کاریکاتور

کاریکاتور

مهرمهر8 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از دبیرخانه جشنواره «شهر و رسانه»، سعید حاجی زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به قطعی اینترنت و نیز با هدف فراهم کردن امکان بیشتر برای تولید و انتشار آثار مرتبط با موضوعات جشنواره، پس از طرح موضوع در شورای سیاست گذاری، مهلت ارائه اثر به مدت یک ماه و تا سی ام آذر۹۸ تمدید شد. او با بیان اینکه تا پایان روز شنبه، ۳۰ آذر داوطلبان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره شهر و رسانه ارائه کنند، یادآور شد: بازه زمانی انتشار آثار از ۱۳ آذر ۹۶ تا ۳۰ آبان ۹۸ بود که با تصمیم شورای سیاست گذاری جشنواره، اهالی محترم رسانه می‌توانند آثار خود را که تا پایان آذرماه سال ۹۸ منتشر می‌شود، برای شرکت در جشنواره ارائه کنند. مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز با اشاره به تماس‌های خبرنگاران شهرهای مختلف کشور درباره شرایط شرکت در جشنواره شهر و رسانه، گفت: خبرنگاران سراسر کشور در صورتی که مطالبی مرتبط با تبریز تولید و منتشر کنند، می‌توانند آثار خود را با رعایت شرایط، به دبیرخانه جشنواره ارائه نمایند. مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز ویژگی مهم این جشنواره را اختصاص ویژه‌ترین جایزه برای موضوع نقد برتر (جایزه ویژه شهید مهدی باکری) دانسته و گفت: دیگر بخش‌های ویژه این جشنواره شامل آتش سوزی بازار تبریز (سرای ایکی قاپیلی)، پیاده روی اربعین (روایت سفر عشق) و نقش نظام بانکی در تحقق شهر هوشمند است. به گفته دبیر جشنواره شهر و رسانه، داوطلبان می‌توانند آثار خود را همه روزه به غیر از روزهای تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۸عصر به دبیرخانه این جشنواره واقع در خیابان آزادی، چهارراه ابوریحان، شهرداری مرکز، طبقه اول، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز به صورت حضوری ارائه کنند.
طرفداریطرفداری9 ساعت قبل
توی خانواده‌مون یه سپاهی حرومی هست که از کنار اون سه تا پسرش هم رفتن همونجا سرکار با حقوق‌های خوب و بعد دو سه سال هر کدوم یه خونه سازمانی به اسم‌شونه در صورتی که حتی سیکل هم نداشتن بعد من با فوق لیسانس از دانشگاه تهران و در آستانه سی سالگی بیکارم و کل داراییم توی بانک صد تومن هم نیست … شاشیدم به این زندگی … شاشیدم به جمهوری اسلامی، خامنه‌ای، روحانی، رئیسی و سر تا ته سپاه
تسنیمتسنیم1 روز قبل
وی با بیان اینکه تا پایان روز شنبه، ۳۰ آذر داوطلبان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره شهر و رسانه ارائه کنند، یادآور شد: بازه زمانی انتشار آثار از ۱۳ آذر ۹۶ تا ۳۰ آبان ۹۸ بود که با تصمیم شورای سیاست گذاری جشنواره، اهالی محترم رسانه می‌توانند آثار خود را که تا پایان آذرماه سال ۹۸ منتشر می‌شود، برای شرکت در جشنواره ارائه کنند. مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز با اشاره به تماس‌های خبرنگاران شهرهای مختلف کشور درباره شرایط شرکت در جشنواره شهر و رسانه، گفت: خبرنگاران سراسر کشور در صورتی که مطالبی مرتبط با تبریز تولید و منتشر کنند، می‌توانند آثار خود را با رعایت شرایط، به دبیرخانه جشنواره ارائه نمایند. مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز ویژگی مهم این جشنواره را اختصاص ویژه‌ترین جایزه برای موضوع نقد برتر (جایزه ویژه شهید مهدی باکری) دانسته و گفت: دیگر بخش‌های ویژه این جشنواره شامل آتش سوزی بازار تبریز (سرای ایکی قاپیلی)، پیاده روی اربعین (روایت سفر عشق) و نقش نظام بانکی در تحقق شهر هوشمند است. دبیر جشنواره شهر و رسانه در پایان گفت: داوطلبان می‌توانند آثار خود را همه روزه به غیر از روزهای تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۸عصر به دبیرخانه این جشنواره واقع در خیابان آزادی، چهارراه ابوریحان، شهرداری مرکز، طبقه اول، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز به صورت حضوری ارائه کنند. انتهای پیام/۱۱۵/ش
تسنیمتسنیم1 روز قبل
دبیر جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان پیرامون جزئیات دومین سال برگزاری این جشنواره در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با اشاره به هدف جشنواره، اظهار داشت: فرهنگی که در جامعه و دیدگاه مردم به معلول وجود دارد، دچار معلولیت است. دبیر جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان تصریح کرد: با حضور در جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان، آنها در حوزه نوشتن و خبرنگاری همدوش با دیگر خبرنگاران غیر معلول کار می‌کنند و همچنین تا حدی نقصان حوزه خبری معلولان جبران می‌شود ولی مهم‌ترین هدف تغییر دید جامعه به معلولیت است. وی با بیان اینکه در دومین جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان ۲ بخش ویژه و اصلی در هم ادغام شده است، گفت: معلولان و افراد سالم با هم داوری شدند تا معلولان بدانند تفاوتی با دیگر شرکت کنندگان ندارند و به خودباوری برسند. وی افزود: یکی از فاکتورهایی که ما را در برگزاری دومین جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان مصمم‌تر کرد، پیگیری و علاقه خود معلولان بود که می‌خواستند امسال هم جشنواره برگزار بشود. دبیر جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان ادامه داد: از رسانه‌ها و خبرنگاران به خاطر استقبال کمشان از پوشش اختتامیه اولین جشنواره ملی رسانه‌ای معلولان گلایه دارم چرا که حضور یک ساعته آنها در چنین جشنواره‌ای باعث خوشحالی یک عمر معلولان می‌شود و متاسفانه آن را دریغ کردند.
افکارنیوزافکارنیوز2 روز قبل
شناسه خبر: ۹۱۸۳۵۳ ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۲۳:۲۶ ۰ Aخانه | ورزشی خبر آنلاین منبع: باشگاه تاتنهام پس از اخراج شبانه پوچتینو با آقای خاص به توافق رسید و او را به عنوان سرمربی معرفی کرد. این موضوع سوژه کارتونی در بلیچر ریپورت شد.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم پنجمین جشنواره هنری‌دانشجویی ققنوس با راه‌اندازی دبیرخانه دائمی این جشنواره در لانه جاسوسی به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است. این جشنواره در ۱۶ قالب که شامل حوزه شعر، موسیقی، عکس، خوشنویسی، فیلمنامه، فیلم کوتاه، داستان، پوستر، کاریکاتور، نقاشی، نمایشنامه، انیمیشن، تئاتر، مداحی، استندآپ کمدی و پژوهش هنری پذیرای آثار دانشجویان خواهد بود. علاقه مندان جهت شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا پایان آذرماه به دو شیوه به دبیرخانه جشنواره تحویل دهند. تحویل آثار به دبیرخانه دائمی جشنواره واقع در تهران -خیابان طالقانی - جنب ایستگاه متروی طالقانی - مجتمع فرهنگی ۱۳ آبان بسیج دانشجویی (لانه جاسوسی سابق آمریکا)، ساختمان شهید وزوایی، دفتر هنر و رسانه ناحیه بسیج دانشجویی تهران بزرگ۲. انتهای پیام/

چه کسی دستور قطع شدن اینترنت را داد؟

رکنارکنا3 روز قبل
به گزارش رکنا، بعد از قطع شدن اینترنت بین الملل در کشور، این سوال برای شهروندان ایجاد شده که چه کسی یا دستگاهی دستور قطع شدن اینترنت را صادر کرده است. در همین خصوص علی ربیعی سخنگوی دولت گفت: وقتی اعتراض‌ها ایجاد شد اینترنت بود، اما وقتی سنگ در خیابان‌ها خالی می‌شد و از طریق اینترنت اطلاع رسانی می‌کردند شورای امنیت تصمیم به قطع اینترنت گرفت. در همین راستا نیز غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه در واکنش به اظهاراتی مبنی بر اینکه گفته می‌شود قطعی اینترنت با دستور قوه قضاییه بوده است، اظهار کرد: تصمیم قطع اینترنت تصمیم قوه قضاییه نبود و تصمیم شورای عالی امنیت ملی بود. محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در خصوص قطعی اینترنت و این که چه کسی آن را قطع کرده است، بیان کرد: اینترنت اختلال ندارد، بلکه به دستور و تشخیص شورای امنیت کشور با ابلاغ به اپراتور‌ها قطع شده است. وزیر ارتباطات افزود: اینترنت داخلی معنا ندارد، بلکه یک عبارت کاریکاتور شده و بسیار غلط است؛ ما موضوعی به نام اینترنت ملی نداریم.
همشهریهمشهری3 روز قبل
رتبه دوم: زینب جلمبادانی از دانشگاه علوم پزشکی نیشابور برای تاثیر هنردرمانی مبتنی بر بهبود تعاملات اجتماعی کودکان اوتیسم. بخش تجسمی: خوشنویسی، نستعلیق اساتید، کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشوررتبه سوم: رضا اعظمی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای اثر «شمع رسوا». خوشنویسی، شکسته نستعلیق اساتید، کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشوررتبه سوم: ابراهیم عابدی از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برای اثر «همانا خدا». خوشنویسی، نقاشیخط اساتید، کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور: رتبه سوم: حسین طالب زاده از دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای اثر «ای عشق». رشته نثر ادبی، دانشجویان علوم پزشکی: رتبه سوم: حمیده کریمی از دانشگاه علوم پزشکی سمنان برای اثر «اردیبهشت».
ایسناایسنا3 روز قبل
هجدهمین جشنواره «کتاب و رسانه» با معرفی برگزیدگان و شایسته‌های تقدیر به کار خود پایان داد. او تاکید کرد: جشنواره کتاب و رسانه وسیع‌ترین جشنواره مطبوعاتی کشور است که می‌تواند الگویی برای سایر حوزه‌ها، ازجمله دیگر بخش‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد. اختتامیه جشنواره کتاب و رسانه را به نوعی آغاز استفاده از ظرفی جشنواره می‌دانیم. حتما باید خروجی جشنواره کتاب و رسانه نقشه راه و شروع جشنواره سال آینده باشد و آسیب‌شناسی آنچه که ما نتوانستیم از طرفیت رسانه به کتاب برسیم. او در پایان با این توصیه که جشنواره هجدهم کتاب و رسانه در این ایستگاه نباید تمام شود، قول داد که بر میزان جایزه جشنواره کتاب و رسانه مبلغی را اضافه کند.
ایمناایمنا3 روز قبل
تقدیر از «ذلیخا کرمی» از «خبرگزاری کتاب ایران – همدان» برای اثر با تیتر: «رمان «تاریخ غیرت» اثر «نثری همدانی» روانه بازار شد» بخش طنز: هیئت داوران اثری را به‌عنوان برگزیده تندیس «درخت معرفت» معرفی نکرد. تقدیر از «وحید حاج‌سعیدی» از پایگاه خبری «آسا خبر» (علی‌آباد استان گلستان) برای اثر با تیتر: «کتابخوان‌های اجاره‌ای و مفسدان اقتصادی»! بخش عکس: تندیس «درخت معرفت» برای «امیر غلامی» از «خبرگزاری کتاب ایران»، برای گزارش تصویری انتخابی هیئت داوران از مجموعه آثار. چهره تجلیلی رسانه‌های دیداری: «علی دهباشی» مدیر مجله «بخارا» بابت سال‌ها مداومت و فعالیت گسترده در حوزه اطلاع‌رسانی کتاب. بخش رسانه‌های دیداری: تندیس درخت معرفت برای «علی رئیسی» از «صداوسیمای مرکز اصفهان» برای پویانمایی‌هایی با نام‌های: "ماه گفت: قلپ قلپ کمک!
ایلناایلنا3 روز قبل
هجدهمین جشنواره‌ «کتاب و رسانه» با معرفی برگزیدگان تندیس «درخت معرفت» و تقدیرشوندگان، به کار خود پایان داد. تقدیر از «ذلیخا کرمی» از «خبرگزاری کتاب ایران – همدان» برای اثر با تیتر: «رمان «تاریخ غیرت» اثر «نثری همدانی» روانه بازار شد» بخش طنز: هیئت داوران اثری را به‌عنوان برگزیده تندیس «درخت معرفت» معرفی نکرد. بخش عکس: تندیس «درخت معرفت» برای «امیر غلامی» از «خبرگزاری کتاب ایران»، برای گزارش تصویری انتخابی هیئت داوران از مجموعه آثار. چهره تجلیلی رسانه‌های دیداری: «علی دهباشی» مدیر مجله «بخارا» بابت سال‌ها مداومت و فعالیت گسترده در حوزه اطلاع‌رسانی کتاب. بخش رسانه‌های دیداری: تندیس درخت معرفت برای «علی رئیسی» از «صداوسیمای مرکز اصفهان» برای پویانمایی‌هایی با نام‌های: "ماه گفت: قلپ قلپ کمک!
خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه با هدف افزایش توجه به کارکردهای رسانه در حوزه نشر و ترویج کتاب‌خوانی، با بررسی ۱۰۰۰ اثر رسیده به این جشنواره مورد داوری قرار گرفت. تقدیر از سیدغیاث‌الدین ملک‌حسینی از روزنامه خبر جنوب (شیراز استان فارس) برای تیتر: زمین کتابخانه مرکزی شیراز همچنان روی هواتقدیر از محمدصادق علیزاده از روزنامه جام جم برای تیتر: هاج و گاجبخش نقد و مقاله تخصصی: هیئت داوران اثری را به‌عنوان برگزیده تندیس درخت معرفت معرفی نکرد. تقدیر از سعید ناظمی از روزنامه آرمان امروز برای اثر با تیتر: سقوط از مرگ/تاملاتی بر رمان این سگ می‌خواهد رکسانا را بخوردبخش یادداشت: تندیس درخت معرفت برای هادی حسینی‌نژاد از خبرگزاری کتاب ایران، برای آثار با تیترهای: قاچاقچیان کتاب؛ ویروس‌های تکامل‌یافته در جان نشر و کتاب؛ «از تولید به مصرف» /ام‌المفاسد بساط‌های حراجیتقدیر از مائده مرتضوی از روزنامه سازندگی برای مجموعه یادداشت‌های روزانه‌ نمایشگاه کتاب تهرانبخش خبر: هیئت داوران اثری را به‌عنوان برگزیده تندیس درخت معرفت معرفی نکرد. تقدیر از ذلیخا کرمی از خبرگزاری کتاب ایران – همدان برای اثر با تیتر: رمان «تاریخ غیرت» اثر «نثری همدانی» روانه بازار شدبخش طنز: هیئت داوران اثری را به‌عنوان برگزیده تندیس درخت معرفت معرفی نکرد. هیئت داوران هجدهمین دوره‌ جشنواره کتاب و رسانه به این شرح معرفی شده‌اند: سیف‌الله صمدیان (مدیر مجله «تصویر» و جشن «تصویر سال»)، حمیدرضا بیدقی (گرافیست، طراح و تصویرگر)، افشین۵۷۵۷
ایسناایسنا3 روز قبل
هجدهمین جشنواره‌ «کتاب و رسانه» با معرفی برگزیدگان تندیس «درخت معرفت» و تقدیرشوندگان، به کار خود پایان داد. تقدیر از «ذلیخا کرمی» از «خبرگزاری کتاب ایران – همدان» برای اثر با تیتر: «رمان «تاریخ غیرت» اثر «نثری همدانی» روانه بازار شد» بخش طنز: هیئت داوران اثری را به‌عنوان برگزیده تندیس «درخت معرفت» معرفی نکرد. تقدیر از «وحید حاج‌سعیدی» از پایگاه خبری «آسا خبر» (علی‌آباد استان گلستان) برای اثر با تیتر: «کتابخوان‌های اجاره‌ای و مفسدان اقتصادی»! بخش عکس: تندیس «درخت معرفت» برای «امیر غلامی» از «خبرگزاری کتاب ایران»، برای گزارش تصویری انتخابی هیئت داوران از مجموعه آثار. بخش رسانه‌های دیداری: تندیس درخت معرفت برای «علی رئیسی» از «صداوسیمای مرکز اصفهان» برای پویانمایی‌هایی با نام‌های: "ماه گفت: قلپ قلپ کمک!
مهرمهر3 روز قبل
تقدیر از «ذلیخا کرمی» از «خبرگزاری کتاب ایران – همدان» برای اثر با تیتر: «رمان «تاریخ غیرت» اثر «نثری همدانی» روانه بازار شد» *بخش طنز: هیئت داوران اثری را به‌عنوان برگزیده تندیس «درخت معرفت» معرفی نکرد. تقدیر از «وحید حاج‌سعیدی» از پایگاه خبری «آسا خبر» (علی‌آباد استان گلستان) برای اثر با تیتر: «کتابخوان‌های اجاره‌ای و مفسدان اقتصادی»! *بخش عکس: تندیس «درخت معرفت» برای «امیر غلامی» از «خبرگزاری کتاب ایران»، برای گزارش تصویری انتخابی هیئت داوران از مجموعه آثار. چهره تجلیلی رسانه‌های دیداری: جناب آقای «علی دهباشی» مدیر مجله «بخارا» بابت سال‌ها مداومت و فعالیت گسترده در حوزه اطلاع‌رسانی کتاب. **بخش رسانه‌های دیداری: تندیس درخت معرفت برای «علی رئیسی» از «صداوسیمای مرکز اصفهان» برای پویانمایی‌ها با نام‌های: "ماه گفت: قلپ قلپ کمک!
تابناکتابناک3 روز قبل
به رغم آنکه برخی خدمات اینترنتی به واسطه اقدامات صورت گرفته در یکی دو روز اخیر دایر شده‌اند، کماکان دسترسی بسیاری از ایرانیان به اینترنت قطع است؛ موضوعی که سخنگوی دولت از برنامه‌ای ویژه برای رفع آن خبر می‌دهد، اما وزیر ارتباطات تأکید دارد که این گونه نیست! اینترنت استان به استان وصل می‌شودربیعی در این بارهبا این توضیحات، وی برنامه دولت برای برقراری دوباره اتصال به اینترنت در کشور را این گونه تشریح کرد: «می‌پذیرم که با قطع اینترنت خیلی‌ها دچار سختی شده‌اند، اما نگرانی بزرگتر امنیت ملی کشور است که باید به آن توجه شود. در استان‌هایی که از اینترنت سوء استفاده صورت نمی‌گیرد استان به استان اینترنت آن‌ها وصل خواهد شد و به حالت طبیعی برمی گردد.» ربیعی در این باره گفت: «مشکلات برخی مشاغل اینترنتی و بانک‌ها را حل کردیم، اما هنوز مشکل برخی کار‌های دانشجویی و مشاغل دیگر مانده است. باید همه بپذیریم در شرایطی که برخی به دنبال سوء استفاده هستند، چنین تصمیمی از سوی دولت طبیعی است. تصمیم گرفتند کاری انجام شود که از این مجرا به کشور آسیب وارد نشود.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، صبح امروز سومین نشست خبری جشنواره ملی «فانوس» با حضور لطیف صادقی دبیر اجرایی و جواد قلی‌زاده دبیر هنری جشنواره برگزار شد. لطیف صادقی جشنواره ملی «فانوس» را عصاره یکسال تلاش و مجاهدت فرهنگی دانست و گفت: برای انتقال مفاهیم و ارزش‌های متعالی دفاع مقدس به نسل جوان زبان ظرفیت فرهنگ و هنر و رسانه بسیار مؤثر است، این جشنواره در سومین گام و سومین سال اجراء توفیق دارد پس از مازندران و هرمزگان سومین سال را در تهران پایتخت ملی ایران تجربه نماید. ارتقای کمی و کیفی آثار رسیده به جشنواره نسبت به دوره‌های قبل نشان از عشق و علاقه و پشتکار هنرمندان و مدیران هنری بنیاد استان‌ها در سراسر کشور دارد. وی ادامه داد: فراخوان جشنواره اواخر سال ۱۳۹۷ از طریق رسانه منتشر شد. صادقی با اشاره به این نکته که تعداد آثار ثبت شده و برگزیدگان امسال بیشتر شده است افزود: تعداد آثار ثبت شده در سامانه جشنواره ۴۰۸۵ اثر و تعداد آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره که مورد داوری قرار گرفته‌اند ۳۴۳۱ اثر و همچنین تعداد آثار برگزیده در حوزه‌های مختلف ۶۵ اثر می‌باشد.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
حکایت ما و این روز‌های اینترنتحوادث رخ داده در پی افزایش قیمت بنزین و بیم دولت و نهاد‌های امنیتی، از سازماندهی تجمعات مردم در شهر‌های مختلف باعث شد تا با اختلال در اینترنت، دسترسی به شبکه‌های اجتماعی برای مردم غیر ممکن و یا سخت شود. الف: حوادث رخ داده در پی افزایش قیمت بنزین و بیم دولت و نهاد‌های امنیتی، از سازماندهی تجمعات مردم در شهر‌های مختلف باعث شد تا با اختلال در اینترنت، دسترسی به شبکه‌های اجتماعی برای مردم غیر ممکن و یا سخت شود. آنچه گفتنی است این است که آیا کسانی که چنین تصمیماتی می‌گیرند نباید نسبت به آثار زیانبار تصمیمات خود پاسخگو باشند؟ آیا نباید وزیر ارتباطات پاسخگوی این سئوال باشد که چرا باید شبکه ملی اطلاعات و یا اینترنت ملی (که وزیر ارتباطات آنرا بی معنا و عبارتی کاریکاتور شده می‌داند). پس از سال‌ها همچنان اندرخم یک کوچه باشد و ما با اندک تهدیدی مجبور به پرداخت این حجم از خسارت باشیم. حتما جناب وزیر می‌دانند رسانه‌های داخلی که در خط مقدم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به ویژه در مواقع بحران هستند، طی چند روز گذشته عملا تعطیل یا نیمه تعطیل بوده‌اند؟ اگر هم فعالیتی داشته‌اند عملا مخاطبان آنها کمترین دسترسی را به آنها داشته‌اند. آنوقت میگوییم چرا رسانه‌های بیگانه مرجعیت پیدا می‌کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، به نقل از روزنامه خراسان، کاریکاتور تایمز مالی درخصوص چهارمین استیضاح رئیس جمهور در تاریخ آمریکا به نقل از رئیس جمهور آمریکا نوشت: آنقدر گرفتار کار است که نمى تواند روند استیضاح را دنبال کند. بیشتر بخوانید: اکثریت مردم آمریکا خواهان برکناری ترامپ هستندانتهای پیام/خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسان‌های منتشر می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
برای بسیاری از ما که به واسطه شبکه‌های اجتماعی در جریان اخبار و احوال مردم قرار می‌گرفتیم، بازخورد‌ها را می‌دیدیم، سوژه پیدا می‌کردیم، می‌نوشتیم، نیش و نوش نصیب‌مان می‌شد و … روز‌های آسانی نیست. عصرایران: اینترنت قطع نیست اما قطع است. در حال حاضر سایت‌های داخلی در دسترس هستند، بانک‌ها و ادارات خدمات ارائه می‌دهند و اینترنت قطع نیست اما قطع است. قطع اینترنت یک تصمیم امنیتی است و فراتر از اراده ما به عنوان اهل رسانه. ما لازم است همه ابعاد ماجرا را ببینیم و اینترنت و شبکه‌های اجتماعی آینه بازتاب‌دهنده جامعه بودند.
همشهریهمشهری3 روز قبل
به گزارش همشهری‌آنلاین از مهر به نقل از ستاد خبری بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، نامزدهای جشنواره «کتاب و رسانه» در بخش رسانه‌های مکتوب (مطبوعات و خبرگزاری‌ها) معرفی شدند. دبیرخانه هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه، در بخش رسانه‌های دیداری و شنیداری نامزدها را به این شرح معرفی کرد: بخش مستند تلویزیونی، انیمیشن و برنامه عروسکیمهدی مقدر (صداوسیمای مرکز فارس)، امید فرخی (صداوسیمای کهگیلویه و بویراحمد) و علی رئیس (صداوسیمای مرکز اصفهان). بخش برنامه ترکیبیعرفان شهبازی (رادیو گیلان)، نیلوفر زندیان (رادیو فرهنگ)، زهرا عبداله‌زاده (رادیو صبا)، شهرام میکائیلی (رادیو مهاباد)، هانیه پیرامی (رادیو بیرجند)، سونیا سعادتفر (رادیو گرگان)، سید عبدالرضا راستگوفر (صداوسیمای مرکز قم) و امین طرفی جلالی (صداوسیمای مرکز خوزستان). بخش گفت‌وگو و میزگردنیلوفر زندیان (رادیو فرهنگ)، محمدجواد احمدی‌نیا (رادیو فرهنگ) و منوچهر دین‌پرست (رادیو گفت‌وگو). بخش آثار داستانی و نمایشی (کتاب صوتی) صفیه آقاجانی (رادیو نمایش)، محسن آقابیکی (رادیو یزد)، امید فرخی (صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد).
مهرمهر3 روز قبل
رتبه دوم: زینب جلمبادانی از دانشگاه علوم پزشکی نیشابور برای تاثیر هنردرمانی مبتنی بر بهبود تعاملات اجتماعی کودکان اوتیسم. بخش تجسمی: خوشنویسی، نستعلیق اساتید، کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشوررتبه سوم: رضا اعظمی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای اثر «شمع رسوا». خوشنویسی، شکسته نستعلیق اساتید، کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشوررتبه سوم: ابراهیم عابدی از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برای اثر «همانا خدا». خوشنویسی، نقاشیخط اساتید، کارکنان دانشگاه‌های علوم پزشکی و جامعه پزشکی کشور: رتبه سوم: حسین طالب زاده از دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای اثر «ای عشق». رشته نثر ادبی، دانشجویان علوم پزشکی: رتبه سوم: حمیده کریمی از دانشگاه علوم پزشکی سمنان برای اثر «اردیبهشت».
الفالف4 روز قبل
حتما جناب وزیر می‌دانند رسانه‌های داخلی که در خط مقدم اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به ویژه در مواقع بحران هستند، طی چند روز گذشته عملا تعطیل یا نیمه تعطیل بوده‌اند؟ اگر هم فعالیتی داشته‌اند عملا مخاطبان آنها کمترین دسترسی را به آنها داشته‌اند. آنوقت میگوییم چرا رسانه‌های بیگانه مرجعیت پیدا می‌کنند. حتما جناب وزیر می‌دانند که در غیبت اینترنت ملی آنچنان وابستگی به سایت‌های خارجی ایجاد شده است که وقتی تصمیم به قطع اینترنت می‌گیرید عملا دریچه‌های اطلاع رسانی را به روی مردم می‌بندید. بماند که حتی یکی دو موتور جستجوی داخلی نیز طی دو روز گشته ناکارآمدی خود را عیان ساختند. متاسفانه یک از موانع تکمیل شبکه ملی اطلاعاتی برداشت وزارت ارتباطات از وظایف خود در این طرح ملی است، این وزارتخانه خود را متولی زیرساخت‌ها می‌دانند نه محتوا، حتی اگر این را بپذیریم. باید پرسید آیا همه زیرساختها آماده است؟ معتقدیم برخورداری از یک موتور جستجوی داخلی قوی نیازمند زیرساختی است که باز بر عهده این وزارتخانه است.
ایلناایلنا4 روز قبل
وزیر ارتباطات تاکید کرد: اینترنت اختلال ندارد، بلکه به دستور و تشخیص شورای امنیت کشور با ابلاغ به اپراتورها قطع شده استبه گزارش ایلنا به نقل از خانه ملت محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری درباره اختلال اینترنت در روزهای اخیر، گفت: اینترنت اختلال ندارد، بلکه به دستور و تشخیص شورای امنیت کشور با ابلاغ به اپراتورها قطع شده است. وی افزود: از روز گذشته پیگیری‌های لازم در حال انجام است تا با عادی شدن شرایط مجوز لازم صادر شود و شرکت‌ها مجدد اینترنت را برقرار کنند. وزیر کابینه دوازدهم با بیان اینکه قطع خدمات ضربه بسیاری به خدمات و مردم زده اما حفظ امنیت کشور به تشخیص امنیت کشور بسیار حائز اهمیت است، ادامه داد: من امروز صبح با گروه‌های مختلف که در این موضوع دست اندرکار هستند مانند وزارت کشور، صحبت کردم تا سریع‌تر اینترنت وصل شود. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به این پرسش که آیا اینترنت داخلی می‌شود، توضیح داد: خیر این صحت ندارد؛ اینترنت داخلی معنا ندارد بلکه یک عبارت کاریکاتور شده، بسیار غلط است. ما موضوعی به نام اینترنت ملی نداریم.
ایسناایسنا4 روز قبل
نامزدهای بخش‌هایی از هجدهمین جشنواره «کتاب و رسانه» معرفی شدند. همچنین نامزدهای بخش رسانه‌های دیداری و شنیداری به شرح زیر معرفی شده‌اند: بخش مستند تلویزیونی، انیمیشن و برنامه عروسکی: مهدی مقدر (صداوسیمای مرکز فارس)، امید فرخی (صداوسیمای کهگیلویه و بویراحمد) و علی رئیس (صداوسیمای مرکز اصفهان). بخش برنامه ترکیبی: عرفان شهبازی (رادیو گیلان)، نیلوفر زندیان (رادیو فرهنگ)، زهرا عبداله‌زاده (رادیو صبا)، شهرام میکائیلی (رادیو مهاباد)، هانیه پیرامی (رادیو بیرجند)، سونیا سعادتفر (رادیو گرگان)، سیدعبدالرضا راستگوفر (صداوسیمای مرکز قم) و امین طرفی جلالی (صداوسیمای مرکز خوزستان). بخش خبر و گزارش: فاطمه آقامحمدی (صداوسمیای مرکز قم)، شیما کرمیانی (صداوسیمای مرکز قم)، سیدعبدالرضا راستگوفر (صداوسمای مرکز قم)، اسماعیل مقدسی‌پور (صداوسیمای مرکز اراک)، امین طرفی جلالی (صداوسیمای مرکز خوزستان)، محمدصادق زمانی (شبکه خبر)، راضیه جوینده (باشگاه خبرنگاران)، علی نعیمی (صداوسیمای مرکز زنجان)، محبوبه معافی (صداوسیمای مرکز کرمان)، یاسر سجادپور (صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد)، زهرا شفیعی (خبرگزاری صداوسیما)، علی اسماعیلی (رادیو معارف) و حسن جلال‌نژاد (صداوسیمای مرکز همدان). بخش آثار داستانی و نمایشی (کتاب صوتی): صفیه آقاجانی (رادیو نمایش)، محسن آقابیکی (رادیو یزد)، امید فرخی (صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد).
مهرمهر4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از ستاد خبری بیست و هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، بنا بر اعلام دبیرخانه هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه، نامزدهای جشنواره «کتاب و رسانه» در بخش رسانه‌های مکتوب (مطبوعات و خبرگزاری‌ها) معرفی شدند. دبیرخانه هجدهمین جشنواره کتاب و رسانه، در بخش رسانه‌های مکتوب (مطبوعات و خبرگزاری‌ها)، نامزدها را به این شرح معرفی کرد: بخش مستند تلویزیونی، انیمیشن و برنامه عروسکیمهدی مقدر (صداوسیمای مرکز فارس)، امید فرخی (صداوسیمای کهگیلویه و بویراحمد) و علی رئیس (صداوسیمای مرکز اصفهان). بخش برنامه ترکیبیعرفان شهبازی (رادیو گیلان)، نیلوفر زندیان (رادیو فرهنگ)، زهرا عبداله‌زاده (رادیو صبا)، شهرام میکائیلی (رادیو مهاباد)، هانیه پیرامی (رادیو بیرجند)، سونیا سعادتفر (رادیو گرگان)، سید عبدالرضا راستگوفر (صداوسیمای مرکز قم) و امین طرفی جلالی (صداوسیمای مرکز خوزستان). بخش گفت‌وگو و میزگردنیلوفر زندیان (رادیو فرهنگ)، محمدجواد احمدی‌نیا (رادیو فرهنگ) و منوچهر دین‌پرست (رادیو گفت‌وگو). بخش آثار داستانی و نمایشی (کتاب صوتی) صفیه آقاجانی (رادیو نمایش)، محسن آقابیکی (رادیو یزد)، امید فرخی (صداوسیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد).
عصر ایرانعصر ایران5 روز قبل
به گزارش عصر ایران، خبرگزاری فرانسه در متنی به نقاشی‌های برگرفته از اعتراضات لبنان بر دیوارهای بیروت پرداخت. در این گزارش می‌خوانیم: «حیات ناظر» نقاش این اثر، این طرح و نقاشی را به دیوارهای بیروت اضافه کرده است. عکس: خبرگزاری فرانسهدر آستانه ماه دوم اعتراضات لبنان، نقاشی و آثار گرافیکی روی دیوارهای مناطق مرکزی چهره بیروت را تغییر داده است. «ناظر» هنرمند ۳۲ ساله لبنانی یکی از معترضان هنرمند به شرایط لبنان است که معمولا در این مناطق بیروت دیده نمی‌شود. «ریدا مولوا» یک مشاور تجاری پس از ترک جلسه خود در این مناطق راه می‌رود: کاری که قبلا هرگز انجام نداده است.
پارس نیوزپارس نیوز5 روز قبل
افکارنیوزافکارنیوز6 روز قبل
شناسه خبر: ۹۱۷۲۲۹ ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۰۲:۰۰ ۰ Aخانه | ورزشی سایت گل منبع: انتخاب پله برای بهترین بازیکن تاریخ نه رقیب دیرینه‌اش مارادونا، نه هموطنش نیمار و نه رقیب بزرگ مسی یعنی رونالدو، بود.

به انتهای لیست رسیدید