کمیته داوران

کمیته داوران

ایران ورزشیایران ورزشی13 ساعت قبل
رابرت واسیژ، سرمربی تیم ملی فوتبال بلژیک در جام جهانی ۲۰۰۲ کره جنوبی- ژاپن بود که توانست با این تیم به مرحله یک هشتم نهایی آن رقابت‌ها صعود کند. او هم اکنون به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال مشغول فعالیت است. توحید سیف‌برقی رئیس کمیته پزشکی فدراسیون، در کمیته پزشکی عضو شد. امیرمهدی علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال که سابقه سال‌ها فعالیت در رسانه‌ها را دارد به عضویت کمیته رسانه‌ها در آمد. ممبینی رئیس کمیته داوران هم سال‌ها در سطح اول فوتبال ایران قضاوت کرده است.
نامه‌نیورنامه‌نیور16 ساعت قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
ایسناایسنا16 ساعت قبل
تعدادی از اعضای فدراسیون فوتبال موفق شدند در کنفدراسیون فوتبال آسیا سمت بگیرند و تعداد نمایندگان ایران در این کنفدراسیون را افزایش دهند. به گزارش ایسنا، کرسی‌های نمایندگان ایران در کنفدراسیون فوتبال آسیا افزایش یافت و تعدادی از نمایندگان ایرانی نیز در سمتشان ابقا شدند. مرتضی محصص در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تایید این خبر گفت: من سال‌ها عضو کمیته فنی AFC بودم و اکنون نیز حکم من تمدید شد. همچنین توحید سیف‌برقی در کمیته پزشکی، امیر علوی در کمیته رسانه‌ها، لیلا صوفی‌زاده در کمیته بانوان، ابراهیم شکوری در کمیته فدراسیون‌ها و هدایت‌الله ممبینی در کمیته داوران AFC عضو شدند. همچنین با تایید محصص قرار است کمیته فوتسال و فوتبال ساحلی در اختیار ایرانی‌ها باقی بماند و رییس فدراسیون فوتبال یعنی مهدی تاج، جایگزین علی کفاشیان شود.
وانانیوزوانانیوز16 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، پس از عضویت جهانگیر بیگلری به عنوان رئیس کمیته استیناف و احمدرضا براتی به عنوان نایب رئیس کمیته تأیید صلاحیت‌های AFC نفرات دیگری از ایران به عضویت کمیته‌های مختلف کنفدراسیون فوتبال آسیا در آمدند. توحید سیف‌برقی رئیس کمیته پزشکی فدراسیون، در کمیته پزشکی عضو شد. امیرمهدی علوی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال که سابقه سال‌ها فعالیت در رسانه‌ها را دارد به عضویت کمیته رسانه‌ها در آمد. ممبینی رئیس کمیته داوران هم سال‌ها در سطح اول فوتبال ایران قضاوت کرده است. قرار است مهدی تاج نیز به زودی ریاست یکی از کمیته‌های AFC را به عهده بگیرد که این اتفاق هنوز رسمی نشده است.
طرفداریطرفداری17 ساعت قبل
قرارداد من هم از ابتدا با فدراسیون فوتبال پاره وقت بود اما به طور تمام وقت کار می‌کردم. زمانی هم که صحبت حضور ممبینی در کمیته داوران شد همه کارها را با من هماهنگ می‌کرد تا اینکه روز معارفه شد و ممبینی به دروغ به من گفت که اعضای هیات رئیسه فوتبال نمی‌خواهند که تو رئیس دپارتمان باشی. وی با اشاره به دوری ممبینی از فضای داوری کشور گفت: او هشت سال از داوری فوتبال ما دور بوده حتی یک بازی داخلی را هم در این مدت نظارت داوری نداشته است. ممبینی به تاج گفته رئیس دپارتمان هر کسی می‌خواهد باشد اما رفعتی نباشد ولی من به ممبینی می‌گویم خیلی دلش بخواهد که من رئیس دپارتمان داوری باشم. هرچند برگزاری این کلاس هم یک گام به عقب بود زیرا ما شرایطی را که لازم بود بوجود نیاوردیم و گام دوم اجرایی را انجام ندادیم.
وانانیوزوانانیوز18 ساعت قبل
رئیس کمیته داوران در پاسخ به این پرسش که آیا استفاده از سیستم VAR زیر نظر سازمان لیگ خواهد بود یا خیر؟ گفت: اجرای VAR به کمیته سازمان لیگ و برگزار کننده مسابقات کشورها بستگی دارد. رئیس کمیته داوران درباره اعضای جدید این کمیته و دپارتمان داوری نیز یادآور شد: ان‌شاءالله در آینده نزدیک این مسائل حل خواهد شد. رئیس کمیته داوران در مورد هزینه‌های پیاده‌سازی سیستم VAR نیز عنوان کرد: اجازه بدهید من رقمی نگویم، چون شاید یک جنس معمولی در بازار هم قیمت‌های مختلفی داشته باشد. ممبینی در رابطه با اسپانسرهای فدراسیون فوتبال و داوران نیز تصریح کرد: اجازه بدهید مسئولان خاص فدراسیون فوتبال در مورد مسائل مالی این توضیحات را ارائه کنند و ما وارد مسائل مالی نشویم. حتما سخنگوی فدراسیون فوتبال در این مورد صحبت خواهد کرد.
طرفداریطرفداری18 ساعت قبل
طرفداری- هدایت ممبینی، رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در آخرین اظهارات خود صحبت هایی را در مورد راه اندازی سیستم VAR در لیگ برتر و وضعیت داوران عنوان کرد. رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است سازمان لیگ، سیستم کمک‌داور ویدئویی را مدیریت کند، گفت: اجرای سیستم VAR به سازمان لیگ بستگی دارد که اگر تأیید شود، بعد از اخذ مجوز باید اجرایی شود. با هیچ شخصی اختلافی ندارم و رسانه‌ها نیز بهتر است به پیشرفت فوتبال کمک کنند. عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره حامی مالی تیم ملی گفت: اجازه دهید درباره مسائل مالی، مسئولان مرتبط صحبت کنند. ممبینی درباره برنامه‌های فدراسیون فوتبال برای جوانگرایی در داوری گفت:
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین18 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- هدایت‌الله ممبینی، رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: می‌خواهیم با استفاده از سیستم VAR اشتباهات داوری را به حداقل برسانیم و این پیام خوبی برای باشگاه‌ها است. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هدایت‌الله ممبینی در ابتدای این نشست ضمن خوش آمد گویی به سوبخیدین مدرس کلاس اظهار داشت: ما سعی داریم در دوره‌های آموزشی از حضور پیشکسوتان داوری بهره ببریم. با مصوبه هیئت رئیسه و تلاش‌های شخص رئیس فدراسیون قصد داریم یکی از کشور‌هایی باشیم که از تکنولوژی VAR در داوری مسابقات استفاده کنیم و این نشان دهنده تلاش و پیشتازی فدراسیون فوتبال در راستای بروزرسانی داوری است. همچنین نشان می‌دهد که فدراسیون مثل همیشه حمایت‌های خوبی از جامعه داوری دارد. وی افزود: می‌خواهیم با استفاده از این سیستم اشتباهات داوری را به حداقل برسانیم و این پیام خوبی برای باشگاه‌ها است که در مسابقات اشتباهات داوری کمتر خواهد شد.
وانانیوزوانانیوز19 ساعت قبل
مدیریت پروژه به عهده من و رئیس کمیته داوران است و همچنین افرادی نظیر آقای فتاحی، مرادی و … هم به فیفا معرفی شدند. البته VAR مسوول مالی، بازاریابی، انفورماتیک و … هم دارد اما با توجه به تغییراتی که در کمیته داوران صورت گرفته باید برخی از نفرات تغییر کنند. از جام جهانی ۱۹۹۴ که آقای فنایی در فینال جام جهانی پرچم زد تا جام جهانی ۲۰۱۸ که آقای فغانی در رده‌بندی جام جهانی سوت زد نشان از سطح بالای داوری ما در دنیا دارد. داوران ایرانی فینال المپیک و رده‌بندی جام جهانی را سوت زدند و این مساله نشان‌دهنده سطح بالای داوری ایران در دنیا است. با حمایت آقای تاج و اعضای هیات رئیسه فدراسیون این مساله طی می‌شود و مطمئنا با حل شدن این مسائل ما آمادگی برگزاری لیگ برتر را داریم.
مهرمهر19 ساعت قبل
در آن انتخابات، مهدی تاج به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در بخش آسیایی میانه انتخاب شد و حتی کشورهای مغولستان، پاکستان و افغانستان هم صاحب پست شدند. با گذشت چند ماه از آن انتخابات، کنفدراسیون فوتبال آسیا به یکباره تغییرات زیادی را در کمیته‌های دائمی اش به نفع عربستان تجربه می‌کند. روزنامه الشرق الاوسط عربستان به نقل از فدراسیون فوتبال این کشور اعلام کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا عضویت هشت سعودی را در کمیته‌های دائمی AFC تایید کرده است. بر این اساس ابراهیم قاسم دبیر فدراسیون فوتبال عربستان در کمیته مسابقات AFC پست خواهد گرفت. همچنین قرار است خالد الثبیتی هم در جلسه بعدی کنفدراسیون فوتبال آسیا که ماه اکتبر در ویتنام برگزار می‌شود به عنوان عضو کمیته اجرایی انتخاب شود.
ایسناایسنا20 ساعت قبل
رییس کمیته داوران می‌گوید فدراسیون فوتبال ایران جز اولین‌هایی است که از فیفا برای استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی درخواست کرده است. به گزارش ایسنا، هدایت‌الله ممبینی، رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اظهار کرد: VAR یک پروتکل دارد که ما از اولین کشورهایی هستیم که در هیات رییسه مصوب کردیم این سیستم در ایران راه‌اندازی شود. این پروتکل کمی زمان‌بر است. باید مرحله به مرحله جلو برویم تا اگر مورد موافقت فیفا قرار گرفت، در نهایت مجوز به فدراسیون ایران داده شود تا بتوانیم از آن در لیگ داخلی استفاده کنیم. این کلاس‌ها اولین قسمت از این مراحل است.
تسنیمتسنیم20 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اولین دوره کلاس آموزش کمک داور ویدیویی (VAR) با حضور مسئولان فدارسیون فوتبال، محمد صالح سوبخیدین مدرس AFC و جمعی از داوران لیگ برتر فوتبال، از ساعت ۹ صبح امروز (سه شنبه) در سالن اجتماعات هتل آکادمی فوتبال آغاز شد. * پس از صحبت‌های ممبینی، ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدارسیون فوتبال هم در خصوص سیستم VAR برای داوران فوتبال صحبت کرد. * محمد صالح سوبخیدین، مدرس داوری FIFAو AFC در حاشیه کلاس درباره سیستم کمک داور ویدیویی، توضیحاتی برای داوران ارائه و اعلام کرد تمام داوران فوتبال حتما در این زمینه باید مراحل آموزشی را طی کنند. * از داوران مطرح فوتبال کشورمان افرادی چون رضا کرمانشاهی، پیام حیدری، اشکان خورشیدی، کوپال ناظمی و محمدرضا زاهدی‌فر در کلاس کمک داور ویدیویی حضور دارند. * علیرضا فغانی، چهره سرشناس داوری فوتبال و یکی از عوامل اصلی اجرای سیستم کمک داور ویدیویی در ایران در ماه‌های اخیر، از افراد غایب در کلاس VAR بود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین20 ساعت قبل
نیاز است که مراحل قدم به قدم پیش برود تا ما این مدرک را دریافت کنیم. با برنامه ریزی کمیته داوران و فدراسیون فوتبال، با طی کردن مراحل مورد نظر از این سیستم استفاده می‌کنیم. او در پاسخ به این سوال که اکنون مسئول VAR در ایران کیست؟ گفت: چارتی را به فیفا اعلام کرده‌ایم. من و رئیس کمیته داوران، مدیر پروژه هستیم. در بهترین حالت از هفته ششم و هفتم یا نیم‌فصل دوم می‌توانیم از آن استفاده کنیم.
ایسناایسنا20 ساعت قبل
افتتاحیه کلاس‌های داوری با حضور مدرس مالزیایی و رییس کمیته داوران در محل هتل آکادمی مرکز ملی فوتبال ایران برگزار شد. به گزارش ایسنا، کلاس آموزش VAR توسط فدراسیون فوتبال و با حضور مدرس بین‌المللی این تکنولوژی یعنی سوبخیدین مالزیایی در مرکز ملی فوتبال آغاز شد. در این کلاس، ۲۴ داور منتخب فوتبال ایران به جز علیرضا فغانی و موعود بنیادی‌فر که در کلاس‌های VAR فیفا شرکت کرده‌اند حضور دارند. او توضیحاتی را در مورد نحوه برگزاری و آموزش این تکنولوژی انجام داد و گفت: این کلاس‌ها کمک خواهد کرد که داوری فوتبال ایران پیشرفت کند. او ضمن تشکر از حضور سوبخیدین در این کلاس‌ها اضافه کرد: حضور VAR در داوری فوتبال ایران می‌تواند قدم جدیدی در حوزه داوری باشد و آموزش خوب داوران توسط مدرسان بین‌المللی، سطح این حوزه را به داوری جهانی فوتبال نزدیک کند.
خبر فوریخبر فوری20 ساعت قبل
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره زمان و نحوه استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی در فوتبال ایران توضیحاتی ارائه کرد. ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، در حاشیه کلاس آموزشی کمک‌داور ویدئویی اظهار کرد: VAR یک پروسه زمان‌بر است که باید پس از طی کردن فرآیند آن، اتفاق بیفتد. با برنامه ریزی کمیته داوران و فدراسیون فوتبال، با طی کردن مراحل مورد نظر از این سیستم استفاده می‌کنیم. او در پاسخ به این سوال که اکنون مسئول VAR در ایران کیست؟ گفت: چارتی را به فیفا اعلام کرده‌ایم. شکوری درباره زمان استفاده از این سیستم در فوتبال ایران هم گفت: قطعا به شروع فصل نوزدهم نمی‌رسد و حداقل شش ماه طول خواهد کشید.
ایسناایسنا20 ساعت قبل
سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان با اشاره به اعزام ۳ قایقران معلول به مسابقات جهانی مجارستان گفت: هدفمان بر این است که ابتدا در فینال A مسابقات جهانی قرار بگیریم و سپس سه سهمیه بازیهای پارالمپیک ۲۰۲۰ را در این تورنمنت کسب کنیم. مهدوی‌نیا همچنین در خصوص وضعیت قایقرانان اعزامی در این تورنمنت برای کسب سهمیه بازیهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو خاطرنشان کرد: وضعیت بهروزی‌راد از نظر رکوردی نسبت به دوره‌های قبل خیلی بهتر شده و امید زیادی به کسب سهمیه او داریم. البته با توجه به آنالیزی که کمیته ملی پارالمپیک و کمیته داوران از روند رکوردهای وی به عمل آوردند جایگاه دوم جهان را برای او پیش‌بینی کردند. نادر عیوضی و اسلام جاهد نیز در آسیا حرف اول را می‌زنند اما در جهان نه، اما با تمرینات خوبی که در این مدت در اردوها داشتند امیدوار به کسب سهمیه پارالمپیک توسط هر سه قایقران اعزامی هستیم. سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان در پایان با اشاره به هماهنگی خوب کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون قایقرانی در برپایی اردوها اظهار کرد: در ۴ اردویی که برای تیم ملی قایقرانی برگزار کردیم تیم از نظر اسکان، تغذیه و خوابگاه شرایط خوبی نسبت به گذشته داشته و فدراسیون قایقرانی حمایت خوبی از قایقرانان معلول به عمل آورده است.
برترین‌هابرترین‌ها22 ساعت قبل
در آن انتخابات، مهدی تاج به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در بخش آسیایی میانه انتخاب شد و حتی کشورهای مغولستان، پاکستان و افغانستان هم صاحب پست شدند. با گذشت چند ماه از آن انتخابات، کنفدراسیون فوتبال آسیا به یکباره تغییرات زیادی را در کمیته‌های دائمی اش به نفع عربستان تجربه می‌کند. روزنامه الشرق الاوسط عربستان به نقل از فدراسیون فوتبال این کشور اعلام کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا عضویت هشت سعودی را در کمیته‌های دائمی AFC تایید کرده است. بر این اساس ابراهیم قاسم دبیر فدراسیون فوتبال عربستان در کمیته مسابقات AFC پست خواهد گرفت. همچنین قرار است خالد الثبیتی هم در جلسه بعدی کنفدراسیون فوتبال آسیا که ماه اکتبر در ویتنام برگزار می‌شود به عنوان عضو کمیته اجرایی انتخاب شود.
ورزش۳ورزش۳22 ساعت قبل
نکته جالب اینکه فدراسیون فوتبال برای پایین آوردن کاهش هزینه‌های بکارگیری از این سیستم یک شرکت داخلی را به فیفا معرفی کرده است. در صورتی که شرکت مورد نظر مجوز فیفا کسب کند این سیستم در فوتبال ایران بومی خواهد شد. هدایت الله ممبینی، رییس کمیته داوران در این باره می‌گوید: «چندین شرکت مجوز اجرای این پروژه را از فیفا دریافت کرده‌اند. با توجه به شرکت خاص کشور ما و این که به تولید ملی توصیه شده است، چند شرکت داخلی در این فراخوان شرکت کردند و یکی را دوستان انتخاب کردند که می‌تواند این پروژه را انجام دهد. امیدوارم یک شرکت داخلی بتواند این مجوز را بگیرد.
ورزش۳ورزش۳22 ساعت قبل
ما مطمئنا دنبال این هستیم که این سیستم را بومی‌سازی کنیم. برای بومی‌سازی سیستم یک شرکت ایرانی است که این کلاس را هم برگزار کرده و کاملا ایرانی است. در این کلاس مشخص می‌شود که بومی‌سازی سیستم VAR مورد تأیید فیفا قرار می‌گیرد یا نه. در بهترین حالت ما در هفته ششم یا از نیم‌فصل می‌توانیم از VAR استفاده کنیم. بحث سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مطرح است و داوران هم باید این مراحل را طی کنند تا مجوز فیفا را بگیریم.
برنابرنا1 روز قبل
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در افتتاحیه نخستین دوره آموزشی سیستم کمک داور ویدئویی از حمایت‌های رئیس فدراسیون در راه اندازی این سیستم قدردانی کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، هدایت الله ممبینی در ابتدای این نشست ضمن خوش آمد گویی به سوبخیدین مدرس کلاس گفت: ما سعی داریم در دوره‌های آموزشی از حضور پیشکسوتان داوری بهره ببریم. با مصوبه هیات رئیسه و تلاش‌های شخص رئیس فدراسیون قصد داریم یکی از کشورهایی باشیم که از تکنولوژی وار در داوری مسابقات استفاده کنیم و این نشان دهنده تلاش و پیشتازی فدراسیون در راستای بروز رسانی داوری است و نشان می‌دهد که فدراسیون مثل همیشه حمایت‌های خوبی از جامعه داوری دارد. ممبینی اضافه کرد: می‌خواهیم با استفاده از این سیستم اشتباهات داوری را به حداقل برسانیم و این پیام خوبی برای باشگاه هاست که در مسابقات اشتباهات داوری کمتر خواهد شد. همچنین طی مکاتباتی که با فیفا داشته‌ایم این پروسه را ادامه خواهیم داد.
ایسناایسنا1 روز قبل
روز پایانی مسابقات، بازی دو تیم اقلید و شازند پس از بازی هتل الماس مشهد و بندرعباس که با شکست تیم ما همراه شد، برگزار شد. در حال حاضر با نتایج رقم خورده تیم هتل الماس به لیگ دسته یک سقوط کرده است. سرمربی تیم هتل الماس مشهد در مورد تبانی صورت گرفته خاطرنشان کرد: بازی ما تمام شده بود. از جابری، دبیر سازمان لیگ فوتسال شنیدم که برخی از مسائل را گزارش داده است. سرمربی تیم هتل الماس مشهد افزود: تیم اقلید زیرمجموعه تیم آکادمی ناظم‌الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران است.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
ما هم به باشگاه‌هایمان اعلام کردیم که بلیت‌فروشی را الکترونیکی کنند، گیت‌های الکترونیکی را نصب کنند و شماره‌گذاری صندلی‌ها را انجام دهند و بقیه موارد را رعایت کنند اما هنوز یک باشگاه ما هم اعلام آمادگی نکرده است. این به نفع خود باشگاه‌ها است و در فوتبال حرف‌های ما باید انجام شود. انشاءالله باشگاه‌ها، رسانه‌ها و مردم کمک کنند که مشکلات هرچه زودتر حل شود. وی درمورد اینکه آیا لیگ برتر در مرداد ماه آغاز خواهد شد گفت: تا زمانی که ورزشگاه‌ها آمده نشوند لیگ شروع نمی‌شود، ‌ ما نمی‌توانیم کل لیگ را بدون تماشاگر شروع کنیم. فتاحی در ادامه گفت: حتی یک تیم به ما اعلام نکرده که ورزشگاه من آماده است و تا امروز هم نامه جدیدی به دست ما نرسیده است.
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم قرعه کشی سی‌ودومین دوره بازی‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور امروز با حضور علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون، محمدرضا رجبی دبیر فدراسیون هندبال و نماینده باشگاه‌ها در محل این فدراسیون برگزار شد. در این جلسه گفته شد تا مسابقات در دو گروه برگزار شود، اما قاسم شعبان‌پور نماینده تیم سربداران سبزوار درخواست کرد تا مسابقات به صورت یک گروه و رفت و برگشت انجام شود. مراد کرمی مسئول کمیته داوران و کمیته مسابقات فدراسیون هندبال گفت: فعلا تعداد تیم‌ها ١١ است و یک گروه پنج تیمی و یک گروه شش تیمی خواهد بود. در آذر ماه هم یک اردوی تیم ملی خواهیم داشت و تا آخر اسفند زمان داریم مسابقات لیگ را برگزار کنیم. اگر مسابقات در دو گروه برگزار شود زمان کم نمی‌آوریم و بازیکنان هم خسته نمی‌شوند.
مهرمهر1 روز قبل
در ابتدای این مراسم علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال با بیان اینکه فدراسیون تلاش کرده تا نقاط ضعف لیگ را برطرف کند، گفت: مشکلات سالن‌ها را بررسی کردیم. وی درباره پخش زنده لیگ هندبال تصریح کرد: در تلاش هستیم تا پخش زنده داشته باشیم. در تلاش هستیم از تلویزیون‌های اینترنتی هم استفاده کنیم تا پخش زنده داشته باشیم. مسابقات باشگاه‌های آسیا را داریم، مسابقات قهرمانی آسیا را داریم و تلاشمان این است که به بهترین شکل لیگ را برنامه ریزی کنیم. وی ادامه داد: در صورت پخش زنده می‌توانیم روزهای سه شنبه داشته باشیم که پخش زنده داشته باشیم.
ایسناایسنا1 روز قبل
رئیس فدراسیون هندبال گفت: از هیچ خطا و حرکت ناشایستی نخواهیم گذشت از همه مربیان و سرپرستان تیم‌ها در این زمینه کمک می‌خواهیم چون اگر مربی و نیمکت خود را کنترل کنیم قطعا تماشاگر هم با آرامش بازی را می‌بیند. به گزارش ایسنا، مراسم قرعه کشی سی و دومین دوره لیگ برتر هندبال مردان با حضور اعضای فدراسیون و نمایندگان باشگاه‌ها در محل این فدراسیون برگزار شد. او در ادامه بیان کرد: چالش بزرگ فدراسیون هندبال نداشتن سامانه جامع اطلاعات هندبال بود. او در مورد مسئول کمیته مسابقات هندبال گفت: تا هفته آینده مسئول کمیته مسابقات را تعیین می‌کنیم و تا آن زمان آقای کرمی کارها را انجام می‌دهد. کرمی رئیس کمیته داوران فدراسیون هندبال نیز در ادامه صحبت کرد و گفت: برنامه‌ریزی دقیق کرده‌ایم که بتوانیم به بهترین شکل لیگ را انجام دهیم.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سعید فتاحی درباره آخرین وضعیت استانداردسازی ورزشگاه‌ها و زمان شروع لیگ برتر به رادیو تهران، گفت: از سه ماه پیش برنامه لیگ را به باشگاه‌ها ابلاغ کردیم. مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره اینکه فراهم کردن زیرساخت‌ها ممکن است سه ماه زمان ببرد، تاکید کرد: اصلا اینطور نیست و سه ماه طول نمی‌کشد. فتاحی در خصوص درگیر شدنش با محرومیت کمیته اخلاق و عقب افتادن کارهای لیگ برتر، گفت: خیر، دوستان دیگر بودند. فتاحی در پاسخ به این سئوال که آیا لیگ در مرداد برگزار می‌شود؟ گفت: تا وقتی ورزشگاه‌ها آماده نشود، لیگ شروع نخواهد شد. فتاحی در خصوص تکنولوژی کمک داور ویدئویی و استفاده آن در لیگ تاکید کرد: VAR زیر نظر سازمان لیگ است.
فارسفارس1 روز قبل
دبیر فدراسیون به اشاره به تاثیر لیگ بر تیم ملی گفت: بازیکنان هرچقدر در لیگ شرایط خوبی داشته باشند می‌توانیم از حضور آنها در تیم ملی استفاده کنیم. *کرمی: اولویت فدراسیون تیم ملی است/ فعلا ١١ تیم داریممراد کرمی مسئول کمیته داوران و مسابقات فدراسیون هندبال در مراسم قرعه کشی لیگ برتر هندبال اظهار داشت: امیدوارم این دوره از مسابقات نقطه عطفی در مسابقات لیگ هندبال باشد و در نهایت بازیکنان خوبی به تیم ملی اضافه شوند. باید مدنظر داشت که اولویت فدراسیون تیم ملی است. مسئول کمیته داوران و مسابقات فدراسیون هندبال با اشاره به شرایط رقابت‌های این فصل و تیم‌های شرکت کننده اظهار داشت: فعلا ١١ تیم داریم و شاید یک تیم اضافه شود. پخش مسابقات در فضای مجازی ممنوع است و کسی حق ندارد مسابقات را از فضای مجازی پخش کند.
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، علیرضا پاکدل در مراسم قرعه‌کشی سی و دومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال اظهار داشت: سعی کردیم نقاط ضعف سال‌های گذشته را برطرف کنیم و از همان ابتدا نظم خاصی داشته باشیم. چند تیم در دقیقه ٩٠ مشکلات خود را حل کردند و به لیگ بازگشتند؛ این موضوع خوشحال کننده است. قرار بود تیم یزد هم تا شنبه کارهایش را انجام دهد، اما نشد و ما با همان ١١ تیم لیگ را برگزار خواهیم کرد. لیگ برگزار می‌شود تا در نهایت تیم ملی منسجم داشته باشیم تا از کیان هندبال ایران دفاع کند. رئیس فدراسیون در پایان خاطرنشان کرد: کرمی به عنوان کمیته داوران فدراسیون هندبال منصوب شدند که این انتصاب را به وی تبریک می‌گویم.
فارسفارس2 روز قبل
علی خسروی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد حضورش در کلاس ناظران داوری فوتبال با مدرسی ایوانف از روسیه گفت: کلاس خوب دو روزه‌ای بود به نظرم اگر کلاس‌ها در روزهای بیشتری برگزار شود بهتر است. ضمن اینکه این کلاس داوری از قبل هماهنگ شده بود. او در تدریس نظارت داوری هم عالی کار کرد. من می‌خواهم چند توصیه هم به ناظران داوری داشته باشم. دوم اینکه ناظران داوری بهتر است براساس عملکرد گذشته یک داور به آن داور نمره ندهند و عملکرد او را به دقت مورد تجزیه و تحلیل قرار بدهند.

به انتهای لیست رسیدید