کلانتری

کلانتری

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین19 دقیقه قبل
کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی مالک خودرو به هویت معلوم را شناسایی کردند. با انعکاس موضوع به مقام محترم قضایی و هماهنگی‌های صورت گرفته، وی دستگیر شد. بدنبال اظهارت مرد جوان دستگیری سجاد در دستور کار کارآگاه قرار گرفت که مخفیگاه وی در یکی از مناطق شرق تهران مورد شناسایی قرار گرفت. با هماهنگی مقام محترم قضایی در اواسط خرداد ماه سال جاری طی یک اقدام پلیسی سجاد در مخفیگاهش دستگیر و خودروی پراید نیز کشف شد. در تحقیقات اولیه از سجاد ضمن اعتراف به سرقت اظهار داشت سرقت را به اتفاق ۴ نفر دیگر از همدستانش انجام داده است.
ایسناایسنا30 دقیقه قبل
اعضای باندی که با تخریب گاوصندوق مغازه‌ای اقدام به سرقت ۱۰ میلیارد ریال کرده بودند؛ دستگیر شدند. به گزارش ایسنا، اواخر اردیبهشت ماه امسال مرد جوانی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و اعلام کرد که مغازه‌اش واقع در خیابان ناصر خسرو مورد سرقت قرار گرفته است و حدود ۱۰ میلیارد ریال وجه نقد و ارز در داخل آن به سرقت رفته است. که در همین راستا پرونده با موضوع سرقت مغازه تشکیل و برای رسیدگی تخصصی از کلانتری ۱۱۳ بازار تهران به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد. در تحقیقات اولیه سجاد ضمن اعتراف به سرقت گفت سرقت را به همراه چهار نفر دیگر از همدستانش انجام داده است. در تحقیقات صورت گرفته هر پنج متهم صراحتا به سرقت از مغازه مالباخته اعتراف کرده و اظهار داشتند با وجوه سرقتی اقدام به خرید ملک، خودرو و صرف خوشگذرانی و مصرف مواد کرده‌اند.
انتخابانتخاب33 دقیقه قبل
رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارقان منازل شرق تهران و گوشی قاپ حرفه‌ای در پاتوق مردان معتاد خبر داد. سردار کیوان ظهیری رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: چندی قبل ماموران در جریان سرقت‌های داخل منزل و گوشی قاپی در شرق تهران قرار گرفتند که تیم ویژه‌ای از ماموران کلانتری ۱۲۷ نارمک برای دستگیری این دزدان حرفه‌ای وارد عمل شدند. ظهیری ادامه داد: تجسس‌های فنی در حالی ادامه داشت تا اینکه اهالی منطقه نارمک در تماس با پلیس از یک خانه تیمی کهتیمی که مردان زیادی برای مصرف مواد مخدر در آنجا پاتوق می‌کنند خبر دادند. وی عنوان کرد: در بین این متهمان گوشی قاپ تحت تعقیب ماموران نیز دستگیر شد. رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در پایان از شهروندان بخاطر همکاری با ماموران پلیس قدردانی کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین39 دقیقه قبل
خبرگزاری میزان- مأموریت دبیر فدراسیون بوکس چند روز دیگر به پایان می‌رسد و او باید به اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان برگردد.
فراروفرارو41 دقیقه قبل
در این روش نیاز به کد ۸ رقمی درج شده در پشت کارت ماشین مالک خودرو و وارد کردن آن در بخش مورد نظر دارید. برای استعلام خلافی خودرو از طریق پیامک، کد ۱۷ رقمی پشت کارت ماشین خود که به شکل عمودی نوشته شده است (با IR شروع می‌شود) را به شماره ۱۱۰۰۰۵۱۵۱ از طریق SMS ارسال کنید. یکی از این ویژگی‌ها امکان اضافه کردن شماره کارت به این پیام‌ر سان است. در این روش می‌توانید با شماره گیری کد *۱۱۰# خلافی خودروی خود را دریافت و سپس پرداخت کنید. بعد از وارد کردن کد ۳ رقمی وارد مرحله بعد می‌شوید. با انتخاب این گزینه باید کد VIN که همان (شماره ۱۷ رقمی پشت کارت خودرو است که با IR شروع می‌شود) را وارد کنید. دقت کنید که حتما به زبان انگلیسی و حروف لاتین را به صورت بزرگ وارد کنید که دچار مشکل نشوید.
خبر فوریخبر فوری1 ساعت قبل
استاندار کهگیلویه و بویراحمد هرگونه کم‌فروشی در خدمت به مردم را ظلم دانست و گفت: با مدیران کم کار قاطعانه برخورد می‌کنیم. حسین کلانتری عصر امروز در دیدار با امام جمعه یاسوج اظهار داشت: لازمه تبدیل ظرفیت‌های بالقوه استان به بالفعل همدلی، تلاش جهادی و رفع موانع بوده و در این زمینه هیچ قصوری پذیرفتنی نیست. وی عنوان کرد: خدا را شاکرم که توفیق خدمت به مردم این استان نصیبم شد و امیدوارم با هم اندیشی و همدلی بتوانیم در راستای توسعه استان گام برداریم. کلانتری خواستار تلاش بیش از مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی شد و بیان کرد: هرگونه کم فروشی در خدمت به مردم ظلم است و به طور قطع با مدیران کم کار برخورد می‌شود. استاندار کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به اینکه با آداب و رسوم استان آشنایی دارد، تاکید کرد: تا آخرین نفس برای خدمت به این مردم تلاش می‌کنیم.
ایرناایرنا1 ساعت قبل
پس از انتخاب شدن «حسین ثوری» در دی ماه سال ۹۶ به ریاست فدراسیون بوکس، «علیرضا کلانتری» به عنوان دبیر این فدراسیون منصوب و مشغول به کار شد. مدت مأموریت کلانتری چند روز دیگر به اتمام می‌رسد و او باید به اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان بازگردد. هم اکنون فدراسیون بوکس برای انتخاب دبیر جدید، سه گزینه دارد که یکی از آنان بزودی به عنوان دبیر منصوب خواهد شد. پیش از این نیز تغییراتی در بدنه مدیریتی فدراسیون انجام و بر اساس آن «سیامک صالحی» نایب رئیس این فدراسیون المپیکی شد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ساعت قبل
ساعت ۲۴-رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری اعضای باند ۵ نفر سرقت مغازه در بازار تهران خبر داد که با تخریب گاوصندوق اقدام به سرقت یک میلیارد تومان وجه نقد و ارز کرده بودند. پرونده با موضوع سرقت مغازه تشکیل و برای رسیدگی تخصصی از کلانتری ۱۱۳ بازار تهران به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد. بدنبال اظهارت مرد جوان دستگیری سجاد در دستور کار کارآگاه قرار گرفت که مخفیگاه وی در یکی از مناطق شرق تهران مورد شناسایی قرار گرفت. با هماهنگی مقام محترم قضایی در اواسط خرداد ماه سال جاری طی یک اقدام پلیسی سجاد در مخفیگاهش دستگیر و خودروی پراید نیز کشف شد. در تحقیقات اولیه از سجاد ضمن اعتراف به سرقت اظهار داشت سرقت را به اتفاق ۴ نفر دیگر از همدستانش انجام داده است.
تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، حسین کلانتری عصر امروز در دیدار با امام جمعه یاسوج اظهار داشت: لازمه تبدیل ظرفیت‌های بالقوه استان به بالفعل همدلی، تلاش جهادی و رفع موانع بوده و در این زمینه هیچ قصوری پذیرفتنی نیست. وی عنوان کرد: خدا را شاکرم که توفیق خدمت به مردم این استان نصیبم شد و امیدوارم با هم اندیشی و همدلی بتوانیم در راستای توسعه استان گام برداریم. کلانتری با تاکید بر وجود ظرفیت‌های فراوان در استان، ابراز کرد: این مردم شایسته این محرومیت‌ها نیستند و با تمام وجود و اعتماد به مجموعه همکاران تلاش می‌کنیم که مشکلات برطرف شود. کلانتری خواستار تلاش بیش از مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی شد و بیان کرد: هرگونه کم فروشی در خدمت به مردم ظلم است و به طور قطع با مدیران کم کار برخورد می‌شود. استاندار کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به اینکه با آداب و رسوم استان آشنایی دارد، تاکید کرد: تا آخرین نفس برای خدمت به این مردم تلاش می‌کنیم.
وانانیوزوانانیوز1 ساعت قبل
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو برادر که خانه مجردی‌شان را به پاتوق مصرف موادمخدر و حضور سارقان تبدیل کرده بودند، خبر داد. به گزارش وانانیوز، سردار کیوان ظهیری دراین باره گفت: مدتی قبل در پی وقوع سرقت‌های داخل منزل و گوشی قاپی در شرق تهران مأموران کلانتری نارمک رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند که در تحقیقات آنان برای دستگیری متهمان مشخص شد که سارقان فاقد محلی مشخص بوده و هربار پاتوق خود را تغییر می‌دهند. رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه در بازرسی از این خانه مجردی مقادیر قابل توجهی وسایل سرقت نظیر کیف پول و تلفن همراه و… کشف و ضبط شد، گفت: در تحقیقات انجام شده از متهمان مشخص شد که دو برادر ساکن این خانه مجردی هستند و در ازای دریافت وسایل سرقتی از معتادان موادمخدر، جای مصرف این مواد را به آنان می‌دهند. وی از تشکیل پرونده برای این دو برادر و نیز افراد دستگیر شده در این خانه مجردی خبر داد و گفت: این افراد پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. انتهای پیام
الفالف1 ساعت قبل
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سردار کیوان ظهیری رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: چندی قبل ماموران در جریان سرقت‌های داخل منزل و گوشی قاپی در شرق تهران قرار گرفتند که تیم ویژه‌ای از ماموران کلانتری ۱۲۷ نارمک برای دستگیری این دزدان حرفه‌ای وارد عمل شدند. ظهیری ادامه داد: تجسس‌های فنی در حالی ادامه داشت تا اینکه اهالی منطقه نارمک در تماس با پلیس از یک خانه تیمی که مردان زیادی برای مصرف مواد مخدر در آنجا پاتوق می‌کنند خبر دادند. وی عنوان کرد: در بین این متهمان گوشی قاپ تحت تعقیب ماموران نیز دستگیر شد. سردار ظهیری افزود: در تحقیقات از متهمان مشخص شد که ۲ برادر که در این خانه زندگی می‌کنند از سارقان وسایل سرقتی را به ارزش پایین گرفته و در ازای آن به سارقان مواد مخدر داده و اجازه مصرف آن در این خانه مجردی را می‌دادند. رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در پایان از شهروندان بخاطر همکاری با ماموران پلیس قدردانی کرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ساعت قبل
پرونده با موضوع سرقت مغازه تشکیل و برای رسیدگی تخصصی از کلانتری ۱۱۳ بازار تهران به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد. بدنبال اظهارت مرد جوان دستگیری سجاد در دستور کار کارآگاه قرار گرفت که مخفیگاه وی در یکی از مناطق شرق تهران مورد شناسایی قرار گرفت. با هماهنگی مقام محترم قضایی در اواسط خرداد ماه سال جاری طی یک اقدام پلیسی سجاد در مخفیگاهش دستگیر و خودروی پراید نیز کشف شد. در تحقیقات اولیه از سجاد ضمن اعتراف به سرقت اظهار داشت سرقت را به اتفاق ۴ نفر دیگر از همدستانش انجام داده است. در تحقیقات صورت گرفته از هر ۵ متهم صراحتا به سرقت از مغازه مالباخته اعتراف کرده و اظهار داشتند با وجوه سرقتی اقدام به خرید ملک، خودرو و صرف خوشگذرانی و مصرف مواد کرده‌اند.
تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
پرونده با موضوع سرقت مغازه تشکیل و برای رسیدگی تخصصی از کلانتری ۱۱۳ بازار تهران به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد. کارآگاهان به همراه تیم بررسی صحنه جرم تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ به محل سرقت رفته، که در تحقیقات اولیه مشخص شد سارقان پس از تخریب قفل کرکره مغازه وارد شده، سپس با تخریب گاوصندوق اقدام به سرقت اموال کرده‌اند. سجاد ضمن اعتراف به سرقت اظهار کرد که سرقت را به اتفاق چهار همدستش انجام داده است. هر پنج متهم در تحقیقات صراحتا به سرقت از مغازه مالباخته اعتراف کرده و اظهار داشتند با وجوه سرقتی، اقدام به خرید ملک، خودرو و صرف خوشگذرانی و مصرف مواد کرده‌اند. وی از کسبه‌ای که مجبور به نگهداری اموال با ارزش و قیمتی خود در مغازه هستند، خواست با نصب سیستمهای امنیتی هشداردهنده مانع از برزو اینگونه سرقتها شوند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ساعت قبل
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو برادر که خانه مجردی‌شان را به پاتوق مصرف موادمخدر و حضور سارقان تبدیل کرده بودند، خبر داد. اعتمادآنلاین|‌ کیوان ظهیری دراین باره گفت: مدتی قبل در پی وقوع سرقت‌های داخل منزل و گوشی قاپی در شرق تهران مأموران کلانتری نارمک رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند که در تحقیقات آنان برای دستگیری متهمان مشخص شد که سارقان فاقد محلی مشخص بوده و هربار پاتوق خود را تغییر می‌دهند. رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه در بازرسی از این خانه مجردی مقادیر قابل توجهی وسایل سرقت نظیر کیف پول و تلفن همراه و… کشف و ضبط شد، گفت: در تحقیقات انجام شده از متهمان مشخص شد که دو برادر ساکن این خانه مجردی هستند و در ازای دریافت وسایل سرقتی از معتادان موادمخدر، جای مصرف این مواد را به آنان می‌دهند. وی از تشکیل پرونده برای این دو برادر و نیز افراد دستگیر شده در این خانه مجردی خبر داد و گفت: این افراد پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. منبع: ایسنا
تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کوهدشت، سردار محمد مهدیان‌نسب ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان که در مقر نیروی انتظامی کوهدشت برگزار شد، اظهار داشت: نگاه ما به شهرستان کوهدشت به‌صورت ویژه است و هفت دستگاه خودروی سنگین به این شهرستان اختصاص داده‌ایم. وی افزود: تفاهم‌نامه ساخت یک ستاد با مساحت حدود ۳هزار متر، ساخت ۱۵خانه سازمانی و ساخت کلانتری ۱۲ کوهدشت با ناجا منعقد شده‌است. فرمانده انتظامی لرستان با بیان اینکه در استان لرستان سه شهرستان خرم‌آباد، کوهدشت و بروجرد جزو شهرستان‌های بزرگ استان است، عنوان کرد: همه واحدهای پلیس در نیروی انتظامی کوهدشت دایر است و به‌دنبال این هستیم که پلیس امنیت اقتصادی را نیز در این شهرستان راه‌اندازی کنیم. مهدیان‌نسب روند پیشگیری از جرم را در استان لرستان خوب دانست و گفت: این استان به جزو سه استان برتر کشور در این زمینه ارتقا پیدا کرده‌است. فرمانده انتظامی لرستان عنوان کرد: شهرستان کوهدشت در اجرای طرح‌های نقطه‌ای، منطقه‌ای، موضوعی و طرح عملیات مشترک یکی از شهرستان‌هایی‌ست که بهترین وضعیت عملکرد را در استان لرستان دارد.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور؛ مسعود شفیعی در نامه‌ای به محمدباقر نوبخت و عیسی کلانتری معاونین رئیس جمهور و روسای سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان حفاظت محیط زیست، در این خصوص هشدار داد. ­پرونده «فرونشست تهران» روی میز سازمان پیشگیری و مدیریت بحران پایتخترئیس ­سازمان نقشه برداری پرونده فرونشست تهران را بر روی میز سازمان پیشگیری و مدیریت بحران پایتخت قرار داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما از روابط عمومی سازمان نقشه برداری کشور؛ مسعود شفیعی در نامه‌ای به رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران اعلام کرد: ​ بسته پیشنهادی سازمان نقشه برداری کشور برای مواجهه با فرونشست تهران نیازمند بودجه ۳۸ میلیارد تومانی است. وی در این نامه تاکید کرده است که بسته پیشنهادی سازمان نقشه برداری کشور نه تنها مغایرتی با قوانین و مقررات مرتبط ندارد بلکه نتایج حاصل از آن، برای انجام تکالیف سازمان‌ها و دستگاه‌های تعیین شده در این قوانین نیز مورد استفاده خواهد بود. سازمان نقشه برداری کشور به عنوان دستگاه متولی اعلام نرخ فرونشست و یکی از اعضای این کارگروه، مستندات مربوطه مورد نیاز در بسته اجرائی کاهش فرونشست شهر تهران، را به سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ارائه داده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری اعضای باند ۵ نفر سرقت مغازه در بازار تهران خبر داد که با تخریب گاوصندوق اقدام به سرقت یک میلیارد تومان وجه نقد و ارز کرده بودند. پرونده با موضوع سرقت مغازه تشکیل و برای رسیدگی تخصصی از کلانتری ۱۱۳ بازار تهران به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع گردید. کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات شاکی به همراه تیم بررسی صحنه جرم تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ به محل سرقت رفته، که در تحقیقات اولیه مشخص شد که سارقین پس از تخریب قفل کرکره مغازه وارد شده، سپس با تخریب گاوصندوق اقدام به سرقت اموال نموده‌اند. بدنبال اظهارت مرد جوان دستگیری سجاد در دستور کار کارآگاه قرار گرفت که مخفیگاه وی در یکی از مناطق شرق تهران مورد شناسایی قرار گرفت. در تحقیقات اولیه از سجاد ضمن اعتراف به سرقت اظهار داشت سرقت را به اتفاق ۴ نفر دیگر از همدستانش انجام داده است.
مهرمهر1 ساعت قبل
وی اظهار داشت: باید با محبت و اخلاق با مردم برخورد شود چرا که در خدمت به مردم هیچ حد و مرزی وجود ندارد. کلانتری افزود: اگر محبت حاصل شد رضایت هم حاصل می‌آید و همه امور در رضایت خدا و مردم پذیرفتنی است. وی تصریح کرد: در راستای اجرای مطلوب امور باید مسئولین نظم و انضباط کاری داشته چرا که این امر انجام وظیفه و تکلیف قانونی و دینی است که نسبت به نظام، انقلاب، ارزش‌ها و مردم بر گردن خود داریم. کلانتری افزود: همچنین در حوزه جوانان و بانوان باید به مسائل ریشه‌ای توجه شده و باید جوانان را باور داشت و از همین جوانان کادر سازی کرد. استاندار با اشاره به شرایط کنونی کشور با توجه به تحریم‌ها اظهار داشت: دولتی که با رأی مردم و تأیید ولی فقیه آمده است باید حمایت شود وعملکرد و خدمات آن بطور واقعی و منطقی و بدون اغراق تبیین گردد.
مهرمهر1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ کارآگاه حمداله علیزاده، رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری اعضای باند ۵ نفر سرقت مغازه در بازار تهران خبر داد که با تخریب گاوصندوق اقدام به سرقت یک میلیارد تومان وجه نقد و ارز کرده بودند. اواخر اردیبهشت ماه سال جاری مرد جوانی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و اعلام کرد مغازه وی واقع در خیابان ناصر خسرو مورد سرقت سارقین قرار گرفته است و مبلغ یک میلیارد تومان وجه نقد و ارز به سرقت رفته است. پرونده با موضوع سرقت مغازه تشکیل و برای رسیدگی تخصصی از کلانتری ۱۱۳ بازار تهران به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع گردید. به دنبال اظهارت مرد جوان دستگیری سجاد در دستور کار کارآگاه قرار گرفت که مخفیگاه وی در یکی از مناطق شرق تهران مورد شناسایی قرار گرفت. در تحقیقات اولیه از سجاد ضمن اعتراف به سرقت اظهار داشت سرقت را به اتفاق ۴ نفر دیگر از همدستانش انجام داده است.
ایسناایسنا1 ساعت قبل
دادستان عمومی و انقلاب اردستان -از توابع استان اصفهان- از صدور قرار قانونی برای ناپدری و مادر طفل آزاردیده اردستانی خبر داد. به گزارش ایسنا به نقل از دادگستری کل استان اصفهان، علیرضا شعبانفر گفت: بر اساس گزارش اورژانس اجتماعی اردستان دایر بر وقوع یک فقره کودک آزاری به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان، دستورات لازم خطاب به اورژانس اجتماعی و مأموران کلانتری صادر شد که مأموران پس از حضور و بررسی و تأیید گزارش، نسبت به اعزام طفل به همراه ناپدری و مادر به دادسرا اقدام کردند. وی افزود: با توجه به وضعیت جسمانی طفل، نامبرده جهت درمان به بیمارستان امام حسین (ع) اصفهان اعزام و دستورات لازم جهت نگهداری طفل به بهزیستی صادر شد و در خصوص ناپدری و مادر نیز با توجه به محتویات پرونده قرار قانونی صادر شد و پرونده در حال رسیدگی است. انتهای پیام
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان سردار کیوان ظهیری رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: چندی قبل ماموران در جریان سرقت‌های داخل منزل و گوشی قاپی در شرق تهران قرار گرفتند که تیم ویژه‌ای از ماموران کلانتری ۱۲۷ نارمک برای دستگیری این دزدان حرفه‌ای وارد عمل شدند. ظهیری ادامه داد: تجسس‌های فنی در حالی ادامه داشت تا اینکه اهالی منطقه نارمک در تماس با پلیس از یک خانه تیمی که مردان زیادی برای مصرف مواد مخدر در آنجا پاتوق می‌کنند خبر دادند. وی عنوان کرد: در بین این متهمان گوشی قاپ تحت تعقیب ماموران نیز دستگیر شد. سردار ظهیری افزود: در تحقیقات از متهمان مشخص شد که ۲ برادر که در این خانه زندگی می‌کنند از سارقان وسایل سرقتی را به ارزش پایین گرفته و در ازای آن به سارقان مواد مخدر داده و اجازه مصرف آن در این خانه مجردی را می‌دادند. رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در پایان از شهروندان بخاطر همکاری با ماموران پلیس قدردانی کرد.
فارسفارس1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، جلسه هیات رئیسه فدراسیون بوکس کشورمان در حالی امروز از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه در محل فدراسیون برگزار شد که دقایقی پیش این جلسه به پایان رسید و متاسفانه علی‌رغم دعوت از اعضا اصلی هیات رئیسه، مهره‌های اصلی اعضا هیات رئیسه در جلسه امروز حضور پیدا نکردند، اما جلسه با حضور تعدادی از اعضا و کارمندان فدراسیون بوکس برگزار شد. در این جلسه علیرضا کلانتری دبیر سابق فدراسیون بوکس از قطع همکاری خود با فدراسیون بوکس خبرداد. علی اوسط هاشمی استانداری سابق سیستان و بلوچستان که عضو هیات رئیسه فدراسیون بوکس است نیز در این جلسه حضور پیدا نکرده بود. خبرهای از خیابان ورزنده و فدراسیون بوکس به گوش می‌رسد که گویا خبر خداحافظی کلانتری دبیر سابق فدراسیون بوکس از چند روز گذشته در فدراسیون مطرح بوده و حتی گزینه‌هایی همچون، کوروش مولایی، رضا مهدی پور، شهریار رحمانی، حمید قبایی از گزینه‌های اصلی برای جایگزینی وی در فدراسیون بوکس هستند. حمید باقری نیا رئیس کمیته انضباطی فدراسیون بوکس نیز هفته پیش استعفا داده و دیگر در فدراسیون بوکس حضور پیدا نمی‌کند.
ایسناایسنا2 ساعت قبل
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو برادر که خانه مجردی‌شان را به پاتوق مصرف موادمخدر و حضور سارقان تبدیل کرده بودند، خبر داد. به گزارش ایسنا، سردار کیوان ظهیری دراین باره گفت: مدتی قبل در پی وقوع سرقت‌های داخل منزل و گوشی قاپی در شرق تهران مأموران کلانتری نارمک رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند که در تحقیقات آنان برای دستگیری متهمان مشخص شد که سارقان فاقد محلی مشخص بوده و هربار پاتوق خود را تغییر می‌دهند. رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه در بازرسی از این خانه مجردی مقادیر قابل توجهی وسایل سرقت نظیر کیف پول و تلفن همراه و… کشف و ضبط شد، گفت: در تحقیقات انجام شده از متهمان مشخص شد که دو برادر ساکن این خانه مجردی هستند و در ازای دریافت وسایل سرقتی از معتادان موادمخدر، جای مصرف این مواد را به آنان می‌دهند. وی از تشکیل پرونده برای این دو برادر و نیز افراد دستگیر شده در این خانه مجردی خبر داد و گفت: این افراد پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. انتهای پیام
رکنارکنا2 ساعت قبل
علیرضا شعبانفر بابیان صدور قرار قانونی برای ناپدری و مادر طفل آزاردیده اردستانی، اظهار کرد: حسب گزارش اورژانس اجتماعی اردستان دائر بر وقوع یک فقره کودک‌آزاری به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان، دستورات لازم خطاب به اورژانس اجتماعی و مأموران کلانتری صادر شد. دادستان عمومی و انقلاب اردستان ادامه داد: مأموران پس از حضور و بررسی و تأیید گزارش، نسبت به اعزام طفل به همراه ناپدری و مادر به دادسرا اقدام کردند. وی بیان کرد: با توجه به وضعیت جسمانی طفل، نامبرده جهت درمان به بیمارستان امام حسین (ع) اصفهان اعزام و دستورات لازم جهت نگهداری طفل به بهزیستی صادر شد و در خصوص ناپدری و مادر نیز با توجه به محتویات پرونده قرار قانونی صادر شد و پرونده در حال رسیدگی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبر فوریخبر فوری2 ساعت قبل
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ساوه گفت: در خردادماه سالجاری ۶ مورد حریق در مراتع و عرصه‌های طبیعی شهرستان رخ داده است و بیش از ۳۵۶ هکتار از مراتع این شهرستان در روستاهای، قلعک، سلیجرد، سدالغدیر و روستای جمشیدآباد ساوه طعمه حریق شدند. پوریا حسن پور اظهار کرد: در پی اعلام حریق در منطقه روستای قلعک از توابع بخش مرکزی، بلافاصله یگان حفاظت از اراضی منابع طبیعی ساوه به محل وقوع حریق اعزام شد و با کمک نیروهای مردمی، پرسنل آتش نشانی و کلانتری ۱۲ نیروی انتظامی در کمتر از دو ساعت عملیات اطفای حریق انجام و آتش سوزی صورت گرفته خاموش شد. وی ضمن درخواست از مردم برای مراقبت از مراتع و عرصه‌های طبیعی و عدم روشن کردن آتش یا هر اقدامی که زمینه ساز وقوع حریق در طبیعت می‌شود، اظهار کرد: آتش سوزی در مراتع همانند بلایا و بحران‌های طبیعی دیگر همچون زلزله و سیل است و باید جدی گرفته شود. از این رو مشارکت عمومی دستگاه‌های اجرایی و آحاد مختلف مردم را هم در حوزه پیشگیری و هم برای اطفای حریق می‌طلبد. در شهرستان ساوه ۳۵۰ هزار هکتار مرتع وجود دارد که تقریبا ۷۷ درصد از مساحت این شهرستان را شامل می‌شود.
خبر فوریخبر فوری2 ساعت قبل
فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری ۴ زن جوان که از طراحان سرقت‎‌های تیزدستانه در تهران، کرج، کرمان، مشهد و دیگر شهرهای خراسان رضوی بودند، خبر داد. فرمانده انتظامی مشهد افزود: ماموران کلانتری بانوان در این عملیات ضربتی به‌سرنخ‌هایی دست یافتند که منجر به چهره‌زنی متهمان شد. فرمانده انتظامی مشهد افزود: تیم‌های دایره تجسس کلانتری بانوان در مرحله نهایی این عملیات ۲ زن جوان دیگر که از عاملان اصلی این سرقت‌ها بودند را نیز شناسایی و در حال ارتکاب سرقت دستگیر کردند. فرمانده انتظامی خراسان رضوی اظهار کرد: در بازرسی از خودروی پژو سواری ۱۰۲ کیلوگرم تریاک کشف شد و ۲ متهم که یکی از آنان به‌ضرب گوله پلیس زخمی شده بود دستگیر شدن. وی بیان کرد: تحقیقات پلیسی از این متهمان که از عاملان اصلی قاچاق مواد افیونی به استان خراسان رضوی بودند ادامه دارد.
ایرناایرنا2 ساعت قبل
به گزارش روز سه شنبه دانشگاه آزاد، حجت الاسلام ابراهیم کلانتری در اولین جلسه شورای عالی ورزش دانشگاه با بیان اینکه اقدامات بسیار مهمی در حوزه ورزش دانشگاه آزاد اسلامی انجام شده، گفت: این دانشگاه دارای رشته‌ها، دانشکده‌ها و فضاهای خوبی در حوزه تربیت‌بدنی و ورزش است که این امکانات می‌تواند برای ارتقای بیشتر حوزه ورزش مورد استفاده قرار گیرد. وی با اشاره به تشکیل شورای عالی ورزش در دانشگاه آزاد اسلامی، خاطرنشان کرد: این شورا با حضور متخصصان و کارشناسان ورزش در سطح کشور تشکیل شده تا رویکردها و مسائل راهبردی این حوزه به درستی تبیین شود. معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد با بیان اینکه این دانشگاه سیاست‌گذاری‌های جدی در حوزه آموزش و پرورش شروع کرده است، گفت: ظرف یک سال گذشته ۲۰۰ مدرسه توسط این دانشگاه ساخته شده و قرار است این تعداد افزایش یابد. کلانتری خاطر نشان کرد: همچنین راه‌اندازی مدارس عالی مهارتی، تحول در حوزه کشاورزی، ایجاد دانشگاه‌های جوار صنعت و تدوین و اجرای برنامه آمایش سرزمینی از دیگر برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی بوده و نشان می‌دهد که این دانشگاه به سمت تحول حرکت می‌کند تا یک دانشگاه نسل جدید در کشور شکل گیرد.
رکنارکنا2 ساعت قبل
فرمانده انتظامی مشهد افزود: ماموران کلانتری بانوان در این عملیات ضربتی به‌سرنخ‌هایی دست یافتند که منجر به چهره‌زنی متهمان شد. فرمانده انتظامی مشهد افزود: تیم‌های دایره تجسس کلانتری بانوان در مرحله نهایی این عملیات ۲ زن جوان دیگر که از عاملان اصلی این سرقت‌ها بودند را نیز شناسایی و در حال ارتکاب سرقت دستگیر کردند. آقابیگی تصریح کرد: تحقیقات از این ۲ زن نیز که دارای ۱ فقره سابقه کیفری در تهران، کرج، کرمان و مشهد هستند، ادامه دارد. فرمانده انتظامی خراسان رضوی اظهار کرد: در بازرسی از خودروی پژو سواری ۱۰۲ کیلوگرم تریاک کشف شد و ۲ متهم که یکی از آنان به‌ضرب گوله پلیس زخمی شده بود دستگیر شدن. وی بیان کرد: تحقیقات پلیسی از این متهمان که از عاملان اصلی قاچاق مواد افیونی به استان خراسان رضوی بودند ادامه دارد.
رکنارکنا2 ساعت قبل
سرهنگ رسول فراهانی با اعلام این خبر اظهار کرد: ساعت ۱۷ و ۲۷ دقیقه روز گذشته، در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدن فردی در کانال آب حین شنا ماموران انتظامی کلانتری محمود آباد سریعا در محل حادثه حاضر شدند. وی افزود: پس از خارج کردن جسد، توسط عوامل امدادی، غرق شدگی و فوت مرد ۶۳ ساله تایید شد. فرمانده انتظامی شهرستان قزوین در خاتمه خاطر نشان کرد: با توجه به نزدیک شدن فصل گرما و افزایش حضور مردم در کنار آب‌های سطح شهرستان نیاز به هوشیاری خانواده‌ها الزامی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا2 ساعت قبل
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ساوه گفت: در خردادماه سالجاری ۶ مورد حریق در مراتع و عرصه‌های طبیعی شهرستان رخ داده است و بیش از ۳۵۶ هکتار از مراتع این شهرستان در روستاهای، قلعک، سلیجرد، سدالغدیر و روستای جمشیدآباد ساوه طعمه حریق شدند. وی با اشاره به اینکه با افزایش دما و رویش انواع پوشش گیاهی به سبب بارش‌های مطلوب بهاری، حریق بلای جان مراتع شهرستان شده است، افزود: این حریق‌ها که عمدتا به علت بی‌توجهی عامل انسانی رخ داده است، با تلاش‌های نیروهای مردمی، آتش‌نشانی و یگان حفاظت از اراضی این اداره مهار شدند. وی ضمن درخواست از مردم برای مراقبت از مراتع و عرصه‌های طبیعی و عدم روشن کردن آتش یا هر اقدامی که زمینه ساز وقوع حریق در طبیعت می‌شود، اظهار کرد: آتش سوزی در مراتع همانند بلایا و بحران‌های طبیعی دیگر همچون زلزله و سیل است و باید جدی گرفته شود. از این رو مشارکت عمومی دستگاه‌های اجرایی و آحاد مختلف مردم را هم در حوزه پیشگیری و هم برای اطفای حریق می‌طلبد. در شهرستان ساوه ۳۵۰ هزار هکتار مرتع وجود دارد که تقریبا ۷۷ درصد از مساحت این شهرستان را شامل می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید