کشتی کلاسیک بانوان

کشتی کلاسیک بانوان

مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، این دیدار با حضور مجید رباطی سرپرست سازمان ورزش شهرداری و مدیران این سازمان از جمله خانم بیابانی معاون ورزش بانوان، حیدر سلیمانی معاون ورزش آقایان، بهنام ابوالقاسم پور و علی خسروی از مشاوران و مهدی امیرآبادی مدیر رفاه این مجموعه، علیرضا دبیر رئیس، سیدجلال عسگری سرپرست دبیری، محسن کاوه مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد و سایر مسئولان فدراسیون کشتی برگزار شد. مسئولان سازمان ورزش شهرداری تهران در این نشست انتصاب سید جلال عسگری از مدیران سابق این سازمان را به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون به وی تبریک گفتند. در ادامه دو طرف در مورد همکاری‌های دوجانبه در خصوص ورزش کشتی و انعقاد تفاهم نامه بین ورزش شهروندی و ورزش قهرمانی با فدراسیون کشتی و رشته‌های مرتبط با آن از جمله کشتی کلاسیک بانوان و کشتی ساحلی بحث و تبادل نظر کردند. در این نشست همچنین راه‌های همکاری‌های لازم ورزش شهرداری در آستانه حضور تیم‌های ملی کشتی در بازیهای المپیک ۲۰۲۰ به جهت آماده سازی فضای شهری، قبل و همزمان با این مسابقات مورد بررسی قرار گرفت.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ماه قبل
خبرگزاری میزان- مسئولان سازمان ورزش شهرداری تهران، بعد از ظهر امروز (یکشنبه) با حضور در فدراسیون کشتی با مسئولان فدراسیون دیدار و گفت و گو کردند. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در ابتدای این دیدار که با حضور مجید رباطی سرپرست سازمان ورزش شهرداری و مدیران این سازمان از جمله خانم بیابانی معاون ورزش بانوان، حیدر سلیمانی معاون ورزش آقایان، بهنام ابوالقاسم پور و علی خسروی از مشاوران و مهدی امیرآبادی مدیر رفاه این مجموعه و علیرضا دبیر رئیس، سیدجلال عسگری سرپرست دبیری، محسن کاوه مدیر تیم‌های ملی کشتی آزاد و سایر مسئولان فدراسیون برگزار شد، مسئولان سازمان ورزش شهرداری تهران انتصاب سید جلال عسگری از مدیران سابق این سازمان را بعنوان سرپرست دبیری فدراسیون به وی تبریک گفتند. در ادامه دو طرف در مورد همکاری‌های دوجانبه در خصوص ورزش کشتی و انعقاد تفاهم نامه بین ورزش شهروندی و ورزش قهرمانی با فدراسیون کشتی و رشته‌های مرتبط با آن از جمله کشتی کلاسیک بانوان و کشتی ساحلی بحث و تبادل نظر کردند. در این نشست همچنین راه‌های همکاری‌های لازم ورزش شهرداری در آستانه حضور تیم‌های ملی کشتی در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ به جهت آماده سازی فضای شهری، قبل و همزمان با این مسابقات مورد بررسی قرار گرفت. انتهای پیام/
برنابرنا5 ماه قبل
نایب رییس بانوان فدراسیون کشتی گفت: آقای دبیر از خانواده خود کشتی است و از همان روز نخست هم حمایت‌شان از بخش بانوان را اعلام کردند. طبق این برنامه ما ۴۲ برنامه آموزشی و ۲۰ برنامه فنی را برای بخش بانوان پیش‌بینی کردیم که قطعا در صورت مهیا بودن شرایط این برنامه‌ها را عملی خواهیم کرد. او ادامه داد: آقای دبیر از خانواده کشتی است و از همان روز نخست هم حمایت‌شان از بخش بانوان را اعلام کردند. نایب رئیس بانوان فدرسیون کشتی در مورد وضعیت لیگ کشتی کلاسیک بانوان نیز اظهار کرد: سال گذشته این مسابقات به‌طور فصلی برگزار شد که شامل چهار فصل بود و خوشبختانه استقبال خوبی هم از آن شد. البته در کنار کشتی کلاسیک برنامه‌ریزی شده است که برای کشتی آلیش هم لیگ داشته باشیم.
برنابرنا6 ماه قبل
سرپرست تیم‌ ملی کشتی کلاسیک بانوان گفت: در حال حاضر با تغییراتی که در فدراسیون رخ داده هنوز زمان مشخصی برای برگزاری لیگ نداریم. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ معصومه بابایی، سرپرست تیم‌ ملی کشتی کلاسیک بانوان، درباره انتخاب علیرضا دبیر به عنوان رئیس فدراسیون کشتی در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: آقای دبیر همان روز نخست که در فدراسیون حاضر شدند و مراسم معارفه انجام شد قول حمایت از بانوان کشتی‌گیر را دادند. با شناختی که از آقای دبیر داریم امید می‌رود این حمایت مانند گذشته از کشتی بانوان ادامه‌دار باشد و پس از این نیز شاهد مدال آوری بانوان در میادین جهانی باشیم. مریم منظمی زحمات بسیاری برای کشتی بانوان کشیده و به جرات می‌توانم بگویم او پایه و پشتوانه محکمی برای کشتی زنان است. بابایی گفت: در حال حاضر تمرینات تیم‌ کشتی آلیش بانوان در بیرجند درحال برگزاری است.
مهرمهر8 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های قهرمانی کشور آلیش بانوان روز جمعه برگزار شد و نفرات برتر به اردوی تیم ملی دعوت شدند. تیم ملی قرار است مرداد ماه عازم مسابقات آسیایی و شهریور ماه عازم رقابت‌های جهانی شود. تاریخ برگزاری رویدادها طبق اعلام تقویم اتحادیه جهانی کشتی است و بعید است دستخوش تغیرات شود. در گذشته روس‌ها بیان می‌کردند شما با نیمی از جامعه مشکل دارید (منظور کشتی بانوان) اما حال با پیگیری فراوان کشتی کلاسیک بانوان را راه اندازی کردیم، سعی می‌کنیم با قدرت پیش رویم. بعید می‌دانم کسی که سکان هدایت کشتی را در دست بگیرد بخواهد گام‌های بزرگ و سختی را که برداشته‌ایم نادیده بگیرد.
ایرناایرنا9 ماه قبل
در این بین ۵ ورزشکاران زن چهارمحال و بختیاری برای نخستین بار نام خود را در تالار افتخارات ورزش ایران ثبت کرده‌اند اما کمتر از این افراد نام برده می‌شود. در اردی بهشت ماه امسال، با کسب مدال در رشته دوچرخه سواری استقامت در بین بانوان چهارمحال و بختیاری، نام این استان در ورزش بانوان برای پنجمین بار در تالار افتخارات ورزش ثبت شده است. این ورزشکار چهارمحال و بختیاری در کنار آنا واسیلنکو اوکراینی هدایت تیم ملی بانوان کشتی کلاسیک ایران را عهده دار شد تا شاگرد او نخستین مدال بانوان ایران در این رشته را تصاحب کند. نازنین بازدار یکی از این ستارگان است که در سنین نوجوانی موفق به کسب مدال برای ورزش ایران شده است. *** مدال‌های تیمی در دست بانوان چهارمحال و بختیاریعلاوه بر این مدال‌ها در رشته‌های تیمی نیز ورزشکاران چهارمحال و بختیاری صاحب عنوان هستند و ۴ مدال در کارنامه ورزش ایران با حضور این بانوان به ثبت رسیده است.
ایسناایسنا9 ماه قبل
ملی پوش کشتی آلیش بانوان در مورد نگاه جامعه ایران به کشتی بانوان می‌گوید شرایط در مقایسه با گذشته بهتر شده و مردم شناخت بیشتری به دست آوردند اما هنوز هم کسانی هستند که اسم کشتی بانوان را نشنیدند. به طور کلی وضعیت کشتی بانوان خوب است و فعالیت‌هایش را از سر می‌گیرد. به خاطر فوت پدرم مدتی آلیش کار نکردمآلیش کاران بعد از لغو اعزام به مسابقات جهانی مدتی کار نکردند. در مدتی که تمرین نمی‌کردم فقط سرمربیگری تیم مجله دنیای کشتی در فصل سوم لیگ دنیای کشتی را برعهده داشتم که نایب قهرمان هم شدیم. برخی دوست نداشتند کشتی بگیرموقتی کشتی را تازه شروع کرده بودم، برخی با شنیدن رشته‌ام چشمانشان گرد می‌شد و تعجب می‌کردند که مگر زنان هم کشتی دارند؟ یعنی دوبنده می‌پوشند؟ هضم این موضوع برایشان سخت بود.
عصر ایرانعصر ایران9 ماه قبل
درخواست‌های زنان علاقه مند به شرکت در رقابت‌های کشتی کلاسیک بانوان جواب داد و محدودیت سنی از این رشته برداشته شد. به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی؛ پیش از این مسئولان فدراسیون کشتی برای شرکت زنان علاقه مند در مسابقات کشتی لیگ فصلی و کشوری محدودیت سنی در نظر گرفته بود و دختران بالای ۲۵ سال نمی‌توانستند در رقابت‌های کشوری شرکت کنند. همچنین تیم‌های حاضر در لیگ هم تنها می‌توانستند از یک سهمیه بالای ۲۵ سال استفاده کنند که با توجه به درخواست‌های متعدد زنان این محدودیت لغو و از این پس علاقه مندان بدون توجه به سن می‌توانند در رقابت‌ها شرکت کنند. «مریم منظمی» نایب رییس بانوان فدراسیون کشتی با تایید این خبر گفت: با توجه به درخواست زنان متقاضی در آخرین تصمیمات برای این رشته، محدودیت سنی را لغو کردیم و از این پس مسابقات کشتی کلاسیک در هر دو بخش لیگ و کشوری بدون محدودیت سنی برگزار می‌شود.
تسنیمتسنیم9 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، کشتی کلاسیک از اوایل سال ۱۳۹۶ از سوی فدراسیون رسول خادم و با نایب‌رئیسی مریم منظمی آغاز به کار کرد و مهرماه سال ۱۳۹۷ درحالیکه پیش ازآن مسابقات لیگ و کشوری در این رشته برگزار شده بود، اولین تورنمنت بین‌المللی کشتی کلاسیک بانوان با استقبال چندین تیم خارجی و کلاسیک‌کاران ایران در بیروت لبنان برگزار شد که تیم ایران در ۶ وزن صاحب دو طلا و دو برنز و درنهایت عنوان اولی را به خود اختصاص داد. پیش از این فدراسیون کشتی برای حضور کلاسیک‌کاران در مسابقات لیگ فصلی و کشوری محدودیت سنی در نظر گرفته بود که دختران بالای ۲۵ سال حق شرکت در پیکارهای قهرمان کشوری را نداشتند و تیم‌های لیگی هم تنها می‌توانستند از یک سهمیه بالای ۲۵ سال استفاده کنند. فدراسیون کشتی در آخرین تصمیماتش برای این رشته، محدودیت سنی را لغو کرد و از این پس مسابقات کشتی کلاسیک در هر دو بخش لیگ و کشوری بدون محدودیت سنی برگزار خواهد شد. انتهای پیام/
ایرناایرنا9 ماه قبل
این موضوع سبب شد تا رسول خادم با بیان برخی مشکلات دیگر کشتی ایران همچون مشکلات مالی و موضوعات بین المللی، پس از ۶ سال، سرانجام آبان ۹۷ از سمت خود کناره گیری کند. استعفای خادم و سرپرستی حمید بنی تمیم در فاصله کمتر از ۲۰ ماه تا بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، شرایط سختی را پیش روی کشتی ایران قرار داده است. این در حالی بود که تیم ایران سال گذشته در جایگاه هشتم قرار گرفت و امسال نسبت به سال گذشته ۵ پله صعود کرد. تیم کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال نیز توسط مهدی محسن نژاد، مهدی ابراهیمی، علی اکبر حیدری و علی اکبر یوسفی در اوزان ۶۰، ۸۲، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم صاحب ۴ مدال برنز شد. در رده بندی تیم نیز تیم ایران با ۷۰ امتیاز در جایگاه ششم قرار گرفت.

ورزش بانوان در سال ۹۷/ از قهرمانی بدون پاداش فوتسال تا تاریخ سازی کبدی

5+
ایسناایسنا9 ماه قبل
سینماپرسسینماپرس10 ماه قبل
سینماپرس: مدیر رادیو ورزش بیان کرد که به زودی گزارشگری مسابقات دو و شنای بانوان در رادیو ورزش انجام می‌شود. به گزارش سینماپرس، غلامرضا میرحسینی مدیر رادیو ورزش درباره برنامه‌های شبکه در ایام نوروز به خبرنگار مهر بیان کرد: غیر از برنامه‌هایی که به صورت روتین تدارک دیده‌ایم و با هدف پاسخگویی به نیازهای رادیو ورزش طراحی شده است برنامه‌هایی هم برای مسابقات ورزشی داریم. وی ادامه داد: ما چهار مسابقه مهم ورزشی داریم که سه مسابقه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود همچنین بازی شهرآورد در ۱۰ فروردین برگزار می‌شود و آن را هم پوشش می‌دهیم. البته ویژه‌برنامه «هوادار» را داریم که چند ساعت قبل از مسابقه به ورزشگاه می‌روند و ان شاءالله برنامه ویژه‌ای را از ورزشگاه روی آنتن می‌برند. مدیر رادیو ورزش درباره گزارشگری مسابقات ورزشی مرتبط با زنان نیز تصریح کرد: یکی از حوزه‌ها برای پاسخگویی به نیاززنان بحث مسابقات ورزشی است که ما تاکنون بسکتبال بانوان، کشتی کلاسیک بانوان، هندبال بانوان و والیبال بانوان را پوشش داده‌ایم و در آینده نزدیک مسابقات دو و میدانی و مسابقات شنا را هم اضافه خواهیم کرد که توسط خانم‌ها پوشش و گزارشگری خواهد شد.
مهرمهر10 ماه قبل
غلامرضا میرحسینی مدیر رادیو ورزش درباره برنامه‌های شبکه در ایام نوروز به خبرنگار مهر بیان کرد: غیر از برنامه‌هایی که به صورت روتین تدارک دیده‌ایم و با هدف پاسخگویی به نیازهای رادیو ورزش طراحی شده است برنامه‌هایی هم برای مسابقات ورزشی داریم. وی ادامه داد: ما چهار مسابقه مهم ورزشی داریم که سه مسابقه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود همچنین بازی شهرآورد در ۱۰ فروردین برگزار می‌شود و آن را هم پوشش می‌دهیم. البته ویژه‌برنامه «هوادار» را داریم که چند ساعت قبل از مسابقه به ورزشگاه می‌روند و ان شاءالله برنامه ویژه‌ای را از ورزشگاه روی آنتن می‌برند. مدیر رادیو ورزش درباره گزارشگری مسابقات ورزشی مرتبط با زنان نیز تصریح کرد: یکی از حوزه‌ها برای پاسخگویی به نیاز زنان بحث مسابقات ورزشی است که ما تاکنون بسکتبال بانوان، کشتی کلاسیک بانوان، هندبال بانوان و والیبال بانوان را پوشش داده‌ایم و در آینده نزدیک مسابقات دو و میدانی و مسابقات شنا را هم اضافه خواهیم کرد که توسط خانم‌ها پوشش و گزارشگری خواهد شد. وی در پایان درباره تربیت گزارشگران زن با توجه به مسابقات ورزشی بانوان عنوان کرد: بخشی از این گزارشگران را از بدنه خود این رشته‌ها انتخاب کرده و آموزش داده‌ایم و بخشی هم از دوستان خود رادیو که توانمند هستند آموزش داده می‌شوند و به همین نحو در حال تکمیل گزارشگران هستیم.
مهرمهر10 ماه قبل
استعفای رئیس هیئت کشتی همدان مورد موافقت قرار گرفتعلی رحیمی فر رئیس هیئت کشتی استان همدان به طور کتبی استعفا داد و فدراسیون پس از بررسی جوانب، با این تصمیم وی موافقت کرد. مدرس غواصی کشور براثر سانحه درگذشتمدرس غواصی کشور و رئیس کمیته غواصی این استان همدان براثر سانحه رانندگی درگذشت. پیشکسوت کاراته همدان درگذشتاستاد علی صالحی یگانه پیشکسوت و رئیس هیئت کاراته شهرستان بهار از توابع استان همدان بر اثر سانحه درگذشت. ورزشکار پرورش اندام همدان مدال طلای مسابقات تونس را کسب کردمیلاد مسکوک ورزشکار این استان مدال طلای مسابقات مسترالمپیای آماتوری تونس را کسب کرد. به این ترتیب استان همدان طی سال گذشته در عرصه ورزش موفقیت‌های ارزشمندی کسب کرد که امیدواریم در سال جدید تداوم یابد
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین10 ماه قبل
تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان حضور قدرتمندی در بازی‌های ۲۰۱۸ جاکارتا اندونزی داشتند و تیم‌های ایران با کسب ۵ مدال طلا و ۳ مدال برنز، ضمن کسب عنوان قهرمانی، بهترین عملکرد را در بین رشته‌های اعزامی کاروان ورزشی ایران در این مسابقات داشتند. هر ۴ نماینده نوجوانان کشتی فرنگی و آزاد کشورمان اعزامی به المپیک جوانان در کشور آرژانتین صاحب مدال شدند و رشته کشتی در این مسابقات عملکرد بسیار خوبی با کسب ۲ مدال طلا و ۲ مدال نقره داشت. تیم کشتی فرنگی جوانان کشورمان نیز در رقابت‌های جهانی در کشور اسلواکی برای دومین سال پیاپی عنوان قهرمانی را از آن خود کردند. تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان، نوجوانان و جوانان در رقابت‌های آسیایی صاحب همگی صاحب عنوان قهرمانی شدند و تیم کشتی پهلوانی اعزامی به رقابت‌های بازی‌های جهانی عشایر در کشور قرقیزستان نیز بعنوان بهترین رشته شرکت کننده صاحب ۳ مدال طلا و عنوان قهرمانی شد. برگزاری اردو‌های تیم‌های ملی طبق تقویم فنی در تمامی رده‌های سنی در رشته‌های مختلف از جمله کشتی آزاد، فرنگی، پهلوانی، ساحلی، کلاسیک بانوان و … و همچنین کلاس‌های و کارگاه‌های متعدد داوری و مربیگری در دستور کار فدراسیون کشتی بود.
ایسناایسنا10 ماه قبل
کشتی کلاسیک بانوان چشم انتظار فدراسیون فوتبال است تا هر چه زودتر سرمربی تیم ملی را انتخاب و اردوهای این تیم را برپا کند. به گزارش ایسنا، فصل چهارم و پایانی کشتی کلاسیک بانوان با قهرمانی نماینده مازندران به پایان رسید تا پرونده اولین دوره لیگ کشتی بانوان بسته شود. دختران کشتی گیر پس از چهار فصل مسابقه در لیگ با تمام نکات مثبت و منفی اکنون چشم انتظار برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی هستند تا بتوانند شانس خود را برای حضور در تیم ملی امتحان کنند. با آغاز به کار رشته کشتی کلاسیک بانوان، فدراسیون کشتی با حمایت‌های رسول خادم تصمیم گرفت یک مربی خارجی را برای آموزش اصول اولیه کشتی و هدایت تیم ملی به خدمت بگیرد و همین شد که آنا واسلینکو ورزشکار اوکراینی و قهرمان سابق کشتی بانوان به ایران آمد. آخرین فصل لیگ هم سوم اسفند ماه برگزار شد اما هنوز خبری از سرمربی تیم ملی و اردوهای این تیم نیست.
ایسناایسنا11 ماه قبل
تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان به عراق اعزام نمی‌شود. به گزارش ایسنا، در حالی که فدراسیون عراق از تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان ایران دعوت کرده بود تا برای برگزاری یک اردوی مشترک از پنجم تا پانزدهم اسفند ماه به این کشور سفر کند اما این سفر از طرف ایران انجام نشد. پیش از این فدراسیون کشتی ایران شرط اعزام تیم را موافقت مسئولان مربوطه عنوان کرده بود که با مخالفت آنها تیم کشتی کلاسیک بانوان به عراق اعزام نمی‌شود. این در حالی است که اردوی مشترک با عراق می‌توانست به آمادگی بیشتر دختران کشتی گیر ایران کمک کند. چرا که هنوز هیچ گزینه‌ای رسما از طرف فدراسیون کشتی برای هدایت تیم ملی ایران اعلام نشده و پس از برگزاری چهارمین فصل لیگ برتر این نگرانی وجود دارد که وضعیت دختران کشتی گیر چه می‌شود و تیم ملی چه زمانی اردو می‌زند؟ انتهای پیام
ایسناایسنا11 ماه قبل
تیم مشاور املاک قهرمانان نور استان مازندران قهرمان رقابت‌های لیگ کشتی کلاسیک بانوان کشور شد. به گزارش ایسنا، فصل چهارم و پایانی رقابت‌های لیگ کشتی کلاسیک بانوان قهرمانی کشور امروز (جمعه) در محل خانه کشتی محمد بناء مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد و در پایان تیم مشاور املاک قهرمانان نور مازندران به مقام قهرمانی رسید. بر اساس دستورالعمل برگزاری مسابقات، تیم قهرمان چهار فصل باشگاهی خواهد بود که بیشترین امتیاز را در چهار دوره (فصل) برگزاری این رقابت‌ها بدست آورد و بدین ترتیب تیم مشاور املاک قهرمانان نور استان مازندران با کسب ۳۳۳ امتیاز در چهار فصل برگزار شده به عنوان قهرمانی لیگ کشتی کلاسیک بانوان در سال ۱۳۹۷ رسید. پس از تیم نور تیم‌های مجتمع ورزشی حمید سوریان تهران و شهرما مشهد به ترتیب با ۲۴۹ و ۲۲۷ امتیاز عنوان‌های دوم و سوم را از آن خود کردند. همچنین زهرا دارابی از تیم اورامانات کرمانشاه با کسب ۶۱ امتیاز به عنوان فنی‌ترین کشتی گیر این رقابت‌ها معرفی شد و سپیده بابایی و سحر غنی زاده به ترتیب با ۵۹ و ۴۹ امتیاز از تیم نور عنوان‌های دوم و سوم فنی‌ترین کشتی گیر را بدست آوردند.
ایلناایلنا11 ماه قبل
تیم منتخب کشتی کلاسیک بانوان در اردوی مشترک شرکت می‌کندبه گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون کشتی ایران، ​ فدراسیون کشتی عراق از تیم منتخب کشتی کلاسیک بانوان کشورمان برای برگزاری اردوی مشترک تمرینی با تیم کشتی کلاسیک بانوان این کشور دعوت کرد. بر این اساس در صورت موافقت شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان تیم منتخب کشورمان روزهای ۵ تا ۱۵ اسفندماه در این اردوی مشترک که کلیه هزینه‌های آن بر عهده کشور میزبان است شرکت می‌کند.
ایسناایسنا11 ماه قبل
تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان برای برگزاری اردویی مشترک با تیم عراق به این کشور سفر می‌کند. به گزارش ایسنا، فدراسیون کشتی اعلام کرد فدراسیون کشتی عراق از تیم منتخب کشتی کلاسیک بانوان ایران برای برگزاری اردوی مشترک تمرینی با تیم کشتی کلاسیک بانوان این کشور دعوت کرده است. به این ترتیب و در صورت موافقت شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان تیم منتخب ایران روزهای ۵ تا ۱۵ اسفندماه در این اردوی مشترک که کلیه هزینه‌های آن بر عهده کشور میزبان است شرکت می‌کند. انتهای پیام
ایلناایلنا11 ماه قبل
فدراسیون کشتی عراق از تیم منتخب کشتی کلاسیک بانوان کشورمان برای برگزاری اردوی مشترک تمرینی با تیم کشتی کلاسیک بانوان این کشور دعوت کرد. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، بر این اساس در صورت موافقت شورای برون‌مرزی وزارت ورزش و جوانان تیم منتخب کشورمان روزهای ۵ تا ۱۵ اسفندماه در این اردوی مشترک که کلیه هزینه‌های آن بر عهده کشور میزبان است شرکت می‌کند.
ورزش۳ورزش۳11 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه» و به نقل از فدراسیون کشتی، فدراسیون کشتی عراق از تیم منتخب کشتی کلاسیک بانوان کشورمان برای برگزاری اردوی مشترک تمرینی با تیم کشتی کلاسیک بانوان این کشور دعوت کرد. بر این اساس در صورت موافقت شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان تیم منتخب کشورمان روزهای ۵ تا ۱۵ اسفندماه در این اردوی مشترک که تمام هزینه‌های آن بر عهده کشور میزبان است شرکت می‌کند.
صدا و سیماصدا و سیما11 ماه قبل
همچنین تیم‌های ملی بزرگسالان که خود را برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو آماده می‌کنند تا زمان حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در چین ۸ مرحله اردو را در برنامه دارند. - مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی ساحلی برای حضور در رقابت‌های گزینشی جهان- آبادان ۳ اسفندماه. - حضور تیم کشتی فرنگی در مسابقات جایزه بزرگ مجارستان – ۴ و ۵ اسفندماه. - مسابقات گزینشی باز‌های ساحلی جهان ۹ و ۱۰ فروردین ماه ۹۸ در پرتغال یا اسپانیا. - شرکت تیم‌های ملی کشتی آزاد وفرنگی بزرگسالان در رقابت‌های قهرمانی آسیا در چین- ۳ تا ۸ اردیبهشت ماه ۹۸.
ایرناایرنا11 ماه قبل
وی افزود: در نیمه اول سال آینده تمرکز ما بر روی کشتی آلیش بانوان است که علاوه بر مسابقات قهرمانی کشور، پنج مرحله اردو و مسابقات کره جنوبی را در برنامه داریم و دو فصل هم لیگ این رشته در تابستان و زمستان برگزار خواهد شد. نائب رییس بانوان فدراسیون کشتی تاکید کرد: در کنار این موضوع حدود ۲۰ کلاس مربیگری و داوری آلیش را هم برای سال آینده برنامه ریزی کرده‌ایم که این امر نشان می‌دهد که توجه کافی به این رشته داریم و طبیعی است برای سایر برنامه‌ها باید زمان رقابت‌های قاره‌ای و جهانی مشخص شود. منظمی خاطرنشان کرد: همچنین در نیمه دوم سال آینده دو فصل لیگ کشتی کلاسیک بانوان به همراه مسابقات قهرمانی کشور، یک تورنمنت بین المللی و چند مرحله اردو را برای این رشته نوپا برنامه ریزی کرده‌ایم و در مجموع ۴۲ کلاس کشتی کلاسیک، آلیش به همراه کلاس‌های علم تمرین، مبارزه با دوپینگ و روانشناسی را برای بانوان تدارک دیده‌ایم. وی در پایان گفت: با اینکه در دوران سرپرستی قرار داریم اما تلاش می‌کنیم مانند گذشته برنامه‌های بخش بانوان را با قدرت دنبال کنیم و برای ما هیچ تفاوتی بین آلیش و کشتی کلاسیک وجود ندارد و نگاه ما به هر دو رشته نگاه متوازن است. ورزشی**۱۰۶۷**۹۱۲۹انتهای پیام /*
تسنیمتسنیم11 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مریم منظمی در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی، با بیان این مطلب افزود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته سال آینده ۴ فصل لیگ کشتی بانوان برگزار می‌شود که دو فصل آن مربوط به کشتی کلاسیک و دو فصل نیز مربوط به آلیش خواهد بود. منظمی تصریح کرد: در نیمه اول سال آینده تمرکز ما بر روی کشتی آلیش بانوان است که علاوه بر مسابقات قهرمانی کشور، پنج مرحله اردو و مسابقات کره جنوبی را در برنامه داریم و دو فصل هم لیگ این رشته در تابستان و زمستان برگزار خواهد شد. منظمی خاطرنشان کرد: همچنین در نیمه دوم سال آینده دو فصل لیگ کشتی کلاسیک بانوان به همراه مسابقات قهرمانی کشور، یک تورنمنت بین المللی و چند مرحله اردو را برای این رشته نوپا برنامه ریزی کرده‌ایم و در مجموع ۴۲ کلاس کشتی کلاسیک، آلیش به همراه کلاس‌های علم تمرین، مبارزه با دوپینگ و روانشناسی را برای بانوان تدارک دیده‌ایم. وی در پایان گفت: با اینکه در دوران سرپرستی قرار داریم اما تلاش می‌کنیم مانند گذشته برنامه‌های بخش بانوان را با قدرت دنبال کنیم و برای ما هیچ تفاوتی بین آلیش و کشتی کلاسیک وجود ندارد و نگاه ما به هر دو رشته نگاه متوازن است. انتهای پیام/
مهرمهر11 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، مریم منظمی در این خصوص به سایت فدراسیون کشتی گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته سال آینده ۴ فصل لیگ کشتی بانوان برگزار می‌شود که دو فصل آن مربوط به کشتی کلاسیک و دو فصل نیز مربوط به آلیش خواهد بود. منظمی تصریح کرد: در نیمه اول سال آینده تمرکز ما بر روی کشتی آلیش بانوان است که علاوه بر مسابقات قهرمانی کشور، پنج مرحله اردو و مسابقات کره جنوبی را در برنامه داریم و دو فصل هم لیگ این رشته در تابستان و زمستان برگزار خواهد شد. وی تأکید کرد: در کنار این موضوع حدود ۲۰ کلاس مربیگری و داوری آلیش را هم برای سال آینده برنامه ریزی کرده‌ایم که این امر نشان می‌دهد که توجه کافی به این رشته داریم و طبیعی است برای سایر برنامه‌ها باید زمان رقابت‌های قاره‌ای و جهانی مشخص شود. منظمی خاطرنشان کرد: همچنین در نیمه دوم سال آینده دو فصل لیگ کشتی کلاسیک بانوان به همراه مسابقات قهرمانی کشور، یک تورنمنت بین المللی و چند مرحله اردو را برای این رشته نوپا برنامه ریزی کرده‌ایم و در مجموع ۴۲ کلاس کشتی کلاسیک، آلیش به همراه کلاس‌های علم تمرین، مبارزه با دوپینگ و روانشناسی را برای بانوان تدارک دیده‌ایم. وی در پایان گفت: با اینکه در دوران سرپرستی قرار داریم اما تلاش می‌کنیم مانند گذشته برنامه‌های بخش بانوان را با قدرت دنبال کنیم و برای ما هیچ تفاوتی بین آلیش و کشتی کلاسیک وجود ندارد و نگاه ما به هر دو رشته نگاه متوازن است.
مهرمهر11 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، نخستین دوره رقابت‌های لیگ کشتی کلاسیک بانوان سوم اسفند ماه به پایان می‌رسد و قهرمان نخستین دوره مشخص خواهد شد. مسابقات در شش وزن ۵۰، ۵۵، ۶۰، ۶۵، ۷۰ و ۷۵ کیلوگرم برگزار می‌شود و کشتی گیران متولد (۱۰/۱۰/۱۳۷۹ لغایت۱۰/۱۰/۱۳۷۲ – ۱۸ الی ۲۵ سال) مجاز به شرکت در مسابقات هستند. * رده بندی تیم‌ها در پایان سه فصل از رقابت‌ها به شرح زیر است؛ ۱- مشاور املاک قهرمانان نور ۳۴۵ امتیاز۲- مجتمع ورزشی حمید سوریان ۱۹۸ امتیاز (با احتساب امتیازات عالی) ۳- شهرما شهرداری مشهد ۱۹۸ امتیاز۴- فرزند اورامانات کرمانشاه ۱۸۶ امتیاز۵- شرکت عمران گلبهار مشهد ۱۶۹ امتیاز۶- مجله دنیای کشتی ۷۹ امتیاز
ایسناایسنا11 ماه قبل
قهرمان مسابقات کشتی کلاسیک بانوان کشور گفت: سطح مسابقات امسال با پارسال تفاوت زیادی نداشت و از زمانی که رسول خادم از فدراسیون رفت برنامه‌های ما به خوبی پیش نمی‌رود. ‌کوثر لفته زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا، در خصوص سطح مسابقات کشتی کلاسیک بانوان اظهار کرد: سطح فنی مسابقات امسال نسبت به سال گذشته بالاتر بود اما نمی‌توان گفت که خیلی تفاوت داشت و این تفاوت‌ها در برخی افراد فاحش‌تر بود. وی در رابطه با توجهات فدراسیون به رشته کشتی کلاسیک بانوان افزود: تا وقتی رسول خادم بود همه‌چیز به‌خوبی سر جای خود بود و با رفتن ایشان همه کارهای آقایان سر جایش هست ولی متأسفانه برای ما این‌گونه نیست و ما خواستار این توجهات هستیم. وی همچنین افزود: در اصفهان با این‌که هیأت تبلیغات انجام داده و این رشته از طرف مردم هنوز هوادار پیدا نکرده است. این رشته از وقتی استارت خورد استعدادها و علاقمندان زیادی را جذب کرد و امیدوارم این استعدادها و علاقه‌ها کور نشود.
مهرمهر11 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، دومین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور کشتی کلاسیک بانوان ۱۲ بهمن ماه به میزبانی خانه کشتی محمد بنا برگزار شد. زهرا یزدانی ملی پوش کشتی کلاسیک که مدال برنز تورنمنت لبنان را در کارنامه دارد غایب بزرگ مسابقات قهرمانی کشور بود. دیگر علاقه‌ای به کشتی کلاسیک ندارم و به همین دلیل جودو را انتخاب کردم چرا که جودو رشته المپیکی است و تکلیف مشخص است. گفته بودم دوست دارم گوش هایم بر روی تشک کشتی شکسته شود و الان هم دوست دارم اما احساس می‌کنم آینده‌ای در کشتی کلاسیک وجود ندارد. وی تاکید کرد: با توجه وضعیت موجود به رشته آلیش علاقه بیش‌تری نسبت به کشتی کلاسیک دارم.
ایسناایسنا11 ماه قبل
از تیرماه ماه سال جاری که مسابقات قهرمان کشوری کشتی آلیش بانوان و پس از آن چند مرحله اردوی تیم ملی برگزار شد، بانوان این رشته در هیچ رویداد داخلی و خارجی شرکت نکردند و نیازمند توجه ویژه فدراسیون کشتی هستند. به گزارش ایسنا، پس از لغو اعزام تیم ملی کشتی آلیش بانوان به مسابقات قهرمانی جهان که به دلیل مشکلات مالی اتفاق افتاد، این رشته مورد بی‌توجهی فدراسیون کشتی قرار گرفت. سرمربی تیم ملی کشتی آلیش بانوان به وضعیت کشتی آلیش بعد اعزام نشدن به مسابقات جهانی سال ۲۰۱۹ گفت: وقتی به مسابقات جهانی اعزام نشدیم انگیزه از بانوان آلیش کار گرفته شد. مبتدی در پاسخ به این سوال که آیا امسال به صورت قطعی به مسابقات جهانی اعزام می‌شوید یا خیر؟ گفت: نمی‌دانم. هر چند شرایط اقتصادی کشور فدراسیون‌ها را در وضعیت سختی قرار داده اما امیدوارم همه چیز به سرانجام خوبی برسد و نگاه ویژه‌ای به کشتی آلیش بیندازند.

به انتهای لیست رسیدید