اخبار کشف حجاب - آخرین و مهم ترین اخبار کشف حجاب از خبرگزاری‌های ایران | خبری

کشف

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین18 ساعت قبل
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، امروز چهارشنبه ۲۰ آذر سالروز شهادت آیت‌الله به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، امروز چهارشنبه ۲۰ آذر سالروز شهادت آیت‌الله سید عبدالحسین دستغیب است. آیت‌الله دستغیب در سال ۱۲۸۸ شمسی در شیراز در یک خانواده روحانی اهل علم و فضیلت متولد شد. پدرش سید محمدتقی هنگام تولد فرزندش در کربلا به سر می‌برد و چون ولادت او مقارن با عاشورا بود، نام او را عبدالحسین نهاد. پس از کشتار وحشیانه رژیم شاه در پنجم رمضان در شیراز، حکومت نظامی اعلام شد و آن عالم مجاهد دستگیر و در تهران زندانی شد. سرانجام در روز جمعه ۲۰ آذر ۱۳۶۰، آیت‌الله سید عبدالحسین دستغیب در حالی که عازم نمازجمعه شیراز بود در یکی از کوچه‌ها با انفجار بمبی توسط منافقین به شهادت رسید.

این روحانی، ‌ شاه را از سلطنت خلع کرد

10+
فارسفارس22 ساعت قبل

اوسنه گوهرشاد زنگ تفریح «تشکری» است / «تشکری» نویسنده توانمندی است / این کتاب تحریف بخشی از تاریخ معاصر ایران است / اوسنه گوهرشاد گاهی مساله کشف حجاب را تطهیر می‌کند

9+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
مهرمهر5 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، بسیج دانشجویی استان کرمانشاه در بیانیه‌ای ۱۶ آذر و روز دانشجو را تبریک گفت که متن آن بدین شرح است. ۸ سال دفاع مقدس فرهنگی مردم ایران با زعامت علماء و علیه فرهنگ و دین سوزی رضاشاه و برپایی قیام مسجد گوهرشاد و مبارزه منفی با کشف حجاب و تکیه سوزی و مسجدآزاری شاه پهلوی همگی گوشه‌ای از جهاد آن سالهای سخت و سیاه است. روز دانشجو نماد بیداری، استکبارستیزی و ایمان و یادآور وقت شناسی و بصیرت دانشجویان پاک طینت دشمن شناس و حدیث پیامبر بزرگ اسلام است که «مومن هیچگاه از یک سوراخ دوبار گزیده نمی‌شود». روز دانشجو بر همه دانشجویان آگاه و بصیر مبارک باد. قاسم امجدیان، رییس سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه

خواب تازه آمریکایی‌ها برای عراق/ جولان دشمنان ایران در توقف دیپلماسی

3+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
تسنیمتسنیم5 روز قبل
گویی آب از آب تکان نخورده و هیچ اتفاقی نیفتاده و آمریکا و انگلیس جنایت و خیانتی نکرده‌اند که اینچنین مورد اعتماد شاه ایران هستند. کسانی که دشمنی آمریکا و انگلیس با ایران را به خاطر انقلاب و بعد از تسخیر لانه جاسوسی می‌دانند یا نادانند یا ناباب. چه روزی برای انتقام از مردم مظلوم ایران، بهتر از ۱۶ آذر ۳۲ و چه قشری آزاردهنده‌تر از دانشجوها برای حکومت خودکامه پهلوی. دانشجویان به باز شدن پای انگلیس و آمریکا به ایران معترض بودند. وجود شما آن قدر گرامى و عزیز بود که در قدوم شما سه نفر از بهترین جوانان این کشور یعنى دانشجویان دانشگاه را قربانى کردند».
خبر فوریخبر فوری5 روز قبل
‌*بچه‌های سازمان مجاهدین به مرحوم آقای طالقانی اعتماد داشتند و روابط عاطفی و کمی هم سیاسی بین این سازمان و ایشان وجود داشت. *تغییر ایدئولوژی در سازمان مجاهدین با کودتا همراه بودیعنی افرادی مثل «تقی شهرام»، خیلی به صورت طبیعی اعلام مواضع مارکسیتی نکرده بود. *وقتی متوجه شدم گروه فرقان دستگیر شدند، خیلی دلم می‌خواست قاتل آقای مطهری را ببینم. امام درباره سازمان مجاهدین به احمدآقا تشر زد. *مجموعه‌ای بر روحانیت مبارز حاکم بود که آقای مهدوی‌کنی، آقای محلاتی و آقای شاه‌آبادی و مجموعه ‌دیگری بودند، درواقع آقای بهشتی، آقای خامنه‌ای، آقای هاشمی در خود روحانیت مبارز در اقلیت قرار گرفتند. ما با آن بخشی از روحانیت مبارز که به آقای بهشتی بد می‌کردند درافتادیم.
افکارنیوزافکارنیوز5 روز قبل
گویی آب از آب تکان نخورده و هیچ اتفاقی نیفتاده و آمریکا و انگلیس جنایت و خیانتی نکرده‌اند که اینچنین مورد اعتماد شاه ایران هستند. کسانی که دشمنی آمریکا و انگلیس با ایران را به خاطر انقلاب و بعد از تسخیر لانه جاسوسی می‌دانند یا نادانند یا ناباب. دانشجویان به باز شدن پای انگلیس و آمریکا به ایران معترض بودند. وجود شما آن قدر گرامى و عزیز بود که در قدوم شما سه نفر از بهترین جوانان این کشور یعنى دانشجویان دانشگاه را قربانى کردند». تقلای بیهوده لیبرالهای سیه روست که می‌خواهند چهره شیطان بزرگ را بزک کنند وگرنه تاریخ ما گویای چهره پلید آمریکاست.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
گویی آب از آب تکان نخورده و هیچ اتفاقی نیفتاده و آمریکا و انگلیس جنایت و خیانتی نکرده‌اند که اینچنین مورد اعتماد شاه ایران هستند. کسانی که دشمنی آمریکا و انگلیس با ایران را به خاطر انقلاب و بعد از تسخیر لانه جاسوسی می‌دانند یا نادانند یا ناباب. چه روزی برای انتقام از مردم مظلوم ایران، بهتر از ۱۶ آذر ۳۲ و چه قشری آزاردهنده‌تر از دانشجوها برای حکومت خودکامه پهلوی. دانشجویان به باز شدن پای انگلیس و آمریکا به ایران معترض بودند. وجود شما آن قدر گرامی و عزیز بود که در قدوم شما سه نفر از بهترین جوانان این کشور یعنی دانشجویان دانشگاه را قربانی کردند».
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 روز قبل
نگاه‌ها در آن سال‌ها نسبت به سازمان مجاهدین مثبت بود* در ابتدای دهه ۴۰. کسانی که با عنوان سازمان مجاهدین در آنجا حضور داشتند، افرادی بودند که اخلاق و نزاکت‌شان طوری بود که زنندگی ایجاد نمی‌کرد. بعدها معلوم شد بخش عمده‌ای از کسانی که در شورای مرکزی سازمان مجاهدین هستند، تغییر ایدئولوژی دادند. مجموعه‌ای که بر روحانیت مبارز حاکم بود که آقای مهدوی‌کنی، آقای محلاتی و آقای شاه‌آبادی و مجموعه ‌دیگری بودند، درواقع آقای بهشتی، آقای خامنه‌ای، آقای هاشمی در خود روحانیت مبارز در اقلیت قرار گرفتند. همین که چرا چهار نفر هستند، چون همه می‌دانند اساسنامه باید پنج نفر، هفت نفر، ۹ نفر باشند.
مهرمهر1 هفته قبل
در کتب تاریخی و مخصوصا در دوره اسلامی که عصر شکوفایی وقف بوده، وقف به عنوان یک هنجار مثبت در بین مردم ایران پذیرفته شده است. در آن زمان علاوه بر وقف تکایا، حوزه علمیه، بازار و غیره خانه‌های زیادی در محلات مختلف وقف شد. به عنوان مثال در سایت اداری و مسکن مهر سعدآباد و یا در افسران، کمربندی، و غیره موقوفه مشاعی داریم اما موقوفه ششدانگی در گرگان کم است. در این طرح که سهمیه استان چهار هزار مسکن است به دلیل کمیاب بودن زمین در شمال کشور، موقوفات می‌تواند اثربخش باشد. * کمک به طرح مسکن ملی اقدام ارزشمندی است.
فارسفارس1 هفته قبل
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: جلسات خانگی باید با دو انحراف تحجرگرایی، روشنفکربازی، انکار عالم غیب، مساوی دانستن ایمان با خرافه‎‌گرایی و عبور تشریفاتی از کنار قرآن و سنت مقابله کند، هر دو گروه با عقل و سنت کاری ندارند. رحیم‌پور ازغدی بیان کرد: برخی می‌گویند جلسات خانگی مربوط به اکنون نیست، چرا مربوط به حالا است، دو سنخ جلسات خانگی داریم و داشتیم یکی جلسات خانگی برای کافر کردن و بی‌دین کردن است، یکی جلسات خانگی داریم که اولین بذر ایمان و توحید را در دل افراد می‌کارند. وی با اشاره به اینکه جلسات خانگی باید با دو انحراف تحجرگرایی، روشنفکربازی، انکار عالم غیب، مساوی دانستن ایمان با خرافه‎‌گرایی و عبور تشریفاتی از کنار قرآن و سنت مقابله کند، تصریح کرد: برخی جلسات خانگی داشتیم که منشأ برکاتی شدند، بیشتر کسانی که بعدها منشأ آثار علمی شدند، محصول جلسات خانگی در دوران کودکی و نوجوانی بودند که برای اولین صدای قرآن و نهج‌البلاغه شنیدند و سنت و احکام آموختند و تا آخر عمر همان راهی را رفتند که آن جلسات ایجاد کرده بود. عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: حضرت علی (ع) در نهج‌البلاغه می‌فرماید آن‌ها که از قول ما حدیث می‌خوانند ۴ دسته هستند، سه دسته از چهار دسته روایاتی که نقل می‌کنند، غلط است، به نظر من سه چهارم جلسات خانگی دچار افراط و تفریط و گزینش‌های غلط و انحراف است. عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با مطرح کردن اینکه فقه ما در دفاع از حقوق زن و حفظ کرامت زن است، تشریح کرد: به خدا لبیک بگویید و رابطه خود را با خدا قوی کنید، تک‌روی نکنید و با هم مشورت کنید.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 هفته قبل
پیام مازند - حسام منظور با اشاره به ویژگی‌های نقش جدیدش در سریال «برادر جان»، از دلایل بازی در این مجموعه گفتحسام منظور: همبازی شدن با استاد نصیریان موهبتی بود که نصیب من شدحسام منظور بازیگر تئاتر و تلویزیون، اولین حضورش در تلویزیون را با بازی در سریال «بانوی عمارت» رقم زد. به همین بهانه گفتگوی ما با این بازیگر را بخوانید: حسام منظور درباره حضور خود در سریال «برادر جان» اظهار کرد: «هر بازیگری دوست دارد در کاری حضور پیدا کند که عوامل خوبی دارد. این اتفاق با حضور در سریال «برادر جان» برای من افتاد. علاوه بر عوامل خوب، «برادر جان» قصه خوبی هم دارد؛ قصه‌ای جذاب و پرتنش که امیدوارم توجه مخاطبان را هم جلب کند.» حسام منظور در سریال «برادر جان» بازیگر سریال «بانوی عمارت» عنوان کرد: «این بار نقشی متفاوت را بازی کردم. امیدوارم از ایشان بسیار آموخته باشم.» گفتگو با حسام منظور بازیگر «بانوی عمارت» و «برادر جان» این بازیگر با اشاره به نوع نگارش سعید نعمت‌الله بیان کرد: «فیلمنامه «برادر جان» سبک و سیاق خاص خود را دارد.

معرفی، عکس‌ها و حاشیه‌های سریال رمضانی «دلدار»

5+
مازن آنلاینمازن آنلاین1 هفته قبل
مازن آنلاینمازن آنلاین1 هفته قبل
بیشتر بدانید: سریال‌های رمضانی تلویزیون: از کشف حجاب تا دلدادگی + عکسحالا اما چند سالی است که سریال طنز در سبد سریال‌های ماه رمضان جای چندانی ندارد. یا طنز ساختن سخت شده یا خنداندن مردم؛ هرچه هست آخرین سریال طنزی که در ماه رمضان پخش شده مربوط به سه سال پیش است. احتمالا با پایان ماه رمضان روابط عمومی تلویزیون آماری منتشر می‌کند و طبق آمارش معمولا بیش از ۵۰درصد مردم سریال‌های ماه رمضان را دیده‌اند و براساس همان آمار یکی از سریال‌ها لقب پربیننده‌ترین را به خود اختصاص می‌دهد. سریال رمضانی در شبکه یک؛ از یادها رفتهاولین قسمت «از یادها رفته» ۳۴ هزار بار دیده شده. «از یادها رفته» در قسمت دوم ۲۹هزار، قسمت سوم ۲۳هزار، قسمت چهارم ۲۴هزار، قسمت پنجم ۱۴هزار، قسمت ششم ۳۳هزار و قسمت هفتم ۱۸هزار بار دیده شده است.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 هفته قبل
بهزاد فراهانی و محمدرضا غفاری در سریال «دل‌دار» تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی به صورت همزمان توسط دو گروه به مدیریت علیرضا رنجبران انجام شده است. سریال تلویزیونی «دل‌دار» «دل‌دار» ملودرامی عاشقانه است که در خلاصه داستانش آمده است: دیریست که دلدار پیامی نفرستاد. محمدرضا غفاری در سریال «دل‌دار» سریال «دل‌دار» محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما است. بیشتر بدانید: معرفی، عکس‌ها و حاشیه‌های سریال رمضانی «دلدار» بیشتر بدانید: آیا آنچه محسن چاوشی برای تیتراژ سریال «دلدار» خوانده غیرقانونی ست!! بیشتر بدانید: کدام سریال ماه رمضان محبوب‌تر است؟ «برادرجان»، «از یادها رفته» و یا «دلدار» بیشتر بدانید: سریال‌های رمضانی تلویزیون: از کشف حجاب تا دلدادگی + عکسمنبع: isna. ir
مازن آنلاینمازن آنلاین1 هفته قبل
بیشتر بدانید: حمله تند کیهان به کشف حجاب ستاره اسکندری در خارج از کشورستاره اسکندری بی حجابتازگی‌ها فیلم کوتاهی در اینستاگرام توسط یک آخرین خبر نشان می‌دهد ستاره اسکندری با پوشش متفاوت در حال خرید در ترکیه است. فیلم جنجالی ستاره اسکندری در ترکیهدختری که مشغول فیلمبردای از ستاره اسکندری است چندباری او را سلبریتی خائن خطاب می‌کند! مصاحبه ستاره اسکندری در مورد حجابپس از انتشار این فیلم گفتگوی منتشر شده ستاره اسکندری در سال ۹۳ در مورد حجاب در فضای مجازی دست به دست می‌شود. واکنش برخی کاربران به کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیهعده‌ای از کاربران با انتشار این بخش از گفتگوی ستاره اسکندری به تناقض رفتار سلبریتی‌ها در داخل و خارج از ایران اشاره می‌کنند. + عکسبیشتر بدانید: انتشار عکس هایی از کشف حجاب پگاه آهنگرانیبیشتر بدانید: یک بازیگر دیگر زن کشف حجاب کرد!
کرد آنلاینکرد آنلاین1 هفته قبل
همچنین فرصت خوبی است تا با استفاده از فضای موجود گزارشی از اقدامات انجام شده را به اطلاع دیگر نهادها و دستگاه‌ها نیز برساند. ما همزمان با اینکه طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر را در محله‌هایی همچون شوش و هرندی به اجرا درآوردیم، با قاچاقچیان دانه درشت نیز برخورد کردیم. البته جرایم در فضای مجازی نیز افزایش داشته است. امروزه بالغ بر ۶۰ درصد تخلفات در فضای مجازی مربوط به جرایم اقتصادی، ۲۴ درصد مربوط به فساد اخلاقی و مابقی مربوط به سایر موارد این پرونده‌ها با اشراف بالای پلیس در فضای مجازی کشف شده است. وی افزود: دو سال پیش ۳۰ درصد از جرم سرقت در تهران رخ می‌داد که امروز این آمار به ۲۱ درصد رسیده است.

معرفی همه سریال‌های ماه رمضان ۹۸ + عکس

3+
کرد آنلاینکرد آنلاین1 هفته قبل

جدیدترین عکسها و خبرها از سریال رمضانی با بازی حسام منظور و علی نصیریان

3+
کرد آنلاینکرد آنلاین1 هفته قبل
کرد آنلاینکرد آنلاین1 هفته قبل
عصر کرد - صداوسیما حالا نزدیک به سه‌دهه است که برای ماه رمضان تدارک ویژه می‌بیند و سریال‌های اصطلاحا مناسبتی برایش آماده می‌کند. یعنی امسال هم مانند چندسال اخیر، بعد از دو دهه تلویزیون دیگر در ترکیب سریال‌هایش سراغ طنزهای آپارتمانی یا شیاطین زمینی نرفته‌است. نگاهی به همه این سال‌های طولانی باکس سریال‌های ماه رمضان نشان می‌دهد در عصر علی لاریجانی، ضرغامی، سرافراز و علی‌عسگری؛ هرکدام با چه سیاستی سریال‌های ماه رمضانی‌شان را ساخته‌اند. بیشتر بدانید: سیر تا پیاز سریال‌های ماه رمضان در دهه ۸۰آنها که شیطان را در سیمای حامد کمیلی و بهاره افشاری به خانه مردم بردند! رضا عطاران با ساخت سریال «خانه به دوش» در سال۱۳۸۳ موج کمدی‌سازی در مجموعه‌های مناسبتی ماه رمضان را آغاز کرد.

معرفی، عکس‌ها و حاشیه‌های سریال رمضانی «دلدار»

5+
کرد آنلاینکرد آنلاین1 هفته قبل
کرد آنلاینکرد آنلاین1 هفته قبل
سریال «برادر جان» هم از این قاعده مستثنی نیست. تصور من این است که در سریال «برادر جان» ما با یک شخصیت متفاوت روبه‌رو شدیم. بازیگران در پشت صحنه سریال برادر جاناو با بیان اینکه این سریال در قبال موضوعی که پرداخته است از هیچ گونه خطوط قرمزی عبور نکرده است، گفت: اگر سریال «برادر جان» خطوط قرمزی داشت به ساخت آن مجوز نمی‌دادند. هر چند این سریال، سریال معمولی نیست و به مسائل اجتماعی ورود کرده است. چندین پیشنهاد دیگر برای سال دیگر داشتم اما هنوز تصمیمی برای آن نگرفتم و تمام تمرکزم کار «برادر جان» بود.
کرد آنلاینکرد آنلاین1 هفته قبل
عصر کرد - برخی از مخاطبان از مسئولان سازمان صداوسیما درخواست دارند مجموعه تلویزیونی «ترور خاموش» با یازی ستاره اسکندری را به روی آنتن نبرداعتراض به پخش سریال «ترور خاموش» به تازگی موضوعی تحت عنوان درخواست لغو پخش سریال «ترور خاموش» به دلیل کشف حجاب هنرپیشه‌های مجموعه مطرح شده است. پشت صحنه سریال «ترور خاموش» او ادامه داد: پس باید این افراد حداقل قوانین کشور را محترم بشمارند و به فرهنگ و اعتقادات و باورهای جامعه احترام بگذارند. از وقتی که ایشان چادر را انتخاب کرد، من دیگر ندیدم در تلویزیون نقشی به ایشان داده شود. سعید راد در سریال «ترور خاموش» او در پایان گفت: این سریال‌ها هرچه پخش نشود بهتر است. بازیگران سریال «ترور خاموش» سعید راد پریوش نظریه پرویز فلاحی پور ستاره اسکندری رضا مولایی، جلال فاطمی حمید عطایی، امیرمحمد زند شایسته ایرانی سامیه لک مهدخت مولایی مریم بوبانی، صفا آقاجانی نازنین فراهانی رویا میرعلمی حمید شریف‌ زاده سمیرا حسینی سپیده خداوردی آوا دارویت هادی نوریبیشتر بدانید: ماجرای فیلم لو رفته کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه + عکسبیشتر بدانید: واکنش معنادار ستاره اسکندری در برابر ویدئوی منتشر شدهبیشتر بدانید: فرق ستاره اسکندری با آزاده نامداری چیست؟ بیشتر بدانید: اولین حضور ستاره اسکندری در یک مراسم بعد از حاشیه‌های اخیر + عکسمنبع: khabaronline. ir

کشف حجاب مهناز افشار + عکس

3+
رکنارکنا1 هفته قبل

معرفی همه سریال‌های ماه رمضان ۹۸ + عکس

3+
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل

جدیدترین عکسها و خبرها از سریال رمضانی با بازی حسام منظور و علی نصیریان

3+
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
رجانیوزرجانیوز1 هفته قبل
نمایندگان مجلس دهم که بخش قابل‌توجهی از آن برآمده از لیست‌های امید اصلاح‌طلبان و همراهی آقای «تکرار می‌کنم» است، در طول ۴ سال گذشته هیچ عملکرد درخور توجهی نداشته‌اند. انتخاب نام لیست امید نیز یک اشتباه محاسباتی بود. از سوی دیگر شایان ‌ذکر است همین نمایندگان اصلاح‌طلب که دستشان خالی و بی‌کارنامه هستند برای فرار از پاسخگویی دست به حاشیه‌سازی و انتقاد از حاکمیت و کلیت نظام اسلامی پرداخته‌اند. فاطمه حقیقت‌جو، اولین نماینده مجلس ششم بود که در جریان استعفای دسته‌جمعی نمایندگان مجلس پس از عدم موفقیت برای اغتشاش در مجلس، استعفایش توسط اعضای این مجلس در تاریخ ۴ اسفند ۱۳۸۲ پذیرفته شد. جالب آنکه علی‌اکبر موسوی خوئینی نیز یکی دیگر از نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس ششم بود که سال‌های بعد به آمریکا ‌گریخت.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
پیام خوزستان - صداوسیما حالا نزدیک به سه‌دهه است که برای ماه رمضان تدارک ویژه می‌بیند و سریال‌های اصطلاحا مناسبتی برایش آماده می‌کند. یعنی امسال هم مانند چندسال اخیر، بعد از دو دهه تلویزیون دیگر در ترکیب سریال‌هایش سراغ طنزهای آپارتمانی یا شیاطین زمینی نرفته‌است. نگاهی به همه این سال‌های طولانی باکس سریال‌های ماه رمضان نشان می‌دهد در عصر علی لاریجانی، ضرغامی، سرافراز و علی‌عسگری؛ هرکدام با چه سیاستی سریال‌های ماه رمضانی‌شان را ساخته‌اند. بیشتر بدانید: سیر تا پیاز سریال‌های ماه رمضان در دهه ۸۰آنها که شیطان را در سیمای حامد کمیلی و بهاره افشاری به خانه مردم بردند! رضا عطاران با ساخت سریال «خانه به دوش» در سال۱۳۸۳ موج کمدی‌سازی در مجموعه‌های مناسبتی ماه رمضان را آغاز کرد.

معرفی، عکس‌ها و حاشیه‌های سریال رمضانی «دلدار»

5+
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل

به انتهای لیست رسیدید