کارلوس کی روش (سرمربی)

کارلوس کی روش (سرمربی)

خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
مهاجرت به هلند همیشه متقاضیان زیادی دارد و مردم تمایل دارند از راه‌های مختلفی به هلند مهاجرت نمایند. کشور هلند به دلیل داشتن آب و هوای مطبوع و گلخانه‌های فراوان به سرزمین گلها مشهور است.
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی، همچنان با کسانی که از ایران با او ارتباط دارند، از مردم ایران و خاطراتش در کشور ما سخن می‌گوید. مدیر رسانه‌ای اسبق تیم ملی ایران در یک پیغام توئیتری نوشت: «کی‌روش⁩ نگران وضعیت مردم ایران است. امشب پیام داد که «خدا نگهدار مردم ایران باشد». ازش تشکر کردم، گفت: «وظیفه‌ام است». او همیشه قدردان محبتی است که در هشت سال حضورش در ایران از ملت دید.»
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
اگرچه امیر قلعه نویی جواد نکونام را دنباله روی سبک کارلوس کی روش لقب داد، اما نکو در پایان بازی مقابل سپاهان کاری کرد که کی روش آن را انجام نمی‌داد. ناراحتی نکونام از حرف‌های قبل از بازی قلعه نویی بود که با اشاره به دنباله روی نکونام از سبک بازی کی روش، گفته بود او تیم را عقب نگه می‌دارد. به خصوص که قلعه نویی بعد از مسابقه رفت در ورزشگاه اهواز هم در اظهار نظری گفته بود این فولاد باید با امکاناتی که دارد، قهرمان لیگ بشود. قلعه نویی و نکونام هر دو از یک سبک رفتاری تبعیت می‌کنند؛ عطش فوق العاده برای پیروزی، جنب و جوش در کنار زمین و غلبه بر رقیبی که قرار است مقابلشان قد علم کند. اگرچه به نظر قصد قلعه نویی تعریف از شاگرد سابقش در استقلال و تیم ملی بود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 ماه قبل
کارلوس کی روش سرمربی فعلی تیم کلمبیا و سرمربی سابق تیم ملی ایران درست یک سال پس از خروجش از ایران با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش، یاد روزهای حضورش در تیم ملی را زنده کرد. کی روش نوشت: یک سال پس از ترک ایران می‌خواهم از همه بازیکنان، کارکنان، هواداران و فدراسیون فوتبال ایران تشکر کنم. افتخار بسیار بزرگی بود. من تمام خاطرات و لحظات شگفت انگیز را که با تیم ملی و هواداران ایرانی داشتم، برای همیشه در قلب خود نگه خواهم داشت. با احترام به ملت ایران و با آرزوی سعادت و صلح برای همه.
ورزش۳ورزش۳3 ماه قبل
مربی ۶۰ ساله سوری که پیش از این وی را در بازی‌های مقدماتی جام جهانی روسیه روی نیمکت تیم ملی سوریه دیده بودیم حالا پس از ۲۰ سال باز هم به تیم امید این کشور بازگشته است تا شاید این بار بتواند موجبات المپیکی شدن این کشور را فراهم آورد. او پس از آن ناکامی در تیم‌های باشگاهی سوری از جمله الوحده، الجیش، الفیصلی، الاتحاد و … مربیگری کرد تا اینکه به تیم ملی بزرگسالان این کشور رسید. ایمن حکیم به همراه تیم ملی سوریه و در بازی‌های مقدماتی جام جهانی روسیه در گروه تیم ملی ایران قرار گرفت. مهم‌ترین خاطره‌ای که از این مربی داریم به دیدار رفت دو تیم سوریه و ایران برمی گردد که به دلیل موقعیت ناامن کشور سوریه در زمین بی طرف برگزار شد. دیداری که در آن بازی برای اولین بار باعث شد تا دروازه تیم ملی ایران باز شود.
فوتبالیفوتبالی3 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- یک سایت کلمبیایی مجددا بحث اتهام همکاری کارلوس کی‌روش با مدیر ایرانی برای برپایی بازی‌های تدارکاتی کلمبیا را پیش کشیده است. به گزارش فوتبالی، اکتبر ۲۰۱۹ و بعد از بازی تیم ملی فوتبال کلمبیا با الجزایر بود که برای اولین بار «خورخه برمودس» یکی از خبرنگاران کلمبیا در رادیو اتهاماتی را به کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی این کشور وارد کرد. البته صحبت‌های برمودس با رادیو نیمه تمام ماند و شنوندگان آن برنامه موفق نشدند جزئیات بیشتری از روابط کی روش با بامداد میرزایی بشنوند. اخیرا سایت کوموتریکولر مجددا این اتهام را به صورت سئوالی مطرح کرده است: «از آن روز به بعد آن خبرنگار دیگر این موضوع را عنوان نکرد. آیا کارلوس کی روش ارتباط نزدیکی با بامداد میرزایی برگزار کننده بازی کلمبیا و الجزایر دارد؟» ۷۴۱۳
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، اکتبر ۲۰۱۹ و بعد از بازی تیم ملی فوتبال کلمبیا با الجزایر بود که برای اولین بار «خورخه برمودس» یکی از خبرنگاران کلمبیا در رادیو اتهاماتی را به کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی این کشور وارد کرد. این خبرنگار اعلام کرد که کی روش با همکاری بامداد میرزایی ایجنت ایرانی که در زمان حضورش در تیم ملی ایران هم بازی‌های تدارکاتی را فراهم می‌کرد، بازی با الجزایر را برای کلمبیا جور کرده است. البته صحبت‌های برمودس با رادیو نیمه تمام ماند و شنوندگان آن برنامه موفق نشدند جزئیات بیشتری از روابط کی روش با بامداد میرزایی بشنوند. اخیرا سایت کوموتریکولر مجددا این اتهام را به صورت سئوالی مطرح کرده است: «از آن روز به بعد آن خبرنگار دیگر این موضوع را عنوان نکرد. آیا کارلوس کی روش ارتباط نزدیکی با بامداد میرزایی برگزار کننده بازی کلمبیا و الجزایر دارد؟»
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
خامس رودریگز، هافبک ۲۸ ساله و کلمبیایی رئال مادرید حداقل تا پایان فصل در این تیم ماندنی است. در ابتدای تابستان کمتر کسی تصور می‌کرد با توجه به عدم علاقه زین الدین زیدان به سبک بازی خامس، این هافبک کلمبیایی در برنابئو ماندگار باشد. اما عدم موفقیت رئال مادرید در خرید گزینه‌های مورد نظر در خط میانی در نهایت باعث ماندن خامس شد و او با نمایش‌های قابل قبول خود در ابتدای فصل هواداران رئال مادرید را امیدوار کرد. اما یک مصدومیت نابهنگام در اواسط نیم فصل اول، باعث دوری خامس از میادین شد و اگرچه این بازیکن پیشنهادهایی از سری آ و لیگ برتر برای انتقال در فصل نقل و انتقالات ژانویه دارد، اما نشریه آ. اس مدعی شد رئال مادرید فعلا قصد فروش او را نداشته و در نیم فصل دوم روی خامس حساب باز کرده است. خامس در این فصل تنها پنج بار در ترکیب ثابت رئال مادرید قرار گرفته، اما کادر فنی به توانایی‌های او ایمان دارد و با توجه به برنامه شلوغ لوس بلانکوس در نیم فصل دوم و حضور در سه جام مهم، زیدان از مدیران باشگاه درخواست کرده حداقل تا پایان فصل خامس را حفظ کنند.
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
ورزش سه: در ابتدای تابستان کمتر کسی تصور می‌کرد با توجه به عدم علاقه زین الدین زیدان به سبک بازی خامس، این هافبک کلمبیایی در برنابئو ماندگار باشد. اما عدم موفقیت رئال مادرید در خرید گزینه‌های مورد نظر در خط میانی در نهایت باعث ماندن خامس شد و او با نمایش‌های قابل قبول خود در ابتدای فصل هواداران رئال مادرید را امیدوار کرد. اما یک مصدومیت نابهنگام در اواسط نیم فصل اول، باعث دوری خامس از میادین شد و اگرچه این بازیکن پیشنهادهایی از سری آ و لیگ برتر برای انتقال در فصل نقل و انتقالات ژانویه دارد، اما نشریه آ. اس مدعی شد رئال مادرید فعلا قصد فروش او را نداشته و در نیم فصل دوم روی خامس حساب باز کرده است. خامس در این فصل تنها پنج بار در ترکیب ثابت رئال مادرید قرار گرفته، اما کادر فنی به توانایی‌های او ایمان دارد و با توجه به برنامه شلوغ لوس بلانکوس در نیم فصل دوم و حضور در سه جام مهم، زیدان از مدیران باشگاه درخواست کرده حداقل تا پایان فصل خامس را حفظ کنند. کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کلمبیا مدتی قبل به بازیکنان نیمکت نشین در تیم هایی اروپایی هشدار داد ممکن است شانس حضور در کوپا آمه ریکا را از دست بدهند و خامس امیدوار است با درخشش در نیم فصل دوم در ترکیب رئال مادرید، یکی از بازیکنان ثابت تیم ملی کشورش در تورنمنت تابستان پیش رو باشد.
اصلاحات پرساصلاحات پرس4 ماه قبل
مهر نوشت: مارک ویلموتس که خردادماه سالجاری به جای کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شد، پس از آنکه نتوانست به همراه این تیم در مرحله مقدماتی جام جهانی نتایج قابل قبولی کسب کند، با تصمیم فدراسیون قرارداد خود را فسخ کرد. مهدی تاج که از هنگ کنگ راهی ترکیه شده بود تا با ویلموتس مذاکرت نهایی را انجام دهد، پس از جلسات طولانی و فشرده با وی، بر سر فسخ قرارداد با این سرمربی بلژیکی به توافق رسید. در پایان نشست هایی که ویلموتس و مهدی تاج داشتند، طرفین برای قطع همکاری به توافق رسیدند. با این حال هنوز مشخص نیست که فدراسیون فوتبال ایران بابت این فسخ قرارداد خسارتی به مرد بلژیکی پرداخت خواهد کرد یا خیر.
فوتبالیفوتبالی4 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی - کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی کلمبیا در شروع فصل در مورد خامس رودریگز گفته بود: "امیدوارم که خوشحال باشد و بتواند بازی کند. کی روش به خامس زنگ زده بود و از او خواسته بود که از رئال مادرید برود چرا که باید در تیمی باشد که شانس بازی نصیبش شود. در نهایت خامس رودریگز تصمیم گرفت که در رئال مادرید بماند. خامس در این فصل ۹ بازی در رئال داشته که در پنج تایش فیکس بوده و یک گل به ثمر رسانده است. خامس رودریگز در شروع سال ۲۰۲۰ از مصدومیتش ریکاوری خواهد کرد که کار سختی برای مجاب کردن زین الدین زیدان برای استفاده از خود خواهد داشت.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 ماه قبل
به گزارش مشرق، نشریه «آبولا» پرتغال خبر داد باشگاه پالمیراس برزیل مانو منزس، سرمربی خود را روز گذشته برکنار کرد و اکنون به دنبال جایگزینی مناسب برای آن است. کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کلمبیا یکی از گزینه‌های این باشگاه برزیلی است. سمپائولی، سرمربی سابق شیلی نیز از دیگر گزینه‌های هدایت این تیم برزیلی است. کی روش بعد از ۷ سال مربیگری در ایران راهی کلمبیا شد و با قراردادی ۴ ساله هدایت این تیم پرستاره را برعهده گرفت.
فارسفارس4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه «آبولا» پرتغال خبر داد باشگاه پالمیراس برزیل مانو منزس، سرمربی خود را روز گذشته برکنار کرد و اکنون به دنبال جایگزینی مناسب برای آن است. کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کلمبیا یکی از گزینه‌های این باشگاه برزیلی است. سمپائولی، سرمربی سابق شیلی نیز از دیگر گزینه‌های هدایت این تیم برزیلی است. کی روش بعد از ۷ سال مربیگری در ایران راهی کلمبیا شد و با قراردادی ۴ ساله هدایت این تیم پرستاره را برعهده گرفت. انتهای پیام/ا
افکارنیوزافکارنیوز4 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشنشریه «آبولا» پرتغال خبر داد باشگاه پالمیراس برزیل مانو منزس، سرمربی خود را روز گذشته برکنار کرد و اکنون به دنبال جایگزینی مناسب برای آن است. اخبار ورزشی- کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کلمبیا یکی از گزینه‌های این باشگاه برزیلی است. سمپائولی، سرمربی سابق شیلی نیز از دیگر گزینه‌های هدایت این تیم برزیلی است. کی روش بعد از ۷ سال مربیگری در ایران راهی کلمبیا شد و با قراردادی ۴ ساله هدایت این تیم پرستاره را برعهده گرفت.
افکارنیوزافکارنیوز4 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشبرانکو ایوانکوویچ پس از برکناری از الاهلی عربستان، بار دیگر بهترین بازار را برای خود بازار ایران می‌داند. او که دو قهرمانی پایانی و نایب قهرمانی لیگش را در دل دعواهای بی پایان با کارلوس کی روش سرمربی وقت تیم ملی ایران به دست آورد و در دو قطبی تیم ملی پرسپولیس محبوب تیفوسی‌های پرسپولیس و منفور تیفوسی‌های طرفدار کی روش شد، در پایان قرارداد کی روش و فوتبال ایران تنها به این دلیل نیمکت تیم ایران را در اختیار نگرفت چون مهدی تاج مدام از یک چیز هراس داشت. انتخاب برانکو مفهومش می‌شد که اتهام جوسازی او علیه کی‌روش درست بوده است. حالا اما با ایجاد اختلاف میان ویلموتس و فدراسیون ایران او بهتر از همه می‌داند چه بختی برایش ایجاد شده است. برانکو که اخیرا دیدارهایی با سفیر ایران در کرواسی داشته و فدراسیون تاج از یک سو می‌ترسد روند خبرسازی برانکو و تیم رسانه‌های حامی او، کار فسخ قرارداد با ویلموتس را به چالش بکشد و از سوی دیگر ترس شدیدی را از تشدید فضای دوقطبی با بازگشت برانکو دارد. آن هم در شرایطی که شانس صعود تیم ملی فقط به بردن هر ۴ بازی دور برگشت گره خورده است. ولی مربی کروات در این شرایط پست‌های اینستاگرامی مرتبط با ایران منتشر می‌کند و چلنگر در تلویزیون از او اسم می‌برد تا فشار روی فدراسیون ایران برای آوردنش تشدید شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 ماه قبل
برانکو بارها زمانی که هدایت پرسپولیس را برعهده داشت، از علاقه‌اش نسبت به بازگشت به تیم ملی ایران خبر داده بود. به هرحال فدراسیون فوتبال می‌تواند با اولین پیشنهاد برانکو روی نیمکت تیم ملی بنشاند اما قبل از آن، برانکو هم شرط هایی برای هدایت تیم ملی دارد. همچنین او منتظر است تا مسائل مالی و کاری شفاف‌سازی شود و سپس اقدام به انتخاب یا رد پیشنهاد فدراسیون می‌کند. باید از فدراسیون پیشنهاد مالی به دستش برسد و پس از آن حرف نهایی را می‌زند. این حال باید منتظر ماند و دید در نهایت تکلیف نیمکت همیشه حاشیه ساز تیم ملی کشورمان چه می‌شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ این روزها در فوتبال کشورمان بحث داغی شنیده می‌شود. به هرحال فدراسیون فوتبال می‌تواند با اولین پیشنهاد برانکو روی نیمکت تیم ملی بنشاند اما قبل از آن، برانکو هم شرط هایی برای هدایت تیم ملی دارد. همچنین او منتظر است تا مسائل مالی و کاری شفاف‌سازی شود و سپس اقدام به انتخاب یا رد پیشنهاد فدراسیون می‌کند. باید از فدراسیون پیشنهاد مالی به دستش برسد و پس از آن حرف نهایی را می‌زند. این حال باید منتظر ماند و دید در نهایت تکلیف نیمکت همیشه حاشیه ساز تیم ملی کشورمان چه می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
برانکو بارها زمانی که هدایت پرسپولیس را برعهده داشت، از علاقه‌اش نسبت به بازگشت به تیم ملی ایران خبر داده بود. به هرحال فدراسیون فوتبال می‌تواند با اولین پیشنهاد برانکو روی نیمکت تیم ملی بنشاند اما قبل از آن، برانکو هم شرط هایی برای هدایت تیم ملی دارد. همچنین او منتظر است تا مسائل مالی و کاری شفاف‌سازی شود و سپس اقدام به انتخاب یا رد پیشنهاد فدراسیون می‌کند. باید از فدراسیون پیشنهاد مالی به دستش برسد و پس از آن حرف نهایی را می‌زند. این حال باید منتظر ماند و دید در نهایت تکلیف نیمکت همیشه حاشیه ساز تیم ملی کشورمان چه می‌شود.
فراروفرارو4 ماه قبل
فرارو- اوایل آذرماه بود که روزنامه خبر ورزشی از مهاجرت قریب الوقوع علی کریمی خبر داد. در این گزارش آمده بود که برادر علی کریمی چند وقتی ست که به کانادا مهاجرت کرده و خانواده علی کریمی نیز به این کشور رفته‌اند. البته علی کریمی ترجیح داده در این مورد اظهار نظر نکند و تاکنون این موضوع را رد یا تایید نکرده است. اما بسیاری از کاربران در فضای مجازی به مهاجرت علی کریمی واکنش نشان داده‌اند. برخی دیگر نیز ابراز نگرانی کرده‌اند و نوشته‌اند که "امیدواریم خبر مهاجرت علی کریمی صحت نداشته باشد.
خبرآنلاینخبرآنلاین4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم‌ملی این روزها به خاطر نتایجی که ایران گرفته، محبوب هواداران شده و حتی با حسرت درباره جدایی او حرف می‌زند. کی روش هر چقدر در ایران عزیز شد، در کلمبیا با انتقاداتی روبروست. بعضی از کلمبیایی‌ها اعتقاد دارند او با تاکتیک‌های دفاعی خود، روح فوتبال را از تیم شان گرفته است. محبوب بعضی از ایرانی هاست و منفور بعضی از کلمبیایی‌ها. منتقدان او حتی از پکرمن مربی قبلی این تیم یاد کرده و گفته‌اند کاش او برگردد!
ورزش۳ورزش۳4 ماه قبل
به طرز غیرقابل باوری بد بودیم. بد، آنقدر که برخلاف طبیعت بازیهای عراق – ایران، لباس گلر حریف در نیمه دوم حتی یکبار خاکی نشود. اما ما در این حد بد بودیم؟ اگر پاسخ مثبت است، چرا؟ *ایران در نیمه عقب، از ترکیبی قابل انتظار استفاده کرد. اما با وجود پیش بینی و درخواست آقا کریم ایران در بازی پربرخورد مقابل عراق یک اخراجی داد که او کسی جز مسعودشجاعی باتجربه‌ترین بازیکن تیم ملی نبود. جالب اینکه در بازی قبلی هم تیم ملی مقابل بحرین به نحو دیگری از پرخاشهای بی پایان و عدم تمرکز بازیکنان لطمه خورده بود. کمی استرس. خوشخیالی کافی است آقای ویلموتس. پژمان راهبر
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، محسن تنابنده با انتشار تصویری از کارلوس کی روش، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در اینستاگرام، با نوشتن جمله «هرچی رشتی پنبه شد.» به شکست امروز تیم ملی مقابل عراق واکنش نشان داد.
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
مهرداد پولادی در خصوص اخراجش در بازی با عراق گفت: من فکر می‌کنم داور نمی‌دانست من کارت دارم و به خاطر همین دست به جیب شد. من اصلا تکلی نزدم داشتم پایم را جمع می‌کردم که به گلر نخورم اما بازیکنان عراق زرنگی کردند. پولادی یکی از بازیکنان خاطره ساز در تاریخ بازی تیم‌های ملی ایران و عراق است. مدافع چپ سابق تیم ملی در خصوص این دیدار گفت: بازی با عراق یکی از بدترین خاطرات فوتبالی من است. مهرداد پولادی اگر از تیم ملی نرفته بود، در حال حاضر بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر بازو می‌بست.
روزنوروزنو4 ماه قبل
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا این روزها خلاف تیم ملی فوتبال ایران که همه بازیکنان آن را جوانان تشکیل می‌دادند قصد دارد تا در تیم ملی بزرگسالان، تحولی بزرگ انجام دهد. از نظر کی روش نسل فعلی بازیکنان تیم ملی فوتبال کلمبیا اغلب کهنسال هستند و بدین منظور دستیاران این مربی پرتغالی بازی‌های تیم‌های پایه را رصد می‌کنند و حتی شخص کی‌روش هم در تمرینات تیمی این رده سنی دیده شده است و حالا به نظر می‌رسد باید شاهد نسل جدیدی از فوتبال کلمبیا باشیم. پیش از این کی‌روش در رفتار خود تغییر رویه محسوسی داشت و اعلام کرد حواشی اطراف او و تیم ملی از جمله دعوت نکردن خامس رودریگز به تیم ملی یا باخت مقابل الجزایر در یک دیدار دوستانه سوء‌تفاهمی بیش نبوده است.
فوتبالیفوتبالی4 ماه قبل
پولادی یکی از بازیکنان خاطره ساز در تاریخ بازی تیم‌های ملی ایران و عراق است. او در جام ملت‌های آسیا با تصمیم سر سخت داوری از زمین مسابقه اخراج شد اتفاقی که زمینه ساز باخت تلخ تیم ملی ایران مقابل عراق شد. مدافع چپ سابق تیم ملی در خصوص این دیدار گفت: بازی با عراق یکی از بدترین خاطرات فوتبالی من است. مهرداد پولادی اگر از تیم ملی نرفته بود، در حال حاضر بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر دست می‌بست. بازیکن ایرانی حال حاضر الخریطیات درباره عملکرد ویلموتس در تیم ملی ایران نیز گفت: من از مربی جدید تیم ملی هیچ شناختی ندارم و کسانی که آن را آوردند باید نظر بدهند.
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
پولادی یکی از بازیکنان خاطره ساز در تاریخ بازی تیم‌های ملی ایران و عراق است. او در جام ملت‌های آسیا با تصمیم سر سخت داوری از زمین مسابقه اخراج شد اتفاقی که زمینه ساز باخت تلخ تیم ملی ایران مقابل عراق شد. مدافع چپ سابق تیم ملی در خصوص این دیدار گفت: بازی با عراق یکی از بدترین خاطرات فوتبالی من است. مهرداد پولادی اگر از تیم ملی نرفته بود، در حال حاضر بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر دست می‌بست. بازیکن ایرانی حال حاضر الخریطیات درباره عملکرد ویلموتس در تیم ملی ایران نیز گفت: من از مربی جدید تیم ملی هیچ شناختی ندارم و کسانی که آن را آوردند باید نظر بدهند.
ورزش۳ورزش۳4 ماه قبل
پولادی یکی از بازیکنان خاطره ساز در تاریخ بازی تیم‌های ملی ایران و عراق است. او در جام ملت‌های آسیا با تصمیم سر سخت داوری از زمین مسابقه اخراج شد اتفاقی که زمینه ساز باخت تلخ تیم ملی ایران مقابل عراق شد. مدافع چپ سابق تیم ملی در خصوص این دیدار گفت: بازی با عراق یکی از بدترین خاطرات فوتبالی من است. مهرداد پولادی اگر از تیم ملی نرفته بود، در حال حاضر بازوبند کاپیتانی تیم ملی را بر دست می‌بست. بازیکن ایرانی حال حاضر الخریطیات درباره عملکرد ویلموتس در تیم ملی ایران نیز گفت: من از مربی جدید تیم ملی هیچ شناختی ندارم و کسانی که آن را آوردند باید نظر بدهند.
قدس آنلاینقدس آنلاین4 ماه قبل
سینا حسینی/کنجکاوی رسانه‌های خبری برای کشف رقم قرارداد مارک ویلموتس در ماه‌های ابتدایی حضور او در ایران به سرانجام نرسید. *نمونه‌های خارجیبه عنوان نمونه در حال حاضر یواخیم لو سرمربی تیم ملی آلمان سالانه ۵/۴ میلیون دلار دستمزد می‌گیرد. دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فرانسه که موفق شد عنوان قهرمانی جهان را بدست آورد سالانه ۴ میلیون دلار، تیته سرمربی تیم ملی برزیل سالانه ۴ میلیون دلار، سانتوس سرمربی تیم ملی پرتغال که با این تیم در رقابت‌های یورو عنوان قهرمانی را بدست آورد سالانه ۶/۲ میلیون دلار دریافت می‌کند. ساوت گیت سرمربی تیم ملی انگلستان برای یک سال ۳/۲ میلیون دلار، کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی ایران و تیم ملی کلمبیا سالانه ۳ میلیون دلار و حتی مانچینی سرمربی تیم ملی ایتالیا برای هدایت لاجوردی پوشان ۲ میلیون یورو و اسکالونی سرمربی تیم ملی آرژانتین برای هدایت این تیم سالانه ۵/۱ میلیون یورو حقوق دریافت می‌کنند. شرایط در فدراسیون فوتبال به گونه‌ای پیش می‌رود که به نظر می‌رسد رایگان کار کردن، به یک اصل تبدیل شده است.
روزنوروزنو4 ماه قبل
تیم ملی فوتبال ایران پنج شنبه این هفته (۲۳ آبان) آخرین بازی خود در دور رفت مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ را مقابل عراق برگزار می‌کند که طبق تصمیم فیفا و AFC این بازی به دلیل وضعیت عراق در کشور ثالث و ورزشگاه بین المللی امان اردن برگزار می‌شود. تیم ملی فوتبال ایران تاکنون ۲۸ بازی مقابل عراق انجام داده و این تیم را ۱۶ بار شکست داده، اما از آخرین برد این تیم برابر شیر‌های بین النهرین (لقب تیم ملی عراق) حدود ۵ سال می‌گذرد و در سه بازی اخیر موفق به برتری مقابل این تیم نشده‌ایم. آخرین باری که تیم ملی ایران توانست عراق را شکست بدهد به آخرین بازی تدارکاتی این تیم پیش از جام ملت‌های ۲۰۱۵ استرالیا باز می‌گردد. در آن دیدار کارلوس کی روش، سرمربی ایران بود، اما این مربی پرتغالی در سه بازی بعدی اش مقابل عراق آمار ۲ تساوی و یک شکست را ثبت کرد. دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان با شاگردان سرتکو کاتانچ کروات از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه پنج شنبه برگزار می‌شود.
روزنوروزنو4 ماه قبل
چند وقتی بود که کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا مورد آماج انتقادات مردم کلمبیا و فدراسیون فوتبال این کشور قرار گرفته بود، اما حالا رامون خسرون رئیس فدراسیون فوتبال این کشور نسبت به حضور کی روش در تیم ملی فوتبال کشورشان واکنش نشان داد. خسرون رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا در خصوص عملکرد و خصوصیات اخلاقی کی روش بیان کرد: از نظر اجرایی کی روش عملکرد قابل قبولی داشته است. این مربی به به شدت پویا و پر جنب و جوش است و علاوه بر وظیفه اصلی اش در هدایت تیم ملی با اشتیاق فراوان به جوانان آموزش‌های لازم را خواهد داد. کادر مربیگری او در خدمت تیم ملی است و بعدا مردم نعمت حضور کی روش را در فوتبال کلمبیا درک می‌کنند. ادعای خسرون در حالی مطرح شد که چند وقت گذشته فدراسیون فوتبال این کشور کی روش را فریبکار خوانده بود.

به انتهای لیست رسیدید