چیدمان

چیدمان

دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 ماه قبل
اما در جامعه‌ای که اراده سیاسی مبارزه با فساد وجود نداشته باشد، بخش صاحب نفوذ جامعه استتارگونه لباس فساد به تن می‌کند. به لحاظ تئوریک، فساد اجتماعی مجموع فساد تک‌تک افراد جامعه است و خاستگاه آن همین ارزیابی ذهنی افراد است. در سمت هزینه‌های انتظاری، دو عامل «احتمال کشف فساد» و «جریمه یا Penalty بعد از کشف فساد» تصمیم فرد را توضیح می‌دهد؛ به این معنی که فرد ابتدا در ذهن خود یک احتمال برای کشف فساد محاسبه می‌کند سپس میزان جریمه‌ها را در صورت کشف فساد، ارزیابی کرده و در نهایت هزینه کل ارتکاب به فساد را تخمین می‌زند. هرچه افراد جریمه بعد از کشف فساد را بیشتر ارزیابی کنند، به‌صورت خودکار کمتر تصمیم به ارتکاب به فساد می‌گیرند. بنابراین به‌طور کلی می‌توان گفت تصمیم فردی ارتکاب فساد تحت تاثیر ۳ مجموعه عامل «آورده انتظاری»، «احتمال کشف فساد» و «جریمه بعد از کشف» قرار می‌گیرد.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، ترکیب تیم فوتبال منچستر یونایتد برای دیدار مقابل کاردیف در هفته پایانی لیگ برتر انگلیس اعلام شد. بر این اساس سولسشر شاگردانش را با چیدمان زیر به میدان فرستاد: دخه آ، جونز، اسمالینگ، دالوت، جونز، مک‌تومینای، پوگبا، پریرا، گرین وودف لینگارد و راشفوردانتهای پیام/
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ماه قبل
اختصاصی | استقلال برای ماندن در کورس قهرمانی محکوم به شکست پدیده است. ورزش ۱۱ - تیم فوتبال استقلال امشب در یکی از حساس‌ترین دیدار‌های فصل خود باید در مشهد به مصاف پدیده برود. سرمربی آلمانی استقلال برای دیدار امشب دغدغه خاصی از لحاظ چینش بازیکنانش ندارد و به احتمال زیاد ترکیب استقلال نسبت به دیدارهای گذشته تنها یکی‌دو تغییر داشته باشد. با توجه به مصدومیت جزئی زکی‌پور، امید نورافکن به احتمال زیاد جای او را در ترکیب اصلی پر خواهد کرد و دانشگر و منتظری در قلب خط دفاعی ایفای نقش خواهند کرد. وریا غفوری نیز به احتمال فراوان نفر چهارم خط دفاعی استقلال در بازی حساس امروز می‌باشد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ماه قبل
اختصاصی | سرمربی آلمانی استقلال به ترکیب برنده تیمش دست نمی‌زند. ورزش ۱۱ - ورزشگاه آزادی امروز میزبان یکی از دیدارهای حساس هفتۀ بیست‌وششم لیگ برتر است، جایی که تیم فوتبال استقلال برای باقی ماندن در جمع مدعیان محکوم به شکست ماشین سازی است. آبی‌ها برای دیدار امروز همانند سایر بازی‌های گذشته بازیکنان بزرگی چون، غفوری، همام طارق، چشمی، صیادمنش و باقری را در اختیار ندارد. با این وجود بعید به نظر می‌رسد که شفر به ترکیب برنده تیمش در چند هفتۀ اخیر دست بزند و استقلال با همان آرایش هفتۀ‌های اخیر رو به روی نماینده دوم شهر تبریز ظاهر خواهد شد. ترکیب احتمالی استقلال مقابل ماشین سازیسید حسین حسینی، خسرو حیدری، پژمان منتظری، محمد دانشگر، میلاد زکی‌پور، امید نورافکن، علی کریمی، شجاعیان، اسماعیلی، پاتوسی و اسماعیل گونکالوسبیشتر بخوانیدسورپرایز بزرگ مجیدی برای هواداران استقلال در فصل بعدگاف بزرگ طارمی بازگشتش به پرسپولیس را لو داد + عکسدروغ بزرگی که ستاره جنجالی تراکتورسازی را رسوا کرد!
ایمناایمنا1 هفته قبل
استفاده از رنگ‌های روشنبهتر است استفاده از رنگ‌های تیره را برای دیوار‌های خانه فراموش کنید. رنگ‌های تیره، بر عکس عمل می‌کنند و با پیش آوردن دیوارها، فضا را کوچک‌تر از آنچه هست نشان می‌دهند. با منعکس شدن تصویر فضای داخلی خانه درون آینه، فضا دو برابر به نظر می‌آید. مبل‌های ساده، پرده‌های بلندتوجه به مبلمان و پرده‌های خانه هم شگرد مناسبی برای بزرگتر نشان دادن فضای خانه است. به این منظور، از مبلمان ساده استفاده کنید و مبل با طراحی شلوغ، فضا را کوچک‌تر نشان می‌دهد.
آخرین خبرآخرین خبر4 ماه قبل
چیدمان خاکستری شیک و اعجاب انگیز ۴منودلیار/ رنگ‌های خنثی آنقدر اعجاب انگیز هستند که به سادگی نمی‌توان از کنار آن‌ها گذشت. یک نکته مهم را فراموش نکن: هر زمان که در تصمیم گیری انتخاب رنگ دوم مردد بودی؛ سراغ انواع خاکستری برو. گاهی رنگ کردن چند دیوار خانه با رنگ خاکستری روشن تا تیره به قدری تاثیر گذار است که حتی تصورش را نمی‌کنی! چرا انقدر رنگ خاکستری مهم است: خیلی‌ها فکر می‌کنند که رنگ‌های خنثی، دست و پا را به هنگام طراحی می‌بندد. رنگ خاکستری، یک تعدیل کننده قوی: خاکستری با رنگ هایی مثل یشمی و قهوه‌ای، ظاهری آراسته و متشخص را به وجود می‌آورد.
ایسناایسنا4 ماه قبل
نمایش «چیدمان (گذرگاه)» به نویسندگی و کارگردانی پیر یودلوسکی از کشور فرانسه روز چهارشنبه ۲۴ بهمن به دلیل مشکلات فنی در تماشاخانه عباس جوانمرد خانه تئاتر اجرا نمی‌شود. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، نمایش «چیدمان (گذرگاه)» به نویسندگی و کارگردانی پیر یودلوسکی از کشور فرانسه که در بخش ملل جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر حضور دارد، روز چهارشنبه ۲۴ بهمن به دلیل مشکلات فنی اجرا نمی‌شود. این نمایش تا ۳ اسفند از ساعت ۱۱ تا ۲۰ در تماشاخانه عباس جوانمرد خانه تئاتر اجرا می‌شود. سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از ۲۲ بهمن تا ۴ اسفند به دبیری نادر برهانی‌مرند برپاست. انتهای پیام
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
البته ما چون استقلالی هستیم از باخت تیم ناراحت شدیم و شانس قهرمانی تیم حالا دیگر کمتر از ۲ درصد است. وی افزود: پیش از دیدار پرسپولیس و سپاهان معتقد بود ۱۰ درصد شانس قهرمانی داریم، پس از مساوی آن‌ها تبدیل شد به ۳۰ درصد. اگر می‌توانستیم پدیده را شکست دهیم و با توجه به این که ۳ بازی آخر ما نسبت به سایر مدعیان آسان‌تر بود، ۵۰ درصد شانس داشتیم اما حالا زیر ۵ درصد شانس قهرمانی داریم. چیدمان استقلال دیشب درست نبود و یکی از نقاط ضعف اصلی تیم همین بود. او درباره قطع همکاری استقلال و شفر گفت: بهتر بود سه دیدار آخر را هم به او فرصت می‌دادند تا کسب سهمیه استقلال قطعی شود و کمک‌ها به او کمک کنند.
ایسناایسنا2 هفته قبل
یک تهیه‌کننده و پخش‌کننده سینمایی معتقد است: ضعف اکران در ماه رمضان به علت سرگروه بودن پخش‌کنندگان سینمایی است. عبدالله علیخانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ارزیابی‌اش از گیشه سینما در ماه رمضان بیان کرد: امسال شاهد چیدمان خوبی برای فیلم‌های روی پرده در روزهای ماه رمضان نبودیم به این علت که سرگروه‌های سینمایی خودشان دفتر پخش داشتند و فیلم‌هایی را که فکر می‌کردند استقبال بهتری از آن‌ها خواهد شد برای عید فطر نگه داشتند. در نهایت اکنون با چیدمان قابل قبولی مواجه نیستیم که البته با توجه به شرایط موجود بعد از این هم شرایط اکران فیلم‌ها خوب نخواهد بود. به همین علت به آن دفترها هم فیلم کم‌تری داده می‌شود زیرا توان اکران خوب ندارند. با این حال مقوله بدنه سینما کارکرد متفاوتی دارد و نباید همه را با یک چشم نگاه کرد.
رکنارکنا1 ماه قبل
در فصل بهار هستیم و وقت آن رسیده که فضای خانه را با تجهیزاتی ساده متحول کنیم. در این مطلب سعی داریم تا رایج‌ترین نکات در دکوراسیون بهاری را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. گل و گلدانهمان‌طور که اشاره کرده‌ایم فصل بهار فصل روییدن گل‌ها بوده و گل‌ها با هر رنگی دیده می‌شوند. پرده‌های گل گلفراموش نکنید که پرده‌های خانه نیز نقش مهمی در طراحی داخلی و یک دکوراسیون بهاری خواهند داشت. رنگ‌های قرمز و سبز و زرد در فصل بهار بسیار جلوه خواهند داشت و زیبایی دکوراسیون بهاری شما را دو چندان خواهد کرد.
ایسناایسنا4 ماه قبل
سرمربی تیم والیبال پیام می‌گوید باید در چیدمان داوران بازی‌های لیگ‌برتر والیبال دقت بیشتری شود. در ست پنجم نیز بازی نزدیک بود ولی روی یک اتفاق برابر شدیم و باختیم چون ست پنجم‌ حکم پنالتی را دارد. فکر می‌کنم در ست چهارم می‌توانستیم بهتر بازی را مدیریت کنیم ‌که نشد. سرمربی پیام در خصوص داوری‌ بازی نیز گفت: در امتیازات حساس به نظرم نیاز است از ویدیوچک استفاده شود، روی همان توپی که اعتراض کردیم اگر ببینید، متوجه اشتباه داور می‌شوید. باید حساسیت بازی‌ها را مدنظر بگیریم و در چیدمان داوری دقت بیشتری کنیم چون‌ گاها فکرمی‌کنیم بعضی بازی‌ها یک طرفه باشند اما اینطور نیست و به دلیل ضعیف بودم چیدمان، حواشی زیادی پیش می‌آید.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: جواد نوروزبیگی تهیه کننده سینما درباره وضعیت و چیدمان اکران فیلم‌ها گفت: اکران فیلم‌ها باید کارشناسی شود؛ برخی فیلم‌هایی که الان اکران شده‌اند فروششان حتی به اندازه قبض برق سینماها هم نیست. به گزارش سینماپرس، جواد نوروزبیگی تهیه کننده سینما درباره وضعیت و چیدمان اکران فیلم‌ها به ایسنا گفت: به نظر می‌رسد که برای چیدمان ماه رمضان عجله شد. اکران فیلم‌ها باید کارشناسی شود؛ برخی فیلم‌هایی که الان اکران شده‌اند فروششان حتی به اندازه قبض برق سینماها هم نیست. برخی فیلم‌هایی مجوز گرفتند که دلیلی برای اکران ندارند و مشخص است فروش نخواهند داشت؛ این یک چیدمان غلط است. در نهایت می‌توان گفت این ترکیبی که ایجاد شده برای ماه رمضان یک ضربه به گیشه سینما است.
فارسفارس4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، ترکیب منچستر یونایتد برای دیدار مقابل نیوکاسل در هفته بیست و چهارم لیگ برتر انگلیس اعلام شد. این دیدار ساعت ۲۳:۳۰ آغاز می‌شود. بر این اساس ترکیب شیاطی سرخ برای این بازی به شرح زیر اعلام شد: دخه‌آ، یانگ، لیندلوف، جونز، شاو، ماتیچ، آندراس، پوگبا، ماتا، راشفورد و لوکاکوانتهای پیام/
فارسفارس3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، از هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس منچستر یونایتد از ساعت ۱۸:۳۰ میزبان ساوتهمپتون است. بر این اساس ترکیب شیاطین سرخ برای این بازی به شرح زیر اعلام شد: دخه‌آ، یانگ، اسمالینگ، لیندلوف، شاو، مک‌تومینی، آندرس، پوگبا، الکسیس، راشفورد و لوکاکوانتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
تاکید می‌کنم که در روشنایی اتاق مطالعه اصلا کوتاهی نکنید. حتی شاید لازم باشد بگوییم که در صورت نور کم لوستر‌ها در اتاق، می‌توانید از یک چراغ مطالعه نیز در کنارش استفاده کنید تا نور اتاق مطالعه کاملا تامین شود. دکوراسیون‌تان را ساده انتخاب کنیددر قدم بعدی باید به نحوه جای گذاری وسایل در اتاق مطالعه توجه داشته باشید. رنگ آبی و سبز را به اتاق‌تان بیاوریدسعی کنید در اتاق مطالعه خود از رنگ‌های آرامش بخش استفاده کنید. حالا باید اضافه کنیم که وجود گیاهان خانگی و گل و گیاه آپارتمانی در دکوراسیون اتاق مطالعه نیز تاثیرات به مراتب کارسازتری در روند مطالعه شما خواهند داشت.
زومیتزومیت2 هفته قبل
چند سالی است که غول فناوری کره‌ای، گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار سری‌ S و نوت را با چیدمان دوربین در قسمت وسط پنل پشتی به بازار عرضه می‌کند. اما براساس آخرین اخبار به‌نظر می‌رسد که سامسونگ درصدد ایجاد تغییراتی در چیدمان دوربین پنل پشتی گلکسی نوت ۱۰ است. وقتی تعداد دوربین‌ها و سنسورها در پنل پشتی دستگاه افزایش پیدا می‌کند، طراحی چیدمان آن‌ها از اهمیت بیشتری برخوردار می‌شود. به‌نظر می‌رسد سامسونگ برای چیدمان دوربین پنل پشتی گلکسی نوت ۱۰، راهکاری مانند آنچه در تصویر فوق نشان داده شده است را در پیش خواهد گرفت. البته باتوجه به اینکه سامسونگ حسگر ضربان قلب را در نسخه‌ی ۵G گلکسی اس ۱۰ نیز حذف کرد، چنین تغییری در گلکسی نوت ۱۰ خیلی شگفت‌انگیز نخواهد بود.
رکنارکنا3 ماه قبل
در این مطلب سعی داریم راه‌های آسان برای مرتب کردن کمد لباس هایتان در خانه تکانی را برای شما بیان کنیم، با ما همراه باشید. یکی از مهم‌ترین عواملی که چهره اتاق خواب شما را تغییر می‌دهد کمد لباس‌های شما است زیرا عملکرد کمد لباس‌ها بر اساس نظم عنصری است که شخصیت شما را بازگو می‌کند. دسته بندی‌های خود را افزایش دهیدالبته اگر کمد لباس‌های شما بسیار بزرگ و دارای کشو و طبقات زیاد است می‌توانید دسته بندی‌های خود را افزایش دهید. دسته بندی بر اساس رنگ و طرحیکی دیگر از راههای مرتب کردن کمد لباس هایتان دسته بندی آن‌ها بر اساس رنگ و طرح آن‌ها است. اگر برای شما این امکان وجود دارد سعی کنید تا در کمد لباس هایتان محیطی برای قرار دادن کفش‌های خود ایجاد کنید.
ایرناایرنا4 ماه قبل
الهامی تصریح کرد: امیدواریم کمیته داوران در چیدمان داوری‌ها تجدید نظر کند زیرا برخی داوران اشتباهات جبران ناپذیری را مرتکب می‌شوند. وی همچنین در خصوص دیدار این تیم مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بازی کردن در آبادان شرایط بسیار سختی دارد زیرا صنعت نفت هواداران بسیار خونگرمی دارد که عاشق این تیم هستند. الهامی افزود: فوتبال در خون و رگ آبادانی هاست و تمامی تیم‌ها برابر صنعت نفت در آبادان با مشکل مواجه می‌شوند. مربی تیم پدیده مشهد گفت: صنعت نفت آبادان دارای کیفیت فنی بسیار خوبی است و شایسته قرار گرفتن بین تیم‌های بالای جدول می‌باشد. تیم فوتبال پدیده مشهد فردا از هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه تختی آبادان میهمان صنعت نفت این شهر است.
مهرمهر2 هفته قبل
۲۰ سال است چند گلزن داریموی ادامه داد: فاصله ما با استانداردهای روز دنیا زیاد است و تنها به دنبال برگزاری مسابقات هستیم و هنوز نتوانسته‌ایم یک فوتبال کاملا حرفه‌ای را تماشا کنیم. تأسف بار است که بعد از ۲۰ سال هنوز چند گلزن حرفه‌ای در فوتبال ما وجود ندارد آن هم به این دلیل است که فوتبال پایه ما دچار کاستی‌های بسیاری است و یک آکادمی خوب برای پرورش جوانان علاقه مند به فوتبال نداریم. ما پیشرفتی در فوتبال مان نداشتیم و اگر می‌خواهیم فوتبال حرفه‌ای را به طور کامل انجام دهیم باید تغییرات گسترده‌ای در سبک و نوع فوتبال مان داشته باشیم. این ضعف از ابتدا تا انتهای فصل گریبان استقلال را گرفت و متأسفانه مدیران این تیم و کادر فنی هرگز نتوانستند یک مهاجم تمام عیار را به خدمت گرفته تا مشکل گلزنی استقلال حل شود. بنابراین باید شرایطی به وجود بیاید که استقلال یک مربی خوب به خدمت گرفته تا بتواند در فصل آینده موفق بوده و پس از گذشت سال‌ها جام را بالای سر ببرد.
افکارنیوزافکارنیوز3 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشساده‌ترین راه تغییر فضای داخل خانه که هیچ هزینه‌ای برایتان ندارد تغییر دکوراسیون وسایلی است که در حال حاضر وجود دارند. حتی اگر این اتفاق هم نیفتد، باز هم یک جابجایی ساده، حس و حال فضای خانه را تازه خواهد کرد. برای اتاق نشمین و غذا خوری‌تان هم می‌توانید با تغییر رنگ نور چراغ‌ها تحولی در فضا ایجاد کنید. مثلا به طیف رنگ نارنجی با چند وسیله‌ی دکوری به رنگ قهوه‌ای فکر کنید، زیبا نیست؟ در‌های داخل خانه را تغییر رنگ دهیدلزومی ندارد در‌های داخل خانه همیشه سفید باشند. می‌توانید از یک رنگ شاد و روشن برای رنگ کردن در‌های داخل فضای خانه استفاده کنید یا اینکه فقط چارچوب‌ها را رنگ بزند.
ایسناایسنا4 ماه قبل
سرمربی تیم والیبال کاله مازندران از نحوه چیدمان داوری‌ها توسط کمیته داوران فدراسیون والیبال انتقاد کرد. به گزارش ایسنا، بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله مازندران پس از شکست سه بر یک تیمش مقابل سایپا در هفته بیست و یکم لیگ‌برتر والیبال گفت: بازی سختی بود و ما پیش بینی این موضوع را می‌کردیم. ولی من و آقای امیری پیش از شروع بازی هم به یکدیگر گفتیم که این تیم داوری نمی‌تواند از پس چنین بازی سختی برآید. از نظر من مشکل داوری‌های ما چیدمان داوری است و برخی از دوستان دوست دارند به همه داورها بازی سخت برسد که به همین دلیل تیم‌ها را موش آزمایشگاهی کرده‌اند. تنها حواشی ما چیدمان داوری‌ها از سوی کمیته داوران است.
ایرناایرنا4 ماه قبل
الهامی تصریح کرد: امیدواریم کمیته داوران در چیدمان داوری‌ها تجدید نظر کند زیرا برخی داوران اشتباهات جبران ناپذیری را مرتکب می‌شوند. وی همچنین در خصوص دیدار این تیم مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بازی کردن در آبادان شرایط بسیار سختی دارد زیرا صنعت نفت هواداران بسیار خونگرمی دارد که عاشق این تیم هستند. الهامی افزود: فوتبال در خون و رگ آبادانی هاست و تمامی تیم‌ها برابر صنعت نفت در آبادان با مشکل مواجه می‌شوند. مربی تیم پدیده مشهد گفت: صنعت نفت آبادان دارای کیفیت فنی بسیار خوبی است و شایسته قرار گرفتن بین تیم‌های بالای جدول می‌باشد. تیم فوتبال پدیده مشهد فردا از هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه تختی آبادان میهمان صنعت نفت این شهر است.
فارسفارس4 ماه قبل
دو روز از جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر می‌گذرد، در حالی که شاهد داغ شدن تنور کارهای نمایشی هستیم که با مسائلی حاشیه‌ای نیز روبه رو شده است. به گزارش خبرنگار تئاتر خبرگزاری فارس، دو شب از آغاز سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر و ولوله در تماشاخانه‌های تهران می‌گذرد، به رغم سردی هوا اما سالن‌های نمایشی تنورشان داغ است. طی دو روز گذشته با توجه به ازدحام در سالن‌ها عملا خیلی از وی‌آی‌پی‌ها، رسانه‌ها و بلیت‌دارهای بدون صندلی موفق به ورود به برخی سالن‌های تئاتر شهر نشدند. علاوه بر این مسائل، نمایش چیدمان فرانسه نیز امروز، ‌ ۲۴ بهمن ماه اجرا نمی‌شود. نمایش چیدمان «چیدمان (گذرگاه)» به نویسندگی و کارگردانی پیر یودلوسکی از کشور فرانسه قرار بود در تماشاخانه عباس جوانمرد خانه تئاتر اجرا شود.
ایرناایرنا1 ماه قبل
این موضوع را قبول دارید؟ فتاحی: ببینید آنچه بیش از همه در این مسابقه حساس مشهود بود، مدیریت چیدمان غلط هواداران سپاهان در ورزشگاه آزادی بود که رخ داد و این موضوع مشکلات عدیده‌ای را به وجود آورد. متاسفانه درگیری هایی پیش از مسابقه بین هواداران دو تیم بر روی سکوها شکل گرفت و در طول جریان مسابقه ادامه پیدا کرد. البته این مشکل تنها مختص به ورزشگاه آزادی نیست و در تمام ورزشگاه‌های ما وجود دارد. ایرنا: این همه سنگ چه طور در اختیار هواداران قرار می‌گیرد؟ فتاحی: اصلا بحث ورود سنگ به داخل ورزشگاه مطرح نیست. هواداران حاضر در ورزشگاه بتون‌های جایگاه تماشاگران و صندلی‌ها را شکسته و پرتاب می‌کردند.
فارسفارس4 ماه قبل
سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: مشکل بزرگ والیبال داوری نیست بلکه چالش ما چیدمان داوران است که باعث شده لیگ تحت شعاع قرار گیرد که امیدوارم سازمان لیگ و کمیته داوران فکری به حال این وضعیت کنند. وی ادامه داد: ست دوم کمی دچار مشکل شدیم و به همین دلیل سعی کردم با تعویض تیم را به بازی برگردانم که این اتفاق رخ نداد اما ست‌های اول، سوم و چهارم بازی خوبی انجام دادیم. عطایی گفت: داور مسابقه با اشتباهات مستقیم و تاثیرگذار خود یک بازی زیبا را تا جایی دچار چالش کرد که اگر این دیدار در شهرستان برگزار می‌شد می‌توانست جنجال و درگیری‌های زیادی به دنبال داشته باشد. سرمربی کاله با انتقاد از نحوه قضاوت‌ها اظهار داشت: مشکل بزرگ والیبال داوری نیست بلکه چالش ما چیدمان داوران است که باعث شده لیگ تحت شعاع قرار گیرد که امیدوارم سازمان لیگ و کمیته داوران فکری به حال این وضعیت کنند. انتهای پیام/

عیدانه/ بیش از ۳۰ مدل چیدمان سفره هفت سین

آخرین خبرآخرین خبر3 ماه قبل
ایسناایسنا1 ماه قبل
سعید خانی با اشاره به چیدمان اکران ماه مبارک رمضان، گفت: شورای صنفی نمایش تحت تاثیر اکران نوروز قرار گرفت و هیچ پیش‌بینی برای اکران دوم نوروز که همزمان با شروع ماه رمضان شد، نکرد. مدیر دفتر پخش «خانه فیلم» در گفت‌وگو با ایسنا با انتقاد از چیدمان فیلم‌ها در ایام ماه مبارک رمضان بیان کرد: متأسفانه ساختار سینما هم فضای متفاوتی از دیگر فعالیت‌های کشور ندارد و برنامه‌ریزی‌های دقیقی وجود ندارد. او ادامه داد: ما باید پیش‌بینی‌های لازم را انجام می‌دادیم و می‌دانستیم که با توجه به شروع ماه رمضان دیگر برنامه اکران دوم نوروزی وجود ندارد؛ بنابر این باید تدبیری اندیشیده می‌شد که دوباره ۶ یا هفت فیلم با هم اکران نشوند. وقتی که این تعداد فیلم را با هم اکران می‌کنید باعث می‌شود ظرفیت‌های اکران به همه فیلم‌ها نرسد و باید برای آن پیش‌بینی‌هایی می‌شد. برای ماه رمضان چون شورای صنفی با صاحبان آثار صحبت نکرده بود و به آنها انگیزه‌ای برای اکران نداده بود، باعث شد چند فیلم ضعیف باهم روی پرده بروند.

به انتهای لیست رسیدید