کارتون

کارتون

برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، داوران دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور «جوان ایرانی» آثار راه یافته به مرحله نهایی رقابت این رویداد تجسمی را ارزیابی کردند. نشست داوری این جشنواره با حضور علی پاک نهاد، جلال پیرمرزآباد، محمود ضیایی، حمیدرضا مسیبی و عباس ناصری اعضای هیئت داوری در حوزه هنری تهران برگزار شد و حسین طاهرپرستار، سالار عشرت‌خواه و نینا طافی به عنوان کمک داور داوران این رویداد را همراهی کردند. عباس ناصری به عنوان دبیر هنری و وحید نمازی به عنوان دبیر اجرایی در این جشنواره حضور دارند. اسامی راه‌یافتگان به دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور «جوان ایرانی» متعاقبا اعلام خواهد شد. دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور با محوریت جوان ایرانی و نقش او در مدیریت و اقتصاد کشور به همت حوزه هنری استان خراسان شمالی و مؤسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر نیمه نخست آبان ماه سال جاری در شهر بجنورد استان خراسان شمالی برگزار می‌شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
مرحله داوری دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور «جوان ایرانی» در حوزه هنری به پایان رسید. اعتمادآنلاین| داوران دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور «جوان ایرانی» طی نشستی، آثار راه یافته به مرحله نهایی رقابت این رویداد هنرهای تجسمی را ارزیابی کردند. نشست داوری این جشنواره با حضور علی پاک نهاد، جلال پیرمرزآباد، محمود ضیایی، حمیدرضا مسیبی و عباس ناصری اعضای هیات داوری در حوزه هنری تهران برگزار شد. عباس ناصری به عنوان دبیر هنری و وحید نمازی به عنوان دبیر اجرایی در این جشنواره حضور دارند. دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور با محوریت جوان ایرانی و نقش او در مدیریت و اقتصاد کشور به همت حوزه هنری استان خراسان شمالی و مؤسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر نیمه نخست آبان ماه سال جاری در شهر بجنورد استان خراسان شمالی برگزار می‌شود.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، داوران دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور «جوان ایرانی» طی نشستی، آثار راه یافته به مرحله نهایی رقابت این رویداد هنرهای تجسمی را ارزیابی کردند. نشست داوری این جشنواره با حضور علی پاک نهاد، جلال پیرمرزآباد، محمود ضیایی، حمیدرضا مسیبی و عباس ناصری اعضای هیات داوری در حوزه هنری تهران برگزار شد. همچنین حسین طاهرپرستار، سالار عشرت‌خواه و نینا طافی به عنوان کمک داور هیات داوران این رویداد را همراهی کردند. عباس ناصری به عنوان دبیر هنری و وحید نمازی به عنوان دبیر اجرایی در این جشنواره حضور دارند. دهمین جشنواره سراسری کارتون و کاریکاتور با محوریت جوان ایرانی و نقش او در مدیریت و اقتصاد کشور به همت حوزه هنری استان خراسان شمالی و مؤسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر نیمه نخست آبان ماه سال جاری در شهر بجنورد استان خراسان شمالی برگزار می‌شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
فقط کافی است یک ساعت در میان مردم و در بانک بنشینیم تا شاهد درددل و کندی کار بانک باشیم. معمولا در یک بانک بزرگ که ۵ باجه برای انجام کارهای بانکی دارد، تنها دو باجه در حال فعالیت هستند. اما چرا این اتفاق می‌افتد و چرا باید اینقدر در بانک معطل شویم؟ هر بار که صحبت از کار اداری می‌شود، یاد کارتون زوتوپیا می‌افتیم و آن کش و قوس‌هایی که کارمندان بانک به خودشان می‌دادند. فقط کافی است یک ساعت در میان مردم و در بانک بنشینیم تا شاهد درددل و کندی کار بانک باشیم. بیشترینش هم مربوط به همین تعداد اندک باجه‌هاست که این تصور را برای مردم ایجاد می‌کند که کارمندان بانک معطل‌شان می‌کنند.

ویدیو؛ پیروزی پاری سن ژرمن مقابل رئال مادرید به روایت کارتون

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- پاری سن ژرمن و رئال مادرید در هفته اول لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۹/۲۰ به مصاف هم رفتند که پاری سن ژرمن موفق شد با نتیجه ۳ بر ۰ پیروز شود. نگاهی کارتونی داریم به این بازی.
مهرمهر1 روز قبل
سیدامیر مصباح در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فرارسیدن ۳۱ شهریور آغاز هفته دفاع مقدس به نقش هنر در اشاعه این فرهنگ اشاره و اظهار کرد: این هفته فرصتی مناسب برای بیان رشادت رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس است. معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان با بیان اینکه دفاع مقدس یک حادثه بزرگ تاریخی برای ایران و جهان بود که روند قدرت در دنیا را تغییر داد، بیان کرد: از همین رو زنده نگهداشتن یاد و خاطره، ارزش‌ها و آرمان‌های هشت سال دفاع مقدس مهم‌ترین وظیفه هر ایرانی است. معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان به اقدامات صورت گرفته و آثار تولید و منتشر شده در قالب‌های مختلف هنری با موضوع دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: نباید اجازه دهیم ارزش‌ها و آرمان‌های هشت سال دفاع مقدس حتی برای لحظه‌ای فراموش شود. معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان ادامه داد: در همین راستا فعالان فرهنگی و جامعه هنری باید با برجسته‌سازی آرمان‌ها و ارزش‌های دفاع مقدس این گنجینه عظیم را با زبان هنر به نسل امروز جامعه منتقل کنند. ضرورت درک نیاز جامعه و ذائقه جوانان در تولید آثار هنری با موضوع دفاع مقدسمصباح با تأکید بر اینکه هنرمندان باید با شناسایی نیاز جامعه و درک ذائقه نسل جوان به تولید و خلق آثار هنری دفاع مقدس بپردازند، افزود: در این بخش نیز همانند سایر موضوعات برای نهادینه کردن فرهنگ و هنر دفاع مقدس باید از سنین پایه و کودکی شروع کرد.
برنابرنا1 روز قبل
کوروش محمدی گفت: تمامی آسیب‌های اجتماعی ارتباط مستقیمی با یکدیگر و ریشه در یک مبانی مشترک دارد و فقط نمی‌توان اهداف را معطوف به یک هدف کرد و انتظار داشت باقی بخش‌ها به صورت خود به خود درست شودبه گزارش خبرنگار اجتماعی برنا، طی چند سال اخیر بسیاری از فعالان حوزه آسیب‌های اجتماعی تحت عنوان انجمن‌های مردم نهاد با همکاری سازمان بهزیستی شروع به فعالیت کردند و در صدد مقابله با موضوعاتی که ارتباط مستقیم با آسیب‌های اجتماعی دارد برآمدند که تا حدودی نیز توانستند برخی از این آسیب‌ها را در سطح جامعه کاهش دهند. افرادی که در قالب سمن‌های مردم نهاد مشغول به فعالیت هستند توجه ویژه‌ای را به حوزه کودکان کار و خیابان و مباحث کاهش خشونت علیه زنان و کودکان دارند، اما نکته‌ای که در این میان مغفول مانده، عدم توجه به مسائلی مانند تکدی‌گری افراد و حضور مجدد معتادین کارتون خواب در سطح جامعه بود که دوباره روندی افزایشی را تجربه کرده است. در این خصوص به سراغ یکی از کارشناسان حوزه آسیب‌های اجتماعی رفتیم و گفتگویی را با کوروش محمدی داشتیم که در ادامه خواهید خواند. او ادامه داد: تمامی آسیب‌های اجتماعی ارتباط مستقیمی با یکدیگر و ریشه در یک مبانی مشترک دارد و فقط نمی‌توان اهداف را معطوف به یک هدف کرد و انتظار داشت باقی بخش‌ها به صورت خود به خود درست شود، برای مثال اگر تمرکز اصلی مان بر روی مبحث کودکان کار و خشونت علیه افراد ازجمله زنان و کودکان است دیگر نباید معضلاتی مانند معتادین کارتون خواب و خیابان گرد و متکدیان متجاهر را رها کنیم، در نتیجه اگر به دنبال کاهش آسیب‌های اجتماعی هستیم باید در تمامی بخش‌ها و با تمرکز بر روی بخش‌های مختلف از آسیب‌های اجتماعی به دنبال حل کردن آنان باشیم. محمدی در ادامه با اشاره به رهایی معتادین کارتون خواب و متکدیان در سطح جامعه پرداخت و بیان کرد: زمانی که می‌گوییم تمامی آسیب‌ها ریشه‌های مشترک دارند باید به دنبال روند شکل گیری آنان باشیم، اما متاسفانه ما به جای اینکه به علت بپردازیم به معلول‌ها توجه می‌کنیم که این موضوع خود ضعفی بزرگ را در رویکرد و نگاه ما نسبت به آسیب‌های اجتماعی به وجود می‌آورد.
زوم‌جیزوم‌جی3 روز قبل
در این مقاله سعی کرده‌ایم با نزدیک شدن به زمان عرضه سرویس اپل آرکید، هر اطلاعاتی را که تاکنون درباره آن منتشر شده است، مرور کنیم. اپل آرکید بیش از ۱۰۰ بازی منحصربه‌فرد و بعضا مستقل درخود جای داده است که بیشتر آن‌ها در انحصار سرویس اپل آرکید خواهند بود. قیمتشرکت اپل برای قیمت‌گذاری سرویس اپل آرکید رویه‌ای مشابه با دیگر سرویس‌های خود اتخاذ کرده است. تجربه آفلاین بازی‌هااپل اعلام کرده است که تمامی بازی‌های سرویس اپل آرکید را می‌توان به‌صورت آفلاین تجربه کرد و برای تجربه آن‌ها به اینترنت نیازی ندارید. سرویس اپل آرکید روی چه دستگاه‌هایی قابل استفاده است؟ اپل آرکید برای آیپد، آیفون، مک و اپل تی‌وی عرضه می‌شود.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه چهارشنبه شهرستان قروه میزبان یکی از پژوهشگران مطرح مسایل دینی کشور بود. «علی اکبر رائفی پور» که به دعوت تعدادی از جوانان جهادی و انقلابی شهرستان آمده بود تا در نهضت روشنگری آینده ملت را تحلیل و به مردم نشان دهد. به گفته «رائفی پور» جامعه باید تربیت شود و مربی برای این کار هم خداست، لذا وظیفه رهبران جامعه اسلامی تربیت مردم است و نباید بگذارند عده‌ای با تندرویهای بیخود مردم را از انقلاب بیزار کنند. مطابق اظهارات وی ۱۷۰ نفر طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس را امضاء کردند اما تنها ۶۰ نفر به آن رأی موافق دادند و مابقی یعنی منافق اند. مطابق بیانان این پژوهشگر دینی اصول گرایی یعنی اصول را قبول داری و اصلاح طلب هم به دنبال اصلاح امور است و اصلاح چه چیزی؟ فساد!
فارسفارس3 روز قبل
آرزوی محمدامین و سامیه، داشتن کیف، کفش مدرسه و غذای رستوران است. سامیه در گوشه‌ای نشسته و محمدامین خوابیده است و مادر هم به تازگی از مغازه برگشته که یک کیلو کاهو برای نهارشان خریده است. محمدامین امسال باید به کلاس دوم ابتدایی برود و با یاری یکی از همسایه‌ها برای پرداخت هزینه کتاب در دبستان سعدی ثبت نام شده است؛ اما خانواده توان خرید کیف، کفش، لباس مدرسه و … را ندارد. تلویزیون قدیمی رنگ و رو رفته‌ای هم بر روی میزی شکسته گذاشته‌اند تا محمدامین و سامیه کارتون ببینند. محمدامین، سامیه و مادر باردارش چشم انتظار چتر حمایتی خیران هستند که بر سرشان گسترده شود.
کرد آنلاینکرد آنلاین3 روز قبل
پژوهشگر مسایل دینی کشور: عصر کرد - قروه- پژوهشگر مسایل دینی کشور با انتقاد از به وجود آمدن یکسری از جریانات سیاسی در آستانه انتخابات، بر تربیت مردم و آگاه سازی آنان تأکید کرد و آینده ملت را برابر با شعور مردم دانست. به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه چهارشنبه شهرستان قروه میزبان یکی از پژوهشگران مطرح مسایل دینی کشور بود. «علی اکبر رائفی پور» که به دعوت تعدادی از جوانان جهادی و انقلابی شهرستان آمده بود تا در نهضت روشنگری آینده ملت را تحلیل و به مردم نشان دهد. به گفته «رائفی پور» جامعه باید تربیت شود و مربی برای این کار هم خداست، لذا وظیفه رهبران جامعه اسلامی تربیت مردم است و نباید بگذارند عده‌ای با تندرویهای بیخود مردم را از انقلاب بیزار کنند. مطابق بیانان این پژوهشگر دینی اصول گرایی یعنی اصول را قبول داری و اصلاح طلب هم به دنبال اصلاح امور است و اصلاح چه چیزی؟ فساد!
الفالف4 روز قبل
طرحی به بهانه شکست لیورپول و چلسی، پیروزی ناپولی و آژاکس و تساوی دورتموند و بارسلونا منتشر شده است. در یکی از مهمترین بازی‌ها بورسیا دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایندونا پارک میزبان بارسلونا بود و این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. در دیگر دیدار ناپولی با دو گل لیورپول را شکست داد. ناپلی‌ها عملکرد درخشانی داشتند و فان دایک به عنوان برترین بازیکن فوتبال اروپا نتوانست مانع از گل خوردن تیمش شود. چلسی هم مقابل والنسیا در لندن با یک گل شکست خورد آبی‌های لندن می‌توانستند این بازی را مساوی کنند اما ضربه پنالتی بارکلی بازیکن چلسی در واپسین دقایق از دست رفت.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
او کارش را با ساخت مستند «روزگار بهروز» آغاز کرد که پرتره‌ای از بهروز رضوی بود. باید توجه داشت که نگاه یک فیلم مستند با یک برنامه تلویزیونی سرگرم‌کننده متفاوت است چرا که مستند برای آن شخص ماندگار می‌شود اما برنامه تلویزیونی ماندگاری ندارد. مطمئنا اگر شبکه قرارداد را تمدید کند، باز هم در اختیار هنرمندان دوبله خواهیم بود. در این دو قسمت باقی‌مانده به سراغ کدام یک از هنرمندان دوبله خواهید رفت؟ هنوز مشخص نشده است و وارد مذاکره نشده‌ایم. آقای غفوری، مدیر شبکه مستند در نشست رونمایی مستند نامه‌های شنیدنی موضوعی مبنی بر اهمیت دوبله در پاسداشت زبان فارسی را مطرح کردند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 روز قبل
حسین نقیب، هنرمند مشهدی، برنده جایزه بزرگ جشنواره بین‌المللی کارتون کانادا، با «تصویر عدالت» شد. حسین نقیب درباره کسب جایزه خود گفت: در این مسابقه هنرمندان از ۳۴ کشور شرکت کردند. در رشته هنر تحصیل کرده و هنر آموخته و عضو حوزه هنری خراسان رضوی و خانه هنرمندان مشهد است. او درباره جایگاه کارتون در فضای رسانه معتقد است که کارتون دارای قدرت ارتباط سریع و قوی با مخاطب است و رسالتی دارد. به نظر من کارتون قدرت انجام این رسالت رسانه را به خوبی داراست.
ایلناایلنا4 روز قبل
حسین نقیب، هنرمند مشهدی، برنده جایزه بزرگ جشنواره بین‌المللی کارتون کانادا، با «تصویر عدالت» شد. حسین نقیب درباره کسب جایزه خود گفت: در این مسابقه هنرمندان از ۳۴ کشور شرکت کردند. در رشته هنر تحصیل کرده و هنر آموخته و عضو حوزه هنری خراسان رضوی و خانه هنرمندان مشهد است. وی درباره جایگاه کارتون در فضای رسانه معتقد است که کارتون دارای قدرت ارتباط سریع و قوی با مخاطب است و رسالتی دارد. به نظر من کارتون قدرت انجام این رسالت رسانه را به خوبی داراست.
برترین‌هابرترین‌ها5 روز قبل
پیشنهاد شناور شدن ساعات کاری ادارات در هفته اول مهر ماه از سوی شهرداری تهران برای کاهش ترافیک شهری در روزهای آغاز مدارس و دانشگاه‌ها، سوژه کارتون محمدرضا ثقفی در «شهرونگ» شد.
نامه‌نیورنامه‌نیور5 روز قبل
یکی از سایت‌هایی که قصد دارد با نگاه جدیدی به گروه کودک و نوجوان فعالیت درخشانی داشته باشد، سایت خوش‌نام کارتونا است. یکی از سایت‌هایی که قصد دارد با نگاه جدیدی به گروه کودک و نوجوان فعالیت درخشانی داشته باشد، سایت خوش‌نام کارتونا است. ویژگی‌های متمایز سایت کارتوناسایت کارتونا برخلاف برخی سایت‌هایی که انواع کلیپ‌ها، سریال‌ها و فیلم‌های با موضوعات مختلف را در خود جای‌داده‌اند، به‌صورت تخصصی روی قشر کودک و نوجوان فعالیت دارد. کارتونا با انواع کارتون‌های جدید، کارتون‌های قدیمی، مستندهای علمی و … می‌تواند در رشد و شکوفایی فرزندان ایران‌زمین مؤثر باشد. کارتون‌های سینماییدر بخش کارتون‌های سینمایی می‌توانید انواع فیلم‌های سینمایی کودکانه را مشاهده نمایید.
اصفهان امروزاصفهان امروز5 روز قبل
۲۶ شهریور ۱۳۹۸, ۱۷:۳۹ / کد خبر:۷۵۲۷۴ رییس سازمان بهزیستی از تشکیل پرونده رایگان ژنتیک از اول مهرماه برای معلولان زیر پوشش برای نخستین بار در کشور خبر داد. ‎وی اظهارداشت: در ادامه معلولان دارای مشکل ژنتیکی مورد مشاوره و آزمایشات تخصصی قرار می‌گیرند تا علت اختلال ژنتیک و ژن‌های معیوب آنها شناسایی ‎و بانک ذخیره ژنتیکی تشکیل می‌شود. ‎رییس سازمان بهزیستی کشور هدف از اجرای این طرح ‎را پیشگیری از معلولیت ذکر کرد. ‎رییس سازمان بهزیستی کشور گفت: یکی از موارد مهمی که بسیاری از معتادان کارتون خواب به آن اشاره کردند عدم تاب آوری آنها در مقابله با مشکلات زندگی است. ‎ وی با تاکید بر رعایت حق استخدام سه درصدی معلولان در دستگاه‌های دولتی گفت: سال گذشته از طریق آزمون ١١۵ نفر از معلولان در کشور پذیرفته شدند.
ایلناایلنا5 روز قبل
از سال ۲۰۱۸ برنامه‌ای تلویزیونی درباره زندگی این هنرمند با عنوان «مانی حقیقی (Real Money)» پخش می‌شد. «ادی مانی» به سنت خانوادگی به مدت دو سال پلیس بود، ولی خیلی زود به موسیقی روی آورد. اجرای موسیقی در کالیفرنیا سبب شد تا با کلمبیا رکوردز قرار داد ببندد. او مدتی درگیر مواد مخدر بود اما در سال ۱۹۸۶ دوباره چندین آهنگ منتشر کرد که بسیار موفق بودند و جز برترین ده آهنگ آن موقع بودند. او همچنین در چند سریال و کارتون انیمیشنی آمریکایی بازی کرده است.
ایلناایلنا5 روز قبل
برانکو و برادرش در الاهلی عربستان ناکام بودند. به گزارش ایلنا، پس از اعلام خبر کنار گذاشته شدن برانکو و زلاتکو ایوانکوویچ از الاهلی عربستان این سوال پیش آمد که مقصد بعدی آنها کجاست و همین موضوع سوژه کارتون شده است.
خبر فوریخبر فوری5 روز قبل
رئیس گروه مبادله و اهدای کتاب معاونت سازمان اسناد و کتابخانه ملی، جزئیات طرح جمع آوری کتاب‌های بدون استفاده مردم برای اهدا به مناطق محروم را تشریح کرد. مردم می‌توانند برای ارسال کتاب هایشان به کتابخانه ملی با شماره تلفن‌های این کتابخانه (۸۱۶۲۳۲۴۰ و ۸۱۶۲۳۱۵۴) تماس بگیرند. حیدری در خصوص نحوه دریافت کتاب مردم توسط سازمان اسناد و کتابخانه ملی برای ارسال به مناطق محروم اظهار کرد: اگر تعداد کتاب‌هایی که برای ارسال به مناطق محروم در اختیار سازمان اسناد و کتابخانه ملی قرار می‌گیرند، کم باشد؛ مردم خودشان کتاب‌ها را به کتابخانه ملی تحویل دهند. کتاب‌های جمع آوری شده ابتدا به مناطق محروم فرستاده می‌شوند. مناطق محروم در اولویت ما برای ارسال کتاب قرار دارند و سپس کتاب‌ها را براساس زمان دریافت درخواست به دیگر مناطق کشور ارسال می‌کنیم.
برترین‌هابرترین‌ها5 روز قبل
لیستی که در ادامه می‌خوانید، حقایقی در مورد چند تن از کارآفرینان بزرگ و مشهور دنیا است. لیستی که در ادامه می‌خوانید، حقایقی در مورد چند تن از کارآفرینان بزرگ و مشهور دنیا است. Bill Gatesهمه‌ی ما بیل گیتس، موسس شرکت مایکروسافت را می‌شناسیم. او یکی از ثروتمندترین کارآفرینان مشهور دنیا است و با ثروت حدود ۷۹ میلیارد دلار، عنوان ثروتمندترین مرد کره‌ی زمین را یدک می‌کشد. Cher Wangچر وانگ با ثروت هنگفت بالای ۶/۱ میلیارد دلار، یکی از کسانی است که در لیست کارآفرینان مشهور دنیا پادشاهی می‌کند.
برترین‌هابرترین‌ها6 روز قبل
اخراج جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید به دستور ترامپ سوژه کارتون مهدی عزیزی با انتشار در «شهرونگ» شد که با اشاره به این موضوع و آینده پیش روی این سیاستمدار جنگ‌طلب پرداخت.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین6 روز قبل
مثلا بردن به پارک، تئاتر، برنامه‌های تفریحی و گذران وقت با دوستان گزینه‌های مناسبی هستند که باعث می‌شوند خواب خوبی در انتظار شب ما باشد. نگرانی والدین: انتقال اضطراب به بچه‌ها و سر زدن مداوم به آن‌ها باعث بی‌خوابی بچه‌ها می‌شود. شام سنگین: خوردن شام سنگین پرخوری قبل از خواب باعث بی‌خوابی می‌شود. یا اگر چای و نوشابه می‌خورند، ممکن است شب خواب خوبی نداشته باشند. سعی کنیم در حالت کلی پایبند به ساعت خواب باشیم و مصمم باشیم تا خواب بهتر و روزهای با کیفیتی را تجربه کنیم.
ایمناایمنا6 روز قبل
به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان اصفهان، مدیر خانه کاریکاتور اصفهان اظهار کرد: در کارگاه این هفته ریحانه کریمیان (کارتونیست) به نمایش، مرور و بررسی آثار برگزیده و راهیافتگان ادوار و رویکرد جشنواره بین‌المللی ورلدپرس کارتون پرتغال (World press Cartoon) که معتبرترین جشنواره کارتون و کاریکاتور مطبوعاتی در جهان است، می‌پردازد. پیام پورفلاح افزود: این کارگاه در ساعت ۱۷ روز سه شنبه ۲۶ شهریورماه در خانه هنرمندان برگزار می‌شود. وی اعلام کرد: کارگاه‌های خانه کاریکاتور حوزه هنری استان اصفهان در روزهای سه شنبه و با حضور اعضای خانه کاریکاتور و علاقه مندان به کارتون و کاریکاتور در خانه هنرمندان برگزار می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید