کمدی سیاسی اجتماعی

کمدی سیاسی اجتماعی

سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: جزییات فیلم کمدی سیاسی اجتماعی «جوجه تیغی» به کارگردانی حسین پارسایی مشخص شد. به گزارش سینماپرس، «جوجه تیغی» حسین پارسایی یک کمدی سیاسی اجتماعی پربازیگر است که ماجرایی طنز از زندگی ناخواسته‌ یک جوان متعصب‌ را روایت می‌کند که پیشنهادی عجیب، گذشته و آینده‌ او را تحت تاثیر قرار می‌دهد! «جوجه تیغی» هشت بازیگر اصلی دارد و قرار است پس از طی کردن مراحل پیش‌ تولید، مهرماه جلوی دوربین برود و بلافاصله برای اکران آماده شود. تهیه‌کنندگی «جوجه تیغی» برعهده مستانه مهاجر است. حسین پارسایی از کارگردانان شناخته‌ شده تئاتر است که دو نمایش موزیکال و پرمخاطب «بینوایان» و «اولیور توییست» را روی صحنه داشت.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حسین پارسایی، کارگردان تئاتر، یک فیلم سینمایی کمدی، سیاسی، اجتماعی با نام «جوجه تیغی» می‌سازد. این کارگردان تئاتر که پیشتر دو نمایش موزیکال و پرمخاطب «بینوایان» و «اولیور توییست» را روی صحنه برد، تصمیم گرفته تا وارد عرصه سینما شود و یک فیلم سینمایی با موضوع کمدی سیاسی اجتماعی به نام «جوجه تیغی» بسازد که ماجرایی طنز از زندگی ناخواسته‌ یک جوان متعصب‌ را روایت می‌کند که یک پیشنهاد عجیب، گذشته و آینده‌ او را تحت تاثیر قرار می‌دهد! «جوجه تیغی» هشت بازیگر اصلی دارد و قرار است پس از طی کردن مراحل پیش‌ تولید، در ماه مهر جلوی دوربین برود و بلافاصله برای اکران آماده شود. مستانه مهاجر، تهیه کننده «جوجه تیغی» است. فیلمنامه این کمدی توسط مصطفی زندی و سجاد پهلوان‌زاده نوشته شده است.
موجموج1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی این فیلم سینمایی، «جوجه تیغی» حسین پارسایی یک کمدی سیاسی اجتماعی پربازیگر است که ماجرایی طنز از زندگی ناخواسته یک جوان متعصب‌ را روایت می‌کند که پیشنهادی عجیب، گذشته و آینده‌‌ او را تحت تاثیر قرار می‌دهد! «جوجه تیغی» هشت بازیگر اصلی دارد و قرار است پس از طی کردن مراحل پیش‌ تولید، مهرماه جلوی دوربین برود و بلافاصله برای اکران آماده شود. تهیه‌کنندگی «جوجه تیغی» برعهده مستانه مهاجر است. همچنین فیلمنامه این کمدی توسط مصطفی زندی و سجاد پهلوان‌زاده نوشته شده است. حسین پارسایی از کارگردانان شناخته‌شده تئاتر است که دو نمایش موزیکال و پرمخاطب «بینوایان» و «اولیور توییست» را روی صحنه داشت.
فراروفرارو2 ماه قبل
هجدهمین فیلم سینمایی کمال تبریزی باز هم یک کمدی سیاسی اجتماعی است. مارموز که از همان ابتدا در ظاهر اسمش هم یاد آور مارمولک است، در موقعیت کلی کاراکتر محوری اش هم مانند مارمولک عمل می‌کند. اما از طرف دیگر به هیچ عنوان ماجرا‌های رضا مارمولک با قدرت مارموز قابل مقایسه با یکدیگر نیستند. به جز موضوع غیر جذاب فانتزی فیلمنامه، شوخی‌هایی که در فیلم استفاده می‌شود هم در حد یک فیلم سینمایی نیست. چرا که منطق و هدف یک متن طنز نوشتاری مطبوعاتی با منطق و هدف یک فیلم کمدی سینمایی اساسا متفاوت است.

به انتهای لیست رسیدید