کارآگان

کارآگان

برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
خبرآنلاین: در پی اعلام فوت یکی از اعضا سابق شورای شهر کرمانشاه در اثر اصابت گلوله، محمدحسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه عصرامروز در حالی که بازپرس ویژه قتل و گروهی از مامورین انتظامی وی را همراهی می‌کردند از محل حادثه بازدید بعمل آورد. صادقی ضمن بررسی روند تحقیقات میدانی با بازپرس ویژه این پرونده صحبت کرددر ادامه با قید فوریت گروهی از کارشناسان متشکل از پزشکی قانونی وکارشناسان رسمی رشته سلاح ومهمات و نیز کارآگان پلیس آگاهی به دستور دادستان بلافاصله ارزیابی‌های دقیق فنی و کارشناسی را انجام داده و ضمن تایید فوت ناشی از اصابت گلوله تا این مرحله شواهدی حاکی از حدوث واقعه جنایی (قتل) به دست نیامده است. قراین موید وقوع حادثه (عدم رعایت جوانب احتیاط به هنگام حمل یا تمیز کردن سلاح) است. همچنین به اذعان اولیا دم جان‌باخته، سلاح بکار گرفته شده دارای پروانه مجاز حمل بوده و تحقیقات بیشتر پیرامون موضوع کماکان ادامه دارد. از همین روی شایسته است ازهرقسم گمانه زنی‌های فاقد مبنا دراین خصوص اجتناب شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در ۲۱ مرداد ماه سال جاری خانمی طی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از وقوع سرقت منزلش در خیابان تجاری کرج خبر داد. رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: ماموران می‌بایست ماموریت خود را کامل می‌کردند بنابراین آدرس و شماره تماس نام برده را دریافت و پرونده تحت عنوان سرقت منزل ثبت و به پلیس آگاهی ارسال شد. سرهنگ نادر بیگی افزود: در بررسی کاراگاهان مشخص شد که شماره شناسایی وی اشتباه است بنابراین طی تماس تلفنی با نامبرده از وی خواسته شد که برای پیگیری پروند خود به پلیس آگاهی مراجعه کند اما وی با حالت پریشان و مضطرب اعلام کرد که حاضر به پیگیری پرونده نیست و تماس را قطع کرد. نادربیگی در ادامه افزود: در نهایت با تلاش‌های صورت گرفته متهم طی یک عملیات غافیلگرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منقل شد و در بازجویی‌های اولیه به صراحت به یک فقره قتل در حادثه نزاع و درگیری به دلیل اختلاف مالی اعتراف کرد. نادر بیگی در پایان گفت: با توجه به اعترافات متهم ضمن برقراری هماهنگی‌های لازم قضایی، پلیس آگاهی سبزوار نیز در جریان ماجرا قرار گرفته و تحقیقات بر روی پرونده همچنان ادامه دارد.
آناجآناج1 ماه قبل
این مقام انتظامی توضیح داد: شکایت مذکور برای بررسی‌های تخصصی در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت و در تحقیقات پلیسی مشخص شد که برداشت پول با استفاده از دستگاه کارت خوان یک مغازه لوازم یدکی فروشی صورت گرفته است. وی تصرح کرد: در تحقیقات میدانی محل مغازه لوازم یدکی شناسایی و در بررسی تحقیقات مشخص شد که متهم پس از خرید، سوار بر یک دستگاه خودرو وانت پیکان سفید شده و به همراه راننده وانت پیکان محل را ترک کرده‌اند. وی گفت: با شناسایی اولین متهم پرونده وی با هماهنگی مقام قضائی دستگیر ولیکن این فرد خود را کارگر مغازه لوازم یدکی معرفی کرد و اظهار داشت که به دستور مالک مغازه اقدام به خرید اجناس کرده است. این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در پایش‌های اطلاعاتی به دست آمد که مالک مغازه میوه فروشی با همکاری همسرش از کارت‌های عابر بانک مشتریان مغازه کپی تهیه می‌کردند، ادامه داد: با مراجعه به محل مغازه میوه فروشی مشخص شد که فروشنده به همراه همسرش مغازه را تخلیه کرده‌اند. وی گفت: در تحقیقات پلیسی هر دو مخفیگاه این زوج کشف و در بازرسی از این محل‌ها ۱۲۰ کارت چاپ شده و اطلاعات بیش از ۵۰۰ کارت بانکی شهروندان تهرانی کشف شد که متهمان قبل از چاپ این کارت‌ها دستگیر شده‌اند.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری اعضاء باند ۵ نفره کپی برداران عابربانک شهروندان تهرانی خبر داد. وی گفت: با شناسایی اولین متهم پرونده وی با هماهنگی مقام قضائی دستگیر ولیکن این فرد خود را کارگر مغازه لوازم یدکی معرفی کرد و اظهار داشت که به دستور مالک مغازه اقدام به خرید اجناس کرده است. رئیس پلیس فتا تهران بزرگ افزود: در پایش‌های اطلاعاتی به دست آمد که مالک مغازه، فردی سابقه دار بوده و اکنون با قرار وثیقه از زندان آزاد شده است. این مقام انتظامی ابراز داشت: در گام بعدی کارآگاهان موفق شدند مخفیگاه متهم را در محله اندیشه شناسایی و با دستور قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس فتا منتقل کردند. رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در پایان خاطر نشان کرد: با دستگیری اعضاء این باند ۵ نفره و کشف ابزار و آلات ارتکاب جرم، متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری اعضاء باند ۵ نفره کپی برداران عابربانک شهروندان تهرانی خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهمان ۱۲۰ کارت کپی شده و اطلاعات ۵۰۰ کارت عابر بانک کشف شد. وی تصرح کرد: در تحقیقات میدانی محل مغازه لوازم یدکی شناسایی و در بررسی تحقیقات مشخص شد که متهم پس از خرید، سوار بر یک دستگاه خودرو وانت پیکان سفید شده و به همراه راننده وانت پیکان محل را ترک کرده‌اند. وی گفت: با شناسایی اولین متهم پرونده وی با هماهنگی مقام قضائی دستگیر ولیکن این فرد خود را کارگر مغازه لوازم یدکی معرفی کرد و اظهار داشت که به دستور مالک مغازه اقدام به خرید اجناس کرده است. رئیس پلیس فتا تهران بزرگ افزود: در پایش‌های اطلاعاتی به دست آمد که مالک مغازه، فردی سابقه دار بوده و اکنون با قرار وثیقه از زندان آزاد شده است. رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در پایان خاطر نشان کرد: با دستگیری اعضاء این باند ۵ نفره و کشف ابزار و آلات ارتکاب جرم، متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری اعضاء باند ۵ نفره کپی برداران عابربانک شهروندان تهرانی خبر داد و گفت: از مخفیگاه متهمان ۱۲۰ کارت کپی شده و اطلاعات ۵۰۰ کارت عابر بانک کشف شد. وی گفت: با شناسایی اولین متهم پرونده وی با هماهنگی مقام قضائی دستگیر ولیکن این فرد خود را کارگر مغازه لوازم یدکی معرفی کرد و اظهار داشت که به دستور مالک مغازه اقدام به خرید اجناس کرده است. رئیس پلیس فتا تهران بزرگ افزود: در پایش‌های اطلاعاتی به دست آمد که مالک مغازه، فردی سابقه دار بوده و اکنون با قرار وثیقه از زندان آزاد شده است. این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در پایش‌های اطلاعاتی به دست آمد که مالک مغازه میوه فروشی با همکاری همسرش از کارت‌های عابر بانک مشتریان مغازه کپی تهیه می‌کردند، ادامه داد: با مراجعه به محل مغازه میوه فروشی مشخص شد که فروشنده به همراه همسرش مغازه را تخلیه کرده‌اند. رئیس پلیس فتا تهران بزرگ در پایان خاطر نشان کرد: با دستگیری اعضاء این باند ۵ نفره و کشف ابزار و آلات ارتکاب جرم، متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

قتل خونین در پارک تنیس کرج / ۲ دختر چه بلایی سر کامران و امید آوردند + فیلم گفتگو و عکس

رکنارکنا1 ماه قبل
امید روی زمین افتاد و کامران با دیدن این صحنه پا به فرار گذاشت و دوستان پسر جوان دست به چاقو شدند تا مانع فرار جوان چاقوکش شوند اما کامران توانست از محل فرار کند. اختلاف داشتی؟ بله، یک ماه قبل داخل پارک فاتح نشسته بودم که ۲ دختر که مرا می‌شناختند از جلوی من رد شدند و سلام کردند. آنها هم چاقو داشتند؟ وقتی داشتم فرار می‌کردم دست به چاقو شدند. همیشه چاقو همراهت است؟ ۴ سال بود که دست به چاقو نشده بودم ولی هربار که پیش نامزدم می‌رفتم چاقو همراهم بود. چاقو باعث شجاعت تو می‌شود؟ نه، اگر همراهم نباشد هم دعوا می‌کنم ولی اگر روز درگیری چاقو همراهم نبود من امروز اینجا نبودم.

گفتگو با شاه دزد در پلیس آگاهی تهران / خنده‌های عجیب دزد حرفه‌ای + عکس و فیلم

رکنارکنا4 ماه قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، چندی قبل ماموران پلیس تهران در جریان سرقت چند موتور سیلکت در سطح شهر تهران قرار گرفتند و همین کافی بود تا تیمی از ماموران پلیس آگاهی تهران برای دستگیری این دزدان وارد عمل شوند. کارآگان در گام نخست پی بردند که دزدان با پرسه زنی در خیابان‌های تهران اقدام به سرقت موتور سیکلت‌های پالس و آپاچی می‌کنند. سابقه داری؟ بله، بخاطر سرقت موتور زندان بودم. چرا دزدی کردی؟ من از دزدان سرقت می‌کردم. بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار دارند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا4 ماه قبل
به گزارش رکنا، «سرهنگ حسین دهقانپور» فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور گفت: با دریافت خبری مبنی بر فعالیت افرادی در زمینه جعل مهر متخصصان پزشکی و سوءاستفاده از آن، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان نیشابور قرار گرفت. سرهنگ دهقانپور خاطر نشان کرد: کارآگاهان اداره پلیس در ادامه تحقیقات پرونده به سرنخ‌های جدیدی دست یافتند مبنی بر اینکه در برخی شهرستان‌های دیگر از جمله مشهد و فریمان نیز این موضوع از سوی این باند اتفاق افتاده است. این مقام انتظامی تصریح کرد: با تلاش کارآگاهان، خانم جوانی که قبلا به عنوان منشی فعالیت می‌کرد، شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی وی دستگیر شد. متهم ۳۶ ساله در مواجهه با ادله و مستندات پلیس تا کنون به هشت مرحله جعل مهر و کلاهبرداری با کمک و همدستی یک خانم و سه مرد دیگر اعتراف کرد و پلیس دیگر اعضای باند را دستگیر کرد. فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور با اشاره به معرفی متهمان به دادسرا به شهروندان توصیه کرد: شماره تلفن ۱۱۰ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به تماس‌های ضروری شهروندان است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا6 ماه قبل
فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری مدیر یکی از موسسه‌های کاریابی با ۲۰ میلیارد ریال کلاهبرداری در شهرستان «بهشهر» خبر داد. سید محمود میرفیضی گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس در شهرستان بهشهر، مبنی بر کلاهبرداری یکی از موسسات کاریابی از آنان، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت. وی افزود: با تشکیل تیم‌های اطلاعاتی، کارآگان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی و ماموران پلیس امنیت عمومی آن شهرستان با بررسی‌های همه جانبه متهم را شناسایی کردند. فرمانده انتظامی استان مازندران تصریح کرد: ماموران با هماهنگی قضائی، متهم که با اجاره یک دفتر در سطح شهرستان بهشهر فعالیت می‌کرد وی را در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند. فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری ۱۸ نفر از همدستان متهم در این پرونده خبر داد و اظهار کرد: تحقیقات پلیس برای شناسایی مالباختگان و دستگیری دیگر متهمان این پرونده همچنان ادامه دارد.
ایسناایسنا6 ماه قبل
فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری مدیر یکی از مؤسسه‌های کاریابی با ۲۰ میلیارد ریال کلاهبرداری در شهرستان «بهشهر» خبر داد. به گزارش ایسنا، سید محمود میرفیضی گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس در شهرستان بهشهر، مبنی بر کلاهبرداری یکی از مؤسسات کاریابی از آنان، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت. وی افزود: با تشکیل تیم‌های اطلاعاتی، کارآگان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی و مأموران پلیس امنیت عمومی آن شهرستان با بررسی‌های همه جانبه متهم را شناسایی کردند. فرمانده انتظامی استان مازندران تصریح کرد: مأموران با هماهنگی قضائی، متهم که با اجاره یک دفتر در سطح شهرستان بهشهر فعالیت می‌کرد وی را در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند. فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری ۱۸ نفر از همدستان متهم در این پرونده خبر داد و اظهار کرد: تحقیقات پلیس برای شناسایی مالباختگان و دستگیری دیگر متهمان این پرونده همچنان ادامه دارد.
ایرناایرنا6 ماه قبل
به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس مازندران، سردار سید محمود میرفیضی گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس در شهرستان بهشهر، مبنی بر کلاهبرداری یکی از موسسات کاریابی از آنان، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت. فرمانده انتظامی استان مازندران افزود: با تشکیل تیم‌های اطلاعاتی، کارآگان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی و ماموران پلیس امنیت عمومی بهشهر با بررسی‌های همه جانبه متهم شناسایی و وی را دستگیر کردند. میرفیضی با بیان این که متهم با استفاده از این چک‌ها که با عناوین مشتریان خود در اختیار داشت، اقدام به خرید کالا از بازار می‌کرد، گفت: این فرد جاعل و کلاهبردار حرفه‌ای تاکنون به ۲۰ میلیارد ریال کلاهبرداری از مردم و افراد جویای کار اعتراف کرد. فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری ۱۸ نفر از همدستان متهم در این پرونده خبر داد و اظهار داشت: تحقیقات پلیس برای شناسایی مالباختگان و دستگیری دیگر متهمان این پرونده همچنان ادامه دارد. ۶۹۹۰/۱۸۹۹انتهای پیام /*
ایرناایرنا6 ماه قبل
به گزارش روز دوشنبه پایگاه خبری پلیس مازندران، سردار سید محمود میرفیضی گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس در شهرستان بهشهر، مبنی بر کلاهبرداری یکی از موسسات کاریابی از آنان، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت. فرمانده انتظامی استان مازندران افزود: با تشکیل تیم‌های اطلاعاتی، کارآگان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی و ماموران پلیس امنیت عمومی بهشهر با بررسی‌های همه جانبه متهم شناسایی و وی را دستگیر کردند. میرفیضی با بیان این که متهم با استفاده از این چک‌ها که با عناوین مشتریان خود در اختیار داشت، اقدام به خرید کالا از بازار می‌کرد، گفت: این فرد جاعل و کلاهبردار حرفه‌ای تاکنون به ۲۰ میلیارد ریال کلاهبرداری از مردم و افراد جویای کار اعتراف کرد. فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری ۱۸ نفر از همدستان متهم در این پرونده خبر داد و اظهار داشت: تحقیقات پلیس برای شناسایی مالباختگان و دستگیری دیگر متهمان این پرونده همچنان ادامه دارد. ۶۹۹۰/۱۸۹۹انتهای پیام /*

گفتگوی اختصاصی با آدمکش پلید! / جسد در پردیس دفن بود! +فیلم و عکس

رکنارکنا6 ماه قبل
مسعود در این مرحله ادعا کرد دوستم قرار بود به بنگاه من بیاید و حتی یک پیامک به من داد اما هر چه منتظر ماندم خبری از او نشد. اعترافات شاگرد مغازهرامین که یک پسر جوان است ادعا می‌کند که مرد جوانی که او نیز در کار املاک فعالیت دارد با دادن پیشنهادهای وسوسه‌انگیز دستور قتل مرد جوان را داد و من با یک نقشه طراحی شده دست به قتل زدم. قاتل ۲۷ ساله به خبرنگار رکنا گفت: اوایل اسفند ماه بود که طراح این جنایت ادعا کرد که در یک معامله با مقتول ضرر زیادی کرده و باید او را به قتل برساند. او ادعا می‌کرد که اگر دست به قتل مرد جوان بزنم نزدیک به ۳ میلیارد تومان سهم من می‌شود و یک آپارتمان به نام من می‌زند و برای اطمینان نیز ۱۰۰ میلیون پرداخت می‌کند. جوان ۲۷ ساله گفت: من خجالت می‌کشم که از خانواده مقتول بخواهم که مرا ببخشند ولی باور کنید من تحریک شدم و ترسیدم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ماه قبل
خبرگزاری میزان- معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت، با اشاره به دستگیری سه سارق تلفن همراه در تهران، گفت: این متهمان تا کنون به ۳۰ فقره سرقت به ارزش ۱۰۰ میلیون تومان اعتراف کرده‌اند. این مقام انتظامی، عنوان داشت: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که سه جوان حدودا (۲۰ الی ۲۷ ساله) با یکدستگاه موتورسیکلت ضمن پرسه در محدوده‌های شمال و شمال شرق تهران، اقدام به سرقت گوشی‌های تلفن همراه شهروندان با تهدید سلاح گرم و سرد، می‌کردند. وی افزود: با توجه به حساسیت پرونده و نحوه سرقت‌های صورت گرفته، پرونده تحت عنوان سرقت مسلحانه به اداره یکم مبارزه با سرقت‌های مسلحانه پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد و کارآگاهان این اداره تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند. معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، عنوان داشت: با اظهارات شاکیان پرونده، تحقیقات از سوی کارآگاهان وارد مرحله‌ای تازه شد و ضمن بررسی‌های انجام شده و اقدامات فنی و تخصصی و همچنین اطلاعات به دست آمده از سارقان پرونده، یکی از سارقان که متهم اصلی پرونده بود، به نام (مهران ۲۷ ساله) شناسایی شد. انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری8 ماه قبل
رئیس پلیس آگاهی هرمزگان از شناسایی ودستگیری قاتل خانمی ۲۵ ساله در کمترین زمان ممکن توسط کارآگان پلیس آگاهی در بندرعباس خبر داد. عبدالمجید کرمی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد درگیری خانوادگی منجر به قتل خانمی ۲۵ ساله در یکی از محلات بندرعباس، بلافاصله اکیپی از مأموران اداره مبارزه با جرایم جنایی به همراه بازپرس ویژه قتل به محل اعزام شدند. رئیس پلیس آگاهی هرمزگان اظهارداشت: در اجرای دستور مقام قضائی جسد مقتوله جهت کالبدشکافی و تعیین علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات اطلاعاتی و عملیاتی کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی در راستای شناسایی و دستگیری عامل وقوع جنایت آغاز شد. این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: با تحقیقات اولیه از اعضای خانواده متوفی مشخص شد که بین مقتوله و همسرش «مجتبی د» اختلافات شدیدی وجود داشته و مقتوله قبلا طی چندین مرحله مورد ضرب و جرح همسرش واقع شده که ناپدید شدن ناگهانی همسر مقتوله ظن مأموران را در خصوص احتمال وقوع قتل توسط وی به یقین تبدیل کرد. کرمی خاطرنشان کرد: قاتل دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.

به انتهای لیست رسیدید