آخرین و مهم‌ترین اخبار کارلوس کی‌روش
کارلوس کی‌روش

کارلوس کی‌روش

روزنوروزنو19 ساعت قبل
اسکوچیچ بعد از حضور در تیم ملی دو کمک خارجی خود را به فدراسیون فوتبال معرفی کرد و قرار است این مربیان با شروع تمرینات تیم ملی وارد تهران شوند تا تمرینات تیم ملی را زیر نظر بگیرند. سهراب بختیاری زاده در کمپ تیم‌های ملی دیده شده و نشستی را با مدیر تیم ملی برگزار کرد. دیگر مربی‌ای که قرار است به کادر فنی تیم ملی ملحق شود محرم نویدکیا بازیکن سابق تیم سپاهان است. استفاده از مربیان تیم‌های لیگ برتری نکته‌ای بوده که مورد توجه فدراسیون فوتبال بود، اما واقعیت این است که مربیان تیم‌های لیگ برتری حاضر نیستند با گذشتن از دستمزد‌های میلیاردی وارد کادر فنی تیم ملی شوند. البته دستمزد ناچیز فقط برای مربیان ایرانی تیم‌های ملی است و مربیان خارجی تیم‌های ملی دستمزد خوبی می‌گیرند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
اتفاقی که در هفته بیستم لیگ در دو بازی برگزار شده رخ داد. این تیم هفته پیش با شکست ۳ بر یک مقابل تیم انتهای جدولی شهرداری شاهین بوشهر مواجه شده تا پیش‌بینی کرد که شرایط چندان خوبی برای ادامه رقابت‌ها نیز نداشته باشد. این وضعیت شاید باعث شود با عدم نتیجه‌گیری در این بازی مسئولان ماشین‌سازی به فکر تغییر و تحول در تیم‌شان بیفتند. بازی رفت دو تیم با برتری دو بر یک استقلال در ورزشگاه آزادی همراه بود. در واقع یحیی امروز به دنبال انتقام از تیمی است که با سرمربیگری خودش، پرسپولیس را شکست داده بود!
روزنوروزنو1 روز قبل
من یک بار هم گفتم در تیم ملی مگر مسعود مقصر بود؟ مقصر اول ویلموتس بود و به مسعود چه ربطی دارد که او را تخریب می‌کردند. * استوکس ساعت اشکان را دزدیدزنوزی درخصوص استوکس اضافه کرد: اگر استوکس خوب بود من او را نگه می‌داشتم! من به آقایان گفتم استوکس را نخرید و این به گردن شما می‌افتد اما فکر کردند که من دوست ندارم استوکس به پرسپولیس برود. * زور پرسپولیس از تیم ملی هم بیشتر استزنوزی با اشاره به حضور گل محمدی در تیم پرسپولیس گفت: موضوع تیم ملی و پرسپولیس هم جالب است. جالب است که این‌ها زورشان از تیم ملی هم بیشتر است.
تابناکتابناک1 روز قبل
به گزارش تابناک ورزشی، زنوزی که به طرفداری از کی روش جملاتی را مطرح کرد، در قسمتی از حملاتش علیه مخالفان سرمربی پرتغالی گفت: این آقایان که وابسته یک تیم خاص هستند باعث شدند کی‌روش برود. وی ادامه داد: اگر کی‌روش می‌ماند مردم این استرس را داشتند که تیم ملی به جام جهانی می‌رود یا نمی‌رود؟ این آقایان با طرفداری از یک تیم خاص باعث شدند کی روش برود، چون آن تیم خاص نمی‌خواست کی‌روش بماند. کی‌روش را انداختند بیرون، چون حرف حق می‌زد، او شخصا به من گفت که تا این دو تیم دردانه هستند و این شکلی مدیریت می‌شوند، فوتبال ایران پیشرفت نمی‌کند. این‌ها به خاطر این که کی‌روش حرف حق می‌زد، او را در فشار گذاشتند. زنوزی در پایان به جواد خیابانی حمله کرد: بعضی مجری‌ها باید جواب پس بدهند.
جام نیوزجام نیوز5 روز قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، فصل گذشته یحیی گل محمدی در کسوت مربیگری شهرخودرو (پدیده سابق) یک تساوی و یک شکست مقابل امیرقلعه نویی کسب کرد و امسال نیز یک تساوی جنجالی در مشهد رقم خورد. همیشه در بازی تیم‌های یحیی مقابل امیرقلعه نویی شاهد مالکیت بیشتر تیم‌های گل‌محمدی بوده‌ایم ولی به نظر می‌رسد در بازی روز آینده ماجرای دیگری بر بازی حاکم بشود. روز جنجالی در نشست خبری قلعه نوییآخرین تقابل گل محمدی و امیرقلعه نویی به دیدار رفت دو تیم سپاهان و شهرخودرو بازمی گردد. در همان بازی بود که رفتار مناسبی با امیرقلعه نویی در کنفرانس خبری انجام نشد. پرسپولیس یحیی مثل پرسپولیس با کالدرونیکی از مهم‌ترین نکاتی در مورد روش بازی پرسپولیس با کالدرون، استفاده از ضدحملات کشنده بود که در دیدار برابر ذوب آهن به وضوح شاهد آن بودیم.
جام نیوزجام نیوز5 روز قبل
سرمربی تیم فوتبال سپاهان در ادامه عنوان کرد: این از بدشانسی ما بود اما خوشحالم که بعد از گذشت ۲ ماه در اصفهان بازی داریم. کی‌روش استنلی مصدوم شد اما امیدوارم بازیکنان مصدوم ما در این مدت کم برگردند. بازی فردا یک فینال است که می‌تواند ما را در جدول نگه دارد و بازیکنان ما برای آن آماده هستند. قلعه‌نویی افزود: بازیکنان ما در بازی با السد بازی خوبی به نمایش گذاشتند اما اسیر حرفه‌ای‌گری السد شدیم. بازی با پرسپولیس هم مثل آن بازی است.
نودنود5 روز قبل
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اعتقاد دارد تیمش با قرعه بدی در مسابقات داخلی و آسیایی مواجه شده است. بازی مقابل پرسپولیس یک فینال است که می‌تواند ما را در لیگ نگه داردسرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به دیدار تیمش مقابل پرسپولیس یادآور شد: بازی فردا یک فینال است که می‌تواند ما را در لیگ نگه دارد. در بازی با السد هم بازی خیلی خوبی انجام دادیم و شاید اگر اشتباهات بچه‌گانه انجام نمی‌دادیم، بازی ما، بازی بسیار خوبی بود. شرایط لیگ و آسیا فرق دارد و فردا ما یک فینال را پیش رو داریم. احترام‌ها از بین رفته و بزرگ‌تری و کوچک‌تری نیستسرمربی تیم فوتبال سپاهان یادآور شد: به نظرم هر کاری می‌کنند، انجام بدهند اما توهین به یکدیگر را تمام کنیم.
ایلناایلنا5 روز قبل
بدشانسی سپاهانی‌ها در مصدومیت بازیکنانشان تمامی ندارد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سپاهان اصفهان در لیگ نوزدهم بازیکنان زیادی رابه دلیل مصدومیت در دیدارهای مهم از دست داده و این موضوع همچنان ادامه دارد. با اعلام امیر قلعه نویی، گولسیانی مدافع وسط سپاهان به دلیل مصدومیت فصل را از دست داد، عرت پورقاز زوج این بازیکن در ابتدای فصل هم چند ماه پیش به دلیل مصدومیت فصل را از دست داده بودهمچنین کی‌روش استنلی، با تائید سرمربی سپاهان به بازی برابر پرسپولیس نمی‌رسد و احتمالا از بازی برابر ذوب آهن به میادین باز خواهد گشت
طرفداریطرفداری5 روز قبل
باید از بازیکنان سپاهان تقدیر کرد که توانستند در کمترین زمان این مسیر را طی کنند دیدید که السد در مورد سپاهان چطور صحبت کرد. کی‌روش استنلی مصدوم شد اما امیدوارم بازیکنان مصدوم ما در این مدت کم برگردند. بازی فردا یک فینال است که می‌تواند ما را در جدول نگه دارد و بازیکنان ما برای آن آماده هستند. قلعه‌نویی افزود: بازیکنان ما در بازی با السد بازی خوبی به نمایش گذاشتند اما اسیر حرفه‌ای‌گری السد شدیم. بازی با پرسپولیس هم مثل آن بازی است.
ایلناایلنا5 روز قبل
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: قرعه بدی در جام باشگاه‌های آسیا به ما خورد و بیشتر بازی‌های ما در خارج از خانه است. قرعه بدی در جام باشگاه‌های آسیا به ما خورد و بیشتر بازی‌های ما در خارج از خانه است. سرمربی تیم فوتبال سپاهان در ادامه عنوان کرد: این از بدشانسی ما بود اما خوشحالم که بعد از گذشت ۲ ماه در اصفهان بازی داریم. کی‌روش استنلی مصدوم شد اما امیدوارم بازیکنان مصدوم ما در این مدت کم برگردند. قلعه‌نویی افزود: بازیکنان ما در بازی با السد بازی خوبی به نمایش گذاشتند اما اسیر حرفه‌ای‌گری السد شدیم.
نودنود5 روز قبل
بعد از سه بازی بدون برد، یحیی در اصفهان جایی برای اشتباه ندارد. به گزارش وبسایت نود، دو تساوی و یک شکست در سه بازی اخیر، نتایج خوبی برای پرسپولیس و گل‌محمدی نیست. سیدجلال، شجاع و کنعانی‌زادگان هر کدام در دو بازی از سه بازی گذشته به میدان رفته‌اند و پرسپولیس در همه این بازی‌ها، دو گل خورده است. هر چند خصوصیات کی‌روش و سرزنی مهاجم اصلی سپاهان، به خصوصیات دفاعی سیدجلال بیشتر شبیه است. جلوتر از دو هافبک میانی پرسپولیس، حضور ترابی و امیری تقریبا قطعی است و علیپور هم مهاجم اصلی پرسپولیس خواهد بود.
جام نیوزجام نیوز5 روز قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، امید نورافکن, هافبک تیم فوتبال سپاهان که همراه سایر هم‌تیمی‌های خود آماده دیدار با پرسپولیس می‌شود، روز گذشته در تمرینات تیمش دچار آسیب دیدگی شد تا کادرفنی بابت وضعیت او در بازی حساس روز یکشنبه دچار نگرانی شود. این بازیکن حتی در تمرینات امروز طلایی‌پوشان هم شرکت نکرد و مشغول طی کردن مراحل درمانی خودش بود. در مورد آخرین وضعیت او خبر رسید که این بازیکن مشکلی برای بازی فردا مقابل پرسپولیس ندارد و در صورت صلاحدید کادرفنی به میدان خواهد رفت. گفتنی است دیگر مصدوم سپاهان یعنی کی‌روش استنلی هنوز وضعیت مشخصی برای بازی با پرسپولیس ندارد و کادر پزشکی ‌همچنان مشغول مداوای او هستند.
ایلناایلنا5 روز قبل
هافبک سپاهان در آستانه بازی حساس تیمش در تمرینات دچار آسیب دیدگی شد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، امید نورافکن, هافبک تیم فوتبال سپاهان که همراه سایر هم‌تیمی‌های خود آماده دیدار با پرسپولیس می‌شود، روز گذشته در تمرینات تیمش دچار آسیب دیدگی شد تا کادرفنی بابت وضعیت او در بازی حساس روز یکشنبه دچار نگرانی شود. این بازیکن حتی در تمرینات امروز طلایی‌پوشان هم شرکت نکرد و مشغول طی کردن مراحل درمانی خودش بود. در مورد آخرین وضعیت او خبر رسید که این بازیکن مشکلی برای بازی فردا مقابل پرسپولیس ندارد و در صورت صلاحدید کادرفنی به میدان خواهد رفت. گفتنی است دیگر مصدوم سپاهان یعنی کی‌روش استنلی هنوز وضعیت مشخصی برای بازی با پرسپولیس ندارد و کادر پزشکی ‌همچنان مشغول مداوای او هستند.
برترین‌هابرترین‌ها5 روز قبل
یکی دیگر از بازیکنان سپاهان به جمع غایبان این تیم مقابل پرسپولیس اضافه شد. خبرگزاری فارس: تیم فوتبال سپاهان فردا در دیداری حساس و مهم به مصاف پرسپولیس می‌رود و امیدوار است تا فاصله ۵ امتیازی با صدرنشین را در این دیدار خانگی کم کند. ضمن اینکه گئورگی ولسیانی مدافع گرجی سپاهان هم به دلیل انجام آرتروسکوپی در تفلیس، تا حدود یک ماه قادر به همراهی تیم اصفهانی نخواهد بود. علاوه بر این، امشب از اردوی سپاهان خبر رسید که ولادیمیر کومان هافبک مجاری زردپوشان هم به دلیل سرماخوردگی شدید قادر به حضور دربازی فردا مقابل پرسپولیس نیست تا به این ترتیب دغدغه‌های قلعه‌نویی برای بازی مهم فردا بیشتر شود. سپاهان و پرسپولیس از ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه فردا در ورزشگاه نقش جهان مقابل هم قرار می‌گیرند.
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
هافبک اوکراینی سپاهان به دلیل سرماخوردگی شدید دیدار مقابل پرسپولیس را از دست داد. به گزارش «ورزش سه»، سپاهان در حالی فردا یکشنبه، یکی از حساس‌ترین مسابقات هفته بیستم لیگ برتر را مقابل پرسپولیس برگزار می‌کند که در این بازی مهم یکی از از ستاره‌های تاثیرگذار خود را در میانه میدان را در اختیار ندارد. ولادیمیر کومان که یکی از بازیکنان موثر سپاهان محسوب می‌شود و پس از پنج حضور ثابت و پیاپی در دیدار اخیرشان، به‌عنوان بازیکن جانشین مقابل نفت مسجدسلیمان به میدان رفت، فردا قادر به حضور برابر پرسپولیس نیست. کومان در محل تمرین امروز سپاهان حضور یافت اما سرما خوردگی شدید او موجب شد تا نتواند مقابل پرسپولیس به میدان برود. پیش از این عدم حضور گئورگی ولسیانی و کی‌روش استنلی، دو بازیکن خارجی سپاهان در دیدار مقابل پرسپولیس قطعی شده بود که ولادیمیر کومان نیز به علت سرماخوردگی، به جمع غایبان طلایی پوشان در این دیدار اضافه شد.
ایلناایلنا5 روز قبل
دو تیم سپاهان و پرسپولیس در هفته بیستم لیگ برتر روز یک‌شنبه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. به گزارش ایلنا، دو تیم سپاهان و پرسپولیس در حالی در هفته بیستم لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف یکدیگر می‌روند که این سی و هشتمین تقابل دو تیم در رقابت‌های لیگ برتر و هفتاد و سومین تقابل دو تیم در کل رقابت‌هاست. نخستین‌هانخستین دیدار دو تیم در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۵۰ برگزار شد که پرسپولیس با گل‌های خوردبین و کلانی با نتیجه ۲ بر ۱ در اصفهان موفق به شکست سپاهان شد. اما سپاهان برای پیروزی مقابل سرخ‌پوشان به ۲۲ سال زمان نیاز داشت تا موفق شود با تک گل حمید مطهری (مربی فعلی پرسپولیس) در سال ۱۳۷۲ پرسپولیس را در لیگ آزادگان در اصفهان شکست دهد. سنگین‌ترین شکست سپاهان به پرسپولیس به تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۵۲ برمی‌گردد که سرخ‌پوشان با هت‌تریک ادیبی و دبل بهزادی و تک گل پروین، خوردبین و وطن‌خواه موفق شد با ۶ گل سپاهان را درر هم بکوبد اما سنگین‌ترین شکست پرسپولیس از سپاهان به ۱۱ خرداد ۱۳۸۶ در ورزشگاه آزادی و مرحله نیمه نهایی جام حذفی برمی‌گردد پرسپولیس ابتدا با گل فرزاد آشوبی از سپاهان پیش می‌افتد اما در نهایت با تک گل هادی عقیلی و هت‌تریک محمود کریمی با نتیجه ۴ بر یک از سپاهان شکست خورد.
فوتبالیفوتبالی5 روز قبل
سرمربی تیم فوتبال سپاهان در ادامه عنوان کرد: این از بدشانسی ما بود اما خوشحالم که بعد از گذشت ۲ ماه در اصفهان بازی داریم. باید از بازیکنان سپاهان تقدیر کرد که توانستند در کمترین زمان این مسیر را طی کنند دیدید که السد در مورد سپاهان چطور صحبت کرد. کی‌روش استنلی مصدوم شد اما امیدوارم بازیکنان مصدوم ما در این مدت کم برگردند. بازی فردا یک فینال است که می‌تواند ما را در جدول نگه دارد و بازیکنان ما برای آن آماده هستند. قلعه‌نویی افزود: بازیکنان ما در بازی با السد بازی خوبی به نمایش گذاشتند اما اسیر حرفه‌ای‌گری السد شدیم.
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، این مدافع گرجستانی بعد از عزت پورقاز دومین بازیکن قلب دفاعی سپاهانی هاست که فصل را از دست می‌دهد. امیرقلعه نویی که در نشست مطبوعاتی امروز پیش از بازی با پرسپولیس که در باره این مدافع صحبت می‌کرد اعلام کرد متاسفانه گولسیانی تا پایان فصل در تیم سپاهان نخواهد بود. همچنین سپاهان کی روش استنلی مهاجم کارساز و بلند قامت خود را برای بازی با پرسپولیس در اختیار نخواهد داشت، اتفاقی که قابل پیش بینی بود اما قلعه نویی امشب در نشست مطبوعاتی روی آن صحه گذاشت. در حال حاضر سپاهان در خط دفاع دو دفاع تخصصی دارد؛ محمدرضا مهدی زاده و محمد طیبی اما قلعه نویی ترجیح می‌دهد از زوج شایان مصلح و طیبی استفاده کند. این دو در دو مسابقه قبلی برابر العین و السد نیز به میدان رفته‌اند اما با همه تلاشی که به خرج دادند خط دفاع سپاهان فاقد استحکام قبلی بود.
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، فصل گذشته یحیی گل محمدی در کسوت مربیگری شهرخودرو (پدیده سابق) یک تساوی و یک شکست مقابل امیرقلعه نویی کسب کرد و امسال نیز یک تساوی جنجالی در مشهد رقم خورد. همیشه در بازی تیم‌های یحیی مقابل امیرقلعه نویی شاهد مالکیت بیشتر تیم‌های گل‌محمدی بوده‌ایم ولی به نظر می‌رسد در بازی روز آینده ماجرای دیگری بر بازی حاکم بشود. روز جنجالی در نشست خبری قلعه نوییآخرین تقابل گل محمدی و امیرقلعه نویی به دیدار رفت دو تیم سپاهان و شهرخودرو بازمی گردد. در همان بازی بود که رفتار مناسبی با امیرقلعه نویی در کنفرانس خبری انجام نشد. پرسپولیس یحیی مثل پرسپولیس با کالدرونیکی از مهم‌ترین نکاتی در مورد روش بازی پرسپولیس با کالدرون، استفاده از ضدحملات کشنده بود که در دیدار برابر ذوب آهن به وضوح شاهد آن بودیم.
فوتبالیفوتبالی5 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- هادی عقیلی معتقد است که فدراسیون فوتبال باید تکلیف خودش را برای انتخاب سرمربی تیم ملی روشن کند و براساس اصولی که برنامه ریزی می‌کند، مربی تیم ملی انتخاب شود. سوال- علی دایی و امیرقلعه نویی دو گزینه اصلی هدایت تیم ملی بودند که هر کدام به دلایلی گزینه نهایی فدراسیون نشدند. در نهایت هم اسکوچیچ که به نظر می‌رسد ارزان‌ترین و دم دست‌ترین گزینه بود برای هدایت تیم ملی انتخاب شد. آنها اصرار دارند که فلسفه کاری‌شان دلخواه باشگاه و هواداران باشد و این را باید فدراسیون فوتبال مدنظر داشته باشد. مطمئن باشید که خیلی از مربیان با تجربه در فوتبال ایران، این مسئولیت را قبول نمی‌کردند.

سایه کرونا روی سر لیگ برتر

4+
ایمناایمنا5 روز قبل
تسنیمتسنیم5 روز قبل
تقابل سپاهان و پرسپولیس را بدون شک می‌توان یکی از چند فینال بزرگ لیگ نوزدهم دانست. سپاهانی‌ها به‌دنبال آن هستند تا با کسب ۳ امتیاز این دیدار فاصله‌شان را با تیم گل‌محمدی به ۲ امتیاز کاهش دهند و امیدوار به بازی‌های آینده باشند. سپاهان در این فصل روان‌تر از قبل بازی کرده و از تنوع تاکتیکی بیشتری سود می‌برد. برگ برنده سپاهان در این دیدار را می‌توان افت مدافعان پرسپولیس و قدرت گرفتن خط حمله زردپوشان دانست. سرمربی: یحیی گل‌محمدیبرنامه سایر بازی‌های هفته بیستم لیگ برتر فوتبال به این شرح است: یکشنبه ۴ اسفندماهاستقلال تهران ذوب‌آهن اصفهانشهرخودرو مشهد نفت مسجدسلیمان.
ایلناایلنا5 روز قبل
رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران عقیده دارد رئیس آینده فوتبال باید از پیکره فوتبال باشد. عابدینی به رد صلاحیت علی دایی هم اشاره دارد و می‌گوید مگر فوتبالی‌تر از دایی داریم که او را رد صلاحیت می‌کنند. او سرپرست پرسپولیس، بعد قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس، بعد دبر کل فدراسیون، سرپرست تیم ملی و ….. پست‌های دیگر در فوتبال داشته که باعث می‌شود از بقیه یک‌قدم جلوتر باشد. شما با دایی مشکل شخصی دارید چرا به تیم ملی ضربه می‌زنید؟ دایی آدم باهوشی است. بازهم تأکید می‌کنم آدم‌هایی مثل آقا کریم باید مواظب یحیی و تیم باشند تا آدم‌های ناپاک به تیم ضربه نزنند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز6 روز قبل
آنچه امیر قلعه‌نویی در سفر با سپاهان از فوتبال قطر دید و حسرت خورد، البته حسرت‌برانگیز است اما این حسرت محصول تمام مسئولیت‌های فراموش‌‌شده ماست، نه حسرت تماشای استخر آکادمی ملی فوتبال قطر یا امکانات و ورزشگاه السد. هزینه ساختش را فدراسیون فوتبال پرداخت اما اگر کارلوس کی‌روش ۸ سال سرمربی تیم ملی ایران نبود، پک و دم و دستگاهش هرگز ساخته نمی‌شد. فقط به دنبال یک مهندس هستم که ببینم چگونه می‌توانم این دستاوردها را در جیب‌هایم بگذارم.» فوتبال ایران هرگز مسئولیت‌های بنیادین خود را انجام نداده است. فوتبال ایران در حسرت مسئولیت‌های از یاد رفته نهادهای دولتی و چهره‌های ورزشی است، یک هماهنگی غریب برای باقی نگذاشتن هیچ چیز از فوتبال! حسرتی اگر هست، در تماشای یک استخر و ورزشگاه در قطر نیست، حسرت از فراموشی مسئولیت‌هاست، یک فراموشی جمعی و عمیق.

۱۰ بازیکن با ارزش لیگ برتر فوتبال ایران را بشناسید

6+
ساعت ۲۴ساعت ۲۴6 روز قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز6 روز قبل
۴-پاپی جیلوبوجی (چلسی) شوک روز پایانی نقل و انتقالات تابستان ۲۰۱۵، پیوستن پاپی جیلوبوجی مدافع ۲۷ ساله نانت به چلسی با قراردادی ۲٫۷ میلیون پوندی بود. جیلوبوجی سنگالی در ژانویه ۲۰۱۶ با قراردادی قرضی به وردربرمن پیوست و در تابستان ۲۰۱۶، با امضای قراردادی ۴ ساله با ساندرلند به دوران حضور خود در چلسی به شکلی رسمی پایان داد. بندتنر در آخرین بازی فصل و زمانی که قهرمانی یوونتوس در سری آ مسجل شده بود در دقیقه ۷۴ به زمین آمد و در جریان شکست ۳-۲ برابر سمپدوریا به میدان رفت. ۲-به‌به (منچستریونایتد) در آگوست ۲۰۱۰ و در شرایطی که تنها یک ماه از حضور به‌به در گیمارش می‌گذشت، او با انتقالی عجیب به منچستریونایتد پیوست. ۱-ژولین فائوبر (رئال مادرید) به دلایلی که هنوز بر هیچ کس روشن نشده، ژولین فائوبر در آخرین روز پنجره نقل و انتقالاتی ژانویه ۲۰۰۹ با قراردادی قرضی تا پایان فصل از وستهم یونایتد به رئال مادرید پیوست.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
ما هم می‌توانیم با سه دفاع بازی کنیم. من با ۵۰ بازی ملی می‌گویم شرایط استوکس از همه مهاجمان پرسپولیس بهتر است. پیشکسوت تیم پرسپولیس افزود: مگر امارات تپه‌های داودیه است که استوکس آنجا آماده شود؟! الان مطمئن باشید در بازی با سپاهان اگر استوکس بازی نکند صدای تماشاگران درمی‌آید. الان شرایط پرسپولیس در آسیا دشوار است و بشار رسن هم نباید بیرون از ترکیب باشد.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
سپاهان پس از برد درخشان روز اول سه گل از السد خورد و اگر درخشش نیازمند نبود این شکست می‌توانست سنگین‌تر شود. استقلال مقابل الاهلی که مهاجمان خارجی‌اش را نداشت دو گل خورد و پرسپولیس هم مقابل شارجه به سنت دو گل خورده هفته‌های اخیر پایبند ماند. در گل دوم الاهلی مقابل استقلال دانشگر برای زدن ضربه سر تخمین اشتباهی داشت و با همین اشتباه کل خط دفاع از جریان بازی خارج شد. گل دوم الشارجه مقابل پرسپولیس هم حکایت مشابهی دارد و با اشتباه شجاع در کنترل توپ، همه مدافعان جا ماندند و دیگر راهی برای جبران نبود. در حملات میزبان معمولا برتری عددی با مدافعان سپاهان بود، با این حال مهاجمان السد بارها تک به تک شدند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
او نتوانست ما را قهرمان جام‌ ملت‌ها کند و صرفا ۲ دوره تیم ملی را به جام‌ جهانی برد. الان صعود به جام جهانی برای مربی بزرگی مثل کی‌روش هنر نیست و او باید ما را به مرحله دوم جام‌ جهانی می‌برد. من مثل کی‌روش نیستم و تنها وجه اشتراک ما این است که من هم مثل او عاشق موفقیت هستم و برای موفقیت، بهترین امکانات را می‌خواهم. در کاراته هم که اصلا مال ژاپنی‌هاست بهترین مربیان دنیا را داریم که در کشورهای مختلف کار می‌کنند. اگر این دوره به جام جهانی نرویم مهم نیست اما در عوض این فرصت را به او بدهیم که برایمان ساختار بسازد.

به انتهای لیست رسیدید

کارلوس کی‌روش

کارلوس مانوئل بریتو لئال کی‌روش مربی فوتبال اهل پرتغال است. او سرمربی کنونی تیم ملی فوتبال ایران است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار مرتبط با کارلوس کی‌روش را می‌خوانید. ویکی‌پدیا