کاراته

کاراته

تسنیمتسنیم14 ساعت قبل
جواد سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، مسابقات در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار می‌شود و جوایز همانند سال قبل خواهد بود که به ترتیب ۲۰۰، ۱۰۰ و ۵۰ یورو خواهد بود و در رده بزرگسالان یک هزار یورو، ۵۰۰ و ۲۰۰ یورو اهدا می‌شود. وی خاطر نشان کرد: ۷۰۰ نفر در این مسابقات حضور دارند که شامل ۲۰۰ نفر از کشورهای خارجی است و ۳۸۰ نفر از داخل کشورمان در مسابقات شرکت دارند و ۱۲۰ نفر مابقی شامل کادر فنی و دیگر اعضای تیم‌هاست. وی یادآور شد: در وزن منفی ۵۲ کیلوگرم رامیل بخشلیو از جمهوری آذربایجان، مهر غزاریان از ارمنستان و بهامین پیشه‌گر و علی رنجبر از ایران مقام‌های اول، دوم و سوم مشترک را به نام خود ثبت کرده و در وزن منفی ۵۷ کیلوگرم فاتیح کورتانس از ترکیه، آبلایخان چشورسو از قزاقستان و پویا علی‌مردانی از ایران و روسلان غفارلی از جمهوری آذربایجان به عنوان نفرات برتر شناخته شدند. وی همچنین با اشاره به نتایج وزن مثبت ۷۰ کیلوگرم افزود: کامیل عثمانو از قزاقستان مقام نخست را از آن خود کرد و فورکان گنچ کادیر از ترکیه به مدال نقره بسنده کرد و مبین پورحیدر و محمد طاها مسلمی وراکی هر دو از ایران به صورت مشترک در جایگاه سوم ایستادند. انتهای پیام/ ع
ایسناایسنا14 ساعت قبل
مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت: قهرمانی المپیاد رزمی دختران دانشگاه آزاد اسلامی به لرستان و البرز رسیدبه گزارش ایسنا منطقه لرستان، علی زندی مهر با اعلام این خبر، اظهار کرد: در مسابقات تکواندو و کاراته دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی که به میزبانی واحد بروجرد برگزار شد در رشته کاراته تیم دانشگاه آزاد اسلامی لرستان به مقام قهرمانی دست یافت و در تکواندو البرز اول شد. زندی مهر خاطرنشان کرد: در رشته کاراته تیم‌های کرمانشاه و تهران با یک طلا، یک نقره و یک برنز مشترکا دوم شدند و واحد علوم و تحقیقات با یک طلا و یک برنز به مقام سوم دست یافت. وی اضافه کرد: تیم‌های تهران و قزوین نیز به ترتیب مقام دوم و سوم تکواندو را از آن خود کردند. سهم تهران از این مسابقات ۲ طلا، ۲ نقره و ۲ برنز بود و قزوین نیز یک طلا، یک نقره و ۳ برنز به دست آورد. مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد بیان کرد: در این دوره از مسابقات، تیم‌هایی از فارس، آذربایجان غربی، تهران، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، گیلان، همدان، قزوین، یزد، لرستان، البرز، قم و واحد علوم و تحقیقات حضور داشتند.

پانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته جام «وحدت و دوستی» در ارومیه به روایت تصویر

8+
تسنیمتسنیم16 ساعت قبل
همشهریهمشهری17 ساعت قبل
به گزارش سایت فدراسیون کاراته، دومین دوره مسابقات جام پارس گرامیداشت مرحوم شیهان اکبر ابراهیم‌خانی ۲۸ و ۲۹ شهریور ماه در مجموعه ورزشی هتل پردیس کرج برگزار شد و در مجموع مردان و بانوان تیم مازندران بر سکوی قهرمانی ایستاد و تهران و گلستان دوم و سوم شدند. در بخش مردان تیم‌های مازندران، گلستان و تهران و در بخش بانوان تیم‌های کرمانشاه، خوزستان و تهران به ترتیب اول تا سوم شدند. نتایج کلی آقایان (۲۸ شهریورماه):۱- مازندران: ۱۸ طلا ۱۳ نقره ۱۹ برنز۲- گلستان: ۱۵ طلا ۱۳ نقره ۲۴ برنز۳- تهران: ۱۱ طلا ۱۲ نقره ۲۶ برنز۴- خوزستان: ۵ طلا ۷ نقره ۸ برنز۵- البرز: ۴ طلا ۶ نقره ۷ برنزنتایج کلی بانوان (۲۹ شهریورماه):۱- کرمانشاه: ۱۴ طلا ۱۶ نقره ۲۶ برنز۲- خوزستان: ۱۳ طلا ۲۰ نقره ۴۸ برنز۳- تهران: ۱۳ طلا ۱۱ نقره ۲۳ برنز۴- سمنان: ۷ طلا ۷ نقره ۷ برنز۵- مازندران: ۷ طلا ۱ نقره ۱۴ برنزنتایج مجموع آقایان و بانوان:۱- مازندران: ۲۵ طلا ۱۴ نقره ۳۳ برنز۲- تهران: ۲۴ طلا ۲۳ نقره ۴۹ برنز۳- گلستان: ۱۹ طلا ۱۶ نقره ۲۹ برنز۴- خوزستان: ۱۸ طلا ۲۷ نقره ۵۶ برنز۵- کرمانشاه: ۱۶ طلا ۲۰ نقره ۳۱ برنز
مهرمهر19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، در پایان هفته سوم لیگ سه فوتبال کشور، تیم فوتبال غفاری تاکستان موفق شد تیم سرخپوشان قم را در خانه با نتیجه ۲ بر صفر شکست دهد. سید ابوالفضل‌حسینی‌ برای تیم استان طلا گرفت، آرمین‌ تاز و محمد مهدی شعبانی‌ هم دو نشان برنز کسب کردند. این دوره از مسابقات در رده‌های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان و جوانان به میزبانی خانه تکواندو قزوین برگزار شد. قزوین میزبان بسکتبال منطقه دو کشور شددر این رقابت‌ها تیم‌های توابع تهران، قزوین، البرز و گیلان با هم رقابت می‌کنند. تیم جوانان استان قهرمان گلبال کشور شددر پایان مسابقات گلبال جوانان قهرمانی کشور، تیم قزوین با نتیجه ۱۴ بر ۴ فارس را مغلوب کرد و قهرمان شد.
مهرمهر19 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، در پایان رقابت‌های وزن منهای ۸۴ کیلوگرم چهارمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان سری آ به میزبانی سانتیاگو شیلی، ذبیح الله پورشیب با ۵ پیروزی فینالیست شد تا فردا برای کسب مدال طلا به مصاف «اوگور آکتاش» ترکیه‌ای برود. وی ابتدا یک بر صفر کارلوس مایا از مکزیک را مغلوب کرد، سپس با همین نتیجه والد دقالی دارنده برنز جوانان اروپا ۲۰۱۷ از بلژیک را شکست داد. در دور سوم ۲ بر یک بر نبیل اچ چابی دارنده نقره جوانان جهان ۲۰۱۷ از مراکش غلبه کرد و در ادامه موفق شد ۶ بر ۳ ریکیتو شیمادا ژاپنی دارنده عنوان قهرمانی جوانان جهان ۲۰۱۷ و برنز لیگ جهانی فرانسه ۲۰۱۹ را شکست دهد و راهی دیدار نیمه نهایی شود. پورشیب در این مرحله با نتیجه ۷ بر ۶ از سد دانیار یولداشف قزاقستانی، دارنده عنوان نایب قهرمان آسیا ۲۰۱۷ گذشت و فینالیست شد. در ادامه لیگ جهانی کاراته وان سری آ امروز امیر مهدی زاده در وزن ۶۷ کیلوگرم و مهسا افسانه در کاتای انفرادی بانوان به روی تاتامی می‌روند. در این رقابتها ۸۰۴ کاراته کا از ۷۲ کشور حضور دارند.
خبرآنلاینخبرآنلاین20 ساعت قبل
به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، پانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی جایزه بزرگ کاراته اورمیا-اوپن جام وحدت و دوستی از صبح جمعه /۲۹ شهریور/ با رقابت‌های رده‌سنی نوجوانان آغاز شد. در این مسابقات نتایج زیر رقم خورد: کاتای انفرادیمدال طلا: سینا احمدیان از ایرانمدال نقره: یوسف سلمان از عراقمدال برنز مشترک: متین محمدی یکتا از ایران و امین نامازو از جمهوری آذربایجانپانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته اورمیا-اوپن | عکس: امیرحسین ملازادهکومیته انفرادیوزن منفی ۴۷ کیلوگرممدال طلا: حسن نیازی از ایرانمدال نقره: امیرحسین بدیعی از ایرانمدال برنز مشترک: محمد محمدلو و سید امیر حسینی از ایرانوزن منفی ۵۲ کیلوگرم: مدال طلا: رامیل بخشلیو از جمهوری آذربایجانمدال نقره: مهر غزاریان از ارمنستانمدال برنز مشترک: بهامین پیشه‌گر و علی رنجبر از ایرانوزن منفی ۵۷ کیلوگرممدال طلا: فاتیح کورتانس از ترکیهمدال نقره: آبلایخان چشورسو از قزاقستانمدال برنز: پویا علی‌مردانی از ایران و روسلان غفارلی از جمهوری آذربایجانوزن منفی ۶۳ کیلوگرم: مدال طلا: فاریک یورو عمور از ترکیهمدال نقره: آذر تاپدیقلی از جمهوری آذربایجانمدال برنز مشترک: مهدی شیرزاد از ایران و آیدوس موخات از قزاقستانوزن منفی ۷۰ کیلوگرم: مدال طلا: امیر محمد کاظمی از ایرانمدال نقره: پوریا فالودی از ایرانمدال برنز مشترک: امیت ارجان از ترکیه و تیقران هامبردزویان از ارمنستانوزن مثبت ۷۰ کیلوگرم: مدال طلا: کامیل عثمانو از قزاقستانمدال نقره: فورکان گنچ کادیر از ترکیهمدال برنز مشترک: مبین پورحیدر و محمد طاها مسلمی وراکی هر دو از ایرانپانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی جایزه بزرگ کاراته اورمیا-اوپن جام وحدت و دوستی روزهای شنبه و یکشنبه در رده‌سنی جوانان و بزرگسالان پیگیری خواهدشد.
مهرمهر21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، پانزدهمین دوره رقابت‌های کاراته بین المللی جام وحدت و دوستی ارومیه در سالن شش هزار نفری ارومیه روز جمعه آغاز و مراسم افتتاحیه این مسابقات که قرار بود با حضور دبیرکل کمیته ملی المپیک، رئیس فدراسیون کاراته کشور و استاندار آذربایجان‌غربی برگزار شود به روز شنبه موکول شد. در وزن منهای ۵۲ کیلوگرم، رامیل بخشعلی اوف از کشور آذربایجان بر سکوی اولی ایستاد، مهرغزاریان از کشور ارمنستان دوم شد و بهامین پیشگیر و علی رنجبر از ایران مشترکا در رده سوم قرار گرفتند. پانزدهمین دوره مسابقات بین المللی وحدت و دوستی ارومیه از عصر روز گذشته در سالن ۶ هزار نفری این شهرستان آغاز شده و ۱۵ داور المپیکی پانزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کاراته وحدت و دوستی ارومیه را قضاوت می‌کنند. این مسابقات با حضور ۷۰۰ ورزشکار و همراه از ۱۱ کشور جهان در سه بخش نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار می‌شود. به نفرات برتر رده سنی نوجوانان و جوانان ۲۰۰ یورو جایزه نقدی برای نفر اول، ۱۰۰ یورو برای نفر دوم و ۵۰ یورو برای نفر سوم و در رده سنی بزرگسالان نیز یک هزار یورو برای نفر اول ۵۰۰ یورو برای نفر دوم و ۲۰۰ یورو برای نفر سوم اهدا خواهد شد.
مهرمهر2 روز قبل
تیم ملی کاراته ایران با ۱۹ کاراته کا در این رقابتها به روی تاتامی رفت که حاصل آن یک طلا، دو نقره و دو برنز بود. عملکرد ملی پوشان کاراته در این دوره از رقابتها و در اوزان مختلف جای نقد و بررسی دارد. از کارشناسان و اهالی فن نیز انتظار می‌رود در سالی که منتهی به المپیک است، بخش فنی به کادر فنی تیم ملی کمک کنند. در مقایسه عملکردی با همین رقبا نیز کاراته کاهای کشورمان نتایج بهتری در همین تاتامی توکیو کسب کرده‌اند. اما نکته مهم دیگر در تیم ملی کاراته حضور نفرات جوانی چون اباذری، قراری زاده، کریمی، میرزایی و …. می‌باشد.

جدیدترین بازی‌های اندروید و آیفون؛ از Football Drama تا Mountain Madness

18+
زوم‌جیزوم‌جی2 روز قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین2 روز قبل
به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، کیکاووس سعیدی دبیر کمیته ملی المپیک که برای شرکت در مجمع انتخاباتی هیات کاراته این استان به ارومیه سفر کرده است در خصوص محرومیت جودو ایران گفت: تا به این لحظه نامه رسمی درخصوص محرومیت کشورمان ابلاغ نشده با این حال روز شنبه /۳۰شهریور/ در اولین جلسه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک، موضع رسمی خود را اعلام خواهیم کرد. وی ادامه داد: درخصوص محرومیت جودو، جای نگرانی نداریم زیرا اطمینان داریم با دیپلماسی ورزشی و مذاکره این مشکل را حل خواهیم کرد. وی درخصوص وضعیت ورزش کشورمان برای شرکت در المپیک نیز گفت: تا ۳ ماه مانده به آغاز المپیک شانس کسب سهمیه خواهیم داشت و تمام تلاش ورزش ایران، کسب بیشترین سهمیه و اعزام یک کاروان کیفی برای کسب بیشترین مدال است ضمن اینکه تا این لحظه ۸ سهمیه کسب شده است. دبیر کمیته ملی المپیک گفت: با توجه به وقوع جنگ اقتصادی توسط دشمنان، وضعیت ورزش کشور خوب و قابل قبول است و از ۲۶ میلیارد بودجه مصوب کمیته ملی المپیک برای فدراسیون‌ها، تا به امروز ۷۰ درصد به فدراسیون‌ها پرداخت و ظرف چند ماه آینده ۲۰ درصد دیگر پرداخت خواهدشد. در مجمع انتخاباتی هیات کاراته آذربایجان‌غربی، جواد سلیمی داور بین‌المللی استان و کشورمان با حداکثر آرا برای ۴ سال به عنوان رییس هیات استان انتخاب شد.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سردار فرهنگ مستعد حصاری صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در اردبیل اظهار داشت: همزمان با هفته دفاع مقدس بیش از ۷۰۰ برنامه در استان اردبیل اجرایی می‌شود که تمهیدات لازم برای اجرای این برنامه‌ها اتخاذ شده است. وی گفت: برنامه‌های هفته دفاع مقدس از روز یکشنبه با اجرای رژه اقتدار در اردبیل صبحگاه مشترک نیروهای مسلح برگزار می‌شود و نیز نمایش افلاکیان خاکی، نمایشگاه و موکب عزاداری در گمرک بیله‌سوار، نشست روشنفکری با موضوع گام دوم انقلاب، نمایشگاه عکس و مجمع بسیج شهرستان برگزار می‌شود. جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل تصریح کرد: در روز دوشنبه زنگ مهر و مقاومت نواخته می‌شود و همایش رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، برگزاری شب شعر خاطره، نمایشگاه دفاع مقدس، خاطره‌گویی و رونمایی از کتاب و جلسه شورای اداری استان نیز در این روز برگزار خواهد شد. جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل تصریح کرد: در چهارم مهرماه همایش تجمع بزرگ بسیجیان پیشکسوت و رزمندگان دوران دفاع مقدس، مسابقات ورزشی، اختتامیه طرح هجرت، یادواره شهدای فرهنگی، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، مسابقه کاراته بسیج، شب شعر و یادواره شهدای شهرداری برگزار می‌شود. جانشین سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: در آخرین روز هفته دفاع مقدس یادواره شهدای کارمند، یادواره شهید عصمت پورانوری و همایش بزرگ رزمندگان عاشورایی و نکوداشت رزمندگان و رونمایی از کتاب کانال پنجم انجام می‌شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
به گزارش مشرق، رشته‌ای که قرار است در المپیک ۲۰۲ توکیو اولین حضور خود را در معتبرترین رویداد ورزشی جهان تجربه کند، با توجه به پتانسیل بالای کاراته کشورمان، یک فرصت بسیارخوب را برای افتخارآفرینی در اختیار ورزش ایران قرار داده است. البته کاراته همیشه در میان ورزش‌های رزمی از بیشترین حواشی نیز برخوردار بوده است. مسئله‌ای که مدیریت آن باعث شد تا در کنار پتانسیل و توانایی فنی بازیکنان و کادر فنی، نسل فعلی تیم ملی تبدیل به پرافتخارین تیم تاریخ کاراته ایران شود. غده‌های سرطانی که بالاخره با همت نهادهای تصمیم ساز کشور، جامعه کاراته و ورزش، شرشان از پرقدمت‌ترین رشته رزمی کشور برداشته شد و هوای تازه در آسمان این رشته وزیدن گرفت. این بار بانوان بااخلاق و شایسته کشورمان تنها بر اساس شایستگی به بخشی از حق واقعی خود دست یافتند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 روز قبل
سارا بهمنیار، کاراته کار ملی پوش، گفت: با کسب مدال طلای لیگ جهانی توکیو، برای تصاحب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ ژاپن امیدوارتر شدم. اعتمادآنلاین| سارا بهمنیار، کاراته کار ملی پوش، گفت: با توجه به تصاحب مدال طلای لیگ جهانی کاراته وان ژاپن، در رتبه سوم رنکینگ وزن خود در رتبه بندی جهانی قرار گرفتم و برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ ژاپن امیدوارتر شدم. بهمنیار در ادامه به رقابت‌های لیگ جهانی کاراته وان ژاپن نیز اشاره و بیان کرد: این رقابت‌ها از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار بود و همچنین مسابقات بسیار سنگین بود و یکی از سخت‌ترین رقابت هایی بود که من تاکنون در آن حضور یافتم. پنجمین مرحله لیگ جهانی کاراته وان از حدود دو هفته گذشته با حضور ۶۴۹ کاراته کار از ۷۹ کشور در شهر توکیو ژاپن برگزار شد و کاراته کاران به مدت سه روز با هم رقابت کردند. سارا بهمنیار کاراته کار که اسفند سال گذشته مدال نقره لیگ جهانی وان اتریش را کسب کرد، در وزن ۵۰- کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره مسابقات امیدهای جهان در اسپانیا، مدال نقره مسابقات امیدهای آسیا در قزاقستان و همچنین مدال نقره لیگ جهانی کاراته وان ژاپن شده بود.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، رقابت‌های سری A کاراته وان شیلی از روز جمعه ۲۹ شهریورماه به مدت سه روز در سانتیاگو پایتخت این کشور برگزار می‌شود و امیر مهدی‌زاده و ذبیح‌الله پورشیب نمایندگان کاراته ایران در این مسابقات هستند. بعد از پایان رقابت‌های پنجمین مرحله لیگ برتر کاراته وان ۲۰۱۹ در ژاپن، کادرفنی تیم ملی کاراته با توجه به نزدیکی فاصله زمانی این مسابقات از رقابت‌های ژاپن و همچنین بعد مسافت کشور شیلی، تصمیم به عدم حضور در این رقابت‌ها گرفت تا ملی‌پوشان خود را برای حضور در مسابقات لیگ برتر کاراته وان مسکو آماده کنند. با توجه به این شرایط، امیر مهدی‌زاده و ذبیح‌الله پورشیب با هماهنگی کادرفنی تیم ملی کاراته و با هزینه شخصی روز گذشته (سه‌شنبه) عازم سانتیاگو شدند تا شانس خود را برای کسب مدال و امتیاز در مسیر کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو در این رقابت‌ها امتحان کنند. انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری4 روز قبل
پانزدهمین دوره مسابقات کاراته جام وحدت و دوستی ۲۹ تا ۳۱ شهریورماه در استان آذربایجان غربی برگزار می‌شود. پانزدهمین دوره مسابقات کاراته جام وحدت و دوستی در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان (مردان) و نیز دومین مرحله مسابقات لیگ کاراته وان پسران فقط در رده سنی نوجوانان و جوانان را در غالب این رقابت‌ها طی روزهای جمعه تا یکشنبه (۲۹ تا ۳۱ شهریورماه) در ارومیه برگزاری خواهد شد. براساس برنامه روز جمعه ۲۹۹ شهریورماه رقابتهای رده سنی نوجوانان، روز شنبه مسابقاته رده سنی جوانان و در روز پایانی پیکارهای رده سنی بزرگسالان انجام می‌شود. در رده بزرگسالان به نفر اول: ۱۰۰۰ یورو نفر دوم: ۵۰۰ یورو و نفر سوم: ۲۰۰۰ یورو و در رده نوجوانان و جوانان به نفر اول: ۲۰۰ یورو، نفر دوم: ۱۰۰ یورو و نفر سوم: ۵۰ یورو تعلق خواهد گرفت. پذیرش کاتا و وزن کشی هروزن کومیته از ساعت ۱۶ تا ۲۰ روز قبل از برگزاری انجام می‌‎‎شود.
مهرمهر4 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سه شنبه مجمع هیئت کاراته استان گیلان با محوریت انتخاب رئیس این هیئت با حضور طباطبائی رئیس فدارسیون کاراته ایران در اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار شد. در پایان این مجمع و با برگزاری انتخابات «مزدا صوفی» با کسب ۱۴ رأی موافق از مجموع ۱۷ رأی مأخوذه به مدت چهار سال به عنوان رئیس جدید این هیئت انتخاب شد. گفتنی است «فریبا سعیدی» دیگر کاندیدای این سمت نیز سه رأی کسب کرد. پیش از صوفی نیز رضا رسولی به عنوان رئیس این هیئت فعالیت می‌کرد.
خبر فوریخبر فوری4 روز قبل
تیم کاراته ایران عنوان قهرمانی چهارمین دوره مسابقات اوپن بین المللی شوتوکان را از آن خود کرد. چهارمین دوره مسابقات اوپن بین المللی انجمن شوتوکان JKS با حضور پنج کشور سوئد، جمهوری آذربایجان، عراق، افغانستان و ایران با حضور سیدحسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته، نمایندگان مجلس، مقامات استانی و رئیس سبک برگزار شد. این رقابت‌ها در دور بخش کاتا و کومیته و با حضور کاراته‌کاهای از ۱۸ استان کشور و با شرکت ۹۰۰ کاراته کا دختر و ۱۰۹۱ کاراته پسر در دو شهر تهران و مشهد برگزار که در خاتمه کاراته کاران کشورمان بعنوان قهرمانی این رقابت‌ها در مجموع دست یافتند. در بخش داخلی این رقابت‌ها کاراته کاران استانهای خراسان رضوی، کرمان و فارس به ترتیب مقامهای اول تا سوم و در بخش بین المللی افغانستان، جمهوری آذربایجان و عراق اول تا سوم شدند.
ایلناایلنا4 روز قبل
چهارمین دوره مسابقات اوپن بین المللی انجمن شوتوکان JKS با حضور پنج کشور و با قهرمانی کاراته‌کاران کشورمان به پایان رسید. به گزارش ایلنا، چهارمین دوره مسابقات اوپن بین المللی انجمن شوتوکان JKS با حضور پنج کشور سوئد، جمهوری آذربایجان، عراق، افغانستان و ایران با حضور طباطبایی رییس فدراسیون کاراته، نمایندگان مجلس، مقامات استانی و رئیس سبک برگزار شد. این رقابتها در دور بخش کاتا و کومیته و با حضور کاراته کارانی از ۱۸ استان کشور و با شرکت ۹۰۰ کاراته کا دختر و ۱۰۹۱ کاراته پسر در دو شهر تهران و مشهد برگزار که در خاتمه کاراته کاران کشورمان بعنوان قهرمانی این رقابتها در مجموع دست یافتند. در بخش داخلی این رقابتها کاراته کاران استانهای خراسان رضوی، کرمان و فارس به ترتیب مقامهای اول تا سوم و در بخش بین المللی افغانستان، جمهوری آذربایجان و عراق اول تا سوم شدند.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، چهارمین دوره مسابقات اوپن بین المللی انجمن شوتوکان JKS با حضور پنج کشور سوئد، جمهوری آذربایجان، عراق، افغانستان و ایران با حضور طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته، نمایندگان مجلس، مقامات استانی و رئیس سبک برگزار شد. این رقابت‌ها در دور بخش کاتا و کومیته و با حضور کاراته کارانی از ۱۸ استان کشور و با شرکت ۹۰۰ کاراته کا دختر و ۱۰۹۱ کاراته پسر در دو شهر تهران و مشهد برگزار که در خاتمه کاراته‌کاران کشورمان به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها در مجموع دست یافتند. در بخش داخلی این رقابت‌ها کاراته کاران استان‌های خراسان رضوی، کرمان و فارس به ترتیب مقام‌های اول تا سوم و در بخش بین المللی افغانستان، جمهوری آذربایجان و عراق اول تا سوم شدند. انتهای پیام/
زوم‌جیزوم‌جی4 روز قبل
بازی انحصاری Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo ۲۰۲۰ در آبان ماه برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود و تا به امروز تریلرهای مختلفی از مسابقات و ورزش‌های این بازی در دسترس کاربران قرار گرفته است. شرکت سگا، سازنده بازی Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo ۲۰۲۰، سعی دارد به‌واسطه کاراکترهای دوست داشتنی سری ماریو و سونیک، تجربه‌ی سرگرم کننده و لذت بخشی را ارائه دهد. باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، شرکت سگا تریلر جدیدی را از Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo ۲۰۲۰ منتشر کرده که رویدادهای Dream را نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo ۲۰۲۰ را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. بازی Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo ۲۰۲۰ در تاریخ ۱۴ آبان ماه (پنج نوامبر) عرضه می‌شود.
فارسفارس4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، چهارمین دوره مسابقات اوپن بین المللی انجمن شوتوکان JKS با حضور پنج کشور سوئد، جمهوری آذربایجان، عراق، افغانستان و ایران با حضور سیدحسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته، نمایندگان مجلس، مقامات استانی و رئیس سبک برگزار شد. این رقابت‌ها در دور بخش کاتا و کومیته و با حضور کاراته‌کاهای از ۱۸ استان کشور و با شرکت ۹۰۰ کاراته کا دختر و ۱۰۹۱ کاراته پسر در دو شهر تهران و مشهد برگزار که در خاتمه کاراته کاران کشورمان بعنوان قهرمانی این رقابت‌ها در مجموع دست یافتند. در بخش داخلی این رقابت‌ها کاراته کاران استانهای خراسان رضوی، کرمان و فارس به ترتیب مقامهای اول تا سوم و در بخش بین المللی افغانستان، جمهوری آذربایجان و عراق اول تا سوم شدند. انتهای پیام/س
فارسفارس4 روز قبل
تیم منتخب کاراته استان قم با کسب ۳۶ مدال رنگارنگ طلا، نقره و برنز سکوی سوم پیکارهای کاراته قهرمانی کشور را به خود اختصاص داد. به گزارش خبرگزاری فارس از قم، کاراته به عنوان یکی از شاخص‌ترین رشته‌های ورزشی انفرادی در استان قم به روند موفقیت‌ها و مدال‌آوری خود از میادین داخلی ادامه داد، موفقیتی که از بیست و نهمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی کشور در سبک شیتوریو شیتوکای به دست آمد. این دوره از مسابقات در تمامی رده‌های سنی به مدت دو روز در شهر خرم‌آباد برگزار شد و شرکت کنندگان به پاس دومین سالگرد عروج استاد فقید شیهان اکبر اکرامی به نمایندگی از تیم‌های ۲۰ استان به میدان رفتند و تیم منتخب کاراته قم در مجموع موفق به کسب ۳۶ مدال این پیکارها شد. مجموعا ۷۵۰ کاراته‌کا از ۲۰ استان با یکدیگر رقابت کردند و تیم قم متشکل از بهترین‌های این رشته به مربیگری برادران سلطانی به مصاف حریفان رفت و ۱۴ طلا، ۹ نقره و ۱۳ برنز کسب کرد تا پس از تیم‌های هیات کاراته بوشهر و لرستان جایگاه سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد. انتهای پیام / ۷۸۰۰۲/خ
فارسفارس4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، پانزدهمین دوره مسابقات کاراته جام وحدت و دوستی در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان (مردان) و نیز دومین مرحله مسابقات لیگ کاراته وان پسران فقط در رده سنی نوجوانان و جوانان را در غالب این رقابت‌ها طی روزهای جمعه تا یکشنبه (۲۹ تا ۳۱ شهریورماه) در ارومیه برگزاری خواهد شد. مسابقات کاتا نیز به صورت امتیازی برگزار می‌شود. براساس برنامه روز جمعه ۲۹ شهریورماه رقابتهای رده سنی نوجوانان، روز شنبه مسابقاته رده سنی جوانان و در روز پایانی پیکارهای رده سنی بزرگسالان انجام می‌شود. در رده بزرگسالان به نفر اول: ۱۰۰۰ یورو نفر دوم: ۵۰۰ یورو و نفر سوم: ۲۰۰ یورو و در رده نوجوانان و جوانان به نفر اول: ۲۰۰ یورو، نفر دوم: ۱۰۰ یورو و نفر سوم: ۵۰ یورو تعلق خواهد گرفت. پذیرش کاتا و وزن کشی هروزن کومیته از ساعت ۱۶ تا ۲۰ روز قبل از برگزاری انجام می‌‎شود.
ایسناایسنا4 روز قبل
تیم کاراته بانوان چهارمحال و بختیاری در مسابقات قهرمانی کشور سبک شین کیو کوشین با کسب مدال‌های رنگارنگ خوش درخشیدند. به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - مسابقات کشوری کاراته سبک شین کیو کوشین در تمام رده‌های سنی از روز جمعه ۲۲شهریور ماه به مدت دو روز در رامسر برگزار شد. از چهارمحال و بختیاری فاطمه شیرمردی و سپیده طاهریان در بخش کاتا و در اوزان متفاوت با کسب دو مدال طلا مقام نخست را به خود اختصاص دادند. همچنین ساجده زهرا اسدی، رها اسدی و آیدا پرتو مقام دوم و مدال نقره این دوره مسابقات را از آن خود کردند. لازم به ذکر است دنیا آقابابایی و فاطمه آقابابایی به عنوان مربی و سرپرست این تیم و علی اسدی به عنوان نماینده سبک در این مسابقات حضور داشتند.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
به گزارش «ورزش سه» و به نقل از فارس، چهارمین دوره مسابقات اوپن بین المللی انجمن شوتوکان JKS با حضور پنج کشور سوئد، جمهوری آذربایجان، عراق، افغانستان و ایران با حضور سیدحسن طباطبایی رییس فدراسیون کاراته، نمایندگان مجلس، مقامات استانی و رئیس سبک برگزار شد. این رقابت‌ها در دور بخش کاتا و کومیته و با حضور کاراته‌کاهای از ۱۸ استان کشور و با شرکت ۹۰۰ کاراته کا دختر و ۱۰۹۱ کاراته پسر در دو شهر تهران و مشهد برگزار که در خاتمه کاراته کاران کشورمان بعنوان قهرمانی این رقابت‌ها در مجموع دست یافتند. در بخش داخلی این رقابت‌ها کاراته کاران استانهای خراسان رضوی، کرمان و فارس به ترتیب مقامهای اول تا سوم و در بخش بین المللی افغانستان، جمهوری آذربایجان و عراق اول تا سوم شدند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
نگاه ما رو به جلو بوده و برای کسب حداکثر سهمیه المپیک تلاش می‌کنیم. وی افزود: دور جدید تمرینات تیم ملی از روز گذشته (دوشنبه) آغاز شده و تا زمان حضور در کاراته وان روسیه ادامه دارد. سرمربی تیم ملی کاراته در خصوص باقی ماندن کاراته در بازی‌های آسیایی اظهار داشت: صحبت‌هایی مبنی بر عدم حضور کاراته در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ به گوش می‌رسید که شکر خدا این موضوع در حد شایعه بود و این رشته محبوب در بازی‌های آسیایی هانگ‌ژو حضور خواهد داشت. با این شرایط شور و نشاط بین کاراته‌کا‌ها باقی ماند و امیدوارم این رشته در المپیک هم بیش از یک دور حضور داشته باشد. از راس فدراسیون گرفته تا کسانی که کمتر دیده می‌شوند در موفقیت‌های تیم ملی نقش دارند و برای رسیدن به اهداف خود نیازمند انرژی مثبت تمام دوستان هستیم.
فردا نیوزفردا نیوز5 روز قبل
تلاش‌های ۱۵ ساله برای دستگیری قاتلان جوان ورزشکار منجر به کشف رد پای آن‌ها در اوکراین شد. شرق: تحقیقات برای دستگیری عاملان این قتل در تمام این سال‌ها ادامه داشت و پیش از این ردپای متهمان در چند کشور به دست آمده بود. در تازه‌ترین تحقیقات مشخص شده است این متهمان فراری در کشور اوکراین پنهان شده‌اند. در‌حال‌حاضر قرار است هماهنگی‌های لازم برای بازگرداندن متهمان از طریق پلیس بین‌الملل انجام شود. با گزارش موضوع به بهروز هنرمند، بازپرس وقت شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران، گروهی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران مسئول رسیدگی تخصصی به پرونده شد.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، عباس بابایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در مورد افتخار کسب‌شده در رقابت‌های لیگ کاراته وان کشور اظهار داشت: این افتخار از سوی دو بانوی کارته کای مجموعه شهرداری سمنان به‌دست‌آمده است. وی عنوان کرد: این رقابت‌ها که دومین مرحله از سری رقابت‌های لیگ کاراته وان دختران ایران محسوب می‌شود به مدت سه روز از جمعه بیست و دوم شهریورماه سال جاری در قائم‌شهر برگزار شد. سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان بیان داشت: یک طلا و یک برنز حاصل کار کارته‌کاهای بانوی شهرداری سمنان در این رقابت‌ها بوده است. بابایی عنوان کرد: الینا صفاجو موفق به کسب مدال در وزن مثبت ۵۰ کیلوگرم در رده سنی نونهالان شده است و ستایش صفری نیز دیگر کاراته کای شهرداری سمنان در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم در رده سنی جوانان مدال برنز ابن دوره از رقابت‌ها را از آن خودکرده استانتهای پیام/ ع

به انتهای لیست رسیدید