کاوه صدقی

کاوه صدقی

مهرمهر2 هفته قبل
برای من شخصا بهتر این بود که مستند تیم هاکی پسران ساخته شود چون آن‌ها یک کار عجیب و غریب کردند. این موضوع به فیلم شما هم تسری پیدا کرده بود؟ ‌شکیبانیا: سال ۹۶ یک تدوینگر فیلم مستند بلند، ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان دستمزد می‌گرفت، اما حالا دستمزد او کمتر از ۳۵ میلیون تومان نیست. ما هم به تدوینگرمان ۴۵ میلیون تومان دادیم. ما سعی کردیم در این فیلم صورتمان را با سیلی سرخ نگه داریم، چون می‌خواستیم به کلوپ اکران برسیم. اما ما با «جایی برای فرشته‌ها نیست» در همین جامعه‌ای که موضوعات زشت زیادی وجود دارد یک حرف تازه زدیم.
مهرمهر3 هفته قبل
«جایی برای فرشته‌ها نیست» روایتی است از تلاش دختران تیم ملی هاکی ایران که تصمیم دارند به رقم مشکلات پیش رو در یک تورنمنت بین‌المللی حضور پیدا کنند. چگونه به این تیم و ماجرای دغدغه این دختران رسیدید؟ سام کلانتری: ما دوست مشترکی داشتیم که اتفاقا از بازیکنان همین تیم بود. کلانتری: فیلم مربوط به تیم دختران است، اما من آن‌ها را ابزار نکردم …شکیبانیا: البته ممکن است مخاطب همین فکر را کند. می‌دانم که می‌شود درباره بخش‌های دیگر از محرومیت فیلم ساخت ولی هدف ما چیز دیگری بود. صدقی: من از کارگردان و تهیه‌کننده ممنونم که دختران تیم من را قربانی فیلم خود نکردند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
ایرنا: علی کفاشیان، رییس سابق فدراسیون فوتبال با حضور در پردیس سینمایی چارسو، محل برگزاری سیزدهمین جشنواره فیلم «سینماحقیقت» به تماشای مستند جایی برای فرشته‌ها نیست به کارگردانی سام کلانتری نشست. این مستند درباره دختران تیم ملی اسکیت هاکی است. کفاشیان در حاشیه تماشای این مستند با اشاره به لزوم ساخت فیلم‌های ورزشی، گفت: این برای اولین بار است که به سینما می‌آیم و برایم اتفاق جالبی است. باید بگویم من به ورزش بانوان خیلی علاقه‌مندم چراکه می‌توانیم در ‌ورزش بانوان افتخارات زیادی کسب کنیم وقتی هم که آقای کاوه صدقی سرمربی این تیم به من گفتند چنین فیلمی ساخته شده خوشحال شدم و به اینجا آمدم. وی افزود: فضای این جشنواره و این سینما هم برایم بسیار جالب است چون اصولا ما به قدری غرق در مسایل کاری‌مان می‌شویم که وقت نمی‌کنیم به سینما برویم از همین رو می‌توانم بگویم اینجا سینمای جالبی است ضمن اینکه این حجم از استقبال مردم برایم قابل توجه بود.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه» و به نقل از ایرنا، علی کفاشیان با حضور در پردیس سینمایی چارسو، محل برگزاری سیزدهمین جشنواره فیلم «سینماحقیقت» به تماشای مستند جایی برای فرشته‌ها نیست به کارگردانی سام کلانتری نشست. این مستند درباره دختران تیم ملی اسکیت هاکی است. کفاشیان در حاشیه تماشای این مستند با اشاره به لزوم ساخت فیلم‌های ورزشی، گفت: این برای اولین بار است که به سینما می‌آیم و برایم اتفاق جالبی است. باید بگویم من به ورزش بانوان خیلی علاقه‌مندم چراکه می‌توانیم در ‌ورزش بانوان افتخارات زیادی کسب کنیم وقتی هم که آقای کاوه صدقی سرمربی این تیم به من گفتند چنین فیلمی ساخته شده خوشحال شدم و به اینجا آمدم. وی افزود: فضای این جشنواره و این سینما هم برایم بسیار جالب است چون اصولا ما به قدری غرق در مسایل کاری‌مان می‌شویم که وقت نمی‌کنیم به سینما برویم از همین رو می‌توانم بگویم اینجا سینمای جالبی است ضمن اینکه این حجم از استقبال مردم برایم قابل توجه بود.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
وی در ادامه با اشاره به لزوم ساخت فیلم‌های ورزشی گفت: این برای اولین بار است که به سینما می‌آیم و برایم اتفاق جالبی است. باید بگویم من به ورزش بانوان خیلی علاقه‌مندم چراکه می‌توانیم در ‌ورزش بانوان افتخارات زیادی کسب کنیم وقتی هم که آقای کاوه صدقی سرمربی این تیم به من گفتند چنین فیلمی ساخته شده خوشحال شدم و به اینجا آمدم. فضای این جشنواره و این سینما هم برایم بسیار جالب است چون اصولا ما به قدری غرق در مسایل کاری‌مان می‌شویم که وقت نمی‌کنیم به سینما برویم از همین رو می‌توانم بگویم اینجا سینمای جالبی است ضمن اینکه این حجم از استقبال مردم برایم قابل توجه بود. هرچند چنین کاری بسیار ارزنده‌ است اما بیشتر فیلم هایی درباره ورزش آقایان ساخته می‌شود. ما هم می‌توانیم مدال کسب کنیم چون خانم‌های ما استعداد دارند و در هر رشته‌ای که حضور پیدا کرده‌اند بعد از مدت کوتاهی توانسته‌اند افتخار کسب کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، یکشنبه هفته آینده مصادف با ۱۰ آذرماه از کتاب «فوتبال و شطرنج» ترجمه رضا شجیع و نینا همتی‌زاده رونمایی خواهد شد. در این مراسم رونمایی افرادی از قبیل امیر حاج‌رضایی، میرشاد ماجدی، مجتبی جباری، ابراهیم شکوری، کاوه صدقی، مهرداد پهلوان‌زاده، احسان قائم‌مقامی، شادی پریدر، پویا ادینی و … حضور خواهند داشت و پیرامون ارتباط فوتبال و شطرنج و این کتاب صحبت و گفت‎وگو خواهند کرد. بیشتر بخوانید: انتهای پیام/
برنابرنا2 ماه قبل
رئیس انجمن اینلاین هاکی فدراسیون اسکیت گفت: زمین یخ مجموعه ایران مال را در خرداد ماه امسال به صورت موقت افتتاح کردیم، اما متأسفانه به جهت آماده نبودن آن قسمت از مجموعه بازار بزرگ مجبورم شدیم تا تکمیل مجموعه آن را تعطیل کنیم. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ کاوه صدقی، رئیس انجمن اینلاین هاکی فدراسیون اسکیت، در گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص آغاز لیگ برتر اینلاین هاکی بیان کرد: سال گذشته اسکیت هاکی در بخش آقایان قهرمان آسیا و در بخش بانوان سوم آسیا شد و این موضوع یک هیجان جدی را در ورزشکاران اسکیت هاکی به وجود آورد. از طرف دیگر هم ساخت پیست اسکیت ایران مال باعث شده که ورزشکاران برای شروع مقتدرانه‌ای در هاکی روی یخ امید زیادی پیدا کنند. به امید خدا با تمهیداتی که مدیران بازار بزرگ ایران در نظر گرفتند، از اول دی ماه می‌توانیم دوباره زمین اسکیت یخ را داشته باشیم. رئیس انجمن اینلاین هاکی ایران عنوان کرد: ما دو ماه بیشتر نیست که عضو فدراسیون جهانی هاکی روی یخ شدیم، هنوز برنامه‌هایی که اجازه شرکت در آن داریم را به ما اعلام نکردند.
برنابرنا3 ماه قبل
رئیس انجمن اسکیت هاکی فدراسیون اسکیت گفت: با پشتوانه بازیکنان اینلاین هاکی به زودی شاهد نتایج درخشانی در هاکی روی یخ خواهیم بود. هر سه رشته زیر مجموعه انجمن اسکیت هاکی فدراسیون اسکیت هستند. رئیس انجمن اسکیت هاکی فدراسیون اسکیت در خصوص دیدارش با رئیس فدراسیون جهانی هاکی روی یخ گفت: دو هفته پیش مجمع جهانی فدراسیون هاکی روی یخ در رم ایتالیا برگزار شد. وی افزود: باید تشکر ویژه‎ای از شخص صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک و کمیسیون روابط بین‎الملل کمیته ملی المپیک داشته باشم. در تیم ملی اینلاین هاکی مردان از کریس مولر آلمانی بهره می‎بریم و در تیم ملی اینلاین هاکی زنان هم از ماریا فاگوا فرانسوی استفاده می‎کنیم.
افکارنیوزافکارنیوز3 ماه قبل
اینلاین هاکی، ایس هاکی و رولر هاکی. هر سه رشته زیر مجموعه انجمن اسکیت هاکی فدراسیون اسکیت هستند. رئیس انجمن اسکیت هاکی فدراسیون اسکیت در خصوص دیدارش با رئیس فدراسیون جهانی هاکی روی یخ گفت: دو هفته پیش مجمع جهانی فدراسیون هاکی روی یخ در رم ایتالیا برگزار شد. وی افزود: باید تشکر ویژه‎ای از شخص صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک و کمیسیون روابط بین‎الملل کمیته ملی المپیک داشته باشم. در تیم ملی اینلاین هاکی مردان از کریس مولر آلمانی بهره می‎بریم و در تیم ملی اینلاین هاکی زنان هم از ماریا فاگوا فرانسوی استفاده می‎کنیم.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، عضویت در فدراسیون جهانی جدیدترین و بهترین اتفاق پیرامون هاکی روی یخ ایران است. وی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن پاسخ به سوالاتی پیرامون دلایل عضویت دیرهنگام ایران در فدراسیون جهانی هاکی روی یخ، در مورد نتایج این عضویت و برنامه‌های پیش رو نیز توضیح داد. * خبرگزاری مهر - گروه ورزش: فدراسیون جهانی هاکی روی یخ سال ۱۹۰۸ تاسیس شد اما چند روز بیشتر از عضویت ایران در این فدراسیون نمی‌گذرد. * این موضوع می‌تواند یکی از نتایج مثبت عضویت ایران در فدراسیون جهانی هاکی روی یخ باشد. به گزارش خبرنگار مهر، مسئولیت هاکی روی یخ و شاخه تابستانی آن اینلاین هاکی در ایران بر عهده انجمن اسکیت هاکی فدراسیون اسکیت است.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
برای نخستین بار درتاریخ ورزش ایران، با تلاش فدراسیون اسکیت و موافقت فدراسیون جهانی، هاکی روی یخ ایران پس از ١٠٠ سال به عضویت فدراسیون جهانی درآمد. مجمع عمومی فدراسیون جهانی هاکی روی یخ به میزبانی رم ایتالیا برگزار شد و در آن تمامی اعضای حاضر، به عضویت ایران در این فدراسیون ورزشی رای مثبت دادند و ایران به صورت رسمی به عضویت فدراسیون جهانی هاکی روی یخ (IIHF) درآمد. فدراسیون جهانی هاکی روی یخ در سال ١٩٠٨ تاسیس شد. فدراسیون اسکیت ایران که مسئولیت هاکی روی یخ ایران را بر عهده دارد، از امروز و به صورت رسمی به عضویت فدراسیون هاکی روی یخ که یک فدراسیون المپیکی محسوب می‌شود، درآمد. همچنین فاسل عنوان کرد فدراسیون جهانی هاکی روی یخ به توسعه هر چه بیشتر این ورزش در ایران کمک خواهد کرد.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، کاوه صدقی سرمربی تیم‌‎های ملی اینلاین هاکی ایران و سام کلانتری کارگردان و مستندساز حرفه‎ای سینما روز یکشنبه در روز جهانی بدون خودرو و با شعار «قلب تهران» (منطقه ۱۲) و «مهربان باشیم»، در مسابقات دوی ماراتن مسکو شرکت و ازخط پایان این مسابقه با موفقیت عبور کردند. کاوه صدقی با ثبت زمان ۵ ساعت و ۲۷ دقیقه و سام کلانتری با ۴ ساعت و ۴۰ دقیقه مسیر ۴۲ کیلومتر و ۱۹۲ متری ماراتن مسکو را پیمودند. وضعیت جوی آب و هوا کار دوندگان این مسابقه طاقت فرسا را با مشکلی جدی روبه‎رو کرده بود. به طوری که ۴۰ هزار شرکت کننده حاضر در این ماراتن، زیر بارش باران و سرمای شدید شهر مسکو با یکدیگر رقابت کردند. نکته جالب این اقدام فرهنگی در جایی قرار دارد که صدقی و کلانتری نه تنها ورزشکار حرفه ‎ای نیستند بلکه سابقه دویدن در مسابقات دوومیدانی و ماراتن را نداشتند و با ثبت رکوردهایی جالب خط پایان مسابقه را رد کردند
فارسفارس3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، کاوه صدقی سرمربی تیم‌‎های ملی اینلاین هاکی ایران و سام کلانتری کارگردان و مستندساز حرفه‎ای سینما امروز (یکشنبه) در روز جهانی بدون خودرو و با شعار قلب تهران و مهربان باشیم، در مسابقات دوی ماراتن مسکو شرکت و ازخط پایان این مسابقه با موفقیت عبور کردند. کاوه صدقی با ثبت زمان ۵ ساعت و ۲۷ دقیقه و سام کلانتری با ۴ ساعت و ۴۰ دقیقه مسیر ۴۲ کیلومتر و ۱۹۲ متری ماراتن مسکو را پیمودند. وضعیت جوی آب و هوا کار دوندگان این مسابقه طاقت فرسا را با مشکلی جدی روبه‎رو کرده بود. به طوری که ۴۰ هزار شرکت کننده حاضر در این ماراتن، زیر بارش باران و سرمای شدید شهر مسکو با یکدیگر رقابت کردند. این اقدام کلانتری و صدقی که به نوعی پیوند سینما و ورزش هم بود، در راستای مسئولیت اجتماعی و کار فرهنگی در باب مفهوم مهربان بودن با شهر و طبیعت صورت گرفت.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم کاوه صدقی سرمربی تیم‌‎های ملی اینلاین هاکی ایران و سام کلانتری کارگردان و مستندساز حرفه‎ای سینما امروز (یکشنبه) در روز جهانی بدون خودرو و با شعار قلب تهران (منطقه ۱۲) و مهربان باشیم، در مسابقات دوی ماراتن مسکو شرکت و ازخط پایان این مسابقه با موفقیت عبور کردند. کاوه صدقی با ثبت زمان ۵ ساعت و ۲۷ دقیقه و سام کلانتری با ۴ ساعت و ۴۰ دقیقه مسیر ۴۲ کیلومتر و ۱۹۲ متری ماراتن مسکو را پیمودند. وضعیت جوی آب و هوا کار دوندگان این مسابقه طاقت فرسا را با مشکلی جدی روبه‎رو کرده بود به طوری که ۴۰ هزار شرکت کننده حاضر در این ماراتن، زیر بارش باران و سرمای شدید شهر مسکو با یکدیگر رقابت کردند. این اقدام کلانتری و صدقی که به نوعی پیوند سینما و ورزش هم بود، در راستای مسئولیت اجتماعی و کار فرهنگی در باب مفهوم مهربان بودن با شهر و طبیعت صورت گرفت. نکته جالب این اقدام فرهنگی جایی است که صدقی و کلانتری نه تنها ورزشکار حرفه‌‎ای نیستند بلکه سابقه دویدن در مسابقات دوومیدانی و ماراتن را نداشتند و با ثبت رکوردهایی جالب خط پایان مسابقه را رد کردند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ماه قبل
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی اینلاین هاکی ایران به همراه یک کارگردان سینما در ماراتن مسکو با شعار قلب تهران و مهربان باشیم، خواهد دوید. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، کاوه صدقی سرمربی تیم‌‎های ملی اینلاین هاکی ایران و سام کلانتری کارگردان و مستندساز حرفه‎ای سینما فردا (یکشنبه) در روز جهانی بدون خودرو و با شعار قلب تهران (منطقه ۱۲) و مهربان باشیم، در مسابقات دوی ماراتن مسکو شرکت خواهند کرد. این اقدام در راستای مسئولیت اجتماعی و کار فرهنگی در باب مفهوم مهربان بودن با شهر و طبیعت صورت گرفته است. نکته جالب این اقدام فرهنگی در جایی قرار دارد که صدقی و کلانتری نه تنها ورزشکار حرفه ‎ای نیستند بلکه سابقه دویدن در مسابقات دوومیدانی و ماراتن را ندارند. همچنین محمدجعفر مرادی دونده المپیکی ایران در این رویداد حضور داره و از شانس‌های جدی قهرمانی این مسابقه محسوب می‌شود.
تسنیمتسنیم4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم کاوه صدقی سرمربی تیم‎های ملی اینلاین هاکی ایران و سام کلانتری کارگردان و مستندساز حرفه‎ای سینما فردا (یکشنبه) در روز جهانی بدون خودرو و با شعار قلب تهران (منطقه ۱۲) و مهربان باشیم، در مسابقات دوی ماراتن مسکو شرکت خواهند کرد. این اقدام در راستای مسئولیت اجتماعی و کار فرهنگی در باب مفهوم مهربان بودن با شهر و طبیعت صورت گرفته است. نکته جالب این اقدام فرهنگی در جایی قرار دارد که صدقی و کلانتری نه تنها ورزشکار حرفه‎ای نیستند بلکه سابقه دویدن در مسابقات دوومیدانی و ماراتن را ندارند. محمدجعفر مرادی دونده المپیکی ایران در این رویداد حضور داره و از شانس‌های جدی قهرمانی این مسابقه است. انتهای پیام/
فارسفارس4 ماه قبل
مسابقات دوی ماراتن مسکو، شاهد حضور دو چهره سینمایی و ورزشی از ایران خواهد بود. به گزارش خبرگزاری فارس، کاوه صدقی سرمربی تیم‎های ملی اینلاین هاکی ایران و سام کلانتری کارگردان و مستندساز حرفه‎ای سینما فردا (یکشنبه) در روز جهانی بدون خودرو و با شعار قلب تهران و مهربان باشیم، در مسابقات دوی ماراتن مسکو شرکت خواهند کرد. این اقدام در راستای مسئولیت اجتماعی و کار فرهنگی در باب مفهوم مهربان بودن با شهر و طبیعت صورت گرفته است. نکته جالب این اقدام فرهنگی در جایی قرار دارد که صدقی و کلانتری نه تنها ورزشکار حرفه‎ای نیستند، بلکه سابقه دویدن در مسابقات دوومیدانی و ماراتن را ندارند. مسابقات دو ماراتن مسکو یکی از مسابقات مهم دوومیدانی در ماده ماراتن در سطح جهان است و محمدجعفر مرادی دونده المپیکی ایران در این مسابقات به عنوان نماینده ایران در این ماراتن حضور خواهد داشت.
ورزش۳ورزش۳6 ماه قبل
تیم ملی اینلاین هاکى ایران مقابل ژاپن در مسابقات جهانی به برتری دست یافت. به گزارش ورزش سه، تیم ملی اینلاین هاکی ایران عصر چهارشنبه در پنجمین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی جهان که به میزبانی بارسلون اسپانیا پیگیری می‌شود؛ به مصاف تیم ژاپن رفت. این دیدار نزدیک در پایان وقت قانونى با تساوى ٣ بر ٣ به اتمام رسید تا تکلیف برنده در ضربات پنالتى مشخص شود. تیم ملی ایران سال گذشته با برترى مقابل ژاپن به مقام قهرمانى آسیا دست یافته بود. شاگردان کاوه صدقی فر امروز در آخرین دیدار خود و برای کسب رتبه هفدهمى جهان به مصاف برنده بازى مکزیک و ایرلند خواهند رفت.
مهرمهر6 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، تیم ملی اینلاین هاکی ایران عصر امروز (چهارشنبه) در پنجمین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی جهان که به میزبانی بارسلون اسپانیا پیگیری می‌شود؛ به مصاف تیم ژاپن رفت. این دیدار نزدیک در پایان وقت قانونی با تساوی ٣ بر ٣ به اتمام رسید تا تکلیف برنده در ضربات پنالتی مشخص شود. ملی پوشان کشورمان در ضربات پنالتی موفق ظاهر شدند و حریف خود را با نتیجه ٢ بر یک شکست دادند تا سومین برد کشورمان در مسابقات قهرمانی جهان ثبت شود. تیم ملی کشورمان سال گذشته با برتری مقابل ژاپن به مقام قهرمانی آسیا دست یافته بود. شاگردان کاوه صدقی فردا (پنجشنبه) در آخرین دیدار خود و برای کسب رتبه هفدهمی جهان به مصاف برنده بازی مکزیک و ایرلند خواهند رفت.
ایلناایلنا6 ماه قبل
تیم ملی اینلاین هاکى ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان مقابل ژاپن به برتری دست یافت. به گزارش ایلنا، تیم ملی اینلاین هاکی ایران عصر امروز (چهارشنبه) در پنجمین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی جهان که به میزبانی بارسلون اسپانیا پیگیری می‌شود؛ به مصاف تیم ژاپن رفت. این دیدار نزدیک در پایان وقت قانونى با تساوى ٣ بر ٣ به اتمام رسید تا تکلیف برنده در ضربات پنالتى مشخص شود. تیم ملی کشورمان سال گذشته با برترى مقابل ژاپن به مقام قهرمانى آسیا دست یافته بود. شاگردان کاوه صدقی فردا (پنجشنبه) در آخرین دیدار خود و برای کسب رتبه هفدهمى جهان به مصاف برنده بازى مکزیک و ایرلند خواهند رفت.
فارسفارس6 ماه قبل
تیم ملی اینلاین هاکى ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان مقابل ژاپن به برتری دست یافت. به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی اینلاین هاکی ایران عصر امروز (چهارشنبه) در پنجمین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی جهان که به میزبانی بارسلون اسپانیا پیگیری می‌شود؛ به مصاف تیم ژاپن رفت. این دیدار نزدیک در پایان وقت قانونى با تساوى ٣ بر ٣ به اتمام رسید تا تکلیف برنده در ضربات پنالتى مشخص شود. تیم ملی کشورمان سال گذشته با برترى مقابل ژاپن به مقام قهرمانى آسیا دست یافته بود. شاگردان کاوه صدقی فردا (پنجشنبه) در آخرین دیدار خود و برای کسب رتبه هفدهمى جهان به مصاف برنده بازى مکزیک و ایرلند خواهند رفت.
تسنیمتسنیم6 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی اینلاین هاکی ایران عصر امروز (چهارشنبه) در پنجمین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی جهان که به میزبانی بارسلون اسپانیا پیگیری می‌شود، به مصاف تیم ژاپن رفت. این دیدار نزدیک در پایان وقت قانونى با تساوى ۳ بر ۳ به اتمام رسید تا تکلیف برنده در ضربات پنالتى مشخص شود. ملی‌پوشان کشورمان در ضربات پنالتى موفق ظاهر شدند و حریف خود را با نتیجه ۲ بر یک شکست دادند تا سومین برد کشورمان در مسابقات قهرمانى جهان ثبت شود. تیم ملی کشورمان سال گذشته با برترى مقابل ژاپن به مقام قهرمانى آسیا دست یافته بود. شاگردان کاوه صدقی فردا (پنجشنبه) در آخرین دیدار خود و برای کسب رتبه هفدهم جهان به مصاف برنده بازی مکزیک و ایرلند خواهند رفت.
برنابرنا6 ماه قبل
تیم ملیاینلاین هاکی ایران در پنجمین دیدار خود پس از تساوی ۳-۳ در پایان وقت قانونى در ضربات پنالتی با نتیجه ۲-۱مقابل ژاپن پیروز شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم ملی اینلاین هاکی ایران در پنجمین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی جهان که به میزبانی بارسلون اسپانیا پیگیری می‌شود؛ به مصاف تیم ژاپن رفت و پس از تساوی ۳-۳ در پایان وقت قانونى در ضربات پنالتی با نتیجه ۲-۱پیروز شد. شاگردان کاوه صدقی فردا در آخرین دیدار خود و برای کسب رتبه هفدهمى جهان به مصاف برنده بازى مکزیک و ایرلند خواهند رفت.
مهرمهر6 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، در ادامه رقابت‌های اینلاین هاکی قهرمانی جهان که به میزبانی بارسلون اسپانیا در حال پیگیری است، عصر امروز تیم ملی کشورمان در دومین دیدار خود به مصاف هند رفت. شاگردان کاوه صدقی در یک بازی برتر با نتیجه ۱۶ بر یک مقابل حریف خود به برتری دست یافتند و نخستین برد خود در این مسابقات را جشن گرفتند. تیم ملی کشورمان شامگاه شنبه در اولین بازی خود مقابل تیم قدرتمند اسلواکی با نتیجه ۱۰ بر ۳ بازی را واگذار کرده بود. ملی پوشان اینلاین هاکی ایران فردا (دوشنبه) و در آخرین بازی مرحله گروهی خود به مصاف لتونی می‎روند.
ایلناایلنا6 ماه قبل
تیم انلاین هاکی ایران با نتیجه ۱۶ بر ۱ از سد تیم ملی هند عبور کرد. به گزارش ایلنا به نقل از کمیته ملی المپیک، تیم ملی اینلاینهاکی ایران در دومین دیدار خود در مسابقات قهرمانی جهان با نتیجه ۱۶-۱ مقابل هند به برتری دست یافت. شاگردان کاوه صدقی در اولین بازی خود مقابل اسلواکی ۱۰-۳ بازی را واگذار کرده بودند. ملی پوشان اینلاین هاکی ایران فردا (دوشنبه) و در آخرین بازی مرحله گروهی خود به مصاف لتونی می‎روند.
فارسفارس6 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه رقابت‌های اینلاین هاکی قهرمانی جهان که به میزبانی بارسلون اسپانیا در حال پیگیری است، تیم ملی ایران در دومین دیدار خود به مصاف هند رفت. شاگردان کاوه صدقی در یک بازی برتر با نتیجه ۱۶ بر یک مقابل حریف خود به برتری دست یافتند و نخستین برد خود در این مسابقات را جشن گرفتند. تیم ملی کشورمان شب گذشته (شنبه) و در اولین بازی خود مقابل تیم قدرتمند اسلواکی با نتیجه ۱۰ بر۳ بازی را واگذار کرده بود. ملی پوشان اینلاین هاکی ایران فردا (دوشنبه) و در آخرین بازی مرحله گروهی خود به مصاف لتونی می‎روند. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم6 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در ادامه رقابت‌های اینلاین هاکی قهرمانی جهان که به میزبانی بارسلون اسپانیا در حال پیگیری است، تیم ملی کشورمان در دومین دیدار خود به مصاف هند رفت. شاگردان کاوه صدقی در یک بازی برتر با نتیجه ۱۶ بر یک مقابل حریف خود به برتری دست یافتند و نخستین برد خود در این مسابقات را جشن گرفتند. تیم ملی کشورمان شب گذشته (شنبه) و در اولین بازی خود مقابل تیم قدرتمند اسلواکی با نتیجه ۱۰ بر۳ مغلوب شده بود. ملی‌پوشان اینلاین هاکی ایران فردا (دوشنبه) و در آخرین بازی مرحله گروهی خود به مصاف لتونی می‎روند. انتهای پیام/
برنابرنا6 ماه قبل
تیم ملی اینلاین هاکی ایران در دومین دیدار خود در مسابقات قهرمانی جهان به برتری دست یافت. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در ادامه رقابت‌های اینلاین هاکی قهرمانی جهان که به میزبانی بارسلون اسپانیا در حال پیگیری است، تیم ملی ایران در دومین دیدار خود به مصاف هند رفت. شاگردان کاوه صدقی در یک بازی برتر با نتیجه ۱۶ بر یک مقابل حریف خود به برتری دست یافتند و نخستین برد خود در این مسابقات را جشن گرفتند. تیم ملی کشورمان شب گذشته (شنبه) و در اولین بازی خود مقابل تیم قدرتمند اسلواکی با نتیجه ۱۰ بر۳ بازی را واگذار کرده بود. ملی پوشان اینلاین هاکی ایران فردا (دوشنبه) و در آخرین بازی مرحله گروهی خود به مصاف لتونی می‎روند.
ورزش۳ورزش۳6 ماه قبل
به گزارش ورزش سه و به نقل از تسنیم، در ادامه رقابت‌های اینلاین هاکی قهرمانی جهان که به میزبانی بارسلون اسپانیا در حال پیگیری است، تیم ملی کشورمان در دومین دیدار خود به مصاف هند رفت. شاگردان کاوه صدقی در یک بازی برتر با نتیجه ۱۶ بر یک مقابل حریف خود به برتری دست یافتند و نخستین برد خود در این مسابقات را جشن گرفتند. تیم ملی کشورمان شب گذشته (شنبه) و در اولین بازی خود مقابل تیم قدرتمند اسلواکی با نتیجه ۱۰ بر۳ مغلوب شده بود. ملی‌پوشان اینلاین هاکی ایران فردا (دوشنبه) و در آخرین بازی مرحله گروهی خود به مصاف لتونی می‎روند.
تسنیمتسنیم6 ماه قبل
این اتفاق در حالی رخ داد که روادید سه بازیکن اصلی کشورمان برای این مسابقات از سوی سفارت اسپانیا صادر نشد. همچنین از فدراسیون اسپانیا هم نامه حضور در مسابقات را داشتیم، اما متأسفانه تیم ما یک ماه برای اخذ روادید درگیر بود. سرمربی تیم ملی اینلاین هاکی ایران افزود: وقتی این اتفاق رخ داد، کمیته ملی المپیک را در جریان گذاشتیم. بعدا هم یک نامه برای بازیکنانی که رد شدند نوشت و از سفارت اسپانیا تقاضا کرد که به این بازیکنان روادید بدهند. روز گذشته هم که تیم راهی مسابقات شد، سه نفر از کلیدی‌ترین بازیکنان تیم نتوانستند ما را همراهی کنند.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

اسکیت