چیدمان

چیدمان

ایمناایمنا5 ساعت قبل
به گزارش ایمنا، مرکز ملی سینمایی فرانسه (CNC) که از سال ۲۰۱۶ برترین سالن‌های سینمای این کشور را بر اساس خلاقیت و نوآوری انتخاب می‌کند، در چهارمین دوره این جایزه و مطابق فراخوانی که منتشر کرده بود، دو سالن برگزیده را انتخاب و معرفی کرد. در این دوره، سینمای Arcadia به خاطر معماری ویژه خود و ایده سینمای Cineco Circuit به خاطر برنامه خاص خود برگزیده شدند. «جرمی گریفون» طراحی آن را بر عهده داشته و در ساخت این سینما از مصالح ساختمانی خاص از جمله سنگ‌های آتشفشانی استفاده شده است. Cineco Circuit نیز بیش از هزار نمایش فیلم با استفاده از ویدئو پروژکتوری ابداعی داشته است. این ابداع، محصول ۴ سال ایده و کار و سرمایه‌گذاری حدودا ۴۰ هزار یورویی است.
مهرمهر6 ساعت قبل
گالری شیرینانجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران با همکاری گالری شیرین یازدهمین نمایشگاه سالانه مجسمه‌های کوچک را روز اول آذرماه در این گالری به نشانی خیابان کریم‌خان زند، خیابان سنایی، کوچه ۱۳ شماره ۵ برگزار می‌کند. گالری همانمایشگاه انفرادی نقاشی طاهر پورحیدری با عنوان «خانه‌ها و کاج‌ها» از جمعه این هفته تا ۱۲ آذرماه در گالری هما به نشانی خیابان کریم خان زند، خیابان سنایی، کوچه چهارم غربی، پلاک ۸، واحد یک گشایش می‌یابد. گالری والینمایشگاه انفرادی نقاشی سهیلا حقیقت با عنوان «رنگ زندگی» از اول آذرماه در گالری والی به نشانی میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک ۷۲ گشایش می‌یابد. کانسپت استور اردی‌بهشتنمایشگاه طراحی و چیدمان دانا جعفری با عنوان «دیوار کبود دره» از اول تا ۱۲ آذر در کانسپت استور اردی‌بهشت به نشانی خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸، طبقه دوم برپاست. گالری گویانمایشگاه گروهی خوشنویسی با عنوان «بی من با حضور من» به یاد حسین پناهی از جمعه اول آذرماه در گالری گویا واقع در خیابان کریمخان زند، روبروی ایرانشهر، پلاک ۸۹ برپا می‌شود.
فارسفارس7 ساعت قبل
مجمع انتخاباتی هیات تنیس روی میز فارس برگزار و رئیس آن مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مجمع انتخاباتی هیات تنیس روی میز استان فارس امروز برگزار و در نهایت مهدی ترابی به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد. در این انتخابات که به ریاست پیمان حسنی، دبیر فدراسیون برگزار شد، ترابی ۱۱ رای داشت و ۵ رای نیز سفید به صندوق انداخته شد. ۱۴ نفر برای این انتخابات نامزد شده بودند و پیش از برگزاری مجمع و در روزهای گذشته حواشی زیادی وجود داشت و برخی نامزدها علیه چیدمان و زمان مجمع و حتی یکدیگر صحبت‌هایی را انجام دادند. انتهای پیام/س
مهرمهر10 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، احسان منصور کیایی صبح پنج‌شنبه در جلسه هماهنگی طرح زمستانی با حضور روسای ادارات شهرستان‌ها به میزبانی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان بابیان اینکه قرارگاه استانی حمل‌ونقل و راهداری تشکیل‌شده است، ابراز داشت: هدف از این اقدام مدیریت صحیح و برنامه‌ریزی دقیق و تقسیم وظایف راهداری طی ایام زمستان خواهد بود. وی بابیان اینکه در این طرح تلاش شد تا هماهنگی با دستگاه‌های انتظامی و خدماتی در سطح راه‌های استان صورت گیرد، افزود: تهیه و تنظیم برنامه و تقویم عملیات راهداری در سطح راه‌های استان، تهیه نقشه جانمایی و چیدمان اکیپ‌های زمستانی، برگزاری جلسات منظم هماهنگی راهداری زمستانی و پیگیری و نظارت بر وظایف محوله در طرح راهداری زمستانی ازجمله وظایف این قرارگاه محسوب می‌شود. مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان بابیان اینکه تمام ماشین‌آلات حوزه راهداری در راهدارخانه‌ها به‌صورت ۲۴ ساعت آماده خدمات‌رسانی به مردم هستند، ابراز داشت: حدود ۱۰۰ دستگاه در این حوزه تعبیه شه است که در شرایط بحرانی آماده بازگشایی مسیر خواهند بود. وی افزود: راهداری در راستای انجام مأموریت‌های ذاتی خود از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد و امیدواریم در طول طرح زمستانی امسال نیز همانند سنوات گذشته در انجام عملیات‌های مختلف بتوانیم خدمت رسان مردم باشیم. به گزارش خبرنگار مهر، در این جلسه مشکلات و موارد مربوط به حوزه هر شهرستان توسط روسای ادارات مطرح و پس از بحث و بررسی، راهکارهای رفع آن ارائه شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل
مرکز ملی سینمایی فرانسه (CNC) که از سال ۲۰۱۶ برترین سالن‌های سینمای این کشور را بر اساس خلاقیت و نوآوری انتخاب می‌کند، در چهارمین دوره این جایزه و مطابق فراخوانی که منتشر کرده بود، دو سالن برگزیده را انتخاب و معرفی کرد. در این دوره، سینمای Arcadia به خاطر معماری ویژه خود و ایده سینمای Cineco Circuit به خاطر برنامه خاص خود برگزیده شدند. «جرمی گریفون» طراحی آن را بر عهده داشته و در ساخت این سینما از مصالح ساختمانی خاص از جمله سنگ‌های آتشفشانی استفاده شده است. Cineco Circuit نیز بیش از هزار نمایش فیلم با استفاده از ویدئو پروژکتوری ابداعی داشته است. این ابداع، محصول ۴ سال ایده و کار و سرمایه‌گذاری حدودا ۴۰ هزار یورویی است.

از حاشیه تا متن حضور تاریخ کشوری اروپایی در موزه ملی ایران

ایسناایسنا17 ساعت قبل
جبرئیل نوکنده - مدیر کل موزه ملی ایران - اما نخست ترجیح می‌دهد تا نمایشگاه میراث باستان‌شناسی اسپانیا - گزیده‌ای از موزه باستان‌شناسی آلیکانته - را این‌طور معرفی کند: «نمایشگاهی که در موزه ملی ایران، با ۳۰۰ اثر از دوره پارینه سنگی یعنی از ۳۵۰ هزار سال قبل تا قرن ۱۹ و ۲۰ روایت‌گر تاریخ منطقه آلیکانته اسپانیا تا دریای مدیترانه است. اسپانیایی‌ها در انتخاب نمایشگاه «ایران: مهدتمدن» دخالتی نداشتندنوکنده، اما انتخاب آثار تاریخی اسپانیایی‌ها برای نمایش در موزه ملی ایران را بدون ارتباط به آثار نمایش داده شده در نمایشگاه «ایران: مهد تمدن» که بعد از هلند به اسپانیا رفت، می‌داند. با استقبال مسوولان موزه‌ای آلیکانته، در زمان حضور تیم کارشناسی موزه ملی ایران در کشور اسپانیا برای چیدمان موزه‌ای آثار ایران؛ ما از مخازن و سالن‌های موزه‌ای آلیکانته دیدن کردیم و چند جلسه با هیات‌های کارشناسی برگزار کردیم، همچنین با توجه به ارتباط موزه‌ای تعدادی از همکاران موزه ملی با موزه‌داران دیگر کشورها و گرفتن کمک از آن‌ها، در نهایت به لیستی نهایی و مشترک برای رایت تاریخ اسپانیا در موزه ملی ایران رسیدیم. بیمه‌های خارجی، بیمه‌ی نمایشگاه‌های بین‌المللی موزه ملی را تقبل می‌کنندمدیر کل موزه ملی ایران، اما بیمه‌ شدن آثار موزه آلیکانته را مانند اکثر نمایشگاه‌های خارجی که در ایران برگزار شده بر عهده‌ی شرکت‌های بیمه‌ای موزه‌ی مبدا می‌داند. تصاویری از نمایشگاه «میراث باستان‌شناسی اسپانیا، گزیده‌ای از موزه باستان‌شناسی آلیکانته» که نخستین تصاویر از تاریخ شرق مدیترانه را در موزه ملی ایران به نمایش دراورده، در این ویدئو ببینید.
همشهریهمشهری21 ساعت قبل
فارسفارس1 روز قبل
سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهرگفت: بعضی از داوران ما در امر قضاوت عدالت را رعایت نمی‌کنند و من به این موضوع و قضاوت این داوران مشکوک هستم. وی ادامه داد: برخی‌ دوست دارند در کلاس‌های داوری فوتسال شرکت کنند و در پایان هم موفق به گرفتن مدارک داوری خود از فدراسیون می‌شوند اما بحث کلاس به تنهایی نباید کافی باشد. وقتی یک تیم داوری دائم در کنار هم سوت بزنند مطمئنا در بحث قضاوت موفق‌تر و هماهنگ‌تر عمل می‌کنند. وی تاکید کرد: اگر قانون رعایت شود مطمئن باشید که هم کیفیت فوتسال و هم لیگ بهتر می‌شود. بعضی از داوران لیگ از روند قضاوت روز فوتسال دنیا عقب هستند. داوران در جاهایی که بیشتر اعتراض می‌شود و بازیکنان بزرگی در آن تیم‌ها قرار دارند بیشتر تحت تاثیر قرار می‌گیرند که این موضوع به ضرر فوتسال است.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: در کشاورزی هر کجا حرفی برای گفتن نداریم، از واژه دلال استفاده می‌کنیم، در صورتی که واسطه‌گری مالی در کشاورزی لازم بوده اما مشکل ما تکرار واسطه‌گری است. رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی بیان کرد: دومین مشکل به لحاظ فرهنگی، مقاومت در مقابل تغییر است. رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: همچنین در بخش کشاورزی باید به دنبال صنایع کوچک باشیم. رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی بیان کرد: ما باید واسطه‌گرهای مالی را نظام دهیم و تعریف مشخصی برای آنها ایجاد کنیم. همچنین اولین سند توسعه کشاورزی استان در سال ۹۱-۹۲ توسط مرکز تحقیقات تهیه شده که بر اساس آن ویژگی‌های هر شهرستان در بخش کشاورزی مشخص شده است.
زومیتزومیت1 روز قبل
شایعاتی از گوشی‌های سال آینده سونی درز کرده که نشان می‌دهد، این شرکت ۴ گوشی پرچم‌دار و ۳ گوشی میان‌رده را با محصولات امسال خود جایگزین می‌کند. در ماه ژوئن (خرداد)، رندر اولیه و مشخصات دوربین گوشی جدیدی از سونی با چینش دوربین شش‌گانه فاش شده بود. اکسپریا وان که اولین پرچم‌دار سونی در سال ۲۰۱۹ است، مورد بازبینی قرار گرفته و با نام اکسپریا ۱٫۱ عرضه خواهد شد. هر دو گوشی اکسپریا ۱٫۱ و ۵٫۱ احتمالا در خلال کنفرانس MWC ۲۰۲۰ معرفی خواهند شد. احتمالا این گوشی نیز از فناوری ۵G پشتیبانی می‌کند؛ اما متاسفانه اطلاعات بیشتری از این گوشی در دست نیست.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
از آنجایی هم که تنابنده بازی هم می‌کند بعد از شروع تولید کار سختی پیش رویم هست. ** اشتباهات هم به خوبی دیده می‌شوندقطعا هر مخاطب تلویزیون و حتی مخاطبی که ادعا می‌کند تلویزیون تماشا نمی‌کند، لااقل سریال پایتخت را دیده است. یکی از اتفاق‌هایی که قرار است در فصل جدید پایتخت رخ دهد، بازگشت شخصیت بهبود با بازی مهران احمدی است. در این فصل می‌توانیم این کاراکتر را در بهبود ببینیم، مطمئنا بازگشت بهبود بعد از گذشت دو فصل، شکل تازه‌ای به کار می‌دهد. اما نویسنده فصل ۶ پایتخت، این سریال را کاری اجتماعی می‌داند که تا به حال تجربه نگارش در این ژانر را هم داشته است.
سلامت نیوزسلامت نیوز1 روز قبل
گروهی بر این باورند که قانون کار در کلیت خود مترقی و روبه جلوست و مشکل، فقط از اجرا و نحوه‌ی اجرای آن است و دسته‌ی دیگر بر این عقیده‌اند که قانون کار فعلی، یک شیر بی‌یال و دم و کوپال است و بایستی به نفع طبقه‌ی کارگر، بازبینی و اصلاح شود. در ماده ۱۶۷ قانون کار، ترکیب اعضای این شورا به این ترتیب مشخص شده است: الف- وزیر کار و امور اجتماعی، که ریاست شورا را به عهده خواهد داشت. مخالفان چه می‌گویند؟ کاظم فرج‌اللهی (فعال کارگری و بازنشسته چیت ری) از کسانی‌ست که قانون کار را شیر بی‌یال و دم و کوپال می‌خواند. ماده ۱۹۱ قانون کار: کارگاه‌های کوچک کمتر از ده نفر را می‌توان بر حسب مصلحت موقتا از شمول بعضی از مقررات این قانون مستثنی نمود. تشخیص مصلحت و موارد استثنا به موجب آیین‌نامه‌ای خواهد بود که با پیشنهاد شورای عالی کار به تصویب هیات وزیران خواهد رسید.
ایلناایلنا1 روز قبل
گروهی بر این باورند که قانون کار در کلیت خود مترقی و روبه جلوست و مشکل، فقط از اجرا و نحوه‌ی اجرای آن است و دسته‌ی دیگر بر این عقیده‌اند که قانون کار فعلی، یک شیر بی‌یال و دم و کوپال است و بایستی به نفع طبقه‌ی کارگر، بازبینی و اصلاح شود. در ماده ۱۶۷ قانون کار، ترکیب اعضای این شورا به این ترتیب مشخص شده است: الف- وزیر کار و امور اجتماعی، که ریاست شورا را به عهده خواهد داشت. مخالفان چه می‌گویند؟ کاظم فرج‌اللهی (فعال کارگری و بازنشسته چیت ری) از کسانی‌ست که قانون کار را شیر بی‌یال و دم و کوپال می‌خواند. ماده ۱۹۱ قانون کار: کارگاه‌های کوچک کمتر از ده نفر را می‌توان بر حسب مصلحت موقتا از شمول بعضی از مقررات این قانون مستثنی نمود. تشخیص مصلحت و موارد استثنا به موجب آیین‌نامه‌ای خواهد بود که با پیشنهاد شورای عالی کار به تصویب هیات وزیران خواهد رسید.
ایمناایمنا1 روز قبل
به طوری که خرید و فروش خودرو حتی برای مردم عادی نیز به یک شغل پردرآمد تبدیل شده است. اما اکنون اخبار کمتری از این بازار منتشر می‌شود و به نظر می‌رسد، بازار خودرو دچار رکود کم سابقه‌ای شده و این در حالی است که بسیاری از کارشناسان بر این باورند که مردم نسبت به نوسانات بازار خودرو همچون بازارهای دیگر همچون طلا و ارز بی تفاوت شده‌اند. بازار خودرو تعطیل است! سردرگمی بازار خودرو میان رکود و رونقحمیدرضا قندی، رییس اتحادیه فروشندگان خودرو اصفهان درباره وضعیت کنونی معاملات خودرو در بازار به خبرنگار ایمنا می‌گوید: بازار خودرو در کنترل فروشندگان و خریداران آن نیست بلکه این شرکت‌های خودروسازی داخلی هستند که دست به تغییر دلخواه قیمت خودرو در بازار می‌زنند. وی تصریح کرد: بهتر بگویم؛ بازار خرید و فروش خودرو وضعیتی بین رکود و رونق دارد.
فارسفارس2 روز قبل
مجمع انتخاباتی هیات تنیس روی میز استان فارس پنجشنبه برگزار خواهد شد و در این بین برخی از آنها معتقدند در این مجمع احتمال مهندسی انتخابات وجود دارد. انتقاد برخی نامزدهای انتخابات هیات تنیس روی میز فارس؛ به زمان و چیدمان مجمع معترضیمبه گزارش خبرگزاری فارس، با وجود پایان دوره ریاست مهرداد علیقارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز، قرار است مجمع انتخاباتی هیات استان فارس روز پنجشنبه هفته جاری برگزار شود. طبق قانون علیقارداشی با توجه به اتمام دوره‌اش نمی‌تواند در مجمع حاضر شود و برهمین اساس قرار است دبیر فدراسیون این مجمع را برگزار کند. نکته جالب توجه اینکه ۱۴ نفر برای این انتخابات نامزد شده‌اند و در این بین برخی از آنها نسبت به چیدمان مجمع معترض و معتقدند در این مجمع احتمال مهندسی انتخابات وجود دارد. ثابت اقدم، یکی از نامزدها در گفت‌وگو با فارس عنوان کرد: فدراسیون اصرار زیادی دارد که مجمع هرچه زودتر و قبل از اینکه مهرداد علیقارداشی از فدراسیون برود، برگزار شود.
فارسفارس2 روز قبل
اسماعیل صفیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص انتخابش به عنوان یکی از اعضای جدید کمیته داوران فدراسیون فوتبال اظهار داشت: من از طریق سایت فدراسیون فوتبال متوجه انتخابم در این کمیته شدم. البته من پیش از این در ۳ دوره عضو کمیته داوران بودم و حالا با صلاحدید آقای ممبینی به عنوان عضو جدید کمیته داوران انتخاب و معرفی شدم. آقای ممبینی نام من و سایر همکاران را به هیأت رئیسه فدراسیون پیشنهاد داد و آنها هم این مسئله را پذیرفتند. پیشکسوت داوری کشورمان درباره اینکه ارزیابی‌اش از وضعیت این روزهای داوری در ایران چیست، گفت: به هر حال با توجه به تغییر مدیریت داوری به دنبال این خواهیم بود تا اتفاق خوبی رخ دهد. اولویت ما این است که بتوانیم به وضعیت داوران، ‌ بهبود ببخشیم و به دنبال آموزش و چیدمان اصلح برای هر بازی خواهیم بود.
همشهریهمشهری2 روز قبل
بهتر است قبل از خرید وسایل و چیدمان خانه نکاتی را مدنظر قرار دهیم و اشتباه‌های رایج زیر را مرتکب نشویم. بهتر است زمان بیشتری صرف خرید وسایل کنیم و شتابزده عمل نکنیم، چراکه باعث پشیمانی‌مان می‌شود. اشتباه دوم؛ فضا را خیلی سریع پر می‌کنیمعجله در تزئین دکوراسیون و چیدمان خانه‌ می‌تواند به پشیمانی منجر شود و به صبر و حوصله نیاز دارد. اشتباه سوم؛ همه لوازم و اکسسوری‌ها را از یک فروشگاه می‌خریمهمه‌چیز را از یک فروشگاه تهیه نکنیم؛ این یک قانون است. در غیر این صورت می‌توانیم با ترفندهای دکوراسیونی و به‌کارگیری ایده‌هایی که به ساختمان آسیب نمی‌رساند فضای خانه‌مان را به زیبایی تغییر دهیم.
فارسفارس2 روز قبل
ترکیه در مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۰ درخشش مجددی داشت و با کسب ۴ امتیاز مقابل فرانسه و دریافت تنها ۳ گل در ۱۰ بازی راهی مرحله نهایی شد. اعتماد گونش به جوانان و احترام به بازیکنان با تجربه آمادهنکته جالب اینکه بازیکنانی که برای ترکیه گلزنی کرده‌اند اولین گل ملی خود را به ثمر رسانده‌اند. چیدمان مطابی با کارایی بازیکنانگونش در بازی آخر مقابل آندورا وقتی نیاز به برد و ۳ امتیاز داشت از چیدمان ۲-۵-۳، در بازی مقابل ایسلند از سیستم ۱-۳-۲-۴ و حتی ۳-۳-۴ استفاده کرد که در بیشتر بازیهای با مقداری خوش اقبالی بازدهی داشت. میانگین سنینتیجه یک بررسی نشان می‌دهد ترکیه با میانگین سنی ۲۳٫۶ سال جوان‌ترین تیم مرحله مقدماتی یورو ۲۲۰ بوده است و این نشان از تغییر نسل و رویکرد جدید مربی کهنه کار ترکیه‌ای در دعوت از بازیکنان به تیم ملی دارد. انتهای پیام/ک
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
کمک مربی سابق تیم ملی می‌گوید فدراسیون مقصر به حاشیه رفتن تیم ملی است زیرا تیم ویلموتس به موانعی برخورد کرد که قابل پیش‌بینی بود. هم در دیدار مقابل بحرین و هم در این دیدار، تیم ملی مشکلاتی در چیدمان داشت. وی درباره تفاوت تیم ویلموتس و کی‌روش ادامه داد: من نزدیک این تیم ملی نیستم و نمی‌دانم در تمرین‌ها چه می‌گذرد اما کی‌روش، دیسیپلین تیمی را به شخصیت تیم ملی اصافه کرد. نمازی افزود: تیم ملی در دیدار با بحرین و بازی‌های تحت هدایت ویلموتس هجومی‌تر از تیم کی‌روش بازی کرد. وی در خصوص این که فدراسیون تاکید کرده بود ویلموتس مربی پروازی نیست اما او در ماه‌های اخیر خیلی کم در ایران حضور داشته تصریح کرد: این زمینه را فدراسیون به وجود آورد که ویلموتس مربی پروازی باشد.
مهرمهر3 روز قبل
ناصر فروتن با بیان اینکه حساسیت بسیار زیادی در انتخاب داوران قضاوت کننده نیمه نهایی لیگ برتر کشتی آزاد صورت گرفته و بهترین‌ها برای این مسابقات انتخاب شدند به خبرنگار مهر گفت: عملکرد تمامی داوران ما در رقابتهای لیگ برتر کشتی خوب و قابل قبول بوده و در مجموع می‌توان از قضاوت این پیکارها اظهار رضایت کرد. به جرات می‌توان ادعا کرد داوران ایرانی جزو بی طرفترین داوران کشتی در جهان هستند که به جز اجرای عدالت به چیز دیگری فکر نمی‌کنند. وی تصریح کرد: با توجه به تیم‌های صعود کرده به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر کشتی آزاد و اسپانسرها و همچنین کشتی گیران استانهای مختلف، چیدمان داوری را به گونه‌ای انجام دهیم که بی‌طرفترین داوران وظیفه قضاوت را بر عهده داشته باشند. فقط امیدوارم مربیان تیم‌های راه یافته به نیمه نهایی هم با ما همکاری لازم را داشته باشند و از هرگونه تنش و ایجاد حاشیه خودداری کنند. فروتن در پایان خاطر نشان کرد: مربیان باید شاگردان خود را راهنمایی و هدایت کنند و کشتی گیران هم باید طبق وظیفه خود کشتی بگیرند، داوران هم مسئولیت قضاوت پیکارها را دارند.
ایسناایسنا4 روز قبل
امیر زارعی، معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش‌وجوانان خراسان رضوی اعضاء این مجمع را تغییر داده‌است. برای انتخابات ثبت‌نام کردم و نامزد ریاست هیأت والیبال هستم، اما کتبا اعلام نکردند که صلاحیتم رد شده است. سرپرست هیأت والیبال خراسان رضوی، ادامه داد: وقتی لیست مجمع انتخاباتی را برایم فرستادند، متوجه شدم اگر در مجمع کاندیدا هم باشم، رأی نمی‌آورم. اگر بخواهند فلان کاندیدا، رییس شود، اعضاء مجمع به گونه‌ای چیده می‌شوند که فرد مورد نظر خودشان رأی بیاورد. سرپرست هیأت والیبال خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: بیش از یک سال است که سرپرست هیأت والیبال هستم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
به گزارش مشرق، بهتاش فریبا درباره شکست ۲ بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق در مرحله انتخابی مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اظهار داشت: بچه‌های ما بد بازی کردند و سنگین بودند. در پرسپولیس همه بار تیم روی مهدی ترابی است، اما می‌بینیم که در تیم ملی بازی نمی‌کند. آزمون و طارمی ضعیف بازی کردندفریبا با انتقاد از عملکرد تیم ملی خاطرنشان کرد: نفراتی که مارک ویلموتس به آنها امیدوار بود، بدترین روزشان بود. استقلال هم زیبا بازی می‌کند، هم زیاد گل می‌زندپیشکسوت فوتبال ایران در خصوص وضعیت استقلال گفت: خدا را شکر استراماچونی روی استقلال و فوتبال ایران شناخت پیدا کرده است. بازیکنانی که پول نگرفته‌، اما با تلاش و تمرین استقلال را به تیم خوبی تبدیل کرده‌اند.
وانانیوزوانانیوز4 روز قبل
در پرسپولیس همه بار تیم روی مهدی ترابی است، اما می‌بینیم که در تیم ملی بازی نمی‌کند. آزمون و طارمی ضعیف بازی کردندفریبا با انتقاد از عملکرد تیم ملی خاطرنشان کرد: نفراتی که مارک ویلموتس به آنها امیدوار بود، بدترین روزشان بود. استقلال هم زیبا بازی می‌کند، هم زیاد گل می‌زندپیشکسوت فوتبال ایران در ادامه گفت‌وگو با تسنیم در خصوص وضعیت استقلال گفت: خدا را شکر استراماچونی روی استقلال و فوتبال ایران شناخت پیدا کرده است. اجازه ندهید استقلال بهم بریزدفریبا در خصوص اظهارنظر امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال که گفته شعارها علیه او پس از گل‌های سوم و چهارم استقلال خط دهی شده است، گفت: اینها را باید از کسانی که شعار می‌دهند، بپرسید. بازیکنانی که پول نگرفته‌، اما با تلاش و تمرین استقلال را به تیم خوبی تبدیل کرده‌اند.
افکارنیوزافکارنیوز4 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشبهتاش فریبا درباره شکست ۲ بر یک تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق در مرحله انتخابی مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اظهار داشت: بچه‌های ما بد بازی کردند و سنگین بودند. در پرسپولیس همه بار تیم روی مهدی ترابی است، اما می‌بینیم که در تیم ملی بازی نمی‌کند. آزمون و طارمی ضعیف بازی کردندفریبا با انتقاد از عملکرد تیم ملی خاطرنشان کرد: نفراتی که مارک ویلموتس به آنها امیدوار بود، بدترین روزشان بود. استقلال هم زیبا بازی می‌کند، هم زیاد گل می‌زندپیشکسوت فوتبال ایران در خصوص وضعیت استقلال گفت: خدا را شکر استراماچونی روی استقلال و فوتبال ایران شناخت پیدا کرده است. بازیکنانی که پول نگرفته‌، اما با تلاش و تمرین استقلال را به تیم خوبی تبدیل کرده‌اند.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
در پرسپولیس همه بار تیم روی مهدی ترابی است، اما می‌بینیم که در تیم ملی بازی نمی‌کند. آزمون و طارمی ضعیف بازی کردندفریبا با انتقاد از عملکرد تیم ملی خاطرنشان کرد: نفراتی که مارک ویلموتس به آنها امیدوار بود، بدترین روزشان بود. استقلال هم زیبا بازی می‌کند، هم زیاد گل می‌زندپیشکسوت فوتبال ایران در ادامه گفت‌وگو با تسنیم در خصوص وضعیت استقلال گفت: خدا را شکر استراماچونی روی استقلال و فوتبال ایران شناخت پیدا کرده است. اجازه ندهید استقلال بهم بریزدفریبا در خصوص اظهارنظر امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال که گفته شعارها علیه او پس از گل‌های سوم و چهارم استقلال خط دهی شده است، گفت: اینها را باید از کسانی که شعار می‌دهند، بپرسید. بازیکنانی که پول نگرفته‌، اما با تلاش و تمرین استقلال را به تیم خوبی تبدیل کرده‌اند.
پارس نیوزپارس نیوز5 روز قبل
جات خالی بوووووود استاد …. این ارنج و این چیدمان و این نتیجه باز رفتیم سراغ اگر اون با اون مساوی کنه این از اون ببره و اون نباشه و این باشه میریم بالا …باز استرس و تشویش …یار وفادار بودی و قدرت ندانستیم افسوس چه سود رفتی ز دستم
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
یعنی با ماجراجوهای پستی و رویایی شدن؛ یعنی انتظاراتی از بازیکنانی دارند که آن انتظارات در توان و پتانسیل آن فرد نیست، ولی سرمربی تیم ملی بر آن تأکید و اصرار می‌کند. به طور قطع در اولین بازی تیم ملی، ۴ تغییر خواهیم داشت. در بازی عراق اشکالات روشنی داشتیم که یک چشم غیرمسلح هم آنها را می‌بیند و لازم نیست من به عنوان کارشناس یا شما به عنوان خبرنگار اینها را ببینید. من قبلا گفته بودم که ویلموتس را مربی باهوشی نمی‌بینم و حالا ۱۰ درصد به شک قبلی‌ام اضافه شد. با این وصف، حالا بگویید چه چیزی برای بردن دارید؟ مارک ویلموتس تفاوت معناداری با یک مربی تیزهوش که بتواند از این بحران سالم خارج شود، دارد.
خبر فوریخبر فوری5 روز قبل
در جدیدترین قسمت، شاهد ارایه یک مدل مفهومی به نام مرسدس بنز سیمپلکس هستیم که طراحی گذشته‌های دور را با پیشرانه الکتریکی آمیخته است. طرح این مدل مفهومی، به خودرو مرسدس بنز سیمپلکس، ساخت سال ۱۹۰۱ میلادی باز می‌گردد. این مدل مفهومی، قرار است ادای احترامی به نسخه اصلی مرسدس سیمپلکس باشد. اما ارایه این مدل مفهومی مرسدس پس از حدود یک قرن، بازهم برای بسیاری حیرت انگیز است. تولید این مدل مفهومی، تنها ادای احترامی به یک خودرو ۱۱۸ ساله و نشانه‌ای از افتتاح استودیو جدید طراحی مرسدس بنز است.

از برپایی نمایشگاه نقاشی‌خط ابراهیم حقیقی تا نمایش پوسترهای مرتضی ممیز

5+
قدس آنلاینقدس آنلاین5 روز قبل
مازن آنلاینمازن آنلاین5 روز قبل
اما این مکان زیبا را امروز همه به نام «قلعه مارکوه» می‌شناسند و علت این نام‌گذاری به طور قطعی مشخص نیست. چرا قلعه مارکوه را برای سفر انتخاب کنیم؟ دلایلی زیادی می‌توان برای پیشنهاد قلعه مارکوه نوشت که هر یک به تنهایی سفر به این قلعه جذاب می‌کند. در مارکوه قرار است چه ببینیم؟ اکنون که قلعه مارکوه تا حدودی مرمت شده دیدنی‌های ان نیز به مراتب بیشتر از گذشته شده است. ورود به قلعه مارکوه، منظره شمالی قلعه مارکوه، نمای شب از قلعه مارکوه، دیواره‌های قطور و سنگی، اتاق‌های سنگی و همچنین لذت قدم در یک قلعه نظامی تاریخی از دیدنی‌های قلعه است. قلعه مارکوه با شماره ۳۴۸۴ در اسفندماه سال ۱۳۷۹ به عنوان یک اثر تاریخی، در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است.

به انتهای لیست رسیدید