کلینت ایستوود

کلینت ایستوود

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
اعتمادآنلاین| جدیدترین فیلم کلینت ایستوود، ریچارد جیول، در جشنواره بنیاد فیلم آمریکا (به اختصار AFI) به نمایش در خواهد آمد. بازیگران ایستوود در این فیلم شامل، سم راکوب، کتی بیتس، اولیویا وایلد، جان هم و پاول والتر، بازیگر فیلم نامزد اسکار «کلنز من سیاه پوست» می‌شود. رئیس این جشنواره درباره حضور ایستوود گفت: ایستوود از شخصیت‌های مطرح سینماست. این فیلم در ۲۰ نوامبر در جشنواره به نمایش در می‌آید. بنیاد فیلم آمریکا یک توقفگاه مهم در راه رسیدن به جوایز برای نامزد‌های احتمالی است.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشفیلم زندگینامه‌ای «ریچارد جول» جدیدترین فیلمی که کلینت ایستوود ساخته است برای نخستین بار ۲۰ نوامبر در جشن موسسه فیلم آمریکا به نمایش درمی‌آید. ایستوود یکی از چهره‌هایی است که جایزه یک عمر دستاورد هنری را از موسسه فیلم آمریکا دریافت کرده است. با این حال او هرگز سلامت خود را به دست نیاورد و سال ۲۰۰۷ در حالی که هنوز جوان بود، درگذشت. «ریچارد جول» سی و هشتمین فیلمی است که نام کلینت ایستوود به عنوان کارگردان بر پیشانی آن نشسته است. او در عین حال در ساخت موسیقی چندین فیلم هم نقش داشته که چه به عنوان ترانه‌سرای آن، ساخت آهنگ و یا اجرای آن، بوده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
براساس ‌این تحقیق، احسان علیخانی، با ۳۰درصد آرا محبوب‌ترین الگوی دانش‌آموزان دختر بود و رامبد جوان ‌با ۴۹‌درصد آرا صدرنشین الگوهای مورد علاقه دانش‌آموزان پسر. در تربیت اسلامی خود والدین به‌عنوان الگوهای رفتاری فرزندانشان عمل می‌کنند و به جای این‌که ‌در گفتار امر و نهی کنند در رفتار خود به‌طور غیرمستقیم به آنها آموزش می‌دهند. الگوبرداری خوب یا بد؟ دکتر مهدی دوایی | روانشناس‌الگوبرداری مانند یک شمشیر دولبه است که می‌تواند خوب یا بد باشد. نکته مهم در این الگوبرداری، انتخاب الگوهاست، چراکه همین ‌الگوها می‌توانند فرد را به سوی یک هویت موفق یا هویت شکست سوق دهند. این فرد به دلیل کمبودهایش از ‌انتخاب این الگو به‌عنوان نوعی مکانیزم دفاعی بهره می‌گیرد.
زوم‌جیزوم‌جی1 هفته قبل
مقاله مرتبط نقد فیلم The Mule - قاچاقچیدر جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر رسمی فیلم Richard Jewell (ریچارد جول) منتشر شده است. شرکت برادران وارنر سرانجام اولین تریلر این فیلم مورد انتظار را منتشر کرد که امید زیادی به حضور آن در فصل جوایز نیز دارد. کلینت ایستوود، کارگردان برنده ۴ جایزه اسکار، وظیفه کارگردانی فیلم Richard Jewell را بر عهده داشته است. شما در ادامه می‌توانید اولین تریلر فیلم Richard Jewell را تماشا کنید: دانلود از آپاراتفیلم Richard Jewell برای اکران در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۲ آذر ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. همچنین تصاویری از فیلم Richard Jewell نیز منتشر شده که شامل تصاویر پشت صحنه با حضور ایستوود نیز می‌شود و شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را نیز مشاهده کنید:
ایمناایمنا1 هفته قبل
فیلم سینمایی «نمک و آتش» به کارگردانی ورنر هرزاگ، پنجشنبه ۱۱ مهر ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. او تصمیم می‌گیرد هرطور شده به آرزویش برسد، اما …فیلم سینمایی «تا آخر دنیا» به کارگردانی یوئین وو، جمعه ۱۲ مهر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود. فیلم تلویزیونی «زنگ حساب» به کارگردانی فریدون خسروی، جمعه ۱۲ مهر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. شبکه امیدفیلم سینمایی «بازی اسرارآمیز ۲» به کارگردانی اسکار سانتوس، پنجشنبه ۱۱ مهر ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. اما …شبکه افقفیلم سینمایی «همه مردان رئیس جمهور» به کارگردانی آلن جی پاکولا، جمعه ۱۲ مهر ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
فلسفه و معنای زندگی نیز یکی از مفهومات مهمی است که انسان همیشه به آن نیاز دارد. در این جوامع مسأله معنای زندگی و فلسفه وجودی انسان دچار فراز و نشیب زیادی شده و دچار بحران شده است. مثلا یکی از این کارگردانان مطرح «کلینت ایستوود» کارگردان پیر و سن و سال دار و البته پرکار آمریکایی است. عروسک زنی با موهای بلوند و سیمای زن آمریکایی سنتی با عصای چوپانی و با شنلی که شبیه قهرمانان یونانی است. اینگونه این انسان-قهرمان فرشته‌خو که تمثیلی از یونان، یهودیت و فرهنگ سنتی آمریکا است فلسفه کلاسیک معنای زندگی و وجود جهان را تفسیر می‌کند.
همشهریهمشهری2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، فیلم زندگینامه‌ای «ریچارد جول» که جدیدترین فیلم کلینت ایستوود است از سوی کمپانی برادران وارنر از ۱۳ دسامبر روی پرده می‌رود. در این فیلم سم راکول در نقش وکیل جول بازی کرده است. ابتدا قرار بود لئوناردو دی‌کاپریو در نقش اصلی بازی کند اما وی در نهایت تنها در بخش تولید فیلم باقی ماند. این فیلم را ایستوود کارگردانی کرده و از تهیه کنندگان آن هم است. ایستوود ۴ بار جایزه آکادمی اسکار را دریافت کرده که ۲ مورد آن برای کارگردانی و تهیه کنندگی «عزیز میلیون دلاری» بود و ۲ اسکار دیگر هم برای کارگردانی و تهیه‌ «نابخشوده» به وی اهدا شد.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
خبرگزاری تسنیم: به نقل از هالیوود ریپورتر، «کلینت ایستوود» با همکاری کمپانی «برادران وارنر» اثر آخر خود را با عنوان «ریچارد جویل» همزمان با اکران فیلم «جومانجی: مرحله بعد» نمایش خواهد داد. این فیلم که در ۱۳ دسامبر اکران خواهد شد، درباره مأموری امنیتی با بازی «پاول والتر هاسر» است که هنگام اجرای بازی‌های تابستانی در ‌آتلانتا متوجه حضور کیفی مشکوک می‌شود که احتمال می‌رود در آن بمب وجود داشته باشد؛ این مأمور موظف می‌شود که محوطه را از حضور مردم خالی کند و با همکاری دیگر مأموران بمب را خنثی و از محل دور کند، اما با تمام این اوصاف خود او توسط FBI مظنون به بمب‌گذاری می‌شود. در این فیلم «سم راکول» و «اولیویا وایلد» نیز بازی می‌کنند. در این تاریخ همین‌طور فیلم «جومانجی: مرحله بعد» و فیلم ترسناک هالووینی یعنی «کریسمس سیاه» اکران خواهند شد. سال گذشته فیلم سینمایی «مول» فیلم دیگر «کلینت ایستوود» توسط کمپانی «برادران وارنر" در اواسط ماه دسامبر اکران شد.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا به نقل از هالیوود ریپورتر، «کلینت ایستوود» با همکاری کمپانی «برادران وارنر» اثر آخر خود را با عنوان «ریچارد جویل» همزمان با اکران فیلم «جومانجی: مرحله بعد» نمایش خواهد داد. در این فیلم «سم راکول» و «اولیویا وایلد» نیز بازی می‌کنند. در این تاریخ همین‌طور فیلم «جومانجی: مرحله بعد» و فیلم ترسناک هالووینی یعنی «کریسمس سیاه» اکران خواهند شد. سال گذشته فیلم سینمایی «مول» فیلم دیگر «کلینت ایستوود» توسط کمپانی «برادران وارنر" در اواسط ماه دسامبر اکران شد. انتهای پیام/
زوم‌جیزوم‌جی2 هفته قبل
به نظر می‌رسد شرکت برادران وارنر (Warner Bros) به دنبال قراردادن نام فیلم جدید خود در لیست فیلم‌های برگزیده اسکار امسال است و از تاریخ درنظر گرفته‌شده برای اکران این فیلم این موضوع را می‌توان حدس زد؛ فیلم زندگینامه‌ای The Ballad Of Richard Jewell (تصنیف ریچارد جول) کلینت ایستوود، کارگردان محبوب و کارکشته سینمای هالیوود، در تاریخ ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۲ آذر ماه ۱۳۹۸) روی پردهٔ سینما خواهد رفت. پاول والتر هاوسر در نقش ریچارد جول، سم راکول، بازیگر برنده جایزه اسکار، کتی بیتس و جان هم، بازیگر برنده ۲ جایزه گلدن گلوب و اولیویا وایلد، بازیگران فیلم The Ballad of Richard Jewell هستند. فیلم The Ballad Of Richard Jewell قرار است براساس مقاله‌‌ای از ماری برنر با نام American Nightmare: The Ballad of Richard Jewell که در سال ۱۹۹۷ توسط مجله ونیتی فیر چاپ شد، تولید و اکران شود. فیلم The Ballad Of Richard Jewell براساس یک داستان واقعی ساخته خواهد شد که به ماجرای ریچارد جول، نگهبان بی‌گناه گارد امنیتی المپیک آتلانتا که در سال ۱۹۹۶ برگزار شد، خواهد پرداخت. لئوناردو دی کاپریو و جونا هیل به‌همراه داویسون کیلوران، کوین میشر و کلینت ایستوود، تهیه‌کنندگان فیلم The Ballad of Richard Jewell خواهند بود.
سینماپرسسینماپرس2 هفته قبل
سینماپرس: تاریخ اکران فیلم جدید کلینت ایستوود در حالی مشخص شد که با اکران فیلم «جومانجی» با بازی دواین جانسون یکی است. به گزارش سینماپرس به نقل از ورایتی، کمپانی برادران وارنر اعلام کرد فیلم جدید کلینت ایستوود با نام «ریچارد جیویل»، در تاریخ ۱۳ دسامبر (۲۲ آذر) و همزمان با فصل جوایز نمایش داده خواهد شد. سم راکول در این فیلم نقش وکیل جیویل را دارد. جونا هیل و لئوناردو دی‌کاپریو هم قرار بود در این فیلم نقش آفرینی کنند (دی کاپریو قرار بود نقش راکول را بازی کند). فیلم ترسناک «کریسمس سیاه» و فیلم سینمایی «جومانجی: مرحله بعدی» محصول جدید سونی با نقش آفرینی دواین جانسون هم، از جمله فیلم‌هایی هستند که با اثر تازه کلینت ایستوود رقابت می‌کنند.

فناوری انقلابی ویل اسمیت را در فیلم Gemini Man جوان می‌کند

7+
زومیتزومیت2 هفته قبل

بازیگران سرشناس چه ماشین هایی سوار می‌شوند؟ / عکس

4+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 هفته قبل
برنابرنا1 ماه قبل
این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم هایی از «کلینت ایستوود»، دربخش صحنه گران (مرور آثار) در شبکه نمایش پخش می‌شوند. او به عنوان یک بازیگر و کارگردان با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در سینما شناخته می‌شود. ایستوود شهرت جهانیش را با بازی در فیلم‌های سه‌گانه دلار، به نام‌های «یک مشت دلار»، «به‌خاطر چند دلار بیشتر» و «خوب، بد، زشت» کسب کرده‌است. کلینت ایستوود به‌خاطر دو فیلم نابخشوده و دختر میلیون دلاری علاوه بر نامزدی‌اش برای دریافت جایزه بهترین بازیگر، توانست جایزه اسکار بهترین کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهترین فیلم را برای خود کسب کند. «جوزی ولز»، «تاندر بولت و لایت فوت»، «فرار از زندان آلکاتراز»، «خوب، بد، زشت»، «قدرت مطلق»، «جوکید» و «نابخشوده» از جمله آثار مطرحی هستند که با بازی این بازیگر به ترتیب از شنبه ۲۳ تا جمعه ۲۹ شهریور ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش شده و ساعت ۳ بامداد و ۸ صبح روز بعد بازپخش می‌شوند.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: آثار مطرح ایستوود جونیور به مدت یک هفته فیلم‌های سینمایی تلویزیون می‌شود. به گزارش سینماپرس، این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم هایی از کلینت ایستوود، دربخش صحنه گران (مرور آثار) پخش می‌شوند. او به عنوان یک بازیگر و کارگردان با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در سینما شناخته می‌شود. ایستوود شهرت جهانیش را با بازی در فیلم‌های سه‌گانه دلار، به نام‌های «یک مشت دلار»، «به‌خاطر چند دلار بیشتر» و «خوب، بد، زشت» کسب کرده‌است. کلینت ایستوود به‌خاطر دو فیلم نابخشوده و دختر میلیون دلاری علاوه بر نامزدی‌اش برای دریافت جایزه بهترین بازیگر، توانست جایزه اسکار بهترین کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهترین فیلم را برای خود کسب کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
آثار مطرح ایستوود جونیور به مدت یک هفته فیلم‌های سینمایی تلویزیون می‌شود. اعتمادآنلاین| این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم‌هایی از «کلینت ایستوود»، دربخش صحنه گران (مرور آثار) پخش می‌شوند. کلینتون «کلینت» ایستوود جونیور هنرپیشه، کارگردان و تهیه‌کننده و از جمله کاراکترهای نمادین و شناخته شده در بسیاری از فیلم‌های اکشن و وسترن است که به شخصیت افسانه‌ای این ژانر تبدیل شده است. ایستوود شهرت جهانیش را با بازی در فیلم‌های سه‌گانه دلار، به نام‌های «یک مشت دلار»، «به‌خاطر چند دلار بیشتر» و «خوب، بد، زشت» کسب کرده‌است. کلینت ایستوود به‌خاطر دو فیلم نابخشوده و دختر میلیون دلاری علاوه بر نامزدی‌اش برای دریافت جایزه بهترین بازیگر، توانست جایزه اسکار بهترین کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهترین فیلم را برای خود کسب کند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
«جوزی ولز»، «تاندر بولت و لایت فوت»، «فرار از زندان آلکاترا»، «خوب، بد، زشت»، «قدرت مطلق»، «جوکید» و «نابخشوده» از جمله آثار مطرح با بازی «کلینت ایستوود» به ترتیب از شنبه ۲۳ تا جمعه ۲۹ شهریور ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش خواهد شد و ساعت ۳ بامداد و ۸ صبح روز بعد بازپخش می‌شوند. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم‌هایی از «کلینت ایستوود»، دربخش صحنه گران (مرور آثار) پخش می‌شوند. او به عنوان یک بازیگر و کارگردان با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در سینما شناخته می‌شود. وی در بیش از ۵۰ فیلم ایفای نقش کرده که در ۴۲ نمونه از آن‌ها نقش اصلی داشته را برعهده داشته است. کلینت ایستوود به‌خاطر دو فیلم نابخشوده و دختر میلیون دلاری علاوه بر نامزدی‌اش برای دریافت جایزه بهترین بازیگر، توانست جایزه اسکار بهترین کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهترین فیلم را برای خود کسب کند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
«جوزی ولز»، «تاندر بولت و لایت فوت»، «فرار از زندان آلکاترا»، «خوب، بد، زشت»، «قدرت مطلق»، «جوکید» و «نابخشوده» از جمله آثار مطرح با بازی «کلینت ایستوود» به ترتیب از شنبه ۲۳ تا جمعه ۲۹ شهریور ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش خواهد شد و ساعت ۳ بامداد و ۸ صبح روز بعد بازپخش می‌شوند. به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم‌هایی از «کلینت ایستوود»، دربخش صحنه گران (مرور آثار) پخش می‌شوند. کلینتون «کلینت» ایستوود جونیور هنرپیشه، کارگردان و تهیه‌کننده و از جمله کاراکترهای نمادین و شناخته شده در بسیاری از فیلم‌های اکشن و وسترن است که به شخصیت افسانه‌ای این ژانر تبدیل شده است. ایستوود شهرت جهانیش را با بازی در فیلم‌های سه‌گانه دلار، به نام‌های «یک مشت دلار»، «به‌خاطر چند دلار بیشتر» و «خوب، بد، زشت» کسب کرده‌است. کلینت ایستوود به‌خاطر دو فیلم نابخشوده و دختر میلیون دلاری علاوه بر نامزدی‌اش برای دریافت جایزه بهترین بازیگر، توانست جایزه اسکار بهترین کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهترین فیلم را برای خود کسب کند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم هایی از «کلینت ایستوود»، دربخش صحنه گران (مرور آثار) پخش می‌شوند. کلینتون «کلینت» ایستوود جونیور هنرپیشه، کارگردان و تهیه‌کننده و از جمله کاراکترهای نمادین و شناخته شده در بسیاری از فیلم‌های اکشن و وسترن است که به شخصیت افسانه‌ای این ژانر تبدیل شده است. او به عنوان یک بازیگر و کارگردان با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در سینما شناخته می‌شود. وی در بیش از ۵۰ فیلم ایفای نقش کرده که در ۴۲ تای آن‌ها نقش اصلی داشته را برعهده داشته است. ایستوود شهرت جهانیش را با بازی در فیلم‌های سه‌گانه دلار، به نام‌های «یک مشت دلار»، «به‌خاطر چند دلار بیشتر» و «خوب، بد، زشت» کسب کرده‌است. کلینت ایستوود به‌خاطر دو فیلم نابخشوده و دختر میلیون دلاری علاوه بر نامزدی‌اش برای دریافت جایزه بهترین بازیگر، توانست جایزه اسکار بهترین کارگردانی و تهیه‌کنندگی بهترین فیلم را برای خود کسب کند.

زوج‌های فیلم‌های عاشقانه که در واقعیت از هم متنفر بودند! + عکس

8+
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
همشهریهمشهری1 ماه قبل
جلیلوند فعالیت هنری‌اش را در سال ۱۳۳۶ و با تئاتر به همراه ابوالحسن تهامی آغاز کرد. صدای او قابلیت گویندگی به جای شخصیت‌های نقش اول با صلابت و تأثیرگذار سینمایی را فراهم کرده‌است. جلیلوند در گویندگی‌هایش قابلیت تیپ سازی را دارد و می‌تواند صداهای مختلفی به وجود آورد. از وی در مقاله‌ای معتبر در سال ۱۳۵۷ به عنوان یک دوبلور نمونه جهانی نام برده شد. او به جای بازیگران مشهور خارجی و داخلی بسیاری گویندگی کرده‌است.

بهترین فیلم‌های اکشن ۲۰۱۹ که آدرنالین خونتان را بالا خواهد برد!

32+
تکراتوتکراتو1 ماه قبل

کدام سلبریتی‌ها پا به دنیای سیاست گذاشتند؟ + تصاویر

6+
الفالف1 ماه قبل

سلبریتی هایی که سیاستمدار شدند + عکس

6+
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
**************************************************فیلم تلویزیونی «انتهای قدرت» به کارگردانی کریم آتشی، جمعه ۸ شهریور ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. **************************************************فیلم سینمایی «هایدی» به کارگردانی آلین اسپونر، جمعه ۸ شهریور ماه ساعت ۱۷ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. **************************************************فیلم سینمایی «جاده آرلینگتون» به کارگردانی مارک پلینگتون، جمعه ۸ شهریور ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. **************************************************فیلم سینمایی «امکان مینا» به کارگردانی کمال تبریزی، جمعه ۸ شهریور ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد. ****************************************************** شبکه امیدفیلم سینمایی «پسر رییس» به کارگردانی بلیر ترو، پنج‌شنبه ۷ شهریور ماه ساعت ۱۸از شبکه امید پخش خواهد شد.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 ماه قبل
فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، جمعه این هفته ۸ شهریور ماه ساعت ۲۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. شبکه سه سیمافیلم تلویزیونی «به قید قرعه» به کارگردانی علی جعفر آبادی، پنج‌شنبه ۷ شهریور ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان، جمعه ۸ شهریور ماه ۲۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «جاده آرلینگتون» به کارگردانی مارک پلینگتون، جمعه ۸ شهریور ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. شبکه چهار سیمافیلم سینمایی «روانی» به کارگردانی آلفرد هیچکاک، پنج‌شنبه ۷ شهریور ماه ساعت ۱۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
به گزارش ایسنا، ونیز به عنوان قدیمی‌ترین جشنواره سینمایی جهان، آغاز هفتاد و ششمین دوره خود را جشن می‌گیرد. در زیر نگاهی خواهیم داشت به مهم‌ترین رویدادهای ونیز ۲۰۱۹: «حقیقت» جشنواره را افتتاح می‌کندجدیدترین ساخته «هیرکازو کورئیدا» کارگردان مطرح ژاپنی آغازگر هفتاد و ششمین جشنواره فیلم ونیز خواهد بود. «آلبرتو باربارا» دبیر جشنواره ونیز فیلم «حقیقت» را تاملی شاعرانه بر رابطه میان یک مادر و دختر و حرفه پیچیده بازیگری توصیف کرده است. پایان جشنواره با «ارتداد پرتقال سوخته» «ارتداد پرتقال سوخته» که یک فیلم ایتالیایی - آمریکایی به کارگردانی «جوزپه کاپوتوندی» است به عنوان فیلم اختتامیه جشنواره ونیز به نمایش گذاشته می‌شود. هفتاد و ششمین جشنواره فیلم ونیز از تاریخ ۲۸ اوت تا ۷ سپتامبر (۶ تا ۱۶ شهریور) در ایتالیا برگزار می‌شود.

ملکه مریل استریپ بازیگر آمریکایی از آزار جنسی تا عاشق رابرت ردفورد شدن +تصاویر دیده نشده

11+
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ماه قبل

گزارش باکس آفیس: چرا جدایی مرد عنکبوتی از دنیای سینمایی مارول به نفع صنعت است؟

5+
زوم‌جیزوم‌جی1 ماه قبل
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
سعید مظفری معتقد است: اگر دوبله درخشش سابق را ندارد برای این است که قصه‌ها مثل قبل جذاب نیستند. خبرگزاری ایسنا: صدای سعید مظفری را با دوبله کارهایی همچون «سال‌های دور از خانه» (اوشین)، «به خاطر یک مشت دلار» و «بازی تاج و تخت» می‌شناسیم. او را به عنوان دوبلور ثابت «جکی چان» هم می‌شناسند. کار دوبله هم همین طور است؛ به صرف داشتن صدای خوب شما موفق نمی‌شوید. صدای خوب باید ضمیمه شود با استعداد و نوع گفتار شما در غیر این صورت مخاطب شما را پس می‌زند.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

جین فوندا