کاروان عروسی

کاروان عروسی

ایسناایسنا3 هفته قبل
ایسنا/همدان فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: امروز قدرتمندیم که توانسته‌ایم به مدد خون شهدا، بصیرت و آگاهی دکترین‌های دشمن را تبدیل به تاکتیک کنیم و این نشان از عظمت انقلاب اسلامی دارد. شاکرمی خاطرنشان کرد: اگر قطب نما انقلاب اسلامی و درایت رهبر فرزانه انقلاب نبود و مؤلفه‌های پیشبرنده ۹ دی و حضور و اقتدار مردم در مقاطع مختلف از جمله ۲۲ بهمن و روز قدس خلق نمی‌شد، برخی از افراد در دوره‌های مختلف ولو اینکه با رأی مردم انتخاب شده و در حاکمیت بودند، تحت تأثیر گفتمان غرب کشور را به باد می‌دادند. وی با تأکید بر اینکه آمریکایی‌ها دچار تناقض و دروغگو هستند، یادآور شد: ما دارای عظمت هستیم و عظمت ما به تاریخ شیعه، شهدا و قرآن بوده و در جغرافیای عالم حرف برای گفتن داریم. شاکرمی با تأکید بر اینکه در ۴۰ سال عمر انقلاب اسلامی همواره دشمنان علیه ایران اسلامی شیطنت کرده‌اند، یادآور شد: ملت ایران فتنه‌های بسیاری را پشت سر نهاده‌اند و با درایت رهبر فرزانه و ملت همیشه در صحنه دشمن نتوانسته با شیطنت‌ها و فتنه‌های خود کاری از پیش ببرد. انتهای پیام
ایمناایمنا2 ماه قبل
به گزارش ایمنا، فرمانده انتظامی ارومیه از مسمومیت ۱۲ نفر در یکی از استخرهای شهر خبر داد و گفت: وجود کلر زیاد در آب استخر علت مسمومیت این افراد بوده است. وی افزود: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته و کلیه مراجعان پس از مداوا از بیمارستان مرخص شده‌اند. بمانا گفت: سالانه ۸ هزار ایرانی دچار مرگ مغزی می‌شوند و نزدیک به ۳ هزار نفر اعضایشان اهداء می‌گردد. به گفته او، روزانه ۷ تا ۱۰ نفر از بیماران نیازمند به پیوند عضو به علت نرسیدن به موقع عضو، جان خود را از دست می‌دهند. همچنین افرادی که دریافتی آن‌ها بیش از حداقل حقوق و دستمزد مصوب دولت باشد باید ۱۰۰ درصد حق سرانه را پرداخت کنند.
رکنارکنا2 ماه قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ رضا عزیزی، رئیس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه این سانحه نزدیک سیلوی گندم جاده همدان رخ داد افزود: راننده جوان با سوار کردن سه نفر از دوستان خود در روستای گل‌تپه و گوزل ابدال اقدام به همراهی کاروان عروسی کردند. او بیان کرد: رانندگی با سرعت غیرمجاز، لایی کشیدن و ویراژ موجب قرار گرفتن خودروی سواری ۴۰۵ در مسیر خودروی عبوری شده و تصادف رخ به رخ بین این خودرو و نیسان باری رخ می‌دهد. سرهنگ عزیزی اضافه کرد: تردد با سرعت غیرمجاز و انحراف به چپ عامل بروز این سانحه بوده است و با بررسی خودروی سواری پژو مشخص شد که کیلومتر سرعت بر روی ۱۲۰ قفل کرده است. او بیان کرد: هیچیک از چهار سرنشین سواری پژو ۴۰۵ از کمربند ایمنی استفاده نکرده بودند و هنگام تصادف از شیشه جلو خودرو به بیرون پرت شدند. سرهنگ عزیزی افزود: راننده خودروی نیسان با سرعت کم تردد و از کمربندی ایمنی استفاده کرده است و در این سانحه مجروح و به بیمارستان منتقل شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
اعتمادآنلاین| یک جوان لبنانی در میان هیاهوی اعتراضات علیه دولت سعد حریری و درگیری با نیروهای ضدشورش از همسر آینده‌اش خواستگاری کرد. به گزارش اعتمادآنلاین، رسانه‌های لبنانی با انتشار تصاویری از این خواستگاری که به شکل گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی هم بازتاب پیدا کرد، نوشتند: این جوان روز جمعه در اوج اعتراضات ضددولتی در مرکز بیروت از همسر آینده‌اش خواستگاری کرد که باعث شد لحظاتی معترضان از اعتراض غافل شوند و به تشویق و تبریک این ۲ جوان بپردازند. در همین راستا رادیو صوت لبنان هم در پایگاه اطلاع‌رسانی خود نوشت: یک کاروان عروسی که از کنار تجمع تظاهرات‌کنندگان در شهر جبیل می‌گذشت متوقف شد و عروس و داماد مدتی با معترضان در سر دادن شعارهای اصلاح‌طلبانه همراه شدند.
رکنارکنا4 ماه قبل
سرهنگ رضایی، رئیس پلیس راه استان خراسان جنوبی گفت: ساعت ۲۳ و ۴۳ دقیقه شب گذشته با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تصادف در کمربندی «بیرجند- زاهدان» بلافاصله نیرو‌های امدادی و کارشناسان پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند. او افزود: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند یک سواری پژو ۴۰۵ حامل سوخت قاچاق که از سمت بیرجند به زاهدان در حال حرکت بوده است با ۲ سواری تیبا با ۶ سرنشین و پراید با ۲ سرنشین که کاروان عروسی را اسکورت می‌کردند برخورد کرده است که ۸ نفر از سرنشینان تیبا و پراید مصدوم شده‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا4 ماه قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، شب گذشته برخورد پژو ۴۰۵ با دو دستگاه خودروی پراید ۱۳۲ و تیبا در تقاطع کمربندی زاهدان به بیرجند (محدوده روستای شوکت آباد) حادثه آفرین شد و کاروان عروسی را به عزا تبدیل کرد. دو دستگاه خودروی پراید ۱۳۲ و تیبا نیز همراه با کاروان عروسی بودند که با پژو ۴۰۵ برخورد کردند که این حادثه شش مصدوم بر جای گذاشت که با آمبولانس به بیمارستان‌های بیرجند انتقال یافتند. به گفته ماموران آتش نشانی نیز پژو ۴۰۵ دارای ۱۲ گالن سوخت غیرمجاز بوده و خودروهای آتش نشان بلافاصله به محل حادثه اعزام و از هر گونه حوادث احتمالی جلوگیری کردند. علت حادثه نیز در دست بررسی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، شب گذشته برخورد پژو ۴۰۵ با دو دستگاه خودروی پراید ۱۳۲ و تیبا در تقاطع کمربندی زاهدان به بیرجند (محدوده روستای شوکت آباد) حادثه آفرین شد و کاروان عروسی را به عزا تبدیل کرد. دو دستگاه خودروی پراید ۱۳۲ و تیبا نیز همراه با کاروان عروسی بودند که با پژو ۴۰۵ برخورد کردند که این حادثه شش مصدوم بر جای گذاشت که با آمبولانس به بیمارستان‌های بیرجند انتقال یافتند. به گفته ماموران آتش نشانی نیز پژو ۴۰۵ دارای ۱۲ گالن سوخت غیرمجاز بوده و خودروهای آتش نشان بلافاصله به محل حادثه اعزام و از هر گونه حوادث احتمالی جلوگیری کردند. علت حادثه نیز در دست بررسی است. انتهای پیام/ش
ایمناایمنا5 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، جانشین رئیس پلیس‌راه استان زنجان گفت: تصادف در کاروان عروسی منجر به مرگ دو نفر و مصدومیت دو تن دیگر شد. ثبت‌نام ۱۵۱ هزار نفر در رشته‌های بدون کنکورمشاور عالی سازمان سنجش تازه‌ترین آمار ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی مهرماه ۹۸ را اعلام کرد. وی گفت: هر داوطلب می‌تواند تا ۱۰۰ کدرشته را از میان کدرشته‌های انتخابی خود در فرم انتخاب رشته ثبت کند و برای انتخاب رشته باید علاوه بر دفترچه راهنمای ثبت نام به اطلاعیه‌های تکمیلی ۳۰ اردیبهشت و ۲۰ مرداد ۹۸ مراجعه کند. توکلی اظهار داشت: تا امروز شنبه ۲ شهریور ۹۸ تعداد ۱۵۱ هزار و ۷۵۷ نفر در این روش ثبت نام و انتخاب رشته کرده‌اند. دستگیری ۵۲ نفر در پارتی مختلط شبانه در ساریفارس نوشت: یک منبع آگاه از دستگیری ۵۲ دختر و پسر در پارتی شبانه در ساری خبر داد که از این تعداد ۲۹ نفر پسر و ۲۳ نفر هم دختر بودند.
عصر ایرانعصر ایران6 ماه قبل
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم گفت: بی احتیاطی و حرکات نمایشی موتورسواران همراه کاروان عروس در قم منجر به مصدومیت ۳۴ تن شد. به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی اورژانس قم، مهدی فراهانی روز جمعه در گفت و گویی با اشاره به جزئیات اتفاق ناگوار درکاروان عروسی گفت: کارناوال عروسی اتباع افغان حد فاصل میدان ۷۲ تن به شهر قائم قم به دلیل حرکات نمایشی منجر به تصادفات پی در پی، ۳۴ مجروح به همراه داشت. وی ادامه داد: دراین حادثه که امروز اتفاق افتاد ۱۲ مجروح با ۵ آمبولانس اورژانس به بیمارستانهای نکویی وشهیدبهشتی منتقل شدند وتعداد ۲۲ نفرنیز با آسیب‌های خفیف درمحل حادثه بصورت سرپایی درمان شدند. سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم با بیان اینکه اسامی ومستندات کلیه مصدومین اعم ازانتقالی وسرپایی در بایگانی اورژانس ۱۱۵ موجود است، اظهار داشت: حال ۱۲ مجروح منتقل شده به بیمارستان این حادثه رضایت بخش گزارش شده است. فراهانی افزود: این حادثه که نتیجه بی احتیاطی وعدم رعایت قوانین ترافیکی بوده باعث ترافیک سنگین و نیز ساعت‌ها درگیری اورژانس و امبولانسهای اورژانس گردید.
مهرمهر6 ماه قبل
وی ضمن بیان اینکه علت این واقعه عدم رعایت حد فاصله قانونی خودروها و بی‌توجهی راننده به جلو است، افزود: مجروحان این حادثه برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند. حسنی بابیان اینکه خرده‌فروشان مواد مخدر در سطح شهرها و روستاها یکی از عوامل اصلی گرایش به اعتیاد نوجوانان و جوانان به شمار می‌روند و تأثیر مستقیمی برافزایش جرایمی مثل سرقت دارند، تصریح کرد: در ادامه این عملیات ضربتی باغی که محل حضور معتادان و اجتماع مجرمان بود نیز بررسی و صاحب سابقه‌دار آن به همراه مقداری مواد مخدر دستگیر شد. وی افزود در این عملیات و با کمک متهمان، فروشنده اصلی مواد به این خانواده خورده فروش نیز به همراه شش گرم شیشه و مقداری هروئین در خیابان شناسایی و دستگیر شد. راه اندازی سامانه نمایشگاه مجازی اموال مسروقه برای مالباختگانفرمانده انتظامی سمنان از راه‌اندازی سامانه نما (نمایشگاه مجازی اموال مسروقه مکشوفه مجهول‌المالک) باهدف ارائه خدمات مضاعف به شهروندان به‌ویژه افراد مالباخته خبر داد و ابراز داشت: این‌یکی از مؤثرترین شیوه‌های کاربردی برای شناسایی سریع مالباختگان و استرداد اموال نمایش آن‌ها برای مالباختگان است. حسنی در ادامه تصریح کرد: این سامانه تحت عنوان سامانه «نما» باهدف ارائه خدمات مضاعف به شهروندان به‌ویژه افراد مالباخته طراحی و راه‌اندازی شد.
تسنیمتسنیم6 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، جاده‌های قدیمی با این که محل تردد کامیون‌ها و کشنده‌ها نیستند اما همه روزه شاهد عبور، رفت و آمد این ماشین‌های سنگین هستند، حتی بیشتر اوقات رانندگان تریلرها و کشنده‌ها از راه قدیمی از استان‌های دیگر مسیر طی می‌کنند و ۱۰ کیلومتر مانده به شهر زنجان از خروجی‌های فرعی وارد آزاد راه می‌شوند شاید یکی از دلایل استفاده از جاده‌های قدیمی فرار از عدم پرداخت عوارض باشد. تردد این خودروها و وسائط نقلیه سنگین سالانه سبب تصادفاتی در جاده‌های قدیمی کم عرض شده و عده‌ای را به کام مرگ می‌کشانند. جاده قدیم زنجان - ارمغانخانه جز جاده‌های کم عرض و بسیار پر خطر استان است که همچون جاده مرگ سالیانه سبب از بین رفتن عده زیادی از هم وطنان می‌شود. این تصادفات در جاده‌های قدیمی تمامی ندارد, مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان علت عدم تعریض جاده‌های قدیمی را نبود اعتبار عنوان می‌کند، این در حالی است که سالانه ده‌ها مورد تصادف در این محورها اتفاق می‌افتد و ده‌ها نفر از هموطنان جان خود را از دست می‌دهند. وی افزود: برای رفع نقاط پر حادثه باید اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برنامه داشته باشد، زیرا کل جاده‌ها خطرناک نیستند و چندین نقطه خطرناک دارند و جز نقاط پر حادثه محسوب می‌شوند.
ایرناایرنا9 ماه قبل
سیل، راه «سید یدیم»، «سید هاشم» و «سید ظاهر» در منطقه بامدژ بخش مرکزی اهواز را مسدود کرده است. وی مهمترین دلیل مخالفت اهالی با تخلیه روستاهای سیل زده را مراقبت از احشام و وسایل آنها عنوان می‌کند و می‌گوید: تعداد زیادی از احشام روستاهای سیل زده در محل باقی مانده است که جهاد کشاورزی باید برای انتقال آنها اقدام کند. *سرزمین سیلاب «أم فاضل» از معدود پیرزن هایی است که در روستای «سید یدیم» مانده است. «سید ثامر جعاوله» از اهالی «سید یدیم» نیز می‌گوید: این روستا در سال‌های ۹۵ و ۸۲ هم از سیل خسارت دیده اما سیل امسال خیلی بیشتر بوده است. اهالی این روستا اما قبل از آمدن سیل روستا را تخلیه کرده و حتی احشام خود را به نزدیک ریل راه آهن که در منطقه امن‌تری است منتقل کرده‌اند.
ایرناایرنا9 ماه قبل
سیل، راه «سید یدیم»، «سید هاشم» و «سید ظاهر» در منطقه بامدژ بخش مرکزی اهواز را مسدود کرده است. وی مهمترین دلیل مخالفت اهالی با تخلیه روستاهای سیل زده را مراقبت از احشام و وسایل آنها عنوان می‌کند و می‌گوید: تعداد زیادی از احشام روستاهای سیل زده در محل باقی مانده است که جهاد کشاورزی باید برای انتقال آنها اقدام کند. *سیل زدگان در انتظار بنزیناهالی بامدژ از نبود امکانات کافی برای تخلیه روستاها گلایه دارند. «سید ثامر جعاوله» از اهالی «سید یدیم» نیز می‌گوید: این روستا در سال‌های ۹۵ و ۸۲ هم از سیل خسارت دیده اما سیل امسال خیلی بیشتر بوده است. اهالی این روستا اما قبل از آمدن سیل روستا را تخلیه کرده و حتی احشام خود را به نزدیک ریل راه آهن که در منطقه امن‌تری است منتقل کرده‌اند.
ایرناایرنا9 ماه قبل
یک هفته بعد از مراسم عروسی زوج جوان در روستای سیل زده تازه آباد «آق قلا» استان گلستان، حالا جشن عروسی یک زوج دیگر در روستای «سادات جعاوله» در منطقه بامدژ بخش مرکزی اهواز برگزار شد. روستای سادات جعاوله که چندی است در محاصره سیل است، با افزایش خروجی سد دز از دیروز، شرایط سخت‌تری را تجربه می‌کند. اما این شرایط دشوار مانع از برگزاری جشن عروسی این زوج جوان نشده است. حسین الهایی جوان اهل روستای سادات جعاوله که حدود ۲۲ سال دارد، امشب با دختر عموی خود پیوند زناشویی می‌بندد. او در کنار پدر و بستگانش، در قاب تصویر می‌ایستد تا یادگاری از متفاوت‌ترین جشن عروسی این روزها را ثبت کند.
ایرناایرنا9 ماه قبل
یک هفته بعد از مراسم عروسی زوج جوان در روستای سیل زده تازه آباد «آق قلا» استان گلستان، حالا جشن عروسی یک زوج دیگر در روستای «سادات جعاوله» در منطقه بامدژ بخش مرکزی اهواز برگزار شد. سیل به خانه‌های روستایی بامدژ نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود؛ اما کاروان عروسی با بوق ممتد از میان سیل بند و خیابان گل آلود راه خود را می‌گیرد تا به خانه هایی که امشب (شنبه شب) جشن عروسی در آنها برپاست برسد. روستای سادات جعاوله که چندی است در محاصره سیل است، با افزایش خروجی سد دز از دیروز، شرایط سخت‌تری را تجربه می‌کند. اما این شرایط دشوار مانع از برگزاری جشن عروسی این زوج جوان نشده است. او در کنار پدر و بستگانش، در قاب تصویر می‌ایستد تا یادگاری از متفاوت‌ترین جشن عروسی این روزها را ثبت کند.

کاروان عروسی در ۲۲ بهمن

مهرمهر11 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید