کلانتری

کلانتری

عصر ایرانعصر ایران39 دقیقه قبل
کلاهبردار ۲۰میلیارد ریالی در آباده به دام پلیس افتاد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما، فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی خبر داد که اقدام به کلاهبرداری ۲۰میلیارد ریالی از یک کارخانه به بهانه خرید کاشی و سرامیک کرده بود. سردار حبیبی گفت: در پی مراجعه و دادخواهی نماینده حقوقی کارخانه کاشی پاسارگاد سرام به کلانتری مرکزی شهرستان آباده مبنی بر کلاهبرداری توسط فردی به بهانه اخذ نمایندگی و خرید کاشی و سرامیک، با توجه حساسیت موضوع مراتب سریعا در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی افزود: ماموران پس از انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات محسوس و نامحسوس و بکارگیری شگرد‌های خاص، مخفیگاه متهم را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند. فرمانده انتظامی استان گفت: متهم در بازجویی فنی و تخصصی به بزه انتسابی خود مبنی بر کلاهبرداری ۲۰میلیارد ریالی اعتراف کرد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ محمدعلی افزود: این تعداد سکه از پنج نفر از اعضای باند قاچاق عتیقه در کلانشهر مشهد با همکاری ماموران کلانتری ۱۱ آستانه پرست کشف و ضبط شده‌است. فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی خراسان رضوی گفت: سکه‌های کشف شده به منظور بررسی اصالت، تحویل کارشناسان میراث فرهنگی اداره کل شده است. عمق تمدن و تاریخ در خراسان رضوی تا بدان جاست که کهن‌ترین دست افزارهای مکشوفه در این استان متعلق به ۸۰۰ هزار سال پیش است. قدمت اغلب محوطه‌ها در خراسان رضوی نیز از حدود ۶ هزار سال پیش آغاز می‌شود و تا دوران اسلامی را دربرمی گیرد. هم اکنون افزون بر ۱۰ هزار اثر تاریخی قابل ثبت در فهرست آثار ملی در این استان وجود دارد که تاکنون تنها هزار و ۵۰۰ اثر در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه جامعه خیرگزاری میزان، سردار «رهام‌بخش حبیبی» گفت: در پی مراجعه و دادخواهی نماینده حقوقی یکی از کارخانه‌های سرامیک به کلانتری مرکزی شهرستان آباده مبنی بر کلاهبرداری توسط فردی به بهانه اخذ نمایندگی و خرید کاشی و سرامیک، با توجه حساسیت موضوع مراتب سریعا در دستور کار پلیس قرار گرفت. بیشتر بخوانید: کلاهبردار ۴۰۰ میلیاردی در دام پلیس اینترپلفرمانده انتظامی استان فارس افزود: ماموران پس از انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات محسوس و نامحسوس و به کارگیری شگرد‌های خاص، مخفیگاه متهم را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند. سردار «حبیبی» خاطر نشان کرد: متهم در بازجویی فنی و تخصصی چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و به بزه انتسابی خود مبنی بر کلاهبرداری ۲۰ میلیارد ریالی اعتراف کرد. این مقام ارشد انتظامی گفت: افراد سود جو و کلاهبردار از هر شیوه‌ای برای رسیدن به نیت شوم خود و فریب افراد استفاده می‌کنند و در این زمینه شهروندان می‌بایست هوشیار باشند و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعا با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند. انتهای پیام/
رکنارکنا7 ساعت قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان زاهدان سرهنگ حمید رضا اکبری گفت: شب گذشته یک مورد تیراندازی منجر به جرح یک شهروند، در بلوار کشاورز زاهدان گزارش شد که سریعا مأموران کلانتری ۱۵ به محل حادثه اعزام شدند. وی افزود: با حضور مأموران در صحنه و انجام تحقیقات میدانی از شاهدان عینی حاضر در محل مشخص شد، سرنشین یک دستگاه سواری پراید ۱۱۱ با سلاح شکاری ساچمه زن به یک جوان تیراندازی و از محل متواری شده است. فرمانده انتظامی زاهدان با اشاره به مجروح شدن این جوان ۲۱ از ناحیه پای چپ و انتقال او به بیمارستان خاتم زاهدان گفت: باتوجه به حساسیت موضوع بلافاصله مأموران دایره اطلاعات کلانتری ۱۵ تحقیقات خود رابرای شناسایی عامل تیر اندازی آغاز کردند. این مقام انتظامی بیان داشت: تیم رسیدگی کننده به پرونده با دریافت اظهارات فرد مجروح شده و با جمع آوری سرنخ‌های موجود، فرد ضارب را که جوانی ۲۳ ساله و از دوستان قبلی این فرد بود شناسایی کردند. سرهنگ اکبری گفت: با توجه به متواری بودن این فرد، مأموران با انجام یکسری اقدامات تخصصی، در کمتر از یک ساعت مخفیگاه او را، شناسایی و با هماهنگی قضایی متهم را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.
خبر فوریخبر فوری8 ساعت قبل
ماموران در مشهد پسربچه ۸ ساله‌ای را دستگیر کردند که موبیال قاپ حرفه‌ای بود و با مادر و مادربزرگش دست به سرقت می‌زد. ماموران کلانتری بانوان مشهد به رفتار‌های ۲ زن و پسر بچه هشت ساله در صف اتوبوس مشکوک شده بودند به همین دلیل این سه نفر را زیر نظر گرفتند. درباره سرگذشت خود به نیرو‌های انتظامی گفت: از زمانی که به یاد دارم پدر و مادرم اموال مردم را می‌دزدیدند. همچنین نیرو‌های زبده تجسس به سرپرستی رئیس کلانتری بانوان، پدربزرگ صادق را نیز به همراه برادرزنش به دام انداختند و ده‌ها گوشی سرقتی دیگر را از این باند حرفه‌ای سابقه دار به همراه چندین بسته دستبند‌های نقره‌ای کشف کردند. صادق نیز با دستور قضایی در حالی تحویل بهزیستی شد که تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری دیگر افراد مرتبط با این باند سرقت ادامه یافت.
فراروفرارو9 ساعت قبل
او که دستاویزی بهتر از قانون نمی‌دید وارد کلانتری شد تا چاره‌ای برای رهایی از این مشکل پیدا کند. از سوی دیگر نیز هدف‌های بزرگی را در ذهن داشتم که باید برای رسیدن به آن‌ها ادامه تحصیل می‌دادم. با این حال، زمانی مسیر زندگی ام به بی راهه رفت که تازه فهمیدم همسرم تألمات روحی و روانی دارد و چند بار خودکشی ناموفق داشته است و حتی با مردان غریبه بسیار بی پروا ارتباط دارد. او هیچ تعهدی به من نداشت و همواره در حال پیامک بازی با مردان غریبه بود. بعد از چند روز دوباره به خانه بازگشت و من با بررسی تلفن همراهش دریافتم او به من خیانت می‌کند و همچنان با مردان غریبه در ارتباط است.
رکنارکنا10 ساعت قبل
به گزارش رکنا، ماموران کلانتری بانوان مشهد به رفتار‌های ۲ زن و پسر بچه هشت ساله در صف اتوبوس مشکوک شده بودند به همین دلیل این سه نفر را زیر نظر گرفتند. درباره سرگذشت خود به نیرو‌های انتظامی گفت: از زمانی که به یاد دارم پدر و مادرم اموال مردم را می‌دزدیدند. مادربزرگم جلوتر از ما در صف می‌ایستاد و چادرش را اطراف زنانی می‌گشود که کیف گران قیمتی داشتند. همچنین نیرو‌های زبده تجسس به سرپرستی رئیس کلانتری بانوان، پدربزرگ صادق را نیز به همراه برادرزنش به دام انداختند و ده‌ها گوشی سرقتی دیگر را از این باند حرفه‌ای سابقه دار به همراه چندین بسته دستبند‌های نقره‌ای کشف کردند. صادق نیز با دستور قضایی در حالی تحویل بهزیستی شد که تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری دیگر افراد مرتبط با این باند سرقت ادامه یافت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین11 ساعت قبل
همزمان با اصلاح قیمت بنزین، عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط ‌زیست در نامه‌ای خواستار ساماندهی ناوگان موتورسیکلت‌ها شده است. نیم‌میلیون موتورسیکلت توقیفی یا رسوبی، از رده خارج کردن موتورسیکلت‌های کاربراتوری و فرسوده و همچنین اعمال قانون موتورسیکلت‌های متخلف مواردی است که سازمان محیط زیست به آن پرداخته است. برای همین هم سازمان محیط‌ زیست پیشنهاد کرده است با تعیین حد زمانی و شرایط متروکه‌شدن موتورسیکلت‌های توقیفی، این معضل حل‌وفصل شود. این همه اصرار و انکار برای اسقاط موتورهای فرسوده در ازای تولید جدید، نشان‌دهنده آن است که عمده گروه‌ها و دستگاه‌ها بر ضرورت اسقاط موتورهای فرسوده واقف هستند. دقت داشته باشیم که سهم موتورسیکلت‌های کاربراتوری در تولید ذرات معلق شهری مثل تهران ۱۰‌درصد و سایر آلاینده‌های گازی ۱۸‌درصد است.
ایران‌جیبایران‌جیب12 ساعت قبل
پرونده مأمور پلیس که در یک تعقیب و گریز طولانی مرد مسلحی را در بزرگراه امام رضا با شلیک گلوله به قتل رسانده بود با صدور کیفرخواست قتل عمد برای متهم به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد. گروه حوادث / پرونده مأمور پلیس که در یک تعقیب و گریز طولانی مرد مسلحی را در بزرگراه امام رضا با شلیک گلوله به قتل رسانده بود با صدور کیفرخواست قتل عمد برای متهم به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد. از آنجایی که پدر و مادر و سه دختر مقتول درخواست قصاص داشتند، کیفرخواست پرونده با اتهام قتل شبه عمد به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد. با تکمیل تحقیقات، باتوجه به آنکه تیراندازی از بیرون خودرو صورت گرفته بود و سایر مدارک به‌دست آمده، بازپرس جنایی این بار کیفرخواست پرونده را به اتهام قتل عمد صادر کرد. پرونده این جنایت برای صدور حکم بزودی روی میز قضات دادگاه کیفری استان تهران قرار خواهد گرفت.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز12 ساعت قبل
این بیانیه در رسانه‌های ضدانقلاب بازتاب داشت و شبکه‌های ضدایرانی بیگانه به شدت از آن استقبال کردند. اینکه چرا مولاوردی وارد جریان فتنه شده است را باید در اظهارات فاطمه آلیا جستجو کرد. در نهایت حسن روحانی در دوره دوم ریاست جمهوری، مسئولیت دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی را به مولاوردی واگذار کرد؛ جایگاهی که از دیدگاه بسیاری تشریفاتی بود. نشانه اختلاف شدید وی با روحانی بر سر موضوعات مختلف، در نامه استعفای مولاوردی مشاهده می‌شود. وی پس‌از انتشار استعفانامه خود در کانال تلگرامی‌اش، اقدام به انتشار نامه موافقت حسن روحانی با استعفایش کرد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین13 ساعت قبل
مرد جوان دو اسلحه در دست داشت و در حالی که مقابل در ورودی خانه پدر همسرش ایستاده بود آنها را تهدید می‌کرد. وی سعی داشت از شانه خاکی بزرگراه اقدام به فرار کند اما یکی از مأموران خود را به متهم جوان رساند. کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند که مرد جوان با شلیک گلوله به پهلوهایش جانش را از دست داده است. از آنجایی که پدر و مادر و سه دختر مقتول درخواست قصاص داشتند، کیفرخواست پرونده با اتهام قتل شبه عمد به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد. با تکمیل تحقیقات، باتوجه به آنکه تیراندازی از بیرون خودرو صورت گرفته بود و سایر مدارک به‌دست آمده، بازپرس جنایی این بار کیفرخواست پرونده را به اتهام قتل عمد صادر کرد.
رکنارکنا19 ساعت قبل
او که دستاویزی بهتر از قانون نمی‌دید وارد کلانتری شد تا چاره‌ای برای رهایی از این مشکل پیدا کند. با بی میلی سرم را بلند کردم و نگاهی به آن تصویر انداختم اما در یک لحظه مانند برق گرفته‌ها نگاهم به چشمان زیبای آن دختر خیره ماند. او هیچ تعهدی به من نداشت و همواره در حال پیامک بازی با مردان غریبه بود. بعد از چند روز دوباره به خانه بازگشت و من با بررسی تلفن همراهش دریافتم او به من خیانت می‌کند و همچنان با مردان غریبه در ارتباط است. اکنون مدت هاست که سوء ظن خیانت زندگی ام را به نابودی کشانده و دیگر نمی‌توانم به چشمان شیطانی او نگاه کنم و … شایان ذکر است به دستور سرهنگ نوروزی (رئیس کلانتری شفا) پرونده این مرد جوان در دایره مددکاری اجتماعی مورد بررسی‌های کارشناسی قرار گرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
روزنامه خراسان: پسرجوان که در هواخواهی از برادر کوچکش دست به قتل زده بود، در دادگاه از خود دفاع می‌کند. هواخواهی از برادربا مرگ پسرجوان در بیمارستان، تیمی از پلیس به پرس و جو از دوستان قربانی پرداخت و رد عامل جنایت شبانه را به دست آورد. وقتی به پارک رسیدیم و با دوستان برادرم روبه رو شدم، سراغ حمید را گرفتم، اما آن‌ها گفتند حمید به خانه رفته است. من قلیان دوستان برادرم را شکستم و به خاطر دروغی که به من گفته بودند به آن‌ها فحش دادم. افشین در آن دعوا قصد میانجیگری داشت، اما برادر پژمان با چاقو به گردنش زد.
ایلناایلنا1 روز قبل
رییس اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای گفت: تا امروز ۷۷ فروشگاه زنجیره‌ای کاملا تخریب شده که بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان کالا به‌طور کامل غارت شده است. رییس اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای ادامه داد: علاوه بر این اعداد هزینه‌هایی نیز به این فروشگاه‌ها برای بازسازی املاک تحمیل شده است. این در حالی است که یکی از فروشگاه‌های ما در فاصله ۵۰ متری کلانتری بوده و متاسفانه هیچ نیروی کمکی برای جلوگیری از غارت آن ارسال نشده است. وی متذکر شد: ما همواره کنار دولت بودیم و اکنون نیز پس از اعلام سهمیه‌بندی بنزین تمام اعضای این اتحادیه در قالب یک طرح ویژه میزان تخفیف‌های خود را افزایش دادند. رییس اتحادیه فروشگاه‌های زنجیره‌ای تاکید کرد: در واقع اکنون علاوه بر اینکه ما افزایش قیمت نداشتیم بلکه به مراتب قیمت‌های ما کمتر از روزهای قبل از اعلام سهمیه‌بندی بنزین شده است.
ایمناایمنا1 روز قبل
مادر و دو دختر تحت بازجویی قرار گرفتند تا اینکه دختر ۱۷ ساله به قتل پدرش برای دفاع از جان مادرش اعتراف کرد. دختر نوجوان ادامه داد: پدرم روی زمین افتاد و مادرم نجات پیدا کرد و در ادامه با اورژانس تماس گرفتیم تا پدرم زنده بماند اما پدرم به خاطر خونریزی زیاد تسلیم مرگ شد. با اعلام آخرین آمار مصرف دخانیات در کشور، تصریح کرد: ‌ بر اساس آخرین آمار قابل استناد، حدود ۲۰ درصد آقایان و ۲ درصد خانم‌ها مصرف روزانه سیگار دارند. حیدری با هشدار نسبت به بیماری‌زایی دخانیات، خاطرنشان کرد: ‌ تقریبا هیچ ارگانی در بدن از مصرف دخانیات و مواد سمی آن در امان نیست و تمامی ارگان‌های بدن به شکلی از مصرف دخانیات آسیب می‌بینند. به عبارت دیگر، مرتبط بودن تمامی سرطان‌ها، ۷۰ درصد بیماری‌های ریوی، ۵۰ درصد بیماری‌های قلبی عروقی و مرگ‌های ناشی از آن با مصرف دخانیات گزارش شده است.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، حسین براری فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر یک فقره درگیری دسته جمعی در شهرک صادقیه کرمانشاه ماموران کلانتری ۱۳ به سرعت در محل حاضر شدند. او گفت: ماموران پس از حضور در محل به قائله خاتمه داده و در این راستا ۸ نفر را هم دستگیر و به کلانتری منتقل کردند. براری از معرفی افراد دستگیر شده به دستگاه قضایی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی شهرستان هرسین از دستگیری قاتل فراری در این شهرستان با تلاش ماموران پلیس خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ همتعلی شکری اظهار کرد: پس از اطلاع مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در خصوص وقوع یک فقره درگیری دسته جمعی منجر به قتل در روستایی در هرسین، ماموران کلانتری بلافاصله در محل حاصر شدند. وی افزود: با حضور ماموران و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد درگیری میان شش نفر رخ داده که پنج نفر آنها پس از به قتل رسیدن یکی از طرفین درگیری متواری شده‌اند. شکری تصریح کرد: در همین راستا ماموران تحقیقات گسترده خود را آغاز و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیات هایی جداگانه هر پنج فرد حاضر در درگیری را دستگیر و یکی از آنها به قتل اعتراف کرد. فرمانده انتظامی هرسین در پایان از معرفی فرد قاتل و دیگر افراد حاضر در درگیری به دستگاه قضائی خبر داد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، سرهنگ چنگیز ایدون رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید با اعلام خبر فوق اظهار داشت: به دنبال شنیدن یک صدای وحشتناک شهروندان منیریه با پلیس ۱۱۰ تماس می‌گیرند. رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید تصریح کرد: با حضور ماموران پلیس در محل و جستجوی میدانی مشخص می‌شود فردی ۳۵ ساله با قیچی آهن‌بر به قصد دزدی سیم وارد اتاقک برق فشار قوی شده و در هنگام سرقت و بریدن سیم‌های برق دچار آتش‌سوزی می‌شود. وی گفت: متاسفانه در این حادثه سارق جان باخت و جسد وی برای شناسایی به پزشکی قانونی منتقل شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کرمان از دستگیری یک زندانی فراری که اقدام به فروش خودرو‌های لیزینگی با جعل اسناد و پلاک می‌کرد، خبر داد. به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سرهنگ «یداله حسن‌پور» گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری این پلیس در رصد اطلاعاتی و با بهره‌گیری از منابع خبری و تحقیقات میدانی موفق به شناسایی یک نفر جاعل و کلاهبردار حرفه‌ای که زندانی فراری بود، شدند. وی افزود: متهم که با قرار وثیقه به مرخصی اعزام شده بوده اقدام به فرار می‌کند که با هوشیاری کارآگاهان و با انجام اقدامات فنی و پلیسی طی عملیات غافلگیرانه دستگیر می‌شود. وی افزود: متهم در زمان فرار خود از زندان با خرید خودرو‌های لیزینگی اقدام به تهیه اسناد و پلاک‌های مجعول کرده و با نصب پلاک جعل شده برروی این خودرو‌ها با هویت نامشخص اقدام به فروش خودرو‌ها به صورت قطعی می‌کرد. رئیس پلیس آگاهی استان کرمان با اشاره به اینکه اگر افرادی در این خصوص شکایتی دارند می‌توانند به پلیس آگاهی استان مراجعه کنند، از شهروندان خواست: هرگونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
سلامت نیوزسلامت نیوز1 روز قبل
سلامت نیوز: خواهر کوچک‌تر برای نجات خواهر بزرگ‌تر، خودش را قاتل جا زد اما زیرکی بازپرس پرونده راز این جنایت را فاش کرد‌. او دختر ۱۲ساله را دید که در یکی از اتاق‌ها پیش روی افسر پلیس نشسته و در حال نوشتن برگه اعتراف بود. قاضی جنایی یکراست به اتاق بازجویی رفت و از دختر ۱۲ساله خواست تا ماجرای قتل پدرش را بازگو کند. او گفت اگر خواهر ۱۲ساله‌ات به قتل اعتراف کند، به کانون اصلاح و تربیت فرستاده می‌شود اما اگر تو به قتل اعتراف کنی، باید بروی زندان. این دختر ۱۷ساله پس از اعتراف به قتل بازداشت شد و خواهر ۱۲ساله او که تا پیش از این دستبند اتهام به دستش بود، آزاد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سرهنگ چنگیز ایدون رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید با اعلام خبر فوق اظهار داشت: به دنبال شنیدن یک صدای وحشتناک شهروندان منیریه با پلیس ۱۱۰ تماس می‌گیرند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
ایسنا: فرمانده انتظامی شهرستان هرسین از دستگیری قاتل فراری در این شهرستان با تلاش ماموران پلیس خبر داد. سرهنگ همتعلی شکری اظهار کرد: پس از اطلاع مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در خصوص وقوع یک فقره درگیری دسته جمعی منجر به قتل در روستایی در هرسین، ماموران کلانتری بلافاصله در محل حاصر شدند. وی افزود: با حضور ماموران و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد درگیری میان شش نفر رخ داده که پنج نفر آنها پس از به قتل رسیدن یکی از طرفین درگیری متواری شده‌اند. شکری تصریح کرد: در همین راستا ماموران تحقیقات گسترده خود را آغاز و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیات هایی جداگانه هر پنج فرد حاضر در درگیری را دستگیر و یکی از آنها به قتل اعتراف کرد. فرمانده انتظامی هرسین در پایان از معرفی فرد قاتل و دیگر افراد حاضر در درگیری به دستگاه قضائی خبر داد.
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 روز قبل
فارس نوشت: سرهنگ چنگیز ایدون رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: به دنبال شنیدن یک صدای وحشتناک شهروندان منیریه با پلیس ۱۱۰ تماس می‌گیرند. رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید تصریح کرد: با حضور ماموران پلیس در محل و جستجوی میدانی مشخص می‌شود فردی ۳۵ ساله با قیچی آهن‌بر به قصد دزدی سیم وارد اتاقک برق فشار قوی شده و در هنگام سرقت و بریدن سیم‌های برق دچار آتش‌سوزی می‌شود. وی گفت: متاسفانه در این حادثه سارق جان باخت و جسد وی برای شناسایی به پزشکی قانونی منتقل شد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، قبل از اینکه به خصایص آشوب اخیر پرداخته شود و برای اینکه نگارنده به سوگیری و ندیدن همه ابعاد ماجرا متهم نشود، ذکر سه مقدمه لازم و ضروری است. اما آشوب اخیر دارای خصایص و ویژگی‌های منحصربه‌فردی است که نمی‌توان آن را ندید و آن را صرفا اعتراض مشروع نسبت به یک تصمیم دانست. گرچه معترضانی هم بودند که صدای‌شان گم شد و در فتنه و آشوب محو شدند، اما آنچه بسیار مهم است طبقه متوسط در آن حضور نداشتند. ۱۱- جریان نفاق و سلطنت‌طلب‌ها اگرچه به جهت انسانی محدود هستند، اما در تبدیل اعتراض به آشوب نقش دارند. اینکه آشوب بر اعتراض غلبه کرد، به معنی عدم نگرانی، ناراحتی و اعتراض بخش‌هایی از مردم نیست.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان آتش نشانی، درباره اینکه این سازمان علت حریق را چگونه به شهروندان اعلام می‌کند پاسخ داد. اما سوال اینجاست که صاحبان ملک در آتش سوخته، می‌توانند نظر کارشناسان را درباره علت حریق جویا شوند یا خیر؟ سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان در پاسخ به این سوال گفت: بلافاصله پس از هر آتش سوزی، علت حریق توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی بررسی و مشخص می‌شود، اما بررسی کارشناسان و علت هرگونه حریق تنها به مراجع رسمی اعلام می‌شود. وی افزود: به این صورت که افراد از مراجع رسمی برای سازمان آتش نشانی نامه رسمی می‌آورند و سازمان آتش نشانی علت حریق را مجددا به صورت نامه رسمی به مرجع رسمی ارسال می‌کند. سخنگوی سازمان آتش نشانی اظهار کرد: حتی اگر خانه شخصی آتش گرفت، با مراجعه حضوری به آتش نشانی و با ارائه سند ملک نیز، علت حادثه به صاحب خانه اعلام نمی‌شود و آتش نشانی تنها به مراجع رسمی در این باره پاسخگو خواهد بود. وی درباره مراجع رسمی که آتش نشانی به آن‌ها پاسخگو است، افزود: کلانتری، دادسرا، دادگاه، بیمه، شورای حل اختلاف و سایر مراجع رسمی در صورت نیاز می‌تواند علت حریق را از آتش نشانی جویا شوند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
عیسی کلانتری، رئیس سازمان محیط زیست، گفت: با این وضعیت چرم‌شهر از نظر قانون نباید حتی یک ساعت به کار ادامه دهد. رئیس سازمان محیط زیست اضافه کرد: تصور کنید کشف‌رود در تهران است و ۷۰ درصد سبزیجات شهر تهران را تامین می‌کند. رئیس سازمان محیط زیست تصریح کرد: منطقه‌ای در شهر ری ده‌ها میلیون تن زباله وجود دارد و به نوعی کوه زباله است. وی افزود: این قانون آب را فقط هیدرولوژیست‌ها تدوین کردند اما آب یک مسأله فرابخشی است. رئیس سازمان محیط زیست خاطرنشان کرد: آقای رئیس جمهور برای مسائل زیست محیطی وقت می‌گذارند و در حد توان کمک می‌کنند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
اوپرت یکی از آن مناطقی است که با شنیدن نامش و دیدن تصاویرش ممکن است با خودمان بگوییم وای چه بهشتی، کاش اینجا ایران بود و می‌توانستیم به آن سفر کنیم. منطقه‌ای بین استان سمنان و مازندران با طبیعتی زیبا و خیره کننده. دیواره‌ای از کوه که مسیر حرکت ابرها را سد می‌کند، این دیواره اوپرت نام دارد. منطقه ایی ییلاقی برای مردم محلی که دامهای خود را به چرا می‌برند. خانه‌های روستایی دشت‌های زیبا، کوه‌های زیبا پوشیده شده از چمن، چشمه‌های جوشان با آب گوارا که در این منطقه به چشم می‌خورد همه از زیبایی‌های اوپرت می‌باشد.
فارسفارس1 روز قبل
رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید از وقوع سرقتی ناکام که منجر به جان باختن سارق شد، خبر داد. سرهنگ چنگیز ایدون رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، با اعلام خبر فوق اظهار داشت: به دنبال شنیدن یک صدای وحشتناک شهروندان منیریه با پلیس ۱۱۰ تماس می‌گیرند. رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید تصریح کرد: با حضور ماموران پلیس در محل و جستجوی میدانی مشخص می‌شود فردی ۳۵ ساله با قیچی آهن‌بر به قصد دزدی سیم وارد اتاقک برق فشار قوی شده و در هنگام سرقت و بریدن سیم‌های برق دچار آتش‌سوزی می‌شود. وی گفت: متاسفانه در این حادثه سارق جان باخت و جسد وی برای شناسایی به پزشکی قانونی منتقل شد. انتهای پیام/
سلامت نیوزسلامت نیوز1 روز قبل
همزمان با اصلاح قیمت بنزین، عیسی کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط ‌زیست در نامه‌ای خواستار ساماندهی ناوگان موتورسیکلت‌ها شده است. نیم‌میلیون موتورسیکلت توقیفی یا رسوبی، از رده خارج کردن موتورسیکلت‌های کاربراتوری و فرسوده و همچنین اعمال قانون موتورسیکلت‌های متخلف مواردی است که سازمان محیط زیست به آن پرداخته است. برای همین هم سازمان محیط‌ زیست پیشنهاد کرده است با تعیین حد زمانی و شرایط متروکه‌شدن موتورسیکلت‌های توقیفی، این معضل حل‌وفصل شود. این همه اصرار و انکار برای اسقاط موتورهای فرسوده در ازای تولید جدید، نشان‌دهنده آن است که عمده گروه‌ها و دستگاه‌ها بر ضرورت اسقاط موتورهای فرسوده واقف هستند. دقت داشته باشیم که سهم موتورسیکلت‌های کاربراتوری در تولید ذرات معلق شهری مثل تهران ۱۰‌درصد و سایر آلاینده‌های گازی ۱۸‌درصد است.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان محیط زیست گفت: با این وضعیت چرم‌شهر از نظر قانون نباید حتی یک ساعت به کار ادامه دهد. با این وضعیت چرم‌شهر از نظر قانون نباید حتی یک ساعت به کار ادامه دهد. وی افزود: این قانون آب را فقط هیدرولوژیست‌ها تدوین کردند اما آب یک مسأله فرابخشی است. رئیس سازمان محیط زیست خاطرنشان کرد: آقای رئیس جمهور برای مسائل زیست محیطی وقت می‌گذارند و در حد توان کمک می‌کنند. وی در خصوص وضعیت زباله در کشور ادامه داد: امروز کشور ما با مصیبت محیط‌زیستی روبه‌روست.

به انتهای لیست رسیدید