کارگر جوان

کارگر جوان

ایلناایلنا20 ساعت قبل
فرمانده انتظامی شهرستان «آزادشهر» از مرگ یک معدنچی در معدن رودبارقشلاق این شهرستان بر اثر سقوط سنگ خبر داد. به گزارش ایلنا، سرهنگ «سید داوود حسینی» در تشریح این خبر گفت: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه در معدن زغال سنگ «رودبار قشلاق» شهرستان آزادشهر بلافاصله ماموران انتظامی و عوامل امدادی به محل اعزام شدند. وی ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل و گزارش دریافتی مشخص شد، متاسفانه کارگران حین استخراج مواد معدنی از داخل تونل معدن بودند که بر اثر سقوط یک سنگ بزرگ بر روی سر کارگر ۲۵ ساله به شدت مجروح شد. به گزارش سایت پلیس؛ ‌ سرهنگ حسینی همچنین تصریح کرد: شدت جراحات به حدی بود که علی رغم تلاش عوامل امدادی این کارگر جوان حین انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد. فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر در پایان ضمن تاکید بر رعایت اصول ایمنی در محیط کار، افزود: جسد متوفی به پزشکی قانونی منتقل شد.
برترین‌هابرترین‌ها22 ساعت قبل
فرمانده انتظامی شهرستان «آزادشهر» از مرگ یک معدنچی در معدن رودبارقشلاق این شهرستان بر اثر سقوط سنگ خبر داد. خبرگزاری ایلنا: فرمانده انتظامی شهرستان «آزادشهر» از مرگ یک معدنچی در معدن رودبارقشلاق این شهرستان بر اثر سقوط سنگ خبر داد. سرهنگ «سید داوود حسینی» در تشریح این خبر گفت: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه در معدن زغال سنگ «رودبار قشلاق» شهرستان آزادشهر بلافاصله ماموران انتظامی و عوامل امدادی به محل اعزام شدند. وی ادامه داد: پس از حضور ماموران در محل و گزارش دریافتی مشخص شد، متاسفانه کارگران حین استخراج مواد معدنی از داخل تونل معدن بودند که بر اثر سقوط یک سنگ بزرگ بر روی سر کارگر ۲۵ ساله به شدت مجروح شد. فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر در پایان ضمن تاکید بر رعایت اصول ایمنی در محیط کار، افزود: جسد متوفی به پزشکی قانونی منتقل شد.
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
فرماندار آزادشهر از کشته شدن یک کارگر جوان در معدن ذغال سنگ رودبار این شهرستان بر اثر افتادن سنگ خبر داد. سیدرسول حسینی پنجشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: حوالی ساعت ۱۴ پنجشنبه براثر سقوط سنگ از بدنه تونل معدن ذغال سنگ رودبار، یک جوان ۲۵ ساله جان خود را از دست داد. فرماندار آزادشهر در تشریح این خبر بیان کرد: این معدن در ۳۵ کیلومتری شهر آزادشهر و در جوار روستای رودبار بخش چشمه‌ساران قرار دارد و در حالی که کارگران در حال خارج کردن مواد معدنی بودند به ناگاه سقوط یک قطعه سنگ سنگین و اصابت آن به سر این جوان به نام محمد محمودی اهل روستای فارسیان وی را مجروح کرد. حسینی با بیان اینکه متاسفانه این جوان قبل از رسیدن به بیمارستان درگذشته است، خاطرنشان کرد: کشته شدن این جوان فقط بر اثر حادثه بوده‌است. شهرستان آزادشهر با ۹۶ هزار نفر جمعیت در شرق استان گلستان قرار دارد و در اردیبهشت سال ۱۳۹۶ هم انفجار در معدن زمستان یورت این شهرستان منجر به کشته شدن ۴۳ کارگر معدن شد.
ایسناایسنا3 روز قبل
فردی که قصد داشت با استفاده از اسکناس‌های جعلی از غرفه‌ای در ایستگاه متروی تجریش خرید کند، دستگیر شد. به گزارش ایسنا، مدتی قبل یکی از غرفه‌داران ایستگاه مترو تجریش با پلیس مترو تماس گرفته و اعلام کرد که یکی از مشریانش به او پول جعلی داده است که در همین راستا ماموران پلیس مترو ایستگاه تجریش برای بررسی موضوع به غرفه اعلامی مراجعه کرده و مشاهده کردند که صاحب غرفه مشتری را نیز دستگیر کرده است. با کشف اسکناس‌ها، متهم به مقر پلیس منتقل شده و در بازجویی ‌ها گفت که کارگر ساختمانی است و پس از چند روز کارکردن در ساختمان، این پول‌ها را از کارفرمایش به عنوان دستمزد گرفته و از تقلبی بودن اسکناس‌ها اطلاعی ندارد. مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ، با تایید این خبر اعلام کرد که با تشکیل پرونده مقدماتی برای متهم، این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری صاحب‌کارش نیز در دستور کار ماموران کلانتری تجریش قرار گرفته است. انتهای پیام
صدا و سیماصدا و سیما6 روز قبل
سعید صابر فرمانده آتش نشانان در این باره گفت: درپی بازیگوشی پسر بچه ۵ ساله‌ای، یک حلقه فلزی ضخیم دریکی از انگشتان دست این کودک گیر کرد و باعث درد و تورم در انگشت دست وی شد. این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان پس از آرام کردن کودک، با استفاده از تجهیزات و ابزار انگشتربر، این حلقه فلزی را از انگشت دست کودک جدا کردند و او را از درد ناشی از تورم انگشت رها ساختند. مهدیان درادامه گفت: نیرو‌های آتش نشانی پس از مهار شعله‌های آتش، با استفاده از دستگاه تهویه مخصوص آتش نشانی، دود‌های حاصله را به خارج از کارگاه زیرزمینی تخلیه کردند و سپس تذکرات ایمنی لازم را به کارگران گوشزد کردند. علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان آتش نشانی منطقه در دست بررسی است. این فرمانده آتش نشانی تاکید کرد: هم اکنون تحقیقات لازم در خصوص چگونگی نشت گازوئیل در سطح بزرگراه از سوی نیروی انتظامی در حال انجام است.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، یک کارگر کارگاه آجرپزی، بر اثر سقوط دستگاه حمل آجر بر بدنش جان خود را از دست داد. این کارگر جوان ۳۵ ساله که روز گذشته شانزدهم آبان ماه در روستای «سرنی» بخش صالح آباد شهرستان مهران در حین کار در کارگاه آجرپزی بوده است، دچار حادثه می‌شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایلناایلنا1 هفته قبل
یک کارگر کارگاه آجرپزی در ایلام در حادثه سقوط دستگاه حمل آجر جان باخت. به گزارش ایلنا، یک کارگر کارگاه آجرپزی، بر اثر سقوط دستگاه حمل آجر بر بدنش جان خود را از دست داد. این کارگر جوان ۳۵ ساله که روز گذشته شانزدهم آبان ماه در روستای «سرنی» بخش صالح آباد شهرستان مهران در حین کار در کارگاه آجرپزی بوده است، دچار حادثه می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سرهنگ سعید عطاءاللهی اظهارکرد: ساعت ۲۰:۵۹ دقیقه شب گذشته (۱۴ آبان ماه) راننده قطار مترو که شهر گلشهر را به مقصد تهران ترک کرده بود، طی تماس با مرکز کنترل اعلام کرد در طول مسیر بین ایستگاه «ورآورد و ایران خودرو»، با شی نامعلومی برخورد کرده است. وی ادامه داد: با حضور پلیس در محل حادثه و نیز در تحقیقات صورت گرفته برای شناسایی هویت فرد مشخص شد، وی یکی از کارگران شرکت‌های پیمانکاری تعمیر و نگهداشت خطوط مترو است که هنگام تعمیر خطوط مترو، قطار با وی برخورد کرده و جان خود را از دست است. رئیس پلیس مترو گفت: با مشخص شدن هویت این فرد، تحقیقات پلیسی با دستور قضائی ادامه دارد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
به گزارش مشرق، در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵مبنی بر سقوط شخص از ارتفاع، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران ساعت ۰۹:۳۶ روز جمعه بلافاصله گروه امداد و نجات ۱۹ را به آزاد راه تهران- شمال اعزام کرد. بیشتر بخوانید سقوط مرگبار کارگر ساختمانی به چاهک آسانسور +عکسمهدی بهداری رئیس ایستگاه ۷۴ درباره این حادثه گفت: به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده شد کارگر ۲۲ ساله‌ای درهنگام کار در ارتفاعات کوه ناگهان از ارتفاع حدود ۳ متری به پایین سقوط کرده و از قسمت پا و سر دچار شکستگی و خونریزی شدید شده و بر اثر جراحات وارده و تایید عوامل اورژانس مرگ وی تایید شد. وی افزود: آتش نشانان با رعایت کامل تمهیدات ایمنی پس از طی مسیر طولانی و صعب العبور به صورت پیاده، به محل حادثه رسیدند و کارگر جوان را بلافاصله با استفاده از تجهیزات موجود و با رعایت تمامی مراحل ایمنی داخل برانکارد مخصوص نجات تثبیت و به فضای بازتر و ایمن‌تر انتقال داده و پس از تحویل محل به مدیر پروژه و عوامل انتظامی به ماموریت خود پایان دادند.

اتفاق وحشتناکی که برای کارگران شیشه پاک‌ کن‌ رخ داد + فیلم

رکنارکنا2 هفته قبل
به گزارش رکنا، همواره پاک کردن پنجره‌های ساختمان‌های شیشه‌ای بلند، کار بسیار دشوار و خطرناکی است که برخی کارگران پر دل و جرأت این وظیفه را برعهده می‌گیرند. این کار خطرات و غافلگیری‌های مخصوص خود را در پی دارد و به تازگی کارگران کانادایی را درگیر خود کرد. دو کارگر جوان در حالی که مشغول تمیز کردن شیشه‌های پنجره برج استنک در شهر ادمونتون کانادا بودند به دلیل وزش باد شدید در شرایط وحشتناکی قرار گرفتند. شدت این برخورد‌ها به قدری بود که باعث آویزان شدن یکی از کارگران شد؛ بنابر این گزارش آتش نشان‌ها بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند و کارگران را از این شرایط سخت نجات دادند. خوشبختانه در این حادثه کسی آسیب ندید و تنها شکستن چند شیشه خسارتی بود که به بار آمد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
صدا و سیماصدا و سیما2 هفته قبل
سید رسول محمدی افسر آماده این منطقه عملیاتی درباره این حادثه گفت: آتش سوزی در یک مغازه الکتریکی در داخل یک پاساژ به مساحت ۱۵ مترمربع و نیم طبقه آن مملو از لوازم الکتریکی رخ داده و هنگام رسیدن آتش نشانان کاملا شعله ور بود. وی افزود: آتش نشانان به سرعت برق و گاز پاساژ را قطع کردند و با بکارگیری تجهیزات خاموش کننده وارد کانون آتش سوزی و موفق شدند شعله‌های سرکش آتش را در مدت زمان کوتاهی مهار و خاموش کنند. محمدی تصریح کرد: در این حادثه یکی از کارگران از ناحیه دست و پا دچار سوختگی شده بود که برای درمان در اختیار امدادگران اورژانس قرار گرفت. سقوط کارگر ۲۲ ساله از ارتفاعسقوط کارگر جوان از ارتفاع در پروژه راه سازی، مرگ دلخراش وی را به همراه داشت. وی افزود: آتش نشانان با رعایت کامل تمهیدات ایمنی پس از طی مسیر طولانی و سخت به صورت پیاده، به محل حادثه رسیدند و کارگر جوان را به فضای بازتر و ایمن‌تر انتقال و پس از تحویل محل به مدیر پروژه و عوامل انتظامی به ماموریت خود پایان دادند.
نامه‌نیورنامه‌نیور2 هفته قبل
کارگر جوان به علت سقوط بالابر به چاهک آسانسور جان خود را از دست داد. ساعت ۱۱:۲۰ صبح امروز در پی تماس کارکنان یک پروژه ساختمانی مبنی بر سقوط یک دستگاه بالابر باری به داخل چاهک آسانسور و سقوط یکی از کارگران، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران، آتش‌نشانان ایستگاه ۷۳ و گروه امداد و نجات ۱۳ این سازمان را به محل حادثه در خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه طالقانی، کوچه گوهر اعزام کرد. حمیدرضا سمیعی؛ رئیس ایستگاه ۷۳ آتش‌نشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: کارگری ۲۰ ساله در یک پروژه ساختمانی مشغول جابه‌جا کردن بار مصالح ساختمانی بود که ناگهان بالابر از طبقه دوم به طبقه منفی یک سقوط کرده و موجب آسیب‌دیدگی شدید این کارگر افغانستانی شده بود. وی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله پس از رسیدن به محل، ایمن‌سازی‌های اولیه را انجام دادند، همچنین با حضور عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه و معاینات اولیه معلوم شد، کارگر جوان در همان لحظات اولیه به دلیل شدت آسیب‌دیدگی، جان خود را از دست داده است. بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان پس از انتقال کارگر از داخل چاهک آسانسور به سطح زمین و تحویل محل حادثه به مأموران نیروی انتظامی به مأموریت خود خاتمه دادند.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت ۱۱:۲۰ صبح امروز در پی تماس کارکنان یک پروژه ساختمانی مبنی بر سقوط یک دستگاه بالابر باری به داخل چاهک آسانسور و سقوط یکی از کارگران، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران، آتش‌نشانان ایستگاه ۷۳ و گروه امداد و نجات ۱۳ این سازمان را به محل حادثه در خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه طالقانی، کوچه گوهر اعزام کرد. حمیدرضا سمیعی؛ رئیس ایستگاه ۷۳ آتش‌نشانی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: کارگری ۲۰ ساله در یک پروژه ساختمانی مشغول جابه‌جا کردن بار مصالح ساختمانی بود که ناگهان بالابر از طبقه دوم به طبقه منفی یک سقوط کرده و موجب آسیب‌دیدگی شدید این کارگر افغانستانی شده بود. وی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله پس از رسیدن به محل، ایمن‌سازی‌های اولیه را انجام دادند، همچنین با حضور عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه و معاینات اولیه معلوم شد، کارگر جوان در همان لحظات اولیه به دلیل شدت آسیب‌دیدگی، جان خود را از دست داده است. بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان پس از انتقال کارگر از داخل چاهک آسانسور به سطح زمین و تحویل محل حادثه به مأموران نیروی انتظامی به مأموریت خود خاتمه دادند. انتهای پیام/

بلایی که باد شدید بر سر کارگران شیشه پاک کن آورد + فیلم معلق ماندن کارگران در آسمان

رکنارکنا2 هفته قبل
دو کارگر جوان مشغول یک جرثقیل، مشغول شستشوی شیشه‌های ساختمانی در یکی از شهرهای کانادا بودند که ناگهان باد شدید، آنها را درگیر حادثه‌ای وحشتناک کرد. باد شدید باعث شد سکوی متصل به جرثقیل با سرعت زیاد به جهات مختلف حرکت و چند دفعه به ساختمان مذکور برخورد کند. یکی از کارگران نیز به بیرون سکو پرتاب و از آن آویزان شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

بلایی که باد شدید بر سر کارگران آورد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 هفته قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، دو کارگر جوان مشغول یک جرثقیل، مشغول شستشوی شیشه‌های ساختمانی در یکی از شهرهای کانادا بودند که ناگهان باد شدید، آنها را درگیر حادثه‌ای وحشتناک کرد. باد شدید باعث شد سکوی متصل به جرثقیل با سرعت زیاد به جهات مختلف حرکت و چند دفعه به ساختمان مذکور برخورد کند. یکی از کارگران نیز به بیرون سکو پرتاب و از آن آویزان شد. انتهای پیام/
ایلناایلنا3 هفته قبل
کارگر جوانی که در حال حفر چاه در شازند اراک بود، بر اثر سقوط سطل پر از خاک بر روی سرش جان خود را از دست داد. به گزارش ایلنا، روز گذشته حادثه سقوط سطل خاک چاه کنی به مرگ یک کارگر جوان در محله شازند استان مرکزی انجامید. براساس اعلام معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، در تحقیقات انجام شده، مشخص شد کارگری حین حفر در عمق چاهی در محله شازند بوده و فرزند وی که خارج از چاه مشغول کشیدن سطل خاک بود، ناگهان سطل از دست فرزندش رها شده و به پدرش برخورد کرده است. از قرار معلوم، نیروهای عملیاتی با تلاش فراوان کارگر را از عمق چاه خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس دادند که متأسفانه حین انتقال به بیمارستان جان خودرا از دست داده است.
انتخابانتخاب3 هفته قبل
سقوط مرد جوشکار از ارتفاعبی توجهی به اصول ایمنی، سقوط کارگر جوشکار را از ارتفاع ۶ متری ساختمان در حال ساخت به همراه داشت. در پی تماس شاهدان حادثه سقوط کارگر جوان از ارتفاع، با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران پس از دریافت این خبر، ساعت ۱۷:۱۳ عصر روز گذشته زنگ ایستگاه ۳۷ را به صدا درآورد و آتش نشانان به همراه گروه نجات ۲، رهسپار محل حادثه در شهرک مسعودیه، انتهای خیابان کلهر، بعد از میدان دامداری شدند. حسین کاظمی فرمانده آتش نشانان حاضر در محل حادثه در این باره گفت: مردی ۳۵ ساله از تبعه افغانستان در هنگام کار جوشکاری در ارتفاع به دلیل بهم خوردن تعادل از روی اسکلت سقوط و از ارتفاع حدود ۶متری بر روی پشت بام ملک مجاور فرود آمده بود. کاظمی خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و ارائه تذکرات ایمنی به مالک و تحویل محل به وی، عملیات خود را پایان دادند. وی افزود: کارگرانی که در ارتفاع و ساختمان‌های بلند مشغول به کار هستند حتما از وسایل ایمنی و فیکس کننده استفاده کنند تا در مواقع حادثه حداقل خسارت به آنها وارد شود.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ماه قبل
چهار انگشت پسر جوان حین کار، در دستگاه چرخ‌گوشت صنعتی فرو رفت. ساعت ۱۰:۲۰ صبح امروز همزمان با تماس کارفرمای یک کارگاه شیرینی‌پزی در محله رسالت و اعلام وقوع حادثه گیرکردن دست کارگر جوان در چرخ‌گوشت صنعتی، کارگر مصدوم توسط عوامل اورژانس به بیمارستان سینا واقع در خیابان امام خمینی انتقال یافت. دلاوری خاطرنشان کرد: با رسیدن مصدوم به بیمارستان، آتش‌نشانان، مصدوم را به اتاق عمل انتقال داده و در حضور کادر پزشکی و پس از بیهوشی وی توسط دکتر متخصص بیهوشی، کار برشکاری بدنه چرخ‌گوشت صنعتی را برای رهاسازی دست این جوان شروع کردند. فرمانده گروه امداد و نجات ایستگاه یک سازمان آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: آتش‌نشانان با بررسی کامل شرایط دست مصدوم که از ناحیه کف دست و چهار انگشت وی (غیر از انگشت شست) توسط چرخ گوشت بلعیده شده بود، با دقت بسیار، بدنه چرخ‌گوشت را برش داده و دست کارگر جوان را از میان دنده‌های چرخ‌گوشت بیرون آوردند. بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ متأسفانه چهار انگشت دست راست این کارگر به سختی دچار آسیب‌دیدگی شد که وی پس از آزادسازی از میان دستگاه چرخ‌گوشت، در اختیار پزشکان بیمارستان قرار داده شد تا اقدامات پزشکی برای درمان دست آسیب‌دیده صورت گیرد.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ماه قبل
چهار انگشت پسر جوان حین کار، در دستگاه چرخ‌گوشت صنعتی فرو رفت. ساعت ۱۰:۲۰ صبح امروز همزمان با تماس کارفرمای یک کارگاه شیرینی‌پزی در محله رسالت و اعلام وقوع حادثه گیرکردن دست کارگر جوان در چرخ‌گوشت صنعتی، کارگر مصدوم توسط عوامل اورژانس به بیمارستان سینا واقع در خیابان امام خمینی انتقال یافت. دلاوری خاطرنشان کرد: با رسیدن مصدوم به بیمارستان، آتش‌نشانان، مصدوم را به اتاق عمل انتقال داده و در حضور کادر پزشکی و پس از بیهوشی وی توسط دکتر متخصص بیهوشی، کار برشکاری بدنه چرخ‌گوشت صنعتی را برای رهاسازی دست این جوان شروع کردند. فرمانده گروه امداد و نجات ایستگاه یک سازمان آتش‌نشانی تهران تصریح کرد: آتش‌نشانان با بررسی کامل شرایط دست مصدوم که از ناحیه کف دست و چهار انگشت وی (غیر از انگشت شست) توسط چرخ گوشت بلعیده شده بود، با دقت بسیار، بدنه چرخ‌گوشت را برش داده و دست کارگر جوان را از میان دنده‌های چرخ‌گوشت بیرون آوردند. بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ متأسفانه چهار انگشت دست راست این کارگر به سختی دچار آسیب‌دیدگی شد که وی پس از آزادسازی از میان دستگاه چرخ‌گوشت، در اختیار پزشکان بیمارستان قرار داده شد تا اقدامات پزشکی برای درمان دست آسیب‌دیده صورت گیرد.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، یک کارگر ۲۱ ساله، در ساختمان در حال ساخت در روستای کوشک در شهرستان شبستر دچار حادثه شده و جان باخت. این کارگر جوان در ساختمان در حال ساخت در روستای کوشک در شهرستان شبستر مشغول به کار بوده است که دچار حادثه می‌شود. در بررسی‌ها مشخص شد، کارگری هنگام کار ساختمانی درحال ساخت، براثر برق گرفتگی دستگاه بالابر و به علت شدت صدمات وارده جان خود را از دست داده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر1 ماه قبل
جالب اینجا است، که کسی در این مسیر غریبه نیست، همه میهمان پسر فاطمه (س) هستند و آمده‌اند، تا بار دیگر اربعین شهادت نوه پیامبر خدا (ص) را به عزاداری بپردازند. وی اضافه کرد: در موکب ثوره العشرین و با هماهنگی‌های انجام شده وای فای و اینترنت رایگان نیز به زائران عرضه می‌شود. گودرزی اضافه کرد: روزانه ۶۰ تن آرد برای تهیه نان استفاده شده و نیز ۳۰ دستگاه کامیون یخچال‌دار برای نگهداری آب در نجف مستقرشده است. این کارگر جوان اضافه کرد: اگر توفیق داشته باشم، سال‌های آینده نیز در این مسیر گام برخواهم داشت و می‌خواهم هر سال اربعین زائر امام حسین (ع) باشم. گویا شوق وصال یار و زیارت سیدالشهدا (ع) سبب شده که این منطقه از جهان، این روزها شاهد جوش و خروش خاصی باشد، باید اینجا بود و دید، که شهرهای نجف، کربلا و مسیر نجف- کربلا چه خبر است.
ایلناایلنا1 ماه قبل
عصر روز گذشته یک کارگر جوان در جاده مخصوص کرج دچار برق‌گرفتگی شد؛ او هم‌اکنون در مراکز درمانی تحت مداوا قرار دارد. به گزارش ایلنا، عصر روز گذشته (پانزدهم مهرماه) یک کارگر جوان حین کار در داخل اتاق پست فشار قوی برق در جاده مخصوص کرج، روبروی کارخانه ارج، در معرض برق گرفتگی شدید قرار گرفت و به شدت مصدوم شد به گونه‌ای که به دلیل شدت صدمات وارده، قادر به خروج از محل حادثه نبود. این کارگر توسط آتش‌نشانان از اتاق پست فشار قوی برق خارج و برای انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس داده شد. او هم‌اکنون در مراکز درمانی تحت مداوا قرار دارد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
روز آشنایی شهره خانه شان در افسریه تهران را ترک کرد تا خرید کند. یک لحظه نمی‌توانست از فکر کارگر ساختمان بیرون بیاید روز بعد دوباره راه افتاد. در دادگاه «شهره» حالا با یک بچه کوچولو پای در شعبه دادگاه گذاشته است باز گونه هایش سرخ است نمی‌داند از کجا شروع کند. دوشنبه از صبح تا غروب سر ساختمان بود و شب که به خانه بر می‌گشت کم‌حرف گوشه‌ای می‌نشست. باور کنید نمی‌خواهم بچه هایم را از دست بدهم اما باید طلاق بگیرم و می‌خواهم حضانت بچه هایم به من برسد و بتوانم برای آن‌ها شناسنامه بگیرم.
برنابرنا1 ماه قبل
شب گذشته یک کارگر ۲۲ ساله پتروشیمی غدیر بعد از چند روز سوختگی در بیمارستانی در تهران فوت کرد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ پنج روز قبل یک کارگر فصلی ۲۲ ساله در پتروشیمی غدیر به دلیل آتش‌سوزی مخزن دچار سوختگی بالای ۶۰ درصد شد که به علت شدت حادثه او را به تهران منتقل کردند. این کارگر جوان که به گفته منابع خبری، پدر یک بچه دو ماهه است، شب گذشته در اثر شدت سوختگی در تهران فوت کرد؛ جنازه او را به بندر امام منتقل کردند. ممبینی (روابط عمومی پتروشیمی غدیر) با تایید این حادثه گفت: کارگر متوفی؛ فصلی بوده و تازه سه یا چهار روز بوده که در زمان اورهال کارخانه، کارش را شروع کرده بود اما متاسفانه دچار حادثه شده است. وی در ارتباط با دلیل حادثه و توضیحات فنی آن گفت: شرح فنی حادثه و جزئیات آن را فردا در اختیار شما خواهم گذاشت.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، چهار روز پیش یک کارگر فصلی ۲۲ ساله در پتروشیمی غدیر به دلیل آتش‌سوزی مخزن دچار سوختگی بالای ۶۰ درصد شد که به علت شدت حادثه او را به تهران منتقل کردند. این کارگر جوان که به گفته منابع خبری، پدر یک بچه دو ماهه است، شب گذشته در اثر شدت سوختگی در تهران فوت کرد؛ جنازه او را به بندر امام منتقل کردند. ممبینی (روابط عمومی پتروشیمی غدیر) با تایید این حادثه گفت: کارگر متوفی؛ فصلی بوده و تازه سه یا چهار روز بوده که در زمان اورهال کارخانه، کارش را شروع کرده بود اما متاسفانه دچار حادثه شده است. وی در ارتباط با دلیل حادثه و توضیحات فنی آن گفت: شرح فنی حادثه و جزئیات آن را فردا در اختیار شما خواهم گذاشت. از قرار معلوم، در پتروشیمی غدیر، ده روز اورهال داشتند که معمولا در اورهال کل کارخانه از مدار خارج می‌شود اما استثنائا برای تولید همزمان، فقط یک بخش از کار از مدار خارج شده است؛ در این دوره کارگران فصلی برای انجام اورهال به کار گرفته می‌شوند.
ایلناایلنا1 ماه قبل
شب گذشته یک کارگر فصلی ۲۲ ساله که به دلیل آتش‌سوزی مخزن دچار سوختگی شده بود، در بیمارستانی در تهران فوت کرد. به گزارش خبرنگار ایلنا، چهار روز پیش یک کارگر فصلی ۲۲ ساله در پتروشیمی غدیر به دلیل آتش‌سوزی مخزن دچار سوختگی بالای ۶۰ درصد شد که به علت شدت حادثه او را به تهران منتقل کردند. این کارگر جوان، شب گذشته در اثر شدت سوختگی در تهران فوت کرد و جنازه او را به بندر امام منتقل کردند. ممبینی (روابط عمومی پتروشیمی غدیر) با تایید این حادثه گفت: کارگر متوفی؛ فصلی بوده و تازه سه یا چهار روز از شروع کارش که همزمان با اورهال کارخانه بوده، کارش را شروع کرده بود که متاسفانه دچار حادثه شد. وی در ارتباط با دلیل حادثه و توضیحات فنی آن گفت: شرح فنی حادثه و جزئیات آن را فردا در اختیار شما خواهم گذاشت.
ایلناایلنا1 ماه قبل
شب گذشته یک کارگر ۲۲ ساله پتروشیمی غدیر بعد از چند روز سوختگی در بیمارستانی در تهران فوت کرد. به گزارش خبرنگار ایلنا، چهار روز پیش یک کارگر فصلی ۲۲ ساله در پتروشیمی غدیر به دلیل آتش‌سوزی مخزن دچار سوختگی بالای ۶۰ درصد شد که به علت شدت حادثه او را به تهران منتقل کردند. ممبینی (روابط عمومی پتروشیمی غدیر) با تایید این حادثه گفت: کارگر متوفی؛ فصلی بوده و تازه سه یا چهار روز از شروع کارش که همزمان با اورهال کارخانه بوده، کارش را شروع کرده بود که متاسفانه دچار حادثه شد. وی در ارتباط با دلیل حادثه و توضیحات فنی آن گفت: شرح فنی حادثه و جزئیات آن را فردا در اختیار شما خواهم گذاشت. از قرار معلوم، در پتروشیمی غدیر، ده روز اورهال داشتند.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان نور گفت: یک کارگر ۳۹ ساله کارخانه کارتن سازی در حین کار با دستگاه مربوطه به داخل آن سقوط کرد و در دم جان باخت. سرهنگ محمد زمان شالیکار افزود: امروز در پی کسب خبر مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ نیروی انتظامی به همراه ماموران آتش نشانی و هلال احمر به محل حادثه در شهرک صنعتی شهرستان نور واقع در بخش چمستان اعزام شدند. وی گفت: ماموران اتش نشانی و هلال احمر مرد فوت شده را از داخل دستگاه بیرون کشیدند و برای سیر مراحل قانونی تحویل پزشکی قانونی شد. به گفته وی، علت سقوط این کارگر به داخل دستگاه از سوی کارشناسان در دست بررسی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، ساعت ۱۰:۰۳ دقیقه بامداد دیروز، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران با دریافت گزارش شهروندان مبنی بر سقوط یک کارگر در یک ساختمان نیمه کاره، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۲۸ را به همراه گروه نجات ۵ مستقر در ایستگاه ۳۸ به محل حادثه درخیابان زمزم، خیابان متین اعزام نمود. آرش مهدیان فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد که در یک ساختمان نیمه کاره چهار طبقه کارگران در حال انجام عملیات عمرانی بودند که یک کارگر جوان ۲۵ ساله از تبعه کشور افغانستانه در حال کار در طبقه چهارم از طبقه چهارم به ساختمان همجوار خود که ساختمانی سه طبقه بوده سقوط کرده و از ناحیه گردن، سر و کمر دچار آسیب دیدگی شده و امکان حرکت نداشت. وی افزود: آتش نشانان بلافاصله با ایمن سازی محل حادثه و جلوگیری از تردد دیگر کارگران، با همکاری گروه نجات، اقدام به پایین آوردن مصدوم به وسیله ابزار تخصصی نجات کردند و فرد مصدوم را تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

به انتهای لیست رسیدید