کاراته

کاراته

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین18 دقیقه قبل
من خجالت می‌کشم توی صورت حاج قاسم نگاه کنماسفند سال ۱۳۸۸ بود. من گوشی موبایلم را درآوردم و همان جا شروع کردم به ضبط کردن سخنرانی حاج قاسم. وقتی حاج قاسم داشت حرف‌هایش را جمع‌بندی می‌کرد، محمودرضا یک مرتبه برگشت گفت: «حاج قاسم فرصت سر خاراندن هم ندارد. می‌گفت: «من یک بار در حضور حاج قاسم برای عده‌ای حرف می‌زدم. حاج قاسم حرفم را تایید کرد و گفت: بله همین بود».
مهرمهر2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، آکادمی ملی المپیک و پارا المپیک از ساعت ۱۰ صبح فردا (دوشنبه) میزبان مجمع عمومی و سالیانه کمیته ملی المپیک است. این مجمع با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و ۶۵ عضو دیگر برگزار می‌شود. در میان اعضای مجمع کمیته ملی المپیک، حضور ۸ سرپرست که مدیریت فدراسیون‌هایی مثل پزشکی ورزشی، تنیس روی میز، فوتبال، فدراسیون کشورهای اسلامی زنان، ورزش‌های همگانی، تنیس و دوومیدانی را بر عهده دارند، قابل توجه است. نکته مهمتر، حضور سرپرست فدراسیون کشورهای اسلامی زنان است. با این حال الهه عرب‌عامری که سرپرستی آن را بر عهده دارد، به عنوان یکی از اعضای اصلی در مجمع روز دوشنبه حضور دارد.
ایسناایسنا8 ساعت قبل
*صحبت‌هایم را از مجموعه کارهایی که از شما دیدم مثل نادیدنی‌ها، عقل صورتی، پدران و بیچیز شروع می‌کنم. زبان انگلیسی و پیانو به بچه مان یاد می‌دهیم ولی اندیشیدن به بچه‌ی بغل دستی اش را می‌گوییم هنوز زود است! دم مرگ هم که باید شیمی درمانی کند و یادش می‌رود؛ بنابراین مثل یک آجر از دنیا می‌رود. حافظ هشتصد سال پیش گفته است «جهان به مردم نادان دهد زمام مراد/ تو اهل فضلی و دانش همین گناهت بس». *شما خیلی جاها می‌روید و با بچه‌ها کار می‌کنید؛ هرمز، دیلم، تهران و خیلی جاهای دیگر.

:: باکو- کاراته کاهای ایران در مسابقات باکو

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از باکو، تیم‌های اعزامی از کشورمان در قالب ۷۰ ورزشکار متشکل از پسران و دختران در رده دهای سنی مختلف از استان‌های تهران، آذربایجان شرقی، زنجان، مازنداران و ایلام در این رقابت‌ها حضور یافته‌اند.

کاراته کا‌های ایران در مسابقات بین المللی باکو

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
گزارش اختصاصی خبرنگار صدا و سیما از باکودر این مسابقات بیش از ۹۰۰ ورزشکار در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید از جمهوری آذربایجان، جمهوری اسلامی ایران، ترکیه، روسیه، ترکمنستان، گرجستان، اوکراین، قزاقستان، ازبکستان، کویت، مراکش و عمان در دو رشته کاتا و کومیته رقابت می‌کنند. تیم‌های اعزامی از کشورمان در قالب ۷۰ ورزشکار متشکل از پسران و دختران در رده دهای سنی مختلف از استان‌های تهران، آذربایجان شرقی، زنجان، مازنداران و ایلام در این رقابت‌ها حضور یافته‌اند. «فرحناز ارباب» سرمربی تیم ملی بانوان جمهوری اسلامی ایران در بخش کاتا که سرمربی تیم ۴۵ نفره تهران را هم در این مسابقات بر عهده دارد، با اعلام اینکه ما به طور آزاد در این مسابقات بین المللی حضور یافته، تا بتوانیم، تجربه لازم را در رقابت‌های بین المللی کسب کنیم، افزود: کاراته کاران ایرانی حاضر در این مسابقات بین المللی از نسل جدید هستند و براساس برنامه ریزی‌های فدراسیون برای پرورش و تقویت رده‌های بالاتر در آینده بر روی آن‌ها سرمایه گذاری می‌شود. وی افزود: برای آمادگی بیشتر تیم منتخب اعزامی به این مسابقات، قبل از سفر به باکو پنج اردوی چهار روزه برگزار شده است و امیدواریم نتایج خوبی را کسب کنیم. بخش کاتای این مسابقات عصر دیروز برگزار شد و امروز ورزشکاران در رده سنی زیر ۱۲ سال در بخش کومیته و فردا هم ورزشکاران رده‌های سنی نوجوان، جوان و امید در بخش کومیته رقابت خواهند کرد. تیم‌های کشورمان را در این رقابت‌ها خانم‌ها «فرخناز ارباب» به عنوان سرمربی و «شادی جعفری زاد» به عنوان مربی و آقایان «رمضان بازرگان»، «ابوالفضل گوهرشاد» و «حمیدرضا فتاحی» به عنوان مربی همراهی می‌کنند و پنج داور ایرانی هم برای داوری این مسابقات دعوت شده‌اند. مسابقات بین المللی کاراته جام بزرگداشت قربانیان حادثه ۲۰ ژانویه جمهوری آذربایجان که از دیروز آغاز شده است تا عصر فردا در محل سالن مجموعه ورزشی باکو ادامه می‌یابد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین19 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون کاراته گفت: تیم خوب و باتجربه، کادر فنی پخته و ورزشکاران با انگیزه‌ای داریم که به خوبی هم حمایت می‌شوند. الان ورزشکاران در فرانسه هستند و بعد از یک هفته اردو باید در مسابقات کاراته وان پاریس شرکت کنند. طباطبایی در خصوص شانس ایران در این کسب سهمیه‌ها گفت: در کومیته همه سهمیه‌ها را می‌خواهیم و در کاتا هم ناامید نیستیم. در حال حاضر ظرفیت خوبی در کومیته داریم و بهترین نتیجه سال ۲۰۱۹ را در بین تمام تیم‌های جهان گرفتیم. تیم خوب و باتجربه، کادر فنی پخته و ورزشکاران با انگیزه‌ای داریم که به خوبی هم حمایت می‌شوند.
ایرناایرنا20 ساعت قبل
طبق اعلام فدراسیون جهانی کاراته، در پایان دومین روز از لیگ برتر کاراته‌وان پاریس که جمعه هفته جاری آغاز خواهد شد، از نفرات برتر (Grand Winners) لیگ‌های برتر کاراته‌وان سال ۲۰۱۹ طی مراسمی تجلیل به‌عمل می‌آید و جوایزی به برندگان تعلق خواهد گرفت. بر این اساس در هفت مرحله لیگ برتر کاراته وان سال ۲۰۱۹، «ساندار سانچز» از اسپانیا، «سراپ اوزچلیک» از ترکیه، «آنجلیکا ترولوگا» از اوکراین، «یین ژیو اویان» از چین، «ایرنا زارتسکا» از آذربایجان، «آیومی یوکوزا» از ژاپن، «ریو کیانو» از ژاپن، «دارخان اسدیلوف» از قزاقستان، «استیون داکاستا» از فرانسه، «رافائل آقایف» از آذربایجان، «اوگور آکتاش» از ترکیه و «سجاد گنج زاده» از ایران، ۱۲ کاراته‌کای برتری هستند که از آنها تجلیل می‌شود. سجاد گنج زاده کاراته‌کا شایسته کشورمان موفق شده است در لیگ برتر مراکش، چین و اسپانیا بر سکوی قهرمانی بایستد. برنده‌های «گرند وینر» باید در طول تمام لیگ‌های کاراته وان سال ۲۰۲۰، لباس کاراته با گلدوزی طلایی بر تن کنند. گنج زاده کمتر از یک هفته پیش در لیگ سری‌آ شیلی نیز مدال طلا کسب کرد و شروع خوبی در سال ۲۰۲۰ داشت.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بعد از اتفاقاتی که برای کیمیا علیزاده عضو تیم ملی تکواندو رخ داد و منجر به جدایی او از تیم ملی و مهاجرت شد، حالا نوبت کاراته رسیده تا برخی از داخل این مجموعه برای خروج از کشور کاراته کاها تلاش کنند. کاراته، این رشته ورزش تازه المپیکی شده، با نتایجی که ابتدای هفته گذشته در «سانتیاگو» رقم خورد، نشان داد که شرایط خوب سال ۲۰۱۹ را در سال ۲۰۲۰ ادامه خواهد داد. اما در شرایطی که همه جامعه کاراته دست به دست هم برای کمک به تیم ملی برای حضوری موفق در المپیک تلاش می‌کنند، برخی افراد که دست شأن از فدراسیون و تیم ملی کوتاه مانده و حضور در اولین و تنها المپیک تاریخ کاراته را از تلویزیون تماشا خواهند کرد دست به هر کاری می‌زنند تا اوضاع آرام این رشته را آشفته جلوه دهند. افرادی که دست شأن برای جامعه کاراته رو شده، گویی خود را به خواب زده و نمی‌خواهند نتایج درخشان و حرکت رو به رشد کاراته را تماشا کنند. به قولی می‌خواهند جوانانی که می‌توانند برای کشور خود سالیان سال مدال آور باشند را با همین مبالغ ناچیز هوایی کنند.

آموزش کاراته به کودکان روستایی توسط مربی اصفهانی + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک کاراته‌کار اصفهانی تصمیم گرفته است در روستای سادات آباد و چهارراه این ورزش رزمی را به کودکان آموزش دهد. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی صبح امروز در یادواره شهدای ورزشکار خراسان جنوبی اظهار داشت: دوازدهمین یادواره ۶۴ شهید ورزشکار استان به نام شهید شاخص مدافع حرم مرتضی بصیری‌پور برگزار شد. مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: باید ترویج فرهنگ شاخص ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود تا بتوان به جامعه‌ای همراه با معنویت و ارزش‌های فاخر اسلامی و اهداف مقدس دست یافت. مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با اشاره به ۲ هزار شهید سرافراز خراسان‌جنوبی بیان کرد: از این تعداد ۶۴ شهید ورزشکار هستند. عزیزی ادامه داد: از تعداد شهدای ورزشکار استان ۵۶ نفر در رده سنی جوانان، ۷ شهید نوجوان و یک شهید نونهال بوده که از این تعداد ۵۵ شهید دفاع مقدس، دو شهید انقلاب اسلامی، ۶ شهید مبارزه با اشرار و یک نفر شهید مدافع حرم هستند. وی یادآور شد: برپایی نمایشگاه تمثال شهدا و کتاب سکوهای آسمانی و کمپین کمک به مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان از برنامه‌های جانبی دوازدهمین یادواره شهدای ورزشکار خراسان‌ جنوبی است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک، زهرا اینچه درگاهی در جلسه زون آسیای میانه که به میزبانی قطر برگزار شد شرکت کرد. در این جلسه نمایندگان کشورهای منطقه هم حضور داشتند و در خصوص برنامه‌ها و راهکارهای پیشرفت ژیمناستیک در این منطقه از آسیا بحث و تبادل نظر کردند. با توجه به اینکه ژیمناستیک ایران پیش از این جزو زون غرب آسیا بود رئیس فدراسیون ژیمناستیک برای اولین بار در جلسه زون آسیای میانه شرکت کرد. در این جلسه برنامه‌های این زون مورد تایید اعضا قرار گرفت. در ادامه جلسات دیگری همچون جلسه کمیته فنی و جلسه هیئت اجرایی AGU نیز برگزار شد.
فارسفارس3 روز قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ‌ تیم ملی کاراته کشورمان که سال ۲۰۲۰ را با درخشش فوق العاده در اولین مرحله لیگ کاراته وان سری آ به میزبانی سانتیاگو شیلی با کسب ۵ مدال طلا و یک برنز آغاز کرد، روز گذشته وارد فرانسه شد تا اردوی یک هفته‌ای را در این کشور برپا کند. مرحله دوم رقابت‌های کاراته وان در سال ۲۰۲۰ در حالی از روز جمعه ۴ بهمن ماه به میزبانی پاریس آغاز خواهد شد که تیم ملی کاراته مردان و بانوان کشورمان در این رقابت‌ها به روی تاتامی خواهند رفت. اعضا تیم ملی مردان کشورمان به همراه حمیده عباسعلی و طراوت خاکسار از شیلی مستقیم راهی فرانسه شدند تا در اردوی مشترک حضور داشته باشند، اما سمانه خوشقدم، مربی تیم ملی به همراه رزیتا علیپور و سارا بهمنیار صبح امروز وارد تهران شدند تا پس از اخذ روادید کشور فرانسه، به اردوی تیم ملی کاراته در پاریس ملحق شوند. البته حسن روحانی مربی تیم ملی و خواجوی بدنساز تیم ملی هم صبح امروز به همراه علی اصغرآسیابری ابتدا راهی قطر شدند و پس از آن راهی فرانسه می‌شوند تا آنها نیز به دیگر اعضای تیم ملحق شوند. انتهای پیام/س
ایسناایسنا3 روز قبل
قهرمان پیشین وزنه‌برداری جهان و المپیک گفت: در المپیک ۲۰۲۰ هم کشتی شانس اول ایران برای مدال آوری است و امیدوارم بتوانیم در توکیو هم مدال‌های خوبی بگیریم. به گزارش ایسنا، بهداد سلیمی در مورد مراسم پاسداشت از مفاخر ورزش ایران بیان کرد: طبق تفاهمی که آقای صالحی امیری با آقای عظیمی داشت، قرار است در ماه دو جلسه آیین پاسداشت از مفاخر ورزش ایران را داشته باشیم و افتخارات ورزش ایران را دور هم جمع کنیم. به آن‌ها دلگرمی بدهیم و بگوییم به یادشان هستیم و کمیته ملی المپیک و موزه ورزش را خانه خودشان بدانند. به نظرم در این دوره هم کشتی شانس اول ما برای مدال‌آوری است. ان‌شاءالله مدال‌های خوبی بگیریم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، اولین نشست پاسداشت مفاخر ورزش ایران توسط موزه ورزش، المپیک و پارالمپیک در محل کمیته ملی المپیک برگزار و از محمدنصیری دارنده ۱۲ مدال جهانی و المپیک تجلیل به عمل آمد. وی در خصوص این مراسم گفت: خوشحالم که در این برنامه حضور دارم. حسن رنگرز درباره مراسم اظهار داشت: برگزاری هر دو هفته یک بار با حضور یک پیشکسوت و هم دوره ای‌های آنها مراسم تجلیل انجام خواهد شد. وی افزود: قرار است برای مشکلات این پیشکسوتان تدابیری اندیشیده شود، به نحوی که کمیته ملی المپیک در نظر دارد تا مسائل و موضوعات آنها را با سیاست‌گذاری مشخص برطرف کند. این اتفاق قدم کوچکی خواهد بود تا پیشکسوتان ورزش که سهم بزرگی در افتخارآفرینی کشور داشته‌اند بیشتر دیده شوند.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مرحله دوم رقابتهای کاراته وان در سال ۲۰۲۰ جمعه چهارم بهمن ماه به میزبانی فرانسه در سالن «پیردوکوبرتن» شهر پاریس آغاز می‌شود. برای حضور در این مسابقات بر اساس اطلاعات درج شده بر روی سایت مسابقات ۷۰۳ کاراته کا از ۹۲ کشور ثبت نام کرده‌اند. نعیما خواجوی و حسین روحانی دو عضو کادر فنی تیم ملی به همراه علی اصغرآسیابری امروز راهی پاریس شده تا به دیگر اعضای تیم ملحق شده و تمرینات خود را از فردا آغاز خواهند کرد. ضمن اینکه سایر کاراته کاهایی که به صورت شخصی برای حضور در این مسابقات ثبت نام کرده‌اند، سه شنبه آینده راهی پاریس خواهند شد. بر اساس اعلام فدراسیون جهانی بعد از رقابتهای شیلی، امتیاز رقابتهای کاراته وان (Premier) پاریس، دبی، سالزبورگ و رباط نیز در راه کسب سهمیه المپیک محاسبه خواهد شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
از عملکرد تیم مردان و بانوان رضایت کامل داریم و خوشحالیم توانستیم امتیازات المپیکی حساسی کسب کنیم. وی افزود: آرزو می‌کنم این روند رو به رشد ادامه داشته باشد تا بتوانیم در مسابقات آتی هم روی نوار پیروزی باشیم و کار کسب سهیمه المپیک را نهایی کنیم. تلاش ما کسب حداکثر سهمیه‌های المپیک ۲۰۲۰ است. کسب سهمیه المپیک از طریق رنکینگ کار دشواری است، اما شرایط برخی کاراته‌کا‌های ما در رنکینگ بسیار امیدوارکننده است و هرکاری لازم باشد برای موفقیت بازیکنان انجام می‌دهیم. به همین دلیل در کاتای انفرادی هم، چون کاتارو‌ها در رنکینگ جزو نفرات برتر نبودند، به مسابقات شیلی اعزام نشدند، اما در مجموع برای تمام بخش‌ها برنامه داریم و امیدوارم به کسب سهمیه المپیک هستیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
به گزارش مشرق، در پایان نخستین مرحله رقابت‌های کاراته وان ۲۰۲۰ (شیلی) ملی پوشان کاراته ایران موفق به کسب ۵ طلا و یک مدال برنز شدند و در نخستین مرحله از رقابت‌های لیگ جهانی عنوان قهرمانی دنیا به کاراته ایران رسید. گفت‌وگو با احمدصافی سرمربی ایرانی تیم ملی کره جنوبی را در ادامه می‌خوانید: نظر شما در مورد نتایج کسب شده توسط تیم ملی کاراته ایران در نخستین مرحله مسابقات لیگ جهانی سال ۲۰۲۰ چیست؟ به نظر می‌آید کاراته نگین درخشان ورزش ایران شده است. با نتایجی که مردان و بانوان کاراته ایران در نخستین مرجله مسابقات لیگ جهانی ۲۰۲۰ کسب کردند، نشان دادند گام اول را محکم برداشتند. موفقیت کاراته ایران در نخستین مرحله از مسابقات را به خانواده بزرگ کاراته، مسئولان فدراسیون، کادرفنی و بازیکنان تبریک می‌گویم. آیا موافق هستید که ثروت در ورزش ایران به صورت ناعادلانه بین رشته‌ها تقسیم شده است؟ بله.
فارسفارس4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، تیم ملی کاراته کشورمان که سال ۲۰۲۰ را با درخشش فوق العاده در اولین مرحله لیگ کاراته وان سری آ به میزبانی سانتیاگو شیلی با کسب ۵ مدال طلا و یک برنز آغاز کرد، ظهر امروز وارد پاریس فرانسه می‌شود تا اردوی یک هفته‌ای را در این کشور برپا کند. پس از آن ملی پوشان در اولین مرحله لیگ برتر که به میزبانی این کشور ۴ تا ۶ بهمن ماه برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد. لازم به ذکر است، سمانه خوشقدم، مربی تیم ملی به همراه رزیتا علیپور و سارا بهمنیار صبح فردا وارد تهران می‌شوند تا پس از اخذ روادید کشور فرانسه، به اردوی تیم ملی کاراته ملحق شوند. انتهای پیام/س
فارسفارس4 روز قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پایان نخستین مرحله رقابت‌های کاراته وان ۲۰۲۰ (شیلی) ملی پوشان کاراته ایران موفق به کسب ۵ طلا و یک مدال برنز شدند و در نخستین مرحله از رقابت‌های لیگ جهانی عنوان قهرمانی دنیا به کاراته ایران رسید. گفت‌وگوی احمدصافی سرمربی ایرانی تیم ملی کره جنوبی را با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس را در ادامه می‌خوانید: فارس: نظر شما در مورد نتایج کسب شده توسط تیم ملی کاراته ایران در نخستین مرحله مسابقات لیگ جهانی سال ۲۰۲۰ چیست؟ به نظر می‌آید کاراته نگین درخشان ورزش ایران شده است. با نتایجی که مردان و بانوان کاراته ایران در نخستین مرجله مسابقات لیگ جهانی ۲۰۲۰ کسب کردند، نشان دادند گام اول را محکم برداشتند. موفقیت کاراته ایران در نخستین مرحله از مسابقات را به خانواده بزرگ کاراته، مسئولان فدراسیون، کادرفنی و بازیکنان تبریک می‌گویم. فارس: آیا موافق هستید که ثروت در ورزش ایران به صورت ناعادلانه بین رشته‌ها تقسیم شده است؟ بله.
مهرمهر4 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، بهمن عسگری در ترکیب تیم ملی کاراته برای شرکت در کمپ جهانی راهی فرانسه شد، علی اصغر آسیابری دیگر ملی پوش استان هم امشب راهی فرانسه می‌شود. کمپ جهانی کاراته با شرکت تیم‌های ملی برتر دنیا به مدت ۱۰ روز در فرانسه برپا می‌شود. ملی پوشان در پایان این اردو در دومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان در فرانسه به مصاف حریفان می‌روند. تیم والیبال شهرداری قزوین در هفته اول دور برگشت لیگ یک والیبال باشگاه‌های کشور، برابر تیم نکاء، ۳ بر ۲ پیروز شد. در ادامه رقابت‌های فوتسال دسته اول باشگاههای کشور، تیم شهرداری قزوین در بازی خانگی برابر مقاومت تهران صف آرایی می‌کند، این بازی ساعت ۱۶ در سالن شهید بابایی قزوین برگزار می‌شود، تیم شهرداری قزوین هم اکنون ۱۵ امتیازی است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
خبرگزاری میزان- سرپرست کاروان ایران در المپیک ۲۰۲۰ تاکید است سه رشته کشتی، تکواندو و کاراته شانس بیشتری برای کسب مدال در بازی‌های توکیو خواهند داشت. *تعداد کشور‌هایی که پیش‌بینی مدال کردند زیاد نیست. در کشتی از ۱۲ سهمیه تعدادی را کسب کردیم و حتما ۷ نفر دیگر هم کسب سهمیه می‌کنند. *کشور‌هایی که پیش‌بینی می‌کنند ۹۰ درصد سهمیه‌های خود را گرفته‌اند. پیش‌بینی داریم که در رشته‌های کشتی آزاد و فرنگی، کاراته و تکواندو مدال بگیریم و شانس بیشتری دارند.
ایسناایسنا4 روز قبل
سرپرست کاروان ایران در المپیک ۲۰۲۰ معتقد است که سه رشته کشتی، تکواندو و کاراته شانس بیشتری برای کسب مدال در بازیهای توکیو دارند. سجادی در مورد شرایط تیم ملی فوتبال امید و شانس کم آنها در کسب سهمیه المپیک گفت: در ستاد در این باره صحبتی نشده است. او در پاسخ به این سوال که پیش بینی کمیته ملی المپیک چند سهمیه المپیک توکیو است؟ گفت: پیش بینی این بوده که نزدیک ۶۰ تا حداکثر ۷۰ نفر سهمیه بگیریم. در کشتی از ۱۲ سهمیه تعدادی را کسب کردیم و حتما ۷ نفر دیگر هم کسب سهمیه می‌کنند. پیش بینی داریم که در رشته‌های کشتی آزاد و فرنگی، کاراته و تکواندو مدال بگیریم و شانس بیشتری دارند.
فارسفارس4 روز قبل
سرپرست کاروان ایران در المپیک توکیو گفت: پیش بینی ما نزدیک ۶۰ تا ۷۰ نفر بوده، هنوز وقت داریم و مسابقات تا خرداد انجام می‌شود. سجادی درباره نتایج فوتبال امید در انتخابی المپیک، عنوان کرد: در ستاد صحبتی نشده اما باید وزارت و فدراسیون در این خصوص شرایط را بررسی کنند. وی درباره اینکه اغلب کشورها پیش بینی مدال المپیک را اعلام کرده‌اند شما وضعیت را چطور می‌بینید، یادآور شد: ۲۰۶ کشور در المپیک هستند که بین ۸۰ تا ۸۷ کشور مدال آورده‌اند. از ۱۲سهمیه کمتر از ۵۰ درصد سهمیه گرفته‌ایم، اجازه دهید اول سهمیه‌ها کامل شود بعد پیش بینی کنیم. اول باید ببینیم چه ورزشکارانی در المپیک شرکت می‌کنند، هنوز کاراته، قایقرانی، شمشیربازی و … سهمیه نگرفته‌اند.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
در المپیک ۱۹۷۶ تیم شمشیربازی زنان ایران حضور داشتند و این تمام حضور بانوان ایرانی قبل از انقلاب بوده است. طی دهه‌های اخیر در کشور تلاش‌های زیادی گرفته شده و به لحاظ کمی و کیفی رشد خوبی در ورزش بانوان داشتیم و به لحاظ ساختاری و گسترش و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی تلاش‌های زیادی انجام دادیم. کاراته، شمشیربازی، تنیس روی میز، قایقرانی و بوکس هنوز شانس کسب سهمیه دارند. ما پیش‌بینی کسب مدال در کشتی آزاد و فرنگی، کاراته، تکواندو داریم. البته بقیه هم شانس کسب مدال دارند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 روز قبل
خبرگزاری میزان- دبیر سابق فدراسیون کاراته گفت: همیشه در عمل ثابت کردم عاشق کاراته هستم و قلبم به عشق این رشته می‌تپد. در مجموع اوضاع فدراسیون بد نیست و امیدوارم بهترین‌ها برای کاراته ایران اتفاق بیفتد. نظرتان در خصوص نتایج تیم ملی کاراته در لیگ جهانی شیلی چیست؟ بار‌ها گفته‌ام دنیا باید مقابل کاراته ایران تعظیم کند و کسب ۵ مدال طلا و یک برنز در لیگ جهانی شیلی بیانگر خیلی چیز‌ها است. چند سهمیه المپیک برای کاراته ایران پیش‌بینی می‌کنید؟ فکر می‌کنم در مجموع ۵ سهمیه المپیک کسب می‌کنیم و نگرانی بابت این موضوع ندارم. من همیشه در عمل ثابت کردم که عاشق کاراته هستم و قلبم برای این رشته می‌تپد.
وانانیوزوانانیوز5 روز قبل
مربی تیم ملی کاراته گفت: با کسب مدال طلا توسط گنج‌زاده و پورشیب، رقابت خیلی نزدیکی میان این دو نفر برای کسب سهمیه المپیک وجود دارد که به ما کمک خواهد کرد. فکر می‌کنم با نتایج کاراته وان شیلی به خوبی یک چهارم مسیر کسب سهمیه المپیک را طی کردیم. در وزن ۷۵+ کیلوگرم المپیکی نیز خدا را شکر سجاد گنج‌زاده و ذبیح‌الله پورشیب موفق به کسب مدال طلا شدند. در حال حاضر رقابت خیلی نزدیکی میان گنج‌زاده و پورشیب وجود دارد که به ما کمک خواهد کرد. باید با یک ریکاوری خوب در فرانسه، خود را برای تداوم روند در کاراته وان پاریس آماده کنیم تا تقریبا سهمیه‌های خود را قطعی کنیم.
فارسفارس5 روز قبل
رئیس هیأت ناشنوایان استان کرمانشاه، با اشاره به میزبانی کرمانشاه برای برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشوری کاراته بانوان، گفت: برای این میزبانی، نیازمند حمایت مالی هستیم. به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، توران قره‌ویسی امروز در دیدار رئیس خانه صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه، ضمن تشریح وضعیت کنونی هیأت ناشنوایان استان در خصوص زیرساخت‌ها، نداشتن سالن اختصاصی تمرینی ویژه ناشنوایان و کمبودهای ورزشکاران سخنانی را بیان کرد. وی با اشاره به در پیش بودن میزبانی کرمانشاه برای برگزاری رقابت‌های قهرمانی کشور کاراته بانوان، گفت: برای این میزبانی، نیازمند حمایت مالی هستیم. نائب رئیس هیأت ناشنوایان استان کرمانشاه، از رئیس خانه صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه خواست که در این میزبانی هیأت را کمک کند که وی در این نشست قبول همکاری همه‌جانبه را داد. گفتنی است، تعدادی از قهرمانان رشته‌های جودو، کاراته و کشتی در این نشست به بیان برخی از مشکلات خود پرداختند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
با توجه به تعداد ورزشکاران ایرانی حاضر در لیگ جهانی شیلی، این بهترین نتیجه کاراته کشورمان در تمام مراحل رقابت‌های کاراته وان ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ بود. این نتایج در حالی رقم خورده بود که کاراته ایران در دو بخش مردان و بانوان با ۲۱ نماینده راهی ترکیه شده بود. براساس رنکینگ جدید اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی کاراته جایگاه بهمن عسگری، سجاد گنج زاده، ذبیح الله پورشیب و طراوت خاکسار تثبیت شد. حمیده عباسعلی پس از کسب مدال طلا و صالح اباذری پس از کسب مدال برنز هر کدام یک پله صعود داشتند. وی افزود: هنوز کار ما در کسب سهمیه المپیک تمام نشده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
به گزارش مشرق، حسن روحانی در خصوص عملکرد بسیار خوب تیم ملی کاراته مردان در لیگ جهانی کاراته وان سری A شیلی با کسب سه مدال طلا و یک برنز اظهار داشت: در خصوص عملکرد بچه‌ها در شیلی نمی‌توان هیچ نکته‌ منفی عنوان کرد. فکر می‌کنم با نتایج کاراته وان شیلی به خوبی یک چهارم مسیر کسب سهمیه المپیک را طی کردیم. در وزن ۷۵+ کیلوگرم المپیکی نیز خدا را شکر سجاد گنج‌زاده و ذبیح‌الله پورشیب موفق به کسب مدال طلا شدند. مربی تیم ملی کاراته خاطرنشان کرد: نکته مهم در خصوص پورشیب، برتری او مقابل آکتاش صدرنشین رنکینگ این وزن بود. باید با یک ریکاوری خوب در فرانسه، خود را برای تداوم روند در کاراته وان پاریس آماده کنیم تا تقریبا سهمیه‌های خود را قطعی کنیم.
افکارنیوزافکارنیوز5 روز قبل
اخبار فرهنگ و هنر - «دانی ین» بازیگر مطرح سینمای رزمی جهان بار دیگر در نقش «ایپ من» استاد کونگ فو به سینما‌ها باز می‌گردد، نسخه چهارم ایپ من براساس گفته سازندگان پروژه آخرین فیلم از مجموعه فیلم‌های ایپ من خواهد بود. این فیلم چهارمین و آخرین قسمت از مجموعه فیلم‌های ایپ من است و بر پایه زندگینامه استاد ییپ من می‌باشد. در این فیلم ستارگان رزمی همچون دانی ین و اسکات ادکینز به ایفای نقش خواهند پرداخت. دانی ین استاد هنر‌های رزمی است. او در رشته‌های کاراته، بوکس، کیک بوکس، جودو، جوجیتسو، موای تای، تکواندو، هاپکیدو، ووشو، (کونگ فو) و (وینگ چون) کار کرده‌است.

به انتهای لیست رسیدید