آخرین و مهم‌ترین اخبار کارلوس کی‌روش
کارلوس کی‌روش

کارلوس کی‌روش

فارسفارس49 دقیقه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، اوره رنار، سرمربی تیم ملی مراکش در صفحه فیس بوکش رسما اعلام کرد که از سمتش در تیم ملی مراکش استعفا کرد. رنار این بیانیه خود از فدراسیون فوتبال مراکش و دستیارانش تقدیر و تشکر کرد. تیم ملی مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ با هدایت رنار رقیب ایران بود و در نهایت مثل شاگردان کی روش نتوانستند به مرحله بعد صعود کنند. دلیل استعفای رنار نتایج ضعیفی بود که در جام ملت‌های آفریقا ۲۰۱۹ گرفت. انتهای پیام/ر
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ساعت قبل
تیم‌های مدعی روزهای متفاوتی را در فصل نقل‌وانتقالات سپری کرده‌اند. مدیران پرسپولیس، وحید امیری، کنعانی‌زادگان و فرشاد احمدزاده را به‌عنوان سهمیه بزرگ‌سال، جذب کرده‌اند و قرارداد بشار رسن هم تمدید شده. بنا به گفته مدیران پرسپولیس، آن‌ها یک مهاجم خارجی را هم جذب می‌کنند تا در کنار علیپور زوج خط حمله پرسپولیس را تشکیل دهد. آن‌ها ده بازیکن خود را از دست داده‌اند و دفاع‌های مرکزی این تیم، یعنی سیاوش یزدانی و خالد شفیعی این تیم را ترک کرده‌اند. آن‌ها همچنین ستاره درخشان‌شان در فصل گذشته یعنی کی‌روش استنلی را حفظ کرده‌اند تا دغدغه‌ای بابت مهاجم نوک نداشته باشند.
ایسناایسنا1 ساعت قبل
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: از نفرات جذب شده راضی هستیم و بر اساس نیاز تیم و نظر کادرفنی در صورت نیاز با بازیکنان مذاکره خواهیم کرد، اما اسم بازیکنی را اعلام نخواهیم کرد که بعدا مشکلی ایجاد شود. او در پاسخ به شایعه مذاکره باشگاه سپاهان با یک بازیکن آسیایی، گفت: بر اساس نیازی که به ما اعلام شده است اگر با بازیکنی به توافق رسیدیم اعلام خواهیم کرد. مدیرعامل باشگاه سپاهان، تصریح کرد: با توجه به این که تاریخ شروع لیگ هم‌چنان مشخص نیست، فرصت برای مذاکره داریم و در آرامش کار خود را دنبال خواهیم کرد. بر اساس نظر کادرفنی و سرمربی تیم بازیکنان جذب شدند که البته خود ما نیز آن‌ها را قبول داریم. مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره مذاکره با شایان مصلح، گفت: اسم هیچ بازیکنی را اعلام نخواهیم کرد و بر اساس نیاز تیم و نظر کادرفنی با بازیکن مذاکره خواهیم کرد، اما اسم بازیکنی را اعلام نخواهیم کرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ساعت قبل
اعضای تیم پدیده که با مالک جدید، دیگر مشکلات مالی‌ را در تیم‌شان احساس نمی‌کنند، بیش از پیش به‌دنبال کسب عنوان قهرمانی هستند. مدیران پرسپولیس، وحید امیری، کنعانی‌زادگان و فرشاد احمدزاده را به‌عنوان سهمیه بزرگ‌سال، جذب کرده‌اند و قرارداد بشار رسن هم تمدید شده. بنا به گفته مدیران پرسپولیس، آن‌ها یک مهاجم خارجی را هم جذب می‌کنند تا در کنار علیپور زوج خط حمله پرسپولیس را تشکیل دهد. آن‌ها ده بازیکن خود را از دست داده‌اند و دفاع‌های مرکزی این تیم، یعنی سیاوش یزدانی و خالد شفیعی این تیم را ترک کرده‌اند. آن‌ها همچنین ستاره درخشان‌شان در فصل گذشته یعنی کی‌روش استنلی را حفظ کرده‌اند تا دغدغه‌ای بابت مهاجم نوک نداشته باشند.
ایلناایلنا4 ساعت قبل
تراکتوری‌ها برای کامل شدن تیم‌شان هنوز نیاز به جذب چند بازیکن دارند. از جمع این نفرات حداقل ۵ بازیکن تا زمان حضور در تراکتور در ترکیب اصلی این تیم حضور داشتند که جدایی آنا خلاء بزرگی در ترکیب تیم در فصل جدید ایجاد خواهد کرد. از طرفی گفته می‌شود دنیزلی می‌خواهد مثل کی‌روش از حاج صفی در پست هافبک دفاعی استفاده کند و تیموری را در دفاع چپ به کار بگیرد. تیکدری جوان خرید تراکتوری‌ها در این پست است و البته رضا شکاری که خرید پر سرو صدای تراکتور در این پست بود. ترکیب تراکتور در فصل جدید تا اینجای کار به شکل زیر خواهد بود:
طرفداریطرفداری6 ساعت قبل
ما هم به همین ترتیب و بر اساس تاریخی که ۱۲ مرداد اعلام شده بود برنامه‌ریزی کردیم. بیش از یک ماهم است که تمرینات ما تقریبا هر روز در دو نوبت صبح و بعدازظهر انجام می‌شود. می‌دانم تیمی که از لیگ یک می‌آید یک سال زحمت کشیده و برنامه‌ریزی کرده است. هزینه‌های زیادی شده که یک تیم به لیگ برتر بیاید و اصلا چنین چیزی را عنوان نمی‌کنم. تابش درخصوص تمدید قرارداد کی‌روش استنلی گفت: قرارداد او را دو ساله بستیم و امشب به تیم در ترکیه اضافه می‌شود.
موجموج6 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری موج، کی روش استنلی آقای گل فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران بعد از کش و قوس‌های فراوان قراردادش را با سپاهان به مدت ۲ سال تمدید کرد. این بازیکن قرار است امشب راهی ترکیه شود تا به جمع اردونشینان اضافه شود. فرزند کی روش چند رور پیش به دنیا آمد و این بازیکن یکی از دلایل تاخیرش در تمرینات را این موضوع عنوان کرده است. این بازیکن امشب در اردوی زردپوشان اصفهانی در ترکیه حاضر می‌شود. کی روش استنلی از چند تیم لیگ برتری پیشنهاد‌های خوبی داشت، اما در نهایت تصمیم گرفت فصل آینده هم در تیم سپاهان بازی کند.
فارسفارس6 ساعت قبل
بیش از یک ماهم است که تمرینات ما تقریبا هر روز در دو نوبت صبح و بعدازظهر انجام می‌شود. می‌دانم تیمی که از لیگ یک می‌آ ید یک سال زحمت کشیده و برنامه‌ریزی کرده است. هزینه‌های زیادی شده که یک تیم به لیگ برتر بیاید و اصلا چنین چیزی را عنوان نمی‌کنم. تابش درخصوص تمدید قرارداد کی‌روش استنلی گفت: قرارداد او را دو ساله بستیم و امشب به تیم در ترکیه اضافه می‌شود. مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه نقش جهان گفت: وضعیت نقش جهان بسیار بهتر شده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین7 ساعت قبل
تیم‌های دیگر اعضایشان را تغییر می‌دهند، به ماچه ربطی دارد؟ این گزارشگر ادامه داد: ما هماهنگی خوبی در تیممان داشتیم. او دباره انتقاداتش به مربی تیم ملی والیبال توضیح داد: در والیبال هر لحظه و هر سرویس یک نقشه است و مربیان باید کنار زمین حضور داشته باشند نه اینکه فقط راه بروند بلکه باید صحبت کنند. این کارشناس والیبال در پاسخ به اینکه شما همیشه منتقد مربیان خارجی هستید، گفت: اصلا چنین چیزی نیست من خیلی هم ولاسکو را قبول داشتم. این گزارشگر والیبال در ادامه انتقادات خود به سرمربی تیم ملی والیبال گفت: کولاکوویچ در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود معروف و موسوی تا دو سال دیگر هستند. ما استطاعت برد را داشتیم از نظر آماری هم بهترین بودیم اما کسی به تیم کمک نکرد تا از این استطاعت استفاده کند.
ایلناایلنا7 ساعت قبل
مهاجم برزیلی سپاهان امشب راهی ترکیه خواهد شد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، کی‌روش استنلی، مهاجم برزیلی سپاهان که در نهایت پس از حرف و حدیث‌های فراوان هفته گذشته قراردادش را با باشگاه به مدت ۲ فصل تمدید کرد، قرار است امشب راهی ترکیه شده و به اردوی طلایی‌پوشان اضافه شود. استنلی امشب ساعت ۲۲ از برزیل به ترکیه سفر می‌کند و از فردا در تمرینات طلایی‌پوشان حضور پیدا خواهد کرد. این بازیکن به دلیل اینکه در انتظار تولد فرزندش بود دیرتر از سایرین از مرخصی به تمرینات برگشته است.
ایلناایلنا8 ساعت قبل
انگار ماجراهای آنتونی استوکس و تراکتور تبریز نمی‌خواهد تمام شود و این مهاجم گلزن به شکل عجیبی از دست تراکتور خارج شد. آنتونی استوکس و لی اروین در موعد مقرر به ایران و تمرینات تراکتور برنگشتند. با همه اینها، باشگاه تراکتور روی این ۲ بازیکن گلزن و گل‌ساز برای فصل نوزدهم حساب باز کرده بود. مصطفی کاراندیش معاون حقوقی باشگاه تراکتور درباره قرارداد آنتونی استوکس با باشگاه آدانا دمیراسپور ترکیه می‌گوید: «این بازیکن از باشگاه تراکتور رضایتنامه نگرفته و ما هم به فدراسیون ترکیه و باشگاه آدانا دمیراسپور نامه زده‌ایم که این اقدام آنها خلاف قانون است. به این ترتیب اگر کی‌روش استنلی با تراکتور قرارداد امضا کند که بعید نیست اتفاق بیفتد، معادلات چند تیم تغییر می‌کند.
ایران ورزشیایران ورزشی8 ساعت قبل
سرمربی سابق تیم ملی یک هفته در بیمارستان دبی بستری بوده و یکی دو عمل نسبتا سخت را پشت سر گذاشته است. در غرب آسیا تنها تیمی که از نقطه نظر روحی و فیزیکی به بازیکنان‌مان نزدیک هستند عراق است. در واقع در غرب آسیا هیچ تیمی به اندازه ما بازیکن باتجربه و بین‌المللی ندارد. این باعث می‌شود وقتی بازیکنی از تیم امید به تیم ملی راه یافت با روش بازی تیم ملی آشناست و دیگر این مسائل نمی‌تواند مشکل‌ساز باشد. یعنی اگر ارتباطی بین سرمربی تیم نوجوانان و تیم ملی ایجاد می‌شود باید از آن دید نگاهش کنیم که آن مربی می‌تواند با روش تیم ملی بازی کند و با شرایط خصوصی تیمش آشناست.
مهرمهر8 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، کی روش استنلی پس از کش و قوس‌های فراوان قرارداد خود را به مدت دو سال با سپاهان اصفهان تمدید کرد تا فصل آینده نیز زیر نظر امیر قلعه نویی بازی کند. مهاجم برزیلی سپاهان که از به دنیا آمدن فرزندش به عنوان دلیل تاخیر برای شرکت در تمرینات یاد کرده بود قرار است امشب به جمع زردپوشان اضافه شود. کی روش استنلی موفق شد فصل گذشته همراه با لوسیانو پریرا عنوان آقای گلی رقابت‌های لیگ برتر را از آن خود کند.
فوتبالیفوتبالی9 ساعت قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- پیشکسوت فوتبال ایران درباره آخرین وضعیت تیم ملی و فوتبال ایران توضیحاتی داد. سرمربی سابق تیم ملی یک هفته در بیمارستان دبی بستری بوده و یکی دو عمل نسبتا سخت را پشت سر گذاشته است. در غرب آسیا تنها تیمی که از نقطه نظر روحی و فیزیکی به بازیکنان‌مان نزدیک هستند عراق است. این باعث می‌شود وقتی بازیکنی از تیم امید به تیم ملی راه یافت با روش بازی تیم ملی آشناست و دیگر این مسائل نمی‌تواند مشکل‌ساز باشد. یعنی اگر ارتباطی بین سرمربی تیم نوجوانان و تیم ملی ایجاد می‌شود باید از آن دید نگاهش کنیم که آن مربی می‌تواند با روش تیم ملی بازی کند و با شرایط خصوصی تیمش آشناست.
برترین‌هابرترین‌ها10 ساعت قبل
بیش از یک ماهم است که تمرینات ما تقریبا هر روز در دو نوبت صبح و بعدازظهر انجام می‌شود. تابش ادامه داد: من گفتم طبق صحبت‌هایی که شده بود و پیشنهاداتی که داده شد یک الی سه هفته بازی‌هایشان را در ورزشگاه همجوار برگزار کنند. هزینه‌های زیادی شده که یک تیم به لیگ برتر بیاید و اصلا چنین چیزی را عنوان نمی‌کنم. تابش درخصوص تمدید قرارداد کی‌روش استنلی گفت: قرارداد او را دو ساله بستیم و امشب به تیم در ترکیه اضافه می‌شود. مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص آخرین وضعیت ورزشگاه نقش جهان گفت: وضعیت نقش جهان بسیار بهتر شده است.
افکارنیوزافکارنیوز13 ساعت قبل
سرمربی سابق تیم ملی یک هفته در بیمارستان دبی بستری بوده و یکی دو عمل نسبتا سخت را پشت سر گذاشته است. آن موقع در فوتبال عراق احمد راضی به‌عنوان یکی از بهترین مهاجمان بود. این باعث می‌شود وقتی بازیکنی از تیم امید به تیم ملی راه یافت با روش بازی تیم ملی آشناست و دیگر این مسائل نمی‌تواند مشکل‌ساز باشد. یعنی اگر ارتباطی بین سرمربی تیم نوجوانان و تیم ملی ایجاد می‌شود باید از آن دید نگاهش کنیم که آن مربی می‌تواند با روش تیم ملی بازی کند و با شرایط خصوصی تیمش آشناست. من مربی تیم نوجوانان هم می‌دانم کارم را زیر نظر و کنترل دارند.
برترین‌هابرترین‌ها13 ساعت قبل
سرمربی سابق تیم ملی یک هفته در بیمارستان دبی بستری بوده و یکی دو عمل نسبتا سخت را پشت سر گذاشته است. آن موقع در فوتبال عراق احمد راضی به‌عنوان یکی از بهترین مهاجمان بود. این باعث می‌شود وقتی بازیکنی از تیم امید به تیم ملی راه یافت با روش بازی تیم ملی آشناست و دیگر این مسائل نمی‌تواند مشکل‌ساز باشد. یعنی اگر ارتباطی بین سرمربی تیم نوجوانان و تیم ملی ایجاد می‌شود باید از آن دید نگاهش کنیم که آن مربی می‌تواند با روش تیم ملی بازی کند و با شرایط خصوصی تیمش آشناست. من مربی تیم نوجوانان هم می‌دانم کارم را زیر نظر و کنترل دارند.
طرفداریطرفداری19 ساعت قبل
طرفداری- امیرمهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال عنوان کرد: فدراسیون صرف نظر از سیاه نمایی گاه و بیگاه یک رسانه، در تلاش برای سامان بخشیدن به امور مختلف است. در برابر هر مشکلی، حتما راه حلی وجود دارد و هرچقدر موضوعی سخت و دشوار باشد، در نهایت قابل بررسی در چارچوب مباحث منطقی و روال طبیعی است. به گزارش فارس، وی افزود: مشکلات فوتبال می‌باید در مسیر خودش حل شود و بزرگ نمایی معضلات کمکی به رفع آن نمی‌کند. برای مثال، موضوع پرداخت مطالبات آقای کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی در یک فرآیند مشخص و با هماهنگی کامل انجام شد و خوشبختانه الان بدهی به وی وجود ندارد. در حالی که برخی معدود عادت دارند به دنبال هرموضوعی، مباحثی را دنبال کنند و آسمان به ریسمان ببافند ولی فدراسیون فوتبال در آرامش مسیر خود را طی می‌کند. علوی تصریح کرد:
همشهریهمشهری21 ساعت قبل
ممنوعیت مصاحبه ویلموتس با خبرنگاران ایرانی در تمرینات تیم ملی و حتی برای بازی دوستانه با تیم امید هم ادامه داشته و کنفرانس مطبوعاتی هم برای این مسابقه برگزار نشد. ادامه این روند باعث شد که برخی رسانه‌ها گلایه خود از عدم‌ارتباط با ویلموتس را به گوش مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال رساندند. این یعنی خود ویلموتس تمایل دارد که با رسانه‌های ایرانی گفت‌وگو کند اما فدراسیون با تجربه سابقه کار با کی‌روش در قرارداد ویلموتس بندی را گنجانده که بدون هماهنگی فدراسیون مصاحبه‌ای را انجام ندهد. گفته می‌شود فدراسیون فوتبال درحالی‌که قرار بود ۳۰درصد از مبلغ قرارداد ویلموتس را پرداخت کند، تنها ۸درصد آن را پرداخت کرده‌اند. پس شاید به همین دلیل فدراسیون تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا ویلموتس در برهه کنونی دور از دسترس رسانه‌های داخلی باشد.
وانانیوزوانانیوز21 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، منوچهر نیکفر رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان درباره استعفای سلطان حسینی از هیئت مدیره این باشگاه اظهار کرد: نامه استعفای سلطان حسینی را دریافت کردیم و این موضوع را در جلسه هیئت مدیره در روز‌های اخبر بررسی می‌کنیم. سلطان حسینی دلیل خاصی برای استعفایش مطرح نکرده است، اما شاید فشار زیادی که بر روی او بود یکی از دلایل کناره گیری اش باشد. حساب و کتاب ما روشن است و هر پولی به بازیکنان می‌دهیم در قرارداد‌ها ثبت می‌کنیم. برگزاری اردوی خارجی درخواست سرمربی تیم بوداو درباره اعتراض برخی از تیم‌ها بابت برگزاری اردوی خارجی از سوی چند تیم اظهار کرد: به هر حال برگزاری اردوی خارجی با درخواست سرمربی تیم صورت گرفته است تا نقاط ضعف و قوت تیم در این اردو و بازی‌های دوستانه با تیم‌های خارجی شناسایی کنند. به هر حال اعضای هیئت مدیره با درخواست قلعه نویی موافقت کرد و اردوی خارجی در ترکیه برگزار شد.
نودنود1 روز قبل
مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان مدعی است، رقم قرارداد مهاجم برزیلی این تیم در فصل جاری پایین‌تر از فصل گذشته است. قرارداد کی‌روش را نسبت به فصل گذشته ارزان‌تر بستیم! تابش درباره اینکه گفته می‌شود کی‌روش با قرارداد سنگینی در سپاهان مانده است, یادآور شد: اصلا این‌طور نیست و قرارداد جدید کی‌روش با توجه به دو ساله بودنش, از فصل گذشته مناسب‌تر و ارزان‌تر است. ارقامی عجیب و غریب برای قرارداد کی‌روش مطرح می‌شود, اما این قرارداد کجا و با کی امضا شده است؟! ما قرارداد خیلی خوبی با کی‌روش امضا کرده‌ایم و کاملا راضی هستیم.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وبسایت رسمی فوتبالی- حل پرونده پروپیچ از سوی باشگاه استقلال، به یک اتفاق مهم تبدیل شده است. استقلال سه پرونده خطرناک و بحرانی داشت و حکم کسر امتیاز فیفا بالای سر باشگاه بود. با اینکه استقلال از فیفا و ای اف سی طلبکار بود اما هیچ کدام از دو نهاد به استقلال پول ندادند. البته بخشی از طلب فیفا را فدراسیون فوتبال گرفته است اما به صورت کامل این پول به حساب استقلال نیامده است. فیفا به پروپیچ اطمینان می‌دهد که به او پول خواهد داد و خود پروپیچ و مدیربرنامه‌اش همه چیز را تایید می‌کنند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
محمود کریمی جاه طلب نبود و در سال‌های اوجش از فدراسیون فوتبال درخواست کرد او را به تیم ملی دعوت نکنند. برسیم به داستان عجیب ‌غریب تیم ملی و محمود کریمی. اولین بار چه زمانی به تیم ملی دعوت شدید؟ سال ۸۰ که برانکو مربی تیم ملی بود، من و محرم را به این تیم دعوت کرد و قرار بود تیم در تورنمنت مراکش شرکت کند که من از همراهی تیم ملی عذرخواهی کردم و برانکو هم قبول کرد. برای مسابقات غرب آسیا هم دوباره من و محرم از تیم سپاهان به تیم ملی دعوت شدیم. دعوت به تیم ملی نهایت آرزوی هر بازیکن فوتبالی است، اما محمود کریمی اعلام می‌کند دیگر مرا دعوت نکنید.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 روز قبل
با این وجود به گفته فدراسیون فوتبال دو قسط از سه قسط این مربی پرداخت شده و قسط آخر هم در مراحل پایانی است. در حالی که فیفا و AFC پاداش فدراسیون فوتبال را نمی‌دهند، مشخص نیست چطور حساب ویلموتس شارژ خواهد شد. در این شرایط فدراسیون فوتبال به دنبال گرفتن پول از دولت و وزارت ورزش است اما طبق منع قانونی، هیچ نهاد دولتی‌ نمی‌تواند حتی یک ریال به فدراسیون فوتبال کمک کند. با این حساب، دست فدراسیون فوتبال نه تنها به پول‌های خارجی‌اش بلکه حتی به جیب خودش هم نمی‌رسد. قوانین دست و پا گیر داخلی و فشارهای آمریکا و نهادهای فوتبالی بین‌المللی، فدراسیون فوتبال را عملا در بحران قرار داده است.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وبسایت رسمی فوتبالی – مصاحبه جدید مدیرعامل باشگاه سپاهان یک نکته مهم دارد. به گزارش فوتبالی، مسعود تابش که با خبرگزاری تسنیم صحبت کرده در بخشی از این مصاحبه عقد قرارداد سنگین با کی‌روش استنلی را تکذیب کرده و گفته: «قرارداد جدید کی‌روش با توجه به دوساله بودنش, از پارسال مناسب‌تر و ارزان‌تر است.» تابش البته مدیر راستگویی است اما باور اینکه کی‎روش با قراردادی ارزانتر به نسبت سال گذشته با سپاهان قرارداد بسته اصلا کار راحتی نیست. در چنین شرایطی، طبیعتا سپاهان کار راحتی برای حفظ این بازیکن نداشته و به نظر می‌رسد پیشنهاد اصفهانی‌ها به این مهاجم، بیشتر از سال گذشته بوده که او حاضر به ماندن در این تیم شده. حالا اینکه چرا تابش حرف از ارزان‌تر شدن رقم قرارداد کی‎روش می‌زند، داستان دیگری است.
مهرمهر1 روز قبل
در حالی که برخی از مربیان جوان مثل علیرضا منصوریان، علی کریمی و جواد نکونام در مقاطعی به کادر فنی تیم ملی اضافه شدند تا در کنار کی‌روش دانش افزایی کنند، شرایط به گونه‌ای پیش رفت که آنها خیلی زود و بدون بهره برداری مناسب از کادر فنی تیم ملی جدا شدند. فدراسیون فوتبال با استفاده از این تجربه، یکی از اهدافی که پس از توافق با مارک ویلموتس دنبال می‌کرد، حضور مربیان جوان و آینده دار ایرانی در کنار او در کادر فنی تیم ملی و به تبع آن دانش افزایی این مربیان جوان بود. وحید هاشمیان ملی پوش سابق و خوش سابقه کشورمان که سالها حضور در سطح اول فوتبال اروپا تجربه کرد و از چند سال گذشته نیز رسما کار مربیگری را در اروپا آغاز کرده است، بعنوان دستیار اول در کادر فنی تیم ملی و در کنار ویلموتس مشغول به کار شد. حضور هاشمیان در کادر فنی تیم ملی اصلا فرمالیته و فرمایشی نیست و مهاجم اسبق تیم ملی کشورمان امروز یک دستیار واقعی برای سرمربی تیم ملی است. ویلموتس نیز با اعتمادی که به هاشمیان دارد بخش مهمی از امور اداره تیم ملی را به او واگذار کرده تا فوتبال ما عملا روی یک مربی جوان برای آینده سرمایه گذاری مناسبی کرده باشد.
ایلناایلنا1 روز قبل
سرپرست تیم استقلال اعلام کرد ثمره اردوی ترکیه را در لیگ خواهید دید. دو بازی دوستانه را هم در اردوی ترکیه پشت‌سر گذاشتیم. در این مدتی که کنار استقلال بودید چه چیزی بیشتر نظر شما را جلب کرد؟ نظم و انضباط استراماچونی را پسندیدم. بازیکنان تمرینات بدنسازی را انجام دادند و فکر می‌کنم بیشتر نیاز به انجام بازیهای دوستانه داریم تا بازیکنان به شناخت بیشتری از یکدیگر پیدا کنند. آیا قرار است در تهران هم بازی دوستانه‌ای را انجام دهید؟ شاید یک یا دو بازی دوستانه را نیز انجام دهیم.

ثبات؛ چیزی که سپاهان را ترسناک می‌کند

3+
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
وضعیت کنونی فدراسیون فوتبال و بحران‌های گریبان‌گیر این مجموعه امروز فرسنگ‌ها با شعارهای قبل از انتخاب سال ۹۵ فاصله دارد. اکنون مهدی تاج نه راه پس دارد و نه راه پیش. او باید به سراغ راهی برود تا بدون کمترین هزینه فوتبال ایران از این مهلکه خارج کند. با این حساب، دست فدراسیون فوتبال نه تنها به پول‌های خارجی‌اش بلکه حتی به جیب خودش هم نمی‌رسد. قوانین دست و پا گیر داخلی و فشارهای آمریکا و نهادهای فوتبالی بین‌المللی، فدراسیون فوتبال را عملا در بحران قرار داده است.

به انتهای لیست رسیدید

کارلوس کی‌روش

کارلوس مانوئل بریتو لئال کی‌روش مربی فوتبال اهل پرتغال است. او سرمربی کنونی تیم ملی فوتبال ایران است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار مرتبط با کارلوس کی‌روش را می‌خوانید. ویکی‌پدیا