کاسمیرو

کاسمیرو

جام نیوزجام نیوز5 ساعت قبل
نکته جالب این است که در جریان برگزاری دربی مادرید، سارقان خانه کاسمیرو هافبک برزیلی رئال مادرید را نیز مورد حمله قرار دادند و موفق شدند به هدف خود نیز برسند. پیش‌تر هم تعدادی از ورزشکاران معروف حاضر در مادرید نیز از دزدی‌های این چنینی پرده برداشته بودند. همچنین زین الدین زیدان و کریم بنزما نیز پیش‌تر به پلیس خبر دادند که خانه‌شان مورد سرقت قرار گرفته است. قبل از آن در همین چند ماه اخیر گزارش‌های دزدی زیادی به پلیس شهر مادرید و دیگر نقاط اسپانیا از جمله بارسلون رسید. مقامات امنیتی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید این هفته جلسه‌ای تشکیل دادند تا برای جلوگیری از موج جدید سرقت‌ها چاره‌ای بیندیشند.
نودنود5 ساعت قبل
آرژانتین در دیداری دوستانه به پیروزی پرگل دست یافت. به گزارش وبسایت نود، تیم ملی آرژانتین از ساعت ۱۷:۳۰ در بازی دوستانه به مصاف اکوادور رفت و توانست با نتیجه ۱-۶ مقابل این تیم پیروز شود. آرژانتین که در این بازی اکثر ستارگانش را در اختیار نداشت توسط آلاریو، اسپینوزا، پاردس، پزلا، دومینگوئز و اوکامپوس به گل رسید. تیم برزیل هم از ساعت ۱۵:۳۰ در دیداری دوستانه به مصاف نیجریه رفت که این بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. نیجریه در دقیقه ۳۴ به گل رسید اما کاسمیرو در دقیقه ۴۷ موفق شد بازی را به تساوی بکشاند.
ایلناایلنا8 ساعت قبل
تیم ملی فوتبال برزیل در دیداری دوستانه که در خاور دور انجام داد، از شکست مقابل نیجریه گریخت و به تساوی رسید. به گزارش ایلنا، تیم‌های ملی فوتبال برزیل و نیجریه امروز دیداری دوستانه در ورزشگاه ملی کالانگ در سنگاپور برگزار کردند. در این مصاف آزمایشی برزیل نیمه نخست را با عقب‌ماندگی از حریف خود به پایان رساند. آریبو دقیقه ۳۵ نیجریه را پیش انداخت. زردپوشان بعد از این، باز هم به حملات خود ادامه دادند اما به گل دیگری نرسیدند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز9 ساعت قبل
تیم ملی فوتبال برزیل در ادامه دیدارهای تدارکاتی خود در تور آسیا، در حالی مقابل نیجریه به تساوی دست یافتند که بار دیگر نیمار ستاره این کشور مصدوم شد. ابتدا «آریبو» در دقیقه ۳۵ برای تیم نیجریه گلزنی کرد و «کاسمیرو» در دقیقه ۴۸ با زدن گل برای برزیل، بازی را به تساوی کشاند. دیدار برزیل برابر نیجریه چهارمین بازی رسمی شاگردان تیته پس از کسب عنوان قهرمانی در کوپا آمریکا است. ملی پوشان برزیل در نخستین دیدار تدارکاتی خود در آسیا پنجشنبه گذشته با تیم ملی سنگال مساوی کردند. برای تیم ملی برزیل برابر نیجریه ادرسون، مارکینیوش، تیاگو سیلوا، آلوس، لودی، آرتور، کاسمیرو، اورتون، نیمار، ژسوس و فرمینیو از ابتدا در ترکیب اصلی قرار داشتند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین9 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ تیم ملی فوتبال برزیل در ادامه تور جهانی خود، بعدازظهر امروز (یکشنبه) در دیداری دوستانه به مصاف نیجریه رفت. این بازی که در ورزشگاه ملی سنگاپور برگزار می‌شد در نهایت با تساوی یک - یک پایان یافت. جو آریبو در دقیقه ۳۵ ابتدا عقاب‌های طلایی را پیش انداخت، اما در ادامه کاسمیرو در دقیقه ۴۸ گل تساوی تیم تحت‌هدایت تیته را به ثمر رساند. نیمار، ستاره سلسائو هم در دقیقه ۱۳ این بازی به دلیل مصدومیت از ناحیه عضلانی مجبور به ترک زمین شد و جای خود را به فیلیپه کوتینیو داد. ستاره پاری‌سن‌ژرمن در صورتی که در این بازی گلزنی می‌کرد، می‌توانست با رکورد رونالدو نازاریو که در زمان بازیگری‌اش ۶۲ گل برای سلسائو به ثمر رسانده بود، برابر شود و به طور مشترک در رده دوم برترین گلزنان تاریخ تیم ملی فوتبال برزیل قرار بگیرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین9 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- دیدار دوستانه دو تیم ملی فوتبال برزیل و نیجریه با تساوی یک بر یک به پایان رسید. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم ملی فوتبال برزیل بعدازظهر امروز (یکشنبه) در دیداری دوستانه به مصاف نیجریه رفت که این دیدار با تساوی یک بر یک پایان یافت. جو آریبو (۳۵) برای نیجریه و کاسمیرو (۴۸) برای برزیل گلزنان این دیدار بودند. نیمار، ستاره تیم ملی فوتبال برزیل در دقیقه ۱۳ به دلیل مصدویت مجبور به ترک میدان مسابقه شد. انتهای پیام/
فارسفارس9 ساعت قبل
تیم ملی فوتبال برزیل در دیداری دوستانه که در خاور دور انجام داد، از شکست مقابل نیجریه گریخت و به تساوی رسید. به گزارش خبرگزاری فارس، تیم‌های ملی فوتبال برزیل و نیجریه امروز دیداری دوستانه در ورزشگاه ملی کالانگ در سنگاپور برگزار کردند. در این مصاف آزمایشی برزیل نیمه نخست را با عقب‌ماندگی از حریف خود به پایان رساند. آریبو دقیقه ۳۵ نیجریه را پیش انداخت. زردپوشان بعد از این، باز هم به حملات خود ادامه دادند اما به گل دیگری نرسیدند.

گل کاسمیرو به نیجریه (برزیل ۱-۱ نیجریه)

طرفداریطرفداری10 ساعت قبل
فارسفارس11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی فوتبال برزیل در دیداری دوستانه امروز از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران به مصاف تیم ملی نیجریه می‌رود. در این راستا ترکیب اصلی سامباها برای این دیدار اعلام شد که به شرح زیر است: ادرسون، مارکینیوش، تیاگو سیلوا، آلوس، لودی، آرتور، کاسمیرو، اورتون، نیمار، ژسوس و فرمینیو. انتهای پیام/ ج
ورزش۳ورزش۳11 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، دو هفته پیش منزل توماس پارتی بازیکن غنایی تیم اتلتیکو برای دومین بار در یک هفته مورد حمله سارقان ناشناس قرار گرفت. نکته جالب این است که در جریان برگزاری دربی مادرید، سارقان خانه کاسمیرو هافبک برزیلی رئال مادرید را نیز مورد حمله قرار دادند و موفق شدند به هدف خود نیز برسند. همچنین زین الدین زیدان و کریم بنزما نیز پیش‌تر به پلیس خبر دادند که خانه‌شان مورد سرقت قرار گرفته است. قبل از آن در همین چند ماه اخیر گزارش‌های دزدی زیادی به پلیس شهر مادرید و دیگر نقاط اسپانیا از جمله بارسلون رسید. مقامات امنیتی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید این هفته جلسه‌ای تشکیل دادند تا برای جلوگیری از موج جدید سرقت‌ها چاره‌ای بیندیشند.
افکارنیوزافکارنیوز11 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشتیم‌های ملی فوتبال برزیل و نیجریه امروز دیداری دوستانه در ورزشگاه ملی کالانگ در سنگاپور برگزار کردند. اخبار ورزشی- در این مصاف آزمایشی برزیل نیمه نخست را با عقب‌ماندگی از حریف خود به پایان رساند. آریبو دقیقه ۳۵ نیجریه را پیش انداخت. تیم تحت امر تیته، ‌ در نیمه دوم بهتر از ۴۵ دقیقه نخست بازی کرد و دقیقه ۴۸ توسط کاسمیرو، هافبک دفاعی عضو رئال مادرید، گل مساوی را زد. زردپوشان بعد از این، باز هم به حملات خود ادامه دادند اما به گل دیگری نرسیدند.
فوتبالیفوتبالی11 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی – برزیل در بازی با نیجریه نیمار را در دقایق ابتدایی از دست داد، و به‌سختی توانست به تساوی یک بر یک برسد. در دقیقه ۳۵ بود که جو آریبو برای نیجریه گل زد. موزس سایمن سانتر ویکتور اوسیمهن را گرفت و آن را به آریبو سپرد، و او هم پس از عبور از مارکینیوش گل زد. کمی بعدتر، ضربه سر مارکینیوش به تیر دروازه برخورد کرد و کاسمیرو در برگشت آن را به گل تبدیل کرد. دو تیم در نیمه دوم هم فرصت‌هایی داشتند که به گل تبدیل نشد.
طرفداریطرفداری12 ساعت قبل
طرفداری - دو تیم برزیل و نیجریه در چارچوب یک بازی دوستانه به مصاف هم می‌روند. این بازی از ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران آغاز می‌شود. ترکیب دو تیم به شرح زیر است: برزیلادرسون - آلوز - سیلوا - مارکینیوش - لودی - آرتور - کاسمیرو - فیرمینو - ژسوس - اورتون - نیمارنیجریهاوزوهو - آوازیم - کالینز - آجایی - تروست اکونگ - اندیدی - آریبو - ایووبی - اوسیمهن - چوکووئزه - سیمون
فوتبالیفوتبالی17 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی - افزایش موج سرقت خانه‌های بازیکنان فوتبال در جریان مسابقات باعث شد که مقامات پلیس اسپانیا جلسه‌ای برای جلوگیری از این اتفاق برگزار کنند. به گزارش فوتبالی، مقامات امنیتی رئال مادرید و اتلتیکو مادرید این هفته جلسه‌ای تشکیل دادند تا برای جلوگیری از موج جدید سرقت‌ها چاره‌ای بیاندیشند. علاوه بر این خانه بازیکنانی چون جرارد پیکه، جوردی آلبا و کوین پرینس بواتنگ نیز مورد دستبرد سارقان قرار گرفت و این موضوع در سایر بخش‌های شهر مادرید و اسپانیا نیز مشاهده شده است. به گفته مقامات پلیس، بازیکنان باید شرایط منازل خود را از نظر امنیتی ارتقا دهند چرا که گفته می‌شود در بعضی خانه‌ها هیچ مانعی برای ورود سارقان وجود نداشته است. همچنین به بازیکنان گفته شده که از انتشار عکس داخل و محدوده منزل خود خودداری کنند تا اطلاعاتی از این طریق به دست افراد مجرم داده نشود.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
کارلوس کاسمیرو، هافبک برزیلی رئال مادرید، در مصاحبه‌ای به مکالمه جالبش با زیدان در اولین روزهای حضور این سرمربی فرانسوی روی نیمکت رئال مادرید، اشاره کرد. به گزارش «ورزش سه»، کاسمیرو، هافبک ۲۷ ساله رئال مادرید، در چند ماه اول حضور زین الدین زیدان روی نیمکت کهکشانی‌ها کم‌تر به بازی گرفته می‌شد. این برزیلی حالا به یکی از مهمترین و بی جایگزین‌ترین بازیکنان ترکیب رئال مادرید تبدیل شده است. کاسمیرو در مصاحبه‌ای در مورد اولین روزهای حضور زین الدین زیدان روی نیمکت رئال مادرید و نگرانی هایش مبنی بر کم بازی کردن در آن زمان اشاره کرده است. کاسمیرو در ماه‌های اول حضور زیدان در رئال مادرید تنها ۲۱ دقیقه در ژانویه و فوریه به بازی گرفته شد.
طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- هافبک برزیلی، که یکی از مهم‌ترین بازیکنان رئال مادرید است، از ابتدا مثل حالا بازیکن ثابت زیدان نبود. زیدان هم سر تکان داده و گفت: «کاسی، آرام باش، وقتی بازی کردن را شروع کنی، دیگر متوقف نخواهی شد.» در ماه‌های ژانویه و فوریه طی ۹ بازی زیر نظر زیدان، کاسمیرو فقط ۲۱ دقیقه بازی کرده بود. اما از ماه مارس بازی‌های او شروع شد و دیگر رنگ نیمکت را ندید. او زیر نظر زیدان تاکنون ۱۲۳ بازی انجام داده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
به گزارش مشرق، در چارچوب دیدارهای دوستانه ملی امروز (پنجشنبه) تیم‌های ملی فوتبال برزیل و سنگال در کشور سنگاپور به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک - یک خاتمه یافت. در این بازی برزیلی‌ها خیلی زود و در دقیقه نهم توسط روبرتو فیرمینو به گل رسیدند، هرچند تیم ملی فوتبال سنگال در وقت‌های تلف شده نیمه اول توسط فامارا دیه‌دیو کار را به تساوی کشاند تا تیمش بازنده به رختکن نرود. بیشتر بخوانید: مسی آماده عبور از رکورد تاریخی پلهسلسائو در حالی به تساوی بسنده کرد که ۵۳ درصد تملک توپ داشت هرچند موقعیت‌های گلزنی‌اش بیشتر از حریف آفریقایی نبود. تیم ملی فوتبال برزیل در این بازی با ترکیبی متشکل از ادرسون موارس، تیاگو سیلوا، مارکینیوش، الکس ساندرو (رنان لودی)، دنی آلوز، ‌ کاسمیرو، ‌ آرتور (ماتئوس انریکه)، نیمار، روبرتو فیرمینو (اورتون)، فیلیپه کوتینیو (ریچارلیسون) و گابریل ژسوس به میدان رفت. تیم ملی برزیل یکشنبه هفته آینده در یک دیدار دوستانه دیگر مقابل نیجریه به میدان می‌رود.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در چارچوب دیدارهای دوستانه ملی امروز (پنجشنبه) تیم‌های ملی فوتبال برزیل و سنگال در کشور سنگاپور به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی یک - یک خاتمه یافت. در این بازی برزیلی‌ها خیلی زود و در دقیقه نهم توسط روبرتو فیرمینو به گل رسیدند، هرچند تیم ملی فوتبال سنگال در وقت‌های تلف شده نیمه اول توسط فامارا دیه‌دیو کار را به تساوی کشاند تا تیمش بازنده به رختکن نرود. سلسائو در حالی به تساوی بسنده کرد که ۵۳ درصد تملک توپ داشت هرچند موقعیت‌های گلزنی‌اش بیشتر از حریف آفریقایی نبود. تیم ملی فوتبال برزیل در این بازی با ترکیبی متشکل از ادرسون موارس، تیاگو سیلوا، مارکینیوش، الکس ساندرو (رنان لودی)، دنی آلوز، ‌ کاسمیرو، ‌ آرتور (ماتئوس انریکه)، نیمار، روبرتو فیرمینو (اورتون)، فیلیپه کوتینیو (ریچارلیسون) و گابریل ژسوس به میدان رفت. تیم ملی برزیل یکشنبه هفته آینده در یک دیدار دوستانه دیگر مقابل نیجریه به میدان می‌رود.
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری - دو تیم برزیل و سنگال در یک بازی دوستانه به مصاف هم می‌روند. ترکیب دو تیم به شرح زیر است: برزیلادرسون - کاسمیرو - ساندرو - سیلوا - مارکینیوش - آلوز - کوتینیو - آرتور - نیمار - فیرمینو - ژسوسسنگالگومیس - کولی - سانه - قاسامه - کولیبالی - گوئیه - سار - کویاته - دیاتا - مانه - دیدهیو
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
در ماه‌های اخیر تیم هایی چون رئال مادرید، یوونتوس و اینتر برای خرید کریستن اریکسن ابراز علاقه کرده‌اند و با توجه به وجود امکان انتقال آزاد در تابستان سال ۲۰۲۰، خواهان جذب این هافبک دانمارکی هستند، اما نشریه آ. اس امروز مدعی شد رئال مادرید قصد دارد در ماه ژانویه پیش رو و فصل نقل و انتقالات زمستانی کریستن اریکسن را جذب کرده و به اوضاع خط میانی خود سر و سامان بخشد. اما خود باشگاه رئال مادرید آگاه است که در میانه میدان مشکلاتی دارد، به عنوان مثال پیش از بازی لوانته، زیدان فقط دو هافبک به نام‌های تونی کروس و کاسمیرو را در اختیار داشت. پیش از مصدومیت، کروس در این فصل در ۹۹٪ از دقایق دیدارهای رئال مادرید را بازی کرده بود و حضور وی در اردوی تیم ملی آلمان موید آن است که قرار نیست تونی کروس این هفته هم استراحت کند. خود کریستن اریکسن چند روز قبل اعلام کرد در حال سپری کردن سخت‌ترین دوران خود در تاتنهام است. بدین ترتیب رئال مادرید برای خرید کریستن اریکسن در وضعیت خوبی قرار دارد و می‌تواند با جذب این هافبک ۲۸ ساله در ماه ژانویه، از همین برنده بازار نقل و انتقالات زمستانی لقب گیرد.
نودنود5 روز قبل
تاکنون ۱۱ بازیکن رئال موفق به گلزنی در بازی‌های فصل ۲۰-۲۰۱۹ شده‌اند. به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی رئال مادرید، ادن هازارد، لوکا مودریچ و خامس رودریگز نیز در جریان پیروزی ۴-۲ رئال برابر گرانادا نخستین گل فصل خود را برای رئال به ثمر رساندند تا اکنون ۱۱ بازیکن رئال در فصل ۲۰-۲۰۱۹ موفق به گلزنی برای لوس بلانکوس شده باشند. بعد از بنزما، دو بازیکن ۲ گله در رئال حاضرند که البته آمار خود را با کمی تفاوت نسبت به یکدیگر به رقم زده‌اند. گرت بیل و کاسمیرو بازیکنان ۲ گله رئال در فصل جاری هستند. وینیسیوس، رودریگو، واسکز، کروس، هازارد، مودریچ و خامس دیگر بازیکنان یک گله رئال در این فصل هستند که امیدوارند در ادامه فصل به تعداد گل‌های خود بیفزایند.
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
در همین رابطه امروز جرارد رباجا، مدیر برنامه‌های والورده، مدعی شد که حضور این جوان اروگوئه‌ای در ترکیب رئال هیچ ارتباطی به انتقال پوگبا به این تیم ندارد و این دو نفر می‌توانند روزی در این تیم کنار یکدیگر بازی کنند. او در این باره گفت: " پوگبا بازیکن فوق العاده‌ای است. او می‌تواند روزی کنار والورده در رئال مادرید بازی کند اما شما باید کمی محتاط باشید. آینده والورده روشن است اما او نباید مغرور شود. او می‌داند که این شانس را داشته که در رئال مادرید بازی کند اما باید به رشد و تلاش خود ادامه دهد.
نودنود5 روز قبل
تاکنون ۱۱ بازیکن رئال موفق به گلزنی در بازی‌های فصل ۲۰-۲۰۱۹ شده‌اند. به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی رئال مادرید، ادن هازارد، لوکا مودریچ و خامس رودریگز نیز در جریان پیروزی ۴-۲ رئال برابر گرانادا نخستین گل فصل خود را برای رئال به ثمر رساندند تا اکنون ۱۱ بازیکن رئال در فصل ۲۰-۲۰۱۹ موفق به گلزنی برای لوس بلانکوس شده باشند. بعد از بنزما، دو بازیکن ۲ گله در رئال حاضرند که البته آمار خود را با کمی تفاوت نسبت به یکدیگر به رقم زده‌اند. گرت بیل و کاسمیرو بازیکنان ۲ گله رئال در فصل جاری هستند. وینیسیوس، رودریگو، واسکز، کروس، هازارد، مودریچ و خامس دیگر بازیکنان یک گله رئال در این فصل هستند که امیدوارند در ادامه فصل به تعداد گل‌های خود بیفزایند.
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، منزل توماس پارتی بازیکن غنایی تیم اتلتیکو برای دومین بار در این هفته مورد حمله سارقان ناشناس قرار گرفت. نکته جالب این است که در جریان برگزاری دربی مادرید، سارقان خانه کاسمیرو هافبک برزیلی رئال مادرید را مورد حمله قرار دادند و موفق شدند به هدف خود نیز برسند. پیش‌تر هم تعدادی از ورزشکاران معروف حاضر در مادرید نیز از دزدی‌های این چنینی پرده برداشته بودند. همچنین زین الدین زیدان و کریم بنزما نیز پیش‌تر به پلیس خبر دادند که خانه خود مورد سرقت قرار گرفته است. قبل از آن در همین چند ماه اخیر گزارش‌های دزدی زیادی به پلیس شهر مادرید و دیگر نقاط اسپانیا از جمله بارسلون رسید.
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- کاسمیرو ستاره برزیلی باشگاه رئال مادریددر جریان بازی تیمش مقابل گرانادا چهارمین کارت زرد این فصلش را از داور بازی دریافت کرد و حالا خطر از دست دادن حضور در بازی ال کلاسیکو او را تهدید می‌کند. به گزارش پایگاه خبری فوتبالی، بازی حساس ال کلاسیکو روز ۲۶ اکتبر برگزار خواهد شد و تا قبل از بازی تماشایی نوکمپ، رئال مادرید در خانه مایورکا به میدان خواهد رفت و در صورتی که دراین بازی کاسمیرو کارت زردی را از داور بازی دریافت کند، به دلیل تکمیل تعداد کارتهای زردش، با یک جلسه محرومیت روبرو خواهد شد و بدین ترتیب ممکن است شانس حضور در بازی ال کلاسیکو را از دست بدهد. از همین رو این احتمال وجود دارد که زیدان در بازی با مایورکا به کاسمیرو استراحت داده و فده والورده را به جای او روانه میدان کند. کاسمیرو در دقیقه ۴۳ بازی با گرانادا به خاطر خطا برروی یانگل اررا از داور بازی کارت زرد گرفت. در دقیقه ۵۶ بازی بود که کاسمیرو از پشت سر خطای خشنی را برروی سولدادو مرتکب شد و پس از آن هم با او درگیر شد ولی داور دراین صحنه فقط به بازیکن گرانادا کارت داد.
نودنود1 هفته قبل
انگولو کانته اکنون در رادار رئال مادرید قرار گرفته است. به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال اسپانیا، رئال مادرید آماده است تا برای جذب انگولو کانته هافبک ۲۸ ساله و فرانسوی چلسی با یوونتوس رقابت کند. اکنون اما نشریه اسپورت ضمن تایید گزارش روزهای گذشته «ال‌دسمارک» اعلام کرده انگولو کانته در رادار رئال مادرید هم قرار گرفته است. رئال مادرید در تابستان ۲۰۱۹ ستاره اول چلسی، ادن هازارد را جذب کرد و اکنون با تمایل شخصی زین الدین زیدان، قصد دارد دیگر ستاره خط میانی آبی‌ها را هم به برنابئو بکشاند. رئال نیز همانند یوونتوس به خوبی می‌داند که اصلی‌ترین مانع این انتقال مسائل مالی آن خواهد بود و چلسی حاضر نیست با رقمی کم (کمتر از ۶۰ میلیون پوند) هافبک فرانسوی اش را به فروش برساند.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- خانه این بازیکن ۲۶ ساله در منطقه بوادیا دل مونته قرار دارد و عصر روز دوشنبه در حالی که کارگر خانه در حال تمیز کاری بود، مورد سرقت قرار گرفت. به گزارش مارکا، روز جمعه سارقان تلاش دیگری برای دزدی اموال این بازیکن داشتند که توسط تعدادی از اهالی ساختمان رؤیت شده و بدون اینکه به کسی آسیب برسد یا چیزی دزدیده شود، از محل متواری شده‌اند. پیش از این هم در جریان دیدار دو تیم اتلتیکو مادرید و رئال مادرید، از منزل کاسمیرو، هافبک برزیلی رئالی‌ها سرقت شده بود. پیش‌تر بازیکنانی نظیر لوکاس وازکز، ایسکو، کریم بنزما و حتی زین الدین زیدان نیز مورد هدف این سارقان قرار گرفته بودند. جوردی آلبا، جفری کوندوگبیا، فیلیپ کوتینیو، ویلیام کاروالیو، آلوارو موراتا، خواکین، گارای، کوین پرینس بواتنگ، آرتور، گابریل پائولیستا و جرارد پیکه هم طی ماه‌های اخیر چنین حوادث مشابهی را تجربه کرده‌اند.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- کاسمیرو که یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان رئال مادرید به شمار می‌رود، در بازی برابر گرانادا یک کارت زرد دیگر دریافت کرد تا خظر محرومیت از الکلاسیکو را احساس کند. به گزارش مارکا، بازیکن برزیلی ۸۷۰ دقیقه برای لوس بلانکوس به میدان رفته و بعد از کارت زردی که امشب دریافت کرد، زیدان را بیش از پیش نگران کرده است. بعد از بازی‌های ملی، رئال مادرید باید به مصاف مایورکا برود و بعد از آن الکلاسیکو را پیش رو دارد و یک کارت زرد در بازی برابر مایورکا کافی خواهد بود تا بازیکن ملی پوش بازی ۲۶ اکتبر در نیوکمپ برابر بارسلونا را از بدهد.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران رئال مادرید، تیم ۱۵ امتیازی و صدرنشین لالیگا به مصاف تیم ۱۴ امتیازی و دوم جدولی گرانادا خواهد رفت. ترکیب رئال مادرید: آرئولا؛ کارواخال، راموس، واران، اودریوزولا؛ کروس، کاسمیرو، والورده؛ بیل، بنزما، هازاردنیمکت: آلتوب، میلیتائو، مودریچ، هامس، یوویچ، ایسکو، رودریگوترکیب گرانادا:
فارسفارس1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال رئال مادرید امروز از ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران در هفته هشتم لالیگا به مصاف گرانادا می‌رود. در این راستا ترکیب اصلی رئال برای این دیدار اعلام شد که به شرح زیر است: آرئولا، کارواخال، راموس، واران، ازارد، کروس، بنزما، بیل، کاسمیرو، والورده و اودریزولا. انتهای پیام/

به انتهای لیست رسیدید