کلنگ زنی

کلنگ زنی

مهرمهر9 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، هادی حق شناس در جلسه شورای اداری شهرستان گالیکش اظهارکرد: پروژه‌های دهه فجر امسال با اعتبار هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد. حق شناس افزود: مدیریت استان از سرمایه گذاری‌های بخش خصوصی حمایت می‌کند و بر این باوریم که آنان می‌تواند موتور محرکه اقتصاد استان باشند. حق شناس خاطرنشان کرد: باید توجه داشته باشیم که توسعه نرم افزاری از توسعه سخت افزاری پراهمیت‌تر است. حق شناس افزود: در ابتدای سال جاری بودجه استان هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بود که تا به امروز به هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته است. وی تصریح کرد: در سال جاری تنها ۱۳۰ میلیارد تومان جهت تکمیل سد نرماب تخصیص یافته و امیدواریم تا پایان سال مالی بتوانیم از مخزن سد استفاده کنیم.
ایسناایسنا15 ساعت قبل
ایسنا/سیستان و بلوچستان با حضور وزیر آموزش و پرورش، کلنگ احداث دو مدرسه ۹ کلاسه در روستای بلنگی و روستای رادودج دشتیاری به زمین زده شد. باحضور حاجی میرزائی وزیر آموزش و پرورش، احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان و شافعی رئیس اتاق بازرگانی کشور و جمعی از مسئولان استانی کلنگ احداث مدرسه ۹ کلاسه روستای بلنگی دشتیاری به زمین زده شد. مدرسه ۹کلاسه روستای بلنگی دشتیاری با اعتبار۳ میلیارد تومان از محل مشارکت اتاق بازرگانی ایران احداث می‌شود. کلنگ زنی مدرسه ۹ کلاسه در روستای رادودج دشتیاریهمچنین با حضور وزیر آموزش و پرورش کلنگ احداث مدرسه ۹ کلاسه درروستای رادودج دشتیاری نیز به زمین زده شد. مدرسه ۹ کلاسه شهید فضل الله نوری روستای رادودج دشتیاری با مشارکت خیرین و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ساخته می‌شود.
ایسناایسنا15 ساعت قبل
ایسنا/اصفهان شهردار گلپایگان گفت: سرانه هر نفر از کل بودجه سال ۱۳۹۹ یک میلیون و ۵۹۶هزار تومان است، این سرانه در بودجه سال جاری ۷۳۰ هزار تومان بود. بنابراین بودجه همچون سال‌های گذشته تدوین نخواهد شد و بودجه دارای یک رویکرد شفاف‌سازی، روشنگری و به نوعی عملیاتی خواهد بود گرچه شاید باید ده‌ها سال پیش این اتفاق رخ می‌داد. شکرزاده اضافه کرد: منابع درآمدی بودجه سال آینده شهرداری شامل عوارض ارزش افزوده، عوارض صدور پروانه ساختمانی، سرمایه‌گذاری و … خواهد بود. همچنین سرانه هر نفر از کل بودجه سال ۱۳۹۹ یک‌میلیون و ۵۹۶هزار تومان است در حالی که این سرانه در بودجه سال جاری ۷۳۰ هزار تومان بود. وی یادآور شد: بودجه سال ۱۳۹۸ که ۴۰ میلیارد تومان است به صورت کامل وصول شده و تا پایان سال در بودجه شاهد جهش هم خواهیم بود و برای بودجه سال ۹۹ مبلغ ۸۶ میلیارد تومان پیشنهاد شده است.
ایرناایرنا16 ساعت قبل
محسن حاجی میرزایی روز دوشنبه همچنین کلنگ مدرسه رادو دج با ۹ کلاس درس و مدرسه بلنگی شهرستان چابهار با ۹ کلاس درس را به زمین زد. چابهار- ایرنا-محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش به منظور بازدید از مناطق سیلزده و بررسی تخریب مدارس و آسیب‌های سیل امروز/دوشنبه/ وارد فرودگاه کنارک شد. وزیر آموزش و پرورش در این سفر ضمن بازدید از مناطق سیلزده جنوب سیستان و بلوچستان از مدارسی که بر اثر سیلاب تخریب شده‌اند نیز بازدیدخواهد کرد. روستاهای باقیمانده اغلب در شهرستان‌های چابهار، کنارک، قصرقند، نیکشهر، فنوج و سرباز بویژه مناطق عورکی، تلنگ، کاجو، توتان، محمدان، پیرسهراب، گرگان و سفیدکوه قرار دارند. هم‌اینک در استان سیستان و بلوچستان هفت سد مخزنی و ۲۳ سد تغذیه‌ای درحال بهره‌برداری است که سدهای پیشین، زیردان، خیرآباد، شی‌کلک، ماشکید و چاه نیمه‌ها از مهم‌ترین آنهاست.
مهرمهر16 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، پروژه اول در زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع و زیربنای ۸۵۰ مترمربع ساخته می‌شود. مدرسه ۹ کلاسه روستای بلنگی دشتیاری با اعتبار ۳ میلیارد تومان از محل مشارکت اتاق بازرگانی ایران احداث می‌شود. همچنین مدرسه ۹ کلاسه شهید فضل الله نوری روستای رادودج دشتیاری با مشارکت خیرین و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ساخته می‌شود. با احداث این مدرسه بیش از ۱۴۶ دانش آموز دختر و پسر این روستا در مقطع ابتدایی از فضای آموزشی استاندارد بهره مند می‌شوند.
تسنیمتسنیم19 ساعت قبل
وی با اشاره به اجرای خط انتقال آب سیراف به جم برای انتقال آب تولیدی پروژه آب شیرین‌‌کن بیان کرد: خط انتقال آب سیراف به جم در مراحل پایانی است و طبق پیش‌بینی‌ها در ۳ ماه نخست سال آینده آب شرب سالم از طریق این خط لوله به جم منتقل می‌شود. فرماندار جم خاطرنشان کرد: برخی از دستگاه‌های ایستگاه پمپاژ آب این خط در خارج از کشور خریداری شده و در انتظار انتقال آن به استان هستیم. محمد حسینی با تاکید براینکه به‌دنبال حذف تانکرها هستیم افزود: تردد روزانه تانکرهای آب شرب در مسیر سیراف به جم، خسارت‌های زیادی به زیرساخت‌های جاده‌ای و حوادث ترافیکی داشته که با بهره‌برداری از خط انتقال آب سیراف به جم، از بروز خسارت‌های بیشتر جلوگیری می‌شود. وی افزود: کشتارگاه شهرستان جم نیز با مشارکت بخش خصوصی در دهه فجر امسال کلنگ زنی می‌شود تا پس از سال‌ها دغدغه جدی حوزه سلامت غذایی شهرستان نیز رفع شود. رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم از تعیین ۵ اولویت اصلی حوزه سلامت شهرستان خبر داد و افزود: در نشست‌های مختلف کارگروه‌های سلامت شهرستان مقوله‌های آب، فاضلاب، سبک زندگی سالم، سلامت روان و کشتارگاه به عنوان اولویت‌های اصلی جم معرفی شدند.
افکارنیوزافکارنیوز19 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشپروژه اول در زمینی به مساحت ۲ هزار متر مربع و زیربنای ۸۵۰ مترمربع ساخته می‌شود. اخبار اجتماعی - مدرسه ۹ کلاسه روستای بلنگی دشتیاری با اعتبار ۳ میلیارد تومان از محل مشارکت اتاق بازرگانی ایران احداث می‌شود. همچنین مدرسه ۹ کلاسه شهید فضل الله نوری روستای رادودج دشتیاری با مشارکت خیرین و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ساخته می‌شود. با احداث این مدرسه بیش از ۱۴۶ دانش آموز دختر و پسر این روستا در مقطع ابتدایی از فضای آموزشی استاندارد بهره مند می‌شوند.
ایرناایرنا20 ساعت قبل
محسن حاجی مییرزایی در بدو ورود به فرودگاه کنارک مورد استقبال استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرکل آموزش و پرورش و شماری از مسوولان این استان قرار گرفت. وزیر آموزش و پرورش در این سفر ضمن بازدید از مناطق سیلزده جنوب سیستان و بلوچستان از مدارسی که بر اثر سیلاب تخریب شده‌اند نیز بازدیدخواهد کرد. مشکل اصلی اینجاست که معبر این روستاها اغلب بستر رودخانه‌های فصلی است و به همین دلیل تا وقتی که آب فروکش نکرده امکان امدادرسانی به صورت زمینی وجود ندارد. روستاهای باقیمانده اغلب در شهرستان‌های چابهار، کنارک، قصرقند، نیکشهر، فنوج و سرباز بویژه مناطق عورکی، تلنگ، کاجو، توتان، محمدان، پیرسهراب، گرگان و سفیدکوه قرار دارند. هم‌اینک در استان سیستان و بلوچستان هفت سد مخزنی و ۲۳ سد تغذیه‌ای درحال بهره‌برداری است که سدهای پیشین، زیردان، خیرآباد، شی‌کلک، ماشکید و چاه نیمه‌ها از مهم‌ترین آنهاست.
مهرمهر21 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، محسن حاجی میرزایی باهدف بازدید از مدارس مناطق سیل‌زده جنوب استان و ارزیابی میزان خسارات به واحدهای آموزشی و افتتاح و کلنگ زنی چندین پروژه آموزشی و همچنین شرکت در جلسه شورای آموزش و پرورش به سیستان و بلوچستان سفر کرد.
مهرمهر21 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره، جعفر توان در جلسه برنامه‌ریزی گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان دیواندره، اظهار داشت: ۴۵ پروژه عمرانی با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان و ۱۰ پروژه اقتصادی شامل تولید بتن آماده، تولید فوم، قطعات کشاورزی و سیلوی ۲۰ هزار تنی روستای وزیر با اعتبار ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در این ایام به بهره‌برداری می‌رسد. وی افزود: در بخش روستایی نیز ۳۷ پروژه شامل سنگ فرش معابر، طرح هادی، احداث زمین ورزشی و شبکه فاضلاب با اعتبار دو میلیارد تومان در دهه فجر امسال به بهره‌برداری خواهد رسید. توان با بیان اینکه دهه فجر جشن پیروزی انقلاب اسلامی است، یادآور شد: سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعه و نوید بخش تجلی اراده پروردگار برای استقرار حکومت صالحان و مستضعفین است. وی با تاکید بر اینکه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را باید در مسیر گام دوم انقلاب حرکت کنیم، بیان کرد: در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی وارد مرحله خودسازی، جامعه پروری و تمدن سازی می‌شویم و در راستای عدالت خواهی، فساد ستیزی، ساده زیستی و پذیرش خطای متواضعانه حرکت می‌کنیم. توان با اشاره به اینکه خدمات دولت باید در ایام دهه فجر به اطلاع عموم مردم در بخش‌های مختلف برسد، اظهار داشت: مسئولان و روسای کارگروه‌های شهرستان با برنامه‌ریزی دقیق از این فرصت برای بیان خدمات دولت به مردم از طریق رسانه‌ها اقدام کنند.
ایسناایسنا22 ساعت قبل
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرماندار دلگان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه نبض جازموریان، در مسیر توسعه در سال محرومیت زدایی می‌تپد گفت: افتتاح و آغاز عملیات اجرای بیش از ۱۱۰ طرح عمرانی، خدماتی و اشتغالزایی با ۷۱۰ میلیارد ریال در دلگان در بهمن ماه ۹۸ به مناسبت دهه مبارک فجر از برکات ارزشمند نظام اسلامی و خدمات دولت است. مجتبی شجاعی در گفت وگو با ایسنا بیان کرد: آغاز عملیات اجرای گازرسانی به دلگان با ۲۶۰ میلیارد ریال از برنامه‌های شاخص این ایام است. وی بیان کرد: بهره برداری و افتتاح پست برق چاه علی با ۱۰۰ میلیارد ریال و بهره برداری از ۱۵۰۰ هکتار آبیاری تحت فشار با ۱۸۰ میلیارد ریال، افتتاح ۷۰ واحد مسکونی محرومین با ۴۰ میلیارد ریال و کلنگ زنی و افتتاح چندین طرح آبخیزداری از محل صندوق توسعه ملی با ۵۵ میلیارد ریال اعتبار از دیگر برنامه‌های گرامی داشت دهه فجر در دلگان هستند. فرماندار دلگان اظهار کرد: افتتاح ۳ فضای آموزشی با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار و چندین طرح بهداشتی و درمانی، مخابراتی، برق رسانی و … از برکات دیگر نظام اسلامی و خدمات دولت در منطقه هستند. شجاعی گفت: امید آفرینی و تلاش برای رفع محرومیت‌ها در کنار اجرای منویات مقام معظم رهبری و محقق ساختن برنامه‌های نظام در چارچوب بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در دلگان مدنظر هستند.
کرد آنلاینکرد آنلاین1 روز قبل
فرماندار دیواندره: عصر کرد - دیواندره - فرماندار شهرستان دیواندره گفت: در ایام دهه مبارک فجر امسال ۹۵ پروژه در بخش‌های مختلف با اعتبار ۸۷ میلیارد تومان در این شهرستان کلنگ‌زنی یا افتتاح می‌شود. به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره، جعفر توان در جلسه برنامه‌ریزی گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان دیواندره، اظهار داشت: ۴۵ پروژه عمرانی با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان و ۱۰ پروژه اقتصادی شامل تولید بتن آماده، تولید فوم، قطعات کشاورزی و سیلوی ۲۰ هزار تنی روستای وزیر با اعتبار ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در این ایام به بهره‌برداری می‌رسد. وی افزود: در بخش روستایی نیز ۳۷ پروژه شامل سنگ فرش معابر، طرح هادی، احداث زمین ورزشی و شبکه فاضلاب با اعتبار دو میلیارد تومان در دهه فجر امسال به بهره‌برداری خواهد رسید. توان با بیان اینکه دهه فجر جشن پیروزی انقلاب اسلامی است، یادآور شد: سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، طلیعه و نوید بخش تجلی اراده پروردگار برای استقرار حکومت صالحان و مستضعفین است. توان با اشاره به اینکه خدمات دولت باید در ایام دهه فجر به اطلاع عموم مردم در بخش‌های مختلف برسد، اظهار داشت: مسئولان و روسای کارگروه‌های شهرستان با برنامه‌ریزی دقیق از این فرصت برای بیان خدمات دولت به مردم از طریق رسانه‌ها اقدام کنند.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/آذربایجان غربی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه برنامه‌های چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می‌بایست باشکوه و ماندگار برگزار شود گفت: برگزاری باشکوه برنامه‌های دهه فجر راه و خواست شهداست و ما وظیفه داریم با درک شرایط حساس امروز کشور جدی‌تر از همیشه چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب را گرامی بداریم. بهنام شهدی امروز ۲۹ دی ماه در جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه‌های افتتاحی دهه فجر با بیان اینکه تلاشهای بسیاری برای خدمت به مردم انجام گرفته و دهه فجر فرصتی مغتنم برای معرفی این تلاشهاست افزود: امسال نیز با تلاش دستگاه‌های اجرایی و تامین امنیت بی نظیری که نیروهای مسلح فراهم آورده‌اند شاهد افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌های مختلف عمرانی، تولیدی، خدماتی و صنعتی در نقاط مختلف استان خواهیم بود. وی افزود: از دستگاه‌های اجرایی درخواست داریم تا نسبت به احصا و اعلام پروژه‌های افتتاحی در ایام دهه فجر در سریعترین زمان ممکن اقدام نمایند. به گزارش ایسنا، شهدی خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی دستاوردهای دولت و نظام در این ایام باشکوه باید بیش از پیش از طریق تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای مورد توجه قرار بگیرد. انتهای پیام
مهرمهر1 روز قبل
وی افزود: دبیرستان ۱۲ کلاسه طاووسی با اعتبار بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال دیگر طرح خیرسازی است که مقرر شده در ایام دهه فجر به بهره‌برداری برسد. این مدرسه دبیرستان طالقانی قدیم است که تخریب و بازسازی شده است. رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان خوزستان عنوان کرد: خانواده کوچک زاده نیز ۲ مدرسه ۳ کلاسه در روستاهای بنوار حسین و بنه عاطی که بر اثر سیلاب تخریب شده بودند را با صرف ۷ میلیارد ریال اعتبار بازسازی و احداث کرده‌اند. وی با اشاره به سابقه طولانی فعالیت‌های خیرین مدرسه‌ساز در دزفول، افزود: اولین مدرسه خیرساز در دزفول در سال ۱۳۷۳ کلنگ زنی و در سال ۱۳۷۵ به بهره‌برداری رسید و ضمن اینکه ۵۰ درصد از مدارس دزفول توسط خیرین ساخته شده‌اند. دفتری یادآور شد: خیرین مدرسه‌ساز دزفول در موارد متعدد در مقوله تأمین تجهیزات مدارس نیز ورود کرده‌اند اما لازم است در این زمینه فرهنگ‌سازی بیشتری صورت بگیرد تا خیرین تجهیزاتی شهرستان که نیاز مهم آموزش و پرورش دزفول است افزایش یابند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
رئیس بنیاد مستضعفان گفت: برای کسانی که متصرف املاک بنیاد هستند و نه اجاره نمی‌دهند و نه تخلیه نمی‌کنند، حکم قضایی تخلیه را خواهیم گرفت. یا مثلا بنیاد مستضعفان کارخانه فولادی را از رژیم قبل به ارث نبرد، ولی امروز ۱۰ درصد فولاد کشور را بنیاد مستضعفان تولید می‌کند. به گفته فتاح، بنیاد مستضعفان به هیچ وجه بدهی مالیاتی ندارد و معافیت مالیاتی ندارد و سازمان مالیاتی هم گواه این مدعا است. به گفته فتاح ۶۰۰ هزار تن سیمان رایگان برای بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل و زلزله از سوی بنیاد مستضعفان واگذار شده و تمام سود بنیاد مستضعفان برای محرومیت زدایی هزینه خواهد شد. به گفته رئیس بنیاد مستضعفان همه پرداختی‌ها و حقوق مدیران بنیاد در چارچوب ضوابط است.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سید مهدی ساداتی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص پروژه‌های قابل افتتاح در چهل و یکمین دهه فجر انقلاب اسلامی بیان کرد: ۸۳ پروژه با اعتبار ۳۲۰ میلیارد تومان در سطح شهرستان رباط کریم افتتاح و کلنگ زنی می‌شود که از این تعداد برای ۱۱ پروژه اهم، اعتباری ۶۳ میلیارد تومانی لحاظ شده است. نماینده عالی دولت اعتبار مبلغ مذکور را هم راستای برخی شهرهای کشور قلمداد کرد و افزود: با توجه به این که تخصیص اعتبار در سال جاری سه برابر سال گذشته است، بودجه اختصاص یافته توسط دولت در شهرستان رباط کریم برابر با اعتبار شهرهایی چون ایلام، سمنان و دیگر است که این مهم نشان دهنده تقاضاهای مردمی و مطالباتشان، و اقدامات اجرایی انجام شده داردفرماندار رباط کریم با اشاره به دیگر پروژه‌های مهم قابل افتتاح و بهره برداری ادامه داد: عمده پروژه‌ها در حوزه‌های مختلف جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، گاز رسانی، توزیع آب و برق منطقه‌ای، مخابرات، راه و شهرسازی، بهداشت و درمان و دانشگاه، آب و فاضلاب و دیگر پروژه‌ها است
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/همدان مسئول برگزاری مجامع سلامت سراسر کشور گفت: سلامت مقوله مهمی بوده که توجه به این امر مهم موجب ارتقاء نشاط و امید به زندگی در جامعه خواهد بود. وی افزود: در مجامع سلامت به این نتیجه رسیده‌ایم که باید نیازهای مردم در بحث سلامت را از کف خیابان‌ها جمع کرده و از سطح محلات شهرستان به استان و از استان به کشور انتقال دهیم که در این راستا استانداران و فرمانداران و رؤسای دانشگاه‌ها از نقش مهمی برخوردار هستند. اخوان با تأکید بر اینکه همه مردم و مسئولان باید خود را جزء مجمع سلامت و متولی این مجمع بدانند، یادآور شد: در مجمع سلامت کارگروهی تشکیل داده‌ایم که همه سازمان‌ها و ارگان‌ها در بحث سلامت همکاری داشته باشند و در بحث سلامت چشمپوشی نداشته باشیم. درویشی با اشاره به بحث سلامت شهرستان و برخی از مصوبات اجرا شده و یا در دست اجرای حوزه سلامت شهرستان بیان کرد: در بحث فضولات حیوانی دادستان شهرستان هم ورود پیدا کرده و در صورتی که کسی در روستاها در این رابطه شاکی باشد دهیار روستا باید پاسخ دهد. رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان اسدآباد هم گفت: بعد از انتزاع دانشکده علوم پزشکی تعداد ۱۸ پروژه عمرانی را در شهرستان آغاز کرده‌ایم که بیشتر این پروژه‌ها به ثمر رسیده و یا در حال افتتاح و بهره برداری قرار دارند.
رجانیوزرجانیوز1 روز قبل
اقدامی که سوالات متعددی را در خصوص علل ردصلاحیت اولیه و تایید صلاحیت شوکه کننده و زودهنگام آنها بوجود آورد. اقدامی که سوالات متعددی را در خصوص علل ردصلاحیت اولیه و تایید صلاحیت شوکه کننده و زودهنگام آنها بوجود آورد. به عنوان نمونه دیدبان شفافیت و عدالت (نزدیک به احمدتوکلی) تایید صلاحیت تاجگردون و حسنوند را باورنکردنی دانسته است. ماجرای ردصلاحیت و تایید صلاحیت وی هم مانند روابط سیاسی او با دولت‌های قبلی و کنونی جالب است. یک خبرنگار اصلاح طلب نیز اخیرا با جدی شدن تایید صلاحیت تاجگردون به انتشار اسنادی در فضای مجازی دست زده است.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/ایلام معاون سیاسی استاندار ایلام گفت: برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با محوریت مردم و به‌ویژه نسل جوان و با پرهیز از موازی کاری، برگزار شود. دکتر «محمد نوذری» در نشست اعضای ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: دهه فجر انقلاب اسلامی بهترین فرصت در راستای ایجاد روحیه نشاط و امید در بین اقشار مختلف مردم با معرفی دستاوردهای نظام اسلامی است. وی با اشاره به اینکه دشمنان نظام و انقلاب اسلامی درصدد القای ناامیدی و یاس در جامعه هستند، گفت: ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی بهترین فرصت در راستای ایجاد روحیه نشاط و امید در بین اقشار مختلف مردم با معرفی و تبیین دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی است. حجت الاسلام و المسلمین «علی چراغی پور» رئیس ستاد دهه فجر استان نیز در این نشست گزارشی از روند فعالیت‌های این ستاد ارائه داد. وی خواستار تلاش هر چه بیشتر به منظور برگزاری برنامه‌های گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با محوریت و مشارکت حداکثری اقشار مختلف مردم شد.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 روز قبل
پیام مازند - ساری – ایرنا – فرماندار سیمرغ از جذب بیش از ۱۹۰ میلیارد ریال اعتبار اشتغال روستایی در این شهرستان خبر داد که بیش از ۳برابر اعتبار مصوب است. مجتبی حبیب نژاد روشن روز یک شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان سیمرغ، افزود: سهم اشتغال روستایی این شهرستان امسال بالای پنج میلیارد تومان بوده است که توانسته‌ایم بالای ۱۹ میلیارد تومان جذب کنیم. وی از جذب سه برابری اشتغال روستائی در شهرستان سیمرغ خبر داد و گفت که در بحث جذب اعتبار اشتغال روستائی این شهرستان موفق شد تا رتبه دوم استان را به خود اختصاص دهد. وی در پایان به بحث کیفیت بخشی کلاس‌های آموزشی در شهرستان سیمرغ تاکید کرد تا دانش آموزان این شهرستان بتوانند بیش از پیش حائز رتبه‌های برتر استانی شوند. برچسب‌هافرمانداری سیمرغ اعتبار
مهرمهر1 روز قبل
در استان سمنان نیز این ادغام از همان ساعات نخست تصویب و ابلاغ سبب بروز برخی موضوعات شد. امیر عمیدی درنهایت به‌عنوان نخستین مدیرکل راه و شهرسازی شرق استان سمنان (شاهرود) معرفی شد اداره کلی که بر گستره ۴۸ درصد راه‌های استان در دو شهرستان پهناور شاهرود و میامی سیطره یافت و مسئولیت حوزه‌های راه و شهرسازی و راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای را بر عهده گرفت، به مناسبت سالگرد تأسیس اداره کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان (شاهرود) با وی به گفتگو نشستیم. از مجموع سه هزار و ۷۸۰ کیلومتر راه‌های درون استان سمنان بیش از یک هزار و ۷۰۰ کیلومتر در درون شهرستان‌های شاهرود و میامی واقع‌شده است. *پروژه شاهرود- آزادشهر نیز در این مجموعه قرار دارد؟ بله؛ پروژه شاهرود آزادشهر جزو پروژه‌های مهم وزارت راه و شهرسازی است و اعتبارات آن سالیانه به این پروژه تزریق می‌شود. هم‌اکنون پروژه محور شاهرود - بسطام تحویل شهرداری بسطام است و احداث تقاطع بر روی اتوبان بسطام توسط وزارت راه و شهرسازی انجام می‌شود.
رکنارکنا1 روز قبل
این جا به جایی، باعث شد که عده‌ای به طرح شایعات بی اساس بپردازند که در ادامه به آن اشاره خواهم کرد. وی به آبگرفتگی ۱۱ شهر و بیش از ۳۰۰ روستا بر اثر سیلاب اخیر در سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: هم اینک وضعیت آبرسانی به یکصد روستا به صورت ناپایدار انجام می‌شود که منتظریم این وضعیت به حالت پایدار در آید. اردکانیان همچنین با اشاره به بهره‌برداری از دو پروژه آبرسانی روستایی و شروع عملیات اجرایی یک پروژه آبرسانی دیگر با حضور رییس مجلس شورای اسلامی در سفر پیشین به این استان افزود: علاوه بر آن به شکل نمادین در مناطق سیل‌زده گزارشی نیز داده شد. به لحاظ کیفی و بهداشتی امکان استفاده از این هوتک‌ها وجود ندارد و از نظر فنی نیز این کار به‌دلیل کدورت بالای آب این برکه‌ها امکان‌پذیر نیست. وی افزود: در شرایطی که همه ما باید سعی کنیم در جهت هم افزایی و وحدت بین مردم و افزایش آگاهی‌ها تلاش کنیم، انتشار چنین اطلاعات ناقصی کار پسندیده‌ای نیست.
مهرمهر1 روز قبل
روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳ بود که طی حکمی از سوی علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت یازدهم «رحیم جعفری» به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان منصوب شد. حاشیه‌های پیرامون فعالیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان از متن فعالیت‌ها پررنگ‌تر شد و در حالی که کردستان در حوزه زیرساختی بخش فرهنگ با چالش‌های جدی مواجه بود ولی اعتباراتی میلیاردی برای یکی دو فعالیت ویترینی و البته دهن پرکن در این استان هزینه شد. در حالی که خود مدیرکل برکنار شده فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان بارها از پایان سال ۹۷ و بعد از آن سال ۹۸ به عنوان زمان افتتاح فاز نخست این پروژه یاد می‌کرد، که قلعه شاخانی از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان کنار گذاشته شد ولی تالار مرکزی سنندج همچنان نیمه تمام باقی مانده است. سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تاریخ ۲۶ دی ماه سال جاری با صدور حکمی «عبید رستمی» را به عنوان سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان منصوب و جانشین «جلال قلعه شاخانی» کرد که چندی پیش از مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان کنار گذاشته شده بود. حال باید منتظر ماند و دید حوزه فرهنگ و هنر کردستان با این همه تغییرات مدیریتی به کدام سمت خواهد رفت و چه زمانی هنرمندان این سرزمین رنگ آرامش و ثبات در مدیریت را به خود خواهند دید.
کرد آنلاینکرد آنلاین1 روز قبل
تغییرات همچنان ادامه دارد؛ عصر کرد - سنندج - بی ثباتی مدیریتی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید آغاز شده و در مدت شش سال تاکنون پنج بار مدیریت این اداره کل تغییر پیدا کرده است. روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳ بود که طی حکمی از سوی علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت یازدهم «رحیم جعفری» به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان منصوب شد. حاشیه‌های پیرامون فعالیت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان از متن فعالیت‌ها پررنگ‌تر شد و در حالی که کردستان در حوزه زیرساختی بخش فرهنگ با چالش‌های جدی مواجه بود ولی اعتباراتی میلیاردی برای یکی دو فعالیت ویترینی و البته دهن پرکن در این استان هزینه شد. سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تاریخ ۲۶ دی ماه سال جاری با صدور حکمی «عبید رستمی» را به عنوان سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان منصوب و جانشین «جلال قلعه شاخانی» کرد که چندی پیش از مدیرکلی فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان کنار گذاشته شده بود. حال باید منتظر ماند و دید حوزه فرهنگ و هنر کردستان با این همه تغییرات مدیریتی به کدام سمت خواهد رفت و چه زمانی هنرمندان این سرزمین رنگ آرامش و ثبات در مدیریت را به خود خواهند دید.
مهرمهر2 روز قبل
به گفته وی، هرچند برای پیگیری طرح‌های نیمه تمام اقدامات خوبی از سوی مسئولان صورت گرفته است. وی با بیان این‌که پروژه‌های نیمه‌کاره استخوان لای زخم طرح‌های عمرانی استان قم است و باید تعیین تکلیف شوند، افزود: تکمیل و بهره‌برداری از طرح‌های نیمه‌کاره نیازمند بازدیدهای میدانی مدیران و پیگیری‌های ملی است. وی افزود: دستگاه‌های اجرایی موظف هستند گزارش پیشرفت طرح‌های اقتصاد مقاومتی را به‌صورت دوره‌ای و سه ماه ارائه دهند. سرمست در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به احداث کمربندی جدید قم، بیان کرد: طرح جدید کمربندی قم به طول ۱۱۰ کیلومتر به نام سردار سرافراز اسلام «شهید حاج قاسم سلیمانی» نامگذاری شده است و پیش بینی می‌شود در دهه فجر کلنگ زنی شود. وی هزینه احداث کمربندی جدید قم را ۲۱ هزار میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: ۳۰ درصد این مبلغ از منابع دولتی است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل
وی افزود: مقدمات طرح اقدام ملی و تامین مسکن در بعضی استان‌ها و شهرها باید توسط مدیران محلی تسهیل شود. محمودزاده با اشاره به تکمیل ظرفیت ثبت نام مسکن ملی طی ساعات اولیه در بسیاری از شهرها گفت: اقبال به مسکن ملی غیر قابل انکار است. این استقبال، تایید می‌کند که طرح اقدام ملی در مسیر درست و مورد قبول افکار عمومی و جامعه حرکت می‌کند. معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد: در بهمن ماه به صورت مستند، میزان پیشرفت پروژه‌های طرح اقدام ملی را به اطلاع عموم می‌رسانیم. به گفته محمودزاده، در بعضی از پروژه‌هایی طرح اقدام ملی، پیشرفت به بالای ۴۰ درصد رسیده و بعضی پروژه‌ها به تازگی شروع شده است.
ایران‌جیبایران‌جیب2 روز قبل
محمود محمودزاده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: طرح اقدام ملی پیشرفت قابل ملاحظه‌ای دارد و در بسیاری از شهرها پروژه در مراحل اجرایی است. وی افزود: مقدمات طرح اقدام ملی و تامین مسکن در بعضی استان‌ها و شهرها باید توسط مدیران محلی تسهیل شود. محمودزاده با اشاره به تکمیل ظرفیت ثبت نام مسکن ملی طی ساعات اولیه در بسیاری از شهرها گفت: اقبال به مسکن ملی غیر قابل انکار است. این استقبال، تایید می‌کند که طرح اقدام ملی در مسیر درست و مورد قبول افکار عمومی و جامعه حرکت می‌کند. معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد: در بهمن ماه به صورت مستند، میزان پیشرفت پروژه‌های طرح اقدام ملی را به اطلاع عموم می‌رسانیم.
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: امسال جمعیتی بالغ بر ۹۷ هزار روستایی استان از آب شرب سالم بهره‌مند شدند. مهندس علیرضا کاکاوند اظهار کرد: طرح آب‌رسانی به این روستاها در قالب ۲۶ پروژه آب‌رسانی و با هدف تأمین آب شرب ۳۹ هزار نفر از جمعیت روستایی استان به بهره‌برداری می‌رسد. کاکاوند اضافه کرد: در مجموع سال ۹۸ یک سال پرکار برای نیروهای شرکت آبفار در لرستان بوده و با تلاش‌های شبانه‌روزی جمعیتی بالغ بر ۹۷ هزار نفر از روستانشینان استان از نعمت آب شرب سالم بهره‌مند شده‌اند. وی بیان کرد: در ابتدای امسال شاخص بهره‌مندی آب‌رسانی روستایی در استان ۸۱ درصد بوده که این میزان ۶ درصد بالاتر از میانگین کشوری بوده است. کاکاوند با اشاره به سیل فروردین‌ماه امسال، افزود: با خسارت‌های برجا مانده از سیل امسال شاخص بهره‌مندی به ۷۷ درصد رسیده که با بهره‌برداری از طرح‌های دهه فجر شاخص بهره‌مندی آب‌رسانی روستایی در لرستان به بالاتر از ۸۰ درصد خواهد رسید.

به انتهای لیست رسیدید