کاریکاتور

کاریکاتور

طرفداریطرفداری15 دقیقه قبل
طرفداری- دو سال پس از جدایی نیمار از بارسلونا و پیوستن این بازیکن به پاری سن ژرمن، شایعه بازگشت او به جمع آبی و اناری پوش‌ها روز به روز قوت می‌گیرد. گفته می‌شود لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا که با نیمار بسیار صمیمی است، از حامیان این انتقال به شمار می‌رود. باید دید آیا ناصر الخلیفی اجازه می‌دهد مسی بار دیگر با نیمار همبازی شود یا او را کاخ مجلل خود در پاریس نگه خواهد داشت.
فارسفارس1 ساعت قبل
علاقمندی لیونل مسی به بازگشت نیمار به بارسلونا سوژه کاریکاتور شده است. کاریکاتور/مسی علاقمند به بازگشت نیمار به بارسلونابه گزارش خبرگزاری فارس، این روزها بحث بازگشت نیمار به بارسلونا جدی شده است و بر این اساس رسانه‌ها شایعات زیادی را پیرامون این ستاره برزیلی عنوان می‌کنند. عنوان شده که یکی از عوامل جدی شدن بازگشت نیمار به بارسا، علاقمندی مسی است و فوق ستاره آرژانتینی تمایل زیادی دارد تا بار دیگر در کنار نیمار بازی کند. این موضوع سوژه کاریکاتور شده است. انتهای پیام/
موجموج2 ساعت قبل
سپس این شب طنز با شعرخوانی طنز محمدرضا شکیبایی، از شاعران خوب طنز کشور آغاز شد. شکیبایی شعر طنز خود را با موضوع خیالبافی‌های یک پشت کنکوری، قرائت کرد که بخش‌هایی از آن را ادامه می‌خوانید. بخش بعدی این شب شعر طنز انقلاب اسلامی به شعرخوانی مصطفی صاحبی، اختصاص داشت. این مسائل همه بدبختی هر ترم من استهیچکس نیست که گاهی بکند ارشادمدر ادامه این برنامه، نوبت به استندآپ کمدی محمد محمدی، رسید. فرقانی شعر طنز خود را قرائت کرد و اسم‌هایی برای جایگزینی برخی عبارات پیشنهاد داد.
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
سپس این شب طنز با شعرخوانی طنز محمدرضا شکیبایی، از شاعران خوب کشور آغاز شد. شکیبایی شعر طنز خود را با موضوع خیالبافیهای یک پشت کنکوری، قرائت کرد که بخش‌هایی از آن را ادامه می‌خوانید. بخش بعدی این شب شعر طنز انقلاب اسلامی به شعرخوانی مصطفی صاحبی اختصاص داشت. این مسائل همه بدبختی هر ترم من استهیچکس نیست که گاهی بکند ارشادمدر ادامه این برنامه، نوبت به استندآپ کمدی محمد محمدی، رسید. موحدی شعر طنز خود را درباره تولد ملکه انگلستان قرائت کرد که بخش‌هایی از آن را ادامه می‌خوانید.
فارسفارس4 ساعت قبل
شانزدهمین شب شعر طنز انقلاب اسلامی با عنوان «نطنز» سه شنبه ۲۸ فروردین ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ با حضور علاقه مندان به عرصه طنز و کمدی در حسینیه هنر برگزار شد. سپس این شب طنز با شعرخوانی طنز محمدرضا شکیبایی، از شاعران خوب طنز کشور آغاز شد. در ادامه برنامه نوبت به شعرخوانی احد ارسالی رسید. این مسائل همه بدبختی هر ترم من استهیچکس نیست که گاهی بکند ارشادمدر ادامه این برنامه، نوبت به استندآپ کمدی محمد محمدی رسید. موحدی شعر طنز خود را درباره تولد ملکه انگلستان قرائت کرد که بخش‌هایی از آن را ادامه می‌خوانید.
افکارنیوزافکارنیوز6 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشاین روزها بحث بازگشت نیمار به بارسلونا جدی شده است و بر این اساس رسانه‌ها شایعات زیادی را پیرامون این ستاره برزیلی عنوان می‌کنند. عنوان شده که یکی از عوامل جدی شدن بازگشت نیمار به بارسا، علاقمندی مسی است و فوق ستاره آرژانتینی تمایل زیادی دارد تا بار دیگر در کنار نیمار بازی کند. این موضوع سوژه کاریکاتور شده است.
ایمناایمنا6 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا از شهرستان کاشان، مسعود خاندایی، معاون برنامه‌ریزی فرمانداری کاشان در آیین افتتاح این نمایشگاه با اشاره به لزوم افزایش آگاهی شهروندان درباره مضرات مصرف دخانیات و اهمیت آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان و نوجوانان اظهار کرد: توانمندسازی کودکان و نوجوانان و آموزش صحیح مهارت‌های زندگی از مهم‌ترین عوامل بازدارنده از مصرف دخانیات و انحرافات اجتماعی است که باید در خانواده‌ها و محیط‌های آموزشی انجام شود. وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه «روزهای تاریک»، خاطرنشان کرد: آسیب‌های اجتماعی و رفتارهای پرخطر سلامت روانی و اجتماعی کودکان و نوجوانان را تهدید می‌کند، بنابراین با وجود ۶۰ هزار دانش‌آموز در این شهرستان لازم است با طراحی و اجرای برنامه‌های ‌موثر، زمینه مصونیت کودکان و نوجوانان از آسیب‌های اجتماعی فراهم شود. به گزارش ایمنا، در نمایشگاه «روزهای تاریک» که به همت فرهنگ‌سرای علامه فیض کاشانی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کاشان برپا شده، ۲۰ تابلو کاریکاتور از هنرمندان کاشان با موضوع پیشگیری از مصرف دخانیات تا ۳۰ خردادماه در معرض عموم گذاشته شده است.
سینماپرسسینماپرس9 ساعت قبل
سینماپرس: محمدحسین نیرومند، گرافیست، درباره نمایشگاه کاریکاتور با موضوع ملکه انگلیس گفت: دولت استعماری انگلیس صدسال دخالت مستقیم در سیاست‌های ایران داشته است. این بار با برگزاری تولد ملکه اهداف دیگری را دنبال می‌کند، عکس‌العمل کاریکاتوریست‌ها به این موضوع و البته در بزنگاه‌ها واقعا قابل توجه است. وی ادامه داد: این کشور با تغییر رویه‌ها و سیاست‌های خود، قصد دارد این بار با پنبه سر ببرد و سیاست‌های آشکار خود را کنار بزند. این کشور می‌خواهد تا با فعالیت‌های به ظاهر دوستانه همان مقاصد استعماری خود را پیش ببرد. کاریکاتور به دلیل شرایطی که دارد، می‌تواند به‌خوبی در حوزه موضوعات مختلف به‌ویژه موضوعات سیاسی وارد شده و توجه مردم و افکار عمومی را به خود جلب کند.

ورزشکاران جهان در شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۸ ژوئن ۲۰۱۹

10+
طرفداریطرفداری15 ساعت قبل
فارسفارس21 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال آرژانتین در رقابت‌های کوپا آمریکا در اولین بازی خود به مصاف کلمبیا و شاگردان کارلوس کی‌روش رفت و متحمل شکست ۲ بر صفر شد. در این بازی باز هم لیونل مسی در کسب موفقیت با آلبی سلسته ناکام بود تا مشخص شود ابزار لازم برای موفقیت مسی در تیم ملی آرژانتین بر خلاف بارسلونا وجود ندارد. عملکرد آرژانتین با مسی در دیدار مقابل کلمبیا سوژه کاریکاتور شده است. انتهای پیام/
طرفداریطرفداری21 ساعت قبل
طرفداری- مائوریتزیو ساری پس از یک فصل پر تنش در چلسی، این باشگاه را به مقصد یوونتوس ترک کرد. یکی از عجیب‌ترین اتفاقات فصل گذشته فوتبال اروپا در دیدار فینال لیگ کاپ رقم خورد؛ لحظه‌ای که ساری دستور خروج کپا آریزابالاگا و تعویض او با ویلی کابایرو را صادر کرد اما این دروازه بان اسپانیایی با سرپیچی از دستور سرمربی خود در زمین ماند. با توجه به خروج ساری از چلسی، عمر مومنی این موضوع را سوژه آخرین کاریکاتور خود قرار داده و کپا را سرمربی جدید آبی‌های لندن معرفی کرده است:
فارسفارس22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال رئال مادرید در فصل نقل و انتقالات بسیار فعال ظاهر شده است و بازیکنان بزرگی را به خدمت گرفته است که ادن هازارد یکی از بهترین خریدهای کهشکانی‌ها بود. حالا زیدان دراندیشه یکی دیگر از شکارهای بزرگ خود است و می‌خواهد پل پوگبا را به سانتیاگو برنابئو بیاورد. بر این اساس کاریکاتوری منتشر شده است که در آن زیدان آماه می‌شود که کار انتقال این ستاره فرانسوی را تمام کند. انتهای پیام/
ایرناایرنا1 روز قبل
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این هفته فرصتی مناسب برای معرفی چهره خبیث آمریکا و جنایت‌های گسترده آن علیه ملت ایران و بشریت است. حجت الاسلام خاضع عنوان کرد: رسانه‌ها و خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در این هفته اقدام به تشریح هر چه بیشتر ماهیت استکباری و جنایتکارانه آمریکا برای مردم و به ویژه نسل جوان استان کنند. وی ابراز داشت: برنامه‌های متنوعی در هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی امسال در کهگیلویه و بویراحمد پیش بینی شده و محوریت تمامی آنها نیز معرفی جنایت‌های آمریکا علیه ملت ایران و بشریت است. وی اظهار داشت: آیین بزرگداشت شهدای هفتم تیر در شهر یاسوج و دیگر مناطق کهگیلویه و بویراحمد با مشارکت دادگستری و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این استان برگزار می‌شود. حجت الاسلام خاضع افزود: انتظار می‌رود که مسئولان اجرایی و قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد حضور گسترده‌ای در برنامه‌های بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی و آیین بزرگداشت شهدای هفتم تیر امسال داشته باشند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
خبرگزاری فارس: تیم ملی فوتبال آرژانتین در رقابت‌های کوپا آمریکا در اولین بازی خود به مصاف کلمبیا و شاگردان کارلوس کی‌روش رفت و متحمل شکست ۲ بر صفر شد. در این بازی باز هم لیونل مسی در کسب موفقیت با آلبی سلسته ناکام بود تا مشخص شود ابزار لازم برای موفقیت مسی در تیم ملی آرژانتین بر خلاف بارسلونا وجود ندارد. عملکرد آرژانتین با مسی در دیدار مقابل کلمبیا سوژه کاریکاتور شده است.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشتیم ملی فوتبال آرژانتین در رقابت‌های کوپا آمریکا در اولین بازی خود به مصاف کلمبیا و شاگردان کارلوس کی‌روش رفت و متحمل شکست ۲ بر صفر شد. در این بازی باز هم لیونل مسی در کسب موفقیت با آلبی سلسته ناکام بود تا مشخص شود ابزار لازم برای موفقیت مسی در تیم ملی آرژانتین بر خلاف بارسلونا وجود ندارد. عملکرد آرژانتین با مسی در دیدار مقابل کلمبیا سوژه کاریکاتور شده است.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 روز قبل
وی ادامه داد: این کشور با تغییر رویه‌ها و سیاست‌های خود، قصد دارد این بار با پنبه سر ببرد و سیاست‌های آشکار خود را کنار بزند. این کشور می‌خواهد تا با فعالیت‌های به ظاهر دوستانه همان مقاصد استعماری خود را پیش ببرد. کاریکاتور به دلیل شرایطی که دارد، می‌تواند به‌خوبی در حوزه موضوعات مختلف به‌ویژه موضوعات سیاسی وارد شده و توجه مردم و افکار عمومی را به خود جلب کند. به همین جهت است که هنرمندان رشته کاریکاتور و کارتون بیش از دیگر هنرمندان نسبت به برخی اتفاقات روز واکنش نشان داده و این واکنش همراه با سرعت عمل بسیار مطلوب است. علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه «آسوده باش، من ملکه‌ام» تا ۵ تیرماه به گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری واقع در خیابان سمیه نرسیده به پل حافظ مراجعه کنند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هر جا ظلم و یا حرکت تروریستی صورت می‌گیرد با دخالت مستقیم آمریکا و یا با حمایت آنها است بنابراین آمریکا و سردمداران آن حقی ندارند راجع به حقوق بشر صحبت کنند. وی با اشاره به اینکه ششم تا دوازدهم تیرماه به عنوان هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده، عنوان کرد: این هفته فرصتی برای افشای چهره تروریستی، خبیث و واقعی آمریکا است. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با تشریح برنامه‌های پیشنهادی به ادارات مختلف جهت برگزاری در هفته افشای حقوق بشر آمریکایی، گفت: به حوزه هنری پیشنهاد می‌شود در این هفته‌ نمایشگاه پوستر و کاریکاتور با محور جنایات آمریکا برگزار کند. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهرداری نیز نسبت به نصب المان‌ها و نمادها و فضاسازی و تبلیغات شهری متناسب با هفته افشای حقوق بشر آمریکایی اقدام کند. وی با بیان اینکه سخنران مراسم بزرگداشت شهدای هفت تیر هنوز مشخص نیست، عنوان کرد: متاسفانه به علت مشکلات پروازهای فرودگاه یاسوج در این زمینه با مشکل مواجه هستیم.
فارسفارس1 روز قبل
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ۶ تا ۱۲ تیر هفته حقوق بشر آمریکایی گفت: مراسم بزرگداشت ۱۷ هزار شهید ترور و مراسم شهدای هفتم تیر در یاسوج برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، حجت‌الاسلام سید جواد خاضع پیش از ظهر امروز در نشست ستاد بزرگداشت هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی اظهار کرد: ۶ تا ۱۲ تیر ماه به‌نام هفته حقوق بشر آمریکایی نام‌گذاری شده است. وی بیان کرد: آمریکا از حربه حقوق بشر برای فشار به جمهوری اسلامی استفاده می‌کند در حالی که خود آمریکا ناقض حقوق بشر است و در هر گوشه از جهان جنایت و حادثه تروریستی صورت می‌گیرد یا توسط آمریکا بوده و یا با چراغ سبز و حمایت آمریکا و سردمداران آن بوده است. این مسوول با اشاره به اینکه تاریخ گواه و شاهد همه جنایت‌های آمریکا است و سردمداران آمریکایی حق ندارند که بخواهند در مورد حقوق بشر حرف و سخنی به زبان بیاورند، گفت: جمهوری اسلامی ایران قربانی اصلی تروریست است و بیش از ۱۷ هزار شهید، جنایت تروریست‌ها در جمهوری اسلامی ایران است. این مسوول بیان کرد: پخش مستندات تلویزیونی، تولید و انتشار جنایت‌های آمریکا در رسانه و نشریات استانی، برگزاری مراسم بزرگداشت تجلیل و تکریم ۱۷ هزار شهید ترور و برگزاری مراسم گرامی‌داشت شهدای هفتم تیر از دیگر برنامه‌های این هفته است.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
نماینده خمینی‌شهر در مجلس گفت: ‌ دولت در حالی بخشنامه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی را صادر کرده که این لایحه در مجلس تصویب نشده است. محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در صحن علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان در جریان بررسی لایحه موافقت نامه میان ایران و فنلاند درباره کمک و همکاری متقابل در امور گمرکی طی تذکری، اظهار داشت: متأسفانه مجلس زمانی برای بررسی موافقت نامه‌ها نمی‌گذارد و دولت هم مایل به انجام این کار نیست. وی ادامه داد: در حالی که ما ۱۵ کشور همسایه داریم و اگر قرار بر اولویت بندی اقتصادی در این شرایط تحریمی باشد باید موافقت نامه‌های دو جانبه با آن‌ها را تصویب کنیم. ابطحی تصریح کرد: متأسفانه نظارت دقیقی بعد از اجرای این موافقت نامه‌ها توسط مجلس وجود ندارد و ما آلت دست دولت شده‌ایم. وی اظهار داشت: در ۳۱ اردیبهشت ماه امسال فوریت اصلاح قانون مبارزه با پولشویی در مجلس تصویب شد، اما ما هنوز درباره آن تصمیم گیری نکرده‌ایم، پس چرا صدای کسی در این کشور درنمی‌آید؟ چرا دولت قانون را دور می‌زند و چراغ خاموش ما را وارد مسائل حاشیه‌ای می‌کند؟ ابطحی گفت: در حالی آیین نامه اجرایی اصلاح قانون مبارزه با پولشویی را صادر کرده که هنوز این لایحه فرآیند قانونی خود را در مجلس طی نکرده است، دولت، کاریکاتور دولت است، این اقدام اخیر دولت هم دور زدن قانون است و دولت با صدور این بخش نامه تخلف کرده است.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام؛ حجت الاسلام علی چراغی پور در ارتباط با مراسم برپایی یادواره شهدای ترور در ایلام اظهار داشت:: این مراسم روز یکشنبه ۹ تیرماه و ساعت ۱۰ صبح در محل مسجد جامع شهر ایلام با سخنرانی سردار نعمان غلامی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین کشور برگزار می‌شود. وی بزرگداشت شهدای فاجعه هفتم تیر (شهید بهشتی و ۷۲یار صدیق انقلاب) و برپایی نمایشگاههای عکس، پوستر و کاریکاتور را از دیگر برنامه‌های شاخص این هفته عنوان کرد. گفتنی است؛ بنا به فرموده مقام معظم رهبری از ۶ لغایت ۱۲ تیرماه به‌عنوان هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شده است. انتهای پیام/ ع
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در صحن علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان در جریان بررسی لایحه موافقت نامه میان ایران و فنلاند درباره کمک و همکاری متقابل در امور گمرکی طی تذکری، اظهار داشت: متأسفانه مجلس زمانی برای بررسی موافقت نامه‌ها نمی‌گذارد و دولت هم مایل به انجام این کار نیست. وی ادامه داد: در حالی که ما ۱۵ کشور همسایه داریم و اگر قرار بر اولویت بندی اقتصادی در این شرایط تحریمی باشد باید موافقت نامه‌های دو جانبه با آن‌ها را تصویب کنیم. ابطحی تصریح کرد: متأسفانه نظارت دقیقی بعد از اجرای این موافقت نامه‌ها توسط مجلس وجود ندارد و ما آلت دست دولت شده‌ایم. نماینده مردم خمینی‌شهر تأکید کرد: در حالی که مجلس این قرارداد‌ها را بدون تأمل تصویب می‌کند که این موافقت نامه‌ها مخاطرات خود را دارد حال در این گیر و دار دولت در ۲۵ خرداد ماه بخش‌نامه‌ای را درباره اصلاح قانون مبارزه با پولشویی صادر کرده در صورتی که در مجلس فقط فوریت آن تصویب شده است. وی اظهار داشت: در ۳۱ اردیبهشت ماه امسال فوریت اصلاح قانون مبارزه با پولشویی در مجلس تصویب شد، اما ما هنوز درباره آن تصمیم گیری نکرده‌ایم، پس چرا صدای کسی در این کشور درنمی‌آید؟ چرا دولت قانون را دور می‌زند و چراغ خاموش ما را وارد مسائل حاشیه‌ای می‌کند؟ ابطحی گفت: در حالی آیین نامه اجرایی اصلاح قانون مبارزه با پولشویی را صادر کرده که هنوز این لایحه فرآیند قانونی خود را در مجلس طی نکرده است، دولت، کاریکاتور دولت است، این اقدام اخیر دولت هم دور زدن قانون است و دولت با صدور این بخش نامه تخلف کرده است.
انتخابانتخاب1 روز قبل
عدم مشارکت نمایندگان در رأی گیری‌ها بازهم با تذکر رئیس مجلس همراه شد. وی گفت: می‌گویند شما راه تعامل با دنیا را بسته‌اید، به حضرت عباس نبسته‌ایم، ما می‌گوییم موازین قانونی را درست اجرا کنید. گلایه لاریجانی از نمایندگاناما عدم مشارکت فعال نمایندگان در رای گیری‌های صحن مجلس این روزها به دردسری برای هیات رئیسه تبدیل شده است. رئیس مجلس و نواب رئیس و دیگر اعضای هیات رئیسه دائما در حال تذکر به نمایندگان برای مشارکت در رای گیری هستند. او چند ثانیه بعد گفت: هنوز ۵۰ نفر رای ندادند، آن آقایان انتهای مجلس هم رای بدهند.
سینماپرسسینماپرس1 روز قبل
به طور قطع هرزمانی که انگلستان در جایی حضور داشته و یا نامی از این کشور، دولت‌مردان و سران آن برده شده است در آن زمان ظلمی بر مردم بی‌گناه روا داشته شده است. به گزارش سینماپرس، پویا عبدلی، درباره برپایی نمایشگاه «آسوده باش، من ملکه‌ام» به پایگاه خبری حوزه هنری گفت: حوزه هنری در دوره‌های مختلف اقدام به برگزاری نمایشگاه‌های کاریکاتور با موضوعات بین‌المللی کرده است. به طور قطع سیاست‌های سیاه انگلیس در همه زمان‌ها ظالمانه و به‌دور از انسانیت بوده است. هرزمانی که انگلستان در جایی حضور داشته و یا نامی از این کشور، دولت‌مردان و سران آن برده شده است در آن زمان ظلمی بر مردم بی‌گناه روا داشته شده است. نمایشگاه کارتون و کاریکاتور «آسوده باش، من ملکه‌ام» ساعت ۱۶ سه‌شنبه ۲۱ خردادماه با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی و هنرمندان در حوزه هنری افتتاح شد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
برنابرنا1 روز قبل
​شانزدهمین شب طنز انقلاب اسلامی همراه با اجرای برنامه هایی از قبیل شعر و نثر خوانی، استندآپ کمدی، پخش کلیپ طنز و اجرای موسیقی طنز از سوی باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی برگزار می‌شود. به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ شانزدهمین شب طنز انقلاب اسلامی همراه با اجرای برنامه هایی از قبیل شعر و نثر خوانی، استندآپ کمدی، پخش کلیپ طنز و اجرای موسیقی طنز از سوی باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی در حسینیه هنر برگزار می‌شود. رونمایی از آهنگ جدید خندوانه (به مناسبت حضور رامبد جوان در کانادا و حواشی آن) در کنار نمایشگاه کاریکاتور «آسوده باش من ملکه‌ام» به مناسبت برگزاری جشن تولد ملکه انگلستان، از دیگر بخش‌های ویژه شانزدهمین شب طنز انقلاب اسلامی است. این برنامه روز سه شنبه ۲۸ خرداد ماه از ساعت ۱۸ الی ۲۰ در حسینیه هنر واقع در میدان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، پلاک ۶۰ از سوی باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی برگزار می‌شود و حضور برای همه علاقمندان آزاد است.

به انتهای لیست رسیدید