ژروم بواتنگ

ژروم بواتنگ

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل
به گزارش مشرق، یواخیم لوو، تیم ملی فوتبال آلمان را آماده حضور قدرتمند در یورو می‌کند. او که بعد از جام جهانی روسیه دست به تغییر و تحول زد و بازیکنانی چون توماس مولر، متس هوملس و ژروم بواتنگ را کنار گذاشت، حالا ستاره تیم خود را کشف کرده و آن هم کسی نیست جز سرژ گنابری که در تیم بایرن مونیخ نیز در این فصل در کنار لواندوفسکی خوش درخشیده است. هت‌تریک او در بازی برابر ایرلندشمالی باعث شد تا او با ۱۳ گل زده در ۱۳ بازی آمار خیلی خوبی را در تیم ملی آلمان برای خود ثبت کند و با داشتن ۲۴ سال سن می‌تواند سال‌ها در خط حمله ژرمن‌ها حرف نخست را بزند. آلمان بعد از یورو ۲۰۱۶ و حذف زودهنگام از جام جهانی اکنون امیدوار است در یورو ۲۰۲۰ جبران مافات کند و به همین خاطر روی درخشش گنابری حساب باز کرده است.
ایسناایسنا23 ساعت قبل
سرژ گنابری توانسته است خودش را به عنوان ستاره جدید تیم ملی فوتبال آلمان معرفی کند. به گزارش ایسنا و به نقل از بیلد، یواخیم لوو، تیم ملی فوتبال آلمان را آماده حضور قدرتمند در یورو می‌کند. او که بعد از جام جهانی روسیه دست به تغییر و تحول زد و بازیکنانی چون توماس مولر، متس هوملس و ژروم بواتنگ را کنار گذاشت، حالا ستاره تیم خود را کشف کرده و آن هم کسی نیست جز سرژ گنابری که در تیم بایرن مونیخ نیز در این فصل در کنار لواندوفسکی خوش درخشیده است. هت‌تریک او در بازی برابر ایرلندشمالی باعث شد تا او با ۱۳ گل زده در ۱۳ بازی آمار خیلی خوبی را در تیم ملی آلمان برای خود ثبت کند و با داشتن ۲۴ سال سن می‌تواند سال‌ها در خط حمله ژرمن‌ها حرف نخست را بزند. آلمان بعد از یورو ۲۰۱۶ و حذف زودهنگام از جام جهانی اکنون امیدوار است در یورو ۲۰۲۰ جبران مافات کند و به همین خاطر روی درخشش گنابری حساب باز کرده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
ایسنا: به نقل از بیلد، یواخیم لوو، تیم ملی فوتبال آلمان را آماده حضور قدرتمند در یورو می‌کند. او که بعد از جام جهانی روسیه دست به تغییر و تحول زد و بازیکنانی چون توماس مولر، متس هوملس و ژروم بواتنگ را کنار گذاشت، حالا ستاره تیم خود را کشف کرده و آن هم کسی نیست جز سرژ گنابری که در تیم بایرن مونیخ نیز در این فصل در کنار لواندوفسکی خوش درخشیده است. هت‌تریک او در بازی برابر ایرلندشمالی باعث شد تا او با ۱۳ گل زده در ۱۳ بازی آمار خیلی خوبی را در تیم ملی آلمان برای خود ثبت کند و با داشتن ۲۴ سال سن می‌تواند سال‌ها در خط حمله ژرمن‌ها حرف نخست را بزند. آلمان بعد از یورو ۲۰۱۶ و حذف زودهنگام از جام جهانی اکنون امیدوار است در یورو ۲۰۲۰ جبران مافات کند و به همین خاطر روی درخشش گنابری حساب باز کرده است.
نودنود5 روز قبل
در روزهای اخیر شاهد عدم حضور برخی ستاره‌ها در ترکیب تیم‌های ملی هستیم. مارسلو در جام جهانی ۲۰۱۸ به عنوان کاپیتان تیم ملی برزیل در روسیه حاضر بود اما کمتر کسی فکر می‌کرد دیدار یک چهارم نهایی جام جهانی برابر بلژیک (شکست ۲-۱) آخرین بازی ملی مدافع چپ ۳۱ ساله رئال مادرید تا به امروز باشد. فیلیپه لوئیز و آلکس ساندرو مهره‌های مورد اعتماد تیته در این پست بودند و قهرمانی در کوپا، شاید دوری مارسلو با ۵۸ بازی ملی را تمدید کند. علیرغم آن که داوید لوئیز ۴ سال دیرتر از مارسلو نخستین بازی ملی خود را برای برزیل انجام داد، اما در همین مدت کمتر توانسته تقریبا به اندازه مارسلو (۵۷ بازی ملی) برای برزیل به میدان رود. لوئیز بعد از ۱۳ ژوئن ۲۰۱۷ دیگر به تیم ملی دعوت نشده و کوپا آمریکا ۲۰۱۵، آخرین رقابتی است که او به همراه سلسائو در آن حاضر بوده است.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
وی طی سال‌های اخیر مقابل مدافعان بزرگی از جمله جرارد پیکه، ویرجیل فن دایک و ژروم بواتنگ بازی کرده، اما از نظر لواندوفسکی هیچ کدام از آن‌ها سخت‌ترین حریفش نبوده است. مهاجم ۳۱ ساله و لهستانی باشگاه بایرن مونیخ در خصوص سخت‌ترین رقیبش به Goal گفت: سخت‌ترین حریف؟ مدافعان خوب زیادی وجود دارند، اما همیشه دوئل و رقابتم با سرخیو راموس فوق العاده بوده است. لواندوفسکی در جریان اولین رقابتش با راموس که با برد ۲-۱ بروسیا دورتموند مقابل رئال مادرید در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا همراه بود، موفق به گلزنی شد. وی سال بعد چهار گل طی یک دیدار در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا وارد دروازه رئال مادرید نمود. پس از آن این دو نفر پنج بار دیگر در سطح باشگاهی به مصاف هم رفتند، که لواندوفسکی فقط یک بار دیگر موفق به گلزنی شد.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
چند نمونه ساده و اخیر از مصاحبه‌های احمقانه کواچبه ترتیب رخداد شون ۱- مصاحبه بیجا و اشتباه در مورد پیوستن سانه به بایرن که باعث عصبانیت گواردیولا و سیتی شد که روی بازی دادن سانه توسط گواردیولا و مصدومیتش هم تاثیرگزار بود. ۲-درحالیکه مولر در بازی با هافنهایم که کواچ باخت، روی نیمکت بود و با ورودش به زمین تنها گل بایرن رو ساخت و تا قبل از ورود مولر، کواچ و تاکتیکهاش با کوتینیو تیاگو کومان بی ثمر بود، اما کواچ درباره مولر که بیشترین پاس گل تیم را با وجود نیمکت نشینی داده بود به عنوان یه گزینه‌ای که فقط چند دقیقه اورژانسی روش حساب میکنه مطرح کرد و خود کواچ عامل ایجاد شایعات احتمال خروج مولر از بایرن بود. ۳- مصاحبه علیه بازیکنان تیم و تحقیر کردن شون در مقایسه با بازیکنان لیورپول۴- مصاحبه درباره هواداران فرانکفورت که در موردشون گفت بهترین هواداران دنیا هستند و این یک توهین خطاب به هوادارن بایرن در باواریا و آلمان از سمت سرمربی بایرن بود!

ورزشکاران جهان در شبکه‌های اجتماعی ۱۰ نوامبر ۲۰۱۹

9+
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
آخرین جدالسوپرجام آلمان را دورتموند با ۲ گل از بایرن برد. ۷) بایرن در ۱۰ کلاسیکر آخر بوندس‌لیگا ۷ بازی را از دورتموند برده و تنها ۲ بازی را باخته است. ۵) آخرین برد دورتموند در آلیانتس‌آرنا به حدودا ۵ سال قبل برمی‌گردد. ۳) با وجود اینکه از آخرین برد دورتموند در آلیانتس‌آرنا زمان زیادی می‌گذرد، زنبور‌ها همراه مونشن‌گلادباخ با ۳ برد، بیشترین پیروزی را در خانه بایرن داشته‌اند. ۱۶) مارکو رویس در ۲۵ بازی برابر بایرن ۱۰ گل زده و ۶ پاس گل ارسال کرده است.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، بعد از اخراج نیکو کوواچ در هفته گذشته، نام‌های زیادی به عنوان گزینه‌های احتمالی هدایت بایرن مونیخ مطرح شده است. اولیور کان معتقد است بایرن باید از استخدام نام‌های بزرگ اجتناب کرده و فردی متناسب با فلسفه هجومی این باشگاه انتخاب کند. اولیور کان گفت: "تماشاگرانی که امروز به ورزشگاه می‌آیند نیز می‌خواهند یک مسابقه جذاب فوتبال را ببینند. اخراج نیکو کوواچ؟ مشکلات دفاعی و اخراج ژروم بواتنگ در نهایت باعث شد شکست برابر فرانکفورت رقم بخورد. این نتیجه چندان تعجب آور نبود و چند هفته گذشته بایرن چیز جدیدی برای نشان دادن نداشت.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
هانس فلیک در نشست خبری این دیدار شرکت کرده است. هانس فلیک گفت: "حالا دورتموند هدف پیش روی ماست و بایرن مونیخ می‌خواهد به پیروزی برسد. احساس می‌کنم تیم آماده است، باشگاه تصمیم می‌گیرد و در حال حاضر تنها دیدار با دورتموند موضوعی مهم برای من است. در دیدار مقابل المپیاکوس هدف ما ثبت کلین شیت بود و به این هدف رسیدیم. رویکرد دفاعی بایرن مونیخ: "پیش از بازی با المپیاکوس نیز گفتم که بایرن مونیخ باید به بازی کردن با چهار دفاع عادت کند و حرف بیشتری برای گفتن ندارم.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
هانس فلیک، سرمربی بایرن مونیخ از عملکرد تیمش در نیمه دوم بازی با المپیاگوس ابراز رضایت کرد. حالا هانس فلیک در مورد این دیدار و احتمال هدایت دائو بایرن صحبت کرده است. هانس فلیک گفت: "من از عملکردی که بایرن مونیخ ارائه داد واقعا رضایت دارم و حالا ما موفق شده‌ایم به جمع شانزده تیم نهایی لیگ قهرمانان برسیم. بعد از اینکه در چند بازی آخر بایرن مونیخ این اتفاق رخ نداده بود، امشب در جریان بازی ابتکار عمل در دست ما بود و در کل بایرن بازی خوبی ارائه داد. احتمال هدایت دائم بایرن مونیخ؟ من علاقه‌ای ندارم به اتفاقاتی که بعد از بازی روز شنبه برابر دورتموند رخ می‌دهد فکر کنم.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
هانس فلیک، سرمربی بایرن مونیخ از عملکرد تیمش در نیمه دوم بازی با المپیاگوس ابراز رضایت کرد. حالا هانس فلیک در مورد این دیدار و احتمال هدایت دائو بایرن صحبت کرده است. هانس فلیک گفت: "من از عملکردی که بایرن مونیخ ارائه داد واقعا رضایت دارم و حالا ما موفق شده‌ایم به جمع شانزده تیم نهایی لیگ قهرمانان برسیم. بعد از اینکه در چند بازی آخر بایرن مونیخ این اتفاق رخ نداده بود، امشب در جریان بازی ابتکار عمل در دست ما بود و در کل بایرن بازی خوبی ارائه داد. احتمال هدایت دائم بایرن مونیخ؟ من علاقه‌ای ندارم به اتفاقاتی که بعد از بازی روز شنبه برابر دورتموند رخ می‌دهد فکر کنم.
نودنود2 هفته قبل
نیکو کواچ جمعی از بازیکنانش را به باد انتقاد گرفت. به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، نیکو کواچ سرمربی بایرن قبل از خروج از این تیم ماموریت خود را به اتمام رساند و انتقادات خود به جمعی از بازیکنانش را مطرح کرد. در نهایت یکشنبه شب نیکو کواچ از سمت خود برکنار شد تا باواریایی‌ها دوباره به دنبال مربی جدیدی باشند. او خطاب به تیاگو آلکانتارا و در واکنش به شیرجه او برای گرفتن خطا گفته: «تو نباید اینقدر نقش بازی کنی.» کواچ بعد از اخراج از بایرن در سخنانی با خواسته خود از بایرن رفته است و برملا شدن این جملات هم نشان می‌دهد که او مطمئن بوده دیگر قرار نیست این بازیکنان را ملاقات کند.
وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
بر اساس گزارش نشریه «بیلد» آلمان، صبح روز گذشته (یکشنبه) نیکو کواچ بازیکنانش را در تمرین بایرن دور هم جمع کرده و در حدود ۲۰ دقیقه برای‌شان صحبت کرد. «، در حالی که بازیکنان بایرن از این صحبت‌های سرمربی خود بهت‌زده شده بودند، او حرف‌هایش را اینطور ادامه داد» به حرف من گوش نمی‌کنید! «بیلد» همچنین در بخش دیگری از گزارش‌ خود نوشته است که کواچ دیگر با بازیکنانش ارتباط خوبی نداشت. او اغلب به صورت علنی از بازیکنانش انتقاد می‌کرد، در حالی که خودش و دستیارانش را از این قاعده مستثنی می‌دانست. باشگاه بایرن مونیخ پس از پایان همکاری‌اش با کواچ، هانسی فلیک، دستیار او را به عنوان جانشین موقت این سرمربی کروات معرفی کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
نیکو کواچ سرمربی بایرن مونیخ پیش از این هدایت فرانکفورت را برعهده داشته است. تنها گل بایرن مونیخ هم در دقیقه بایرن مونیخ هم در دقیقه ۳۷ توسط روبرت لواندوفسکی رقم خورد. بایرن مونیخ با قبول این نتیجه که دومین باختش در این فصل بود ۱۸ امتیازی ماند و به رده چهارم جدول سقوط کرد. در دیگر بازی مهم امشب تیم بروسیا دورتموند در خانه با نتیجه ۳ بر صفر بر ولفسبورگ غلبه کرد. با این نتیجه دورتموند ۱۹ امتیازی شد و در رده دوم جدول قرار گرفت.
همشهریهمشهری2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار همشهری آنلاین، مهمترین نتیجه امروز شکست سنگین پنج بریک بایرن مونیخ برابر اینتراخت فرانکفورت بود. بایرن در این بازی از دقیقه ۱۰ با اخراج ژروم بواتنگ ۱۰ نفر شد تا تیم میزبان از همان ابتدای بازی حملات گسترده‌ای را روی دروازه مونیخ تدارک ببیند. تنها گل بایرن مونیخ هم در دقیقه ۳۷ توسط روبرت لواندوفسکی رقم خورد. این دومین باخت بایرن در این فصل بوندس لیگا بود و اکنون با ۱۸ امتیاز در جایگاه چهارم جدول قرار دارد. در پرگل‌ترین بازی هفته نیز لایپزیک با ۸ گل ماینتس را بدرقه کرد تا این تیم هم امتیاز با بایرن و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به این تیم ردیف سوم جدول را به خود اختصاص دهد.
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی – نیکو کواچ پذیرفته که با خطر اخراج از بایرن مونیخ مواجه است. بایرن امروز پنج بر یک به آینتراخت فرانکفورت، تیم سابق کواچ باخت. بایرن در نیمی از ۱۰ بازی خود در این فصل لیگ امتیاز از دست داده است و در جدول چهارم است و چهار امتیاز با بروسیا مونشن‌گلادباخ صدرنشین فاصله دارد. اما کواچ می‌گوید: «فصل گذشته تسلیم نشدم و حالا هم تسلیم نمی‌شوم. از افرادی که تصمیم می‌گیرند سوال کنید.» بایرن در ۱۰ هفته بوندس‌لیگا ۱۶ گل دریافت کرده است.
ایسناایسنا2 هفته قبل
بایرن در هفته دهم رقابت‌های بوندسلیگا برابر فرانکفورت شکست سنگینی را متحمل شد و با نتیجه ۵ بر یک بازی را واگذار کرد این درحالی است که مونشن گلادباخ به پیروزی رسید تا صدرنشینی این تیم ادامه داشته باشد. در حساس‌ترین بازی بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی مهمان فرانکفورت بود و با نتیجه ۵ بر یک تن به شکست داد. در این دیدار ژروم بواتنگ در دقیقه ۱۰ از بازی اخراج شد تا شرایط برای بایرن بسیار سخت شود. در پر گل‌ترین بازی لایپزیگ در خانه جشنواره گل به راه انداخت و با ۸ گل ماینتس را شکست داد. مونشن گلادباخ با نتیجه دو بر یک بایر لورکوزن را شکست داد تا به صدرنشینی خود در جدول رده بندی ادامه دهد.
نودنود2 هفته قبل
بایرن در روزی که بیش از ۸۰ دقیقه را ۱۰ نفره سپری کرد، متحمل شکستی سنگین شد. در حضور ۵۱۵۰۰ تماشاگر ورزشگاه کومرزبانک آرنا بایرن مونیخ مهمان آینتراخت فرانکفورت بود و با نتیجه عجیب ۵-۱ مغلوب شد. بایرن در همان دقیقه ۹، ۱۰ نفره شد. مصدومیت لوکاس هرناندز و نیکلاس سوله منجر به استفاده نیکو کواچ از چینشی عجیب در خط دفاعی شده بود. آلفونسو دیویس ۱۹ ساله به دفاع چپ رفته بود و داوید آلابا در پست نامتعارف دفاع میانی بازی می‌کرد؛ مواردی که احتمالا به اندازه ۱۰ نفره شدن به دفاع بایرن آسیب زد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
خبرگزاری میزان- مردان نیکو کواچ در دیداری خارج از خانه مقابل اینتراخت فرانکفورت تن به شکست سنگینی دادند. بایرن در حالی در این دیدار تن به شکست داد که از دقیقه ۹ در پی اخراج ژروم بواتنگ ۱۰ نفره به بازی ادامه می‌داد. دورتموند هم در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک با نتیجه ۳ بر صفر بر ولفسبورگ غلبه کرد. تورگان ازار (۵۲)، رافائل گوئریرو (۵۸) و ماریو گوتسه (۸۸- پنالتی) برای زردپوشان وستفالن در این دیدار گلزنی کردند. شاکردان لوسین فاوره با این برد ۱۹ امتیازی شدند و به رده دوم جدول صعود کردند و پشت‌سر بوروسیا مونشن گلادباخ ۲۲ امتیازی ایستادند.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
تنها گل بایرن مونیخ هم در دقیقه بایرن مونیخ هم در دقیقه ۳۷ توسط روبرت لواندوفسکی رقم خورد. بایرن مونیخ با قبول این نتیجه که دومین باختش در این فصل بود ۱۸ امتیازی ماند و به رده چهارم جدول سقوط کرد. در دیگر بازی مهم امشب تیم بوروسیا دورتموند در خانه با نتیجه ۳ بر صفر بر ولفسبورگ غلبه کرد. با این نتیجه دورتموند ۱۹ امتیازی شد و در رده دوم جدول قرار گرفت. از ساعت ۲۱ امشب یک بازی دیگر در لالیگا برگزار می‌شود که در آن یونیون برلین میزبان هرتابرلین خواهد بود.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
مانوئل نویر، دروازه بان آلمانی بایرن مونیخ در مورد شکست سنگین تیمش مقابل فرانکفورت صحبت کرد. به گزارش «ورزش سه»، بایرن مونیخ عصر امروز و در دیداری عجیب با پنج گل مغلوب فرانکفورت شد تا بحران در اردوی این تیم افزایش پیدا کند. مانوئل نویر که در هفته‌های اخیر بارها به سبک بازی بایرن مونیخ ایراد گرفته بود، امروز نیز همین روند را ادامه داده و مدعی شد علیرغم ده نفره شدن در دقایق ابتدایی، پذیرش پنج گل برای این تیم ممکن نیست. ما در روزهای آتی باید شرایط را تجزیه و تحلیل کرده و سعی کنیم عملکرد خود را در آینده بهبود بخشیم. اوضاع رختکن در چند روز آینده؟ بسیار آشفته. "

بحران در بایرن مونیخ؛ کار کوواچ تمام است؟ (عکس)

3+
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
افکارنیوزافکارنیوز2 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشدر دومین شب از هفته دهم بوندس‌لیگا، امشب (شنبه) ۵ بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال بایرن مونیخ در خانه اینتراخت فرانکفورت متحمل شکست سنگینی شد و با نتیجه عجیب ۵ بر یک باخت. تنها گل بایرن مونیخ هم در دقیقه بایرن مونیخ هم در دقیقه ۳۷ توسط روبرت لواندوفسکی رقم خورد. بایرن مونیخ با قبول این نتیجه که دومین باختش در این فصل بود ۱۸ امتیازی ماند و به رده چهارم جدول سقوط کرد. در دیگر بازی مهم امشب تیم بوروسیا دورتموند در خانه با نتیجه ۳ بر صفر بر ولفسبورگ غلبه کرد. با این نتیجه دورتموند ۱۹ امتیازی شد و در رده دوم جدول قرار گرفت.
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی – بایرن مونیخ ده‌نفره در خانه فرانکفورت با پنج گل شکست خورد. در دقیقه ۹ بود که بایرن مونیخ ده‌نفره شد. سانتر زمینی داکاستا را سو به سمت دروازه بایرن زد و توپ با برخورد به آلابا به کاستیچ رسید و او گل زد. این بازیکن هم گل زد. پاسینسیا در دقیقه ۸۵ گل آخر فرانکفورت را زد.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
بایرن مونیخ در دیداری که از دقیقه ۹، ده نفره شده بود، برابر میزبانش آینتراخت فرانکفورت با نتیجه خردکننده ۵-۱ مغلوب شد. میزبان که بایرن را ۱۰ نفره می‌دید، یکپارچه حمله شد و دقیقه ۲۵ به گل دست یافت. دقیقه ۳۷ بایرن مونیخ فاصله را به یک گل کاهش داد. در نهایت نیمه اول با برتری ۲-۱ آینتراخت فرانکفورت به پایان رسید. در نهایت این بازی با برتری ۵-۱ آینتراخت به اتمام رسید و بایرن رتبه دوم را از دست داد.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
بایرن مونیخ در نیمه اول دیدار مقابل فرانکفورت با شکست ۱-۲ راهی رختکن شد. اما امروز بایرن مونیخ به مصاف فرانکفورت رفته و در نیمه نخست شرایط برای این تیم بدتر از حد تصور پیش رفته است. فرانکفورت بعد از ده نفره شدن بایرن مونیخ جریان بازی را در دست گرفته و خیلی زود به دو گل دست یافت. ابتدا فیلیپ کاستیچ در دقیقه ۲۵ دروازه باواریایی‌ها را گشود و هشت دقیقه بعد این جبرئیل ساو بود که اختلاف را دو برابر کرد تا شرایط برای بایرن مونیخ دشوارتر از قبل شود. البته رابرت لواندوفسکی، آماده‌ترین مهاجم اروپا در فصل جدید، در دقیقه ۳۷ یکی از گل‌های حریف را جبران کرده و اختلاف را به حداقل رساند تا بایرن مونیخ با شکست ۱-۲ راهی رختکن شود.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، حدود یک سال پیش و بعد از نتایج ضعیف تیم ملی آلمان در جام جهانی، یوواخیم لوو در تصمیمی غیرمنتظره مدعی شد دیگر از مت هوملس، توماس مولر و ژروم بواتنگ برای اردوهای تیم ملی آلمان دعوت نخواهد کرد. نمایش‌های خوب مت هوملس در ماه‌های اخیر و البته مصدومیت شدید نیکلاس سوله، اخباری در مورد احتمال بازگشت کاپیتان دورتموند به تیم ملی آلمان را بوجود آورده و یوواخیم لوو در این رابطه صحبت کرده است. یوواخیم لوو گفت: "در حال حاضر در اردوی تیم ملی آلمان چنین بحثی وجود ندارد. من به همه بازیکنان جوان تیم ملی آلمان ایمان داشته و روی توانایی‌های آنها شرط می‌بندم. یوواخیم لوو با این وجود بازگشت احتمالی مت هوملس را به طور کامل رد نمی‌کند.
فوتبالیفوتبالی3 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی – بایرن مونیخ به دنبال آن است که اونای نونیس، مدافع اتلتیک بیلبائو را در ژانویه بخرد. نیکلاس زوله، مدافع میانی اصلی بایرن دچار پارگی رباط صلیبی شده است. به این ترتیب ژروم بواتنگ تنها مدافع میانی تخصصی بایرن است، هرچند که خاوی مارتینز، بنجامین پاوار و داوید آلابا هم تجربه حضور در پست مدافع میانی را دارند. اما بایرن در ابتدای سال ۲۰۲۰ به سراغ خرید بازیکن خواهد رفت. این بازیکن ۲۲ساله در این فصل برای بیلبائو خوش درخشیده است و اولین بازی ملی خود را هم برابر جزایر فارو انجام داده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 هفته قبل
خبرگزاری میزان- هافبک فرانسوی تیم فوتبال بایرن مونیخ به خاطر مصدومیتی که به آن دچار شده باید مورد عمل جراحی قرار بگیرد. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، باشگاه بایرن مونیخ پس از بررسی‌های دقیق و آزمایش MRI روی لوکاس هرناندس اعلام کرد این بازیکن از ناحیه رباط قوزک پای راست خود دچار پارگی جزیی شده است و نیاز به عمل جراحی دارد. انتظار می‌رود این بازیکن در حدود دو ماه خانه‌نشین باشد و دیگر نتواند در سال ۲۰۱۹ برای باواریایی‌ها به میدان برود. نشریه آلمانی «بیلد» هم مدعی شد که سال جاری میلادی برای این مدافع فرانسوی تمام شده است و او احتمالا در مقطعی که بایرن خود را برای نیم‌فصل دوم آماده می‌کند به جمع باواریایی‌ها باز خواهد گشت. هرناندس در جریان برتری ۳ بر ۲ شب گذشته (سه‌شنبه) بایرن مونیخ مقابل المپیاکو یونان در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به این مصدومیت دچار شد و در دقیقه ۵۹ جای خود را به ژروم بواتنگ داد.

به انتهای لیست رسیدید