کلیولند براونز

کلیولند براونز

طرفداریطرفداری15 ساعت قبل
سیاتل سی هاوکس نیز با برتری مقابل کلیولند براونز، به پنجمین پیروزی فصل رسید. در سایر بازی‌ها، نیویورک جتس در دیداری جذاب ۲۲-۲۴ مقابل دالاس کاوبویز به برتری رسید تا به اولین پیروزی فصل برسد. لیوآن بل نیز در این دیدار اولین تاچ داون خود به عنوان بازیکن نیویورک جتس به ثمر رساند. نیواورلینز سینتس که در هفته‌های گذشته عملکرد خوبی از خود نشان داده است، مقابل جکسن ویل جگوارز ۷-۱۳ به پیروزی رسید تا به پنجمین پیروزی فصل دست یابد. لامار جکسن، کوارتر بک ریونز، برای سومین بار در دوران حرفه‌ای اش، بیشتر از ۱۰۰ یارد راش به ثبت رساند.

لیگ فوتبال آمریکایی؛ خلاصه بازی کلیولند براونز ۲۸-۳۲ سیاتل سی هاوکس (NFL فصل ۲۰۱۹)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- در جریان هفته پنجم لیگ NFL سیاتل سی هاوکس در دیداری جذاب از سد کلیولند براونز گذشت. به گزارش وب سایت رسمی NFL، سیاتل سی هاوکس موفق به شکست ۲۸-۳۲ کلیولند براونز شد. سی هاوکس تنها یکی از ۳ تیم این فصل است که در هر بازی موفق به کسب حداقل ۲۱ امتیاز شده است. ۲ پاس منجر به تاچ داون راسل ویلسن در این بازی باعث شد تا براونز برای پنجمین بازی این فصل حداقل ۲ پاس منجر به تاچ داون متحمل شود. سی هاوکس با این پیروزی به پنجمین برد این فصلش رسید و براونز چهارمین شکستش را تجربه کرد.
طرفداریطرفداری4 روز قبل
از بامداد جمعه، هفته ششم لیگ NFL با دیدار مدافع عنوان قهرمانی، نیوانگلند پتریتس مقابل نیویورک جاینتس شروع خواهد شد. پتریتس از سال ۲۰۱۴ تنها ۲ بازی در ماه اکتبر را باخته است و در ۲۱ بازی برنده بوده است. سی هاوکس در ۵ بازی اخیر ۴ پیروزی کسب کرده است و شرایط براونز جالب نیست. رمز تا به اینجا دور از انتظار کار کرده است و در ۵ هفته ابتدایی، متحمل ۲ شکست شده است. پکرز تا به اینجا ۴ پیروزی کسب کرده است و لاینز نیز ۲ پیروزی، ۱ شکست و ۱ تساوی به دست آورده است.

لیگ فوتبال آمریکایی؛ جدول مسابقات بعد از پایان هفته پنجم؛ صدرنشینی پتریتس

6+
طرفداریطرفداری6 روز قبل

لیگ فوتبال آمریکایی؛ خلاصه بازی سن فرانسیسکو فورتی ناینرز ۳۱-۳ کلیولند براونز (NFL فصل ۲۰۱۹)

طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
به گزارش وب سایت رسمی NFL، در دیدار پایانی هفته پنجم، سن فرانسیسکو فورتی ناینرز موفق به شکست ۳-۳۱ کلیولند براونز شد. فورتی ناینرز با این پیروزی برای اولین بار از سال ۱۹۹۰، فصل را با ۴ پیروزی شروع کرده است. فورتی ناینرز با کسب ۳۱ امتیاز در این بازی، یکی از ۵ تیمی لقب گرفت که در تمام بازی‌های این فصل، حداقل ۲۰ امتیاز کسب کرده است. رکوردهای فورتی ناینرز به اینجا ختم نمی‌شود و آنها تنها تیم این فصل هستند که هنوز متحمل راش تاچ داون نشده‌اند. مطالعه یادداشت‌های مهم فوتبال آمریکایی: قوانین فوتبال آمریکاییمعرفی تیم‌های حاضر در لیگ فوتبال آمریکایی NFLنحوه انجام مسابقات در طول یک فصلبهترین بازیکنان لیگ NFL
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- با دیدار سیاتل سی هاوکس و لس آنجلس رمز، هفته پنجم لیگ NFL شروع خواهد شد. حساس‌ترین بازی هفته پنجم، اولین بازی این هفته نیز می‌باشد. بامداد جمعه، سیاتل سی هاوکس، میزبان لس آنجلس رمز خواهد بود. اکثر بازی‌های این هفته مثل بیشتر هفته‌ها یکشنبه برگزار خواهد شد. دو تیم میامی دالفینز و دیترویت لاینز این هفته بازی نخواهند کرد.

لیگ فوتبال آمریکایی؛ جدول مسابقات بعد از پایان هفته چهارم

6+
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
هفته چهارم لیگ NFL با پیروزی نیوانگلند پتریتس مقابل بوفالو بیلز شروع شد. در یکی از نتایج عجیب این هفته، تمپا بی باکنیرز موفق به شکست ۴۰-۵۵ لس آنجلس رمز شد و در حالی به دومین پیروزی اش رسید که اولین شکست فصل رمز را رقم زد. تاد گرلی که کلا در ۵ دیدار اخیر ۲ راش تاچ داون ثبت کرده بود، در این بازی موفق به ثبت ۲ راش تاچ داون شد. جرد گاف هم عملکرد خوبی داشت و ۲ تاچ داون به ثبت رساند. این تنها دومین بار در ۹ بازی اخیر بود که دفاع رمز متحمل ۲ پاس منجر به تاچ داون می‌شود.

لیگ فوتبال آمریکایی؛ خلاصه بازی بالتیمور ریونز ۲۵-۴۰ کلیولند براونز (NFL فصل ۲۰۱۹)

طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری- دومین پیروزی کلیولند براونز با دومین شکست بالتیمور ریونز همراه بود. به گزارش وب سایت رسمی NFL، کلیولند براونز موفق به شکست ۲۵-۴۰ بالتیمور ریونز شد. ریونز از سال ۲۰۱۷ در تمام بازی هایی که به حریفش حداقل ۲۵ امتیاز داده است، شکست خورده است (۱۰ شکست). بیکر می‌فیلد، کوارتر بک کلیولند براونز برای هفدهمین بازی متوالی موفق به ثبت پاس منجر به تاچ داون شد. حال رکورد این دو تیم که هر دو در دویژن AFC North حضور دارند با یکدیگر برابر شد (۲ پیروزی و ۲ شکست).
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری- هفته چهارم لیگ NFL از جمعه آغاز خواهد شد. دو تیمی که در دویژن AFC East قرار دارند و هر دو تا به اینجا در ۳ بازی قبلی پیروز شده‌اند. تقابل حساس و مهم دیگر هفته چهارم نیز یکشنبه برگزار خواهد شد که در آن کنزاس سیتی چیفس مهمان دیترویت لاینز است. ریونز در هفته سوم اولین شکستش را تجربه کرد و براونز نیز با ۲ شکست در ۳ بازی، وضعیت جالبی ندارد. دو تیم سن فرانسیسکو فورتی ناینرز و نیویورک جتس نیز این هفته بازی ندارند.

لیگ فوتبال آمریکایی؛ جدول مسابقات بعد از پایان هفته سوم

6+
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری- هفته سوم فصل ۲۰۱۹ لیگ NFL با برگزاری ۱۵ بازی پیگیری شد. بیلز در هفته سوم موفق به شکست ۱۷-۲۱ سیتسیناتی بنگالز شد تا به سومین پیروزی متوالی اش برسد. دالاس کاوبویز با برتری ۶-۳۱ مقابل یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های این فصل یعنی میامی دالفینز، به سومین پیروزی اش رسید. گرین بی پکرز نیز سومین پیروزی متوالی اش را با شکست ۱۶-۲۷ دنور برانکوس به دست آورد. قوانین فوتبال آمریکاییمعرفی تیم‌های حاضر در لیگ فوتبال آمریکایی NFLنحوه انجام مسابقات در طول یک فصلبهترین بازیکنان لیگ NFL
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداری- کلیولند براونز دومین شکست فصل را در سومین بازی تجربه کرد. به گزارش وب سایت رسمی NFL، لس آنجلس رمز موفق به شکست ۱۳-۲۰ کلیولند براونز شد. او در این دیدار نیز مقابل بیکر می‌فیلد، پیک ۱ درفت ۲۰۱۸ به برتری رسید. لس آنجلس رمز با این پیروزی سومین برد فصل را به دست آورد و کلیولند براونز نیز حال ۱ پیروزی و ۲ شکست به دست آورده است. قوانین فوتبال آمریکاییمعرفی تیم‌های حاضر در لیگ فوتبال آمریکایی NFLنحوه انجام مسابقات در طول یک فصلبهترین بازیکنان لیگ NFL
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
هفته سوم لیگ NFL، شامل بازی‌های جذابی است. حساس‌ترین تقابل این هفته بی شک جدال کنزاس سیتی چیفس و بالتیمور ریونز خواهد بود. چیفس در صورتی پیروزی در این بازی، برای سومین فصل متوالی موفق به پیروزی در ۳ بازی نخست فصل می‌شود. بامداد دوشنبه، کلیولند براونز میزبان لس آنجلس رمز خواهد بود. رمز با ۲ پیروزی وارد این مسابقه خواهد شد و براونز نیز هفته گذشته به اولین پیروزی این فصلش رسید.

لیگ فوتبال آمریکایی؛ جدول مسابقات بعد از پایان هفته دوم

6+
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداری- در آخرین دیدار هفته دوم فصل ۲۰۱۹ لیگ NFL، کلیولند براونز به پیروزی رسید. به گزارش وب سایت رسمی NFL، کلیولند براونز موفق به شکست ۳-۲۳ نیویورک جتس شد و به اولین پیروزی این فصل رسید. در این بازی اودل بکام جونیور، واید رسیور جدید براونز، توانست اولین تاچ داون خود برای این تیم را به ثبت برساند. درخشان‌ترین بازیکن میدان اما مایلز گرت، دیفنسیو اند کلیولند براونز بود که بسیار منسجم ظاهر شد و چند سک (Sack) را به ثبت رساند. بیکر می‌فیلد، کوارتر بک کلیولند براونز در این بازی پاس منجر به تاچ داون داشت و حال او در ۱۵ بازی متوالی که از ابتدا در ترکیب براونز حضور داشته است، موفق به ثبت پاس تاچ داون شده است.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- هفته نخست لیگ فوتبال آمریکایی NFL با انجام ۱۳ بازی ادامه یافت. در ادامه این رقابت‌ها، بالتیمور ریونز با ثبت چندین رکورد، موفق به شکست میامی دالفینز شد. براونز از سال ۲۰۰۴ به بعد، نتوانسته است که در هفته نخست به پیروزی برسد. دیگر تیم نیویورک، یعنی نیویورک جاینتس نیز در هفته نخست ناکام بود و مقابل دالاس کاوبویز، با نتیجه ۱۷-۳۵ شکست خورد. تام بریدی نیز به اولین کوارتربک تاریخ NFL تبدیل شد که با حداقل ۴۲ سال، موفق به ثبت بیش از ۳۰۰ یارد پاس، در یک بازی می‌شود.

لیگ فوتبال آمریکایی؛ با بهترین بازیکنان لیگ NFL آشنا شوید؛ از تام بریدی و پاتریک ماهومز تا آنتونیو براون و آرون دونالد

11+
طرفداریطرفداری1 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید