه نصیرالدین طوسی حکیم شما می‌دانید این را که خواجه نصیرالدین طوسی حکیم که در این دستگاه وارد می‌شد، نمی‌رفت وزارت بکند، می‌رفت آن‌ها را آدم بکند، نمی‌رفت برای این که در تحت نفوذ آن‌ها باشد می‌خواست آن‌ها را مهار کند تا آن اندازه‌ای که بتواند کارهایی که خواجه نصیرالدین طوسی حکیم برای مذهب کرد آن کارهاست که خواجه نصیر را خواجه نصیرالدین طوسی حکیم کرد. همچنین، خواجه نصیرالدین برای نخستین بار در این کتاب، همه ۶ حالت برای یک مثلث کروی قائم‌الزاویه را بیان کرد. طرح و اثبات قانون تانژانت‌ها از دیگر دستاوردهای ریاضیاتی مطرح خواجه نصیرالدین است. همچنین خواجه نصیرالدین طوسی پژوهش‌های متعددی در زمینه شیمی نیز داشت از جمله مهم‌ترین دستاوردهای خواجه نصیر در حوزه علم شیمی، ارایه بیانی مقدماتی از اصل پایستگی جرم است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خراسان، معمولا گام نخست در استقبال از بهار، همه ساله اجرای رسم قدیمی خانه تکانی است. اکثر خانواده‌ها قبل از آغاز سال نو، خانه تکانی می‌کنند تا لوح سفید سال نو از گرد و خاک سال گذشته در امان بماند‌. در این هفته شما را با نکاتی درباره خانه تکانی آشنا می‌کنیم تا خانه تکانی ارزان قیمتی را تجربه کنید. نخستین کار چیست؟ برای خانه تکانی ابتدا باید منزل خود را به چند منطقه تقسیم کنید. چرا که گاهی خانه تکانی تنها به معنای تمیز کاری نیست بلکه نیاز است برای قسمتی از خانه کالای نو خریداری کنید یا نیاز به تعمیرات زمان بر دارد. در هنگام خانه تکانی توجه به سلامتی خود و اعضای خانواده اهمیت زیادی دارد.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- نهادهای نظارتی که از دو سال قبل پیگیر رفتن بازنشسته‌ها از ورزش بودند، با اصرار روی مواضع قبلی خود اجازه نخواهند داد افراد بازنشسته در فدراسیون فوتبال مسئولیت جدید بگیرند. به گزارش فوتبالی به نقل از مهر، انتخابات فدراسیون فوتبال قرار است روز ۲۵ اسفند برگزار و طی آن رئیس چهار سال آینده آن انتخاب شود. مراحل ثبت نام نامزدهای ریاست، نواب رئیس و هیات رئیسه این فدراسیون انجام شده و کمیته‌های تعیین صلاحیت در حال بررسی شرایط نامزدها هستند. همین امر انتخاب رئیس چهار سال آینده را با پیچیدگی هایی مواجه کرده و باید دید لابی‌های پشت پرده با اعضای مجمع که از چند روز قبل شروع شده است در نهایت چه کسی را به عنوان رئیس فدراسیون معرفی خواهد کرد. حبیب کاشانی، مهدی محمدنبی، هدایت ممبینی، محمدحسین قریب و حیدر بهاروند گزینه‌های ریاست فدراسیون فوتبال هستند که سه نفر از آنها شانس بالایی برای نشستن روی صندلی ریاست فدراسیون را دارند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
استفاده از آینه در خانه‌های کوچک، ترفند بسیار خوبی است که خانه را دلباز‌تر می‌کند. این موضوع در مورد به کار گیری ترفند‌های چیدمان خانه‌های کوچک نیز صدق می‌کند. اتفاقا توصیه می‌شود برای خانه‌های کوچک از پرده‌های بلند استفاده کنید که کمی از آن هم روی زمین کشیده شود. اما مهم‌ترین مسئله‌ای که در چیدمان خانه‌های کوچک فراموش می‌شود این است که از وسایل مجلل و سنگین برای چیدن خانه‌های کوچک استفاده می‌شود. پیشنهاد می‌شود برای خانه‌های کوچک از مبلمان‌های کوچک که به نام‌های مختلف مانند «مبلمان ال شکل» شناخته می‌شود، استفاده کنید.
ایرناایرنا1 ماه قبل
این مدرس دانشگاه افزود: در موسیقی شرق مفهوم موسیقی بر خلاف هنر غربی، مفهومی کلی گرا است. اما در هنر غربی چون مفهوم آهنگسازی وارد شده، اجزا نقش اساسی و کلیدی را ایفا می‌کنند. اما در مفهوم موسیقی ایرانی یک مفهوم کلی وجود دارد. در واقع مفهوم روایت، مفهوم بداهه نوازی را در دل خودش دارد. بعد از صفویه فصل انفعالی از موسیقی ایران به وجود می‌آید و اگر آن عصر ادامه پیدا می‌کرد موسیقی ایران به طور کلی متفاوت می‌شد.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، لیست حزب کارگزاران با حاشیه‌های زیادی همراه بود. تردیدی وجود ندارد که افرادی مثل آقایان کرباسچی و مرعشی به آقای هاشمی بسیار نزدیک بودند یا پرواضح است که خانواده آقای هاشمی نزدیک‌ترین افراد به ایشان بودند؛ اما آنها هم نمی‌توانند تصمیم خود را به آقای هاشمی نسبت دهند؛ مگر آنکه گفته شود آقای هاشمی وصیت‌نامه‌ای دارد که در آن گفته است آقایان کرباسچی، مرعشی و خانواده می‌توانند پس از مرگم از جانب من سخن بگویند و تصمیم بگیرند. من که چنین وصیت‌نامه‌ای ندیده‌ام و اگر دوستان چنین وصیتی از آقای هاشمی دارند، منتشر کنند تا ما هم آگاه شویم که چه کسی زبان آقای هاشمی است. حتی خانواده آقای هاشمی هم نمی‌توانند بگویند تمام اقدامات ما مورد تأیید آقای هاشمی بوده است. برخی آقای روحانی را در لباس آقای هاشمی می‌بینند و می‌گویند که روحانی ادامه‌دهنده راه هاشمی است.
مهرمهر1 ماه قبل
دغدغه اصلی فرهاد مجیدی برای بازی امروز غیبت مهاجمان اصلی تیمش به دلیل مصدومیت و تردید او در انتخاب ۳ بازیکن از بین ۶ مدافع آماده به بازی برای دفاع میانی است. محمد دانشگر محتمل‌ترین انتخاب مجیدی برای قرار گرفتن در پست مدافع میانی سمت راست می‌باشد. مجیدی برای خط حمله‌اش یک انتخاب قطعی و کلی تردید برای انتخاب نفر بعدی دارد. مرادی می‌تواند یک گزینه مناسب برای حضور در ترکیب اصلی و یک گزینه مناسب‌تر برای تعویض باشد. گزینه بعدی و کم احتمال‌تر برای خط حمله، علی دشتی است که البته شواهد نشان می‌دهد احتمال اینکه او در ترکیب اصلی قرار بگیرد زیاد نیست.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 ماه قبل
پیام مازند - صادق زیباکلام در مصاحبه با روزنامه شرق، موضعگیری حزب کارگزاران در برابر انتخابات مجلس یازدهم را به چالش کشیده استزیباکلام: اصلاح‌ طلبان راه اصولگرایان را نروندلیست حزب کارگزاران با حاشیه‌های زیادی همراه بود. تردیدی وجود ندارد که افرادی مثل آقایان کرباسچی و مرعشی به آقای هاشمی بسیار نزدیک بودند یا پرواضح است که خانواده آقای هاشمی نزدیک‌ترین افراد به ایشان بودند؛ اما آنها هم نمی‌توانند تصمیم خود را به آقای هاشمی نسبت دهند؛ مگر آنکه گفته شود آقای هاشمی وصیت‌نامه‌ای دارد که در آن گفته است آقایان کرباسچی، مرعشی و خانواده می‌توانند پس از مرگم از جانب من سخن بگویند و تصمیم بگیرند. من که چنین وصیت‌نامه‌ای ندیده‌ام و اگر دوستان چنین وصیتی از آقای هاشمی دارند، منتشر کنند تا ما هم آگاه شویم که چه کسی زبان آقای هاشمی است. حتی خانواده آقای هاشمی هم نمی‌توانند بگویند تمام اقدامات ما مورد تأیید آقای هاشمی بوده است. برخی آقای روحانی را در لباس آقای هاشمی می‌بینند و می‌گویند که روحانی ادامه‌دهنده راه هاشمی است.
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، داریوش رضایی، دبیر بخش ویترین ملی درباره نحوه اجرای این دوره گفت: همانند دوره قبل، امسال نیز فضایی در اختیار طراحان قرار می‌گیرد تا بتوانند علاوه بر نمایش نمونه کارهای تازه، برند خود و کلیه اطلاعات مرتبط با خدمات دهی را اطلاع رسانی کنند. دبیر بخش ویترین ملی از افزایش ظرفیت این بخش خبر داد و گفت: سال گذشته نزدیک به ۲۲ ویترین در اختیار طراحان قرار گرفت اما امسال با توجه به استقبال انجام شده و اینکه تاکنون نزدیک به ۳۵ طراح و برند ملی ثبت نام داشته‌اند، اندکی فضا را گسترده‌تر کرده‌ایم. رضایی ادامه داد: با توجه به محدودیت‌هایی که در بخش فضا داریم، امسال ۲۷ برند طراحی انتخاب خواهند شد که در این بین ۷ ویترین به بخش عفاف و حجاب تعلق دارد. دبیر بخش ویترین ملی، جشنواره مد و لباس فجر را دارای تاثیرگذاری گسترده در سطح جامعه خواند گفت: من معتقدم که ما می‌توانیم تاثیرات جشنواره مد و لباس فجر را هر ساله در رنگ‌ها، طرح‌ها و مدل‌های لباس جامعه ببینیم. نهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، ۲۴ الی ۲۹ بهمن ماه در بوستان گفتگو برگزار می‌شود.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- برای بسیاری سوال شده که چرا رییس کمیته داوران وقتی برای کاندیداتوری پست ریاست ثبت نام کرده است، از سمتش در فدراسیون فوتبال استعفا نمی‌دهد. به گزارش فوتبالی، دلیل این قضیه چیزی نیست جز ثبت نام هدایت ممبینی در انتخابات فدراسیون فوتبال. این نکته‌ای است که روزنامه ایران‌ورزشی هم در شماره امروزش به آن اشاره کرده و از قول علی یزدانی، رئیس سابق کمیته داوران هیأت فوتبال استان تهران نوشته: «طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال اگر رئیس کمیته داوران بخواهد در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال نامزد شود باید از ریاست کمیته داوران استعفا کند یا اینکه از حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال انصراف بدهد.» دلیل این واکنش‌ها و ایرادهایی که به حضور همزمان ممبینی در کمیته داوران و حضورش در انتخابات ریاست فدراسیون وارد می‌شود را می‌توان در برخی رفتارهایی که در حال ‌حاضر در جامعه داوران شکل گرفته است، مشاهده کرد. علی خسروی، داور پیشکسوت فوتبال ایران به یکی از نمونه‌های بارز این رفتارها اشاره می‌کند: «نباید رئیس کمیته داوران در انتخابات حضور داشته باشد و با توجه به ذینفع بودن او در چیدمان داوری‌ها، باید مسئولیت کمیته داوران به شخص دیگری داده شود.» در کنار آرایی که ممکن است ممبینی از باشگاه‌ها و داوران کسب کند اما تأثیر متقابل حمایت باشگاه‌ها از رئیس کمیته داوران و چینش داوران برای بازی‌های آنهاست. داوری یکی از ارکان اصلی برگزاری یک بازی است و کاندیداتوری رئیس کمیته داوران در پست ریاست فدراسیون فوتبال، آنقدر شائبه انگیز هست که خود ممبینی جدا از ماجرای فشارها استعفا کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
ترسناک‌ترین فیلم‌هاآن شبیک کلاژ خیلی معمولی از سینمای وحشت این سال‌های آمریکا. بیش از آنکه در گونه وحشت باشد، سایکودرامی بود که قصد داشت با المان‌های سینمای وحشت، به درون آدم‌ها نقب بزند. نشانه‌هایش را داشت و در لایه‌های زیرین روایت، داستان مستقل خود را که بیشتر رنگ‌وبویی اجتماعی داشت، دنبال می‌کرد. دفاع مقدسی‌ترین فیلم‌هاآبادان، یازده ۶۰تنها فیلم دفاع مقدسی جشنواره امسال که دوربین در تمام لحظاتش، در میدان‌های نبرد قرار دارد. اگرچه برخلاف دو فیلم قبلی، رگه‌های خفیفی از خشونت اجتماعی در آن دیده می‌شود اما آرمان فیلم، انسانی است.

با رمانتیک‌ترین رستوران‌های تهران آشنا شوید

15+
کجاروکجارو1 ماه قبل
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری تسنیم: علی خسروی در خصوص ثبت‌نام هدایت ممبینی در انتخابات فدراسیون فوتبال در حالی که رئیس کمیته داوران است، گفت: هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال همین امروز باید یک نفر را به عنوان سرپرست کمیته داوران تا زمان برگزاری انتخابات معرفی کند. با توجه به اینکه تمام اعضای هیئت رئیسه هم در انتخابات ثبت نام کرده‌اند و ذینفع هستند، نمی‌توان از بین اعضای هیئت رئیسه فردی سرپرست شود و باید یک نفر خارج از هیئت رئیسه در کمیته داوران مسئولیت بگیرد. جالب است که به پیشنهاد آقای ممبینی یا دیگران، یک نظرخواهی نیز از جامعه داوران در فضای مجازی صورت گرفته است. داورن ما هم که باید از ممبینی ابلاغیه برای قضاوت در مسابقات بگیرند، از ترس اینکه آرای آن‌ها رصد می‌شود بیشترین رأی را به ممبینی داده‌اند. خسروی یادآور شد: باید از سلامت انتخابات صیانت شود و کسی که در بخش داوری چیدمان داوران را انجام می‌دهد، نباید کاندیدا باشد.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- داور پیشکسوت فوتبال ایران با توجه به حضور ممبینی در انتخابات تأکید کرد که هیئت رئیسه فدراسیون باید تصمیم به تغییر رئیس کمیته داوران بگیرد. به گزارش فوتبالی، علی خسروی در خصوص ثبت‌نام هدایت ممبینی در انتخابات فدراسیون فوتبال در حالی که رئیس کمیته داوران است، گفت: هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال همین امروز باید یک نفر را به عنوان سرپرست کمیته داوران تا زمان برگزاری انتخابات معرفی کند. با توجه به اینکه تمام اعضای هیئت رئیسه هم در انتخابات ثبت نام کرده‌اند و ذینفع هستند، نمی‌توان از بین اعضای هیئت رئیسه فردی سرپرست شود و باید یک نفر خارج از هیئت رئیسه در کمیته داوران مسئولیت بگیرد. وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع داوری، اگر بخواهیم با توجه به نفرات حاضر در مجمع فدراسیون فوتبال حساب کنیم، ممبینی به عنوان رئیس کمیته داوران و مسئول چیدمان داوری آرای ۳۲ باشگاه را خواهد داشت. دو داور هم در مجمع حاضر می‌شوند که به این شکل تعداد آرای او به ۳۴ نفر می‌رسد و اگر بتواند آرای ۱۰ هیئت را هم داشته باشد، رئیس فدراسیون می‌شود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
ایسنا/همدان معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران از سایت گردشگری استان همدان رونمایی خواهد شد. علی خاکسار در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران از ۲۳ تا ۲۶ بهمن ماه در تهران برگزار می‌شود، افزود: تفاوت اساسی این نمایشگاه با دوره‌های قبل، برپایی همزمان نمایشگاه بین المللی صنایع دستی تهران است. وی با اشاره به اینکه استان‌ها تمامی ظرفیت‌های گردشگری و صنایع دستی خود را در این نمایشگاه شرکت می‌دهند، اظهار کرد: میراث فرهنگی همدان نیز طی جلسات متعددی که با مجموعه و فعالان گردشگری داشت، برای حضور قدرتمند گردشکری استان همدان در نمایشگاه هماهنگی‌های لازم انجام شد. خاکسار با بیان اینکه غرفه استان همدان با ۲۴۰ متر فضا و با طراحی و چیدمان مطلوب در نمایشگاه حضور دارد، خاطرنشان کرد: این غرفه در سالن خلیج فارس که در واقع پر ترددترین سالن نمایشگاه است، در کنار بهترین برندهای گردشگری کشور قرار دارد. وی در پایان تأکید کرد: خوشبختانه با مشارکت مطلوب تأسیسات گردشگری، شرکت سیاحتی علیصدر، جامعه هتلداران، شرکت سیاحتی گنجنامه، مجموعه شهربازی ارم، شهرداری شهرهای جهانی ملایر، تویسرکان و لالجین غرفه استان همدان شکل می‌گیرد و فرصت خوبی برای معرفی گردشگری همدان به گردشگری کشور خواهیم داشت.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
بهناز ضرابی زاده نویسنده کتاب «دختر شینا» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان پیرامون مضمون کتاب «محله حاجی» گفت: کتاب «محله حاجی» با محوریت نقش انقلاب اسلامی ایران در جغرافیای شهر همدان به رشته تحریر در آمده است. بیشتر بخوانید: برای مطالعه معرفی آخرین کتاب‌های منتشر شده از سوره مهر اینجا وی در مورد فضای داستان کتاب «محله حاجی» ابراز کرد: کتاب «محله حاجی» با در نظر گرفتن تم بومی توجه به جغرافیا و دیدگاه‌های فرهنگی از آداب رسوم منطقه همدان نوشته شده است. ضرابی زاده در مورد نقطه اوج داستان کتاب «محله حاجی» تصریح کرد: اوج داستان کتاب «محله حاجی» از زمانی آغاز می‌شود که پدر خانواده اول که فردی نظامی و از قضا نا پدری بوده، با پسر خانواده مشکلاتی پیدا می‌کند. وی به حضور آیت‌الله ملاعلی همدانی در داستان کتاب «محله حاجی» اشاره و تاکید کرد: در بحبوحه تحولات انقلاب اسلامی ایران که در داستان کتاب «محله حاجی» آمده به روایت زندگی و فعالیت‌های آیت الله ملاعلی همدانی که یکی از مراجع بزرگ بوده و نقش بسزایی در هدایت انقلاب اسلامی ایران داشته پرداخته شده است. وی شیوه نگارش کتاب «محله حاجی» را مورد بررسی قرار داد و بیان کرد: کتاب «محله حاجی» به شیوه داستان مستند نوشته شده که برگرفته از وقایع تاریخی در برهه زمانی خاصی است.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
علی خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص ثبت‌نام هدایت ممبینی در انتخابات فدراسیون فوتبال در حالی که رئیس کمیته داوران است، گفت: هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال همین امروز باید یک نفر را به عنوان سرپرست کمیته داوران تا زمان برگزاری انتخابات معرفی کند. با توجه به اینکه تمام اعضای هیئت رئیسه هم در انتخابات ثبت نام کرده‌اند و ذینفع هستند، نمی‌توان از بین اعضای هیئت رئیسه فردی سرپرست شود و باید یک نفر خارج از هیئت رئیسه در کمیته داوران مسئولیت بگیرد. وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع داوری، اگر بخواهیم با توجه به نفرات حاضر در مجمع فدراسیون فوتبال حساب کنیم، ممبینی به عنوان رئیس کمیته داوران و مسئول چیدمان داوری آرای ۳۲ باشگاه را خواهد داشت. دو داور هم در مجمع حاضر می‌شوند که به این شکل تعداد آرای او به ۳۴ نفر می‌رسد و اگر بتواند آرای ۱۰ هیئت را هم داشته باشد، رئیس فدراسیون می‌شود. داور پیشکسوت فوتبال ایران تصریح کرد: نباید رئیس کمیته داوران در انتخابات حضور داشته باشد و با توجه به ذینفع بودن او در چیدمان داوری‌ها، باید مسئولیت کمیته داوران به شخص دیگری داده شود.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر کارگاه دو روزه «روش تفکرگرا و پژوهش‌محور ویژه اساتید تفسیر قرآن و ادبیات عرب» در مرکز تخصصی طوبی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی خراسان برگزار شد. وی سپس با استفاده از روش تدریس فعال (learning by doing) و روش تدریس سخنرانی به آموزش «تسهیل‌گیری در کارگاه‌های آموزشی مشارکتی» پرداخت. تسهیل‌گری، آموزش‌گری، مشاورهفاطمه صدر در بخش بعد، روش تسهیل‌گری (روش تدریس تفکرمحور) را به عنوان جایگزینی برای روش تدریس آموزش‌گری سنتی مطرح کرد. اساتید شرکت‌کننده در این کارگاه ضمن تحلیل پویانمایی «Head Up»، درباره تفاوت میان این روش‌ها گفتگو کردند. ارتباط میان اهداف و روش یادگیری را نشان دهیم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
مبل‌ها انواع مختلفی دارند که در دسته مبل‌های کلاسیک، مبل‌های سلطنتی و استیل و مبل راحتی قرار می‌گیرند که هر یک از آنها دارای مدل‌های متنوع دیگری هم هستند. در این مطلب در رابطه با مبل راحتی و انواع مختلف آن صحبت خواهیم کرد و همان طور که می‌دانید مبلهای راحتی انواع مختلفی دارند که شامل مبل راحتی ال و مبل راحتی تاشو و همچنین مبل‌های راحتی به صورت کاناپه و لاوست هستند. ابعاد استاندارد برای مبل راحتیوقتی که تصمیم به خرید مبل راحتی گرفتید، باید علاوه بر زیبایی مبل به نکات دیگری هم توجه داشته باشید تا از خرید خود راضی باشید. قیمت مبل راحتیعوامل مختلفی در تعیین قیمت مبل راحتی تأثیرگذار هستند که از مهمترین آن‌ها به سبک مبل و مواد سازنده آن و همچنین جنس نشیمن و پارچه روکش مبل میتوان اشاره کرد. به طور کلی هرچه متریال سازنده مبل شما کیفیت بیشتری داشته باشد، قیمت آن بالاتر خواهد بود اما این پرداخت هزینه اضافی کاملا مقرون به صرفه است زیرا مبل با دوام، مدت طولانی‌تری هم عمر خواهد داشت و در بین انواع مختلف مبل هایی که در بازار موجود است، قیمت مبل راحتی نسبت به قیمت مبل کلاسیک و استیل پایین‌تر است و علت بالاتر بودن قیمت مبل‌های کلاسیک و استیل استفاده از چوب بیشتر و ظریف کاری در بدنه آنهاست.

«بچه‌مهندس» ۲۵ ساله به زودی روی آنتن +تصاویر

5+
فردا نیوزفردا نیوز2 ماه قبل
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، «بچه‌مهندس» در قدم اول ماه رمضان دو سال قبل به تلویزیون آمد و ماجرای پرورشگاهی به نام «خانه خورشید» را مطرح کرد. شاید این ایام برای فصل سوم این مجموعه تلویزیونی نیز دوباره تکرار شود؛ چرا که این سریال یکی از گزینه‌های شبکه دو برای ماه مبارک رمضان است. این سریال، کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیتی به نام «جواد جوادی» را مطرح می‌کند که به تعبیر کارگردان سریال، جواد یا کاراکتر «بچه‌مهندس» در این فصل، ۲۵ ساله می‌شود و مقطع فارغ‌التحصیلی این شخصیت را به نمایش درمی‌آورد. قصه فصل سوم در سال ۱۳۹۱ تعریف می‌شود و جواد ۲۵ ساله است. «بچه‌مهندس» که از سال ۱۳۶۷ ماجرایش به تلویزیون کشیده شد و حالا اتفاقات داستان در سال ۱۳۹۱ روایت خودش را دنبال می‌کند.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
فیلم‌های اکران شده در روز هشتم عبارتند از تعارض ساخته محمدرضا لطفی، پدران ساخته سالم صلواتی و من می‌ترسم ساخته بهنام بهزادی. امیررضا مافی: فیلم تعارض محمدرضا لطفی، حرف‌های بزرگ و زیادی می‌زند، درباره‌ی اعتماد، تنهایی و رنجوری تن، اما برای هنر و تجربه خوب است و مخاطب عام را درگیر نمی‌کند. فیلم رفیق‌مان محمدرضا لطفی در بهترین حالت یک فیلم تجربه‌گراست که احتمالا نگاهش به مخاطب خاص جشنواره‌ها است. امیررضا مافی: فیلم پدران سالم صلواتی، کند و ضعیف، با موضوع تکراری و فاقد جهان‌بینی است. شاید بهنام بهزادی فکر می‌کرده درست به هدف زده و همچنانکه گفته، فیلمش در آستانه ورود به جشنواره کن هم قرار داشته است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
اعتمادآنلاین| تیم فوتسال زنان نامی‌نو در دیدار آخر نیم فصل دوم از دیدار با پالایش نفت آبادان انصراف داد و رسانه‌ها دلیل آن را قرارنگرفتن در بین چهار تیم برتر در مرحله پلی‌آف عنوان کردند. همچنین در این فصل لیگ پرفشاری را پشت‌سر گذاشتیم و ۲ نفر از ملی‌پوشان در مسابقات بین‌المللی کافا حضور داشتند. زیرا بعد از دیدار با سایپا متوجه شدیم که دیگر نمی‌توانیم جزو ۴ تیم برتر لیگ فوتسال باشیم. سرمربی تیم نامی‌نو ادامه داد: لیگ برتر فوتسال زنان در این فصل نسبت به گذشته فعال و پویاتر شده و دیدارها با قدرت بیشتری انجام شد. باید از «شهرزاد نصیری» مسوول مسابقات لیگ برتر فوتسال زنان تشکر کنم که مقتدرانه لیگ را هدایت کرد.

به انتهای لیست رسیدید