آخرین و مهم‌ترین اخبار کارت سوخت
کارت سوخت

اخبار « کارت سوخت »

خبر فوریخبر فوری22 دقیقه قبل
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی لیست مراکز تغییر رمز کارت سوخت در کلانشهرها را اعلام کرد. اگر رمز کارت هوشمند سوخت شما حذف شده باشد می‌توانید به این صورت اقدام کنید: ابتدا با درج چهار رقم شماره ملی کسی که کارت سوخت به نام او صادر شده است به عنوان پیش فرض اقدام کنند در غیر اینصورت و عدم پذیرش رمز پیش فرض، با مراجعه به یکی از نواحی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اقدام به حذف آن کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین29 دقیقه قبل
خبرگزاری میزان- اکبری گفت: مصرف روزانه بنزین با برداشتن کارت سوخت طی سال‌های گذشته سیر صعودی به همراه داشته است. علی اکبری کارشناس حوزه انرژی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصاد خبرگزاری میزان با اشاره به اعمال سهمیه بندی بنزین و افزایش قیمت آن اظهار کرد: برداشتن سهمیه سوخت باعث افزایش بی رویه مصرف در کشور شده بود. این کارشناس حوزه انرژی تصریح کرد: مصرف روزانه بنزین با برداشتن کارت سوخت طی سال‌های گذشته سیر صعودی به همراه داشته است. اکبری ادامه داد: منابع حاصل از افزایش قیمت سوخت می‌تواند در بخش‌های عمرانی و تولیدی رشد اقتصادی را به همراه داشته باشد. این کارشناس حوزه انرژی بیان کرد: اقتصاد یارانه کشور نیاز به جراحی دارد و گام نخست واقعی سازی انرژی‌ها در کشور است.
نامه‌نیورنامه‌نیور31 دقیقه قبل
محدودیت سوخت‌گیری با کارت سوخت جایگاه‌داران تا ساعت ۲۴ دیشب ادامه داشت و از بامداد امروز، همزمان با آغاز سهمیه بندی بنزین، محدودیت سوخت‌گیری با کارت جایگاه‌داران برداشته شد. به منظور تشویق مردم به سوخت‌گیری با کارت سوخت شخصی، اول شهریورماه محدودیت سوخت گیری با کارت جایگاه‌داران به ۳۰ لیتر در هر نوبت و ۱۶ مهرماه به ۲۰ لیتر در هر نوبت اجرایی شد. این محدودیت سوخت‌گیری با کارت سوخت جایگاه‌داران تا ساعت ۲۴ دیشب ادامه داشت و از بامداد امروز، همزمان با آغاز سهمیه بندی بنزین، محدودیت سوخت‌گیری با کارت جایگاه‌داران برداشته شد. از اینرو، هر کس که در مراجعه به جایگاه‌های عرضه سوخت، کارت سوخت شخصی به همراه نداشته باشد، می‌تواند با استفاده از کارت جایگاه‌داران تا سقف هر نوبت ۶۰ لیتر، بنزین با نرخ ۳۰۰۰ تومان در هر لیتر (نرخ آزاد) دریافت کند.
تسنیمتسنیم39 دقیقه قبل
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، به منظور تشویق مردم به سوخت‌گیری با کارت سوخت شخصی، اول شهریورماه محدودیت سوخت گیری با کارت جایگاه‌داران به ۳۰ لیتر در هر نوبت و ۱۶ مهرماه به ۲۰ لیتر در هر نوبت اجرایی شد. این محدودیت سوخت‌گیری با کارت سوخت جایگاه‌داران تا ساعت ۲۴ دیشب ادامه داشت و از بامداد امروز، همزمان با آغاز سهمیه بندی بنزین، محدودیت سوخت‌گیری با کارت جایگاه‌داران برداشته شد. از اینرو، هر کس که در مراجعه به جایگاه‌های عرضه سوخت، کارت سوخت شخصی به همراه نداشته باشد، می‌تواند با استفاده از کارت جایگاه‌داران تا سقف هر نوبت ۶۰ لیتر، بنزین با نرخ ۳۰۰۰ تومان در هر لیتر (نرخ آزاد) دریافت کند. انتهای پیام/
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
آقای مهدی مقصودی در مصاحبه تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ گفت: با توجه به اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی درباره سهمیه بندی بنزین همه باجه‌های پستی سراسر کشور امروز تا ساعت ۱۶ آماده تحویل کارت‌های معطله سوخت هستند و آمادگی اضافه کردن این ساعت کاری را نیز داریم. وی افزود: روز‌های غیر تعطیل نیز تا ساعت ۱۸ این کارت‌ها ارائه می‌شود. آقای مقصودی از مالکان کارت‌های سوخت خواست برای دریافت کارت سوخت خود کارت شناسایی خودرو و مالک کارت را به همراه داشته باشند. آقای مقصودی گفت: صاحبان کارت سوخت برای اطلاع از باجه‌ای که کارتشان نگهداری می‌شود باید به سایت شرکت ملی پست ایران مراجعه کنند و پس از وارد کردن شماره خودرو و دریافت شماره مرسوله از باجه محل نگهداری کارت خود مطلع شوند. آقای مقصودی گفت: ۱۰ هزار تومان هم برای دریافت کارت سوخت باید پرداخت شود که البته این مبلغ متعلق به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ساعت قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، شبکه‌های معاند با پخش فیلم و تصاویر جعلی، سعی در ناآرام نشان دادن شرایط دارند که به هیچ وجه در هیچ موردی صحت ندارد. بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از بامداد جمعه ۲۴ آبان بنزین برای همه وسایل نقلیه بنزین سوز سهمیه بندی شد. براساس آخرین اطلاعیه این شرکت قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای هر لیتر هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای به ازای هر لیتر سه هزار تومان خواهد بود، همچنین قیمت بنزین سوپر هر لیتر سه هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است. در اطلاعیه این شرکت آمده است که سهمیه کامل آبان خودروهای شخصی از بامداد جمعه ۲۴ آبان ماه به کارت سوخت شخصی آن‌ها واریز می‌شود و این سهمیه به مدت ۶ ماه قابل ذخیره است. در این اطلاعیه تاکید شده است که استفاده از سهمیه سوخت فقط با استفاده از کارت سوخت هوشمند شخصی میسر است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، شبکه‌های معاند با پخش فیلم و تصاویر جعلی، سعی در ناآرام نشان دادن شرایط دارند که به هیچ وجه در هیچ موردی صحت ندارد. بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از بامداد جمعه ۲۴ آبان بنزین برای همه وسایل نقلیه بنزین سوز سهمیه بندی شد. براساس آخرین اطلاعیه این شرکت قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای هر لیتر هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای به ازای هر لیتر سه هزار تومان خواهد بود، همچنین قیمت بنزین سوپر هر لیتر سه هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است. در اطلاعیه این شرکت آمده است که سهمیه کامل آبان خودروهای شخصی از بامداد جمعه ۲۴ آبان ماه به کارت سوخت شخصی آن‌ها واریز می‌شود و این سهمیه به مدت ۶ ماه قابل ذخیره است. در این اطلاعیه تاکید شده است که استفاده از سهمیه سوخت فقط با استفاده از کارت سوخت هوشمند شخصی میسر است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ساعت قبل
به گزارش گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، از با مداد امروز قیمت بنزین در جایگاه‌های سوخت تغییر کرد. آبان همه خودرو‌ها به کارت سوخت شخصی آن‌ها واریز شد و تا ۶ ماه قابل ذخیره است.
خبر فوریخبر فوری1 ساعت قبل
با اعلام رسمی دولت، از ساعت صفر جمعه، ۲۴ آبان، وضعیت تازه قیمت و سهمیه‌بندی بنزین و حامل‌های انرژی مشخص شد. با اعلام رسمی دولت، از ساعت صفر جمعه، ۲۴ آبان، وضعیت تازه قیمت و سهمیه‌بندی بنزین و حامل‌های انرژی مشخص شد. بر این اساس، برای خودروهای شخصی (هر نفر تنها یک خودرو) ماهانه ۶۰ لیتر بنزین در کارت سوخت شارژ می‌شود. قیمت هر لیتر بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان و نرخ آزاد بنزین ۳۰۰۰ تومان خواهد بود.

چگونه کارت سوخت جدید دریافت کنیم؟ + ویدئو

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ساعت قبل
تابناکتابناک2 ساعت قبل
نرخ سوخت هواپیمای باری لیتری ۶۰۰۰ تومان/ آیا قیمت سوخت هواپیما گران شد؟ دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی درباره نرخ سوخت هواپیماهای مسافری و باری اظهار داشت: نرخ سوخت هواپیماهای مسافری در کشور ما برای هواپیماها با رجیستر ایران هر لیتر ۶۰۰ تومان‌ محاسبه می‌شود. همچنین نرخ سوخت برای هواپیماهای باری و هلی‌کوپتر در کشور ما هر لیتر بیش از ۶ هزار تومان است در واقع نرخ سوخت هواپیماهای باری ۱۰ برابر نرخ سوخت هواپیمای مسافری در ایران است و به همین دلیل حمل و نقل کالا از طریق هواپیما برای صاحبان کالا توجیه اقتصادی ندارد. دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی در گفت‌و‌گو با فارس با بیان اینکه تاکنون از سوی دولت اطلاعیه‌ای مبنی بر افزایش قیمت سوخت هواپیما مطرح نشده است‌، گفت: اگر نرخ سوخت پروازهای مسافری افزایش یابد، قطعا این افزایش نرخ سوخت تاثیر بسزایی در قیمت بلیت پروازها دارد زیرا یکی از هزینه‌های اصلی شرکت‌های هواپیمایی، نرخ سوخت است. هر سکه یک گرمی در بازار امروز با افزایش قیمت، به نرخ ۸۵۰ هزار تومان معامله شد. /فارسوزیر راه: سایت ثبت نام مسکن ملی، مثل سایت‌ فروش فوری خودرو نیست!
تابناکتابناک4 ساعت قبل
موضوع «اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان» در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و چهارمین روز آبان ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است. ۲۴ آبان ۱۳۴۰، چاه شماره یک نفت جزیره خارک که با همکاری امریکا حفر شده بود، به نفت رسید. ۲۴ آبان ۱۳۹۳، مجمع تشخیص مصلحت نظام شرایط «عزل» این رئیس کل بانک مرکزی را تصویب کرد. در این میان و پیش از رای‌ گیری در هیات دولت، رئیس ‌کل بانک مرکزی می‌‌تواند در صورت تمایل در هیات دولت به دفاع از خود بپردازد. مرکز پژوهش‌های مجلس نیز اخیرا در گزارشی به اهمیت حفظ کارت سوخت پرداخته و با بر شمردن مزایای استفاده از کارت سوخت از جمله کاهش قاچاق سوخت، کاهش مصرف، واردات بنزین و مدیریت عرضه سوخت، دو راهکار میانه برای حفظ کارت سوخت پیشنهاد کرده ‌است.
تکراتوتکراتو5 ساعت قبل
اگر خاطرتان باشد چندی نیز شایعه‌ای مبنی بر افزایش قیمت بنزین در رسانه‌های مختلف خبری منتشر شد که نشان از سهمیه بندی بنزین می‌داد. شاید در روزهای آتی سوال‌های زیادی در این خصوص ذهن شما رو به خود مشغول نماید؛ قیمت جدید بنزین چقدر است، سهمیه بنزین چند لیتر است، سهمیه بندی بنزین از کی شروع می‌شود، آخرین اخبار از سهمیه بندی بنزین، قیمت بنزین در سال ۹۸، آیا قیمت بنزین در سال ۹۸ افزایش خواهد یافت و…. از ساعت صفر روز جمعه ۲۴ ماه آبان سهمیه بندی بنزین برای تمام وسایل نقلیه بنزین سوز آغاز شد. بر این اساس، قیمت بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان و قیمت بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان شد. میزان سهمیه بنزین هر نوع خودرو به ترتیب زیر است: (جدیدترین قیمت بنزین در سال ۹۸ چقدر است؟) ۲.
عصر ایرانعصر ایران7 ساعت قبل
بر اساس آخرین آمار ارائه شده از وضعیت کارتهای سوخت، در حال حاضر ۶۰۰ هزار کارت سوخت در باجه‌های معطل پست قرار دارد که با توجه به سهمیه بندی بنزین به نظر می‌رسد به زودی تعیین تکلیف خواهد شد. به گزارش ایسنا، زمستان سال گذشته، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد که بازگشت کارت سوخت جدی است و از مالکان خودرو و موتورسیکلت فاقد کارت سوخت خواست که برای دریافت کارت سوخت المثنی اقدام کنند. در نهایت استفاده از کارت سوخت اجباری شد و عرضه بنزین در جایگاه‌های سراسر ایران از ٢٢ مردادماه امسال صرفا با ارائه کارت هوشمند سوخت خودرو امکانپذیر شد. این درحالی است که مسوولان مرتبط بارها اعلام کردند که وزارت نفت برای تمام افراد کارت سوخت تهیه کرده است و افرادی که کارت سوخت خود را تهیه نکرده‌اند، لازم است با مراجعه به سایت WWW. niopdc. ir و وارد کردن پلاک و کد پستی، باجه پستی را که کارت سوختشان در آنجاست، پیدا کنند. کارت سوخت این اشخاص از طریق اداره پست به آدرسی که اعلام کرده‌اند ارسال می‌شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز7 ساعت قبل
به گزارش مشرق، با تصمیم دولت از ساعت ۱۲ امشب مالکین کارت سوخت می‌توانند بنزین را ماهانه ۶۰ لیتر با قیمت ۱۵۰۰ تومان و برای مصرف خارج از سهمیه به صورت آزاد ۳۰۰۰ تومان تهیه کنند. اینفوگرافیک زیر قصد دارد تا شما را با میزان حمایت خانوارها در طرح جدید دولت آشنا کند.

(ویدئو) کسانی که کارت سوخت ندارند چه کار کنند؟

فراروفرارو8 ساعت قبل
بامداد امروز ۲۴ آبان ماه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در اطلاعیه‌ای از بازگشت سهمیه‌بندی بنزین و افزایش قیمت این فرآورده نفتی پرمصرف خبر داد. لازم به ذکر است برای تمام کسانی که ثبت نام آنها تایید شده کارت هوشمند سوخت صادر و به نشانی آنها ارسال می‌شود، همچنین امکان حذف ثبت نام وجود ندارد. ۳- نحوه درخواست المثنی کارت هوشمند سوخت چگونه است؟ پاسخ: با مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ اقدام به درخواست المثنی کارت سوخت کرد. ۴- اگر هنگام قراردادن کارت هوشمند سوخت در تلمبه جایگاه با پیغام (تاریخ ۱/۱۰/۹۳) مواجه شوند چه اقدامی می‌توان انجام داد؟ پاسخ: با مراجعه به یکی از نواحی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اقدام به حذف آن کنند. در فیلم زیر پاسخ پرسش‌های متداول دربار کارت سوخت مطرح شده است:
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل
به گزارش مشرق؛ باجه‌های پستی امروز، جمعه ۲۴ آبان ماه برای توزیع کارت‌های سوخت موجود در باجه‌های معطله باز است. شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد: طبق اعلام مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران همه باجه‌های معطله دفاتر پستی جمعه ۲۴ آبان باز و آماده خدمت‌رسانی (برای دریافت کارت سوخت) هستند. دولت در اولین ساعات بامداد رو جمعه، با انتشار یک اطلاعیه رسمی از سوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، قیمت بنزین و گازوئیل را اصلاح و نظام سهمیه بندی را از بامداد جمعه ۲۴ آبان ماه بار دیگر برقرار کرد. جزئیات سهمیه‌بندی و قیمت جدید بنزین را اینجا می‌توانید بخوانید.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز8 ساعت قبل
عرضه بنزین در جایگاه‌های سوخت از ٢٢ مردادماه امسال صرفا با ارائه کارت هوشمند سوخت خودرو امکانپذیر شد. با این وجود کارت سوخت جایگاه‌داران نیز در اختیار متقاضیان بنزین قرار داشت و هر فردی تا هر میزانی که تمایل داشت می‌توانست در جایگاه‌ها سوخت‌گیری کند. البته با این تصمیم، محدودیت سوختگیری با کارت سوخت جایگاه دار هم برداشته شد تا کسانی که هنوز موفق به دریافت کارت سوخت شخصی خود نشده‌اند بتوانند از کارت سوخت جایگاه‌ها استفاده کنند. در این باره فاطمه کاهی، سخنگو شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به ایسنا گفت: سهمیه کارت سوخت جایگاه داران به حالت سابق یعنی ۶۰ لیتر در هر بار سوختگیری بازگشته و محدودیت ۲۰ لیتر کارت سوخت جایگاه داران برداشته شده است. به گفته وی، در حال حاضر بنزین با کارت سوخت جایگاه داران برای کسانی که کارت سوخت ندارند، هر لیتر ۳۰۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

تصاویر| شبی که قیمت بنزین ۳۰۰۰ تومان شد

48+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز8 ساعت قبل
فارسفارس8 ساعت قبل
درباره سهمیه‌بندی و قیمت‌های جدید بنزین و پرداخت یارانه‌های جدید چه نکاتی را باید بدانیم. نکات مهم درباره سهمیه‌بندی و قیمت‌ها بنزین و همچنین پرداخت‌های حمایتی در اینفوگرافی ذیل قابل مشاهده است. نکات مهم سهمیه بندی بنزین- سهمیه کسانی که کارت سوخت ندارند محفوظ است. نکات مهم پرداخت جدید یارانه‌ها- حداکثر تا ۵ نفر از هر خانوار مشمول یارانه می‌شوند. - یارانه جدید برای خانوار ۱ نفره، ۵۵ هزار تومان، خانوار ۲ نفره ۱۰۳ هزار تومان، خانوار ۳ نفره ۱۳۸ هزار تومان، خانوار ۴ نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانوار ۵ نفره ۲۰۵ هزار تومان خواهد بود که به یارانه قبلی افزوده خواهد شد.
خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
بالاخره اتفاقی که چند ماهی بود همه منتظرش بودند افتاد و به‌رغم تکذیبیه‌های قبلی، بنزین بدون اطلاع قبلی از ساعت صفر ۲۴آبان ناگهان هم سهمیه‌بندی شد و هم گران. در ابتدا همه توجهات به قیمت بنزین جلب شد. ۳- سهمیه بنزین در کارت‌ها تا ۶ ماه قابل ذخیره است. در نهایت براساس اطلاعیه منتشر شده، مشخص است که مصوبه افزایش سوخت از جلسه شورای هماهنگی سران قوا بیرون آمده است. چندی قبل نیز زنگنه وزیر نفت تاکید کرد: قرار نیست افزایش قیمت داده شود! قانون همچین اجازه‌ای نداده‌است؛ با این حال بار دیگر بنزین گران شد!

(تصاویر) پمپ بنزین‌های تهران در شب سهمیه بندی

9+
فراروفرارو9 ساعت قبل
ایسناایسنا9 ساعت قبل
سرانجام بامداد جمعه بنزین سهمیه بندی شد و قیمت این فرآورده نفتی به صورت سهمیه‌ای (۶۰ لیتر ماهانه برای خودروهاس شخصی) در هر لیتر ۱۵۰۰ تومان و به صورت آزاد ۳۰۰۰ تومان تعیین شد. گزارشهای تهیه شده از جایگاههای سوخت سطح تهران حاکی از عادی بودن شرایط و سوختگیری خودروها با شرایط جدید است. فاطمه کاهی، سخنگو شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی نیز در این باره به ایسنا گفت: سهمیه کارت سوخت جایگاه داران به حالت سابق یعنی ۶۰ لیتر در هر بار سوختگیری بازگشته و محدودیت ۲۰ لیتر کارت سوخت جایگاه داران برداشته شده است. به گفته وی، در حال حاضر بنزین با کارت سوخت جایگاه داران برای کسانی که کارت سوخت ندارند، هر لیتر ۳۰۰۰ هزار تومان عرضه می‌شود. البته طبق اعلام شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، سهمیه ماهانه بنزین این دسته از افراد برای آنان ذخیره خواهد شد.
ایلناایلنا10 ساعت قبل
طبق اعلام شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، همه باجه‌های پست فردا (جمعه ۲۴ آبان) برای تحویل کارت سوخت خودروها باز است. به گزارش ایلنا، طبق اعلام مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران همه باجه‌های معطله دفاتر پستی جمعه ۲۴ آبان باز و آماده خدمت رسانی (برای دریافت کارت سوخت) هستند. بر مبنای اطلاعیه شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی، سهمیه کامل آبان خودروهای شخصی از بامداد روز جمعه ۲۴ آبان ماه به کارت سوخت شخصی آن‌ها واریز می‌شود و این سهمیه به مدت ۶ ماه قابل ذخیره است. این اطلاعیه افزوده است: استفاده از سهمیه سوخت صرفا با استفاده از کارت سوخت هوشمند شخصی میسر است. همچنین سهمیه سوخت تاکسی بنزینی ماهانه ۴۰۰ لیتر و دوگانه سوز ۲۰۰ لیتر است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین10 ساعت قبل
به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، با تصمیم دولت از ساعت ۱۲ امشب مالکین کارت سوخت می‌توانند بنزین را ماهانه ۶۰ لیتر با قیمت ۱۵۰۰ تومان و برای مصرف خارج از سهمیه به صورت آزاد ۳۰۰۰ تومان تهیه کنند. اینفوگرافیک زیر قصد دارد تا شما را با میزان حمایت خانوارها در طرح جدید دولت آشنا کند. بیشتر بخوانید: انتهای پیام/
خبرآنلاینخبرآنلاین10 ساعت قبل
همیشه این‌طور نیست که میکروب‌ها، باکتری‌ها و مواد بیماری‌زا، باعث بیماری انسان شوند. بعضی اوقات مواد آنتی‌باکتریال، آنتی‌بیوتیک‌ها و مواد شیمیایی که برای ایجاد بهداشت بیشتر در زندگی ما مورد استفاده قرار می‌گیرند، خود باعث بروز انواع بیماری‌ها در بدن انسان هستند. یکی از این مشکلات، بیماری‌های مربوط به روده است که در اثر وارد شدن تدریجی مایع ظرفشویی به بدن انسان بروز می‌کند. شاید برایتان عجیب باشد، اما درست فهمیدید؛ همه‌ی ما انسان‌ها در طول زندگی، مقدار متغیری مایع ظرفشویی می‌خوریم و شاید خیلی از ما، از این مسئله بی‌خبر باشیم!
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین13 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- طی ۲۴ ساعت گذشته اخباری در خصوص انواع ارز بین بانکی و آمار واردات گمرک از کالا‌های غیر ضروری و قیمت آپارتمان در تهران در خبرگزاری میزان منتشر شده است. کاهش قیمت ۲۱ ارز در بازار بین بانکی + جدول به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، طی ۲۴ ساعت گذشته اخباری در خصوص انواع ارز بین بانکی و آمار واردات گمرک از کالا‌های غیر ضروری و قیمت آپارتمان در تهران در خبرگزاری میزان منتشر شده است. دربازار بین بانکی ۲۱ ارز با کاهش قیمت روبرو شدند و ۱۲ ارز بدون تغییر قیمت کار خود را آغاز کردند. خرید واحد مسکونی در خلیج فارس چقدر تمام می‌شود؟ بر اساس آمار گمرک در سال ۹۷ بیش از ۳ هزار و ۵۸۵ تن آسانسور از کشور‌های مختلف وارد ایران شده است. قیمت انواع سکه طی روز جاری با افزایش مواجه شدند به طوری که بهای هر قطعه سکه یک گرمی امروز با ۸ هزار تومان افزایش به ۸۴۹ هزار تومان رسید.
برنابرنا13 ساعت قبل
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از دریافت سهمیه بنزین برای تاکسی‌های اینترنتی خبر داد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ شرکت پالایش و پخش با اعلام این خبر که سهمیه بندی بنزین به تاکسی‌های اینترنتی هم تعلق خواهد گرفت، گفت: برای مسافربرهای بر پایه اینترنت (اسنپ و تپ سی) مشروط برآن که نرخ‌های خود را از مقادیر مصوب، به تشخیص وزارت کشور تغییر ندهند، اعتبار معادل سهمیه مصوب تعلق خواهد گرفت. در ادامه اعلام شده است: برای تامین سوخت خودروهای مسافر برخطی و بین شهری، آژانس‌های مسافربری و آموزشگاه‌های رانندگی تمهیدات لازم اتخاذ گردیده است که متعاقبا اعلام خواهد شد.
وانانیوزوانانیوز14 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، با روی کار آمدن دولت نهم و افزایش یک مرتبه واردات بنزین در شرایطی که قیمت این فراورده در بازار جهانی به یکباره افزایش پیدا کرد و موجب شد تا مسئولان نفتی به فکر چاره‌ای برای رفع این مشکل بیافتند و طرح سهمیه بندی بنزین را به عنوان بهترین روش برگزینند. سهمیه بندی بنزین در دولت نهم چقدر بود؟ در حالی که قیمت بنزین پیش از شروع سهمیه بندی ۸۰ تومان در هر لیتر بود، بنزین سهمیه‌ای در سال ۱۳۸۶ قیمتی معادل صد تومان و بنزین آزاد یا غیر سهمیه‌ای قیمتی معادل ۴۰۰ تومان افزایش یافت. به طور کلی برای هر اتومبیل سواری شخصی در ماه یکصد لیتر، برای تاکسی‌های بنزین سوز هشتصد لیتر و برای مسافربر شخصی ششصد لیتر بنزین در نظر گرفته شد. صاحبان خودرو‌ها نیز با داشتن کارت سوخت می‌توانستند از این سهمیه بنزین استفاده کنند. در دولت دوزادهم با ریاست حسن روحانی، از سال ۹۴ تا سال ۹۸ بنزین بصورت آزاد و بدون سهمیه بندی با قیمت هر لیتر هزار تومان عرضه می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید

کارت سوخت

در این صفحه آخرین اخبار کارت سوخت و خبرهای مرتبط با کارت سوخت را می‌خوانید.